gutenprint 5.3.4 - en to uk translation catalogue (1336 entries)

en: 
    Cannot detect printer type.
    Please use -m to specify your printer model.
uk: 
    Не вдалося визначити тип принтера.
    Скористайтеся параметром -m, щоб вказати модель принтера.

en: 
    Cannot write to %s: %s
uk: 
    Не вдалося виконати запис до %s: %s

en: %.1f mm
uk: %.1f мм

en: %s -- Print v%s
uk: %s — Друк до v%s

en: %s bounds must be between %f and %f
uk: Межі %s мають бути між %f і %f

en: %s must be between %d and %d (is %d)
uk: %s має бути у межах від %d до %d (маємо %d)

en: %s must be between %f and %f (is %f)
uk: %s має бути у межах від %f до %f (маємо %f)

en: %s out of range (value %d, min %d, max %d)
uk: %s поза межами діапазону (значення: %d, мінімум: %d, максимум: %d)

en: %s wrap mode must be %s
uk: Режимом розбиття %s має бути %s

en: (Default Printer)
uk: (Типовий принтер)

en: 0.50x1.75 in label
uk: Наліпка 0,50⨯1,75 дюймів

en: 0.56x3.44 in label
uk: Наліпка 0,56⨯3,44 дюймів

en: 0.75x5.75 label
uk: Наліпка 0,75⨯5,75

en: 1.00x2.63 in label
uk: Наліпка 1,00⨯2,63 дюймів

en: 1.00x4.00 in label
uk: Наліпка 1,00⨯4,00 дюймів

en: 1.31x4.00 in label
uk: Наліпка 1,31⨯4,00 дюймів

en: 1.75x3.00 in label
uk: Наліпка 1,75⨯3,00 дюймів

en: 105x74 mm label
uk: Наліпка 105⨯74 мм

en: 10cm x 15cm
uk: 10⨯15 см

en: 11x14
uk: 11⨯14

en: 1200 DPI
uk: 1200 т/д

en: 1200 DPI  Unidirectional
uk: 1200 т/д однонапрямний

en: 1200 DPI high quality
uk: 1220 т/д високоякісний

en: 1200 DPI highest quality
uk: 1200 т/д найвищої якості

en: 1200x600 DPI
uk: 1200⨯600 т/д

en: 125x88 mm label
uk: Наліпка 125⨯88 мм

en: 12x18
uk: 12⨯18

en: 13 Inch Roll Paper
uk: Рулон 13 дюймів

en: 1440 x 1440 DPI
uk: 1440⨯1440 т/д

en: 1440 x 720 DPI
uk: 1440⨯720 т/д

en: 1440 x 720 DPI High Quality
uk: 1400⨯720 т/д, високої якості

en: 1440 x 720 DPI Highest Quality
uk: 1440⨯720 т/д найвищої якості

en: 1440 x 720 DPI Transposed
uk: 1440⨯720 т/д, транспонований

en: 148x105 mm label
uk: Наліпка 148⨯105 мм

en: 150x150 DPI
uk: 150⨯150 т/д

en: 16x20
uk: 16⨯20

en: 16x24
uk: 16⨯24

en: 17 Inch Roll Paper
uk: Рулон 17 дюймів

en: 176x125 mm label
uk: Наліпка 176⨯125 мм

en: 180 DPI Economy
uk: 180 т/д, економія

en: 2-Sided Printing
uk: Двосторонній друк

en: 2.00x1.00 in label
uk: Наліпка 2,00⨯1,00 дюймів

en: 2.00x1.50 in label
uk: Наліпка 2,00x1,50 дюймів

en: 2.00x4.00 in label
uk: Наліпка 2,00⨯4,00 дюймів

en: 2.25x5.50 in label
uk: Наліпка 2,25⨯5,50 дюймів

en: 2.50x3.13 in label
uk: Наліпка 2,50⨯3,13 дюймів

en: 20x24
uk: 20⨯24

en: 20x30
uk: 20⨯30

en: 210 mm Roll Paper
uk: Рулон 210 мм

en: 210x148 mm label
uk: Наліпка 210⨯148 мм

en: 22 Inch Roll Paper
uk: Рулон 22 дюйми

en: 22x30
uk: 22⨯30

en: 24 Inch Roll Paper
uk: Рулон 24 дюйми

en: 2400 DPI x 1200 DPI
uk: 2400⨯1200 т/д

en: 2400 DPI x 1200 DPI high quality
uk: 2400⨯1200 т/д високої якості

en: 2400 DPI x 1200 DPI highest quality
uk: 2400⨯1200 т/д найвищої якості

en: 2400x600 DPI
uk: 2400⨯600 т/д

en: 24x30
uk: 24⨯30

en: 250x176 mm label
uk: Наліпка 250⨯176 мм

en: 2880 x 1440 DPI
uk: 2880⨯1440 т/д

en: 2880 x 2880 DPI
uk: 2880⨯2880 т/д

en: 2880 x 720 DPI
uk: 2880⨯720 т/д

en: 2880 x 720 DPI Highest Quality
uk: 2880⨯720 т/д найвищої якості

en: 297x210 mm label
uk: Наліпка 297⨯210 мм

en: 2x6
uk: 2⨯6

en: 3 1/2 x5
uk: 3 1/2 ⨯5

en: 3.00x2.00 in label
uk: Наліпка 3,00⨯2,00 дюймів

en: 3.00x3.00 in label
uk: Наліпка 3,00⨯3,00 дюймів

en: 3.19x1.75 in label
uk: Наліпка 3,19⨯1,75 дюймів

en: 3.19x3.50 in label
uk: Наліпка 3,19⨯3,50

en: 3.50x2.00 in label
uk: Наліпка 3,50⨯2,00 дюймів

en: 300 DPI x 600 DPI
uk: 300⨯600 т/д

en: 300x300 DPI
uk: 300⨯300 т/д

en: 30x40
uk: 30⨯40

en: 36 Inch Roll Paper
uk: Рулон 36 дюймів

en: 360 DPI
uk: 360 т/д

en: 360 DPI Enhanced
uk: 360 т/д, покращений

en: 360 DPI High Quality
uk: 360 т/д високоякісний

en: 360 x 120 DPI Economy
uk: 360⨯120 т/д, економія

en: 360 x 180 DPI Draft
uk: 360⨯180 т/д чорновий

en: 360 x 240 DPI Draft
uk: 360⨯240 т/д чорновий

en: 360 x 90 DPI Fast Economy
uk: 360⨯90 т/д швидкий, економія

en: 3x5
uk: 3⨯5

en: 4 Inch Roll Paper
uk: Рулон 4 дюйми

en: 4.00x13.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯13,00 дюймів

en: 4.00x2.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯2,00 дюймів

en: 4.00x3.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯3,00 дюймів

en: 4.00x4.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯4,00 дюймів

en: 4.00x5.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯5,00 дюймів

en: 4.00x6.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯6,00 дюймів

en: 4.00x6.50 in label
uk: Наліпка 4,00⨯6,50 дюймів

en: 4.00x8.00 in label
uk: Наліпка 4,00⨯8,00 дюймів

en: 44 Inch Roll Paper
uk: Рулон 44 дюйми

en: 44x31 mm label
uk: Наліпка 44⨯31 мм

en: 4mm
uk: 4 мм

en: 4x5 3/8
uk: 4⨯5 3/8

en: 4x6
uk: 4⨯6

en: 4x7
uk: 4⨯7

en: 4x8
uk: 4⨯8

en: 5 Inch Roll Paper
uk: Рулон 5 дюймів

en: 5760 x 1440 DPI
uk: 5760⨯1440 т/д

en: 5760 x 2880 DPI
uk: 5760⨯2880 т/д

en: 5mm
uk: 5 мм

en: 5x5
uk: 5⨯5

en: 5x7
uk: 5⨯7

en: 5x8
uk: 5⨯8

en: 6.00x2.00 in label
uk: Наліпка 6,00⨯2,00 дюймів

en: 6.00x3.00 in label
uk: Наліпка 6,00⨯3,00 дюймів

en: 6.00x4.00 in label
uk: Наліпка 6,00⨯4,00 дюймів

en: 6.00x5.00 in label
uk: Наліпка 6,00⨯5,00 дюймів

en: 6.00x6.00 in label
uk: Наліпка 6,00⨯6,00 дюймів

en: 60 Inch Roll Paper
uk: Рулон 60 дюймів

en: 600 DPI
uk: 600 т/д

en: 600 DPI Unidirectional
uk: 600 т/д однонапрямний

en: 600 DPI high quality
uk: 600 т/д високоякісний

en: 600x300 DPI
uk: 600⨯300 т/д

en: 600x600 DPI
uk: 600⨯600 т/д

en: 600x600 DPI monochrome
uk: 600⨯600 т/д чорно-білий

en: 62x44 mm label
uk: Наліпка 62⨯44 мм

en: 64 Inch Roll Paper
uk: Рулон 64 дюйма

en: 6mm
uk: 6 мм

en: 6x8
uk: 6⨯8

en: 6x9
uk: 6⨯9

en: 720 DPI
uk: 720 т/д

en: 720 DPI High Quality
uk: 720 т/д високоякісний

en: 720 DPI Highest Quality
uk: 720 т/д найвищої якості

en: 720 x 360 DPI
uk: 720⨯360 т/д

en: 720 x 360 DPI Enhanced
uk: 720⨯360 т/д, покращений

en: 74x52 mm label
uk: Наліпка 74⨯52 мм

en: 7mm
uk: 7 мм

en: 8.00x12.00 in label
uk: Наліпка 8,00⨯12,00 дюймів

en: 8.50x11.00 in label
uk: Наліпка 8,50⨯11,00 дюймів

en: 8.50x6.00 in label
uk: Наліпка 8,50⨯6,00 дюймів

en: 88x62 mm label
uk: Наліпка 88⨯62 мм

en: 89 mm Roll Paper
uk: Рулон 89 мм

en: 8mm
uk: 8 мм

en: 8x10
uk: 8⨯10

en: 8x12
uk: 8⨯12

en: <Image>/File/Print with Gutenprint...
uk: <Image>/Файл/Надрукувати за допомогою Gutenprint…

en: A2 Invitation
uk: Запрошення A2

en: About
uk: Про програму

en: About Gutenprint
uk: Про Gutenprint

en: About to save settings...
uk: Приготування до збереження параметрів…

en: Adaptive Hybrid
uk: Адаптивний гібридний

en: Add gloss enhancement
uk: Додати покращення глянця

en: Adjust Output...
uk: Виправити вивід…

en: Adjust color balance, brightness, contrast, saturation, and dither algorithm
uk: Виправити баланс кольорів, яскравість, контрастність, насиченість та алгоритм імітування півтонів

en: Adjust horizontal position
uk: Коригування розташування за горизонталлю

en: Adjust the black balance
uk: Виправити баланс чорного

en: Adjust the black density
uk: Змінити щільність чорного

en: Adjust the black gamma
uk: Виправити гаму чорного

en: Adjust the blue density
uk: Виправити щільність синього

en: Adjust the blue gamma
uk: Виправити гаму синього

en: Adjust the blue map
uk: Виправити карту синього

en: Adjust the cyan balance
uk: Виправити баланс блакитного

en: Adjust the cyan density
uk: Змінити щільність блакитного

en: Adjust the cyan gamma
uk: Виправити гаму блакитного

en: Adjust the cyan gray balance
uk: Виправити баланс сіро-блакитного

en: Adjust the cyan map
uk: Виправити карту блакитного

en: Adjust the density (amount of ink) of the print. Reduce the density if the ink bleeds through the paper or smears; increase the density if black regions are not solid.
uk: Скоригувати щільність (об’єм чорнила) на відбитку. Зменшіть щільність, якщо чорнило просочується крізь папір або розмазується; збільшіть щільність, якщо темні ділянки є недостатньо суцільними.

en: Adjust the gamma of the print. Larger values will produce a generally brighter print, while smaller values will produce a generally darker print.
uk: Коригування гами відбитка. За більших значень відбиток буде яскравішим, за менших — темнішим.

en: Adjust the gloss level
uk: Виправити рівень глянця

en: Adjust the gray component transition rate
uk: Коригування переходу напівтонів

en: Adjust the green density
uk: Налаштувати щільність зеленого

en: Adjust the green gamma
uk: Виправити гаму зеленого

en: Adjust the green map
uk: Коригувати мапу зеленого

en: Adjust the magenta balance
uk: Виправити баланс пурпурового

en: Adjust the magenta density
uk: Змінити щільність пурпурового

en: Adjust the magenta gamma
uk: Виправити гаму пурпурового

en: Adjust the magenta gray balance
uk: Виправити баланс сіро-пурпурового

en: Adjust the magenta map
uk: Виправити карту пурпурового

en: Adjust the orange density
uk: Виправити щільність помаранчевого

en: Adjust the orange map
uk: Виправити карту помаранчевого

en: Adjust the red density
uk: Виправити щільність червоного

en: Adjust the red gamma
uk: Виправити гаму червоного

en: Adjust the red map
uk: Виправити карту червоного

en: Adjust the saturation (color balance) of the print
    Use zero saturation to produce grayscale output using color and black inks
uk: Коригування насиченості (балансу кольорів) відбитка.
    За нульового значення насиченості відбиток буде чорно-білим.

en: Adjust the yellow balance
uk: Виправити баланс жовтого

en: Adjust the yellow density
uk: Змінити щільність жовтого

en: Adjust the yellow gamma
uk: Виправити гаму жовтого

en: Adjust the yellow gray balance
uk: Виправити баланс сіро-жовтого

en: Adjust the yellow map
uk: Виправити карту жовтого

en: Adjust vertical position
uk: Коригування розташування за вертикаллю

en: Advance
uk: Посування

en: Advanced Output Control
uk: Додаткове керування над виводом

en: Alignment Choices
uk: Варіанти юстування

en: Alignment Passes
uk: Кроки юстування

en: Alignment choices must be at least 1.
uk: Варіантів юстування має бути принаймні 1.

en: Alignment passes must be at least 1.
uk: Кроків юстування має бути принаймні 1.

en: Allow non-CD media sizes when printing to CD
uk: Дозволити використання розмірів, відмінних від звичайних, під час друку на компакт-дисках

en: Alternate Alignment Choices
uk: Варіанти почергового юстування

en: Alternate Alignment Passes
uk: Кроки почергового юстування

en: Alternate Fill
uk: Почергове заливання

en: AppGamma
uk: Визначається програмою

en: ArchA transposed
uk: ArchA (транспонований)

en: ArchB transposed
uk: ArchB (транспонований)

en: ArchC transposed
uk: ArchC (транспонований)

en: ArchD transposed
uk: ArchD (транспонований)

en: ArchE transposed
uk: ArchE (транспонований)

en: Archival Matte Paper
uk: Архівний матовий папір

en: Area to not cover with an overcoat layer
uk: Область, яку не слід покривати шаром покриття

en: Ascending Double
uk: Висхідне подвійне

en: Ascending Fill
uk: Висхідне заливання

en: Attempting to set alignment...
uk: Спроба встановити юстування…

en: Auto
uk: Авто

en: Auto Sheet Feeder
uk: Автоматичний подавальник аркушів

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic Paper Size
uk: Автоматичний вибір

en: Automatic Printing Mode
uk: Режим автоматичного друку

en: Automatic Setting Control
uk: Автоматичне керування параметрами

en: Automatic printing mode
uk: Режим автоматичного друку

en: Autoselect
uk: Автовибір

en: B6-C4 landscape
uk: B6-C4 (альбомна)

en: Back Light Film
uk: Діафільм

en: Best
uk: Найкраща

en: Bidirectional
uk: Двонапрямний

en: Bit depth per channel
uk: Кількість розрядів на канал

en: Black
uk: Чорний

en: Black 1
uk: Чорний 1

en: Black 2
uk: Чорний 2

en: Black Balance
uk: Баланс чорного

en: Black Curve
uk: Крива чорного

en: Black Density
uk: Щільність чорного

en: Black Power Level
uk: Рівень потужності чорного

en: Black Type
uk: Тип чорного

en: Black and White
uk: Чорно-білий

en: Black curve
uk: Крива чорного

en: Blue
uk: Синій (B)

en: Blue Curve
uk: Крива синього

en: Blue Density
uk: Щільність синього

en: Blue Map
uk: Карта синього

en: Blue curve
uk: Крива синього

en: Bond
uk: Бонд

en: Borderless
uk: Без рамки

en: Both
uk: Всюди

en: Bottom:
uk: Знизу:

en: Bright Colors
uk: Яскраві кольори

en: Bright White Paper
uk: Світлий білий папір

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Brightness of the print
uk: Яскравість друку

en: Browse
uk: Вибрати

en: C0 landscape
uk: C0 (альбомна)

en: C1 landscape
uk: C1 (альбомна)

en: C10 landscape
uk: C10 (альбомна)

en: C2 landscape
uk: C2 (альбомна)

en: C3 landscape
uk: C3 (альбомна)

en: C4 landscape
uk: C4 (альбомна)

en: C5 landscape
uk: C5 (альбомна)

en: C6 landscape
uk: C6 (альбомна)

en: C7 landscape
uk: C7 (альбомна)

en: C7-6 landscape
uk: C7-6 (альбомна)

en: C8 landscape
uk: C8 (альбомна)

en: C9 landscape
uk: C9 (альбомна)

en: CD - 3 inch
uk: CD — 3 дюйма

en: CD - 5 inch
uk: CD — 5 дюймів

en: CD - Custom
uk: CD — нетиповий

en: CD Allow Other Media Sizes
uk: Інші розміри дисків

en: CD Horizontal Fine Adjustment
uk: Додаткове горизонтальне коригування

en: CD Hub Size
uk: Внутрішній діаметр CD

en: CD Hub Size (Custom)
uk: Внутрішній діаметр CD (нетиповий)

en: CD Size (Custom)
uk: Зовнішній діаметр CD (нетиповий)

en: CD Vertical Fine Adjustment
uk: Додаткове вертикальне коригування

en: CD or DVD
uk: CD або DVD

en: CMY Color
uk: Кольори CMY

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot identify printer model.
uk: Не вдалося визначити модель принтера.

en: Cannot open %s read/write: %s
uk: Не вдалося відкрити %s для читання/запису: %s

en: Cannot open device %s: %s
uk: Не вдалося відкрити пристрій %s: %s

en: Cannot print to printer %s with %s
uk: Не вдалося виконати друк на принтері %s за допомогою %s

en: Cannot read from %s: %s
uk: Не вдалося виконати читання з %s: %s

en: Cannot write to %s: %s
uk: Не вдалося виконати запис до %s: %s

en: Canon E3100 series
uk: Canon, серія E3100

en: Canon E400 series
uk: Canon, серія E400

en: Canon E410 series
uk: Canon, серія E410

en: Canon E460 series
uk: Canon, серія E460

en: Canon E470 series
uk: Canon, серія E470

en: Canon E480 series
uk: Canon, серія E480

en: Canon E500 series
uk: Canon, серія E500

en: Canon E510 series
uk: Canon, серія E510

en: Canon E560 series
uk: Canon, серія E560

en: Canon E600 series
uk: Canon, серія E600

en: Canon E610 series
uk: Canon, серія E610

en: Canon G1000 series
uk: Canon, серія G1000

en: Canon G2000 series
uk: Canon, серія G2000

en: Canon G3000 series
uk: Canon, серія G3000

en: Canon G4000 series
uk: Canon, серія G4000

en: Canon MB2000 series
uk: Canon, серія MB2000

en: Canon MB2100 series
uk: Canon, серія MB2100

en: Canon MB2300 series
uk: Canon, серія MB2300

en: Canon MB2700 series
uk: Canon, серія MB2700

en: Canon MB5000 series
uk: Canon, серія MB5000

en: Canon MB5100 series
uk: Canon, серія MB5100

en: Canon MB5300 series
uk: Canon, серія MB5300

en: Canon MB5400 series
uk: Canon, серія MB5400

en: Canon MG2100 series
uk: Canon, серія MG2100

en: Canon MG2200 series
uk: Canon, серія MG2200

en: Canon MG2400 series
uk: Canon, серія MG2400

en: Canon MG2500 series
uk: Canon, серія MG2500

en: Canon MG2900 series
uk: Canon, серія MG2900

en: Canon MG3100 series
uk: Canon, серія MG3100

en: Canon MG3200 series
uk: Canon, серія MG3200

en: Canon MG3500 series
uk: Canon, серія MG3500

en: Canon MG4100 series
uk: Canon, серія MG4100

en: Canon MG4200 series
uk: Canon, серія MG4200

en: Canon MG5100 series
uk: Canon, серія MG5100

en: Canon MG5200 series
uk: Canon, серія MG5200

en: Canon MG5300 series
uk: Canon, серія MG5300

en: Canon MG5400 series
uk: Canon, серія MG5400

en: Canon MG5500 series
uk: Canon, серія MG5500

en: Canon MG5600 series
uk: Canon, серія MG5600

en: Canon MG5700 series
uk: Серія Canon MG5700

en: Canon MG6100 series
uk: Canon, серія MG6100

en: Canon MG6200 series
uk: Canon, серія MG6200

en: Canon MG6300 series
uk: Canon, серія MG6300

en: Canon MG6400 series
uk: Canon, серія MG6400

en: Canon MG6500 series
uk: Canon, серія MG6500

en: Canon MG6600 series
uk: Canon, серія MG6600

en: Canon MG6700 series
uk: Canon, серія MG6700

en: Canon MG6800 series
uk: Canon, серія MG6800

en: Canon MG6900 series
uk: Canon, серія MG6900

en: Canon MG7100 series
uk: Canon, серія MG7100

en: Canon MG7500 series
uk: Canon, серія MG7500

en: Canon MG7700 series
uk: Canon, серія MG7700

en: Canon MG8100 series
uk: Canon, серія MG8100

en: Canon MG8200 series
uk: Canon, серія MG8200

en: Canon MP140 series
uk: Canon, серія MP140

en: Canon MP150 series
uk: Canon, серія MP150

en: Canon MP160 series
uk: Canon, серія MP160

en: Canon MP170 series
uk: Canon, серія MP170

en: Canon MP180 series
uk: Canon, серія MP180

en: Canon MP190 series
uk: Canon, серія MP190

en: Canon MP210 series
uk: Canon, серія MP210

en: Canon MP220 series
uk: Canon, серія MP220

en: Canon MP230 series
uk: Canon, серія MP230

en: Canon MP240 series
uk: Canon, серія MP240

en: Canon MP250 series
uk: Canon, серія MP250

en: Canon MP260 series
uk: Canon, серія MP260

en: Canon MP270 series
uk: Canon, серія MP270

en: Canon MP280 series
uk: Canon, серія MP280

en: Canon MP360 series
uk: Canon, серія MP360

en: Canon MP370 series
uk: Canon, серія MP370

en: Canon MP390 series
uk: Canon, серія MP390

en: Canon MP450 series
uk: Canon, серія MP450

en: Canon MP460 series
uk: Canon, серія MP460

en: Canon MP470 series
uk: Canon, серія MP470

en: Canon MP480 series
uk: Canon, серія MP480

en: Canon MP490 series
uk: Canon, серія MP490

en: Canon MP500 series
uk: Canon, серія MP500

en: Canon MP510 series
uk: Canon, серія MP510

en: Canon MP520 series
uk: Canon, серія MP520

en: Canon MP530 series
uk: Canon, серія MP530

en: Canon MP540 series
uk: Canon, серія MP540

en: Canon MP550 series
uk: Canon, серія MP550

en: Canon MP560 series
uk: Canon, серія MP560

en: Canon MP600 series
uk: Canon, серія MP600

en: Canon MP610 series
uk: Canon, серія MP610

en: Canon MP620 series
uk: Canon, серія MP620

en: Canon MP630 series
uk: Canon, серія MP630

en: Canon MP640 series
uk: Canon, серія MP640

en: Canon MP700 series
uk: Canon, серія MP700

en: Canon MP710 series
uk: Canon, серія MP710

en: Canon MP730 series
uk: Canon, серія MP730

en: Canon MP740 series
uk: Canon, серія MP740

en: Canon MP750 series
uk: Canon, серія MP750

en: Canon MP760 series
uk: Canon, серія MP760

en: Canon MP770 series
uk: Canon, серія MP770

en: Canon MP780 series
uk: Canon, серія MP780

en: Canon MP790 series
uk: Canon, серія MP790

en: Canon MP800 series
uk: Canon, серія MP800

en: Canon MP810 series
uk: Canon, серія MP810

en: Canon MP830 series
uk: Canon, серія MP830

en: Canon MP900 series
uk: Canon, серія MP900

en: Canon MP950 series
uk: Canon, серія MP950

en: Canon MP960 series
uk: Canon, серія MP960

en: Canon MP970 series
uk: Canon, серія MP970

en: Canon MP980 series
uk: Canon, серія MP980

en: Canon MP990 series
uk: Canon, серія MP990

en: Canon MX300 series
uk: Canon, серія MX300

en: Canon MX310 series
uk: Canon, серія MX310

en: Canon MX320 series
uk: Canon, серія MX320

en: Canon MX330 series
uk: Canon, серія MX330

en: Canon MX340 series
uk: Canon, серія MX340

en: Canon MX350 series
uk: Canon, серія MX350

en: Canon MX360 series
uk: Canon, серія MX360

en: Canon MX370 series
uk: Canon, серія MX370

en: Canon MX390 series
uk: Canon, серія MX390

en: Canon MX410 series
uk: Canon, серія MX410

en: Canon MX420 series
uk: Canon, серія MX420

en: Canon MX430 series
uk: Canon, серія MX430

en: Canon MX450 series
uk: Canon, серія MX450

en: Canon MX470 series
uk: Canon, серія MX470

en: Canon MX490 series
uk: Canon, серія MX490

en: Canon MX510 series
uk: Canon, серія MX510

en: Canon MX520 series
uk: Canon, серія MX520

en: Canon MX530 series
uk: Canon, серія MX530

en: Canon MX700 series
uk: Canon, серія MX700

en: Canon MX710 series
uk: Canon, серія MX710

en: Canon MX720 series
uk: Canon, серія MX720

en: Canon MX7600 series
uk: Canon, серія MX7600

en: Canon MX850 series
uk: Canon, серія MX850

en: Canon MX860 series
uk: Canon, серія MX860

en: Canon MX870 series
uk: Canon, серія MX870

en: Canon MX880 series
uk: Canon, серія MX880

en: Canon MX890 series
uk: Canon, серія MX890

en: Canon MX920 series
uk: Canon, серія MX920

en: Canon Pro9000 Mk.II series
uk: Canon серія Pro9000 Mk.II

en: Canon Pro9000 series
uk: Canon, серія Pro9000

en: Canon Pro9500 Mk.II series
uk: Canon, серія Pro9500 Mk.II

en: Canon Pro9500 series
uk: Canon, серія Pro9500

en: Canon TS3100 series
uk: Canon, серія TS3100

en: Canon TS5000 series
uk: Canon, серія TS5000

en: Canon TS6000 series
uk: Canon, серія TS6000

en: Canon TS8000 series
uk: Canon, серія TS8000

en: Canon TS9000 series
uk: Canon, серія TS9000

en: Canon iB4000 series
uk: Canon, серія iB4000

en: Canon iB4100 series
uk: Canon, серія iB4100

en: Canon iP110 series
uk: Canon, серія iP110

en: Canon iP2000 series
uk: Canon, серія iP2000

en: Canon iP2700 series
uk: Canon, серія iP2700

en: Canon iP2800 series
uk: Canon, серія iP2800

en: Canon iP3300 series
uk: Canon, серія iP3300

en: Canon iP3500 series
uk: Canon, серія iP3500

en: Canon iP3600 series
uk: Canon, серія iP3600

en: Canon iP4200 series
uk: Canon, серія iP4200

en: Canon iP4300 series
uk: Canon, серія iP4300

en: Canon iP4500 series
uk: Canon, серія iP4500

en: Canon iP4600 series
uk: Canon, серія iP4600

en: Canon iP4700 series
uk: Canon, серія iP4700

en: Canon iP4800 series
uk: Canon, серія iP4800

en: Canon iP4900 series
uk: Canon, серія iP4900

en: Canon iP5200R series
uk: Canon, серія iP5200R

en: Canon iP6600D series
uk: Canon, серія iP6600D

en: Canon iP6700D series
uk: Canon, серія iP6700D

en: Canon iP7200 series
uk: Canon, серія iP7200

en: Canon iP8700 series
uk: Canon, серія iP8700

en: Canon iP90 series
uk: Canon, серія iP90

en: Canon iX5000 series
uk: Canon, серія iX5000

en: Canon iX6500 series
uk: Canon, серія iX6500

en: Canon iX6700 series
uk: Canon, серія iX6700

en: Canon iX6800 series
uk: Canon, серія iX6800

en: Canon iX7000 series
uk: Canon, серія iX7000

en: Card End Alignment
uk: Вирівнювання кінця картки

en: Card Start Alignment
uk: Вирівнювання початку картки

en: Cassette Tray
uk: Касетний лоток

en: Center the image horizontally on the paper
uk: Центрувати зображення горизонтально за папером

en: Center the image on the paper
uk: Центрувати зображення за папером

en: Center the image vertically on the paper
uk: Центрувати зображення вертикально за папером

en: Center:
uk: Центрування:

en: Channel
uk: Канал

en: Channel Bit Depth
uk: К-ть розрядів на канал

en: Channel Names
uk: Назви каналів

en: Chilean Double Letter
uk: Чилійський подвійний для листів

en: Chilean Double Office
uk: Чилійський подвійний офісний

en: Chilean Office
uk: Чилійський офісний

en: Choose the correct PPD filename for your printer
uk: Виберіть відповідну назву файла PPD для вашого принтера

en: Choose the dither algorithm to be used.
    Adaptive Hybrid usually produces the best all-around quality.
    EvenTone is a new, experimental algorithm that often produces excellent results.
    Ordered is faster and produces almost as good quality on photographs.
    Fast and Very Fast are considerably faster, and work well for text and line art.
    Hybrid Floyd-Steinberg generally produces inferior output.
uk: Виберіть алгоритм згладжування, який буде використано.
    Використання адаптивного гібридного алгоритму зазвичай забезпечує найкращу якість.
    EvenTone — новий тестовий алгоритм, який часто дає чудові результати.
    Використання алгоритму «Впорядкований» пришвидшує обробку і надає змогу отримувати якість, близьку до якості фотографічних відбитків.
    Алгоритми «Швидкий» і «Дуже швидкий» є значно швидшими за інші, вони добре працюють для тексту та штрихових зображень.
    Використання алгоритму «Гібридний Флойда-Штайнберга» у загальному випадку дає доволі погані результати.

en: Choose the printer model, PPD file, and command that is used to print to this printer
uk: Виберіть модель принтера, файл PPD та команду, яку буде використано для друку на цьому принтері

en: Cleaning heads...
uk: Чищення голівок…

en: Clear Memory
uk: Спорожнити пам’ять

en: Close
uk: Закрити

en: Coated
uk: Крейдований

en: Collate the Job
uk: Упорядкувати завдання

en: Color
uk: Колір

en: Color + Black Cartridges
uk: Кольоровий та чорно-білий картриджі

en: Color + Photo Cartridges
uk: Кольоровий та фотокартриджі

en: Color Correction
uk: Кольорова компенсація

en: Color Model
uk: Модель кольорів

en: Color Power Level
uk: Рівень потужності кольору

en: Color Precision
uk: Точність відтворення кольорів

en: Color conversion module
uk: Модуль перетворення кольорів

en: Color correction to be applied
uk: Кольорова компенсація, яку слід застосувати

en: Color output
uk: Виведення у кольорі

en: ColorLife Paper
uk: Папір ColorLife

en: Combo Print Wait Time
uk: Час очікування для комбінованого друку

en: Commercial 10 landscape
uk: Commercial 10 , альбомна

en: Common
uk: Типовий

en: Composite (CMY)
uk: Композит (CMY)

en: Composite Gamma
uk: Складена гама

en: Continuous
uk: Неперервний

en: Continuous Printing
uk: Неперервний друк

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Contrast of the print (0 is solid gray)
uk: Контрастність друку (0 — суцільний сірий)

en: Copyright 2000-2006 Robert Krawitz (rlk@alum.mit.edu)
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it
    under the terms of the GNU General Public License as published by the Free
    Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option)
    any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but
    WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY
    or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License
    for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program.  If not, see <https://www.gnu.org/licenses/>.
uk: © Robert Krawitz (rlk@alum.mit.edu), 2000–2006
    
    Ця програма є відкритим програмним забезпеченням. Дозволяється поширювати
    її та змінювати на умовах ліцензії GNU 2 або старшої версії, що видана Free
    Software Foundation.
    
    Ця програма поширюється БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, у тому числі не гарантується
    її придатність до певної мети. Докладнішу інформацію дивіться у ліцензії GNU.
    
    Копія ліцензії надається з цією програмою. Якщо ви не отримали копію ліцензії,
    повідомте про це Free Software Foundation, Inc. за адресою 59 Temple Place,
    Suite 330, Boston, MA 02111-1307 USA.

en: Correct Hue Only
uk: Виправити лише відтінок

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Crop (preserve dimensions)
uk: Обрізати (зберегти розміри)

en: Curve for raw channel
uk: Крива каналу raw

en: Curve type
uk: Тип кривої

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Custom Command
uk: Нетипова команда

en: Custom Holokote Key
uk: Нетиповий ключ Holokote

en: Cut Sheet Autoselect
uk: Автовибір контейнера різаних аркушів

en: Cut Sheet Bin 1
uk: Контейнер різаних аркушів 1

en: Cut Sheet Bin 2
uk: Контейнер різаних аркушів 2

en: Cyan
uk: Блакитний (C)

en: Cyan Balance
uk: Баланс блакитного

en: Cyan Curve
uk: Крива блакитного

en: Cyan Density
uk: Щільність блакитного

en: Cyan Map
uk: Карта блакитного

en: Cyan curve
uk: Крива блакитного

en: DL landscape
uk: DL (альбомна)

en: Dark Gray Density Scale
uk: Шкала щільності темно-сірого

en: Dark Gray Transition
uk: Перехід темно-сірого

en: Dark Gray Value
uk: Значення темно-сірого

en: Dark Yellow
uk: Темно-жовтий

en: Dark Yellow Density Scale
uk: Шкала щільності темно-жовтого

en: Dark Yellow Transition
uk: Перехід темно-жовтого

en: Dark Yellow Value
uk: Значення темно-жовтого

en: Darkness
uk: Затемненість

en: Darkness Adjust, from -20 to 20
uk: Коригування затемненості, від -20 до 20

en: Date
uk: Дата

en: Date and Time
uk: Дата і час

en: Default
uk: Типовий

en: Default Black
uk: Типовий чорний

en: Define New Printer
uk: Визначити новий принтер

en: Define a new logical printer. This can be used to name a collection of settings that you wish to remember for future use.
uk: Визначити новий логічний принтер. Можна скористатися для створення набору параметрів, якими ви хочете скористатися у майбутньому.

en: Density
uk: Щільність

en: Desaturated
uk: Знебарвлювання

en: Descending Fill
uk: Спадне заливання

en: Desktop Sheet Feeder
uk: Настільний подавальник аркушів

en: Dimensions:
uk: Розміри:

en: Distance from the bottom of the paper to the image
uk: Відстань від нижнього краю паперу до зображення

en: Distance from the left of the paper to the image
uk: Відстань від лівого краю паперу до зображення

en: Distance from the left of the paper to the right of the image
uk: Відстань від лівого краю паперу до правого краю зображення

en: Distance from the right of the paper to the image
uk: Відстань від правого краю паперу до зображення

en: Distance from the top of the paper to bottom of the image
uk: Відстань від верхнього краю паперу до нижнього краю зображення

en: Distance from the top of the paper to the image
uk: Відстань від верхнього краю паперу до зображення

en: Dither Algorithm
uk: Алгоритм імітування напівтонів

en: Dither algorithm
uk: Алгоритм імітування напівтонів

en: Do not correct for screen gamma
uk: Не виправляти гаму екрана

en: Double-Sided Printing
uk: Двосторонній друк

en: Draft
uk: Чернетка

en: Driver-Controlled
uk: Визн. драйвером

en: Drop Size 1 (small)
uk: Розмір краплі 1 (мала)

en: Drop Size 2 (medium)
uk: Розмір краплі 2 (середня)

en: Drop Size 3 (large)
uk: Розмір краплі 3 (велика)

en: Drop Size Large
uk: Великий розмір краплі

en: Drop Size Medium
uk: Середній розмір краплі

en: Drop Size Segmented
uk: Сегментований розмір краплі

en: Drop Size Segmented New
uk: Новий сегментований розмір краплі

en: Drop Size Small
uk: Малий розмір краплі

en: Drying Time Per Page
uk: Час висихання однієї сторінки

en: Drying Time Per Scan
uk: Час висихання на скан.

en: Dump file for LUT for external color adjustment
uk: Файл дампу таблиці пошуку (LUT) для зовнішнього коригування кольорів

en: Duplex not supported on roll media, switching to sheet media!
uk: Двобічний друк не підтримується для рулонних носіїв, перемикаємося на аркуші!

en: Duplex/Tumble Setting
uk: Параметр двостороннього друку

en: Dust Removal
uk: Усування пилу

en: EA5 landscape
uk: EA5 (альбомна)

en: EPSON Standard Inks
uk: Стандартні чорнила EPSON

en: Economy
uk: Економний друк

en: Edit Curve...
uk: Змінити криву…

en: Eight Color Photo
uk: Восьмиколірний фотографічний

en: Eight Color Raw
uk: Простий восьмиколірний

en: Eight Pass
uk: Восьмипрохідний

en: Enable Colorsure
uk: Увімкнути Colorsure

en: Engineering C 17x22
uk: Engineering C 17⨯22

en: English
uk: Ukrainian

en: Enhance print quality by additional passes
uk: Покращити якість друку додатковими проходами

en: Enhanced Gloss
uk: Покращений глянцевий

en: Enter the correct PPD filename for your printer
uk: Вкажіть належну назву файла PPD для вашого принтера

en: Enter the correct command to print to your printer.
uk: Вкажіть відповідну команду друку на вашому принтері.

en: Enter the file to print to.
uk: Вкажіть назву файла, до якого слід надрукувати дані.

en: Enter the name you wish to give this logical printer
uk: Вкажіть назву, яку ви бажаєте надати вашому програмному принтеру

en: Envelopes
uk: Конверти

en: Epson 4x6 Photo Paper (tear-off borders)
uk: Фотопапір Epson 4⨯6 (з фігурними краями)

en: Epson L Photo Paper (tear-off borders)
uk: Фотопапір Epson L (з фігурними краями)

en: Epson SC-P10000 Series
uk: Epson, серія SC-P10000

en: Epson SC-P20000 Series
uk: Epson, серія SC-P20000

en: Epson SC-P400 Series
uk: Epson, серія SC-P400

en: Epson SC-P600 Series
uk: Epson, серія SC-P600

en: Epson SC-P6000 Series
uk: Epson, серія SC-P6000

en: Epson SC-P7000 Series
uk: Epson, серія SC-P7000

en: Epson SC-P800 Series
uk: Epson, серія SC-P800

en: Epson SC-P8000 Series
uk: Epson, серія SC-P8000

en: Epson SC-P9000 Series
uk: Epson, серія SC-P9000

en: Epson SureColor P7000 Commercial Edition
uk: Комерційна версія Epson SureColor P7000

en: Epson SureColor P9000 Commercial Edition
uk: Комерційна версія Epson SureColor P9000

en: Epson WF-7010 Series
uk: Epson, серія WF-7010

en: Epson WF-7011 Series
uk: Epson, серія WF-7011

en: Epson WF-7015 Series
uk: Epson, серія WF-7015

en: Epson WF-7018 Series
uk: Epson, серія WF-7018

en: Epson WF-7510 Series
uk: Epson, серія WF-7510

en: Epson WF-7511 Series
uk: Epson, серія WF-7511

en: Epson WF-7515 Series
uk: Epson, серія WF-7515

en: Epson WF-7520 Series
uk: Epson, серія WF-7520

en: Epson WF-7521 Series
uk: Epson, серія WF-7521

en: Epson WF-7525 Series
uk: Epson, серія WF-7525

en: Epson XP-15000 Series
uk: Epson, серія XP-15000

en: Error in input
uk: Помилка у вхідних даних

en: Error: CD Tray Out
uk: Помилка: відкрито лоток CD

en: Error: Card loading error
uk: Помилка: помилка завантаження картки

en: Error: Cover Open
uk: Помилка: відкрито кришку

en: Error: Double feed error
uk: Помилка: подвійне подавання

en: Error: Fatal Error
uk: Помилка: критична помилка

en: Error: Front cover open
uk: Помилка: відкрито передню кришку

en: Error: Ink cartridge lever released
uk: Помилка: піднято важіль кріплення картриджа з чорнилом

en: Error: Ink out
uk: Помилка: завершилися чорнила

en: Error: Maintenance cartridge cover open
uk: Помилка: відкрито кришку картриджа

en: Error: Maintenance cartridge overflow
uk: Помилка: переповнення картриджа обслуговування

en: Error: Maintenance request
uk: Помилка: запит щодо обслуговування

en: Error: Miscellaneous paper error
uk: Помилка: помилка невідповідності паперу

en: Error: No maintenance cartridge present
uk: Помилка: не виявлено картриджа обслуговування

en: Error: Other interface is selected
uk: Помилка: вибрано інший інтерфейс

en: Error: Paper jam
uk: Помилка: застряг папір

en: Error: Paper out
uk: Помилка: завершився папір

en: Error: Rear cover open
uk: Помилка: відкрито задню кришку

en: Error: Recoverable cutter jam
uk: Помилка: виправте зам’яття на різаку

en: Error: Tray cover open
uk: Помилка: відкрито кришку лотка

en: Error: Unknown (%d)
uk: Помилка: невідома (%d)

en: Error: Unrecoverable cutter error
uk: Помилка: критична помилка на різаку

en: Error: Wait return from the tear-off position
uk: Помилка: очікування повернення з позиції розриву

en: Escputil version
uk: Версія escputil

en: Exiting
uk: Вихід

en: Expand (use maximum page area)
uk: Розтягнути (максимально використати площу)

en: Extra 1
uk: Додатковий 1

en: Extra 2
uk: Додатковий 2

en: Extra 3
uk: Додатковий 3

en: Extra 4
uk: Додатковий 4

en: Extra 5
uk: Додатковий 5

en: Extra Glossy
uk: Надякісний глянцевий

en: Extra Glossy Fine
uk: Надвисокоякісний глянцевий

en: Family driver
uk: Драйвер сімейства

en: Fast
uk: Швидкий

en: Fast Economy
uk: Швидкий економний друк

en: Fatal error!
uk: Критична помилка!

en: Feed Adjustment
uk: Виправлення подавання

en: Feed Sequence
uk: Послідовність подавання

en: File
uk: Файл

en: File to print to
uk: Файл для друку

en: Final command was not confirmed.
uk: Останню команду не було підтверджено.

en: Fine
uk: Якісний

en: Fine (High Grade Media)
uk: Якісний (високоякісний носій)

en: Fine (Standard Media
uk: Якісний (стандартний носій)

en: Fine Adjustment
uk: Точне налашт.

en: Fine Deep
uk: Глибина обробки

en: Fine adjustment to horizontal position for CD printing
uk: Додаткове коригування горизонтальної позиції друку компакт-диска

en: Fine-tune card end position
uk: Коригування розташування кінця картки

en: Fine-tune card horizontal centering
uk: Скоригувати центрування картки за горизонталлю

en: Fine-tune card start position
uk: Коригування розташування початку картки

en: Five Color Photo
uk: П'ятикольорове фото

en: Five Color Photo Composite
uk: П'ятикольоровий композит фото

en: Five Color Raw
uk: Простий п’ятикольоровий

en: Flex
uk: Флекс

en: Four Color Photo
uk: Чотириколірний фотографічний

en: Four Color Raw
uk: Простий чотирикольоровий

en: Four Color Raw Gloss
uk: Простий чотирикольоровий глянцевий

en: Four Color Standard
uk: Чотирикольоровий стандарт

en: Four Pass
uk: Чотирипрохідний

en: Front Tray
uk: Передній лоток

en: Full Manual Control
uk: Керування лише вручну

en: Full Overlap
uk: Повне перекриття

en: Full Overlap 2
uk: Повне перекриття 2

en: GCR Lower Bound
uk: Нижня межа GCR

en: GCR Transition
uk: Перехід GCR

en: GCR Upper Bound
uk: Верхня межа GCR

en: Gamma
uk: Гама

en: Gamma for raw channel
uk: Гама для каналу raw

en: Gamma value assumed by application
uk: Значення гами, яке приймається програмою

en: Gap
uk: Інтервал

en: Gap, Mark on Top, Mark on Bottom, Notch, Continuous
uk: Інтервал, позначка згори, позначка внизу, мітка, неперервний

en: Generate Comment
uk: Створити коментар

en: Generic PCL 4 LF Printer
uk: Типовий принтер PCL 4 LF

en: Generic PCL 4 Printer
uk: Типовий принтер PCL 4

en: Generic PCL 4 Printer wide margin
uk: Типовий принтер PCL 4 із широкими полями

en: Generic PCL 5 LF Printer
uk: Типовий принтер PCL 5 LF

en: Generic PCL 5 Printer
uk: Типовий принтер PCL 5

en: Generic PCL 5 Printer wide margin
uk: Типовий принтер PCL 5 із широкими полями

en: Generic PCL 5c LF Printer
uk: Типовий принтер PCL 5c LF

en: Generic PCL 5c Printer
uk: Типовий принтер PCL 5c

en: Generic PCL 5e LF Printer
uk: Типовий принтер PCL 5e LF

en: Generic PCL 5e Printer
uk: Типовий принтер PCL 5e

en: Generic PCL 6 LF Printer wide margin
uk: Типовий принтер PCL 6 LF із широкими полями

en: Generic PCL 6 Printer wide margin
uk: Типовий принтер PCL 6 із широкими полями

en: Generic PCL 6 Tabl Printer wide margin
uk: Типовий принтер PCL 6 Tabl із широкими полями

en: Generic PCL 6/PCL XL LF Printer
uk: Типовий принтер PCL 6/PCL XL LF

en: Generic PCL 6/PCL XL Printer
uk: Типовий принтер PCL 6/PCL XL

en: Generic PCL Color LF wide margin
uk: Типовий кольоровий PCL з LF і широкими полями

en: Generic PCL Color Laser
uk: Типовий лазерний кольоровий PCL

en: Generic PCL Color Laser LF Printer
uk: Типовий лазерний кольоровий принтер PCL з LF

en: Generic PCL Color Tabl wide margin
uk: Типовий кольоровий PCL Tabl із широкими полями

en: Generic PCL Color wide margin
uk: Типовий кольоровий PCL із широкими полями

en: Gloss Level
uk: Рівень глянця

en: Gloss Optimizer
uk: Оптимізація глянця

en: Glossy
uk: Глянцевий

en: Glossy Film
uk: Глянцева плівка

en: Glossy Fine
uk: Високоякісний глянцевий

en: Glossy Photo
uk: Глянцеве фото

en: Glossy_NoCorr
uk: Глянц_БезВипр

en: Graphics
uk: Графіка

en: Gray 1
uk: Сірий 1

en: Gray 2
uk: Сірий 2

en: Gray 3
uk: Сірий 3

en: Gray 4
uk: Сірий 4

en: Gray 5
uk: Сірий 5

en: Gray Component Reduction
uk: Спрощення сірого компонента

en: Gray Density Scale
uk: Шкала щільності сірого

en: Gray Transition
uk: Перехід сірого

en: Gray Value
uk: Значення сірого

en: Gray component reduction curve
uk: Крива спрощення сірого компонента

en: Grayscale
uk: Тони сірого

en: Green
uk: Зелений (G)

en: Green Curve
uk: Крива зеленого

en: Green Density
uk: Щільність зеленого

en: Green Map
uk: Мапа зеленого

en: Green curve
uk: Крива зеленого

en: Gutenprint Version
uk: Версія Gutenprint

en: HP LaserJet 3P w/ PCL5
uk: HP LaserJet 3P з PCL5

en: HP LaserJet 3P w/PS
uk: HP LaserJet 3P з PS

en: Hagaki Card
uk: Картка Hagaki

en: Hard
uk: Жорсткий

en: Has Interchangeable Ink Cartridges
uk: Має взаємозамінні картриджі з чорнилом

en: Has multiple choices of ink cartridges
uk: Має декілька варіантів картриджів з чорнилом

en: Height must be greater than zero
uk: Висота має бути більшою за нуль

en: Height of the paper that you wish to print to
uk: Висота паперу, на якому слід надрукувати дані

en: Height:
uk: Висота:

en: Hextone
uk: Шеститоновий

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Density Scale
uk: Шкала щільності сірого 1 (найсвітлішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Transition
uk: Перехід сірого 1 (найсвітлішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 1 (Lightest) Value
uk: Значення сірого 1 (найсвітлішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 1 Density Scale
uk: Шкала щільн. сір. 1 у шест. друці

en: Hextone Gray 1 Transition
uk: Пер. сір. 1 у шест. друці

en: Hextone Gray 1 Value
uk: Знач. сір. 1 у шест. друці

en: Hextone Gray 2 Density Scale
uk: Шкала щільн. сір. 2 у шест. друці

en: Hextone Gray 2 Transition
uk: Пер. сір. 2 у шест. друці

en: Hextone Gray 2 Value
uk: Знач. сір. 2 у шест. друці

en: Hextone Gray 3 Density Scale
uk: Шкала щільн. сір. 3 у шест. друці

en: Hextone Gray 3 Transition
uk: Пер. сір. 3 у шест. друці

en: Hextone Gray 3 Value
uk: Знач. сір. 3 у шест. друці

en: Hextone Gray 4 Density Scale
uk: Шкала щільн. сір. 4 у шест. друці

en: Hextone Gray 4 Transition
uk: Пер. сір. 4 у шест. друці

en: Hextone Gray 4 Value
uk: Знач. сір. 4 у шест. друці

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Density Scale
uk: Шкала щільності сірого 5 (найтемнішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Transition
uk: Перехід сірого 5 (найтемнішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 5 (Darkest) Value
uk: Значення сірого 5 (найтемнішого) у шеститоновому друці

en: Hextone Gray 5 Density Scale
uk: Шкала щільн. сір. 5 у шест. друці

en: Hextone Gray 5 Transition
uk: Пер. сір. 5 у шест. друці

en: Hextone Gray 5 Value
uk: Знач. сір. 5 у шест. друці

en: High
uk: Висока

en: High Accuracy
uk: Висока точність

en: High Contrast
uk: Висока контрастність

en: High Density
uk: Висока щільність

en: High Density (KP65HM)
uk: Високої щільності (KP65HM)

en: High Glossy (KP91HG)
uk: Дуже глянсуватий (KP91HG)

en: High Glosy (K95HG)
uk: Дуже глянсуватий (K95HG)

en: Holokote option
uk: Параметр Holokote

en: Holokote, Holopatch, and Overcoat hole features require Overcoat to be enabled!
uk: Щоб можна було скористатися можливостями Holokote, Holopatch і створення дірки у покритті, слід увімкнути можливість «Покриття»!

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Horizontal Card offset
uk: Горизонтальний відступ картки

en: Horizontal Offset
uk: Горизонтальний зсув

en: How many seconds to wait for a second print before starting
uk: Кількість секунд до початку друку наступного аркуша

en: Hue Map
uk: Карта відтінку

en: Hue adjustment curve
uk: Крива виправлення відтінку

en: Hybrid EvenBetter
uk: Гібридний EvenBetter

en: Hybrid EvenTone
uk: Гібридний EvenTone

en: Hybrid Floyd-Steinberg
uk: Гібридний Флойда-Штайнберга

en: Hybrid UniTone
uk: Гібридний UniTone

en: I cannot understand what you typed!
uk: Не можу зрозуміти ваші команди!

en: ISO 7811 alphanumeric data to be encoded in the first magnetic stripe row (0-79 characters)
uk: Літерно-числові дані ISO, які буде закодовано у першому рядку магнітної стрічки (0-79 символів)

en: ISO 7811 alphanumeric data to be encoded in the second magnetic stripe row (0-40 digits)
uk: Літерно-числові дані ISO, які буде закодовано у другому рядку магнітної стрічки (0-40 цифр)

en: ISO 7811 alphanumeric data to be encoded in the third magnetic stripe row (0-107 digits)
uk: Літерно-числові дані ISO, які буде закодовано у третьому рядку магнітної стрічки (0-107 цифр)

en: Ilford Heavy Paper
uk: Важкий папір Ilford

en: Illegal Alphanumeric in Magstripe, 0x20->0x5F ASCII only
uk: Некоректне літерно-числове значення у Magstripe, можна використовувати лише ASCII 0x20->0x5F

en: Illegal Numeric in Magstripe, 0x30->0x3F ASCII only
uk: Некоректне числове значення у Magstripe, можна використовувати лише ASCII 0x30->0x3F

en: Illegal print size selected for roll media!
uk: Для рулону вибрано некоректний розмір друку!

en: Illegal print size selected for sheet media!
uk: Для аркуша вибрано некоректний розмір друку!

en: Image Position
uk: Розташування зображення

en: Image Sharpening
uk: Збільшення різкості

en: Image Size
uk: Розмір зображення

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Image dimensions must match paper dimensions
uk: Розмірність зображення має збігатися з розмірністю аркуша

en: Image is too long for the page: top margin is %f, height %f, bottom edge is %f
uk: Зображення задовге для сторінки: верхнє поле = %f, висота = %f, нижній край = %f

en: Image is too wide for the page: left margin is %f, width %f, right edge is %f
uk: Зображення зашироке для сторінки: ліве поле = %f, ширина = %f, правий край = %f

en: Image preview
uk: Перегляд зображення

en: Inch
uk: дюйм

en: Ink Channels
uk: Канали чорнил

en: Ink Levels:
uk: Рівні чорнил:

en: Ink Limit
uk: Обмеження чорнил

en: Ink Set
uk: Набір чорнил

en: Ink Type
uk: Тип чорнил

en: Ink cartridge
uk: Картридж з чорнилом

en: Ink change command
uk: Команда зміни чорнила

en: Ink color
uk: Колір чорнила

en: Inkjet Paper
uk: Папір для струмінників

en: Input Image Type
uk: Тип вхідного зображення

en: Input image type
uk: Тип вхідного зображення

en: Interleave
uk: Накладання

en: Interleave 2
uk: Накладання 2

en: Interleave Method
uk: Метод черезрядковості

en: Interleave pattern to use
uk: Візерунки накладання

en: Interlocking Rings
uk: Кільця, що перекриваються

en: Internal Color Correction
uk: Вбудоване виправлення кольорів

en: Internal Gamma Curve to apply (0 is none)
uk: Внутрішня крива гами, яку слід застосувати (0 - не застосовувати)

en: Inverted Grayscale
uk: Інвертовані тони сірого

en: Is this curve linear, spline interpolated, or free-form
uk: Чи є крива прямою, інтерпольованою сплайнами або довільною кривою

en: Japanese Business Card
uk: Японська візитівка

en: Japanese Kaku envelope #4
uk: Яп. конв. каку 4

en: Japanese Kaku envelope #4 landscape
uk: Яп. конв. каку 4, альбомна

en: Japanese Western-style envelope #4
uk: Довг. конв. 4 (Яп., зах. ст.)

en: Japanese Western-style envelope #4 landscape
uk: Довг. конв. 4 (Яп., зах. ст., альб.)

en: Japanese Western-style envelope #6
uk: Довг. конв. 6 (Яп., зах. ст.)

en: Japanese Western-style envelope #6 landscape
uk: Довг. конв. 6 (Яп., зах. ст., альб.)

en: Japanese long envelope #3
uk: Довгий японський конверт #3

en: Japanese long envelope #3 landscape
uk: Довгий японський конверт #3, альбомна

en: Japanese long envelope #4
uk: Довг. конв. 4 (Яп.)

en: Japanese long envelope #4 landscape
uk: Довг. конв. 4 (Яп.), альб.

en: Job
uk: Завдання

en: Job Mode
uk: Режим завдання

en: Job Name:
uk: Назва завдання:

en: Job vs. page mode
uk: Режим завдання і аркуш

en: Keep Previous
uk: Зберегти попередній

en: LUT dump file
uk: Файл дампу LUT

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Left margin must not be less than %f
uk: Ліве поле має бути не менше, ніж %f

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Legal (India)
uk: Legal (Індія)

en: Light Black
uk: світло-чорний

en: Light Cyan
uk: світло-бірюзовий

en: Light Cyan Density Scale
uk: Шкала щільн. світло-бірюз.

en: Light Cyan Transition
uk: Світло-бірюзовий перехід

en: Light Cyan Value
uk: Значення світло-бірюзового

en: Light Gray Density Scale
uk: Шкала щільності світло-сірого

en: Light Gray Transition
uk: Перехід світло-сірого

en: Light Gray Value
uk: Значення світло-сірого

en: Light Light Black
uk: світло-світло чорний

en: Light Magenta
uk: світло-бузковий

en: Light Magenta Density Scale
uk: Шкала щільн. світло-бузкового

en: Light Magenta Transition
uk: Світло-бузковий перехід

en: Light Magenta Value
uk: Значення світло-бузкового

en: Light Yellow Transition
uk: Світло-жовтий перехід

en: Lightness
uk: Яскравість

en: Limit the total ink printed to the page
uk: Обмежити загальне використання чорнил на аркуш паперу

en: Line Art
uk: Штрихова графіка

en: Linear Contrast Adjustment
uk: Лінійне виправлення контрастності

en: Long Edge (Standard)
uk: Впродовж довгої сторони (типове)

en: Low
uk: Низька

en: Low Speed
uk: Мала швидкість

en: Lower Deck
uk: Нижній відсік

en: Lower Tray/Cassette 2
uk: Нижній лоток/Касета 2

en: Lower bound of gray component reduction
uk: Нижня межа спрощення сірого компонента

en: Luminosity Map
uk: Карта освітленості

en: Luminosity adjustment curve
uk: Карта виправлення освітленості

en: MIS Hextone
uk: MIS, шеститоновий

en: MIS Quadtone
uk: MIS, чотиритоновий

en: MIS Six Tone
uk: MIS, шеститоновий

en: MISQuadtone
uk: MIS, чотиритоновий

en: Magenta
uk: Пурпуровий (M)

en: Magenta Balance
uk: Баланс пурпурового

en: Magenta Curve
uk: Крива пурпурового

en: Magenta Density
uk: Щільність пурпурового

en: Magenta Map
uk: Карта пурпурового

en: Magenta curve
uk: Крива пурпурового

en: Magnetic Stripe
uk: Магнітна стрічка

en: Magnetic Stripe (Large)
uk: Магнітна стрічка (велика)

en: Magnetic Stripe Coercivity
uk: Коерцивність магнітної стрічки

en: Magnetic Stripe Coercivity Type
uk: Тип коерцивності магнітної стрічки

en: Magnetic Stripe Row 1
uk: Магнітна стрічка, рядок 1

en: Magnetic Stripe Row 2
uk: Магнітна стрічка, рядок 2

en: Magnetic Stripe Row 3
uk: Магнітна стрічка, рядок 3

en: Magstripe alphanumeric data must start with '%%'
uk: Літерно-числові дані Magstripe мають починатися з «%%»

en: Magstripe data must end with '?'
uk: Дані Magstripe мають завершуватися на «?»

en: Magstripe numeric data must start with ';'
uk: Числові дані Magstripe мають починатися з «;»

en: Magstripe string must end with '?'
uk: Рядок Magstripe має завершуватися на «?»

en: Main Input
uk: Основне виведення

en: Main Tray
uk: Основний лоток

en: Manual
uk: Вручну

en: Manual - Movable Guides
uk: Вручну — рухомі напрямні

en: Manual Control
uk: Керування вручну

en: Manual Feed
uk: Подавання вручну

en: Manual Feed (Front)
uk: Подача вручну (спереду)

en: Manual Selection
uk: Вибір вручну

en: Manual Sheet Guide
uk: Спрямовування аркушів вручну

en: Manual with Pause
uk: Ручний з паузою

en: Manual without Pause
uk: Ручний без паузи

en: Mark on Bottom
uk: Позначка внизу

en: Mark on Top
uk: Позначка згори

en: Matte
uk: Матовий

en: Matte +1
uk: Матовий +1

en: Matte +2
uk: Матовий +2

en: Matte +3
uk: Матовий +3

en: Matte +4
uk: Матовий +4

en: Matte +5
uk: Матовий +5

en: Matte -1
uk: Матовий -1

en: Matte -2
uk: Матовий -2

en: Matte -3
uk: Матовий -3

en: Matte -4
uk: Матовий -4

en: Matte -5
uk: Матовий -5

en: Matte Black
uk: матовий чорний

en: Matte Fine
uk: Високоякісний матовий

en: Matte Intensity
uk: Інтенсивність матовості

en: Matte Luster
uk: Матовий блиск

en: Matte Paper
uk: Матовий папір

en: Matte Paper Heavyweight
uk: Матовий товстий папір

en: MatteBlack
uk: Матовий чорний

en: Matte_NoCorr
uk: Мат_БезВипр

en: Maximum X
uk: Максимум за X

en: Maximum Y
uk: Максимум за Y

en: Maximum possible X value
uk: Максимальне можливе значення за X

en: Maximum possible value for Y
uk: Мінімальне можливе значення для Y

en: Media Cut Length
uk: Довжина обрізання носія

en: Media Size
uk: Розмір носія

en: Media Source
uk: Джерело носія

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Medium Gray Density Scale
uk: Шкала щільності середніх тонів сірого

en: Medium Gray Transition
uk: Перехід проміжного сірого

en: Medium Gray Value
uk: Середнє значення сірого

en: Mid Gray Density Scale
uk: Шк. щільн. пр. тон. сір.

en: Mid Gray Transition
uk: Перехід проміжного сірого

en: Mid Gray Value
uk: Значення проміжного сірого

en: Minimum Drying Time Per Scan
uk: Мін. час висих. на сканування

en: Minimum X
uk: Мінімум за X

en: Minimum Y
uk: Мінімум за Y

en: Minimum possible value for X
uk: Мінімальне можливе значення для X

en: Minimum possible value for Y
uk: Мінімальне можливе значення для Y

en: Miscellaneous (unclassified)
uk: Різне (поза класифікацією)

en: Mixed Text and Graphics
uk: Графіка і текст

en: Model Name
uk: Назва моделі

en: Monarch Envelope
uk: Конверт Monarch

en: Monarch Envelope landscape
uk: Конверт Monarch, альбомна

en: Nearest Neighbor Avoidance
uk: Найближче сусіднє виключення

en: New Printer...
uk: Додати принтер…

en: No
uk: Ні

en: No Cut-Paper Waste
uk: Без кошика для обрізання паперу

en: None
uk: Немає

en: None; please provide a PPD file
uk: Не вказано, вкажіть файл PPD

en: Normal
uk: Звичайний

en: Notch
uk: Мітка

en: Number of Copies
uk: Кількість копій

en: Number out of range!
uk: Число поза межами діапазону можливих значень!

en: OK
uk: Гаразд

en: OK, your printer is aligned, but the alignment has not been saved.
    If you wish to save the alignment, you must repeat this process.
uk: Гаразд, юстування принтера виконано, але параметри не збережено.
    Якщо ви хочете зберегти параметри юстування, вам доведеться повторити цю процедуру.

en: Obtaining %s requires using a raw device.
uk: Для отримання %s слід вказати простий пристрій.

en: Obtaining extended ink information requires using a raw device.
uk: Для отримання додаткових даних щодо чорнил слід вказати простий пристрій.

en: Off
uk: Вимкн.

en: On
uk: Увімкнено

en: One Color Raw
uk: Простий однокольоровий

en: One Color Raw Enhanced Gloss
uk: Однокольоровий простий покращений глянцевий

en: Optional Source
uk: Необов'язкове джерело

en: Orange
uk: помаранчевий

en: Orange Density
uk: Щільність помаранчевого

en: Orange Map
uk: Карта помаранчевого

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: Ordered New
uk: Новий впорядкований

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Orientation, Portrait, Landscape, Upside Down, Seascape
uk: Орієнтація: книжкова, альбомна, догори низом або перевернута альбомна

en: Orientation:
uk: Орієнтація:

en: Other
uk: Інше

en: Oufuku Card
uk: Картка Oufuku

en: Output
uk: Вивід

en: Output Control
uk: Керування виводом

en: Output Image Type
uk: Тип вихідного зображення

en: Output Level Adjustment
uk: Виправлення вихідних рівнів

en: Output Order
uk: Порядок виводу

en: Output Type:
uk: Тип виводу:

en: Output image type
uk: Тип вихідного зображення

en: Overcoat Hole
uk: Дірка у покритті

en: Overcoat Hole Duplex
uk: Двобічна дірка у покритті

en: Overcoat Pattern
uk: Візерунок покриття

en: Overcoat Pattern Duplex
uk: Двобічний візерунок покриття

en: Overcoat Power Level
uk: Рівень потужності покриття

en: PPD File
uk: Файл PPD

en: PPD File Model Name
uk: Назва моделі файла PPD

en: PPD File:
uk: Файл PPD:

en: PPDFile
uk: Файл PPD

en: PPI
uk: пк/дюйм

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Number
uk: Номер сторінки

en: Page Size
uk: Розмір аркуша

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: Page size is not valid
uk: Некоректний розмір сторінки

en: Paper Save
uk: Заощадження паперу

en: Paper Saving Mode
uk: Режим збереження паперу

en: Paper Sensor Type
uk: Тип датчика паперу

en: Paper Size
uk: Розмір аркуша

en: Paper Thickness
uk: Товщина паперу

en: Part number
uk: Номер частини

en: Pass #%d
uk: Крок №%d

en: Penguin large paperback
uk: Велика м’яка обкладинка Penguin

en: Penguin small paperback
uk: Мала м’яка обкладинка Penguin

en: Percent
uk: відсотків

en: Percent remaining
uk: Залишилося (у %)

en: Photo
uk: Фото

en: Photo Black
uk: фотографічний чорний

en: Photo Board
uk: Фотодошка

en: Photo Paper
uk: Фотопапір

en: Photo Quality Glossy Paper
uk: Глянцевий папір фотоякості

en: Photo Quality Inkjet Paper
uk: Папір для струмінників фотоякості

en: Photo Tray
uk: Фотолоток

en: Photograph
uk: Фотографія

en: Pica
uk: цицеро

en: Plain
uk: Простий

en: Plain Paper
uk: Простий папір

en: Plain Paper Fast Load
uk: Звичайний папір, швидке завантаження

en: Platen Gap
uk: Зазор

en: Please confirm by typing 'q' again that you wish to quit without saving:
uk: Будь ласка, підтвердьте вихід без збереження параметрів повторним натисканням «q»:

en: Please confirm by typing 'r' again that you wish to repeat the
    alignment process:
uk: Будь ласка, підтвердьте повторення процедури юстування повторним натисканням «r»:

en: Please insert a fresh sheet of paper.
uk: Вставте чистий аркуш паперу.

en: Please inspect the final output very carefully to ensure that your
    printer is in proper alignment. You may now:
      (s)ave the results in the printer,
      (q)uit without saving the results, or
      (r)epeat the entire process from the beginning.
    You will then be asked to confirm your choice.
    What do you want to do (s, q, r)?
uk: Ретельно перевірте остаточний результат, щоб переконатися
    у належному юстуванні принтера. Ви можете:
      (s) зберегти результати на принтері,
      (q) завершити роботу без збереження результатів або
      (r) повторити процедуру з початку.
    Після вибору програма попросить вас ще раз підтвердити дію.
    Що слід робити (s, q, r)?

en: Please inspect the print, and choose the best pair of lines in each pattern.
    Type a pair number, '?' for help, or 'r' to repeat the procedure.
uk: Ознайомтеся з відбитком і виберіть найкращу пару ліній у кожному наборі.
    Введіть номер пари, «?», щоб отримати довідку, або «r», щоб повторити процедуру.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints %d test patterns.  Each pattern looks very similar.
    The patterns consist of a series of pairs of vertical lines that overlap.
    Below each pair of lines is a number between %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical line.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    Each pattern is similar, but later patterns use finer dots for more
    critical alignment.  You must run all of the passes to correctly align your
    printer.  After running all the alignment passes, the alignment
    patterns will be printed once more.  You should find that the middle-most
    pair (#%d out of the %d) is the best for all patterns.
    
    After the passes are printed once more, you will be offered the
    choices of (s)aving the result in the printer, (r)epeating the process,
    or (q)uitting without saving.  Quitting will not restore the previous
    settings, but powering the printer off and back on will.  If you quit,
    you must repeat the entire process if you wish to later save the results.
    It is essential that you not turn your printer off during this procedure.
uk: Будь ласка, ретельно ознайомтеся з цими настановами, перш ніж діяти.
    
    За допомогою цієї програми ви можете виконати юстування голівки
    струминного принтера Epson Stylus. Неналежне використання програми може
    призвести до погіршення якості друку або пошкодження принтера. Робота
    цієї програми не перевірялася інженерами компанії Seiko Epson на
    коректність, ніяких гарантій щодо її працездатності не надається. Вся
    відповідальність за можливі наслідки її роботи покладається на вас.
    
    Програмою буде надруковано %d тестових шаблонів. Всі шаблони виглядають
    подібно один до одного. Шаблон складається з послідовності пар вертикальних
    ліній, які перекриваються. Під кожною парою ліній буде вказано число від %d
    до %d.
    
    Під час перевірки пар ліній вам слід визначити пару, яку найкраще юстовано,
    тобто пару, яка складається у найкращий відповідник вертикальної лінії.
    До визначення відповідної пари слід поставитися дуже відповідально.
    Рекомендуємо вам для перевірки скористатися збільшувальним склом.
    Також для тестування варто використовувати якісний папір, на якому всі
    лінії будуть чіткими і не розпливатимуться. Після визначення номера
    найкращої пари поверніть папір до вхідного лотка до продовження друку.
    
    Шаблони подібні один до одного, але у кінцевій частині використано
    дрібніші крапки для точнішого юстування. Вам слід виконати всі кроки
    юстування для належного налаштування принтера. Після виконання всіх
    кроків юстування шаблони буде надруковано ще раз. Вам слід буде переконатися,
    що середня пара (№%d з %d) є найкращою для всіх шаблонів.
    
    Після повторного друку кроків юстування програма запропонує вам зробити
    вибір: (s) зберегти результати на принтері, (r) повторити процедуру
    або (q) завершити роботу без збереження. Завершення роботи не призведе до
    відновлення початкових значень параметрів, слід вимкнути і увімкнути ваш
    принтер. Якщо роботу програми буде завершено без збереження, наступного разу
    процедуру юстування доведеться виконати з початку. Під час виконання процедури
    важливо не вимикати принтер.

en: Please read these instructions very carefully before proceeding.
    
    This utility lets you align the print head of your Epson Stylus inkjet
    printer.  Misuse of this utility may cause your print quality to degrade
    and possibly damage your printer.  This utility has not been reviewed by
    Seiko Epson for correctness, and is offered with no warranty at all.  The
    entire risk of using this utility lies with you.
    
    This utility prints a test pattern that consist of a series of pairs of
    vertical lines that overlap.  Below each pair of lines is a number between
    %d and %d.
    
    When you inspect the pairs of lines, you should find the pair of lines that
    is best in alignment, that is, that best forms a single vertical align.
    Inspect the pairs very carefully to find the best match.  Using a loupe
    or magnifying glass is recommended for the most critical inspection.
    It is also suggested that you use a good quality paper for the test,
    so that the lines are well-formed and do not spread through the paper.
    After picking the number matching the best pair, place the paper back in
    the paper input tray before typing it in.
    
    After running the alignment pattern, it will be printed once more.  You
    should find that the middle-most pair (#%d out of the %d) is the best.
    You will then be offered the choices of (s)aving the result in the printer,
    (r)epeating the process, or (q)uitting without saving.  Quitting will not
    restore the previous settings, but powering the printer off and back on will.
    If you quit, you must repeat the entire process if you wish to later save
    the results.  It is essential that you not turn off your printer during
    this procedure.
uk: Будь ласка, ретельно ознайомтеся з цими настановами, перш ніж діяти.
    
    За допомогою цієї програми ви можете виконати юстування голівки
    струминного принтера Epson Stylus. Неналежне використання програми може
    призвести до погіршення якості друку або пошкодження принтера. Робота
    цієї програми не перевірялася інженерами компанії Seiko Epson на
    коректність, ніяких гарантій щодо її працездатності не надається. Вся
    відповідальність за можливі наслідки її роботи покладається на вас.
    
    Програмою буде надруковано тестовий шаблон, який складається з
    послідовності  пар вертикальних ліній, які перекриваються. Під кожною
    парою ліній буде вказано число від %d до %d.
    
    Під час перевірки пар ліній вам слід визначити пару, яку найкраще юстовано,
    тобто пару, яка складається у найкращий відповідник вертикальної лінії.
    До визначення відповідної пари слід поставитися дуже відповідально.
    Рекомендуємо вам для перевірки скористатися збільшувальним склом.
    Також для тестування варто використовувати якісний папір, на якому всі
    лінії будуть чіткими і не розпливатимуться. Після визначення номера
    найкращої пари поверніть папір до вхідного лотка до продовження друку.
    
    Після обробки шаблона юстування шаблон буде надруковано ще раз. Вам слід
    буде переконатися, що середня пара (№%d з %d) є найкращою для всіх
    шаблонів. Після повторного друку кроків юстування програма запропонує вам
    зробити вибір: (s) зберегти результати на принтері, (r) повторити процедуру
    або (q) завершити роботу без збереження. Завершення роботи не призведе до
    відновлення початкових значень параметрів, слід вимкнути і увімкнути ваш
    принтер.
    Якщо роботу програми буде завершено без збереження, наступного разу
    процедуру юстування доведеться виконати з початку. Під час виконання процедури
    важливо не вимикати принтер.

en: Please report the above information to gimp-print-devel@lists.sourceforge.net
uk: Будь ласка, повідомте наведені вище дані за адресою gimp-print-devel@lists.sourceforge.net

en: Please specify a raw device
uk: Будь ласка, вкажіть простий пристрій

en: Please verify that the alignment is correct.  After the alignment pattern
    is printed again, please ensure that the best pattern for each line is
    pattern %d.  If it is not, you should repeat the process to get the best
    quality printing.
uk: Переконайтеся, що юстування виконано належним чином. Після повторного
    друку шаблонів переконайтеся, що найкращим шаблоном для кожної лінії насправді
    є шаблон %d. Якщо це не так, вам слід повторити процедуру для отримання
    друку найвищої якості.

en: Points
uk: пункт

en: Portable Sheet Feeder
uk: Портативний подавальник аркушів

en: Portrait
uk: Книжкова

en: Position of the HoloPatch
uk: Розташування HoloPatch

en: Position the image on the page.
    Click and drag with the primary button to position the image.
    Click and drag with the second button to move the image with finer precision; each unit of motion moves the image one point (1/72")
    Click and drag with the third (middle) button to move the image in units of the image size.
    Holding down the shift key while clicking and dragging constrains the image to only horizontal or vertical motion.
    If you click another button while dragging the mouse, the image will return to its original position.
uk: Розташування зображення на сторінці.
    Для визначення розташування натисніть і перетягніть зображення за допомогою основної кнопки.
    Точніше розташування можна визначити натисканням і перетягуванням за допомогою другої кнопки; кожна одиниця руху пересуває зображення на одну точку (1/72 дюйма)
    Пересування зображення на основі відсоткових одиниць розміру зображення можна здійснити натисканням і перетягуванням третьою (середньою) кнопкою.
    Утримування натиснутою клавіші Shift під час перетягування обмежить рух зображення лише горизонтальним чи вертикальним напрямом.
    Якщо під час перетягування мишею ви натиснете іншу кнопку, зображення буде повернуто до початкового розташування.

en: PostScript Level 1
uk: PostScript рівень 1

en: PostScript Level 2
uk: PostScript рівень 2

en: Postcard
uk: Поштова картка

en: Power level for black pass
uk: Рівень потужності для проходу чорним

en: Power level for color passes
uk: Рівень потужності для кольорових проходів

en: Power level for overcoat pass
uk: Рівень потужності проходу покриття

en: Pre-Dithered
uk: Попереднє згладжування

en: Predithered Input
uk: Попередньо згладжені вхідні дані

en: Premium
uk: Вищий сорт

en: Premium Glossy Photo Paper
uk: Високоякісний глянцевий фотопапір

en: Premium Glossy Photo Paper 170 wt
uk: Високоякісний глянцевий фотопапір (170)

en: Premium Glossy Photo Paper 250 wt
uk: Високоякісний глянцевий фотопапір (250)

en: Premium Luster Photo Paper
uk: Глянцевий фотопапір найвищої якості

en: Premium Luster Photo Paper 250 wt
uk: Глянцевий фотопапір найвищої якості (250)

en: Premium Presentation Paper Matte
uk: Високоякісн. мат. папір для презент.

en: Premium Semigloss Photo Paper
uk: Високоякісний напівглянцевий фотопапір

en: Premium Semigloss Photo Paper 170 wt
uk: Високоякісний напівглянцевий фотопапір (170)

en: Premium Semigloss Photo Paper 250 wt
uk: Високоякісний напівглянцевий фотопапір (250)

en: Press enter to continue >
uk: Натисніть Enter, щоб продовжити >

en: Preview
uk: Перегляд

en: Print
uk: Надрукувати

en: Print Color Adjust
uk: Виправлення кольорів друку

en: Print Method
uk: Спосіб друку

en: Print Quality
uk: Якість друку

en: Print Speed
uk: Швидкість друку

en: Print To File
uk: Друкувати до файла

en: Print To Hub
uk: Друкувати до отвору

en: Print and
    Save Settings
uk: Надрукувати і
    зберегти параметри

en: Print in shades of gray using black ink
uk: Надрукувати у відтінках сірого за допомогою чорного чорнила

en: Print only outside of the hub of the CD, or all the way to the hole
uk: Друкувати лише за межами отвору у компакт-диску або всюди, окрім дірки

en: Print options not verified; cannot print.
uk: Параметри друку не пройшли перевірки; друк неможливий.

en: Print to CD
uk: Друк на CD

en: Print to a file
uk: Надрукувати до файла

en: Print without borders
uk: Друк без рамки

en: Printer
uk: Принтер

en: Printer Brightness Adjustment
uk: Коригування яскравості друку

en: Printer Buzzer
uk: Гудок принтера

en: Printer Contrast
uk: Контрастність друку

en: Printer Contrast Adjustment
uk: Коригування контрастності друку

en: Printer Deck
uk: Відсік принтера

en: Printer Default
uk: Типовий для принтера

en: Printer Features
uk: Можливості принтера

en: Printer Gamma Correction
uk: Виправлення гами друку

en: Printer Gamma Curve
uk: Крива гами принтера

en: Printer Generates Copies
uk: Принтер створює копії

en: Printer Generates Copies Natively
uk: Принтер створює копії самостійно

en: Printer Image Advance Adjustment
uk: Коригування посування зображення при друці

en: Printer Image Darkness Adjustment
uk: Коригування темноти зображення при друці

en: Printer Image Lightness Adjustment
uk: Коригування яскравості зображення при друці

en: Printer Make:
uk: Виробник:

en: Printer Model:
uk: Модель принтера:

en: Printer Name:
uk: Назва принтера:

en: Printer Name: %s
uk: Назва принтера: %s

en: Printer Queue:
uk: Черга друку:

en: Printer Settings
uk: Параметри принтера

en: Printer identification requires using a raw device.
uk: Для отримання даних щодо ідентифікації принтера слід вказати простий пристрій.

en: Printer-Defined Setting
uk: Визначений принтером параметр

en: Printing Direction
uk: Напрямок друку

en: Printing Mode
uk: Режим друку

en: Printing Output Mode
uk: Режим виводу друку

en: Printing direction (unidirectional is higher quality, but slower)
uk: Напрямок друку (якість однонапрямного вище, але він повільніший)

en: Printing nozzle self-test
uk: Самоперевірка сопел друку

en: Printing...
uk: Друк…

en: Quadtone
uk: Чотиритоновий

en: Quality Enhancement
uk: Покращення якості

en: Quick-dry Photo
uk: Фото швидкого висихання

en: Quick-dry Transparency
uk: Прозора плівка швидкого висихання

en: RAW DATA 16 bit
uk: RAW DATA 16 бітів

en: RAW DATA 8 bit
uk: RAW DATA 8 бітів

en: RGB Color
uk: Кольори RGB

en: Raw
uk: Без обробки

en: Raw Channel Count
uk: Кількість простих каналів

en: Raw Channel Names
uk: Назви простих каналів

en: Raw Channels
uk: Канали Raw

en: Read from printer timed out
uk: Перевищення очікування на читання даних від принтера

en: Rear Tray
uk: Задній лоток

en: Red
uk: Червоний (R)

en: Red Curve
uk: Крива червоного

en: Red Density
uk: Щільність червоного

en: Red Map
uk: Карта червоного

en: Red curve
uk: Крива червоного

en: Reject Bad Cards
uk: Відкидати пошкоджені картки

en: Repeating the alignment process.
uk: Повторення процедури юстування.

en: Reset
uk: Скинути

en: Resetting ink levels requires using a raw device.
uk: Для скидання рівнів чорнила має бути використано пристрій без обробки (raw).

en: Resin Black
uk: Смоляний чорний

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Resolution and quality of the print
uk: Роздільність і якість друку

en: Resolution of the print
uk: Роздільність друку

en: Restore Previous
uk: Відновити попередній

en: Reverse
uk: Зворотний

en: Reverse Landscape
uk: Зворотна альбомна

en: Reverse Portrait
uk: Зворотна книжкова

en: Right:
uk: Праворуч:

en: Roll
uk: Барабан

en: Roll Feed
uk: Подавання з рулону

en: Roll Feed (borderless with double cut)
uk: Вальцьоване (без меж, з подв. обр.)

en: Roll Feed (borderless with single cut)
uk: Вальцьоване (без меж, з один. обр.)

en: Roll Feed (cut each page)
uk: З рулону (різати кожну сторінку)

en: Roll Feed (do not cut)
uk: З рулону (без відрізання)

en: Running nozzle check, please ensure paper is in the printer.
uk: Перевірка сопел, будь ласка, вставте у принтер папір.

en: Satin
uk: Атлас

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation Map
uk: Карта насиченості

en: Saturation adjustment curve
uk: Крива виправлення насиченості

en: Save
    Settings
uk: Зберегти
    параметри

en: Scale by:
uk: Масштабування до:

en: Scale the print to the number of dots per inch
uk: Масштабувати область друку за кількістю точок на дюйм

en: Scale the print to the size of the page
uk: Масштабувати область друку за розмірами сторінки

en: Scaling:
uk: Масштаб:

en: Seascape
uk: Перевернута альбомна

en: Select File...
uk: Вибрати файл…

en: Select the base unit of measurement for printing
uk: Виберіть основну одиницю виміру для друку

en: Select the desired output type
uk: Виберіть бажаний тип виведення даних

en: Select the make of your printer
uk: Вкажіть виробника вашого принтера

en: Select the name of the output queue (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
uk: Виберіть назву черги виведення даних (не тип або модель принтера), на якому слід друкувати дані

en: Select the name of the printer (not the type, or model, of printer) that you wish to print to
uk: Виберіть назву принтера (не тип або модель принтера), на якому слід друкувати дані

en: Select the number of copies to print; a value between 1 and 100
uk: Вкажіть кількість копій для друку, значення у діапазоні від 1 до 100

en: Select the orientation: portrait, landscape, upside down, or seascape (upside down landscape)
uk: Виберіть орієнтацію: книжкову, альбомну, догори низом або перевернуту альбомну

en: Select whether scaling is measured as percent of available page size or number of output dots per inch
uk: Вкажіть спосіб вимірювання масштабів, у відсотках до розмірів паперу чи у кількості точок на дюйм.

en: Select your printer model
uk: Виберіть модель вашого принтера

en: Set Default
uk: Зробити типовим

en: Set Defaults
uk: Встановити типові

en: Set Printer Option Defaults
uk: Встановити типові значення параметрів принтера

en: Set all printer options to their defaults
uk: Встановити типові значення для всіх параметрів принтера

en: Set drying time per page
uk: Встановити час висихання однієї сторінки

en: Set drying time per scan
uk: Встановити час висихання для одного сканування

en: Set minimum drying time per scan
uk: Встановити мінімальний час висихання на одне сканування

en: Set paper feed adjustment (0.01% units)
uk: Встановити виправлення подавання паперу (у одиницях 0,01%)

en: Set paper feed sequence (printer-specific)
uk: Встановити послідовність подавання паперу (для певного принтера)

en: Set platen gap (printer-specific)
uk: Встановити зазор (для певного принтера)

en: Set print method (printer-specific)
uk: Встановити спосіб друку (для певного принтера)

en: Set printer paper thickness
uk: Встановити товщину паперу принтера

en: Set the base unit of measurement to centimetres
uk: Встановити базовою одиницею виміру сантиметр

en: Set the base unit of measurement to inches
uk: Встановити базовою одиницею виміру дюйм

en: Set the base unit of measurement to millimetres
uk: Встановити базовою одиницею виміру міліметр

en: Set the base unit of measurement to picas (1/12")
uk: Встановити базовою одиницею виміру цицеро (1/12 дюйма)

en: Set the base unit of measurement to points (1/72")
uk: Встановити базовою одиницею виміру пункт (1/72 дюйма)

en: Set the height of the print
uk: Встановити висоту області друку

en: Set the print size to the size of the image
uk: Встановити розмір області друку за розміром зображення

en: Set the scale (size) of the image
uk: Встановити масштаб (розміри) зображення

en: Set the width of the print
uk: Встановити ширину області друку

en: Set vacuum intensity (printer-specific)
uk: Встановити потужність втягування (для певного принтера)

en: Setup Printer
uk: Налаштування принтера

en: Setup Printer...
uk: Налаштувати принтер…

en: Seven Color Enhanced Gloss Raw
uk: Семикольоровий покращений глянцевий простий

en: Seven Color Photo
uk: Семикольоровий фотографічний

en: Seven Color Raw
uk: Простий семиколірний

en: Sharpening to apply to image (-5 through +5)
uk: Збільшення різкості зображення (від -5 до +5)

en: Sharpening to apply to image (0 is off, 1 is min, 9 is max
uk: Збільшення різкості зображення (0 — вимкнено, 1 — мін., 9 — макс.)

en: Sharpening to apply to image (0 is off, 14 is max
uk: Збільшення різкості зображення (0 — вимкнено, 14 — макс.)

en: Sharpening to apply to image (0 is off, 18 is normal, 24 is max
uk: Збільшення різкості зображення (0 — вимкнено, 18 — звич., 24 — макс.)

en: Sharpening to apply to image (0 is soft, 1 is normal, 2 is hard
uk: Збільшення різкості зображення (0 — слабке, 1 — звич., 2— сильн.)

en: Sheet
uk: Аркуш

en: Short Edge (Flip)
uk: Впродовж короткої сторони (з переворотом)

en: Short Edge(Flip)
uk: Впродовж короткої сторони (з переворотом)

en: Show All Paper Sizes
uk: Показати всі розміри аркуша

en: Shrink (print the whole page)
uk: Стиснути (надрукувати всю сторінку)

en: Shrink Page If Necessary to Fit Borders
uk: Стискати стор., якщо потрібно для вміщення

en: SimpleGamma
uk: Проста гама

en: Six Color Enhanced Composite
uk: Шестикольоровий покращений

en: Six Color Enhanced Gloss Raw
uk: Шестикольоровий покращений глянцевий простий

en: Six Color Photo
uk: Шестикольорове фото

en: Six Color Raw
uk: Простий шестикольоровий

en: Size Units:
uk: Одиниця:

en: Size of the paper being printed to
uk: Розмір аркуша, на якому буде виконано друк

en: Small paperback
uk: Мала м’яка обкладинка

en: Smart Card Chip
uk: Чип смарт-картки

en: Smart Card Chip (Large)
uk: Чип смарт-картки (великий)

en: Soft
uk: М’який

en: Softest
uk: Найм’якший

en: Source (input slot) of the media
uk: Джерело (вхідний лоток) носія

en: Standard
uk: Стандартний

en: Standard (KP61B)
uk: Стандартний (KP61B)

en: Standard Command
uk: Стандартна команда

en: Status: Busy
uk: Стан: зайнято

en: Status: Cleaning
uk: Стан: чищення

en: Status: Error
uk: Стан: помилка

en: Status: Factory shipment
uk: Стан: постачання

en: Status: Idle
uk: Стан: бездіяльність

en: Status: Paused
uk: Стан: призупинка

en: Status: Self-Printing
uk: Стан: автономний друк

en: Status: Shutting down
uk: Стан: завершення роботи

en: Status: Unknown (%d)
uk: Стан: невідомий (%d)

en: Status: Waiting
uk: Стан: очікування

en: StpMagStripe1 must be between 0 and 78 bytes!
uk: StpMagStripe1 має бути розміром від 0 до 78 байтів!

en: StpMagStripe2 must be between 0 and 39 bytes!
uk: StpMagStripe2 має бути розміром від 0 до 39 байтів!

en: StpMagStripe3 must be between 0 and 106 bytes!
uk: StpMagStripe3 має бути розміром від 0 до 106 байтів!

en: StpUserComment must be between 0 and 34 bytes!
uk: StpUserComment має бути від 0 до 34 байтів!

en: StpUserComment must be between 0 and 40 bytes!
uk: StpUserComment має бути від 0 до 40 байтів!

en: StpUserLUT must be exactly 34 bytes!
uk: Розмір StpUserLUT має точно дорівнювати 34 байти!

en: Strength of matte lamination pattern (-25 through +25)
uk: Інтенсивність узору матової ламінації (від -25 до +25)

en: Strength of matte lamination pattern (-5 through +5)
uk: Інтенсивність узору матової ламінації (від -5 до +5)

en: Subchannel Cutoff
uk: Обрізання підканалів

en: Super A1 24x36
uk: Super A1 24⨯36

en: Super B 13x19
uk: Super B 13⨯19

en: Super Fine
uk: Дуже якісний

en: Super Photo
uk: Якісна фотографічна

en: Supports D4 Packet Mode
uk: Підтримує пакетний режим D4

en: Supports Packet Mode
uk: Підтримує пакетний режим

en: Table 1
uk: Таблиця 1

en: Table 2
uk: Таблиця 2

en: Table 3
uk: Таблиця 3

en: Table 4
uk: Таблиця 4

en: Table 5
uk: Таблиця 5

en: Ten Color Raw
uk: Десятикольоровий рядок

en: Text
uk: Текст

en: Texture
uk: Текстурований

en: The best pair of lines should be numbered between 1 and %d.
uk: Номер найкращої пари має належати діапазону від 1 до %d.

en: This printer does not support raw printer output at depth %d
uk: У цьому принтері не передбачено простий друк з глибиною кольору %d

en: This procedure assumes that your printer is an %s.
    If this is not your printer model, please type control-C now and
    choose your actual printer model.
    
    Please place a sheet of paper in your printer to begin the head
    alignment procedure.
uk: Програма припускатиме, що вашим принтером є %s.
    Якщо ви маєте принтер іншої моделі, натисніть Ctrl-C і
    виберіть модель вашого принтера.
    
    Вставте аркуш паперу до принтера, щоб розпочати дію
    з юстування головок.

en: This will permanently alter the configuration of your printer.
    WARNING: this procedure has not been approved by Seiko Epson, and
    it may damage your printer. Proceed?
    Please confirm by typing 's' again that you wish to save the settings
    to your printer:
uk: У результаті виконання цієї дії буде змінено налаштування вашого принтера.
    ПОПЕРЕДЖЕННЯ: подібні дії не рекомендується виконувати Seiko Epson, вони
    можуть призвести до пошкодження вашого принтера. Продовжити?
    Будь ласка, підтвердьте повторним натисканням «s», що ви хочете зберегти
    значення параметрів на вашому принтері:

en: Three Color Composite
uk: Трикольоровий композит

en: Three Color Raw
uk: Простий трикольоровий

en: Three Color Raw Gloss
uk: Простий трикольоровий глянцевий

en: Threshold
uk: Поріг

en: Top margin must not be less than %f
uk: Верхнє поле має бути не менше, ніж %f

en: Top:
uk: Згори:

en: Traditional Gutenprint color conversion
uk: Традиційне перетворення кольорів Gutenprint

en: Transparencies
uk: Прозорі матеріали

en: Transparency
uk: Прозора плівка

en: Tray
uk: Лоток

en: Tray 1
uk: Лоток 1

en: Tray 1 - Movable Guides
uk: Лоток 1 — рухомі напрямні

en: Tray 2
uk: Лоток 2

en: Tray 2 - Movable Guides
uk: Лоток 2 — рухомі напрямні

en: Tray 3
uk: Лоток 3

en: Tray 3 - Movable Guides
uk: Лоток 3 — рухомі напрямні

en: Tray 4
uk: Лоток 4

en: Tray 4 - Movable Guides
uk: Лоток 4 — рухомі напрямні

en: Tray selection for cassette media source
uk: Варіант лотка для касетного носія

en: Two Color Raw
uk: Простий двоколірний

en: Two Level Grayscale
uk: Дворівневі градації сірого

en: Type `%s --help' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Type `%s -h' for more information.
uk: Віддайте команду «%s -h», щоб дізнатися більше.

en: Type of image being printed
uk: Тип зображення, яке буде надруковано

en: Type of ink in the printer
uk: Тип чорнила у принтері

en: Type of inkset in the printer
uk: Тип постачання чорнила у принтері

en: Type of media (plain paper, photo paper, etc.)
uk: Тип носія (звичайний папір, фотопапір тощо)

en: Ultra Fine
uk: Ультраякісний

en: Ultra Glossy Photo Paper
uk: Якісний глянцевий фотопапір

en: Ultra Photo
uk: Надякісна фотографічна

en: Ultra Premium Photo Paper Luster
uk: Блискучий високоякісний фотопапір

en: Ultra Secure
uk: Надзвичайний захист

en: UltraChrome Matte Black
uk: Матовий чорний ультрахромований

en: UltraChrome Photo Black
uk: Чорний фотографічний ультрахромовий

en: Unable to send command to printer
uk: Не вдалося надіслати команду на принтер

en: Unable to send command to the printer, exiting.
uk: Не вдалося надіслати команду на принтер, завершуємо роботу.

en: Uncorrected
uk: Без виправлення

en: Unidirectional
uk: Однонапрямний

en: Units:
uk: Одиниця:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown option %c
uk: Невідомий параметр %c

en: Unknown printer %s!
uk: Невідомий принтер %s!

en: Unknown type parameter %s (%d)
uk: Параметр невідомого типу %s (%d)

en: Unrecognized command.
uk: Невідома команда.

en: Upper Deck
uk: Верхній відсік

en: Upper Tray/Cassette 1
uk: Верхній лоток/Касета 1

en: Upper bound of gray component reduction
uk: Верхня межа спрощення сірого компонента

en: Upper limit for using light ink
uk: Верхнє обмеження для світлого чорнила

en: Upside down
uk: Догори низом

en: Usage: %s [OPTIONS] command
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТРИ] команда

en: Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
              escputil --clean-head --new --printer-name MyQueue
    
      Commands:
        -c|--clean-head    Clean the print head.
        -n|--nozzle-check  Print a nozzle test pattern.
                           Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
                           pattern.  If you see any gaps, you should clean
                           the print head.
        -a|--align-head    Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
                           utility may result in poor print quality and/or
                           damage to the printer.
        -s|--status        Retrieve printer status.
        -i|--ink-level     Obtain the ink level from the printer.  This requires
                           read/write access to the raw printer device.
        -e|--extended-ink-info     Obtain the extended ink information from the
                           printer.  This requires read/write access to the raw
                           printer device.
        -d|--identify      Query the printer for make and model information.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -X|--reset-ink     Reset ink levels.
                           This requires read/write access to the raw printer
                           device.
        -l|--license       Display the license/warranty terms of this program.
        -M|--list-models   List the available printer models.
        -h|--help          Print this help message.
      Options:
        -P|--printer-name  Specify the name of the printer queue to operate on.
                           Default is the default system printer.
        -r|--raw-device    Specify the name of the device to write to directly
                           rather than going through a printer queue.
        -m|--model         Specify the printer model.
        -u|--new           The printer is a new printer (Stylus Color 740 or
                           newer).  Only needed when not using a raw device or
                           when the model is not specified.
        -q|--quiet         Suppress the banner.
        -S|--short-name    Print the short name of the printer with --identify.
        -C|--choices       Specify the number of pattern choices for alignment
        -p|--patterns      Specify the number of sets of patterns for alignment
uk: Використання: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M| -X]
                    [-P принтер | -r пристрій] [-u] [-q] [-m модель] [ -S ]
                    [-C варіанти] [-p шаблони]
    Виконання дій з обслуговування принтерів EPSON Stylus (R).
    Приклади: escputil --ink-level --raw-device /dev/usb/lp0
              escputil --clean-head --new --printer-name MyQueue
    
      Команди:
        -c|--clean-head    очистити головки принтера.
        -n|--nozzle-check  надрукувати шаблон перевірки сопел.
                           Лінії брудних або забитих сопел буде пропущено
                           під час друку. Якщо ви помітили такі пропуски, слід
                           очистити голівку принтера.
        -a|--align-head    юстувати голівку принтера. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилкове
                           використання цієї процедури може призвести до
                           погіршення якості друку і/або пошкодження принтера.
        -s|--status        отримати дані щодо стану принтера.
        -i|--ink-level     отримати дані щодо рівня чорнил у принтері. Для виконання
                           дії потрібен доступ на читання/запис до принтера.
        -e|--extended-ink-info     отримати додаткові дані щодо чорнил від
                           принтера. Для виконання цієї дії потрібен доступ
                           на читання/запис до принтера.
        -d|--identify      опитати принтер щодо даних виробника та моделі.
                           Для виконання цієї дії потрібен доступ
                           на читання/запис до принтера.
        -X|--reset-ink     Скинути значення рівнів чорнила.
                           Потребує доступу до читання і запису до пристрою принтера
                           без обробки даних (raw).
        -l|--license       показати ліцензійні та гарантійні умови використання програми.
        -M|--list-models   показати список можливих моделей принтерів.
        -h|--help          показати це довідкове повідомлення.
      Параметри:
        -P|--printer-name  вказати назву черги дій друку, яку слід обробляти.
                           Типовою є черга типового принтера системи.
        -r|--raw-device    вказати назву пристрою для безпосереднього запису,
                           без використання черги дій друку.
        -m|--model         вказати модель принтера.
        -u|--new           вказати, що принтер є новим (Stylus Color 740 або
                           новішим). Використовується лише, якщо ви користуєтеся не
                           простим принтером і не вказали модель явно.
        -q|--quiet         не показувати шапки повідомлень.
        -S|--short-name    вивести скорочену назву принтера у відповідь на --identify.
        -C|--choices       вказати кількість варіантів шаблону для юстування
        -p|--patterns      вказати кількість наборів шаблонів для юстування

en: Usage: escputil [OPTIONS] [COMMAND]
    Usage: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M | -X]
                    [-P printer | -r device] [-u] [-q] [-m model] [ -S ]
                    [-C choices] [-p patterns]
    Perform maintenance on EPSON Stylus (R) printers.
    Examples: escputil -i -r /dev/usb/lp0
              escputil -c -u -P MyQueue
    
      Commands:
        -c Clean the print head.
        -n Print a nozzle test pattern.
              Dirty or clogged nozzles will show as gaps in the
              pattern.  If you see any gaps, you should clean
              the print head.
        -a Align the print head.  CAUTION: Misuse of this
              utility may result in poor print quality and/or
              damage to the printer.
        -s Retrieve printer status.
        -i Obtain the ink level from the printer.  This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -e Obtain the extended ink information from the printer.
              Only for R800 printer and friends. This requires
              read/write access to the raw printer device.
        -d Query the printer for make and model information.  This
              requires read/write access to the raw printer device.
        -X Reset ink levels. This requires read/write access to the raw
              printer device.
        -l Display the license/warranty terms of this program.
        -M List the available printer models.
        -h Print this help message.
      Options:
        -P Specify the name of the printer queue to operate on.
              Default is the default system printer.
        -r Specify the name of the device to write to directly
              rather than going through a printer queue.
        -u The printer is a new printer (Stylus Color 740 or newer).
              Only needed when not using a raw device.
        -q Suppress the banner.
        -S Print the short name of the printer with -d.
        -m Specify the precise printer model for head alignment.
        -C Specify the number of pattern choices for alignment
        -p Specify the number of sets of patterns for alignment
uk: Використання: escputil [ПАРАМЕТРИ] [КОМАНДА]
    Використання: escputil [-c | -n | -a | -i | -e | -s | -d | -l | -M| -X]
                    [-P принтер | -r пристрій] [-u] [-q] [-m модель] [ -S ]
                    [-C варіанти] [-p шаблони]
    Виконання дій з обслуговування принтерів EPSON Stylus (R).
    Приклади: escputil -i -r /dev/usb/lp0
              escputil -c -u -P MyQueue
    
      Команди:
        -c очистити головки принтера.
        -n надрукувати шаблон перевірки сопел.
              Лінії брудних або забитих сопел буде пропущено
              під час друку. Якщо ви помітили такі пропуски, слід
              очистити голівку принтера.
        -a юстувати голівку принтера. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилкове
              використання цієї процедури може призвести до
              погіршення якості друку і/або пошкодження принтера.
        -s отримати дані щодо стану принтера.
        -i отримати дані щодо рівня чорнил у принтері. Для виконання
              дії потрібен доступ на читання/запис до принтера.
        -e отримати додаткові дані щодо чорнил від
              принтера. Для виконання цієї дії потрібен доступ
              на читання/запис до принтера.
        -d опитати принтер щодо даних виробника та моделі.
              Для виконання цієї дії потрібен доступ
              на читання/запис до принтера.
        -X скинути значення рівнів чорнила. Потребує доступу до читання
              і запису до пристрою принтера без обробки (raw).
        -l показати ліцензійні та гарантійні умови використання програми.
        -M показати список можливих моделей принтерів.
        -h показати це довідкове повідомлення.
      Параметри:
        -P вказати назву черги дій друку, яку слід обробляти.
              Типовою є черга типового принтера системи.
        -r вказати назву пристрою для безпосереднього запису,
              без використання черги дій друку.
        -m вказати модель принтера.
        -u вказати, що принтер є новим (Stylus Color 740 або
              новішим). Використовується лише, якщо ви користуєтеся не
              простим принтером і не вказали модель явно.
        -q не показувати шапки повідомлень.
        -S вивести скорочену назву принтера у відповідь на --identify.
        -C вказати кількість варіантів шаблону для юстування
        -p вказати кількість наборів шаблонів для юстування

en: Use Internal Color Correction
uk: Вбудоване виправлення кольорів

en: Use LUT
uk: Використовувати LUT

en: Use Original
    Image Size
uk: Початковий
    розмір зображення

en: Use an optional custom Holokote key
uk: Оптимальний нетиповий ключ Holokote

en: Use custom print command
uk: Використовувати нетипову команду для друку

en: Use legacy dyesub gamma curve
uk: Застаріла крива гами dyesub

en: Use linear vs. fixed end point contrast adjustment
uk: Використовувати лінійне виправлення контрастності за фіксованою кінцевою точкою

en: Use standard print command
uk: Використовувати стандартну команду для друку

en: User Comment
uk: Коментар користувача

en: User LUT
uk: LUT користувача

en: User-specified Lookup Table, must be exactly 34 bytes in long
uk: Вказана користувачем таблиця пошуку, має бути розміром точно у 34 байти

en: User-specified comment (0-34 characters from 0x20->0x7E), null terminated if under 34 characters long
uk: Вказаний користувачем коментар (0-34 символів від 0x20->0x7E), із завершенням на null, якщо до 34 символів

en: User-specified comment (0-40 characters from 0x20->0x7E), null terminated if under 40 characters long
uk: Користувацький коментар (0-40 символів з 0x20->0x7E), null термінований, якщо не перевищує 40 символів

en: Vacuum Intensity
uk: Потужність втягування

en: Value
uk: Значення

en: Value must be set for %s
uk: Слід встановити значення %s

en: Variable adjustment for the outer diameter of CD
uk: Коригування зовнішнього діаметра компакт-диска

en: Variable adjustment to the inner hub of the CD
uk: Коригування діаметра отвору компакт-диска

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Vertical Offset
uk: Вертикальний зсув

en: Very Fast
uk: Дуже швидкий

en: View Output Channels:
uk: Видимі канали виводу:

en: Vivid Light Magenta
uk: Яскравий світло-бузковий

en: Vivid Magenta
uk: Яскравий бузковий

en: Warning: %s Cleaning Disabled
uk: Попередження: чищення %s вимкнено

en: Warning: %s Ink Low
uk: Попередження: мало чорнила кольору %s

en: Warning: Channel %d Cleaning
uk: Попередження: чищення каналу %d

en: Warning: Channel %d Ink Low
uk: Попередження: мало чорнила на каналі %d

en: Warning: Maintenance cartridge near full
uk: Попередження: картридж обслуговування майже повний

en: Warning: Maintenance request pending
uk: Попередження: запит щодо обслуговування у черзі дій

en: Warning: Unknown (%d)
uk: Попередження: невідоме (%d)

en: Watercolor Paper - Radiant White
uk: Акварельний папір — світлий білий

en: White Curve
uk: Крива білого

en: White curve
uk: Крива білого

en: Whitescale
uk: Тони білого

en: Wide 101.6x180.6
uk: Широкий 101,6⨯180,6

en: Wide Postcard
uk: Широка листівка

en: Width must be greater than zero
uk: Ширина має бути більшою за нуль

en: Width of the paper that you wish to print to
uk: Ширина паперу, на якому слід надрукувати дані

en: Width:
uk: Ширина:

en: Yellow
uk: Жовтий (Y)

en: Yellow Balance
uk: Баланс жовтого

en: Yellow Curve
uk: Крива жовтого

en: Yellow Density
uk: Щільність жовтого

en: Yellow Map
uk: Карта жовтого

en: Yellow curve
uk: Крива жовтого

en: Yes
uk: Так

en: You may only specify one printer model.
uk: Можна вказати лише одну модель принтера.

en: You may only specify one printer or raw device.
uk: Ви можете вказати або один принтер або пристрій друку без обробки.

en: Your alignment settings have been saved to the printer.
uk: Значення параметрів юстування було збережено.

en: Your settings were not saved successfully.  You must repeat the
    alignment procedure.
uk: Значення параметрів не вдалося зберегти. Вам слід повторити
    процедуру юстування.

en: _Gamma value
uk: Значення _гами

en: _Print with Gutenprint...
uk: На_друкувати за допомогою Gutenprint…

en: `%s' is not a valid %s
uk: «%s» не є коректним %s

en: cm
uk: см

en: failed!
uk: невдало.

en: ink levels
uk: рівні чорнила

en: mm
uk: мм

en: no wrap
uk: без розбиття

en: status
uk: стан

en: succeeded!
uk: успішно.

en: succeeded.
uk: успішно.

en: test print
uk: тестовий друк

en: wrap around
uk: згортання
