IPFire Project - en to hr translation catalogue (64 entries)

en: Cancel
hr: Otkazati

en: I accept this license
hr: Prihvaćam ovu licencu

en: Warning: Unattended installation will start in 10 seconds...
hr: Upozoranje: Nenadgledana instalacija će započeti za 10 sekundi...

en: Language selection
hr: Odabir jezika

en: Select the language you wish to use for the installation.
hr: Odaberite jezik koji želite koristiti za instalaciju.

en: Unattended mode
hr: Nenadgledana instalacija

en: <Tab>/<Alt-Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
hr: <Tab>/<Alt-Tab> Između odabira | <Space> Izaberi | <F12> Idući ekran

en: Welcome to the %s installation program.
    
    Selecting Cancel on any of the following screens will reboot the computer.
hr: Dobrodošli u %s instalacijski programa..
    
    Odabirom Otkazati na bilo kojem od sljedećih ekranima će se ponovno pokrenuti računalo.

en: Start installation
hr: Pokrenite instalaciju

en: The installer will now try downloading the installation image.
hr: Instalacija će pokušati preuzeti instalacijsku sliku.

en: No source drive could be found.
    
    You can try downloading the required installation image.
hr: Izvorišni pogon nije pronađen.
    
    Možete pokušati preuzeti instalacijsku sliku.

en: Please make sure to connect your machine to a network and the installer will try connect to acquire an IP address.
hr: Provjerite da li ste priključeni na mrežu, instalacija će pokušati dobiti IP adresu.

en: Download installation image
hr: Preuzimanje instalacijske slike

en: Trying to start networking (DHCP)...
hr: Pokušaj starta mreže (DHCP)...

en: Networking could not be started but is required to go on with the installation.
    
    Please connect your machine to a network with a DHCP server and retry.
hr: Mreža nije mogla biti pokrenuta a obvezna je za nastavak instalacije. 
    
    Priključite se na mrežu s omogućenim DHCPom i pokušajte ponovno.

en: Retry
hr: Ponovno

en: Downloading installation image...
hr: Preuzimanje instalacijske slike

en: BLAKE2 checksum mismatch
hr: BLAKE2 checksum se ne podudara

en: The installation image could not be downloaded.
      Reason: %s
    
    %s
hr: Instalacijska slika nije preuzeta.
      Razlog: %s
    
    %s

en: Could not mount %s to %s:
      %s
hr: Nemogu monitari %s na %s:
      %s

en: License Agreement
hr: Ugovor o licenci

en: License not accepted!
hr: Licenca nije prihvaćena!

en: No hard disk found.
hr: Tvrdi disk nije pronađen.

en: Disk Selection
hr: Izbor diska

en: Select the disk(s) you want to install IPFire on. First those will be partitioned, and then the partitions will have a filesystem put on them.
    
    ALL DATA ON THE DISK WILL BE DESTROYED.
hr: Odaberite disk(ove) na koje želite instalirati IPFire. Prvo će biti podijeljeni, a zatim particije će se datotečni sustav staviti na njih.
    
    SVI PODACI NA DISKU ĆE BITI UNIŠTENI!

en: No disk has been selected.
    
    Please select one or more disks you want to install IPFire on.
hr: Disk nije izabran. 
    
    Odaberite jedan ili više diskova na koje želite instalirati na IPFire.

en: The installation program will now prepare the chosen harddisk:
    
      %s
    
    Do you agree to continue?
hr: Instalacijski program će sada pripremiti odabrani tvrdi disk:
    
      %s
    
    Slažete li da nastavimo?

en: Disk Setup
hr: Postavke diska

en: Delete all data
hr: Izbriši sve podatke

en: The installation program will now set up a RAID configuration on the selected harddisks:
    
      %s
      %s
    
    Do you agree to continue?
hr: Instalacijski program će se sada postaviti RAID konfiguraciju na odabranim tvrdim diskovima:
    
      %s
      %s
    
    Slažete li da nastavimo?

en: RAID Setup
hr: Postavljanje RAIDa

en: Your disk configuration is currently not supported.
hr: Vaša diskovna konfiguracija nije podržana.

en: Your harddisk is too small.
hr: Vaš tvrdi disk je premali.

en: Your harddisk is very small, but you can continue without a swap partition.
hr: Vaš tvrdi disk je dosta mali, ali možete nastaviti bez swap particije.

en: ext4 Filesystem
hr: ext4 datotečni sustav

en: ext4 Filesystem without journal
hr: ext4 datotečni sustav bez journal-a

en: XFS Filesystem
hr: XFS datotečni sustav

en: ReiserFS Filesystem
hr: ReiserFS datotečni sustav

en: Filesystem Selection
hr: Izabir datotečnog sustava

en: Please choose your filesystem:
hr: Molimo odaberite svoj datotečni sustav:

en: Building RAID...
hr: Izgradnja RAIDa...

en: Unable to build the RAID.
hr: Nije moguće izgraditi RAID.

en: Partitioning disk...
hr: Particioniranje diska ...

en: Unable to partition the disk.
hr: Nije moguće particionirati disk.

en: Creating filesystems...
hr: Izrada datotečnog sustava ...

en: Unable to create filesystems.
hr: Nije moguće stvoriti datotečni sustav.

en: Unable to mount filesystems.
hr: Nije moguće montirati datotečni sustav.

en: Installing the system...
hr: Instaliranje sustava...

en: Unable to install the system.
hr: Nije moguće instalirati sustav.

en: Installing the language cache...
hr: Instaliranje cache-a jezika...

en: Unable to install the language cache.
hr: Nije moguće instalirati cache jezika.

en: Installing the bootloader...
hr: Instaliranje bootloadera...

en: Unable to open /etc/default/grub for writing.
hr: Ne mogu otvoriti /etc/default/grub grub za pisanje.

en: Unable to install the bootloader.
hr: Nije moguće instalirati bootloader.

en: A backup file has been found on the installation image.
    
    Do you want to restore the backup?
hr: Pričuvna kopija je pronađena na instalacijskoj slici.
    
    Da li želite povratiti kopiju?

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: An error occured when the backup file was restored.
hr: Greška pri povratu pričuvne kopije.

en: Running post-install script...
hr: Izvodim post-instalacijske skripte.

en: Post-install script failed.
hr: Post-instalacijske skripte nisu uspješno izvršene.

en: %s was successfully installed!
    
    Please remove any installation mediums from this system and hit the reboot button. Once the system has restarted you will be asked to setup networking and system passwords. After that, you should point your web browser at https://%s:444 (or what ever you name your %s) for the web configuration console.
hr: %s uspješno je instaliran!
    
    Molimo uklonite sve instalacijske medije iz tog sustava i pritisnite gumb ponovno podizanje sustava. Nakon što je sustav ponovno podigne, od vas će biti zatraženo postavljanje mreže i lozinke sustava. Nakon toga, trebali usmjerite svoj web preglednik nahttps://%s:444  (ili koje god ste nazvali vaš %s) za postavke preko weba.

en: Congratulations!
hr: Čestitamo!

en: Reboot
hr: Ponovno pokretanje

en: Setup has failed. Press Ok to reboot.
hr: Postavljanje nije uspjelo. Pritisnite OK za ponovno podizanje sustava.
