IPFire Project - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: OK
hu: Rendben

en: Cancel
hu: Mégsem

en: I accept this license
hu: Fentieket megértettem

en: Warning: Unattended installation will start in 10 seconds...
hu: Figyelem: A felügyelet nélküli telepítés 10 másodperc múlva indul...

en: Language selection
hu: Nyelv kiválasztása

en: Select the language you wish to use for the installation.
hu: Válaszd ki a telepítés nyelvét.

en: Unattended mode
hu: Felügyelet nélküli mód

en: <Tab>/<Alt-Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
hu: <Tab>/<Alt-Tab> elemek közötti váltás | <Space> kiválasztás | <F12> következő képernyő

en: Welcome to the %s installation program.
    
    Selecting Cancel on any of the following screens will reboot the computer.
hu: Üdvözöl az %s telepítőprogram.
    
    Bármely későbbi képernyőn a Mégsem újraindítja a számítógépet.

en: Start installation
hu: Telepítés indítása

en: The installer will now try downloading the installation image.
hu: A telepítő most megpróbálja letölteni a telepítési képet.

en: No source drive could be found.
    
    You can try downloading the required installation image.
hu: Nem található forrásmeghajtó.
    
    Megpróbálhatod letölteni a szükséges telepítési képet.

en: Please make sure to connect your machine to a network and the installer will try connect to acquire an IP address.
hu: Ellenőrizd, hogy a gép csatlakozik a hálózathoz és a telepítő megpróbál csatlakozni.

en: Download installation image
hu: Telepítési kép letöltése

en: Trying to start networking (DHCP)...
hu: Kísérlet a hálózat elindítására (DHCP)...

en: Networking could not be started but is required to go on with the installation.
    
    Please connect your machine to a network with a DHCP server and retry.
hu: A hálózat nem indult el, de szükséges a telepítéshez.
    
    Csatlakoztasd a gépet egy DHCP-vel rendelkező hálózathoz és próbáld újra.

en: Retry
hu: Újból

en: Downloading installation image...
hu: Telepítési kép letöltése...

en: BLAKE2 checksum mismatch
hu: BLAKE2 ellenőrzés sikertelen

en: The installation image could not be downloaded.
      Reason: %s
    
    %s
hu: A telepítési kép nem letölthető.
    Ok: %s
    
    %s

en: Could not mount %s to %s:
      %s
hu: Nem sikerült csatolni %s ide %s:
      %s

en: License Agreement
hu: Liszensz elfogadás

en: License not accepted!
hu: A liszenszt nem fogadtad el!

en: No hard disk found.
hu: Nem található lemez.

en: Disk Selection
hu: Lemez kiválasztása

en: Select the disk(s) you want to install IPFire on. First those will be partitioned, and then the partitions will have a filesystem put on them.
    
    ALL DATA ON THE DISK WILL BE DESTROYED.
hu: Válaszd ki a meghajtó(ka)t, ahova az IPFire települjön. Újra lesznek partícionálva és formázásra kerülnek.
    
    MINDEN KORÁBBI ADAT A MEGHAJTÓN MEG FOG SEMMISÜLNI!

en: No disk has been selected.
    
    Please select one or more disks you want to install IPFire on.
hu: Nincs meghajtó kiválasztva.
    
    Válassz ki legalább egy meghajtót, ahova az IPFire-t telepítenéd.

en: The installation program will now prepare the chosen harddisk:
    
      %s
    
    Do you agree to continue?
hu: A telepítő most be fogja állítani a következő meghajtót:
    
    %s
    
    Biztos, hogy folytatod?

en: Disk Setup
hu: Lemez beállítása

en: Delete all data
hu: Minden adat törtlése

en: The installation program will now set up a RAID configuration on the selected harddisks:
    
      %s
      %s
    
    Do you agree to continue?
hu: A telepítő most beállítja a RAID tömböket a következő meghajtókon:
    
    %s
    %s
    
    Biztos, hogy folytatod?

en: RAID Setup
hu: RAID Beállítás

en: Your disk configuration is currently not supported.
hu: A meghajtóbeállításod nem támogatott.

en: Your harddisk is too small.
hu: A meghajtód túl kicsi.

en: Your harddisk is very small, but you can continue without a swap partition.
hu: A meghajtód túl kicsi, de folytathatod swap partíció nélkül.

en: ext4 Filesystem
hu: ext4 fájlrendszer

en: ext4 Filesystem without journal
hu: ext4 fájlrendszer naplók nélkül

en: XFS Filesystem
hu: XFS fájlrendszer

en: ReiserFS Filesystem
hu: ReiserFS fájlrendszer

en: Filesystem Selection
hu: Fájlrendszer Kiválasztása

en: Please choose your filesystem:
hu: Válaszd ki a fájlrendszert:

en: Building RAID...
hu: RAID felépítése...

en: Unable to build the RAID.
hu: A RAID felépítése sikertelen.

en: Partitioning disk...
hu: Lemez partícionálása...

en: Unable to partition the disk.
hu: A lemez partícionálása sikertelen.

en: Creating filesystems...
hu: Fájlrendszerek lértehozása...

en: Unable to create filesystems.
hu: A fájlrendszerek létrehozása sikertelen.

en: Unable to mount filesystems.
hu: A fájlrendszerek csatolása sikertelen.

en: Installing the system...
hu: A rendszer telepítése...

en: Unable to install the system.
hu: A rendszer telepítése sikertelen.

en: Installing the language cache...
hu: A nyelv telepítése...

en: Unable to install the language cache.
hu: A nyelv telepítése sikertelen.

en: Installing the bootloader...
hu: A rendszertöltő telepítése...

en: Unable to open /etc/default/grub for writing.
hu: Nem sikerült megnyitni írásra: /etc/default/grub

en: Unable to install the bootloader.
hu: A rendszertöltő telepítése sikertelen.

en: A backup file has been found on the installation image.
    
    Do you want to restore the backup?
hu: A telepítő tartalmaz biztonsági mentést.
    
    Visszaállítod?

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: An error occured when the backup file was restored.
hu: Hiba a biztosnági mentés visszaállítása során.

en: Running post-install script...
hu: Telepítés utáni szkript futtatása...

en: Post-install script failed.
hu: A telepítés utáni szkript futtatása sikertelen.

en: %s was successfully installed!
    
    Please remove any installation mediums from this system and hit the reboot button. Once the system has restarted you will be asked to setup networking and system passwords. After that, you should point your web browser at https://%s:444 (or what ever you name your %s) for the web configuration console.
hu: %s sikeresen feltelepült!
    
    Távolítsd el a telepítő médiát a gépből és nyomj Újraindítás-t. Első indításkor meg kell adnod a hálózati beállításokat és a rendszerjelszavakat. Ezek után már böngészőből is be tudsz jelentkezni a https://%s:444 címen (vagy ahogy elnevezted a gépet: %s) és konfigurálni a rendszert.

en: Congratulations!
hu: Gratulálok!

en: Reboot
hu: Újraindítás

en: Setup has failed. Press Ok to reboot.
hu: A beállítás sikertelen. Nyomj Rendben-t az újraindításhoz.
