IPFire Project - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: OK
nl: Oke

en: Cancel
nl: Annuleren

en: I accept this license
nl: Ik accepteer deze licentie

en: Warning: Unattended installation will start in 10 seconds...
nl: Waarschuwing: Installatie zonder toezicht zal binnen 10 seconden starten...

en: Language selection
nl: Taal selectie

en: Select the language you wish to use for the installation.
nl: Selecteer de taal die je wil gebruiken voor de installatie.

en: Unattended mode
nl: Zonder toezicht modus

en: <Tab>/<Alt-Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
nl: <Tab>/<Alt-Tab> tussen onderdelen | <Space> selecteer | <F12> volgend scherm

en: Welcome to the %s installation program.
    
    Selecting Cancel on any of the following screens will reboot the computer.
nl: Welkom bij het %s installatie programma.
    
    Kiezen van Annuleren op een van de volgende schermen zal de computer opnieuw laten starten.

en: Start installation
nl: Start installatie

en: The installer will now try downloading the installation image.
nl: Het installatie programma zal nu proberen het installatiebestand te downloaden.

en: No source drive could be found.
    
    You can try downloading the required installation image.
nl: Er kon geen bron-schijf worden gevonden.
    
    Je kan proberen het benodigde installatie bestand te downloaden.

en: Please make sure to connect your machine to a network and the installer will try connect to acquire an IP address.
nl: Verbindt uw machine aan een netwerk en het installatie programma zal proberen een IP adres te verkrijgen.

en: Download installation image
nl: Download installatie bestand

en: Trying to start networking (DHCP)...
nl: Bezig met starten van het netwerk (DHCP)...

en: Networking could not be started but is required to go on with the installation.
    
    Please connect your machine to a network with a DHCP server and retry.
nl: Netwerk kon niet worden gestart, maar is vereist om door te kunnen gaan met de installatie.
    
    Koppel je machine aan een netwerk met een DHCP server en probeer opnieuw.

en: Retry
nl: Opnieuw

en: Downloading installation image...
nl: Bezig met downloaden van het installatie bestand...

en: BLAKE2 checksum mismatch
nl: BLAKE2 checksum verschil

en: The installation image could not be downloaded.
      Reason: %s
    
    %s
nl: Het installatie bestand kon niet worden ge-download.
    Reden: %s
    
    %s

en: Could not mount %s to %s:
      %s
nl: Kon %s niet aankoppelen naar %s:
    %s

en: License Agreement
nl: Licentie overeenkomst

en: License not accepted!
nl: Licentie niet geaccepteerd!

en: No hard disk found.
nl: Geen harde schijf gevonden.

en: Disk Selection
nl: Schijf selectie

en: Select the disk(s) you want to install IPFire on. First those will be partitioned, and then the partitions will have a filesystem put on them.
    
    ALL DATA ON THE DISK WILL BE DESTROYED.
nl: Selecteer de schijf/schijven waarop je IPFire op wil installeren. Deze zullen eerst worden gepartitioneerd, waarna er een bestandssysteem op zal worden gezet.
    
    ALLE HUIDIGE GEGEVENS OP DE SCHIJF ZULLEN WORDEN VERNIETIGD.

en: No disk has been selected.
    
    Please select one or more disks you want to install IPFire on.
nl: Er is geen schijf geselecteerd.
    
    Selecteer een of meerdere schijven waarop je IPFire op wil installeren.

en: The installation program will now prepare the chosen harddisk:
    
      %s
    
    Do you agree to continue?
nl: Het installatie programma zal nu de geselecteerde harde schijf voorbereiden:
    
    %s
    
    Ga je ermee accoord om door te gaan?

en: Disk Setup
nl: Schijf configuratie

en: Delete all data
nl: Verwijder alle gegevens

en: The installation program will now set up a RAID configuration on the selected harddisks:
    
      %s
      %s
    
    Do you agree to continue?
nl: Het installatie programma zal nu een RAID configureren op de geselecteerde harde schijven:
    
    %s
    %s
    
    Ga je ermee accoord om door te gaan?

en: RAID Setup
nl: RAID configuratie

en: Your disk configuration is currently not supported.
nl: Je schijf configuratie wordt momenteel niet ondersteund.

en: Your harddisk is too small.
nl: Je harde schijf is te klein.

en: Your harddisk is very small, but you can continue without a swap partition.
nl: Je harde schijf is erg klein, maar je kan doorgaan zonder een swap partitie.

en: ext4 Filesystem
nl: ext4 bestandssysteem

en: ext4 Filesystem without journal
nl: ext4 bestandssysteem zonder journaal

en: XFS Filesystem
nl: XFS bestandssysteem

en: ReiserFS Filesystem
nl: ReiserFS bestandssysteem

en: Filesystem Selection
nl: Bestandssysteem selectie

en: Please choose your filesystem:
nl: Kies uw bestandssysteem:

en: Building RAID...
nl: Opbouwen RAID...

en: Unable to build the RAID.
nl: Kon RAID niet opbouwen.

en: Partitioning disk...
nl: Bezig met partitioneren van de schijf

en: Unable to partition the disk.
nl: Kon schijf niet partitioneren.

en: Creating filesystems...
nl: Bezig met creëren bestandssystemen

en: Unable to create filesystems.
nl: Kon bestandssystemen niet creëren.

en: Unable to mount filesystems.
nl: Kon bestandssystemen niet aankoppelen.

en: Installing the system...
nl: Bezig met de installatie van het systeem...

en: Unable to install the system.
nl: Kon het systeem niet installeren.

en: Installing the language cache...
nl: Bezig met installeren van de taal-cache...

en: Unable to install the language cache.
nl: Kon de taal-cache niet installeren.

en: Installing the bootloader...
nl: Bezig met installeren van de bootloader

en: Unable to open /etc/default/grub for writing.
nl: Kan /etc/default/grub niet openen met schrijfrechten

en: Unable to install the bootloader.
nl: Kon de bootloader niet installeren.

en: A backup file has been found on the installation image.
    
    Do you want to restore the backup?
nl: Er is een backup bestand gevonden op de installatie disk.
    
    Wil je deze backup terugzetten?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: An error occured when the backup file was restored.
nl: Er is een fout opgetreden bij het terugzetten van de backup.

en: Running post-install script...
nl: Uitvoeren post-install script...

en: Post-install script failed.
nl: Fout bij uitvoeren van Post-install script

en: %s was successfully installed!
    
    Please remove any installation mediums from this system and hit the reboot button. Once the system has restarted you will be asked to setup networking and system passwords. After that, you should point your web browser at https://%s:444 (or what ever you name your %s) for the web configuration console.
nl: %s was met succes geïnstalleerd!
    
    Verwijder de installatie disk en druk op de reboot knop. Nadat het systeem is herstart zal je worden gevraagd om het netwerk en systeem wachtwoorden in te stellen. Daarna moet je in je webbrowser navigeren naar https://%s:444 (of hoe je %s hebt genoemd) voor de web configuratie console.

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Setup has failed. Press Ok to reboot.
nl: Installatie is mislukt. Druk op OK om te herstarten.
