IPFire Project - en to fa translation catalogue (65 entries)

en: OK
fa: بله

en: Cancel
fa: نمی خواهم

en: I accept this license
fa: من این پروانه را می پذیرم.

en: Warning: Unattended installation will start in 10 seconds...
fa: گوشزد: برپاسازی خودکار تا 10 ثانیه دیگر شروع می شود...

en: Language selection
fa: گزینش زبان

en: Select the language you wish to use for the installation.
fa: گزینش زبان شما برای بکارگیری در برپاسازی.

en: Unattended mode
fa: حالت خودکار

en: <Tab>/<Alt-Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
fa: <Tab>/<Alt-Tab> میان عنصری  | <Space> گزینش | <F12>  برای برگه پسین

en: Welcome to the %s installation program.
    
    Selecting Cancel on any of the following screens will reboot the computer.
fa: به برنامه برپا سازی %s خوش آمدید.
    
    برای راه اندازی دوباره کامپیوتر، نمی خواهم را در هر صفحه ای می توانید گزینش کنید.

en: Start installation
fa: آغاز برپا سازی

en: The installer will now try downloading the installation image.
fa: برنامه نصب تلاش خواهد کرد که ایمیج نصب را دانلود کند.

en: No source drive could be found.
    
    You can try downloading the required installation image.
fa: درایو منبع پیدا نشد.
    
    شما می توانید ایمیج مورد نیاز نصب را دانلود کنید.

en: Please make sure to connect your machine to a network and the installer will try connect to acquire an IP address.
fa: لطفا مطمئن شوید که دستگاه شما به شبکه متصل است و برنامه نصب برای بدست آوردن IP تلاش خواهد کرد.

en: Download installation image
fa: دانلود ایمیج برپاسازی

en: Trying to start networking (DHCP)...
fa: تلاش برای شروع شبکه (DHCP)...

en: Networking could not be started but is required to go on with the installation.
    
    Please connect your machine to a network with a DHCP server and retry.
fa: شبکه نمی تواند شروع کند، و رفتن به نصب ضروری می باشد.
    
    خواهشمند است سیستم را به یک شبکه با DHCP سرور وصل کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Retry
fa: دوباره

en: Downloading installation image...
fa: در حال دانلود ایمیج برای برپا سازی...

en: BLAKE2 checksum mismatch
fa: ناهماهنگی در کنرل جمعی BLAKE2

en: The installation image could not be downloaded.
      Reason: %s
    
    %s
fa: ایمیج برپاسازی را نمی توان دانلود کرد.
    زیرا: %s
    
    %s

en: Could not mount %s to %s:
      %s
fa: نمی توان %s را به %s مونت کرد:
    %s

en: License Agreement
fa: موافقنامه

en: License not accepted!
fa: پروانه پذیرفته نشد!

en: No hard disk found.
fa: هارد دیسک یافت نشد.

en: Disk Selection
fa: گزینش دیسک

en: Select the disk(s) you want to install IPFire on. First those will be partitioned, and then the partitions will have a filesystem put on them.
    
    ALL DATA ON THE DISK WILL BE DESTROYED.
fa: دیسک (های) را برای برپاسازی IPFire گزینش کنید. نخست آنها را پارنیشین بندی کرده، و سپس، سیستم فایلی برای پارتیشن ها برگزینید.
    
    همه داده های دیسک پاک می شوند.

en: No disk has been selected.
    
    Please select one or more disks you want to install IPFire on.
fa: هیچ دیسکی گزینش نشده است.
    
    خواهشمند است یک دیسک یا بیشتر را برای برپا سازی IPFire گزینش کنید.

en: The installation program will now prepare the chosen harddisk:
    
      %s
    
    Do you agree to continue?
fa: آماده سازی دیسک سخت برای برپا سازی برنامه :
    
    %s
    
    آیا شما گرایش به ادامه دارید؟

en: Disk Setup
fa: پیکربندی دیسک

en: Delete all data
fa: پاک کردن همه داده ها

en: The installation program will now set up a RAID configuration on the selected harddisks:
    
      %s
      %s
    
    Do you agree to continue?
fa: پیکربندی RAID بر روی هارد دیسکهای گزینش شده برای برپا سازی برنامه
    
    %s
    %s
    
    آیا شما گرایش به ادامه دارید؟

en: RAID Setup
fa: پیکربندی RAID

en: Your disk configuration is currently not supported.
fa: پیکربندی دیسک شما پشتیبانی نمی شود.

en: Your harddisk is too small.
fa: هارد دیسک شما بسیار کوچک است.

en: Your harddisk is very small, but you can continue without a swap partition.
fa: هارد دیسک شما بسیار کوچک است، ولی می توانید بدون ساخت swap پارتیشن ادامه دهید.

en: ext4 Filesystem
fa: فایل سیستم ext4

en: ext4 Filesystem without journal
fa: سیستم فایل ext4 بدون روزنامه

en: XFS Filesystem
fa: فایل سیستم XFS

en: ReiserFS Filesystem
fa: فایل سیستم RaiserFS

en: Filesystem Selection
fa: گزینش فایل سیستم

en: Please choose your filesystem:
fa: خواهشمند است فایل سیستم خود را گزینش کنید:

en: Building RAID...
fa: ساخت RAID...

en: Unable to build the RAID.
fa: ناتوانی در ساخت RAID.

en: Partitioning disk...
fa: پارتیشن بندی دیسک...

en: Unable to partition the disk.
fa: ناتوانی در پارتیشین بندی دیسک.

en: Creating filesystems...
fa: ساخت سیستم فایل...

en: Unable to create filesystems.
fa: ناتوانی در ساخت سیستم فایل.

en: Unable to mount filesystems.
fa: ناتوانی در مونت کردن سیستم فایل.

en: Installing the system...
fa: برپا سازی سیستم...

en: Unable to install the system.
fa: ناتوانی در برپاسازی سیستم.

en: Installing the language cache...
fa: در حال برپا سازی کش زبان...

en: Unable to install the language cache.
fa: ناتوانی در برپا سازی کش زبان.

en: Installing the bootloader...
fa: برپا سازی بوت لودر...

en: Unable to open /etc/default/grub for writing.
fa: نمی توان /etc/default/grub را برای ویرایش باز کرد.

en: Unable to install the bootloader.
fa: ناتوانی در برپا سازی بوت لودر.

en: A backup file has been found on the installation image.
    
    Do you want to restore the backup?
fa: یک فایل بک آپ در ایمیج نصب پیدا شد.
    
    آیا می خواهید بک آپ را بازیابی کنید؟

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: An error occured when the backup file was restored.
fa: در هنگامه بازیابی فایل بک آپ شکستی رخ داده است.

en: Running post-install script...
fa: اجرای اسکریپت پس از نصب ...

en: Post-install script failed.
fa: اسکریپت پس از نصب شکست خورد.

en: %s was successfully installed!
    
    Please remove any installation mediums from this system and hit the reboot button. Once the system has restarted you will be asked to setup networking and system passwords. After that, you should point your web browser at https://%s:444 (or what ever you name your %s) for the web configuration console.
fa: %s برپا سازی شده است!
    
    خواهشمند است هر برپاسازی میانه ای از سیستم را پاک کنید و دکمه ریبوت را بزنید. پس از یک بار ریستارت سیستم، شما به پرسش های پیکربندی شبکه و گذر واژه سیستم پاسخ دهید. سپس برای پیکربندی پیشخوان وب، باید در مرورگر خود آدرس https://%s:444 (یا هر نامیکه گزینشی شما %s )را بنویسید.

en: Congratulations!
fa: شادباش می گوییم!

en: Reboot
fa: ریبوت

en: Setup has failed. Press Ok to reboot.
fa: برپا سازی شکست خورد. برای راه اندازی دوباره بلی را فشار دهید.
