Git v2.43 - en to uk translation catalogue (5575 entries)

en: 
    (use --cached to keep the file, or -f to force removal)
uk: 
    (використовуйте --cached, щоб зберегти файл, або -f, щоб видалити примусово)

en: 
    (use -f to force removal)
uk: 
    (використовуйте -f щоб видалити примусово)

en: 
    *** Please tell me who you are.
    
    Run
    
      git config --global user.email "you@example.com"
      git config --global user.name "Your Name"
    
    to set your account's default identity.
    Omit --global to set the identity only in this repository.
uk: 
    *** Будь ласка, скажіть мені, хто ви.
    
    Виконайте
    
      git config --global user.email "you@example.com"
      git config --global user.name "Ваше Імʼя"
    
    щоб встановити особистість акаунту за замовчуванням.
    Пропустіть --global, щоб встановити особистість лише для цього сховища.

en: 
    After fixing the error cause you may try to fix up
    the remote tracking information by invoking:
uk: 
    Після усунення причини помилки ви можете спробувати виправити
    інформацію про віддалене відстежування здійснівши виклик:

en: 
    Commands:
    p, pick <commit> = use commit
    r, reword <commit> = use commit, but edit the commit message
    e, edit <commit> = use commit, but stop for amending
    s, squash <commit> = use commit, but meld into previous commit
    f, fixup [-C | -c] <commit> = like "squash" but keep only the previous
                       commit's log message, unless -C is used, in which case
                       keep only this commit's message; -c is same as -C but
                       opens the editor
    x, exec <command> = run command (the rest of the line) using shell
    b, break = stop here (continue rebase later with 'git rebase --continue')
    d, drop <commit> = remove commit
    l, label <label> = label current HEAD with a name
    t, reset <label> = reset HEAD to a label
    m, merge [-C <commit> | -c <commit>] <label> [# <oneline>]
            create a merge commit using the original merge commit's
            message (or the oneline, if no original merge commit was
            specified); use -c <commit> to reword the commit message
    u, update-ref <ref> = track a placeholder for the <ref> to be updated
                          to this position in the new commits. The <ref> is
                          updated at the end of the rebase
    
    These lines can be re-ordered; they are executed from top to bottom.
uk: 
    Команди:
    p, pick <коміт> = використати коміт
    r, reword <коміт> = використати коміт, але відредагувати допис до коміту
    e, edit <коміт> = використати коміт, але зупинитись для внесення поправок
    s, squash <коміт> = використати коміт, але обʼєднати з попереднім комітом
    f, fixup [-C | -c] <коміт> = як "squash", але зберігає лише попередній
                       допис до коміту, якщо тільки не вказана опція -С, у якому разі
                       зберігається лише допис до цього коміту; -c - те саме, що й -C, але
                       відкриває редактор
    x, exec <команда> = виконати команду (решту рядка) за допомогою shell
    b, break = зупинитись тут (продовжити перебазування пізніше за допомогою 'git rebase --continue')
    d, drop <коміт> = видалити коміт
    l, label <мітка> = помітити поточний HEAD назвою
    t, reset <мітка> = скинути HEAD до мітки
    m, merge [-C <коміт> | -c <коміт>] <мітка> [# <однорядковий допис>]
            створити коміт злиття, використовуючи допис до початкового коміту
            злиття (або однорядковий допис, якщо не було вказано коміт
            злиття); використовуйте -c <коміт>, щоб перефразувати допис до коміту
    u, update-ref <посилання> = відстежити заповнювач для <посилання>, яке потрібно оновити
                          до цієї позиції у нових комітах. <посилання>
                          оновлюється в кінці перебазування
    
    Ці рядки можна переупорядкувати; вони виконуються зверху вниз.

en: 
    Did you mean this? | 
    Did you mean one of these?
uk[0]: 
    Ви це мали на увазі?
uk[1]: 
    Ви мали на увазі одну з цих?
uk[2]: 
    Ви мали на увазі одну з цих?

en: 
    Disable this message with "git config advice.%s false"
uk: 
    Вимкнути це повідомлення можна за допомогою "git config advice.%s false"

en: 
    Do not remove any line. Use 'drop' explicitly to remove a commit.
uk: 
    Не видаляйте жодного рядка. Використовуйте "drop", щоб явно видалити коміт.

en: 
    However, if you remove everything, the rebase will be aborted.
uk: 
    Однак, якщо ви видалите все, перебазування буде перервано.

en: 
    If you are planning on basing your work on an upstream
    branch that already exists at the remote, you may need to
    run "git fetch" to retrieve it.
    
    If you are planning to push out a new local branch that
    will track its remote counterpart, you may want to use
    "git push -u" to set the upstream config as you push.
uk: 
    Якщо ви плануєте базувати свою роботу на основі першоджерельної
    гілки, яка вже існує на віддаленому призначенні, вам може знадобитися
    запустити "git fetch", щоб отримати її.
    
    Якщо ви плануєте надіслати нову локальну гілку, яка
    буде відстежувати свою віддалену гілку, вам слід скористатися командою
    "git push -u", щоб встановити конфігурацію першоджерельного сховища під час надсилання.

en: 
    If you remove a line here THAT COMMIT WILL BE LOST.
uk: 
    Якщо ви видалите тут рядок, ЦЕЙ КОМІТ БУДЕ ВТРАЧЕНО.

en: 
    It looks like you may be committing a cherry-pick.
    If this is not correct, please run
    	git update-ref -d CHERRY_PICK_HEAD
    and try again.
uk: 
    Схоже, що ви робите висмикування.
    Якщо це не так, виконайте
    	git update-ref -d CHERRY_PICK_HEAD
    і спробуйте ще раз.

en: 
    It looks like you may be committing a merge.
    If this is not correct, please run
    	git update-ref -d MERGE_HEAD
    and try again.
uk: 
    Схоже, що ви робите злиття.
    Якщо це не так, виконайте команду
    	git update-ref -d MERGE_HEAD
    і спробуйте ще раз.

en: 
    It took %.2f seconds to compute the branch ahead/behind values.
    You can use '--no-ahead-behind' to avoid this.
uk: 
    Обчислення значень попереду/позаду для гілки зайняло %.2f секунд.
    Ви можете використати параметр '--no-ahead-behind', щоб уникнути цього.

en: 
    No patch files specified!
uk: 
    Файли латок не вказано!

en: 
    Please try
    
    	git push --recurse-submodules=on-demand
    
    or cd to the path and use
    
    	git push
    
    to push them to a remote.
uk: 
    Будь ласка, спробуйте
    
    	git push --recurse-submodules=on-demand
    
    або перейдіть до директорії та використайте
    
    	git push
    
    щоб надіслати їх до віддаленого призначення.

en: 
    The most similar command is | 
    The most similar commands are
uk[0]: 
    Найбільш схожою командою є
uk[1]: 
    Найбільш схожими командами є
uk[2]: 
    Найбільш схожими командами є

en: 
    To avoid automatically configuring an upstream branch when its name
    won't match the local branch, see option 'simple' of branch.autoSetupMerge
    in 'git help config'.
uk: 
    Щоб уникнути автоматичного налаштування висхідної гілки, якщо її назва
    не збігається з назвою локальної гілки, скористайтесь опцією 'simple' для branch.autoSetupMerge
    у “git help config”.

en: 
    To choose either option permanently, see push.default in 'git help config'.
uk: 
    Щоб обрати будь-яку з опцій постійною, скористайтесь опцією push.default у 'git help config'.

en: 
    To have this happen automatically for branches without a tracking
    upstream, see 'push.autoSetupRemote' in 'git help config'.
uk: 
    Щоб це відбувалося автоматично для невідстежуваних гілок
    першоджерельного сховища, дивіться 'push.autoSetupRemote' у 'git help config'.

en: 
    Write a message for tag:
      %s
    Lines starting with '%c' will be ignored.
uk: 
    Напишіть допис до тегу:
      %s
    Рядки, що починаються з "%c", будуть проігноровані.

en: 
    Write a message for tag:
      %s
    Lines starting with '%c' will be kept; you may remove them yourself if you want to.
uk: 
    Напишіть допис до тегу:
      %s
    Рядки, що починаються з "%c", будуть збережені; ви можете вилучити їх самостійно, якщо захочете.

en: 
    You are editing the todo file of an ongoing interactive rebase.
    To continue rebase after editing, run:
        git rebase --continue
uk: 
    Ви редагуєте файл todo поточного інтерактивного перебазування.
    Щоб продовжити перебазування після редагування, виконайте:
        git rebase --continue

en: 
    You have uncommitted changes in your working tree. Please, commit them
    first and then run 'git rebase --continue' again.
uk: 
    У вас є незакомічені зміни у вашому робочому дереві. Будь ласка, спочатку зробіть коміт,
    а потім знову виконайте "git rebase --continue".

en: 
    git encountered an error while preparing the patches to replay
    these revisions:
    
        %s
    
    As a result, git cannot rebase them.
uk: 
    git зіткнувся з помилкою під час підготовки латок для відтворення
    цих ревізій:
    
        %s
    
    Внаслідок цього git не може їх перебазувати.

en:     %-*s forces to %-*s (%s)
uk:     %-*s примусово надіслати до %-*s (%s)

en:     %-*s forces to %s
uk:     %-*s примусово надіслати до %s

en:     %-*s pushes to %-*s (%s)
uk:     %-*s надіслати до %-*s (%s)

en:     %-*s pushes to %s
uk:     %-*s надіслати до %s

en:     The Cc list above has been expanded by additional
        addresses found in the patch commit message. By default
        send-email prompts before sending whenever this occurs.
        This behavior is controlled by the sendemail.confirm
        configuration setting.
    
        For additional information, run 'git send-email --help'.
        To retain the current behavior, but squelch this message,
        run 'git config --global sendemail.confirm auto'.
uk:     Наведений вище список копій було розширено додатковими
        адресами, знайденими у дописі до коміту латки. Зазвичай
        send-email запитує перед надсиланням, коли це трапляється.
        Цю поведінку можна контролювати за допомогою параметра sendemail.confirm
        налаштування конфігурації.
    
        Для отримання додаткової інформації виконайте команду "git send-email --help".
    Для утримання поточної поведінки, але без цього повідомлення,
        виконайте "git config --global sendemail.confirm auto".

en:    (%s has become dangling)
uk:    (%s став висячим)

en:    (%s will become dangling)
uk:    (%s стануть висячими)

en:    or: %s
uk:          або: %s

en:   (Once your working directory is clean, run "git rebase --continue")
uk:   (Після очищення робочої директорії виконайте "git rebase --continue")

en:   (all conflicts fixed: run "git cherry-pick --continue")
uk:   (усі конфлікти виправлено: виконайте "git cherry-pick --continue")

en:   (all conflicts fixed: run "git rebase --continue")
uk:   (усі конфлікти виправлено: виконайте "git rebase --continue")

en:   (all conflicts fixed: run "git revert --continue")
uk:   (усі конфлікти виправлено: виконайте "git revert --continue")

en:   (commit or discard the untracked or modified content in submodules)
uk:   (зробіть коміт або відкиньте невідстежуваний або змінений вміст у підмодулях)

en:   (fix conflicts and run "git cherry-pick --continue")
uk:   (виправте конфлікти і виконайте "git cherry-pick --continue")

en:   (fix conflicts and run "git commit")
uk:   (виправте конфлікти та виконайте "git commit")

en:   (fix conflicts and run "git revert --continue")
uk:   (виправте конфлікти і виконайте "git revert --continue")

en:   (fix conflicts and then run "git am --continue")
uk:   (виправте конфлікти, а потім виконайте "git am --continue")

en:   (fix conflicts and then run "git rebase --continue")
uk:   (виправте конфлікти, а потім виконайте "git rebase --continue")

en:   (run "git cherry-pick --continue" to continue)
uk:   (виконайте "git cherry-pick --continue", щоб продовжити)

en:   (run "git revert --continue" to continue)
uk:   (виконайте "git revert --continue", щоб продовжити)

en:   (see more in file %s)
uk:   (дивіться більше у файлі %s)

en:   (use "%s" for details)
uk:   (використовуйте "%s" для отримання детальної інформації)

en:   (use "git %s <file>..." to include in what will be committed)
uk:   (скористайтесь "git %s <файл>...", щоб додати до майбутнього коміту)

en:   (use "git add <file>..." to mark resolution)
uk:   (використовуйте "git add <файл>...", щоб позначити як розвʼязане)

en:   (use "git add <file>..." to update what will be committed)
uk:   (скористайтесь "git add <файл>...", щоб оновити майбутній коміт)

en:   (use "git add/rm <file>..." as appropriate to mark resolution)
uk:   (використовуйте "git add/rm <файл>..." за потребою, щоб позначити вирішення)

en:   (use "git add/rm <file>..." to update what will be committed)
uk:   (скористайтесь "git add/rm <файл>...", щоб оновити майбутній коміт)

en:   (use "git am --abort" to restore the original branch)
uk:   (скористайтесь "git am --abort", щоб відновити початкову гілку)

en:   (use "git am --allow-empty" to record this patch as an empty commit)
uk:   (скористайтесь "git am --allow-empty", щоб записати цю латку як порожній коміт)

en:   (use "git am --skip" to skip this patch)
uk:   (скористайтесь командою "git am --skip", щоб пропустити цю латку)

en:   (use "git bisect reset" to get back to the original branch)
uk:   (скористайтесь "git bisect reset", щоб повернутись на початкову гілку)

en:   (use "git branch --unset-upstream" to fixup)
uk:   (використовуйте команду "git branch --unset-upstream", щоб виправити)

en:   (use "git cherry-pick --abort" to cancel the cherry-pick operation)
uk:  (скористайтесь командою "git cherry-pick --abort", щоб скасувати операцію висмикування)

en:   (use "git cherry-pick --skip" to skip this patch)
uk:   (скористайтесь командою "git cherry-pick --skip", щоб пропустити цю латку)

en:   (use "git commit --amend" to amend the current commit)
uk:   (скористайтесь "git commit --amend", щоб внести зміни до поточного коміту)

en:   (use "git commit" to conclude merge)
uk:   (скористайтесь "git commit", щоб завершити злиття)

en:   (use "git merge --abort" to abort the merge)
uk:   (скористайтесь командою "git merge --abort", щоб перервати злиття).

en:   (use "git pull" if you want to integrate the remote branch with yours)
uk:   (скористайтесь "git pull", якщо ви хочете інтегрувати віддалену гілку зі своєю)

en:   (use "git pull" to update your local branch)
uk:   (використовуйте "git pull", щоб оновити вашу локальну гілку)

en:   (use "git push" to publish your local commits)
uk:   (скористайтесь "git push", щоб надіслати локальні коміти)

en:   (use "git rebase --abort" to check out the original branch)
uk:   (скористайтесь "git rebase --abort", щоб перейти до початкової гілки)

en:   (use "git rebase --continue" once you are satisfied with your changes)
uk:   (скористайтесь командою "git rebase --continue", коли ви будете задоволені своїми змінами)

en:   (use "git rebase --edit-todo" to view and edit)
uk:   (скористайтесь "git rebase --edit-todo", щоб переглянути та відредагувати)

en:   (use "git rebase --skip" to skip this patch)
uk:   (скористайтесь "git rebase --skip", щоб пропустити цю латку)

en:   (use "git restore --source=%s --staged <file>..." to unstage)
uk:   (використовуйте "git restore --source=%s --staged <file>...", щоб прибрати з індексу)

en:   (use "git restore --staged <file>..." to unstage)
uk:   (використовуйте "git restore --staged <файл>...", щоб видалити з індексу)

en:   (use "git restore <file>..." to discard changes in working directory)
uk:   (скористайтесь "git restore <файл>...", щоб скасувати зміни в робочій директорії)

en:   (use "git revert --abort" to cancel the revert operation)
uk:   (скористайтесь "git revert --abort", щоб скасувати операцію повернення)

en:   (use "git revert --skip" to skip this patch)
uk:   (скористайтесь "git revert --skip", щоб пропустити цю латку)

en:   (use "git rm --cached <file>..." to unstage)
uk:   (використовуйте "git rm --cached <file>...", щоб видалити з індексу)

en:   (use "git rm <file>..." to mark resolution)
uk:   (використовуйте "git rm <файл>...", щоб позначити вирішення)

en:   Failed to parse dirstat cut-off percentage '%s'
uk:  Не вдалося розібрати відсоток відсікання dirstat "%s"

en:   Fetch URL: %s
uk:   URL-адреса отримання: %s

en:   HEAD branch (remote HEAD is ambiguous, may be one of the following):
uk:   HEAD гілка (віддалений HEAD неоднозначний, може бути одним з наступних):

en:   HEAD branch: %s
uk:   HEAD гілка: %s

en:   Local branch configured for 'git pull': |   Local branches configured for 'git pull':
uk[0]:   Локальну гілку налаштовано на "git pull":
uk[1]:   Локальні гілки налаштовано на "git pull":
uk[2]:   Локальних гілок налаштовано на "git pull":

en:   Local ref configured for 'git push'%s: |   Local refs configured for 'git push'%s:
uk[0]:   Локальне посилання налаштовано для "git push"%s:
uk[1]:   Локальних посилання налаштовано для "git push"%s:
uk[2]:   Локальних посилань налаштовано для "git push"%s:

en:   Local refs will be mirrored by 'git push'
uk:   Локальні посилання будуть віддзеркалені за допомогою "git push"

en:   Push  URL: %s
uk:   URL-адреса надсилання: %s

en:   Remote branch:%s |   Remote branches:%s
uk[0]:  Віддалена гілка:%s
uk[1]:  Віддалені гілки:%s
uk[2]:  Віддалених гілок:%s

en:   Unknown dirstat parameter '%s'
uk:  Невідомий параметр dirstat "%s"

en:  %s has become dangling!
uk:  %s став висячим!

en:  %s will become dangling!
uk:  %s стануть висячими!

en:  (left unresolved)
uk:  (залишилося нерозвʼязаним)

en:  (root-commit)
uk:  (кореневий коміт)

en:  (status not queried)
uk:  (статус не запитувався)

en:  (use -u option to show untracked files)
uk:  (використовуйте опцію -u, щоб показати невідстежувані файли)

en:  * [pruned] %s
uk:  * [видалено] %s

en:  * [would prune] %s
uk:  * [буде видалено] %s

en:  - go to submodule (%s), and either merge commit %s
       or update to an existing commit which has merged those changes
uk:  - перейдіть до підмодуля (%s), щоб або злити коміт %s
       або оновитись до існуючого коміту, в якому ці зміни вже злиті

en:  ... and %d more.
uk:  ... та ще %d.

en:  merges with remote %s
uk:  зливається з віддаленим призначенням %s

en:  new (next fetch will store in remotes/%s)
uk:  нова (наступне отримання зберігатиметься у віддалених remotes/%s)

en:  skipped
uk:  пропущена

en:  stale (use 'git remote prune' to remove)
uk:  застаріла (скористайтесь "git remote prune", щоб видалити)

en:  tracked
uk:  відстежується

en: "git stash store" requires one <commit> argument
uk: "git stash store" потребує одного <коміт> аргументу

en: # This is Git's per-user configuration file.
    [user]
    # Please adapt and uncomment the following lines:
    #	name = %s
    #	email = %s
uk: # Це файл конфігурації Git для кожного користувача.
    [user]
    # Будь ласка, адаптуйте та розкоментуйте наступні рядки:
    # name = %s
    # email = %s

en: $HOME not set
uk: $HOME не встановлено

en: %%(%.*s) does not take arguments
uk: %%(%.*s) не приймає аргументів

en: %-*s    and with remote %s
uk: %-*s    та з віддаленим призначенням %s

en: %.*s is in index
uk: %.*s в індексі

en: %.*s is not a valid attribute name
uk: %.*s не є припустимою назвою атрибута

en: %d (FSCK_IGNORE?) should never trigger this callback
uk: %d (FSCK_IGNORE?) ніколи не мав спричинити цей зворотній виклик

en: %d bytes of body are still expected
uk: %d байтів тіла все ще очікуються

en: %d bytes of length header were received
uk: %d байтів заголовку було отримано

en: %d line adds whitespace errors. | %d lines add whitespace errors.
uk[0]: %d рядок додає помилки пробільних символів.
uk[1]: %d рядки додають помилки пробільних символів.
uk[2]: %d рядків додають помилки пробільних символів.

en: %d line applied after fixing whitespace errors. | %d lines applied after fixing whitespace errors.
uk[0]: %d рядок застосовано після виправлення помилок пробільних символів.
uk[1]: %d рядки застосовано після виправлення помилок пробільних символів.
uk[2]: %d рядків застосовано після виправлення помилок пробільних символів.

en: %llu day ago | %<PRIuMAX> days ago
uk[0]: %llu день тому
uk[1]: %llu дні тому
uk[2]: %llu днів тому

en: %llu hour ago | %<PRIuMAX> hours ago
uk[0]: %llu годину тому
uk[1]: %llu години тому
uk[2]: %llu годин тому

en: %llu minute ago | %<PRIuMAX> minutes ago
uk[0]: %llu хвилину тому
uk[1]: %llu хвилини тому
uk[2]: %llu хвилин тому

en: %llu month ago | %<PRIuMAX> months ago
uk[0]: %llu місяць тому
uk[1]: %llu місяці тому
uk[2]: %llu місяців тому

en: %llu second ago | %<PRIuMAX> seconds ago
uk[0]: %llu секунду тому
uk[1]: %llu секунди тому
uk[2]: %llu секунд тому

en: %llu week ago | %<PRIuMAX> weeks ago
uk[0]: %llu тиждень тому
uk[1]: %llu тижні тому
uk[2]: %llu тижнів тому

en: %llu year | %<PRIuMAX> years
uk[0]: %llu рік
uk[1]: %llu роки
uk[2]: %llu років

en: %llu year ago | %<PRIuMAX> years ago
uk[0]: %llu рік тому
uk[1]: %llu роки тому
uk[2]: %llu років тому

en: %lu day ago | %<PRIuMAX> days ago
uk[0]: %lu день тому
uk[1]: %lu дні тому
uk[2]: %lu днів тому

en: %lu hour ago | %<PRIuMAX> hours ago
uk[0]: %lu годину тому
uk[1]: %lu години тому
uk[2]: %lu годин тому

en: %lu minute ago | %<PRIuMAX> minutes ago
uk[0]: %lu хвилину тому
uk[1]: %lu хвилини тому
uk[2]: %lu хвилин тому

en: %lu month ago | %<PRIuMAX> months ago
uk[0]: %lu місяць тому
uk[1]: %lu місяці тому
uk[2]: %lu місяців тому

en: %lu second ago | %<PRIuMAX> seconds ago
uk[0]: %lu секунду тому
uk[1]: %lu секунди тому
uk[2]: %lu секунд тому

en: %lu week ago | %<PRIuMAX> weeks ago
uk[0]: %lu тиждень тому
uk[1]: %lu тижні тому
uk[2]: %lu тижнів тому

en: %lu year | %<PRIuMAX> years
uk[0]: %lu рік
uk[1]: %lu роки
uk[2]: %lu років

en: %lu year ago | %<PRIuMAX> years ago
uk[0]: %lu рік тому
uk[1]: %lu роки тому
uk[2]: %lu років тому

en: %s
    Please specify which branch you want to rebase against.
    See git-rebase(1) for details.
    
        git rebase '<branch>'
uk: %s
    Будь ласка, вкажіть гілку, відносно якої ви хочете виконати перебазування.
    Дивіться git-rebase(1) для детальної інформації.
    
        git rebase "<гілка>"

en: %s
    Your changes are safe in the stash.
    You can run "git stash pop" or "git stash drop" at any time.
uk: %s
    Ваші зміни в безпеці у схову.
    Ви можете запустити "git stash pop" або "git stash drop" у будь-який час.

en: %s %s is not a commit!
uk: %s %s не є комітом!

en: %s (or --work-tree=<directory>) not allowed without specifying %s (or --git-dir=<directory>)
uk: %s (або --work-tree=<директорія>) не дозволено без вказівки %s (або --git-dir=<каталог>)

en: %s - not something we can merge
uk: %s - не те, що можна злити

en: %s [bad object]
uk: %s [невірний обʼект]

en: %s [bad tag, could not parse it]
uk: %s [невірний тег, не вдалося розібрати]

en: %s already exists
uk: %s вже існує

en: %s also locked %s
uk: %s також заблокувало %s

en: %s cannot be resolved to branch
uk: %s неможливо розвʼязати в гілку

en: %s commit %s - %s
uk: %s коміт %s - %s

en: %s did not send all necessary objects
uk: %s не надіслав всіх необхідних обʼєктів

en: %s does not accept arguments: '%s'
uk: %s не приймає аргументи: "%s"

en: %s does not point to a valid object!
uk: %s не вказує на допустимий обʼєкт!

en: %s exists and is not a directory
uk: %s існує і не є директорією

en: %s expects <n>/<m> form
uk: %s очікує <n>/<m> форму

en: %s expects a character, got '%s'
uk: %s очікує символ, отримано "%s"

en: %s expects a non-negative integer value with an optional k/m/g suffix
uk: %s очікує невід'ємне ціле значення з опціональним суфіксом k/m/g

en: %s expects a numerical value
uk: %s очікує числове значення

en: %s failed
uk: %s завершився невдало

en: %s has multiple values
uk: %s має кілька значень

en: %s has type %o, expected %o
uk: %s має тип %o, очікувалось %o

en: %s is a directory in %s adding as %s instead
uk: %s є директорією в %s, натомість додаємо як %s

en: %s is incompatible with %s
uk: %s несумісний з %s

en: %s is neither a commit nor blob
uk: %s не є commit чи blob

en: %s is not a valid '%s' object
uk: %s не є допустимим "%s" обʼєктом

en: %s is not a valid object
uk: %s не є припустимим об’єктом

en: %s is not a valid reference
uk: %s не є припустимим посиланням

en: %s is okay
uk: %s у порядку

en: %s isn't available
uk: %s недоступний

en: %s not allowed: %s:%d
uk: %s не дозволено: %s:%d

en: %s points nowhere!
uk: %s вказує в нікуди!

en: %s points to something strange (%s)
uk: %s вказує на щось дивне (%s)

en: %s process failed
uk: %s процес завершився невдало

en: %s process failed to wait
uk: %s процес не зміг дочекатися

en: %s requires a value
uk: %s потребує значення

en: %s requires arguments
uk: %s потребує аргументів

en: %s requires the merge backend
uk: %s потребує обробника злиття

en: %s reset is not allowed in a bare repository
uk: %s скидання не дозволяється у порожньому сховищі

en: %s scheduler is not available
uk: %s планувальник недоступний

en: %s tag %s - %s
uk: %s тег %s - %s

en: %s takes no arguments
uk: %s не потребує аргументів

en: %s takes no value
uk: %s не приймає значення

en: %s thread failed
uk: %s потік завершився невдало

en: %s thread failed to join: %s
uk: %s потік не зміг приєднатись: %s

en: %s tracks both %s and %s
uk: %s відстежує як %s, так і %s

en: %s tree
uk: %s дерево

en: %s unexpectedly said: '%s'
uk: %s несподівано сказав: "%s"

en: %s usually tracks %s, not %s
uk: %s зазвичай відстежує %s, а не %s

en: %s was both %s and %s
uk: %s був одночасно і %s, і %s

en: %s, %llu month ago | %s, %<PRIuMAX> months ago
uk[0]: %s, %llu місяць тому
uk[1]: %s, %llu місяці тому
uk[2]: %s, %llu місяців тому

en: %s, %lu month ago | %s, %<PRIuMAX> months ago
uk[0]: %s, %lu місяць тому
uk[1]: %s, %lu місяці тому
uk[2]: %s, %lu місяців тому

en: %s, source=%s, destination=%s
uk: %s, джерело=%s, призначення=%s

en: %s...%s: multiple merge bases, using %s
uk: %s...%s: кілька баз злиття, використання %s

en: %s...%s: no merge base
uk: %s...%s: немає бази злиття

en: %s: %s cannot be used with %s
uk: %s: %s неможливо використовувати з %s

en: %s: '%s' is outside repository at '%s'
uk: %s: "%s" знаходиться за межами сховища за адресою "%s"

en: %s: 'literal' and 'glob' are incompatible
uk: %s: "literal" та "glob" несумісні

en: %s: 'preserve' superseded by 'merges'
uk: %s: "preserve" замінено на "merges"

en: %s: Could not drop stash entry
uk: %s: Не вдалося скинути запис схову

en: %s: Unable to write new index file
uk: %s: Не вдалося записати новий індексний файл

en: %s: already exists in index
uk: %s: вже існує в індексі

en: %s: already exists in working directory
uk: %s: вже існує в робочій директорії

en: %s: bad revision
uk: %s: невірна ревізія

en: %s: can only add regular files, symbolic links or git-directories
uk: %s: може додавати лише звичайні файли, символьні посилання або git-директорії

en: %s: can't cherry-pick a %s
uk: %s: неможливо зробити висмикування %s

en: %s: cannot drop to stage #0
uk: %s: неможливо скинути індекс до стану #0

en: %s: cannot parse parent commit %s
uk: %s: не вдалося розібрати джерельний коміт %s

en: %s: cannot stat the open index
uk: %s: не вдалося виконати stat відкритого індексу

en: %s: clean filter '%s' failed
uk: %s: помилка фільтра очистки "%s"

en: %s: detached HEAD points at nothing
uk: %s: відокремлений HEAD вказує на ніщо

en: %s: does not exist in index
uk: %s: не існує в індексі

en: %s: does not match index
uk: %s: не співпадає з індексом

en: %s: failed to insert into database
uk: %s: не вдалося внести до бази даних

en: %s: hash-path mismatch, found at: %s
uk: %s: невідповідність хеш/шлях знайдена в: %s

en: %s: ignoring alternate object stores, nesting too deep
uk: %s: ігнорування місць збереження запозичених об’єктів, надто глибока вкладеність

en: %s: index file open failed
uk: %s: не вдалося відкрити індексний файл

en: %s: index file smaller than expected
uk: %s: індексний файл менший, ніж очікувався

en: %s: invalid cover from description mode
uk: %s: невірна обкладинка з режиму опису

en: %s: invalid reflog entry %s
uk: %s: неприпустимий запис журналу посилань %s

en: %s: invalid sha1 pointer %s
uk: %s: невірний вказівник sha1 %s

en: %s: invalid sha1 pointer in cache-tree of %s
uk: %s: невірний sha1 вказівник в cache-tree для %s

en: %s: invalid sha1 pointer in resolve-undo of %s
uk: %s: невірний sha1 вказівник в resolve-undo для %s

en: %s: no such path in the working tree.
    Use 'git <command> -- <path>...' to specify paths that do not exist locally.
uk: %s: немає такого шляху у робочому дереві.
    Використовуйте "git <команда> -- <шлях>...", щоб вказати шляхи, які не існують локально.

en: %s: not a commit
uk: %s не є комітом

en: %s: object corrupt or missing
uk: %s: об’єкт пошкоджений або відсутній

en: %s: object corrupt or missing: %s
uk: %s: об’єкт пошкоджений або відсутній: %s

en: %s: object could not be parsed: %s
uk: %s: неможливо розібрати об’єкт: %s

en: %s: object is of unknown type '%s': %s
uk: %s: об’єкт невідомого типу "%s": %s

en: %s: object missing
uk: %s: об’єкт відсутній

en: %s: patch does not apply
uk: %s: латка не може бути застосована

en: %s: pathspec magic not supported by this command: %s
uk: %s: магічне значення для визначника шляху не підтримується цією командою: %s

en: %s: smudge filter %s failed
uk: %s: помилка фільтра розмиття %s

en: %s: unable to map index file%s
uk: %s: не вдалося зіставити індексний файл%s

en: %s: unsupported file type
uk: %s: непідтримуваний тип файлу

en: %s: wrong type
uk: %s: невірний тип

en: %sAuthor:    %.*s <%.*s>
uk: %sАвтор:    %.*s <%.*s>

en: %sCommitter: %.*s <%.*s>
uk: %sКомітер: %.*s <%.*s>

en: %sDate:      %s
uk: %sДата:      %s

en: %shint: %.*s%s
uk: %sпідказка: %.*s%s

en: %sinfo/refs not valid: is this a git repository?
uk: %sinfo/refs не дійсні: це git сховище?

en: %u byte | %u bytes
uk[0]: %u байт
uk[1]: %u байти
uk[2]: %u байтів

en: %u byte/s | %u bytes/s
uk[0]: %u байт/s
uk[1]: %u байти/s
uk[2]: %u байтів/s

en: %u.%2.2u GiB
uk: %u.%2.2u ГіБ

en: %u.%2.2u GiB/s
uk: %u.%2.2u ГіБ/с

en: %u.%2.2u KiB
uk: %u.%2.2u КіБ

en: %u.%2.2u KiB/s
uk: %u.%2.2u КіБ/с

en: %u.%2.2u MiB
uk: %u.%2.2u МіБ

en: %u.%2.2u MiB/s
uk: %u.%2.2u МіБ/с

en: '$%s' too big
uk: "$%s" занадто великий

en: '%s' (mnemonic: '%c')
uk: "%s" (мнемонічно: "%c")

en: '%s' already exists
uk: "%s" вже існує

en: '%s' already exists and is not a valid git repo
uk: "%s" вже існує і не є припустимим git сховищем

en: '%s' already exists in the index
uk: "%s" вже існує в індексі

en: '%s' already exists in the index and is not a submodule
uk: "%s" вже існує в індексі і не є підмодулем

en: '%s' and '%s' cannot be used together
uk: "%s" і "%s" не можна використовувати разом

en: '%s' and pathspec arguments cannot be used together
uk: "%s" та аргументи визначника шляху не можна використовувати разом

en: '%s' appears as both a file and as a directory
uk: "%s" відображається як файл і як каталог

en: '%s' appears to be a git command, but we were not
    able to execute it. Maybe git-%s is broken?
uk: Схоже, що "%s" є git командою, але ми не змогли
    виконати її. Можливо, git-%s не працює?

en: '%s' at main working tree is not the repository directory
uk: "%s" у головному робочому дереві не є директорією сховища

en: '%s' cannot be used with '%s'
uk: '%s' не може використовуватись з '%s'

en: '%s' cannot be used with switching branches
uk: '%s' не може використовуватись при переключенні гілок

en: '%s' cannot be used with updating paths
uk: "%s" не можна використовувати зі шляхами оновлення

en: '%s' cannot take <start-point>
uk: '%s' не може прийняти <стартова-точка>

en: '%s' contains an intermediate version of the email you were composing.
uk: "%s" містить проміжну версію листа, який ви створювали.

en: '%s' contains modified or untracked files, use --force to delete it
uk: "%s" містить змінені або невідстежувані файли, скористайтесь --force, щоб видалити їх

en: '%s' could be both a local file and a tracking branch.
    Please use -- (and optionally --no-guess) to disambiguate
uk: "%s" може бути як локальним файлом, так і відстежуваною гілкою.
    Будь ласка, використовуйте -- (і, за бажанням, --no-guess), для визначення

en: '%s' does not appear to be a valid revision
uk: "%s" не є дійсною ревізією

en: '%s' does not exist
uk: "%s" не існує

en: '%s' does not have a commit checked out
uk: "%s" не має активного коміту

en: '%s' does not look like a v2 or v3 bundle file
uk: "%s" не схожий на файл пакунка v2 або v3

en: '%s' does not point back to '%s'
uk: "%s" не вказує назад на "%s"

en: '%s' does not point to a commit
uk: "%s" не вказує на коміт

en: '%s' exists; cannot create '%s'
uk: "%s" існує; неможливо створити "%s"

en: '%s' failed: no command provided.
uk: "%s" завершено невдало: не надано команду.

en: '%s' file does not contain absolute path to the working tree location
uk: "%s" файл не містить абсолютного шляху до розташування робочого дерева

en: '%s' filter reported error
uk: Фільтр "%s" повідомив про помилку

en: '%s' for '%s' is not a valid timestamp
uk: "%s" для "%s" не є припустимою міткою часу

en: '%s' for 'object:type=<type>' is not a valid object type
uk: "%s" для "object:type=<type>" не є припустимим типом обʼєкта

en: '%s' is a main working tree
uk: "%s" є головним робочим деревом

en: '%s' is a missing but already registered worktree;
    use '%s -f' to override, or 'prune' or 'remove' to clear
uk: "%s" - є відсутнім, але вже зареєстрованим робочим деревом;
    скористайтесь командою "%s -f", щоб перевизначити, або "prune" чи "remove", щоб очистити

en: '%s' is a missing but locked worktree;
    use '%s -f -f' to override, or 'unlock' and 'prune' or 'remove' to clear
uk: "%s" - є відсутнім, але заблокованим робочим деревом;
    скористайтесь командою "%s -f -f", щоб перевизначити або "unlock" і "prune" або "remove", щоб очистити

en: '%s' is a symlink, refusing to clone with --local
uk: "%s" є символьним посиланням, відмовлено в клонуванні з --local

en: '%s' is aliased to '%s'
uk: "%s" є псевдонімом для "%s"

en: '%s' is already locked
uk: "%s" вже заблоковано

en: '%s' is already locked, reason: %s
uk: "%s" вже заблоковано, причина: %s

en: '%s' is already used by worktree at '%s'
uk: "%s" вже використовується робочим деревом в "%s"

en: '%s' is not a .git file, error code %d
uk: "%s" не є .git файлом, код помилки %d

en: '%s' is not a commit and a branch '%s' cannot be created from it
uk: '%s' не є комітом, і з нього не можна створити гілку '%s'

en: '%s' is not a directory; to treat it as a directory anyway, rerun with --skip-checks
uk: "%s" не є директорією; щоб вважати його директорією, повторіть запуск з --skip-checks

en: '%s' is not a stash reference
uk: "%s" не є посиланням схова

en: '%s' is not a stash-like commit
uk: "%s" не є сховоподібним комітом

en: '%s' is not a valid branch name
uk: "%s" не є допустимою назвою гілки

en: '%s' is not a valid commit
uk: "%s" не є дійсним комітом

en: '%s' is not a valid label
uk: "%s" не є припустимою міткою

en: '%s' is not a valid ref name
uk: "%s" не є припустимою назвою посилання

en: '%s' is not a valid ref.
uk: "%s" не є припустимим посиланням.

en: '%s' is not a valid refname
uk: "%s" не є припустимою назвою посилання

en: '%s' is not a valid remote name
uk: "%s" не є дійсною назвою віддаленого сховища

en: '%s' is not a valid submodule name
uk: "%s" не є припустимою назвою підмодуля

en: '%s' is not a valid tag name.
uk: "%s" не є припустимою назвою тега.

en: '%s' is not a valid task
uk: "%s" не є припустимим завданням

en: '%s' is not a valid term
uk: "%s" не є допустимим терміном

en: '%s' is not a working tree
uk: "%s" не є робочим деревом

en: '%s' is not locked
uk: "%s" не зафіксовано

en: '%s' is outside repository at '%s'
uk: "%s" зовнішнє сховище в "%s"

en: '%s' is outside the directory tree
uk: "%s" знаходиться поза деревом директорій

en: '%s' matched multiple (%d) remote tracking branches
uk: "%s" відповідає кільком (%d) гілкам віддаленого відстежування

en: '%s' must be used when '%s' is not specified
uk: "%s" повинен використовуватися, якщо не вказано "%s"

en: '%s' not recognized as a git repository
uk: "%s" не розпізнано як git сховище

en: '%s' or '%s' cannot be used with %s
uk: "%s" або "%s" не можна використовувати з %s

en: '%s' outside a repository
uk: "%s" поза сховищем

en: '%s' requires 0 arguments
uk: "%s" потребує 0 аргументів

en: '%s' requires 0 or 1 argument
uk: "%s" потребує 0 або 1 аргумент

en: '%s' requires a batch mode
uk: "%s" потребує групового режиму

en: '%s' requires either no argument or a commit
uk: "%s" потребує або відсутності аргументу, або коміт

en: '%s' was deleted by the applypatch-msg hook
uk: "%s" було видалено applypatch-msg гачком

en: '%s', '%s', or '%s' cannot be used when checking out of a tree
uk: "%s", "%s" або "%s" не можна використовувати при переключенні стану

en: '%s': cmd for supported man viewer.
    Please consider using 'man.<tool>.path' instead.
uk: "%s": команда для підтримуваного переглядача керівництва користувача.
    Будь ласка, скористайтесь "man.<tool>.path" замість цього.

en: '%s': need exactly one merge base
uk: "%s": потрібна лишень одна база злиття

en: '%s': need exactly one merge base with branch
uk: "%s": потрібна лишень одна база злиття з гілкою

en: '%s': not a regular file or symlink
uk: "%s": не звичайний файл або символьне посилання

en: '%s': path for unsupported man viewer.
    Please consider using 'man.<tool>.cmd' instead.
uk: "%s": шлях до непідтримуваного переглядача керівництва користувача.
    Будь ласка, скористайтесь "man.<tool>.cmd" замість цього.

en: '%s': short read
uk: "%s": помилка считування

en: '%s': unable to read %s
uk: "%s": не вдалося прочитати %s

en: '%s': unknown man viewer.
uk: "%s": невідомий переглядач керівництва користувача.

en: '%s'?? what are you talking about?
uk: "%s"? Що ви маєте на увазі?

en: '%s.final' contains the composed email.
uk: "%s.final" містить створений лист.

en: '%s=<%s>' needs '%s' or '%s'
uk: "%s=<%s>" потребує "%s" або "%s"

en: '' is not a valid term
uk: "" не є допустимим терміном

en: '-%c' is incompatible with batch mode
uk: "-%c" несумісний з груповим режимом

en: 'GIT_AUTHOR_DATE' already given
uk: "GIT_AUTHOR_DATE" вже надано

en: 'GIT_AUTHOR_EMAIL' already given
uk: "GIT_AUTHOR_EMAIL" вже надано

en: 'GIT_AUTHOR_NAME' already given
uk: "GIT_AUTHOR_NAME" вже надано

en: 'crontab' died
uk: "crontab" завершився невдало

en: 'git apply --cached' failed
uk: "git apply --cached" завершився невдало

en: 'git apply' failed
uk: "git apply" завершився невдало

en: 'git bisect %s' can take only one argument.
uk: "git bisect %s" приймає лише один аргумент.

en: 'git help -a' and 'git help -g' list available subcommands and some
    concept guides. See 'git help <command>' or 'git help <concept>'
    to read about a specific subcommand or concept.
    See 'git help git' for an overview of the system.
uk: "git help -a" і "git help -g" виводять доступні підкоманди та деякі
    посібники з понять. Дивіться "git help <команда>" або "git help <поняття>
    щоб прочитати про конкретну підкоманду або поняття.
    Дивіться "git help git" для ознайомлення з системою.

en: 'git help config' for more information
uk: "git help config" для додаткової інформації

en: 'git multi-pack-index expire' failed
uk: "git multi-pack-index expire" завершився невдало

en: 'git multi-pack-index repack' failed
uk: "git multi-pack-index repack" завершився невдало

en: 'git pack-redundant' is nominated for removal.
    If you still use this command, please add an extra
    option, '--i-still-use-this', on the command line
    and let us know you still use it by sending an e-mail
    to <git@vger.kernel.org>.  Thanks.
uk: Команду "git pack-redundant" номіновано на вилучення.
    Якщо ви все ще використовуєте цю команду, будь ласка, додайте додатковий параметр
    "--i-still-use-this" у командному рядку
    і повідомте нам, що ви все ще використовуєте її, надіславши листа
    на адресу <git@vger.kernel.org>.  Дякуємо.

en: 'git rerere forget' without paths is deprecated
uk: команда "git rerere forget" без шляхів застаріла

en: 'git status --porcelain=2' failed in submodule %s
uk: "git status --porcelain=2" завершився невдало у підмодулі %s

en: 'option' without a matching 'ok/error' directive
uk: "option" без відповідної директиви "ok/error"

en: 'prepare-commit-msg' hook failed
uk: "prepare-commit-msg" гачок завершився невдало

en: (%s) Adding %s: %s from: '%s'
uk: (%s) Додавання %s: %s з: "%s"

en: (%s) Could not execute '%s'
uk: (%s) Не вдалося виконати "%s"

en: (%s) Malformed output from '%s'
uk: (%s) Невірно сформований вивід з "%s"

en: (%s) failed to close pipe to '%s'
uk: (%s) не вдалося закрити канал до "%s"

en: (HEAD detached at %s)
uk: (HEAD відʼєднано на %s)

en: (HEAD detached from %s)
uk: (HEAD відʼєднано від %s)

en: (REMOVED) was: try to recreate merges instead of ignoring them
uk: (ВИДАЛЕНО) було: спробувати відтворити злиття замість того, щоб ігнорувати їх

en: (bad commit)
uk: (невірний коміт)

en: (body) Adding cc: %s from line '%s'
uk: (тіло) Додавання cc: %s з рядка "%s"

en: (delete)
uk: (видалити)

en: (empty) finish selecting
uk: (пусто) закінчити вибір

en: (empty) select nothing
uk: (пусто) нічого не вибирати

en: (for porcelains) forget saved unresolved conflicts
uk: (для високорівневих команд) забути збережені невирішені конфлікти

en: (internal use for git-rebase)
uk: (внутрішнє використання для git-rebase)

en: (matching)
uk: (збіг)

en: (mbox) Adding cc: %s from line '%s'
uk: (mbox) Додавання cc: %s з рядка "%s"

en: (mbox) Adding to: %s from line '%s'
uk: (mbox) Додавання до: %s з рядка "%s"

en: (no URL)
uk: (без URL-адреси)

en: (no branch)
uk: (немає гілки)

en: (no branch, bisect started on %s)
uk: (немає гілки, бісекцію розпочато на %s)

en: (no branch, rebasing %s)
uk: (немає гілки, перебазування %s)

en: (no branch, rebasing detached HEAD %s)
uk: (немає гілки, перебазування відокремленого HEAD %s)

en: (non-mbox) Adding cc: %s from line '%s'
uk: (non-mbox) Додавання cc: %s з рядка "%s"

en: (none)
uk: (нічого)

en: (not queried)
uk: (не запитувалось)

en: (reading log message from standard input)
uk: (читання допису журналу зі стандартного вводу)

en: (roughly %d step) | (roughly %d steps)
uk[0]: (приблизно %d крок)
uk[1]: (приблизно %d кроки)
uk[2]: (приблизно %d кроків)

en: (synonym to --stat)
uk: (синонім до --stat)

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: * %s %s(blob)->%s(submodule)
uk: * %s %s(blob)->%s(підмодуль)

en: * %s %s(submodule)->%s(blob)
uk: * %s %s(підмодуль)->%s(blob)

en: * Ignoring funny ref '%s' locally
uk: * Ігнорування кумедних посилань "%s" локально

en: * remote %s
uk: * віддалене %s

en: ** warning: file %s becomes empty but is not deleted
uk: ** попередження: файл %s стане порожнім, але не буде видалений

en: *** Commands ***
uk: *** Команди ***

en: ---
    To remove '%c' lines, make them ' ' lines (context).
    To remove '%c' lines, delete them.
    Lines starting with %c will be removed.
uk: ---
    Щоб видалити рядки "%c", зробіть їх рядками " " (контекст).
    Щоб видалити рядки "%c", вилучіть їх.
    Буде видалено рядки, що починаються з %c.

en: --[no-]exclude-standard cannot be used for tracked contents
uk: --[no-]exclude-standard не можна використовувати для відстежуваного вмісту

en: --[no-]track can only be used if a new branch is created
uk: --[no-]track можна використовувати лише при створенні нової гілки

en: --abort but leave index and working tree alone
uk: --abort, але зберегти стан індексу і робочого дерева

en: --abort expects no arguments
uk: --abort не очікує жодних аргументів

en: --add --delete doesn't make sense
uk: --add --delete не має сенсу

en: --all can't be combined with refspecs
uk: --all не можна комбінувати з визначниками посилань

en: --all or <enlistment>, but not both
uk: --all або <коренева-директорія-проекту>, але не обидва

en: --anonymize-map token cannot be empty
uk: --anonymize-map токен не може бути порожнім

en: --atomic can only be used when fetching from one remote
uk: --atomic може бути використано лише при отриманні з одного віддаленого джерела

en: --author '%s' is not 'Name <email>' and matches no existing author
uk: --author "%s" не в форматі "Імʼя <адреса електронної пошти>" і не відповідає жодному існуючому автору

en: --blob can only be used inside a git repository
uk: --blob можна використовувати лише всередині git сховища

en: --branch or --default required
uk: Потрібно вказати --branch або --default

en: --bundle-uri is incompatible with --depth, --shallow-since, and --shallow-exclude
uk: --bundle-uri несумісний з --depth, --shallow-since та --shallow-exclude

en: --check does not make sense
uk: --check не має сенсу

en: --chmod param '%s' must be either -x or +x
uk: --chmod параметр "%s" має бути -x або +x

en: --command must be the first argument
uk: --command має бути першим аргументом

en: --contents and --reverse do not blend well.
uk: --contents і --reverse поєднуються не дуже добре.

en: --continue expects no arguments
uk: --continue не очікує жодних аргументів

en: --convert-graft-file takes no argument
uk: --convert-graft-file не потребує аргументів

en: --default is only applicable to --get
uk: --default застосовується лише до --get

en: --default requires an argument
uk: --default потребує аргументу

en: --delete doesn't make sense without any refs
uk: --delete не має сенсу без посилань

en: --delete only accepts plain target ref names
uk: --delete приймає лише прості назви посилань

en: --depth is ignored in local clones; use file:// instead.
uk: --depth ігнорується у локальних клонах; використовуйте file:// замість цього.

en: --dump-aliases incompatible with other options
uk: --dump-aliases несумісна з іншими опціями

en: --exclude-hidden cannot be used together with --branches
uk: --exclude-hidden не можна використовувати разом з --branches

en: --exclude-hidden cannot be used together with --remotes
uk: --exclude-hidden неможливо використовувати разом з --remotes

en: --exclude-hidden cannot be used together with --tags
uk: --exclude-hidden неможливо використовувати разом з --tags

en: --exclude-hidden= passed more than once
uk: --exclude-hidden= передано більше одного разу

en: --filter can only be used with the remote configured in extensions.partialclone
uk: --filter можна використовувати лише з віддаленим призначенням, налаштованим у extensions.partialclone

en: --filter is ignored in local clones; use file:// instead.
uk: --filter ігнорується у локальних клонах; використовуйте file:// замість нього.

en: --fixed-value only applies with 'value-pattern'
uk: --fixed-value застосовується лише з "шаблоном-значення"

en: --follow requires exactly one pathspec
uk: --follow потрібен лишень один визначник шляху

en: --format can't be combined with other format-altering options
uk: --format не можна комбінувати з іншими опціями зміни формату

en: --format cannot be used when not listing
uk: --format не можна використовувати без list

en: --format cannot be used with -s, -o, -k, -t, --resolve-undo, --deduplicate, --eol
uk: --format не можна використовувати з -s, -o, -k, -t, --resolve-undo, --deduplicate, --eol

en: --format=%.*s cannot be used with --python, --shell, --tcl
uk: --format=%.*s не може бути використаний з --python, --shell, --tcl

en: --get-color and variable type are incoherent
uk: --get-color і тип змінної не узгоджуються

en: --git-path requires an argument
uk: --git-path потребує аргументу

en: --interdiff requires --cover-letter or single patch
uk: --interdiff вимагає --cover-letter або окремої латки

en: --local can only be used inside a git repository
uk: --local можна використовувати лише всередині git сховища

en: --local is ignored
uk: --local ігноровано

en: --max-pack-size cannot be used to build a pack for transfer
uk: --max-pack-size не можна використовувати для створення пакунка для передачі

en: --merge-base does not work with ranges
uk: --merge-base не працює з діапазонами

en: --merge-base is incompatible with --stdin
uk: --merge-base несумісна з --stdin

en: --merge-base only works with two commits
uk: --merge-base працює лише з двома комітами

en: --mirror can't be combined with refspecs
uk: --mirror не можна комбінувати з визначниками посилань

en: --mirror is dangerous and deprecated; please
    	 use --mirror=fetch or --mirror=push instead
uk: --mirror небезпечний і застарілий; будь ласка, 
    	 скористайтесь --mirror=fetch або --mirror=push

en: --mixed with paths is deprecated; use 'git reset -- <paths>' instead.
uk: використання --mixed зі шляхами застаріло; використовуйте 'git reset -- <paths>' замість цього.

en: --name-only does not make sense
uk: --name-only не має сенсу

en: --name-only is only applicable to --list or --get-regexp
uk: --name-only застосовується лише до --list або --get-regexp

en: --name-status does not make sense
uk: --name-status не має сенсу

en: --negotiate-only needs one or more --negotiation-tip=*
uk: --negotiate-only потребує одного або кількох --negotiation-tip=*

en: --negotiate-only requires protocol v2
uk: --negotiate-only потребує протоколу v2

en: --no-index or --untracked cannot be used with revs
uk: --no-index або --untracked не можна використовувати з ревізіями

en: --no-schedule is not allowed
uk: --no-schedule не дозволяється

en: --non-matching is only valid with --verbose
uk: --non-matching діє тільки з --verbose

en: --open-files-in-pager only works on the worktree
uk: --open-files-in-pager працює тільки в робочому дереві

en: --path-format requires an argument
uk: --path-format потребує аргументу

en: --prefix requires an argument
uk: --prefix потребує аргументу

en: --preserve-merges was replaced by --rebase-merges
    Note: Your `pull.rebase` configuration may also be set to 'preserve',
    which is no longer supported; use 'merges' instead
uk: --preserve-merges було замінено на --rebase-merges
    Примітка: У вашій конфігурації "pull.rebase" також може бути встановлено у значення "preserve",
    який більше не підтримується; натомість використовуйте "merges"

en: --progress can't be used with --incremental or porcelain formats
uk: --progress не можна використовувати з форматами --incremental або porcelain

en: --quiet is only valid with a single pathname
uk: --quiet дійсний лише з однією назвою шляху

en: --quit expects no arguments
uk: --quit не очікує жодних аргументів

en: --range-diff requires --cover-letter or single patch
uk: --range-diff потребує --cover-letter або окремої латки

en: --raw only makes sense with --edit
uk: --raw має сенс тільки з --edit

en: --rebase-merges with an empty string argument is deprecated and will stop working in a future version of Git. Use --rebase-merges without an argument instead, which does the same thing.
uk: Команда --rebase-merges з порожнім строковим аргументом є застарілою і перестане працювати у наступній версії Git. Замість цього скористайтесь командою --rebase-merges без аргументу, який робить те саме.

en: --recurse-submodules can only be used to create branches
uk: --recurse-submodules можна використовувати лише для створення гілок

en: --reflog option needs one branch name
uk: --reflog потребує одну назву гілки

en: --remerge-diff does not make sense
uk: --remerge-diff не має сенсу

en: --reschedule-failed-exec requires --exec or --interactive
uk: --reschedule-failed-exec потребує --exec або --interactive

en: --reset-author can be used only with -C, -c or --amend.
uk: --reset-author можна використовувати лише з -C, -c або --amend.

en: --resolve-git-dir requires an argument
uk: --resolve-git-dir потребує аргументу

en: --reverse --first-parent together require range along first-parent chain
uk: --reverse --first-parent разом вимагають вказівки діапазону вздовж ланцюжка першого батька

en: --reverse and --first-parent together require specified latest commit
uk: --reverse і --first-parent разом вимагають вказівки останнього коміту

en: --separate-git-dir incompatible with bare repository
uk: --separate-git-dir несумісна з порожнім сховищем

en: --shallow-exclude is ignored in local clones; use file:// instead.
uk: --shallow-exclude ігнорується у локальних клонах; використовуйте file:// замість цього.

en: --shallow-since is ignored in local clones; use file:// instead.
uk: --shallow-since ігнорується у локальних клонах; використовуйте file:// замість цього.

en: --show-origin is only applicable to --get, --get-all, --get-regexp, and --list
uk: --show-origin застосовується лише до --get, --get-all, --get-regexp та --list

en: --stdin can only be used when fetching from one remote
uk: --stdin можна використовувати лише при отриманні одного віддаленого джерела

en: --stdin requires a git repository
uk: --stdin потребує наявності git сховища

en: --thin cannot be used to build an indexable pack
uk: --thin не можна використовувати для створення індексованого пакунка

en: --track needs a branch name
uk: --track потребує назви гілки

en: --trailer with --only-input does not make sense
uk: --trailer з --only-input не має сенсу

en: --trivial-merge is incompatible with all other options
uk: --trivial-merge несумісна з усіма іншими опціями

en: --unpacked=<packfile> no longer supported
uk: --unpacked=<файл пакунка> більше не підтримується

en: --unshallow on a complete repository does not make sense
uk: --unshallow на повному сховищі не має сенсу

en: --untracked not supported with --recurse-submodules
uk: --untracked не підтримується з --recurse-submodules

en: --verify with no packfile name given
uk: --verify без зазначення имені файла пакунка

en: --worktree can only be used inside a git repository
uk: --worktree можна використовувати лише всередині git сховища

en: --worktree cannot be used with multiple working trees unless the config
    extension worktreeConfig is enabled. Please read "CONFIGURATION FILE"
    section in "git help worktree" for details
uk: --worktree неможливо використовувати з кількома робочими деревами, якщо не увімкнено розширення
    конфігурації worktreeConfig. Будь ласка, прочитайте розділ "КОНФІГУРАЦІЙНИЙ ФАЙЛ"
    у "git help worktree" для більш детальної інформації

en: -C requires a <directory>
uk: -C потребує наявності <директорії>

en: -L does not yet support diff formats besides -p and -s
uk: -L поки що не підтримує diff формати, окрім -p та -s

en: -L<range>:<file> cannot be used with pathspec
uk: -L<діапазон>:<файл> не можна використовувати з визначником шляху

en: -c expects a configuration string
uk: -c очікує на рядок конфігурації

en: -c requires a <key>=<value> argument
uk: -c потребує <ключ>=<значення> аргумент

en: -d needs at least one argument
uk: -d потребує принаймні одного аргументу

en: -e needs exactly one argument
uk: -e потребує лишень один аргумент

en: -f only makes sense when writing a replacement
uk: -f має сенс тільки при записі заміни

en: -g needs at least one argument
uk: -g потребує принаймні одного аргументу

en: -n requires an argument
uk: -n потребує аргументу

en: -x and -X cannot be used together
uk: -x та -X не можна використовувати разом

en: -z only makes sense with --stdin
uk: -z має сенс тільки з --stdin

en: .git file broken
uk: .git файл пошкоджено

en: .git file incorrect
uk: .git файл не є коректним

en: .git is not a file
uk: .git не є файлом

en: 3-way merge if no file level merging required
uk: 3-стороннє злиття, при відсутності потреби в злитті на рівні файлів

en: 3-way merge in presence of adds and removes
uk: 3-стороннє злиття за наявності додавання та видалення

en: 4 years, 11 months ago
uk: 4 роки, 11 місяців тому

en: : perhaps a D/F conflict?
uk: : можливо, D/F конфлікт?

en: <action>
uk: <дія>

en: <algorithm>
uk: <алгоритм>

en: <branch>
uk: <гілка>

en: <char>
uk: <символ>

en: <commit-ish>
uk: <комітоподібне>

en: <count>
uk: <кількість>

en: <file>
uk: <файл>

en: <format>
uk: <формат>

en: <kind>
uk: <тип>

en: <mode>
uk: <режим>

en: <mode>,<object>,<path>
uk: <режим>,<обʼєкт>,<шлях>

en: <n>[,<base>]
uk: <н>[,<база>]

en: <object-id>
uk: <id-обʼєкта>

en: <object> required with '-%c'
uk: <об’єкт> є обов’язковим для "-%c"

en: <object>:<path> required, only <object> '%s' given
uk: потрібно <обʼєкт>:<шлях>, надано лише <обʼєкт> "%s"

en: <paragraph-break>
uk: <розділювач-абзаців>

en: <param1,param2>...
uk: <параметр1,параметр2>...

en: <path>
uk: <шлях>

en: <prefix>
uk: <префікс>

en: <prefix>/
uk: <префікс>/

en: <regex>
uk: <регвир>

en: <remote>
uk: <віддалене-призначення>

en: <rev-opts> are documented in git-rev-list(1)
uk: <rev-опції> задокументовані у git-rev-list(1)

en: <rev> required with '%s'
uk: <ревізія> є обов’язковою для "%s"

en: <string>
uk: <строка>

en: <subdirectory>/
uk: <піддиректорія>/

en: <text>
uk: <текст>

en: <tree-ish>
uk: <деревоподібне-джерело>

en: <version>[,<offset>]
uk: <версія>[, <зміщення>]

en: <when>
uk: <коли>

en: <width>
uk: <ширина>

en: <width>[,<name-width>[,<count>]]
uk: <ширина>[,<ширина-назви>[,<кількість>]]

en: A CVS server emulator for Git
uk: Емулятор CVS сервера для Git

en: A Git Glossary
uk: Git словник

en: A Git core tutorial for developers
uk: Інструкція по ядру Git для розробників

en: A git directory for '%s' is found locally with remote(s):
uk: Git директорію для "%s" знайдено локально з віддаленим(и) призначенням(и):

en: A portable graphical interface to Git
uk: Портативний графічний інтерфейс до Git

en: A really simple server for Git repositories
uk: Дуже простий сервер для Git сховищ

en: A tool for managing large Git repositories
uk: Інструмент для керування великими сховищами Git

en: A tutorial introduction to Git
uk: Навчальний вступ до Git

en: A tutorial introduction to Git: part two
uk: Навчальний вступ до Git: частина друга

en: A useful minimum set of commands for Everyday Git
uk: Корисний мінімальний набір команд для повсякденного використання Git

en: Aborting
uk: Переривання

en: Aborting commit due to empty commit message body.
uk: Переривання коміту через порожнє тіло дописа до коміту.

en: Aborting commit due to empty commit message.
uk: Переривання коміту через порожній допис до коміту.

en: Aborting commit; you did not edit the message.
uk: Переривання коміту; ви не відредагували допис.

en: Aborting notes merge resolution
uk: Переривання злиття нотаток

en: Aborting.
uk: Відміна.

en: Action
uk: Дія

en: Add file contents to the index
uk: Додати вміст файлу до індексу

en: Add file contents to the staging area
uk: Додати вміст файлу до області індексації

en: Add or inspect object notes
uk: Додати або перевірити нотатки до обʼєктів

en: Add or parse structured information in commit messages
uk: Додати або розібрати структуровану інформацію в дописах до комітів

en: Add untracked
uk: Додати невідстежувані

en: Adding %s
uk: Додавання %s

en: Adding as %s instead
uk: Додавання як %s замість цього

en: Adding existing repo at '%s' to the index
uk: Додавання існуючого сховища за адресою "%s" до індексу

en: Adding packfiles to multi-pack-index
uk: Додавання пакунків до multi-pack-index

en: Additionally, your index contains uncommitted changes.
uk: Крім того, ваш індекс містить незакомічені зміни.

en: After fixing the above paths, you may want to run `git sparse-checkout reapply`.
uk: Після виправлення наведених вище шляхів можливо ви забажаєте виконати "git sparse-checkout reapply".

en: After resolving the conflicts, mark them with
    "git add/rm <pathspec>", then run
    "git cherry-pick --continue".
    You can instead skip this commit with "git cherry-pick --skip".
    To abort and get back to the state before "git cherry-pick",
    run "git cherry-pick --abort".
uk: Після вирішення конфліктів позначте їх за допомогою
    "git add/rm <визначник шляху>", а потім виконайте
    "git cherry-pick --continue".
    Замість цього ви можете пропустити цей коміт за допомогою "git cherry-pick --skip".
    Щоб перервати процес і повернутися до стану перед "git cherry-pick",
    виконайте "git cherry-pick --abort".

en: After resolving the conflicts, mark them with
    "git add/rm <pathspec>", then run
    "git revert --continue".
    You can instead skip this commit with "git revert --skip".
    To abort and get back to the state before "git revert",
    run "git revert --abort".
uk: Після вирішення конфліктів позначте їх за допомогою
    "git add/rm <визначник шляху>", а потім виконайте
    "git revert --continue".
    Замість цього ви можете пропустити цей коміт за допомогою "git revert --skip".
    Щоб перервати і повернутися до стану перед "git revert",
    виконайте "git revert --abort".

en: All conflicts fixed but you are still merging.
uk: Усі конфлікти виправлено, але ви все ще продовжуєте злиття.

en: Already on '%s'
uk: Вже на "%s"

en: Already up to date with $pretty_name
uk: Вже в актуальному стані з $pretty_name

en: Already up to date.
uk: Вже в актуальному стані.

en: Already up to date. (nothing to squash)
uk: Вже в актуальному стані. (нічого зчавлювати)

en: An alternate computed from a superproject's alternate is invalid.
    To allow Git to clone without an alternate in such a case, set
    submodule.alternateErrorStrategy to 'info' or, equivalently, clone with
    '--reference-if-able' instead of '--reference'.
uk: Запозичений обʼєкт, обчислений з запозиченого обʼєкту батьківського проекту, не є дійсним.
    Щоб дозволити Git клонувати без запозиченого обʼєкту в такому випадку, встановіть
    submodule.alternateErrorStrategy на "info" або, що еквівалентно, клонуйте з
    "--reference-if-able" замість "--reference".

en: An empty message aborts the commit.
uk: Порожній допис перерве процес коміту.

en: An overview of recommended workflows with Git
uk: Огляд рекомендованих робочих процесів з Git

en: Ancillary Commands / Interrogators
uk: Допоміжні команди / Допитувачі

en: Ancillary Commands / Manipulators
uk: Допоміжні команди / Маніпулятори

en: Annotate file lines with commit information
uk: Анотувати рядки файлів з інформацією про коміти

en: Applied autostash.
uk: Застосовано автосхов.

en: Applied patch %s cleanly.
uk: Латка %s застосована чисто.

en: Applied patch to '%s' cleanly.
uk: Латка до "%s" застосована чисто.

en: Applied patch to '%s' with conflicts.
uk: Латка до "%s" застосована з конфліктами.

en: Applies a quilt patchset onto the current branch
uk: Застосовує набір латок до поточної гілки

en: Apply a patch to files and/or to the index
uk: Застосувати латку до файлів та/або до індексу

en: Apply a series of patches from a mailbox
uk: Застосувати серію латок з поштової скриньки

en: Apply addition to index [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати додавання до індексу [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply addition to index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати додавання до індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]

en: Apply addition to worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати додавання до робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply deletion to index [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати видалення до індексу [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply deletion to index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати видалення до індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]

en: Apply deletion to worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати видалення до робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply mode change to index [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати зміну режиму до індексу [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply mode change to index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати зміну режиму до індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]

en: Apply mode change to worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати зміну режиму до робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply the changes introduced by some existing commits
uk: Застосувати зміни, внесені деякими існуючими комітами

en: Apply them to the worktree anyway?
uk: Все одно застосувати їх до робочого дерева?

en: Apply this hunk to index [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати цей шматок до індексу [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply this hunk to index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати цей шматок до індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]

en: Apply this hunk to worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Застосувати цей шматок до робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Apply? [y]es/[n]o/[e]dit/[v]iew patch/[a]ccept all:
uk: Застосувати? [y]-так / [n]-ні / [e]-редагувати / [v]-переглянути латку / [a]-застосувати все:

en: Applying autostash resulted in conflicts.
uk: Застосування автосхову призвело до конфліктів.

en: Applying patch %%s with %d reject... | Applying patch %%s with %d rejects...
uk[0]: Застосування латки %%s з %d відкиданням...
uk[1]: Застосування латки %%s з %d відкиданнями...
uk[2]: Застосування латки %%s з %d відкиданнями...

en: Applying: %.*s
uk: Застосування: %.*s

en: Are you sure [Y/n]?
uk: Ви впевнені [Y/n]?

en: Are you sure you want to use <%s> [y/N]?
uk: Ви впевнені, що хочете використати <%s> [y/N]?

en: Argument not supported for format '%s': -%d
uk: Аргумент не підтримується для формату "%s": -%d

en: Authentication failed for '%s'
uk: Невдала аутентифікація для "%s"

en: Author identity unknown
uk: Особистість автора невідома

en: Auto packing the repository for optimum performance.
uk: Автоматичне пакування сховища для оптимальної продуктивності.

en: Auto packing the repository in background for optimum performance.
uk: Автоматичне пакування сховища у фоновому режимі для оптимальної продуктивності.

en: Auto-merging %s
uk: Автоматичне злиття %s

en: Automated merge did not work.
uk: Автоматичне злиття не спрацювало.

en: Automatic merge failed; fix conflicts and then commit the result.
uk: Автоматичне злиття не вдалося; виправте конфлікти і потім зробіть коміт результату.

en: Automatic merge went well; stopped before committing as requested
uk: Автоматичне злиття пройшло добре; зупинка перед комітом, як було вказано

en: Automatic notes merge failed. Fix conflicts in %s and commit the result with 'git notes merge --commit', or abort the merge with 'git notes merge --abort'.
uk: Автоматичне злиття нотаток не вдалося. Виправте конфлікти у %s і зробіть коміт змін командою "git notes merge --commit" або перервіть злиття командою "git notes merge --abort".

en: Autostash exists; creating a new stash entry.
uk: Автосхов існує; створення нового запису схову.

en: Available custom strategies are:
uk: Доступні спеціальні стратегії:

en: Available strategies are:
uk: Доступні стратегії:

en: BHFI changed '%ls'
uk: BHFI змінено "%ls"

en: BOM is prohibited in '%s' if encoded as %s
uk: BOM заборонено в "%s", якщо закодовано як %s

en: BOM is required in '%s' if encoded as %s
uk: BOM необхідний в "%s", якщо закодовано як %s

en: Backend for fast Git data importers
uk: Обробник для швидких імпортерів даних Git

en: Bad %s value: '%s'
uk: Невірне %s значення: "%s"

en: Bad bisect_write argument: %s
uk: Невірний bisect_write аргумент: %s

en: Bad branch.%s.mergeoptions string: %s
uk: Невірна branch.%s.mergeoptions строка: %s

en: Bad notes.rewriteMode value: '%s'
uk: Невірнe notes.rewriteMode значення: "%s"

en: Bad rev input (not a commit): %s
uk: Невірне значення ревізії (не є комітом): %s

en: Bad rev input: %s
uk: Невірне значення ревізії: %s

en: Bad value '%s' in environment '%s'
uk: Невірне значення "%s" в оточенні "%s"

en: Badly quoted content in file '%s': %s
uk: Невірно процитований вміст у файлі "%s": %s

en: Batch objects requested on stdin (or --batch-all-objects)
uk: Пакетний запит об’єктів з stdin (або --batch-all-objects)

en: Bidirectional operation between a Subversion repository and Git
uk: Двонаправлена операція між Subversion сховищем та Git

en: Bisecting: %d revision left to test after this %s
     | Bisecting: %d revisions left to test after this %s
uk[0]: Бісекція: залишилося протестувати %d ревізію після цього %s
uk[1]: Бісекція: залишилося протестувати %d ревізії після цього %s
uk[2]: Бісекція: залишилося протестувати %d ревізій після цього %s

en: Bisecting: a merge base must be tested
uk: Бісекція: база злиття повинна бути протестована

en: Blaming lines
uk: Blaming рядки

en: Build a tree-object from ls-tree formatted text
uk: Побудувати обʼєкт дерева з ls-tree форматованого тексту

en: Build pack index file for an existing packed archive
uk: Побудувати індексний файл пакунка для існуючого запакованого архіву

en: By default, deleting the current branch is denied, because the next
    'git clone' won't result in any file checked out, causing confusion.
    
    You can set 'receive.denyDeleteCurrent' configuration variable to
    'warn' or 'ignore' in the remote repository to allow deleting the
    current branch, with or without a warning message.
    
    To squelch this message, you can set it to 'refuse'.
uk: За замовчуванням, видалення поточної гілки заборонено, оскільки наступний
    "git clone" не призведе до переключення стану жодного файлу, що спричинить плутанину.
    
    Ви можете встановити конфігураційну змінну "receive.denyDeleteCurrent" у значення
    "warn" або "ignore" у віддаленому сховищі, щоб дозволити видалення
    поточної гілки, з попереджувальним повідомленням або без нього.
    
    Щоб ігнорувати це повідомлення, ви можете встановити значення "refuse".

en: By default, updating the current branch in a non-bare repository
    is denied, because it will make the index and work tree inconsistent
    with what you pushed, and will require 'git reset --hard' to match
    the work tree to HEAD.
    
    You can set the 'receive.denyCurrentBranch' configuration variable
    to 'ignore' or 'warn' in the remote repository to allow pushing into
    its current branch; however, this is not recommended unless you
    arranged to update its work tree to match what you pushed in some
    other way.
    
    To squelch this message and still keep the default behaviour, set
    'receive.denyCurrentBranch' configuration variable to 'refuse'.
uk: За замовчуванням, оновлення поточної гілки у непустому сховищі
    заборонено, оскільки це зробить індекс і робоче дерево невідповідними
    з тим, що ви надіслали, і вимагатиме виконання команди "git reset --hard" щоб співставити робоче дерево і HEAD.
    
    Ви можете встановити конфігураційну змінну "receive.denyCurrentBranch"
    на "ignore" або "warn" у віддаленому сховищі, щоб дозволити надсилання до поточної гілки; однак, це не рекомендується, якщо ви не
    налагодили оновлення його робочого дерева відповідно до того, що ви надіслали якимось іншим способом.
    
    Щоб ігнорувати це повідомлення і зберегти поведінку за замовчуванням, встановіть параметр "receive.denyCurrentBranch" у значення "refuse".

en: Bye.
uk: До побачення.

en: CA path "%s" does not exist
uk: Шлях до ЦВС "%s" не існує

en: CONFLICT (%s): Merge conflict in %s
uk: КОНФЛІКТ (%s): конфлікт злиття в %s

en: CONFLICT (%s): There is a directory with name %s in %s. Adding %s as %s
uk: КОНФЛІКТ (%s): в %s існує директорія з іменем %s. Додавання %s як %s

en: CONFLICT (%s/delete): %s deleted in %s and %s in %s. Version %s of %s left in tree at %s.
uk: КОНФЛІКТ (%s/видалено): %s видалено в %s і %s в %s. Версію %s з %s залишено у дереві в %s.

en: CONFLICT (%s/delete): %s deleted in %s and %s in %s. Version %s of %s left in tree.
uk: КОНФЛІКТ (%s/видалено): %s видалено в %s та %s в %s. Версію %s з %s залишено в дереві.

en: CONFLICT (%s/delete): %s deleted in %s and %s to %s in %s. Version %s of %s left in tree at %s.
uk: КОНФЛІКТ (%s/видалено): %s видалено в %s і %s в %s в %s. Версію %s з %s залишено в дереві в %s.

en: CONFLICT (%s/delete): %s deleted in %s and %s to %s in %s. Version %s of %s left in tree.
uk: КОНФЛІКТ (%s/видалено): %s видалено в %s і %s в %s в %s. Версію %s з %s залишено у дереві.

en: CONFLICT (add/add): Merge conflict in %s
uk: КОНФЛІКТ (додано/додано): Конфлікт злиття у %s

en: CONFLICT (directory rename split): Unclear where to place %s because directory %s was renamed to multiple other directories, with no destination getting a majority of the files.
uk: КОНФЛІКТ (розбіжність під час перейменування директорії): Неясно, куди помістити %s, оскільки директорію %s було перейменовано в кілька інших директорій,  жодна з яких не отримала більшості файлів.

en: CONFLICT (directory rename split): Unclear where to rename %s to; it was renamed to multiple other directories, with no destination getting a majority of the files.
uk: КОНФЛІКТ (розбіжність під час перейменування директорії): Неясно, як перейменувати директорію %s; її було перейменовано в кілька інших директорій, жодна з яких не отримала більшості файлів.

en: CONFLICT (distinct types): %s had different types on each side; renamed both of them so each can be recorded somewhere.
uk: КОНФЛІКТ (різні типи): %s мали різні типи з обох боків; перейменовано обидва, щоб кожен можна було десь записати.

en: CONFLICT (distinct types): %s had different types on each side; renamed one of them so each can be recorded somewhere.
uk: КОНФЛІКТ (різні типи): %s мали різні типи з обох боків; перейменовано один з них, щоб кожен можна було десь записати.

en: CONFLICT (file location): %s added in %s inside a directory that was renamed in %s, suggesting it should perhaps be moved to %s.
uk: КОНФЛІКТ (розташування файлу): %s додано до %s всередині директорії, яку було перейменовано в %s, що свідчить про те, що його слід перемістити до %s.

en: CONFLICT (file location): %s renamed to %s in %s, inside a directory that was renamed in %s, suggesting it should perhaps be moved to %s.
uk: КОНФЛІКТ (розташування файлу): %s перейменовано на %s в %s всередині директорії, яку було перейменовано в %s, що свідчить про те, що його слід перемістити до %s.

en: CONFLICT (file/directory): directory in the way of %s from %s; moving it to %s instead.
uk: КОНФЛІКТ (файл/директорія): директорія на шляху %s від %s; переміщення її до %s замість цього.

en: CONFLICT (implicit dir rename): Cannot map more than one path to %s; implicit directory renames tried to put these paths there: %s
uk: КОНФЛІКТ (неявне перейменування директорії): Неможливо зіставити більше одного шляху з %s; неявне перейменування директорій намагалося помістити туди ці шляхи: %s

en: CONFLICT (implicit dir rename): Existing file/dir at %s in the way of implicit directory rename(s) putting the following path(s) there: %s.
uk: КОНФЛІКТ (неявне перейменування каталогу): існуючий файл/директорія в %s заважає неявному перейменуванню директорії, додавши наступні шляхи до: %s.

en: CONFLICT (modify/delete): %s deleted in %s and modified in %s.  Version %s of %s left in tree.
uk: КОНФЛІКТ (змінено/видалено): %s видалено в %s та змінено в %s.  Версію %s з %s залишено у дереві.

en: CONFLICT (rename involved in collision): rename of %s -> %s has content conflicts AND collides with another path; this may result in nested conflict markers.
uk: КОНФЛІКТ (перейменування призвело до колізії): перейменування %s -> %s має конфлікт вмісту та зіткається з іншим шляхом; це може призвести до появи вкладених маркерів конфлікту.

en: CONFLICT (rename/add): Rename %s->%s in %s.  Added %s in %s
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/додано): перейменовано %s->%s в %s.  Додано %s в %s

en: CONFLICT (rename/delete): %s renamed to %s in %s, but deleted in %s.
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/видалено): %s перейменовано на %s в %s, але видалено в %s.

en: CONFLICT (rename/rename): %s renamed to %s in %s and to %s in %s.
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/перейменовано): %s перейменовано на %s в %s та на %s в %s.

en: CONFLICT (rename/rename): Rename "%s"->"%s" in branch "%s" rename "%s"->"%s" in "%s"%s
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/перейменовано): перейменовано "%s"->"%s" у гілці "%s" перейменовано "%s"->"%s" у "%s"%s

en: CONFLICT (rename/rename): Rename %s->%s in %s. Rename %s->%s in %s
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/перейменовано): перейменовано %s->%s в %s. Перейменовано %s->%s в %s

en: CONFLICT (rename/rename): Rename directory %s->%s in %s. Rename directory %s->%s in %s
uk: КОНФЛІКТ (перейменовано/перейменовано): перейменовано директорію %s->%s в %s. Перейменовано директорію %s->%s в %s

en: CRLF would be replaced by LF in %s
uk: CRLF буде замінено на LF у %s

en: CURLSSLOPT_NO_REVOKE not supported with cURL < 7.44.0
uk: CURLSSLOPT_NO_REVOKE не підтримується з cURL < 7.44.0

en: Can merge only exactly one commit into empty head
uk: Можна злити лишень один коміт у порожню верхівку

en: Can not do reflog for '%s': %s
uk: Неможливо виконати reflog для "%s": %s

en: Can't use --patch and --include-untracked or --all at the same time
uk: Не можна використовувати --patch і --include-untracked або --all одночасно

en: Can't use --staged and --include-untracked or --all at the same time
uk: Не можна використовувати --staged і --include-untracked або --all одночасно

en: Cannot $action: You have unstaged changes.
uk: Неможливо $action: у вас є неіндексовані зміни.

en: Cannot $action: Your index contains uncommitted changes.
uk: Неможливо $action: ваш індекс містить незакомічені зміни.

en: Cannot access work tree '%s'
uk: Неможливо отримати доступ до робочого дерева "%s"

en: Cannot add notes. Found existing notes for object %s. Use '-f' to overwrite existing notes
uk: Неможливо додати нотатки. Знайдено існуючі нотатки для обʼєкта %s. Скористайтесь "-f" для перезапису існуючих нотаток

en: Cannot autostash
uk: Неможливо зробити автосхов

en: Cannot change unmerged .gitmodules, resolve merge conflicts first
uk: Неможливо змінити не злиті .gitmodules, спочатку розвʼяжіть конфлікти злиття

en: Cannot chdir to $cdup, the toplevel of the working tree
uk: Неможливо виконати chdir до $cdup, верхнього рівня робочого дерева

en: Cannot come back to cwd
uk: Неможливо повернутися до поточної робочої директорії

en: Cannot commit uninitialized/unreferenced notes tree
uk: Неможливо зробити коміт неініціалізованого/непосиланого дерева нотаток

en: Cannot copy notes. Found existing notes for object %s. Use '-f' to overwrite existing notes
uk: Неможливо скопіювати нотатки. Знайдено існуючі нотатки для обʼєкта %s. Скористайтесь "-f", щоб перезаписати існуючі нотатки

en: Cannot determine remote HEAD
uk: Не вдалося визначити віддалений HEAD

en: Cannot do %s reset with paths.
uk: Неможливо виконати %s скидання зі шляхами.

en: Cannot do a %s reset in the middle of a merge.
uk: Неможливо виконати %s скидання посеред злиття.

en: Cannot fast-forward to multiple branches.
uk: Неможливо перемотати вперед кілька гілок.

en: Cannot fast-forward your working tree.
    After making sure that you saved anything precious from
    $ git diff %s
    output, run
    $ git reset --hard
    to recover.
uk: Неможливо перемотати вперед ваше робоче дерево.
    Переконавшись, що ви зберегли все цінне з
    $ git diff %s
    виводу, виконайте
    $ git reset --hard
    для відновлення.

en: Cannot fetch both %s and %s to %s
uk: Неможливо отримати як %s, так і %s до %s

en: Cannot initialize stash
uk: Неможливо ініціалізувати схов

en: Cannot merge multiple branches into empty head.
uk: Неможливо злити кілька гілок до порожньої верхівки.

en: Cannot open existing pack file '%s'
uk: Неможливо відкрити існуючий файл пакунка '%s

en: Cannot open existing pack idx file for '%s'
uk: Неможливо відкрити існуючий індексний файл пакунка для '%s

en: Cannot overwrite
uk: Неможливо перезаписати

en: Cannot prepare timestamp regexp %s
uk: Неможливо підготувати регвир позначки часу %s

en: Cannot read HEAD
uk: Неможливо прочитати HEAD

en: Cannot read index
uk: Неможливо прочитати індекс

en: Cannot rebase onto multiple branches.
uk: Неможливо перебазувати на кілька гілок.

en: Cannot record working tree state
uk: Неможливо записати стан робочого дерева

en: Cannot remove worktree changes
uk: Неможливо видалити зміни робочого дерева

en: Cannot rewrite branches: You have unstaged changes.
uk: Неможливо переписати гілку: у вас є неіндексовані зміни.

en: Cannot run git format-patch from outside a repository
uk: Неможливо запустити git format-patch поза сховищем

en: Cannot save the current index state
uk: Неможливо зберегти поточний стан індексу

en: Cannot save the current staged state
uk: Неможливо зберегти поточний індексований стан

en: Cannot save the current status
uk: Неможливо зберегти поточний стан

en: Cannot save the current worktree state
uk: Не вдалося зберегти поточний стан робочого дерева

en: Cannot save the untracked files
uk: Неможливо зберегти невідстежувані файли

en: Cannot switch branch to a non-commit '%s'
uk: Неможливо переключити гілку на не коміт '%s'

en: Cannot update %s with %s
uk: Неможливо оновити %s з %s

en: Cannot update paths and switch to branch '%s' at the same time.
uk: Неможливо одночасно оновити шляхи та переключитись на гілку "%s".

en: Cannot update submodule:
    %s
uk: Не вдалося оновити підмодуль:
    %s

en: Change or optimize batch output
uk: Змінити або оптимізувати груповий вивід

en: Changes from %s to %s:
uk: Зміна з %s на %s:

en: Changes not staged for commit:
uk: Зміни, не додані до майбутнього коміту:

en: Changes to %s:
uk: Зміни у %s:

en: Changes to be committed:
uk: Зміни, додані до майбутнього коміту:

en: Check object existence or emit object contents
uk: Перевірити існування об’єкта або видати вміст об’єкта

en: Check the GPG signature of commits
uk: Перевірити GPG-підпис комітів

en: Check the GPG signature of tags
uk: Перевірити GPG-підпис тегів

en: Checking %s
uk: Перевірка %s

en: Checking %s %s
uk: Перевірка %s %s

en: Checking %s link
uk: Перевірка %s посилання

en: Checking cache tree of %s
uk: Перевірка дерева кеша для "%s"

en: Checking connectivity
uk: Перевірка підключення

en: Checking connectivity (%d objects)
uk: Перевірка підключення (%d обʼєктів)

en: Checking object directories
uk: Перевірка директорій обʼєкта

en: Checking object directory
uk: Перевірка директорії об’єкта

en: Checking objects
uk: Перевірка обʼєктів

en: Checking patch %s...
uk: Перевірка латки %s...

en: Checking reflog %s->%s
uk: Перевірка журналу посилань %s->%s

en: Checking rename of '%s' to '%s'
uk: Перевірка перейменування "%s" на "%s"

en: Cherry-pick currently in progress.
uk: Наразі триває висмикування.

en: Cherry-picking is not possible because you have unmerged files.
uk: Висмикування неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Chunk-based file formats
uk: Файлові формати на основі шматків

en: Cleanup unnecessary files and optimize the local repository
uk: Видалити непотрібні файли та оптимізувати локальне сховище

en: Cleared directory '%s'
uk: Очищено директорію "%s"

en: Clearing commit marks in commit graph
uk: Очищення позначок комітів у коміт-графі

en: Clone a repository into a new directory
uk: Клонувати сховище в нову директорію

en: Clone succeeded, but checkout failed.
    You can inspect what was checked out with 'git status'
    and retry with 'git restore --source=HEAD :/'
uk: Клонування пройшло успішно, але не вдалося перейти на гілку.
    Ви можете перевірити, що було додано за допомогою 'git status'
    і повторити спробу за допомогою 'git restore --source=HEAD :/'

en: Cloning into '%s'...
uk: Клонування в "%s"..

en: Cloning into bare repository '%s'...
uk: Клонування у порожнє сховище "%s"...

en: Collect information for user to file a bug report
uk: Зібрати інформацію, щоб користувач міг подати звіт про помилку

en: Collecting commits from input
uk: Збирання комітів з вхідних даних

en: Collecting referenced commits
uk: Збір посилань на коміти

en: Command aliases
uk: Псевдоніми команд

en: Commit %s does not have a GPG signature.
uk: Коміт %s не має GPG підпису.

en: Commit %s has a bad GPG signature allegedly by %s.
uk: Коміт %s має невірний GPG-підпис, нібито від %s.

en: Commit %s has a good GPG signature by %s
uk: Коміт %s має добрий GPG-підпис від %s

en: Commit %s has an untrusted GPG signature, allegedly by %s.
uk: Коміт %s має недостовірний GPG-підпис, нібито від %s.

en: Commit Body is:
uk: Тіло коміту:

en: Commit contents options
uk: Опції вмісту коміту

en: Commit message options
uk: Опції дописа до коміту

en: Committer identity unknown
uk: Особистість комітера невідома

en: Committing is not possible because you have unmerged files.
uk: Створення коміту неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Committing unmerged notes
uk: Виконнання коміту не злитих нотаток

en: Common Git shell script setup code
uk: Загальний код налаштування скриптів оболонки Git

en: Compare a tree to the working tree or index
uk: Порівняти дерево з робочим деревом або індексом

en: Compare two commit ranges (e.g. two versions of a branch)
uk: Порівняти два діапазони комітів (наприклад, дві версії гілки)

en: Compares files in the working tree and the index
uk: Порівнює файли в робочому дереві та індексі

en: Compares the content and mode of blobs found via two tree objects
uk: Порівнює вміст та режим blob обʼєктів, знайдених у двох обʼєктах дерева

en: Compressing objects
uk: Компресія обʼєктів

en: Compute object ID and optionally create an object from a file
uk: Обчислити ідентифікатор обʼєкта та за бажанням створити обʼєкт з файлу

en: Compute unique ID for a patch
uk: Обчислити унікальний ідентифікатор для патчу

en: Computing commit changed paths Bloom filters
uk: Обчислення фільтрів Блума для шляхів, змінених комітом

en: Computing commit graph generation numbers
uk: Обчислення номерів генерації коміт-графа

en: Computing commit graph topological levels
uk: Обчислення топологічних рівнів коміт-графа

en: Config file location
uk: Розташування файлу конфігурації

en: ConnectNamedPipe failed for '%s' (%lu)
uk: ConnectNamedPipe завершився невдало для "%s" (%lu)

en: Context reduced to (%ld/%ld) to apply fragment at %d
uk: Контекст скорочено до (%ld/%ld), щоб застосувати фрагмент на позиції %d

en: Continuing in %0.1f seconds, assuming that you meant '%s'.
uk: Продовжую через %0.1f секунд, припускаючи, що ви мали на увазі "%s".

en: Continuing under the assumption that you meant '%s'.
uk: Продовжую, припускаючи, що ви мали на увазі "%s".

en: Copy files from the index to the working tree
uk: Скопіювати файли з індексу в робоче дерево

en: Corrupt MERGE_HEAD file (%s)
uk: Пошкоджений MERGE_HEAD (%s)

en: Could not access submodule '%s'
uk: Не вдалося отримати доступ до підмодуля "%s"

en: Could not access submodule '%s' at commit %s
uk: Не вдалося отримати доступ до підмодуля "%s" для коміту %s

en: Could not apply %s... %.*s
uk: Не вдалося застосувати %s... %.*s

en: Could not create directory for '%s'
uk: Не вдалося створити директорію для "%s"

en: Could not create new root commit
uk: Не вдалося створити новий кореневий коміт

en: Could not delete %s
uk: Не вдалося видалити %s

en: Could not detach HEAD
uk: Не вдалося відʼєднати HEAD

en: Could not execute the todo command
    
        %.*s
    It has been rescheduled; To edit the command before continuing, please
    edit the todo list first:
    
        git rebase --edit-todo
        git rebase --continue
uk: Не вдалося виконати команду todo
    
        %.*s
    Її було перенесено; Щоб відредагувати команду перед продовженням, будь ласка
    спочатку відредагуйте список справ:
    
        git rebase --edit-todo
        git rebase --continue

en: Could not fetch %s
uk: Не вдалося отримати %s

en: Could not find a tracked remote branch, please specify <upstream> manually.
uk: Не вдалося знайти віддалено відстежувану гілку, будь ласка, вкажіть <першоджерельне-сховище> вручну.

en: Could not find merge strategy '%s'.
uk: Не вдалося знайти стратегію злиття "%s".

en: Could not find remote branch %s to clone.
uk: Не вдалося знайти віддалену гілку %s для клонування.

en: Could not find section in .gitmodules where path=%s
uk: Не вдалося знайти розділ у .gitmodules де path=%s

en: Could not get fetch map for refspec %s
uk: Не вдалося забрати карту отримання для визначника посилання %s

en: Could not make %s writable by group
uk: Не вдалося зробити %s доступним для запису групою

en: Could not merge %.*s
uk: Не вдалося злити %.*s

en: Could not open commit-graph '%s'
uk: Не вдалося відкрити коміт-граф "%s"

en: Could not parse HEAD^{tree}
uk: Не вдалося розібрати HEAD^{tree}

en: Could not parse object '%s'
uk: Не вдалося розібрати обʼєкт "%s"

en: Could not parse object '%s'.
uk: Не вдалося розібрати об'єкт '%s'.

en: Could not read from '%s'
uk: Не вдалося прочитати з "%s"

en: Could not read from remote repository.
    
    Please make sure you have the correct access rights
    and the repository exists.
uk: Не вдалося прочитати з віддаленого сховища.
    
    Будь ласка, переконайтеся, що у вас є правильні права доступу
    і що сховище існує.

en: Could not read the index
uk: Не вдалося прочитати індекс

en: Could not remove .gitmodules entry for %s
uk: Не вдалося видалити запис .gitmodules для %s

en: Could not remove config section '%s'
uk: Не вдалося видалити секцію конфігурації "%s"

en: Could not remove submodule work tree '%s'
uk: Не вдалося видалити робоче дерево підмодуля "%s"

en: Could not rename config section '%s' to '%s'
uk: Не вдалося перейменувати розділ конфігурації з "%s" на "%s"

en: Could not reset index file to revision '%s'.
uk: Не вдалося скинути індексний файл до ревізії '%s'.

en: Could not resolve HEAD to a commit
uk: Не вдалося розвʼязати HEAD у коміт

en: Could not run 'git rev-list <commits> --not --remotes -n 1' command in submodule %s
uk: Не вдалося виконати команду "git rev-list <коміти> --not --remotes -n 1" у підмодулі %s

en: Could not run 'git rev-list'
uk: Не вдалося запустити "git rev-list"

en: Could not run 'git status --porcelain=2' in submodule %s
uk: Не вдалося виконати команду "git status --porcelain=2" у підмодулі %s

en: Could not set SSL backend to '%s': already set
uk: Не вдалося встановити SSL обробник в "%s": вже встановлено

en: Could not set SSL backend to '%s': cURL was built without SSL backends
uk: Не вдалося встановити SSL обробник в "%s": cURL було зібрано без підтримки SSL обробників

en: Could not setup %s
uk: Не вдалося налаштувати %s

en: Could not setup master '%s'
uk: Не вдалося налаштувати master "%s"

en: Could not spawn pack-objects
uk: Не вдалося розмножити об’єкти пакунків

en: Could not unset core.worktree setting in submodule '%s'
uk: Не вдалося скинути налаштування core.worktree у підмодулі "%s"

en: Could not update .gitmodules entry %s
uk: Не вдалося оновити запис %s у .gitmodules

en: Could not write new index file.
uk: Не вдалося записати новий індексний файл.

en: Could not write object file
uk: Не вдалося записати файл обʼєкта

en: Count unpacked number of objects and their disk consumption
uk: Підрахувати кількість розпакованих обʼєктів та їхнє використання диска

en: Counting objects
uk: Підрахунок обʼєктів

en: Counting referenced objects
uk: Підрахунок обʼєктів, на які є посилання

en: Create a new commit object
uk: Створити новий обʼєкт коміту

en: Create a packed archive of objects
uk: Створити запакований архів обʼєктів

en: Create a tree object from the current index
uk: Створити обʼєкт дерева з поточного індексу

en: Create an archive of files from a named tree
uk: Створити архів файлів з названого дерева

en: Create an empty Git repository or reinitialize an existing one
uk: Створити порожнє Git сховище або переініціалізувати існуюче

en: Create, list, delete or verify a tag object signed with GPG
uk: Створити, показати, видалити або перевірити обʼєкт тегу, підписаний GPG

en: Create, list, delete refs to replace objects
uk: Створити, показати, видалити посилання для об’єктів заміни

en: Created autostash: %s
uk: Створено автосхов: %s

en: Created new report at '%s'.
uk: Створено новий звіт в "%s".

en: Creates a tag object with extra validation
uk: Створює обʼєкт тегу з додатковою перевіркою

en: Creates a temporary file with a blob's contents
uk: Створює тимчасовий файл із вмістом blob

en: Creating an empty commit: %.*s
uk: Створення порожнього коміту: %.*s

en: Current branch %s is up to date, rebase forced.
uk: Поточна гілка %s знаходиться в актуальному стані, перебазовуйте примусово.

en: Current branch %s is up to date.
uk: Поточна гілка %s знаходиться в актуальному стані.

en: Debug gitignore / exclude files
uk: Відлагодити gitignore / вилучити файли

en: Defining attributes per path
uk: Визначення атрибутів для кожного шляху

en: Defining submodule properties
uk: Визначення властивостей підмодулів

en: Delegation control is not supported with cURL < 7.22.0
uk: Контроль делегування не підтримується з cURL < 7.22.0

en: Deleted branch %s (was %s).
uk: Видалено гілку %s (була %s).

en: Deleted remote-tracking branch %s (was %s).
uk: Видалено гілку віддаленого відстеження %s (була %s).

en: Deleted replace ref '%s'
uk: Видалена заміна посилання "%s"

en: Deleted tag '%s' (was %s)
uk: Видалено тег "%s" (було %s)

en: Delta compression using up to %d threads
uk: Дельта компресія з використанням до %d потоків

en: Developer-facing file formats, protocols and other interfaces
uk: Формати файлів, протоколи та інші інтерфейси розробника

en: Did you forget to 'git add'?
uk: Ви забули "git add"?

en: Did you hand edit your patch?
    It does not apply to blobs recorded in its index.
uk: Ви відредагували свою латку вручну?
    Це не стосується blob-обʼєктів, записаних у його індексі.

en: Diff algorithm options
uk: Варіанти алгоритмів різниці

en: Diff output format options
uk: Варіанти формату виводу різниці

en: Diff rename options
uk: Варіанти перейменування різниці

en: Directory %s is in index and no submodule?
uk: Директорія %s в індексі, але без підмодуля?

en: Dirty index: cannot apply patches (dirty: %s)
uk: Індекс забруднено: неможливо застосувати латки (забруднено: %s)

en: Discard addition from index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути додавання з індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard addition from worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути додавання з робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard deletion from index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути видалення з індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard deletion from worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути видалення з робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]

en: Discard mode change from index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути зміну режиму з індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard mode change from worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути зміну режиму з робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard this hunk from index and worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути цей шматок з індексу та робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Discard this hunk from worktree [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Відкинути цей шматок з робочого дерева [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Display data in columns
uk: Відобразити дані в стовпчиках

en: Display gitattributes information
uk: Відобразити інформацію про gitattributes

en: Display help information about Git
uk: Відобразити довідкову інформацію про Git

en: Display version information about Git
uk: Показати інформацію про версію Git

en: Diverging branches can't be fast-forwarded, you need to either:
    
    	git merge --no-ff
    
    or:
    
    	git rebase
uk: Гілки, що розходяться, не можуть бути перемотані вперед, вам потрібно зробити:
    
    	git merge --no-ff
    
    або
    
    	git rebase

en: Do not modify or remove the line above.
    Everything below it will be ignored.
uk: Не змінюйте та не видаляйте рядок вище.
    Все, що нижче, буде проігноровано.

en: Do you really want to send %s? [y|N]:
uk: Ви дійсно хочете відправити %s? [y|N]:

en: Do you want me to do it for you [Y/n]?
uk: Ви хочете, щоб я зробив це для вас [Y/n]?

en: Does not point to a valid commit '%s'
uk: Не вказує на припустимий коміт "%s"

en: Download from a remote Git repository via HTTP
uk: Завантажити з віддаленого Git сховища через HTTP

en: Download objects and refs from another repository
uk: Завантажити обʼєкти та посилання з іншого сховища

en: Dropped %s (%s)
uk: Скинуто %s (%s)

en: Dry-OK. Log says:
uk: Пробно OK. Журнал каже:

en: Dry-Sent %s
uk: Пробно відправлено %s

en: Emit [broken] object attributes
uk: Видати [пошкоджені] атрибути об’єкта

en: Emit object (blob or tree) with conversion or filter (stand-alone, or with batch)
uk: Видавати об’єкт (blob або tree) з перетворенням або фільтром (окремо або з групою)

en: Empty commit message.
uk: Порожній допис до коміту.

en: Enabled Hooks
uk: Увімкнені гачки

en: Ensures that a reference name is well formed
uk: Забезпечує правильне формування назви посилання

en: Entering '%s'
uk: Введення "%s"

en: Entry '%s' overlaps with '%s'.  Cannot bind.
uk: Запис "%s" перетинається з "%s".  Неможливо звʼязати.

en: Enumerating cruft objects
uk: Перерахування марних обʼєктів

en: Enumerating objects
uk: Перерахування обʼєктів

en: Error building trees
uk: Помилка при побудові дерев

en: Error: Cannot export nested tags unless --mark-tags is specified.
uk: Помилка: неможливо експортувати вкладені теги, якщо не вказано --mark-tags.

en: Error: Refusing to lose untracked file at %s; writing to %s instead.
uk: Помилка: відмовлено у втраті невідстежуваного файла %s; натомість записуємо до %s.

en: Error: Your local changes to the following files would be overwritten by merge
uk: Помилка: Ваші локальні зміни в наступних файлах були б перезаписані під час злиття

en: Errors during submodule fetch:
    %s
uk: Помилки під час отримання підмодуля:
    %s

en: Escape character '\' not allowed as last character in attr value
uk: Символ екранування "\" не дозволяється як останній символ у значенні атрибута

en: Executing: %s
uk: Виконання: %s

en: Execution of '%s %s' failed in submodule path '%s'
uk: Не вдалося виконати "%s %s" у шляху підмодуля "%s"

en: Exiting because of an unresolved conflict.
uk: Вихід через невирішений конфлікт.

en: Exiting because of unfinished merge.
uk: Вихід через незавершене злиття.

en: Expanding reachable commits in commit graph
uk: Розширення досяжних комітів у коміт-графі

en: Expected 'mark' command, got %s
uk: Очікувалась команда "mark", отримано %s

en: Expected 'to' command, got %s
uk: Очікувалась команда "to", отримано %s

en: Expected format name:filename for submodule rewrite option
uk: Очікуваний формат назва:назва файлу для параметра перезапису підмодуля

en: Expected git repo version <= %d, found %d
uk: Очікувалось git сховищe версії <= %d, знайдено %d

en: Expecting a full ref name, got %s
uk: Очікувалась повна назва посилання, отримано %s

en: Export a single commit to a CVS checkout
uk: Експортувати окремий коміт до CVS стану

en: External commands
uk: Зовнішні команди

en: Extract commit ID from an archive created using git-archive
uk: Витягти ідентифікатор коміту з архіву, створеного за допомогою git-archive

en: Extracts patch and authorship from a single e-mail message
uk: Витягує латку та авторство з одного повідомлення електронної пошти

en: Failed to add submodule '%s'
uk: Не вдалося додати підмодуль "%s"

en: Failed to clone '%s' a second time, aborting
uk: Не вдалося клонувати "%s" вдруге, переривання

en: Failed to clone '%s'. Retry scheduled
uk: Не вдалося клонувати "%s". Запланована повторна спроба

en: Failed to copy notes from '%s' to '%s'
uk: Не вдалося скопіювати нотатки з "%s" в "%s"

en: Failed to find tree of %s.
uk: Не вдалося знайти дерево %s.

en: Failed to find tree of HEAD.
uk: Не вдалося знайти дерево HEAD.

en: Failed to fstat %s: %s
uk: Не вдалося виконати fstat %s: %s

en: Failed to merge in the changes.
uk: Не вдалося злити зміни.

en: Failed to merge submodule %s
uk: Не вдалося злити підмодуль %s

en: Failed to merge submodule %s (commits don't follow merge-base)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (коміти не відповідають базі)

en: Failed to merge submodule %s (commits not present)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (відсутні коміти)

en: Failed to merge submodule %s (merge following commits not found)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (злиття наступних комітів не знайдено)

en: Failed to merge submodule %s (multiple merges found)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (знайдено більше одного злиття)

en: Failed to merge submodule %s (no merge base)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (немає бази злиття)

en: Failed to merge submodule %s (not checked out)
uk: Не вдалося обʼєднати підмодуль %s (не активне)

en: Failed to merge submodule %s (not fast-forward)
uk: Не вдалося злити підмодуль %s (не вдалося перемотати вперед)

en: Failed to merge submodule %s, but a possible merge resolution exists: %s
uk: Не вдалося злити підмодуль %s, але існує можливе вирішення злиття: %s

en: Failed to merge submodule %s, but multiple possible merges exist:
    %s
uk: Не вдалося злити підмодуль %s, але існує кілька можливих варіантів злиття:
    %s

en: Failed to open %s.final: %s
uk: Не вдалося відкрити %s.final: %s

en: Failed to open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

en: Failed to open for writing %s: %s
uk: Не вдалося відкрити для запису %s: %s

en: Failed to opendir %s: %s
uk: Не вдалося виконати opendir %s: %s

en: Failed to parse --dirstat/-X option parameter:
    %s
uk: Не вдалося розібрати параметр опції --dirstat/-X:
    %s

en: Failed to parse emacsclient version.
uk: Не вдалося розібрати версію emacsclient.

en: Failed to perform three-way merge...
uk: Не вдалося виконати тристороннє злиття...

en: Failed to recurse into submodule path '%s'
uk: Не вдалося обробити рекурсивно підмодуль за шляхом "%s"

en: Failed to register submodule '%s'
uk: Не вдалося зареєструвати підмодуль "%s"

en: Failed to register update mode for submodule path '%s'
uk: Не вдалося зареєструвати режим оновлення для підмодуля за шляхом "%s"

en: Failed to register url for submodule path '%s'
uk: Не вдалося зареєструвати url для підмодуля за шляхом "%s"

en: Failed to resolve '%s' as a valid ref.
uk: Не вдалося розвʼязати "%s" як припустиме посилання.

en: Failed to resolve '%s' as a valid revision.
uk: Не вдалося розпізнати '%s' як припустиму ревізію.

en: Failed to resolve '%s' as a valid tree.
uk: Не вдалося розпізнати '%s' як припустиме дерево.

en: Failed to resolve HEAD as a valid ref.
uk: Не вдалося розпізнати HEAD як дійсне посилання.

en: Failed to send %s
uk: Не вдалося надіслати %s

en: Failed to split patches.
uk: Не вдалося розщепити латки.

en: Failed to start emacsclient.
uk: Не вдалося запустити emacsclient.

en: Failed to start the FSEventStream
uk: Не вдалося запустити потік FSEventStream

en: Failed to update main cache tree
uk: Не вдалося оновити головне дерево кешу

en: Failed to update the following refs with %s:
    %s
uk: Не вдалося оновити наступні посилання з %s:
    %s

en: Falling back to direct application...
uk: Повернення до прямого застосування...

en: Falling back to patching base and 3-way merge...
uk: Повернення до бази латки та тристороннього злиття...

en: Fast-forwarded %s to %s.
uk: Перемотано вперед %s на %s.

en: Fast-forwarding submodule %s
uk: Перемотування підмодуля %s вперед

en: Fast-forwarding submodule %s to the following commit:
uk: Перемотування підмодуля %s вперед до наступного коміту:

en: Fast-forwarding to: $pretty_name
uk: Перемотування вперед до: $pretty_name

en: Fetch from and integrate with another repository or a local branch
uk: Отримати та інтегрувати з іншим сховищем або локальною гілкою

en: Fetched in submodule path '%s', but it did not contain %s. Direct fetching of that commit failed.
uk: Отримано у шляху до підмодуля "%s", але він не містить %s. Пряме отримання цього коміту не вдалося.

en: Fetching %s
uk: Отримання %s

en: Fetching objects
uk: Отримання обʼєктів

en: Fetching submodule %s%s
uk: Отримання підмодуля %s%s

en: Fetching submodule %s%s at commit %s
uk: Отримання підмодуля %s%s для коміту %s

en: File '%s' exists but it could also be the range of commits
    to produce patches for.  Please disambiguate by...
    
        * Saying "./%s" if you mean a file; or
        * Giving --format-patch option if you mean a range.
uk: Файл "%s" існує, але це також може бути діапазон комітів
    для яких створюються латки.  Будь ласка, розтлумачте...
    
        * Вказавши "./%s", якщо на увазі мається файл
        * Додавши --format-patch, якщо на увазі мається діапазон.

en: File formats, protocols and other developer interfaces:
uk: Формати файлів, протоколи та інші інтерфейси розробника:

en: File not found: %s
uk: Файл не знайдено: %s

en: Filtering content
uk: Фільтрація вмісту

en: Final output: %d %s
uk: Кінцевий результат: %d %s

en: Find as good common ancestors as possible for a merge
uk: Знайти якомога кращого спільного предка для злиття

en: Find commits yet to be applied to upstream
uk: Знайти коміти, які ще не були застосовані до першоджерельного сховища

en: Find redundant pack files
uk: Знайти зайві файли пакунків

en: Find symbolic names for given revs
uk: Знайти символьни назви для заданих ревізій

en: Finding and deleting unreferenced packfiles
uk: Пошук і видалення файлів пакунків без посилань

en: Finding commits for commit graph among packed objects
uk: Пошук комітів для коміт-графа серед запакованих обʼєктів

en: Finding commits for commit graph in %llu pack | Finding commits for commit graph in %<PRIuMAX> packs
uk[0]: Пошук комітів для коміт-графа у %llu пакунку
uk[1]: Пошук комітів для коміт-графа у %llu пакунках
uk[2]: Пошук комітів для коміт-графа у %llu пакунках

en: Finding commits for commit graph in %lu pack | Finding commits for commit graph in %<PRIuMAX> packs
uk[0]: Пошук комітів для коміт-графа у %lu пакунку
uk[1]: Пошук комітів для коміт-графа у %lu пакунках
uk[2]: Пошук комітів для коміт-графа у %lu пакунках

en: Finding extra edges in commit graph
uk: Пошук додаткових ребер у коміт-графі

en: First, rewinding head to replay your work on top of it...
uk: Спочатку перемотуємо HEAD, щоб відтворити вашу роботу поверх того...

en: Fix them up in the work tree, and then use 'git add/rm <file>'
    as appropriate to mark resolution and make a commit.
uk: Виправте їх у робочому дереві, а потім скористайтесь командою "git add/rm <файл>"
    щоб позначити вирішення і зробити коміт.

en: Forgot resolution for '%s'
uk: Забуто вирішення для "%s"

en: Found a possible merge resolution for the submodule:
uk: Знайдено можливе вирішення злиття для підмодуля:

en: Found errors in 'diff.dirstat' config variable:
    %s
uk: Знайдено помилки у конфігураційній змінній "diff.dirstat":
    %s

en: Frequently asked questions about using Git
uk: Поширені запитання про використання Git

en: From %.*s
uk: Від %.*s

en: GIT_INDEX_VERSION set, but the value is invalid.
    Using version %i
uk: GIT_INDEX_VERSION встановлено, але значення неприпустиме.
    Використання версії %i

en: GPG sign commit
uk: підписати коміт за допомогою GPG

en: GPG sign the push
uk: підписати надсилання за допомогою GPG

en: GPG-sign commits
uk: підписати коміти GPG-підписом

en: General options
uk: Основні опції

en: Generally this means that you provided a wildcard refspec which had no
    matches on the remote end.
uk: Зазвичай це означає, що для визначника посилання, ви ввели символ підстановки, який не має збігів на віддаленому призначені.

en: Generate a zip archive of diagnostic information
uk: Згенерувати zip-архів з діагностичною інформацією

en: Generates a summary of pending changes
uk: Створює підсумок змін для розгляду

en: Generating patches
uk: Створення латок

en: Generic options
uk: Загальні опції

en: Get and set repository or global options
uk: Отримати та встановити параметри сховища або глобальні параметри

en: GetOverlappedResult failed on '%s' [GLE %ld]
uk: GetOverlappedResult завершилось невдало на "%s" [GLE %ld]

en: Git HTTP-based protocols
uk: Git протоколи на основі HTTP

en: Git Repository Layout
uk: Схема Git сховища

en: Git Wire Protocol, Version 2
uk: Протокол Git Wire, версія 2

en: Git command-line interface and conventions
uk: Інтерфейс та конвенції командного рядка Git

en: Git commit-graph format
uk: Формат Git коміт-графа

en: Git cryptographic signature formats
uk: Формати криптографічного підпису Git

en: Git data exporter
uk: Експортер даних Git

en: Git for CVS users
uk: Git для користувачів CVS

en: Git index format
uk: Формат Git індекса

en: Git namespaces
uk: Простори імен Git

en: Git normally never creates a ref that ends with 40 hex characters
    because it will be ignored when you just specify 40-hex. These refs
    may be created by mistake. For example,
    
      git switch -c $br $(git rev-parse ...)
    
    where "$br" is somehow empty and a 40-hex ref is created. Please
    examine these refs and maybe delete them. Turn this message off by
    running "git config advice.objectNameWarning false"
uk: Зазвичай Git ніколи не створює посилання, яке закінчується 40-hex символами,
    тому що воно буде проігноровано, якщо ви просто вкажете 40-hex. Такі посилання
    можуть бути створені помилково. Наприклад
    
      git switch -c $br $(git rev-parse ...)
    
    де "$br" якимось чином порожнє, створює 40-hex посилання. Будь ласка
    перевірте ці посилання і, можливо, видаліть їх. Щоб вимкнути це повідомлення, виконайте
    "git config advice.objectNameWarning false"

en: Git pack format
uk: Формат Git пакунка

en: Git web interface (web frontend to Git repositories)
uk: Веб-інтерфейс Git (веб-фронтенд до сховищ Git)

en: Git's i18n setup code for shell scripts
uk: Код налаштування i18n у Git для скриптів оболонки

en: Give an object a human readable name based on an available ref
uk: Надати обʼєкту читабельну для людини назву на основі наявного посилання

en: Graphical alternative to git-commit
uk: Графічна альтернатива git-commit

en: HEAD %s is not a commit!
uk: HEAD %s не є комітом!

en: HEAD (%s) points outside of refs/heads/
uk: HEAD (%s) пунктів за межами refs/heads/

en: HEAD (no branch)
uk: HEAD (немає гілки)

en: HEAD detached at
uk: HEAD відʼєднано на

en: HEAD detached from
uk: HEAD відʼєднано від

en: HEAD does not point to a branch
uk: HEAD не вказує на гілку

en: HEAD is now at
uk: HEAD зараз на

en: HEAD is now at %s
uk: HEAD зараз на %s

en: HEAD is up to date, rebase forced.
uk: HEAD знаходиться в актуальному стані, примусове перебазування.

en: HEAD is up to date.
uk: HEAD знаходиться в актуальному стані.

en: HEAD not found below refs/heads!
uk: HEAD не знайдено під refs/heads!

en: HEAD of working tree %s is not updated
uk: HEAD робочого дерева %s не оновлено

en: HEAD points to an invalid (or orphaned) reference.
    HEAD path: '%s'
    HEAD contents: '%s'
uk: HEAD вказує на неприпустиме (або осиротіле) посилання.
    HEAD шлях: "%s"
    HEAD вміст: "%s"

en: Helper programs to interact with remote repositories
uk: Програми-помічники для взаємодії з віддаленими сховищами

en: Helper to store credentials on disk
uk: Помічник для зберігання облікових даних на диску

en: Helper to temporarily store passwords in memory
uk: Помічник для тимчасового зберігання паролів у памʼяті

en: Hooks used by Git
uk: Гачки, що використовує Git

en: How packs are transferred over-the-wire
uk: Як пакунки передаються по дроту

en: Huh (%s)?
uk: Га (%s)?

en: Huh (%s)?
uk: Га (%s)?

en: Hunk #%d applied cleanly.
uk: Шматок #%d застосовано чисто.

en: Hunk #%d succeeded at %d (offset %d line). | Hunk #%d succeeded at %d (offset %d lines).
uk[0]: Шматок #%d успішно застосовано на позиції %d (зміщення %d рядок).
uk[1]: Шматок #%d успішно застосовано на позиції %d (зміщення %d рядки).
uk[2]: Шматок #%d успішно застосовано на позиції %d (зміщення %d рядків).

en: If it does not apply cleanly, you will be given an opportunity to
    edit again.  If all lines of the hunk are removed, then the edit is
    aborted and the hunk is left unchanged.
uk: Якщо шматок буде застосований з помилками, вам буде надана можливість
    відредагувати ще раз.  Якщо всі рядки шматка буде вилучено, то редагування буде
    перервано, і шматок залишиться без змін.

en: If the patch applies cleanly, the edited hunk will immediately be marked for applying.
uk: Якщо латка буде застосована без помилок, відредагований шматок буде одразу ж позначено для застосування.

en: If the patch applies cleanly, the edited hunk will immediately be marked for discarding.
uk: Якщо латка буде застосована без помилок, відредагований шматок буде одразу ж позначено для відкидання.

en: If the patch applies cleanly, the edited hunk will immediately be marked for staging.
uk: Якщо латка буде застосована без помилок, відредагований шматок буде одразу ж позначено для індексації.

en: If the patch applies cleanly, the edited hunk will immediately be marked for stashing.
uk: Якщо латка буде застосована без помилок, відредагований шматок буде одразу ж позначено для схову.

en: If the patch applies cleanly, the edited hunk will immediately be marked for unstaging.
uk: Якщо латка буде застосована без помилок, відредагований шматок буде одразу ж позначено для розіндексації.

en: If this is correct simply add it to the index for example
    by using:
    
      git update-index --cacheinfo 160000 %s "%s"
    
    which will accept this suggestion.
uk: Якщо все вірно, просто додайте це до індексу, наприклад,
    використавши:
    
      git update-index --cacheinfo 160000 %s "%s"
    
    який прийме цю пропозицію.

en: If you intend to update such entries, try one of the following:
    * Use the --sparse option.
    * Disable or modify the sparsity rules.
uk: Якщо ви маєте намір оновити такі записи, спробуйте один із наведених нижче способів:
    * Використайте параметр --sparse.
    * Вимкніть або змініть правила розрідженості.

en: If you meant to check out a remote tracking branch on, e.g. 'origin',
    you can do so by fully qualifying the name with the --track option:
    
        git checkout --track origin/<name>
    
    If you'd like to always have checkouts of an ambiguous <name> prefer
    one remote, e.g. the 'origin' remote, consider setting
    checkout.defaultRemote=origin in your config.
uk: Якщо ви хотіли переключитись на віддалено відстежувану гілку, наприклад, 'origin',
    ви можете зробити це, повністю вказавши назву з опцією --track:
    
        git checkout --track origin/<назва>.
    
    Якщо при переключенні з неоднозначною <назвою> ви бажаєте завжди віддавати перевагу
    певному віддаленому сховищу, наприклад, 'origin', розгляньте можливість додання
    checkout.defaultRemote=origin до вашого конфігураційного файлу.

en: If you meant to create a worktree containing a new orphan branch
    (branch with no commits) for this repository, you can do so
    using the --orphan flag:
    
        git worktree add --orphan %s
uk: Якщо ви хочете створити робоче дерево, що містить нову сирітську гілку
    (гілку без комітів) для цього сховища, ви можете зробити це
    за допомогою прапорця --orphan:
    
        git worktree add --orphan %s

en: If you meant to create a worktree containing a new orphan branch
    (branch with no commits) for this repository, you can do so
    using the --orphan flag:
    
        git worktree add --orphan -b %s %s
uk: Якщо ви хочете створити робоче дерево, що містить нову сирітську гілку
    (гілку без комітів) для цього сховища, ви можете зробити це
    за допомогою прапорця --orphan:
    
        git worktree add --orphan -b %s %s

en: If you prefer to skip this patch, run "%s --skip" instead.
uk: Якщо ви бажаєте пропустити цю латку, виконайте "%s --skip" замість цього.

en: If you want to detach HEAD at the commit, try again with the --detach option.
uk: Якщо ви хочете від'єднати HEAD на цьому коміті, спробуйте ще раз з опцією --detach.

en: If you want to keep it by creating a new branch, this may be a good time
    to do so with:
    
     git branch <new-branch-name> %s
    
     | If you want to keep them by creating a new branch, this may be a good time
    to do so with:
    
     git branch <new-branch-name> %s
uk[0]: Якщо ви хочете зберегти його, створивши нову гілку, то зараз є чудова нагода
    зробити це за допомогою:
    git branch <назва-нової-гілки> %s
uk[1]: Якщо ви хочете зберегти їх, створивши нову гілку, то зараз є чудова нагода
    зробити це за допомогою:
    git branch <назва-нової-гілки> %s
uk[2]: Якщо ви хочете зберегти їх, створивши нову гілку, то зараз є чудова нагода
    зробити це за допомогою:
    git branch <назва-нової-гілки> %s

en: If you want to reuse this local git directory instead of cloning again from
      %s
    use the '--force' option. If the local git directory is not the correct repo
    or you are unsure what this means choose another name with the '--name' option.
uk: Якщо ви хочете повторно використати цю локальну git директорію замість того, щоб знову клонувати з
      %s
    скористайтесь опцією "--force". Якщо локальна директорія git не є правильним сховищем
    або ви не впевнені, що це означає, виберіть іншу назву за допомогою опції "--name".

en: If you wish to set tracking information for this branch you can do so with:
uk: Якщо ви бажаєте встановити інформацію для відстежування цієї гілки, ви можете зробити це за допомогою:

en: If you wish to set tracking information for this branch you can do so with:
    
        git branch --set-upstream-to=%s/<branch> %s
uk: Якщо ви бажаєте налаштувати відстежування для цієї гілки, ви можете зробити це за допомогою:
    
        git branch --set-upstream-to=%s/<гілка> %s

en: Ignored files
uk: Ігноровані файли

en: Import a GNU Arch repository into Git
uk: Імпортувати GNU Arch сховище до Git

en: Import from and submit to Perforce repositories
uk: Імпортувати з та надсилати до Perforce сховищ

en: Incremental repacks are incompatible with bitmap indexes.  Use
    --no-write-bitmap-index or disable the pack.writeBitmaps configuration.
uk: Поступові перепакування несумісні з bitmap індексами.  Скористайтесь параметром
    --no-write-bitmap-index або вимкніть конфігурацію pack.writeBitmaps.

en: Index was not unstashed.
uk: Індекс не було вилучено зі схову.

en: Indexing objects
uk: Індексація об’єктів

en: Initial commit
uk: Початковий коміт

en: Initialize, update or inspect submodules
uk: Ініціалізувати, оновити або перевірити підмодулі

en: Initialized empty Git repository in %s%s
uk: Ініціалізовано порожнє Git сховище в %s%s

en: Initialized empty shared Git repository in %s%s
uk: Ініціалізовано порожнє спільне Git сховище в %s%s

en: Input ignore patterns>>
uk: Введіть шаблони ігнорування>>

en: Instantly browse your working repository in gitweb
uk: Миттєво переглянути своє робоче сховище в gitweb

en: Integer value expected refname:lstrip=%s
uk: Очікувалось ціле число refname:lstrip=%s

en: Integer value expected refname:rstrip=%s
uk: Очікувалось ціле число refname:rstrip=%s

en: Interacting with Others
uk: Взаємодія з іншими

en: Interdiff against v%d:
uk: Різниця з v%d:

en: Interdiff:
uk: Різниця з попередньою серією латок:

en: Invalid %s: '%s'
uk: Неприпустимий %s: "%s"

en: Invalid back reference
uk: Неприпустиме зворотнє посилання

en: Invalid character class name
uk: Неприпустима назва класу символів

en: Invalid cleanup mode %s
uk: Неприпустимий режим очищення %s

en: Invalid collation character
uk: Неприпустимий символ зведення

en: Invalid command: you're currently in a %s/%s bisect
uk: Неприпустима команда: наразі ви в процесі %s/%s бісекції

en: Invalid content of \{\}
uk: Неприпустимий вміст для \{\}

en: Invalid ignored mode '%s'
uk: Неприпустимий режим ігнорування "%s"

en: Invalid number: '%s'
uk: Неприпустиме число: "%s"

en: Invalid old URL pattern: %s
uk: Неприпустимий шаблон старої URL-адреси: %s

en: Invalid path: %s
uk: Неприпустимий шлях: %s

en: Invalid pathspec magic '%.*s' in '%s'
uk: Неприпустиме магічне значення "%.*s" для визначника шляху в "%s"

en: Invalid preceding regular expression
uk: Неприпустимий попередній регулярний вираз

en: Invalid range end
uk: Неприпустимий кінець діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Неприпустимий регулярний вираз

en: Invalid untracked files mode '%s'
uk: Неприпустимий режим невідстежуваних файлів "%s"

en: Invalid update mode '%s' configured for submodule path '%s'
uk: Неприпустимий режим оновлення "%s" налаштовано для підмодуля за шляхом "%s"

en: It looks like 'git am' is in progress. Cannot rebase.
uk: Схоже, що виконується команда "git am". Неможливо перебазувати.

en: It seems that there is already a %s directory, and
    I wonder if you are in the middle of another rebase.  If that is the
    case, please try
    	%s
    If that is not the case, please
    	%s
    and run me again.  I am stopping in case you still have something
    valuable there.
uk: Здається, що директорія %s вже існує, і
    можливо, ви перебуваєте у процесі іншого перебазування.  Якщо це так,
    будь ласка, спробуйте
    	%s
    Якщо це не так, спробуйте
    	%s
    і запустіть команду ще раз.  Зупинка на випадок, якщо там у вас все ще є щось
    цінне.

en: It took %.2f seconds to enumerate untracked files,
    but the results were cached, and subsequent runs may be faster.
uk: На перерахування невідстежуваних файлів пішло %.2f секунд,
    але результат було додано у кеш, тому наступні запуски можуть бути швидшими.

en: It took %.2f seconds to enumerate untracked files.
uk: На перерахування невідстежуваних файлів пішло %.2f секунд.

en: It took %.2f seconds to refresh the index after reset.  You can use
    '--no-refresh' to avoid this.
uk: Оновлення індексу після скидання зайняло %.2f секунд.  Ви можете скористатися параметром
    '--no-refresh', щоб уникнути цього.

en: Join two or more development histories together
uk: Обʼєднати дві або більше історій розробки

en: LF would be replaced by CRLF in %s
uk: LF буде замінено на CRLF у %s

en: Last command done (%llu command done): | Last commands done (%<PRIuMAX> commands done):
uk[0]: Останню команду виконано (%llu команду виконано):
uk[1]: Останні команди виконано (%llu команди виконано):
uk[2]: Останніх команд виконано (%llu команд виконано):

en: Last command done (%lu command done): | Last commands done (%<PRIuMAX> commands done):
uk[0]: Останню команду виконано (%lu команду виконано):
uk[1]: Останні команди виконано (%lu команди виконано):
uk[2]: Останніх команд виконано (%lu команд виконано):

en: Lines beginning in "GIT:" will be removed.
    Consider including an overall diffstat or table of contents
    for the patch you are writing.
    
    Clear the body content if you don't wish to send a summary.
uk: Рядки, що починаються з "GIT:", будуть вилучені.
    Розгляньте можливість включення загального diffstat або змісту
    для латки, яку ви пишете.
    
    Очистіть вміст тіла, якщо ви не бажаєте надсилати підсумок.

en: Lines starting with '%c' will be ignored, and an empty message aborts
    the commit.
uk: Рядки, що починаються з "%c", будуть проігноровані, а порожній допис перерве
    процес коміту.

en: List references in a local repository
uk: Показати посилання у локальному сховищі

en: List references in a remote repository
uk: Показати посилання у віддаленому сховищі

en: List the contents of a tree object
uk: Показати вміст обʼєкта дерева

en: List, create, or delete branches
uk: Показати, створити або видалити гілки

en: Lists commit objects in reverse chronological order
uk: Показувати обʼєкти коміту у зворотному хронологічному порядку

en: Loading known commits in commit graph
uk: Завантаження відомих комітів у коміт-графі

en: Lockfile created but not reported: %s
uk: Файл блокування створено, але не звітовано: %s

en: Looking for referenced packfiles
uk: Пошук файлів пакунків, на які є посилання

en: Looking up %s ...
uk: Пошук %s ...

en: Low-level Commands / Internal Helpers
uk: Низькорівневі команди / Внутрішні помічники

en: Low-level Commands / Interrogators
uk: Низькорівневі команди / Допитувачі

en: Low-level Commands / Manipulators
uk: Низькорівневі команди / Маніпулятори

en: Low-level Commands / Syncing Repositories
uk: Низькорівневі команди / Сховища синхронізації

en: Main Porcelain Commands
uk: Основні високорівневі команди

en: Malformed input line: '%s'.
uk: Невірно сформований рядок вводу: "%s".

en: Malformed search regexp %s: %s
uk: Невірно сформований регвир пошуку %s: %s

en: Manage multiple working trees
uk: Керувати кількома робочими деревами

en: Manage reflog information
uk: Керування інформацією журналу посилань

en: Manage set of tracked repositories
uk: Керувати набором відстежуваних сховищ

en: Manual hunk edit mode -- see bottom for a quick guide.
uk: Режим ручного редагування шматка -- див. короткий посібник внизу.

en: Map author/committer names and/or E-Mail addresses
uk: Зробити мапу імен авторів/комітерів та/або адрес електронної пошти

en: Marked %d islands, done.
uk: Позначено %d островів, готово.

en: Marking %s as complete
uk: Позначення %s як завершеного

en: Marking reachable objects...
uk: Позначення досяжних обʼєктів...

en: Maybe you want to use 'update --init'?
uk: Можливо, ви хочете скористатись командою "update --init"?

en: Maybe you wanted to say 'git add .'?
    Turn this message off by running
    "git config advice.addEmptyPathspec false"
uk: Можливо, ви хотіли вказати "git add ."?
    Щоб вимкнути це повідомлення, виконайте
    "git config advice.addEmptyPathspec false"

en: Memory exhausted
uk: Памʼять вичерпано

en: Merge options
uk: Опції злиття

en: Merge with strategy %s failed.
uk: Злиття зі стратегією %s не вдалося.

en: Merging
uk: Злиття

en: Merging %s with %s
uk: Злиття %s з %s

en: Merging %s with %s
uk: Злиття %s з %s

en: Merging commit-graph
uk: Злиття коміт-графа

en: Merging is not possible because you have unmerged files.
uk: Злиття неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Merging:
uk: Злиття:

en: Message-ID to be used as In-Reply-To for the first email (if any)?
uk: Message-ID, який буде використовуватися як In-Reply-To для першого листа (якщо такий є)?

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Migrating git directory of '%s%s' from
    '%s' to
    '%s'
uk: Міграція git-директорії "%s%s" з
    "%s" до
    "%s"

en: Missing ')' at the end of pathspec magic in '%s'
uk: Пропущено ")" наприкінці магічного значення для визначника шляху в "%s"

en: Missing from marks for submodule '%s'
uk: Відсутні "від" позначки для підмодуля "%s"

en: Missing to marks for submodule '%s'
uk: Відсутні "до" позначки для підмодуля "%s"

en: Mounting one repository inside another
uk: Монтування одного сховища всередині іншого

en: Move objects and refs by archive
uk: Перенести архів обʼєктів та посилань

en: Move or rename a file, a directory, or a symlink
uk: Перемістити або перейменувати файл, директорію або символьне посилання

en: Multiple remote HEAD branches. Please choose one explicitly with:
uk: Існує кілька віддалених HEAD гілок. Будь ласка, виберіть одну з них, скориставшись:

en: Need a repository to create a bundle.
uk: Для створення пакунка потрібне сховище.

en: Need a repository to unbundle.
uk: Потрібне сховище для розділення.

en: Need to specify how to reconcile divergent branches.
uk: Потрібно вказати, як узгоджувати розбіжні гілки.

en: Needed a single revision
uk: Необхідна одна ревізія

en: Negative patterns are ignored in git attributes
    Use '\!' for literal leading exclamation.
uk: Негативні шаблони ігноруються в git атрибутах
    Використовуйте "\!" для додання знака оклику.

en: Next command to do (%llu remaining command): | Next commands to do (%<PRIuMAX> remaining commands):
uk[0]: Наступна команда для виконання (залишилась %llu команда):
uk[1]: Наступні команди для виконання (залишилось %llu команди):
uk[2]: Наступні команди для виконання (залишилось %llu команд):

en: Next command to do (%lu remaining command): | Next commands to do (%<PRIuMAX> remaining commands):
uk[0]: Наступна команда для виконання (залишилась %lu команда):
uk[1]: Наступні команди для виконання (залишилось %lu команди):
uk[2]: Наступні команди для виконання (залишилось %lu команд):

en: No annotated tags can describe '%s'.
    However, there were unannotated tags: try --tags.
uk: Жоден анотований тег не може описати "%s".
    Однак існують неанотовані теги: спробуйте --tags.

en: No branch name specified
uk: Не вказана назва гілки

en: No changes
uk: Немає змін

en: No changes - did you forget to use 'git add'?
    If there is nothing left to stage, chances are that something else
    already introduced the same changes; you might want to skip this patch.
uk: Без змін - ви забули використати "git add"?
    Якщо нічого індексувати, є ймовірність того, що хтось інший
    вже вніс ті самі зміни; можливо, ви захочете пропустити цю латку.

en: No changes - recorded it as an empty commit.
uk: Без змін - записаний як порожній коміт.

en: No changes -- Patch already applied.
uk: Без змін - латку вже застосовано.

en: No changes selected
uk: Не обрано жодних змін

en: No changes.
uk: Нічого не змінено.

en: No commands done.
uk: Не виконано жодної команди.

en: No commands remaining.
uk: Не залишилось команд.

en: No commit specified and merge.defaultToUpstream not set.
uk: Не вказано коміт і не встановлено merge.defaultToUpstream.

en: No commits yet
uk: Поки що немає комітів

en: No commits yet on
uk: Поки що немає комітів у

en: No configured push destination.
    Either specify the URL from the command-line or configure a remote repository using
    
        git remote add <name> <url>
    
    and then push using the remote name
    
        git push <name>
uk: Немає налаштованого місця призначення надсилання.
    Або зазначте URL-адресу з командного рядка, або налаштуйте віддалене сховище за допомогою
    
        git remote add <назва> <адреса>
    
    а потім виконайте надсилання, використовуючи назву віддаленого сховища
    
        git push <ім'я>

en: No current branch.
uk: Немає поточної гілки.

en: No default upstream defined for the current branch.
uk: Для поточної гілки не визначено першоджерельне сховище за замовчуванням.

en: No directory name could be guessed.
    Please specify a directory on the command line
uk: Hе вдалося вгадати назву директорії.
    Будь ласка, вкажіть директорію в командному рядку

en: No exact match on refs or tags, searching to describe
uk: Немає точного збігу за посиланнями або тегами, пошук для опису

en: No hunk matches the given pattern
uk: Жоден шматок не відповідає заданому шаблону

en: No local changes to save
uk: Немає локальних змін для збереження

en: No local or remote refs exist despite at least one remote
    present, stopping; use 'add -f' to override or fetch a remote first
uk: Не існує локальних або віддалених посилань, незважаючи на наявність принаймні одного віддаленого
    призначення, зупинка; скористайтесь "add -f" для перевизначення або спочатку виконайте отримання віддаленого посилання

en: No match
uk: Немає збігів

en: No merge message -- not updating HEAD
uk: Немає допису до злиття -- HEAD не оновлюється

en: No merge strategy handled the merge.
uk: Жодна стратегія злиття не впоралася зі злиттям.

en: No more files to clean, exiting.
uk: Більше немає файлів для прибирання, вихід.

en: No names found, cannot describe anything.
uk: Назв не знайдено, неможливо нічого описати.

en: No next hunk
uk: Немає наступного шматка

en: No other hunks to goto
uk: Немає інших шматків для переходу

en: No other hunks to search
uk: Немає інших шматків для пошуку

en: No paths with --include/--only does not make sense.
uk: Ніякі шляхи з --include/--only не мають сенсу.

en: No pathspec was given. Which files should I remove?
uk: Не було вказано визначник шляху. Які файли слід видалити?

en: No possible source branch, inferring '--orphan'
uk: Немає можливої джерельної гілки, що означає "--orphan"

en: No previous hunk
uk: Немає попереднього шматка

en: No previous regular expression
uk: Немає попереднього регулярного виразу

en: No rebase in progress?
uk: Перебазування не відбувається?

en: No refs in common and none specified; doing nothing.
    Perhaps you should specify a branch.
uk: Немає спільних посилань і жодного не вказано; нічого не робиться.
    Можливо, вам слід вказати гілку.

en: No remote for the current branch.
uk: Немає віддаленого призначення для поточної гілки.

en: No remote-tracking branch for %s from %s
uk: Немає віддалено відстежуваної гілки для %s з %s

en: No staged changes
uk: Немає індексованих змін

en: No stash entries found.
uk: Записи схова не знайдені.

en: No subject line in %s?
uk: Немає рядка теми в %s?

en: No such URL found: %s
uk: Такої URL-адреси не знайдено: %s

en: No such path '%s' in the diff
uk: Немає такого шляху "%s" у різниці

en: No such ref: %s
uk: Немає такого посилання: %s

en: No such remote '%s'
uk: Немає такого віддаленого призначення "%s"

en: No such remote: '%s'
uk: Немає такого віддаленого призначення: "%s"

en: No tags can describe '%s'.
    Try --always, or create some tags.
uk: Жоден тег не може описати "%s".
    Спробуйте --always або створіть кілька тегів.

en: No testable commit found.
    Maybe you started with bad path arguments?
uk: Не знайдено коміт для тестування.
    Можливо, ви почали з невірних аргументів шляху?

en: No untracked files.
uk: Невідстежуваних файлів немає

en: No url found for submodule path '%s' in .gitmodules
uk: Не знайдено URL для шляху підмодуля "%s" у .gitmodules

en: No valid patches in input (allow with "--allow-empty")
uk: Немає коректних латок на вході (дозволити через "--allow-empty")

en: Non-fast-forward commit does not make sense into an empty head
uk: Коміт без перемотування вперед у порожню верхівку не має сенсу

en: Nope.
uk: Ні.

en: Not a git repository
uk: Не є git сховищем

en: Not a git repository. Use --no-index to compare two paths outside a working tree
uk: Це не git сховище. Скористайтесь --no-index для порівняння двох шляхів поза робочим деревом

en: Not a regular file: %s
uk: Не звичайний файл: %s

en: Not a valid commit name %s
uk: Не є дійсною назвою коміту %s

en: Not a valid object name %s
uk: Неприпустиме ім’я об’єкта %s

en: Not a valid ref: %s
uk: Не є припустимим посиланням: %s

en: Not all child objects of %s are reachable
uk: Не всі дочірні об’єкти %s доступні

en: Not committing merge; use 'git commit' to complete the merge.
uk: Не додано коміт злиття; скористайтесь "git commit", щоб завершити злиття.

en: Not currently on any branch.
uk: Не на гілці.

en: Not handling anything other than two heads merge.
uk: Не оброблюється нічого, окрім злиття двох верхівок.

en: Not possible to fast-forward, aborting.
uk: Неможливо перемотати вперед, переривання.

en: Not updating non-default fetch refspec
    	%s
    	Please update the configuration manually if necessary.
uk: Не оновлюється нестандартний визначник отримання посилань
    %s
    Будь ласка, за потреби оновіть конфігурацію вручну.

en: Note: A branch outside the refs/remotes/ hierarchy was not removed;
    to delete it, use: | Note: Some branches outside the refs/remotes/ hierarchy were not removed;
    to delete them, use:
uk[0]: Примітка: гілка поза межами refs/remotes/ ієрархії не була видалена;
    щоб видалити її, скористайтесь:
uk[1]: Примітка: деякі гілки поза межами refs/remotes/ ієрархії не були видалені;
    щоб видалити їх, скористайтесь:
uk[2]: Примітка: деякі гілки поза межами refs/remotes/ ієрархії не були видалені;
    щоб видалити їх, скористайтесь:

en: Note: Fast-forwarding submodule %s to %s
uk: Примітка: перемотування підмодуля %s вперед до %s

en: Note: switching to '%s'.
    
    You are in 'detached HEAD' state. You can look around, make experimental
    changes and commit them, and you can discard any commits you make in this
    state without impacting any branches by switching back to a branch.
    
    If you want to create a new branch to retain commits you create, you may
    do so (now or later) by using -c with the switch command. Example:
    
      git switch -c <new-branch-name>
    
    Or undo this operation with:
    
      git switch -
    
    Turn off this advice by setting config variable advice.detachedHead to false
uk: Примітка: перемикання на "%s".
    
    Ви перебуваєте в стані "відʼєднаного HEAD". Ви можете озирнутися довкола, внести експериментальні
    зміни і зробити коміт, також ви можете відкинути будь-які коміти, зроблені у цьому
    стані, не впливаючи на інші гілки, просто перейшовши до іншої гілки.
    
    Якщо ви хочете створити нову гілку для збереження зроблених вами комітів, ви можете
    використати (зараз або пізніше) -c з командою switch. Наприклад:
    
      git switch -c <назва-нової-гілки
    
    Або скасувати цю операцію за допомогою:
    
      git switch -
    
    Щоб вимкнути цю пораду, встановіть конфігураційний параметр advice.detachedHead у false

en: Nothing new to pack.
uk: Немає нічого нового для пакування.

en: Nothing specified, nothing added.
uk: Нічого не зазначено, нічого не додано.

en: Nothing was applied.
uk: Нічого не застосовано.

en: OK. Log says:
uk: ОК. Журнал каже:

en: Object %s has no note
uk: Обʼєкт %s не має нотатки

en: Objects must be of the same type.
    '%s' points to a replaced object of type '%s'
    while '%s' points to a replacement object of type '%s'.
uk: Обʼєкти повинні бути одного типу.
    "%s" вказує на замінений обʼєкт типу "%s", 
    тоді як "%s" вказує на обʼєкт заміни типу "%s".

en: On branch
uk: На гілці

en: Only binary files changed.
uk: Змінилися лише бінарні файли.

en: Only one 'attr:' specification is allowed.
uk: Дозволений лише один визначник "attr:".

en: Only one StGIT patch series can be applied at once
uk: Можна застосовувати лише одну серію StGIT латок одразу

en: Options related to fetching
uk: Опції, пов’язані з отриманням

en: Options related to merging
uk: Опції, повʼязані зі злиттям

en: Other
uk: Інше

en: Other diff options
uk: Інші опції різниці

en: Otherwise, please use 'git cherry-pick --skip'
uk: В іншому випадку, будь ласка, скористайтесь "git cherry-pick --skip"

en: Otherwise, please use 'git rebase --skip'
uk: В іншому випадку, будь ласка, скористайтесь "git rebase --skip"

en: Output information on each ref
uk: Вивести інформацію про кожне посилання

en: Overwriting existing notes for object %s
uk: Перезапис існуючих нотаток для обʼєкта %s

en: Pack heads and tags for efficient repository access
uk: Запакувати верхівки та теги для ефективного доступу до сховища

en: Pack unpacked objects in a repository
uk: Запакувати розпаковані обʼєкти у сховищі

en: Patch failed at %s %.*s
uk: Латання не вдалося на %s %.*s

en: Patch format detection failed.
uk: Не вдалося визначити формат латки.

en: Patch is empty.
uk: Латка порожня.

en: Patch sent with format=flowed; space at the end of lines might be lost.
uk: Латку надіслано з параметром format=flowed; пробіли в кінці рядків можуть бути втрачені.

en: Patch update
uk: Оновлення латки

en: Path updated: %s added in %s inside a directory that was renamed in %s; moving it to %s.
uk: Шлях було оновлено: %s додано до %s всередині директорії, яку було перейменовано в %s; переміщення до %s.

en: Path updated: %s renamed to %s in %s, inside a directory that was renamed in %s; moving it to %s.
uk: Шлях було оновлено: %s перейменовано на %s в %s, всередині директорії, яку було перейменовано в %s; переміщення до %s.

en: Pathspec '%s' is in submodule '%.*s'
uk: Визначник шляху "%s" знаходиться у підмодулі "%.*s"

en: Perform merge without touching index or working tree
uk: Виконати злиття, не торкаючись індексу або робочого дерева

en: Performing inexact rename detection
uk: Виявлення неточного перейменування

en: Performing three-way merge...
uk: Виконання тристороннього злиття...

en: Pick out and massage parameters
uk: Визначення та обробка параметрів

en: Please call `--bisect-state` with at least one argument
uk: Будь ласка, використовуйте "--bisect-state" з принаймні одним аргументом

en: Please commit or stash them.
uk: Будь ласка, зробіть коміт або додайте зміни до схову.

en: Please edit the description for the branch
      %s
    Lines starting with '%c' will be stripped.
uk: Будь ласка, відредагуйте опис гілки
      %s
    Рядки, що починаються з "%c", будуть вилучені.

en: Please enter a commit message to explain why this merge is necessary,
    especially if it merges an updated upstream into a topic branch.
uk: Будь ласка, введіть допис до коміту, щоб пояснити, чому це злиття є необхідним,
    особливо якщо воно об’єднує першоджерельні оновлення з тематичною гілкою.

en: Please enter the commit message for your changes. Lines starting
    with '%c' will be ignored, and an empty message aborts the commit.
uk: Будь ласка, введіть допис до коміту для ваших змін. Рядки, що починаються з
     "%c" будуть проігноровані, а порожній допис перерве коміт.

en: Please enter the commit message for your changes. Lines starting
    with '%c' will be ignored.
uk: Будь ласка, введіть допис до коміту для ваших змін. Рядки, що починаються з
     "%c" будуть проігноровані.

en: Please enter the commit message for your changes. Lines starting
    with '%c' will be kept; you may remove them yourself if you want to.
uk: Будь ласка, введіть допис до коміту для ваших змін. Рядки, що починаються з
     "%c" будуть збережені; ви можете вилучити їх самостійно, якщо захочете.

en: Please enter the commit message for your changes. Lines starting
    with '%c' will be kept; you may remove them yourself if you want to.
    An empty message aborts the commit.
uk: Будь ласка, введіть допис до коміту для ваших змін. Рядки, що починаються з
     "%c" будуть збережені; ви можете вилучити їх самостійно, якщо захочете.
    Порожній допис перериває коміт.

en: Please specify which branch you want to merge with.
uk: Будь ласка, вкажіть, з якою гілкою ви хочете виконати злиття.

en: Please specify which branch you want to rebase against.
uk: Будь ласка, вкажіть, відносно якої гілки ви хочете виконати перебазування.

en: Please stage your changes to .gitmodules or stash them to proceed
uk: Будь ласка, додайте змінений .gitmodules до індексу або до схову, щоб продовжити

en: Please supply the message using either -m or -F option.
uk: Будь ласка, надайте допис, використовуючи опцію -m або -F.

en: Please, commit your changes before merging.
uk: Будь ласка, зробіть коміт ваших змін перед злиттям.

en: Premature end of regular expression
uk: Передчасне завершення регулярного виразу

en: Prepare patches for e-mail submission
uk: Підготувати латки для надсилання електронною поштою

en: Preparing worktree (checking out '%s')
uk: Підготовка робочого дерева (перехід до "%s")

en: Preparing worktree (detached HEAD %s)
uk: Підготовка робочого дерева (відокремлений HEAD %s)

en: Preparing worktree (new branch '%s')
uk: Підготовка робочого дерева (нова гілка "%s")

en: Preparing worktree (resetting branch '%s'; was at %s)
uk: Підготовка робочого дерева (скидання гілки "%s"; була на %s)

en: Previous HEAD position was
uk: Попередня позиція HEAD була

en: Print lines matching a pattern
uk: Вивести рядки, що відповідають шаблону

en: Produce a merge commit message
uk: Створити допис до коміту злиття

en: Prompt help:
uk: Підказка по опціям:

en: Prompt help:
    1          - select a numbered item
    foo        - select item based on unique prefix
               - (empty) select nothing
uk: Підказка по опціям:
    1          - вибрати пронумерований елемент
    foo        - вибрати елемент за унікальним префіксом
               - (порожньо) - не вибирати нічого

en: Prompt help:
    1          - select a single item
    3-5        - select a range of items
    2-3,6-9    - select multiple ranges
    foo        - select item based on unique prefix
    -...       - unselect specified items
    *          - choose all items
               - (empty) finish selecting
uk: Підказка по опціям:
    1          - вибрати один елемент
    3-5        - вибрати діапазон елементів
    2-3,6-9    - вибрати кілька діапазонів
    foo        - вибрати елемент за унікальним префіксом
    -...       - скасувати вибір вказаних елементів
    *          - вибрати всі елементи
               - (порожньо) завершити вибір

en: Propagating island marks
uk: Розповсюдження острівних позначок

en: Protocol v0 and v1 capabilities
uk: Здібності протоколів v0 та v1

en: Provide contents or details of repository objects
uk: Показати вміст або інформацію про обʼєкти сховища

en: Providing usernames and passwords to Git
uk: Надання імен користувачів та паролів до Git

en: Prune all unreachable objects from the object database
uk: Видалити всі недосяжні обʼєкти з бази даних обʼєктів

en: Pruning %s
uk: Видалення %s

en: Public key pinning not supported with cURL < 7.39.0
uk: Закріплення відкритих ключів не підтримується з cURL < 7.39.0

en: Pulling is not possible because you have unmerged files.
uk: Отримання неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Push objects over Git protocol to another repository
uk: Надіслати обʼєкти за протоколом Git до іншого сховища

en: Push objects over HTTP/DAV to another repository
uk: Надіслати обʼєкти через HTTP/DAV до іншого сховища

en: Pushing submodule '%s'
uk: Надсилання підмодуля "%s"

en: Pushing to %s
uk: Надсилання до %s

en: RPC failed; %s
uk: RPC завершився невдало; %s

en: Range-diff against v%d:
uk: Різниця діапазону з v%d:

en: Range-diff:
uk: Різниця діапазону з попередньою серією латок:

en: Reactivating local git directory for submodule '%s'
uk: Повторна активація локальної git директорії для підмодуля "%s"

en: Read, modify and delete symbolic refs
uk: Прочитати, змінити та видалити символьні посилання

en: ReadDirectoryChangedW failed on '%s' [GLE %ld]
uk: ReadDirectoryChangedW завершилось невдало на "%s" [GLE %ld]

en: Reads tree information into the index
uk: Зчитує інформацію про дерево в індекс

en: Reapply commits on top of another base tip
uk: Застосувати коміти поверх іншої верхівки бази

en: Rebase %s onto %s (%d command) | Rebase %s onto %s (%d commands)
uk[0]: Перебазування %s на %s (%d команда)
uk[1]: Перебазування %s на %s (%d команди)
uk[2]: Перебазування %s на %s (%d команд)

en: Rebasing (%d/%d)%s
uk: Перебазування (%d/%d)%s

en: Rebasing is not possible because you have unmerged files.
uk: Перебазування неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Receive missing objects from another repository
uk: Отримати відсутні обʼєкти з іншого сховища

en: Receive what is pushed into the repository
uk: Отримати те, що надсилається до сховища

en: Receiving objects
uk: Отримання об’єктів

en: Record changes to the repository
uk: Записати зміни у сховище

en: Recorded preimage for '%s'
uk: Записано попереднє зображення для "%s"

en: Recorded resolution for '%s'.
uk: Записано вирішення для "%s".

en: Recreated %d merge conflict | Recreated %d merge conflicts
uk[0]: Відтворено %d конфлікт злиття
uk[1]: Відтворено %d конфлікта злиття
uk[2]: Відтворено %d конфліктів злиття

en: Recursive merging with submodules currently only supports trivial cases.
    Please manually handle the merging of each conflicted submodule.
    This can be accomplished with the following steps:
    %s - come back to superproject and run:
    
          git add %s
    
       to record the above merge or update
     - resolve any other conflicts in the superproject
     - commit the resulting index in the superproject
uk: Рекурсивне злиття з підмодулями наразі підтримує лише тривіальні випадки.
    Будь ласка, обробіть злиття кожного конфліктного підмодуля вручну.
    Це можна зробити за допомогою наступних кроків:
    %s - поверніться до суперпроекту і виконайте:
    
          git add %s
    
       щоб записати вищезгадане злиття або оновлення
    - розвʼяжіть будь-які інші конфлікти в суперпроекті
    - зробіть коміт підсумкового індекса в суперпроекті

en: Reduce your working tree to a subset of tracked files
uk: Скоротити робоче дерево до підмножини відстежуваних файлів

en: Refresh index
uk: Оновити індекс

en: Refreshing index
uk: Оновлення індекса

en: Refusing to create empty bundle.
uk: Відмовлено в створенні порожнього пакунка.

en: Refusing to lose dirty file at %s
uk: Відмовлено у втраті брудного файла %s

en: Refusing to lose untracked file at %s, even though it's in the way.
uk: Відмовлено у втраті невідстежуваного файла %s, не дивлячись на те, що він знаходиться на шляху.

en: Refusing to lose untracked file at %s; adding as %s instead
uk: Відмовлено у втраті невідстежуваного файла %s; натомість додаємо як %s

en: Refusing to remove current working directory
uk: Відмовлено у видаленні поточної робочої директорії

en: Refusing to remove the current working directory:
    %s
uk: Відмовлено у видаленні поточної робочої директорії:
    %s

en: Refusing to rewrite notes in %s (outside of refs/notes/)
uk: Відмовлено в перезаписі нотаток у %s (за межами refs/notes/)

en: Refusing to send because the patch
    	%s
    has the template subject '*** SUBJECT HERE ***'. Pass --force if you really want to send.
uk: Відмовлено в надсиланні, тому що латка
    	%s
    має шаблонну тему "*** SUBJECT HERE ***". Додайте --force, якщо ви дійсно хочете відправити.

en: Register file contents in the working tree to the index
uk: Зареєструвати вміст файлу робочого дерева в індексі

en: Regular expression too big
uk: Занадто великий регулярний вираз

en: Reinitialized existing Git repository in %s%s
uk: Переініціалізовано існуюче Git сховище в %s%s

en: Reinitialized existing shared Git repository in %s%s
uk: Переініціалізовано існуюче спільне Git сховище в %s%s

en: Rejected hunk #%d.
uk: Шматок #%d відкинуто.

en: Relative path can only be used from the toplevel of the working tree
uk: Відносний шлях можна використовувати лише з верхнього рівня робочого дерева

en: Remote branch %s not found in upstream %s
uk: Віддалену гілку %s не знайдено у першоджерельному сховищі %s

en: Remove %s [y/N]?
uk: Видалити %s [y/N]?

en: Remove extra objects that are already in pack files
uk: Видалити зайві обʼєкти, які вже є у файлах пакунків

en: Remove files from the working tree and from the index
uk: Видалити файли з робочого дерева та з індексу

en: Remove unnecessary whitespace
uk: Видалити зайві пробіли

en: Remove untracked files from the working tree
uk: Видалити невідстежувані файли з робочого дерева

en: Removing %s
uk: Видалення %s

en: Removing %s
uk: Видалення %s

en: Removing %s to make room for subdirectory
uk: Видалення %s, щоб звільнити місце для піддиректорії

en: Removing %s/%s: %s
uk: Видалення %s/%s: %s

en: Removing duplicate objects
uk: Видалення дублікатів обʼєктів

en: Removing note for object %s
uk: Видалення нотатки для обʼєкта %s

en: Renaming %s to %s
uk: Перейменування %s на %s

en: Renaming remote references
uk: Перейменування віддалених посилань

en: Repository lacks necessary blobs to fall back on 3-way merge.
uk: У сховищі не вистачає необхідних blob-обʼєктів, щоб повернутися до тристороннього злиття.

en: Repository lacks these prerequisite commits:
uk: У сховищі не вистачає обовʼязкових комітів:

en: Reset branch '%s'
uk: Скинути гілку "%s"

en: Reset current HEAD to the specified state
uk: Скинути поточний HEAD до вказаного стану

en: Resolve all conflicts manually, mark them as resolved with
    "git add/rm <conflicted_files>", then run "git rebase --continue".
    You can instead skip this commit: run "git rebase --skip".
    To abort and get back to the state before "git rebase", run "git rebase --abort".
uk: Вирішіть усі конфлікти вручну, позначте їх як вирішені за допомогою
    "git add/rm <конфліктні_файли>", а потім виконайте "git rebase --continue".
    Замість цього ви можете пропустити цей коміт: виконайте "git rebase --skip".
    Щоб перервати процес і повернутися до стану перед "git rebase", виконайте "git rebase --abort".

en: Resolve operation not in progress, we are not resuming.
uk: Наразі не виконується операція вирішення, не поновлено.

en: Resolved '%s' using previous resolution.
uk: Вирішено "%s" з використанням попереднього вирішення.

en: Resolving deltas
uk: Розв’язання дельт

en: Restore working tree files
uk: Відновити файли робочого дерева

en: Restricted login shell for Git-only SSH access
uk: Обмежений логін оболонки для доступу по SSH лише для Git

en: Result:
uk: Результат:

en: Result: OK
uk: Результат: OK

en: Retrieve and store user credentials
uk: Отримати та зберегти облікові дані користувача

en: Reuse recorded resolution of conflicted merges
uk: Використати повторно записане розв’язання конфліктних злиттів

en: Revert
uk: Вивернути

en: Revert currently in progress.
uk: Наразі триває вивертання.

en: Revert some existing commits
uk: Вивернути деякі існуючі коміти

en: Reverting is not possible because you have unmerged files.
uk: Вивертання неможливе, оскільки у вас є не злиті файли.

en: Review diff
uk: Переглянути різницю

en: Rewinding the tree to pristine...
uk: Приведення дерева до початкового стану...

en: Rewrite branches
uk: Перезаписати гілки

en: Run '%s' instead [y/N]?
uk: Запустити натомість "%s" [y/N]?

en: Run a Git command on a list of repositories
uk: Запустити команду Git на списку сховищ

en: Run a merge for files needing merging
uk: Запустити злиття для файлів, які потрібно обʼєднати

en: Run a three-way file merge
uk: Запустити тристороннє злиття файлів

en: Run git hooks
uk: Запустити git гачки

en: Run merge conflict resolution tools to resolve merge conflicts
uk: Запустити інструменти вирішення конфліктів, щоб вирішити конфлікти злиття

en: Run tasks to optimize Git repository data
uk: Запустити завдання для оптимізації даних Git сховища

en: SHA1 COLLISION FOUND WITH %s !
uk: ВИЯВЛЕНО SHA1 КОЛІЗІЮ З %s!

en: STARTTLS failed! %s
uk: STARTTLS завершився невдало! %s

en: Salvage your data out of another SCM people love to hate
uk: Врятувати свої дані з іншої SCM, яку всі так неполюбляють

en: Saved working directory and index state %s
uk: Збережено робочу директорію та стан індексу %s

en: Scalar enlistments require a worktree
uk: Коренева директорія проекту потребує робоче дерево

en: Scanning merged commits
uk: Сканування злитих комітів

en: See "git help gc" for manual housekeeping.
uk: Дивіться "git help gc" для отримання інформації про налагодження вручну.

en: See 'git help <command>' to read about a specific subcommand
uk: Дивіться "git help <команда>", щоб прочитати про конкретну підкоманду

en: See 'git help status' for information on how to improve this.
uk: Дивіться "git help status" для інформації про те, як це покращити.

en: See git-pull(1) for details.
uk: Дивіться git-pull(1) для більш детальної інформації.

en: Select items to delete
uk: Виберіть елементи для видалення

en: Send a collection of patches as emails
uk: Надіслати колекцію латок у вигляді електронних листів

en: Send a collection of patches from stdin to an IMAP folder
uk: Надіслати збірку латок з stdin до теки IMAP

en: Send archive back to git-archive
uk: Надіслати архів назад до git-archive

en: Send objects packed back to git-fetch-pack
uk: Надіслати запаковані обʼєкти назад до git-fetch-pack

en: Send this email reply required
uk: Відповідь на запитання "Надіслати цей лист?" є обовʼязковою

en: Send this email? ([y]es|[n]o|[e]dit|[q]uit|[a]ll):
uk: Надіслати цей лист? ([y]es|[n]o|[e]dit|[q]uit|[a]ll):

en: Sent %s
uk: Відправлено %s

en: Server does not allow request for unadvertised object %s
uk: Сервер забороняє запити до неоголошених обʼєктів %s

en: Server does not support --deepen
uk: Сервер не підтримує параметр --deepen

en: Server does not support --shallow-exclude
uk: Сервер не підтримує параметр --shallow-exclude

en: Server does not support --shallow-since
uk: Сервер не підтримує параметр --shallow-since

en: Server does not support STARTTLS! %s
uk: Сервер не підтримує STARTTLS! %s

en: Server does not support shallow clients
uk: Сервер не підтримує неглибоких клієнтів

en: Server does not support shallow requests
uk: Сервер не підтримує неглибокі запити

en: Server does not support this repository's object format
uk: Сервер не підтримує формат об’єктів цього сховища

en: Server side implementation of Git over HTTP
uk: Серверна реалізація Git через HTTP

en: Server supports %s
uk: Сервер підтримує %s

en: Server supports filter
uk: Сервер підтримує фільтр

en: Server version is %.*s
uk: Версія сервера %.*s

en: Should not be doing an octopus.
uk: Не слід робити octopus злиття.

en: Show a Git logical variable
uk: Показати логічну змінну Git

en: Show branches and their commits
uk: Показати гілки та їхні коміти

en: Show canonical names and email addresses of contacts
uk: Показати канонічні імена та адреси електронної пошти контактів

en: Show changes between commits, commit and working tree, etc
uk: Показати зміни між комітами, комітом та робочим деревом, тощо

en: Show changes using common diff tools
uk: Показати зміни за допомогою звичайних diff засобів

en: Show commit logs
uk: Показати журнал коміту

en: Show information about files in the index and the working tree
uk: Показати інформацію про файли в індексі та робочому дереві

en: Show logs with differences each commit introduces
uk: Показати журнал з різницею, яку вносить кожен з комітів

en: Show packed archive index
uk: Показати індекс запакованого архіву

en: Show the working tree status
uk: Показати стан робочого дерева

en: Show various types of objects
uk: Показати різні типи об’єктів

en: Show what revision and author last modified each line of a file
uk: Показати, яка ревізія та автор востаннє змінювали кожен рядок файлу

en: Simple UNIX mbox splitter program
uk: Проста програма-розщеплювач UNIX mbox

en: Simple merge did not work, trying automatic merge.
uk: Просте злиття не спрацювало, спроба автоматичного злиття.

en: Skipped %s (merged same as existing)
uk: Пропущено %s (злите - те саме, що й існуюче)

en: Skipped patch '%s'.
uk: Пропущена латка "%s".

en: Skipping %s with backup suffix '%s'.
uk: Пропуск %s з суфіксом резервної копії "%s".

en: Skipping repository %s
uk: Пропуск сховища %s

en: Skipping submodule '%s'
uk: Пропуск підмодуля "%s"

en: Skipping unmerged submodule %s
uk: Пропуск незлитого підмодуля %s

en: Skipping: %.*s
uk: Пропуск: %.*s

en: Some %s revs are not ancestors of the %s rev.
    git bisect cannot work properly in this case.
    Maybe you mistook %s and %s revs?
uk: Деякі %s revs не є предками %s rev.
    git bisect не може працювати належним чином в таких випадках.
    Можливо, ви переплутали %s і %s revs?

en: Sorry, cannot edit this hunk
uk: Вибачайте, не можу редагувати цей шматок

en: Sorry, cannot split this hunk
uk: Вибачайте, не можу розщепити цей шматок

en: Sorry, only %d hunk available. | Sorry, only %d hunks available.
uk[0]: Вибачайте, доступний лише %d шматок.
uk[1]: Вибачайте, доступно лише %d шматки.
uk[2]: Вибачайте, доступно лише %d шматків.

en: Sorting objects by packfile
uk: Сортування обʼєктів за файлом пакунка

en: Specific git-branch actions:
uk: Специфічні git-branch дії:

en: Specifies intentionally untracked files to ignore
uk: Вказує навмисно невідстежувані файли для ігнорування

en: Specifying revisions and ranges for Git
uk: Визначення ревізій та діапазонів для Git

en: Split into %d hunks.
uk: Розщепити на %d шматків.

en: Squash commit -- not updating HEAD
uk: Коміт зчавлювання -- HEAD не оновлюється

en: Squash commit into empty head not supported yet
uk: Поки що немає підтримки комітів зчавлювання в порожню верхівку

en: Stage addition [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Індексувати додавання [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stage deletion [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Індексувати видалення [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stage mode change [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Індексувати зміну режиму [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stage this hunk [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Індексувати цей шматок [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Staged '%s' using previous resolution.
uk: Індексовано "%s" з використанням попереднього вирішення.

en: Stash addition [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Сховати додавання [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stash deletion [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Сховати видалення [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stash mode change [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Сховати зміну режиму [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stash the changes in a dirty working directory away
uk: Перенести зміни в брудній робочій директорії до схову

en: Stash this hunk [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Сховати цей шматок [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Stopped at %s
uk: Зупинено на %s

en: Stopped at %s...  %.*s
uk: Зупинено на %s... %.*s

en: Stopped at HEAD
uk: Зупинено на HEAD

en: Stray %s directory found.
    Use "git am --abort" to remove it.
uk: Знайдено блукаючу директорію %s.
    скористайтесь командою "git am --abort", щоб вилучити її.

en: Submodule '%s' (%s) registered for path '%s'
uk: Підмодуль "%s" (%s) зареєстровано для шляху "%s"

en: Submodule '%s' (%s) unregistered for path '%s'
uk: Підмодуль "%s" (%s) не зареєстровано за шляхом "%s"

en: Submodule '%s' could not be updated.
uk: Не вдалося оновити підмодуль "%s".

en: Submodule (%s) branch configured to inherit branch from superproject, but the superproject is not on any branch
uk: Гілку підмодуля (%s) налаштовано на успадкування гілки від суперпроекту, але суперпроект не знаходиться у жодній гілці

en: Submodule changes to be committed:
uk: Зміни в підмодулі, які будуть закомічені:

en: Submodule in commit %s at path: '%s' collides with a submodule named the same. Skipping it.
uk: Підмодуль у коміті %s за шляхом "%s" зіткнувся з підмодулем з такою самою назвою. Пропускаємо його.

en: Submodule path '%s' not initialized
uk: Підмодуль за шляхом "%s" не ініціалізовано

en: Submodule path '%s': '%s %s'
uk: Шлях підмодуля "%s": "%s %s"

en: Submodule path '%s': checked out '%s'
uk: Шлях підмодуля "%s": переключено стан "%s"

en: Submodule path '%s': merged in '%s'
uk: Шлях підмодуля "%s": злито в "%s"

en: Submodule path '%s': rebased into '%s'
uk: Шлях підмодуля "%s": перебазовано в "%s"

en: Submodule work tree '%s' contains a .git directory. This will be replaced with a .git file by using absorbgitdirs.
uk: Робоче дерево підмодуля "%s" містить директорію .git. Її буде замінено на .git файл за допомогою absorbgitdirs.

en: Submodule work tree '%s' contains local modifications; use '-f' to discard them
uk: Робоче дерево підмодуля "%s" містить локальні модифікації; скористайтесь "-f", щоб скасувати їх

en: Submodules changed but not updated:
uk: Підмодулі змінено, але не оновлено:

en: Success
uk: Успіх

en: Successfully rebased and updated %s.
uk: Успішно перебазовано та оновлено %s.

en: Summarize 'git log' output
uk: Підсумувати вивід "git log"

en: Summary email is empty, skipping it
uk: Підсумковий лист порожній, пропущено

en: Support for <GIT_DIR>/info/grafts is deprecated
    and will be removed in a future Git version.
    
    Please use "git replace --convert-graft-file"
    to convert the grafts into replace refs.
    
    Turn this message off by running
    "git config advice.graftFileDeprecated false"
uk: Підтримка <GIT_DIR>/info/grafts застаріла
    і буде вилучена в одній з наступних версій Git.
    
    Будь ласка, скористайтесь "git replace --convert-graft-file"
    щоб перетворити щепи на заміни посилань.
    
    Щоб вимкнути це повідомлення, виконайте
    "git config advice.graftFileDeprecated false"

en: Switch branches
uk: Переключити гілки

en: Switch branches or restore working tree files
uk: Перемкнути гілки або відновити файли робочого дерева

en: Switched to a new branch '%s'
uk: Переключено на нову гілку "%s"

en: Switched to and reset branch '%s'
uk: Переключено на та скинуто гілку '%s'

en: Switched to branch '%s'
uk: Переключено на гілку "%s"

en: Synchronizing submodule url for '%s'
uk: Синхронізація url підмодуля для "%s"

en: System Info
uk: Інформація про систему

en: Tag creation options
uk: Опції створення тегів

en: Tag listing options
uk: Опції виводу тегів

en: Testing mtime in '%s'
uk: Тестування mtime в "%s"

en: Thank you for filling out a Git bug report!
    Please answer the following questions to help us understand your issue.
    
    What did you do before the bug happened? (Steps to reproduce your issue)
    
    What did you expect to happen? (Expected behavior)
    
    What happened instead? (Actual behavior)
    
    What's different between what you expected and what actually happened?
    
    Anything else you want to add:
    
    Please review the rest of the bug report below.
    You can delete any lines you don't wish to share.
uk: Дякуємо, що заповнили звіт про помилку в Git!
    Будь ласка, дайте відповіді на наступні питання, щоб допомогти нам зрозуміти вашу проблему.
    
    Що ви робили до того, як сталася помилка (кроки для відтворення вашої проблеми)
    
    Який результат ви очікували? (Очікувана поведінка)
    
    Що сталося замість цього? (Фактична поведінка)
    
    Чим відрізняється те, що ви очікували, від того, що сталося насправді?
    
    Будь-що інше, що ви хочете додати:
    
    Будь ласка, перегляньте решту повідомлення про ваду нижче.
    Ви можете видалити будь-які рядки, якими не хочете ділитися.

en: The %s configuration remote.pushDefault in:
    	%s:%d
    now names the non-existent remote '%s'
uk: Конфігурація %s remote.pushDefault in:
    	%s:%d
    тепер називає неіснуюче віддалене посилання "%s"

en: The '%s' hook was ignored because it's not set as executable.
    You can disable this warning with `git config advice.ignoredHook false`.
uk: Гачок "%s" було проігноровано, оскільки він не визначений як виконуваний.
    Ви можете вимкнути це попередження за допомогою "git config advice.ignoredHook false".

en: The --edit-todo action can only be used during interactive rebase.
uk: Дію --edit-todo можна використовувати лише під час інтерактивного перебазування.

en: The -b/--binary option has been a no-op for long time, and
    it will be removed. Please do not use it anymore.
uk: Опція -b/--binary вже давно не працює і
    буде видалена. Будь ласка, не використовуйте її більше.

en: The -m/-F/-c/-C options have been deprecated for the 'edit' subcommand.
    Please use 'git notes add -f -m/-F/-c/-C' instead.
uk: Опції -m/-F/-c/-C застаріли для підкоманди "edit".
    Будь ласка, скористайтесь "git notes add -f -m/-F/-c/-C" замість цього.

en: The 1st commit message will be skipped:
uk: Перший допис до коміту буде пропущено:

en: The <src> part of the refspec is a blob object.
    Did you mean to tag a new blob by pushing to
    '%s:refs/tags/%s'?
uk: Частина <джерело> визаначника посилання є об’єктом blob.
    Ви хотіли позначити новий blob, надіславши зміни до
    "%s:refs/tags/%s"?

en: The <src> part of the refspec is a commit object.
    Did you mean to create a new branch by pushing to
    '%s:refs/heads/%s'?
uk: Частина <джерело> визаначника посилання є об’єктом коміту.
    Ви хотіли створити нову гілку, надіславши зміни до
    "%s:refs/heads/%s"?

en: The <src> part of the refspec is a tag object.
    Did you mean to create a new tag by pushing to
    '%s:refs/tags/%s'?
uk: Частина <джерело> визаначника посилання є об’єктом тегу.
    Ви хотіли створити новий тег, надіславши зміни до
    "%s:refs/tags/%s"?

en: The <src> part of the refspec is a tree object.
    Did you mean to tag a new tree by pushing to
    '%s:refs/tags/%s'?
uk: Частина <джерело> визаначника посилання є об’єктом дерева.
    Ви хотіли позначити нове дерево, надіславши зміни до
    "%s:refs/tags/%s"?

en: The Git concept guides are:
uk: Посібники з понять Git:

en: The Git repository browser
uk: Браузер сховища Git

en: The bundle contains this ref: | The bundle contains these %<PRIuMAX> refs:
uk[0]: Пакунок містить це %llu посилання:
uk[1]: Пакунок містить ці %llu посилання:
uk[2]: Пакунок містить ці %llu посилань:

en: The bundle file format
uk: Формат файлу пакунка

en: The bundle records a complete history.
uk: Пакунок записує повну історію.

en: The bundle requires this ref: | The bundle requires these %<PRIuMAX> refs:
uk[0]: Пакунок потребує це %llu посилання:
uk[1]: Пакунок потребує ці %llu посилання:
uk[2]: Пакунок потребує ці %llu посилань:

en: The bundle uses this filter: %s
uk: Пакунок використовує такий фільтр: %s

en: The bundle uses this hash algorithm: %s
uk: Пакунок використовує такий алгоритм хешування: %s

en: The candidates are:
    %s
uk: Кандидати такі:
    %s

en: The commit message #%d will be skipped:
uk: Допис до коміту #%d буде пропущено:

en: The current branch %s has multiple upstream branches, refusing to push.
uk: Поточна гілка %s має кілька висхідних гілок, відмовлено в надсиланні.

en: The current branch %s has no upstream branch.
    To push the current branch and set the remote as upstream, use
    
        git push --set-upstream %s %s
    %s
uk: Поточна гілка %s не має висхідної гілки.
    Щоб надіслати поточну гілку і встановити віддалене призначення першоджерельним сховищем, скористайтесь
    
        git push --set-upstream %s %s
    %s

en: The current patch is empty.
uk: Поточна латка порожня.

en: The destination you provided is not a full refname (i.e.,
    starting with "refs/"). We tried to guess what you meant by:
    
    - Looking for a ref that matches '%s' on the remote side.
    - Checking if the <src> being pushed ('%s')
      is a ref in "refs/{heads,tags}/". If so we add a corresponding
      refs/{heads,tags}/ prefix on the remote side.
    
    Neither worked, so we gave up. You must fully qualify the ref.
uk: Призначення, що ви вказали, не є повною назвою посилання (такою,
    що починається з "refs/"). Ми спробували вгадати, що ви мали на увазі через:
    
    - Пошук посилання, яке відповідає "%s" на віддаленій стороні.
    - Перевірку, чи є <джерело> надсилання, ("%s")
      посиланням у "refs/{heads,tags}/". Якщо так, то ми додаємо відповідний
      refs/{heads,tags}/ префікс на віддаленій стороні.
    
    Ні те, ні інше не спрацювало, тому ми здалися. Ви повинні повністю кваліфікувати посилання.

en: The file '%s' contains a byte order mark (BOM). Please use UTF-%.*s as working-tree-encoding.
uk: Файл "%s" містить позначку порядку байтів (BOM). Будь ласка, використовуйте UTF-%.*s як кодування робочого дерева.

en: The file '%s' is missing a byte order mark (BOM). Please use UTF-%sBE or UTF-%sLE (depending on the byte order) as working-tree-encoding.
uk: У файлі "%s" відсутня позначка послідовності байтів (BOM). Будь ласка, використовуйте UTF-%sBE або UTF-%sLE (залежно від послідовності байтів) як кодування робочого дерева.

en: The following files are 8bit, but do not declare a Content-Transfer-Encoding.
uk: Наступні файли є 8-бітними, але не містять Content-Transfer-Encoding.

en: The following paths and/or pathspecs matched paths that exist
    outside of your sparse-checkout definition, so will not be
    updated in the index:
uk: Наступні шляхи та/або визначники шляхів відповідають шляхам, які існують
    за межами визначення вашого розрідженого переходу, тому не будуть
    оновлені в індексі:

en: The following paths are ignored by one of your .gitignore files:
uk: Наступні шляхи ігноруються одним з ваших .gitignore файлів:

en: The following paths are not up to date and were left despite sparse patterns:
    %s
uk: Наступні шляхи не є актуальними і були залишені, незважаючи на розріджені шаблони:
    %s

en: The following paths are unmerged and were left despite sparse patterns:
    %s
uk: Наступні шляхи не злиті і були залишені, незважаючи на розріджені шаблони:
    %s

en: The following paths have been moved outside the
    sparse-checkout definition but are not sparse due to local
    modifications.
uk: Наступні шляхи, що було винесено за межі визначення розрідженого
    переходу, не є розрідженими через локальні
    зміни.

en: The following paths were already present and thus not updated despite sparse patterns:
    %s
uk: Наступні шляхи вже існували і тому не були оновлені, незважаючи на розріджені шаблони:
    %s

en: The following submodule paths contain changes that can
    not be found on any remote:
uk: Наступні шляхи до підмодулів містять зміни, які неможливо
    знайти в жодному віддаленому призначенні:

en: The following untracked working tree files would be overwritten by %s:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані %s:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be overwritten by %s:
    %%sPlease move or remove them before you %s.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані %s:
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед %s.

en: The following untracked working tree files would be overwritten by checkout:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані при переключенні стану:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be overwritten by checkout:
    %%sPlease move or remove them before you switch branches.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані при переключенні стану
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед переходом до іншої гілки.

en: The following untracked working tree files would be overwritten by merge:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані при виконанні злиття:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be overwritten by merge:
    %%sPlease move or remove them before you merge.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть перезаписані при злитті:
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед злиттям.

en: The following untracked working tree files would be removed by %s:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені при виконанні %s:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be removed by %s:
    %%sPlease move or remove them before you %s.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені при виконанні %s:
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед %s.

en: The following untracked working tree files would be removed by checkout:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені під час переключення:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be removed by checkout:
    %%sPlease move or remove them before you switch branches.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені під час переключення:
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед переходом до іншої гілки.

en: The following untracked working tree files would be removed by merge:
    %%s
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені при виконанні злиття:
    %%s

en: The following untracked working tree files would be removed by merge:
    %%sPlease move or remove them before you merge.
uk: Наступні невідстежувані файли робочого дерева будуть видалені при виконанні злиття:
    %%sБудь ласка, перемістіть або видаліть їх перед злиттям.

en: The last gc run reported the following. Please correct the root cause
    and remove %s
    Automatic cleanup will not be performed until the file is removed.
    
    %s
uk: Попередній запуск gc показав наступне. Будь ласка, виправте першопричину
    і видаліть %s
    Автоматичне очищення не буде виконано, доки файл не буде вилучено.
    
    %s

en: The main working tree cannot be locked or unlocked
uk: Головне робоче дерево неможливо заблокувати або розблокувати

en: The merge base %s is %s.
    This means the first '%s' commit is between %s and [%s].
uk: Базою злиття %s є %s.
    Це означає, що перший "%s" коміт знаходиться між %s і [%s].

en: The merge base %s is bad.
    This means the bug has been fixed between %s and [%s].
uk: База злиття %s є невірною.
    Це означає, що помилку було виправлено між %s та [%s].

en: The merge base %s is new.
    The property has changed between %s and [%s].
uk: База злиття %s є новою.
    Властивість змінилася між %s та [%s].

en: The permissions on your socket directory are too loose; other
    users may be able to read your cached credentials. Consider running:
    
    	chmod 0700 %s
uk: Дозволи на вашу сокет директорію занадто вільні; інші
    користувачі можуть прочитати ваші кешовані облікові дані. Подумайте про запуск:
    
    	chmod 0700 %s

en: The pre-rebase hook refused to rebase.
uk: Гачок pre-rebase відмовився перебазувати.

en: The previous cherry-pick is now empty, possibly due to conflict resolution.
    If you wish to commit it anyway, use:
    
        git commit --allow-empty
uk: Попереднє висмикування зараз порожнє, можливо, через вирішення конфлікту.
    Якщо ви все одно бажаєте додати його, скористайтесь командою
    
        git commit --allow-empty

en: The required SMTP server is not properly defined.
uk: Потрібний SMTP-сервер не визначено належним чином.

en: The selected hunks do not apply to the index!
uk: Вибрані шматки неможливо застосувати до індексу!

en: The standard helper program to use with git-merge-index
uk: Стандартна допоміжна програма для використання з git-merge-index

en: The stash entry is kept in case you need it again.
uk: Запис схову збережено на випадок, якщо він вам знову знадобиться.

en: The tag message has been left in %s
uk: Допис до тегу було залишено в %s

en: The upstream branch of your current branch does not match
    the name of your current branch.  To push to the upstream branch
    on the remote, use
    
        git push %s HEAD:%s
    
    To push to the branch of the same name on the remote, use
    
        git push %s HEAD
    %s%s
uk: Назва висхідної гілки для вашої поточної гілки не збігається з
    назвою вашої поточної гілки.  Щоб надіслати до висхідної гілки,
    скористайтесь командою
    
        git push %s HEAD:%s
    
    Щоб надіслати до однойменної гілки на віддаленому сервері скористайтесь
    
        git push %s HEAD
    %s%s

en: There are multiple remotes whose fetch refspecs map to the remote
    tracking ref '%s':
    %s
    This is typically a configuration error.
    
    To support setting up tracking branches, ensure that
    different remotes' fetch refspecs map into different
    tracking namespaces.
uk: Існує кілька віддалених призначень, визначники отримання посилань яких розвʼязуються у віддалено 
    відстежуване посилання "%s":
    %s
    Зазвичай це помилка конфігурації.
    
    Щоб підтримувати налаштування гілок відстежування, переконайтеся, що
    визначники отримання посилань різних віддалених призначень розвʼязуються у різні
    простори імен відстежування.

en: There are no candidates for merging among the refs that you just fetched.
uk: Серед щойно отриманих посилань немає кандидатів на злиття.

en: There are too many unreachable loose objects; run 'git prune' to remove them.
uk: Занадто багато недосяжних вільних об’єктів; запустіть "git prune", щоб вилучити їх.

en: There is no candidate for rebasing against among the refs that you just fetched.
uk: Серед щойно отриманих посилань немає кандидата, відносно якого можна виконати перебазування.

en: There is no merge in progress (MERGE_HEAD missing).
uk: Злиття не виконується (відсутній MERGE_HEAD).

en: There is no merge to abort (MERGE_HEAD missing).
uk: Неможливо перервати злиття (відсутній MERGE_HEAD).

en: There is no tracking information for the current branch.
uk: Немає інформації для відстежування поточної гілки.

en: These are common Git commands used in various situations:
uk: Це загальні команди Git, які використовуються в різних ситуаціях:

en: Things common to various protocols
uk: Спільні риси різних протоколів

en: This is a combination of %d commits.
uk: Це комбінація %d комітів.

en: This is the 1st commit message:
uk: Це перший допис до коміту:

en: This is the commit message #%d:
uk: Це допис до коміту #%d:

en: To avoid this message, use "drop" to explicitly remove a commit.
    
    Use 'git config rebase.missingCommitsCheck' to change the level of warnings.
    The possible behaviours are: ignore, warn, error.
uk: Щоб уникнути цього повідомлення, використовуйте "drop" для явного видалення коміту.
    
    Використовуйте "git config rebase.missingCommitsCheck" для зміни рівня попереджень.
    Можливі варіанти поведінки: ignore, warn, error.

en: To correct the sparsity of these paths, do the following:
    * Use "git add --sparse <paths>" to update the index
    * Use "git sparse-checkout reapply" to apply the sparsity rules
uk: Щоб виправити розрідженість цих шляхів, виконайте наступне:
    * Використайте "git add --sparse <шляхи>" для оновлення індексу
    * Використайте "git sparse-checkout reapply", щоб застосувати правила розрідженості

en: To record the empty patch as an empty commit, run "%s --allow-empty".
uk: Щоб записати порожню латку як порожній коміт, виконайте "%s --allow-empty".

en: To restore the original branch and stop patching, run "%s --abort".
uk: Щоб повернути гілку до початкового стану і зупинити латання, виконайте "%s --abort".

en: To whom should the emails be sent (if anyone)?
uk: Кому слід надсилати електронні листи (якщо комусь)?

en: Too many arguments.
uk: Забагато аргументів.

en: Too many revisions specified:%s
uk: Вказано забагато ревізій:%s

en: Total %u (delta %u), reused %u (delta %u), pack-reused %u
uk: Всього %u (дельта %u), повторно використано %u (дельта %u), повторно використано пакунків %u

en: Trailing backslash
uk: Кінцева зворотна коса риска

en: Traversing cruft objects
uk: Проходження по марним обʼєктам

en: Trying merge strategy %s...
uk: Спроба стратегії злиття %s...

en: Trying really trivial in-index merge...
uk: Спроба справді тривіального внутрішньо-індексного злиття...

en: Trying simple merge with $pretty_name
uk: Спроба простого злиття з $pretty_name

en: Tweaking diff output
uk: Налаштування виводу різниці

en: Type
uk: Тип

en: URL '%s' uses plaintext credentials
uk: URL-адреса "%s" використовує облікові дані у відкритому тексті

en: URL: %s
uk: URL-адреса: %s

en: Uh oh. Your system reports no Git commands at all.
uk: Ой-ой. Ваша система повідомляє про повну відсутність Git команд.

en: Unable to add merge result for '%s'
uk: Неможливо додати результат злиття для "%s"

en: Unable to checkout '%s' in submodule path '%s'
uk: Не вдалося переключитися на "%s" у підмодулі за шляхом "%s"

en: Unable to create '%s.lock': %s
uk: Не вдалося створити "%s.lock": %s

en: Unable to create '%s.lock': %s.
    
    Another git process seems to be running in this repository, e.g.
    an editor opened by 'git commit'. Please make sure all processes
    are terminated then try again. If it still fails, a git process
    may have crashed in this repository earlier:
    remove the file manually to continue.
uk: Не вдалося створити "%s.lock": %s.
    
    Схоже, у цьому сховищі запущено інший git процес, наприклад
    редактор, відкритий командою "git commit". Будь ласка, переконайтеся, що всі процеси
    завершено, а потім спробуйте ще раз. Якщо все одно не вдасться, можливо, раніше 
    у цьому сховищі аварійно завершився git процес:
    видаліть файл вручну, щоб продовжити.

en: Unable to create FSEventStream.
uk: Не вдалося створити FSEventStream.

en: Unable to determine absolute path of git directory
uk: Не вдалося визначити абсолютний шлях git директорії

en: Unable to fetch in submodule path '%s'
uk: Не вдалося отримати шлях підмодуля "%s"

en: Unable to fetch in submodule path '%s'; trying to directly fetch %s:
uk: Неможливо виконати отримання шляху підмодуля "%s"; спроба отримати напряму %s:

en: Unable to find %s revision in submodule path '%s'
uk: Не вдалося знайти ревізію %s у шляху підмодуля "%s"

en: Unable to find common commit with $pretty_name
uk: Не вдалося знайти спільний коміт з $pretty_name

en: Unable to find current revision in submodule path '%s'
uk: Не вдалося знайти поточну ревізію у шляху підмодуля "%s"

en: Unable to initialize SMTP properly. Check config and use --smtp-debug.
uk: Не вдалося правильно ініціалізувати SMTP. Перевірте конфігурацію і скористайтесь --smtp-debug.

en: Unable to merge '%s' in submodule path '%s'
uk: Не вдалося злити "%s" в підмодулі за шляхом "%s"

en: Unable to push submodule '%s'
uk: Не вдалося надіслати підмодуль "%s"

en: Unable to read current working directory
uk: Не вдалося прочитати поточну робочу директорію

en: Unable to rebase '%s' in submodule path '%s'
uk: Не вдалося перебазувати "%s" в підмодулі за шляхом "%s"

en: Unable to write index.
uk: Не вдалося записати індекс.

en: Unable to write new index file
uk: Не вдалося записати новий файл індексу

en: Unbundling objects
uk: Розділення об’єктів

en: Unexpected option --output
uk: Неочікувана опція --output

en: Unexpected option --remote
uk: Неочікувана опція --remote

en: Unexpected stash response: '%s'
uk: Неочікувана відповідь схову: "%s"

en: Unexpected tail checksum for %s (disk corruption?)
uk: Неочікувана контрольна сума наприкінці %s (пошкодження диска?)

en: Unhandled subcommand '%s'
uk: Необроблена підкоманда "%s"

en: Unimplemented pathspec magic '%c' in '%s'
uk: Нереалізоване магічне значення "%c" для визначника шляху в "%s"

en: Unknown --confirm setting: '%s'
uk: Невідомий --confirm параметр: "%s"

en: Unknown --suppress-cc field: '%s'
uk: Невідоме --suppress-cc поле: "%s"

en: Unknown archive format '%s'
uk: Невідомий формат архіву "%s"

en: Unknown hash algorithm
uk: Невідомий хеш-алгоритм

en: Unknown rebase backend: %s
uk: Невідомий обробник перебазування: %s

en: Unknown rebase-merges mode: %s
uk: Невідомий режим перебазування-злиття: %s

en: Unknown value for 'diff.submodule' config variable: '%s'
uk: Невідоме значення конфігураційної змінної "diff.submodule": "%s"

en: Unmatched ( or \(
uk: Непарна ( або \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Непарна ) або \)

en: Unmatched [ or [^
uk: Непарна [ або [^

en: Unmatched \{
uk: Непарна \{

en: Unmerged paths:
uk: не злиті шляхи:

en: Unpack objects from a packed archive
uk: Розпакувати обʼєкти із запакованого архіву

en: Unpacking objects
uk: Розпакування обʼєктів

en: Unstage addition [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Прибрати з індексу додавання [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Unstage deletion [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Прибрати з індексу видалення [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Unstage mode change [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Прибрати з індексу зміну режиму [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Unstage this hunk [y,n,q,a,d%s,?]?
uk: Прибрати з індексу цей шматок [y,n,q,a,d%s,?]?

en: Unstaged changes after refreshing the index:
uk: Неіндексовані зміни після оновлення індексу:

en: Unstaged changes after reset:
uk: Неіндексовані зміни після скидання:

en: Unsupported SSL backend '%s'. Supported SSL backends:
uk: Непідтримуваний SSL обробник "%s". Підтримувані SSL обробники:

en: Unsupported combination of ignored and untracked-files arguments
uk: Непідтримувана комбінація аргументів для ігнорованих та невідстежуваних файлів

en: Untracked cache disabled
uk: Невідстежуваний кеш вимкнено

en: Untracked cache enabled for '%s'
uk: Увімкнено невідстежуваний кеш для "%s"

en: Untracked files
uk: Невідстежувані файли

en: Untracked files not listed%s
uk: Невідстежувані файли не показані%s

en: Update
uk: Оновити

en: Update auxiliary info file to help dumb servers
uk: Оновити додатковий інформаційний файл для допомоги "тупим" серверам

en: Update remote refs along with associated objects
uk: Оновити віддалені посилання разом з асоційованими обʼєктами

en: Update the object name stored in a ref safely
uk: Безпечно оновити назву обʼєкта, що зберігається в посиланні

en: Updated %d path from %s | Updated %d paths from %s
uk[0]: Оновлено %d шлях з %s
uk[1]: Оновлено %d шляхи з %s
uk[2]: Оновлено %d шляхів з %s

en: Updated %d path from the index | Updated %d paths from the index
uk[0]: Оновлено %d шлях з індексу
uk[1]: Оновлено %d шляхи з індексу
uk[2]: Оновлено %d шляхів з індексу

en: Updated preimage for '%s'
uk: Оновлено попереднє зображення для "%s"

en: Updated tag '%s' (was %s)
uk: Оновлено тег "%s" (було %s)

en: Updated the following refs with %s:
    %s
uk: Оновлені наступні посилання з %s:
    %s

en: Updates were rejected because a pushed branch tip is behind its remote
    counterpart. If you want to integrate the remote changes, use 'git pull'
    before pushing again.
    See the 'Note about fast-forwards' in 'git push --help' for details.
uk: Оновлення були відхилені, оскільки верхівка надісланої гілки знаходиться позаду
    її віддаленого аналога. Якщо ви хочете інтегрувати віддалені зміни, скористайтесь командою "git pull"
    перед повторним надсиланням.
    Докладні відомості наведено у розділі "Зауваження щодо перемотування вперед" команди "git push --help".

en: Updates were rejected because the remote contains work that you do not
    have locally. This is usually caused by another repository pushing to
    the same ref. If you want to integrate the remote changes, use
    'git pull' before pushing again.
    See the 'Note about fast-forwards' in 'git push --help' for details.
uk: Оновлення були відхилені, оскільки у віддаленому сховищі міститься робота, якої
    немає локально. Зазвичай це стається, коли інше сховище надсилає
    до того самого посилання. Якщо ви хочете інтегрувати віддалені зміни,
    скористайтесь командою "git pull" перед повторним надсиланням.
    Докладні відомості наведено у розділі "Зауваження щодо перемотування вперед" команди "git push --help".

en: Updates were rejected because the tag already exists in the remote.
uk: Оновлення були відхилені, оскільки тег вже існує на віддаленому сховищі.

en: Updates were rejected because the tip of the remote-tracking branch has
    been updated since the last checkout. If you want to integrate the
    remote changes, use 'git pull' before pushing again.
    See the 'Note about fast-forwards' in 'git push --help' for details.
uk: Оновлення були відхилені, оскільки верхівка віддалено відстежуваної гілки була
    оновлена з часу останньої синхронізації. Якщо ви хочете інтегрувати віддалені зміни,
    скористайтесь командою "git pull" перед повторним надсиланням.
    Докладні відомості наведено у розділі "Зауваження щодо перемотування вперед" команди "git push --help".

en: Updates were rejected because the tip of your current branch is behind
    its remote counterpart. If you want to integrate the remote changes,
    use 'git pull' before pushing again.
    See the 'Note about fast-forwards' in 'git push --help' for details.
uk: Оновлення були відхилені, оскільки верхівка вашої поточної гілки знаходиться позаду
    її віддаленого аналога. Якщо ви хочете інтегрувати віддалені зміни,
    скористайтесь командою "git pull" перед повторним надсиланням.
    Докладні відомості наведено у розділі "Зауваження щодо перемотування вперед" команди "git push --help".

en: Updating %s
uk: Оновлення %s

en: Updating %s..%s
uk: Оновлення %s..%s

en: Updating an unborn branch with changes added to the index.
uk: Оновлення ненародженої гілки зі змінами, доданими до індексу.

en: Updating files
uk: Оновлення файлів

en: Updating index flags
uk: Оновлення прапорців індексу

en: Updating the following directories would lose untracked files in them:
    %s
uk: Оновлення наступних директорій призведе до втрати невідстежуваних файлів у цих директоріях:
    %s

en: Use '--all' if you really want to deinitialize all submodules
uk: Скористайтесь "--all", якщо ви дійсно хочете деініціалізувати всі підмодулі

en: Use 'git am --show-current-patch=diff' to see the failed patch
uk: Скористайтесь "git am --show-current-patch=diff", щоб побачити невдалу латку

en: Use -f if you really want to add them.
    Turn this message off by running
    "git config advice.addIgnoredFile false"
uk: Використовуйте -f, якщо ви дійсно хочете їх додати.
    Щоб вимкнути це повідомлення, виконайте
    "git config advice.addIgnoredFile false"

en: Use binary search to find the commit that introduced a bug
uk: Використати бінарний пошук, щоб знайти коміт, який вніс помилку

en: User-facing repository, command and file interfaces
uk: Інтерфейси користувача для сховищ, команд та файлів

en: User-facing repository, command and file interfaces:
uk: Інтерфейси користувача для сховищ, команд та файлів:

en: Using '%s' as the name for the initial branch. This default branch name
    is subject to change. To configure the initial branch name to use in all
    of your new repositories, which will suppress this warning, call:
    
    	git config --global init.defaultBranch <name>
    
    Names commonly chosen instead of 'master' are 'main', 'trunk' and
    'development'. The just-created branch can be renamed via this command:
    
    	git branch -m <name>
uk: Використання "%s" як назви початкової гілки. Назву гілки за замовчуванням
    може бути змінено. Щоб налаштувати назву початкової гілки для використання у всіх
    ваших нових сховищах, що приховає це попередження, викличте
    
    	git config --global init.defaultBranch <назва>.
    
    Замість "master" зазвичай використовують такі назви, як "main", "trunk" та
    "development". Щойно створену гілку можна перейменувати за допомогою цієї команди:
    
    	git branch -m <назва>

en: Using index info to reconstruct a base tree...
uk: Використання індексної інформації для реконструювання базового дерева...

en: Using the %s strategy to prepare resolving by hand.
uk: Використання стратегії %s для підготовки вирішення вручну.

en: Validate packed Git archive files
uk: Перевірити запаковані файли Git архіву

en: Value '%s' for submodule.alternateErrorStrategy is not recognized
uk: Значення "%s" для submodule.alternateErrorStrategy не розпізнано

en: Value '%s' for submodule.alternateLocation is not recognized
uk: Значення "%s" для submodule.alternateLocation не розпізнано

en: Verifies the connectivity and validity of the objects in the database
uk: Перевіряє звʼязність та валідність обʼєктів у базі даних

en: Verifying OID order in multi-pack-index
uk: Перевірка OID послідовності в multi-pack-index

en: Verifying commits in commit graph
uk: Перевірка комітів у коміт-графі

en: Verifying object offsets
uk: Перевірка зміщень обʼєкта

en: WARNING: Avoiding applying %s -> %s rename to %s, because %s itself was renamed.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: уникнення застосування %s -> %s перейменування на %s, оскільки %s було перейменовано.

en: WARNING: Cannot find items matched by: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не вдалося знайти елементи, що відповідають: %s

en: WARNING: Untracked file in way of tracked file!  Renaming
                %s -> %s
             to make room.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Невідстежуваний файл на шляху відстежуваного!  Перейменування
                %s -> %s
             щоб звільнити місце.

en: WARNING: You called a Git command named '%s', which does not exist.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ви викликали Git команду "%s", якої не існує.

en: Warning: commit message did not conform to UTF-8.
    You may want to amend it after fixing the message, or set the config
    variable i18n.commitEncoding to the encoding your project uses.
uk: Попередження: допис до коміту не відповідає кодуванню UTF-8.
    Можливо, ви захочете змінити його після виправлення допису, або встановити змінну конфігурації
    i18n.commitEncoding у кодування, яке використовується у вашому проекті.

en: Warning: some commits may have been dropped accidentally.
    Dropped commits (newer to older):
uk: Попередження: деякі коміти могли бути видалені випадково.
    Скинуті коміти (від новіших до старіших):

en: Warning: you are leaving %d commit behind, not connected to
    any of your branches:
    
    %s
     | Warning: you are leaving %d commits behind, not connected to
    any of your branches:
    
    %s
uk[0]: Попередження: ви залишаєте позаду %d коміт, не підключений до
    жодної з ваших гілок:
    
    %s
uk[1]: Попередження: ви залишаєте позаду %d коміти, не підключених до
    жодної з ваших гілок:
    
    %s
uk[2]: Попередження: ви залишаєте позаду %d комітів, не підключених до
    жодної з ваших гілок:
    
    %s

en: We are not bisecting.
uk: Наразі ви не робите бісекцію.

en: We are not bisecting.
uk: Ми не робимо бісекцію.

en: We cannot bisect more!
uk: Подальше бісектування неможливо!

en: What now
uk: Що тепер

en: What to do with this address? ([q]uit|[d]rop|[e]dit):
uk: Що робити з цією адресою? ([q]uit|[d]rop|[e]dit):

en: When finished, apply stashed changes with `git stash pop`
uk: Закінчивши, застосуйте збережені зміни за допомогою "git stash pop"

en: When you have resolved this problem, run "%s --continue".
uk: Коли ви вирішите цю проблему, виконайте "%s --continue".

en: Which 8bit encoding should I declare [UTF-8]?
uk: Яке 8-бітне кодування слід оголосити [UTF-8]?

en: Will not delete all non-push URLs
uk: Не видалятиме всі URL-адреси, що не є призначенням надсилань

en: Wonderful.
uk: Чудово.

en: Would refuse to remove current working directory
uk: Було б відмовлено у видаленні поточної робочої директорії

en: Would remove %s
uk: Було б видалено %s

en: Would remove the following item: | Would remove the following items:
uk[0]: Видалить наступний елемент:
uk[1]: Видалить наступні елементи:
uk[2]: Видалить наступні елементи:

en: Would set upstream of '%s' to '%s' of '%s'
uk: Встановить першоджерельне сховище для "%s" на "%s" в "%s"

en: Would skip repository %s
uk: Було б пропущено сховище %s

en: Write and verify Git commit-graph files
uk: Записати та перевірити файли коміт-графа Git

en: Write and verify multi-pack-indexes
uk: Записати і перевірити multi-pack-indexes

en: Write/edit the notes for the following object:
uk: Записати/відредагувати нотатки для наступного обʼєкта:

en: Writing objects
uk: Запис обʼєктів

en: Writing out commit graph in %d pass | Writing out commit graph in %d passes
uk[0]: Виведення коміт-графа за %d прохід
uk[1]: Виведення коміт-графа за %d проходи
uk[2]: Виведення коміт-графа за %d проходів

en: You appear to have cloned an empty repository.
uk: Здається, ви клонували порожнє сховище.

en: You are currently bisecting, started from branch '%s'.
uk: Наразі ви робите бісекцію, починаючи з гілки '%s'.

en: You are currently bisecting.
uk: Наразі ви робите бісекцію.

en: You are currently cherry-picking commit %s.
uk: Наразі ви висмикуєте коміт %s.

en: You are currently editing a commit during a rebase.
uk: Наразі ви редагуєте коміт при перебазуванні.

en: You are currently editing a commit while rebasing branch '%s' on '%s'.
uk: Наразі ви редагуєте коміт при перебазуванні гілки "%s" на "%s".

en: You are currently rebasing branch '%s' on '%s'.
uk: Наразі ви перебазовуєте гілку "%s" на "%s".

en: You are currently rebasing.
uk: Наразі йде перебазування.

en: You are currently reverting commit %s.
uk: Наразі ви вивертаєте коміт %s.

en: You are currently splitting a commit during a rebase.
uk: Ви розщеплюєте коміт під час перебазування.

en: You are currently splitting a commit while rebasing branch '%s' on '%s'.
uk: Наразі виконується розщеплення коміту під час перебазування гілки "%s" на "%s".

en: You are in a sparse checkout with %d%% of tracked files present.
uk: Ви перебуваєте в розрідженому переході на гілку з %d%% наявних відстежуваних файлів.

en: You are in a sparse checkout.
uk: Ви перебуваєте в розрідженому переході на гілку.

en: You are in the middle of a cherry-pick -- cannot amend.
uk: Ви перебуваєте в процесі висмикування - неможливо внести зміни.

en: You are in the middle of a cherry-pick -- cannot reword.
uk: Ви перебуваєте в процесі висмикування -- неможливо перефразувати.

en: You are in the middle of a merge -- cannot amend.
uk: Ви перебуваєте в процесі злиття -- неможливо внести зміни.

en: You are in the middle of a merge -- cannot reword.
uk: Ви перебуваєте в процесі злиття -- неможливо перефразувати.

en: You are in the middle of a rebase -- cannot amend.
uk: Ви перебуваєте в процесі перебазуавння -- неможливо внести зміни.

en: You are in the middle of an am session.
uk: Ви всередині am сеансу.

en: You are not currently on a branch.
uk: Наразі ви не на гілці.

en: You are not currently on a branch.
    To push the history leading to the current (detached HEAD)
    state now, use
    
        git push %s HEAD:<name-of-remote-branch>
uk: Ви зараз не перебуваєте на гілці.
    Щоб надіслати історію, що веде до поточного (відокремленого HEAD)
    стану, скористайтесь командою
    
        git push %s HEAD:<назва-віддаленої-гілки>

en: You are on a branch yet to be born
uk: Ви на гілці, яка ще не iснує

en: You are pushing to remote '%s', which is not the upstream of
    your current branch '%s', without telling me what to push
    to update which remote branch.
uk: Ви надсилаєте до віддаленої гілки "%s", яка не є першоджерелом
    вашої поточної гілки "%s", не кажучі мені, що надсилати
    і яку віддалену гілку оновлювати.

en: You asked to amend the most recent commit, but doing so would make
    it empty. You can repeat your command with --allow-empty, or you can
    remove the commit entirely with "git reset HEAD^".
uk: Ви просили внести зміни до останнього коміту, але це зробить його
    порожнім. Ви можете повторити команду, скориставшись --allow-empty, або
    повністю видалити коміт за допомогою "git reset HEAD^".

en: You asked to pull from the remote '%s', but did not specify
    a branch. Because this is not the default configured remote
    for your current branch, you must specify a branch on the command line.
uk: Ви попросили затягнути з віддаленого "%s", але не вказали
    гілку. Оскільки це не типове віддалене призначення
    для вашої поточної гілки, вам треба вказати гілку у командному рядку.

en: You can amend the commit now, with
    
      git commit --amend %s
    
    Once you are satisfied with your changes, run
    
      git rebase --continue
uk: Ви можете внести зміни до коміту зараз за допомогою
    
      git commit --amend %s
    
    Після того, як ви будете задоволені своїми змінами, виконайте
    
      git rebase --continue

en: You can fix this with 'git rebase --edit-todo' and then run 'git rebase --continue'.
    Or you can abort the rebase with 'git rebase --abort'.
uk: Ви можете виправити це командою "git rebase --edit-todo", а потім запустити "git rebase --continue".
    Або ви можете перервати перебазування за допомогою "git rebase --abort".

en: You cannot update a remote ref that points at a non-commit object,
    or update a remote ref to make it point at a non-commit object,
    without using the '--force' option.
uk: Ви не можете оновити віддалене посилання, яке вказує на об’єкт, що не є об’єктом коміту,
    або оновити віддалене посилання так, щоб воно вказувало на об’єкт, що не є об’єктом коміту,
    без використання опції "--force".

en: You didn't specify any refspecs to push, and push.default is "nothing".
uk: Ви не вказали жодних визначників посилань для надсилання, і push.default дорівнює "nothing".

en: You do not have a valid HEAD.
uk: У вас немає дійсного HEAD.

en: You do not have the initial commit yet
uk: У вас ще немає початкового коміту

en: You have created a nested tag. The object referred to by your new tag is
    already a tag. If you meant to tag the object that it points to, use:
    
    	git tag -f %s %s^{}
uk: Ви створили вкладений тег. Обʼєкт, на який посилається ваш новий тег
    вже є тегом. Якщо ви хотіли позначити обʼєкт, на який він вказує, скористайтесь
    
    	git tag -f %s %s^{}

en: You have divergent branches and need to specify how to reconcile them.
    You can do so by running one of the following commands sometime before
    your next pull:
    
      git config pull.rebase false  # merge
      git config pull.rebase true   # rebase
      git config pull.ff only       # fast-forward only
    
    You can replace "git config" with "git config --global" to set a default
    preference for all repositories. You can also pass --rebase, --no-rebase,
    or --ff-only on the command line to override the configured default per
    invocation.
uk: У вас є розбіжні гілки, і вам потрібно вказати, як їх узгодити.
    Ви можете зробити це, виконавши одну з наступних команд 
    до вашого наступного затягування:
    
      git config pull.rebase false # merge
      git config pull.rebase true # rebase
      git config pull.ff only # fast-forward only
    
    Ви можете замінити "git config" на "git config --global", щоб встановити налаштування за замовчуванням
    для всіх сховищ. Ви також можете передати --rebase, --no-rebase,
    або --ff-only у командному рядку, щоб перевизначити налаштування за замовчуванням для кожного
    виклику.

en: You have not concluded your cherry-pick (CHERRY_PICK_HEAD exists).
uk: Ви не завершили висмикування (існує CHERRY_PICK_HEAD).

en: You have not concluded your cherry-pick (CHERRY_PICK_HEAD exists).
    Please, commit your changes before you merge.
uk: Ви не завершили висмикування (існує CHERRY_PICK_HEAD).
    Будь ласка, зробіть коміт для ваших змін перед злиттям.

en: You have not concluded your merge (MERGE_HEAD exists).
uk: Ви не завершили злиття (існує MERGE_HEAD).

en: You have not concluded your merge (MERGE_HEAD exists).
    Please, commit your changes before you merge.
uk: Ви не завершили злиття (існує MERGE_HEAD).
    Будь ласка, зробіть коміт для ваших змін перед злиттям.

en: You have not concluded your notes merge (%s exists).
uk: Ви не завершили злиття ваших нотаток (%s існує).

en: You have not concluded your previous notes merge (%s exists).
    Please, use 'git notes merge --commit' or 'git notes merge --abort' to commit/abort the previous merge before you start a new notes merge.
uk: Ви не завершили попереднє злиття нотаток (існує %s).
    Будь ласка, скористайтесь командами "git notes merge --commit" або "git notes merge --abort", щоб зробити коміт/скасувати попереднє злиття, перш ніж розпочати нове злиття нотаток.

en: You have nothing to amend.
uk: Вам немає до чого вносити зміни.

en: You have unmerged paths.
uk: У вас є незлиті шляхи.

en: You may try updating the submodules using 'git checkout --no-recurse-submodules %s && git submodule update --init'
uk: Ви можете спробувати оновити підмодулі за допомогою "git checkout --no-recurse-submodules %s && git submodule update --init".

en: You must edit all merge conflicts and then
    mark them as resolved using git add
uk: Ви повинні відредагувати всі конфлікти злиття, а потім
    позначити їх як вирішені за допомогою git add

en: You must specify a repository to clone.
uk: Треба вказати сховище для клонування.

en: You need to give me at least one %s and %s revision.
    You can use "git bisect %s" and "git bisect %s" for that.
uk: Ви маєте надати принаймні одну %s та %s ревізію.
    Для цього ви можете скористатися командами "git bisect %s" і "git bisect %s".

en: You need to resolve your current index first
uk: Спочатку вам потрібно розвʼязати поточний індекс

en: You need to run this command from the toplevel of the working tree.
uk: Цю команду потрібно запускати з верхнього рівня робочого дерева.

en: You need to start by "git bisect start"
uk: Вам потрібно почати з "git bisect start"

en: You need to start by "git bisect start".
    You then need to give me at least one %s and %s revision.
    You can use "git bisect %s" and "git bisect %s" for that.
uk: Вам потрібно почати з "git bisect start".
    Потім вам потрібно надати принаймні одну %s і %s ревізію.
    Для цього ви можете скористатися командами "git bisect %s" і "git bisect %s".

en: You seem to have moved HEAD since the last 'am' failure.
    Not rewinding to ORIG_HEAD
uk: Здається, ви перемістили HEAD після останньої невдачі з "am".
    Перемотування вперед до ORIG_HEAD не виконується

en: You seem to have moved HEAD. Not rewinding, check your HEAD!
uk: Здається, ви перемістили HEAD. Перемотування назад не виконується, перевірте свій HEAD!

en: You still have unmerged paths in your index.
    You should 'git add' each file with resolved conflicts to mark them as such.
    You might run `git rm` on a file to accept "deleted by them" for it.
uk: У вашому індексі все ще залишаються не злиті шляхи.
    Вам слід виконати "git add" для кожного файлу з розвʼязаними конфліктами, щоб позначити їх як такі.
    Ви можете виконати "git rm" для файлу, щоб прийняти "видалено ними".

en: You've added another git repository inside your current repository.
    Clones of the outer repository will not contain the contents of
    the embedded repository and will not know how to obtain it.
    If you meant to add a submodule, use:
    
    	git submodule add <url> %s
    
    If you added this path by mistake, you can remove it from the
    index with:
    
    	git rm --cached %s
    
    See "git help submodule" for more information.
uk: Ви додали ще одне git сховище всередині вашого поточного сховища.
    Клони зовнішнього сховища не міститимуть вмісту
    вбудованого сховища і не знатимуть, як його отримати.
    Якщо ви хочете додати підмодуль, скористайтесь командою
    
    	git submodule add <url> %s
    
    Якщо ви додали цей шлях помилково, ви можете видалити його з
    індексу за допомогою:
    
    	git rm --cached %s
    
    Докладніше дивіться у "git help submodule".

en: Your branch and '%s' have diverged,
    and have %d and %d different commit each, respectively.
     | Your branch and '%s' have diverged,
    and have %d and %d different commits each, respectively.
uk[0]: Ваша гілка і гілка '%s' розійшлися,
    і мають %d і %d різний коміт відповідно.
uk[1]: Ваша гілка і гілка "%s" розійшлися,
    і мають %d і %d різних коміти відповідно.
uk[2]: Ваша гілка і гілка "%s" розійшлися,
    і мають %d і %d різних комітів відповідно.

en: Your branch and '%s' refer to different commits.
uk: Ваша гілка та гілка "%s" посилаються до різних комітів.

en: Your branch is ahead of '%s' by %d commit.
     | Your branch is ahead of '%s' by %d commits.
uk[0]: Ваша гілка випереджає "%s" на %d коміт.
uk[1]: Ваша гілка випереджає "%s" на %d коміти.
uk[2]: Ваша гілка випереджає "%s" на %d комітів.

en: Your branch is based on '%s', but the upstream is gone.
uk: Ваша гілка базується на "%s", але першоджерельне сховище зникло.

en: Your branch is behind '%s' by %d commit, and can be fast-forwarded.
     | Your branch is behind '%s' by %d commits, and can be fast-forwarded.
uk[0]: Ваша гілка відстає від "%s" на %d коміт, і її можна перемотати вперед.
uk[1]: Ваша гілка відстає від "%s" на %d коміти, і її можна перемотати вперед.
uk[2]: Ваша гілка відстає від гілки '%s' на %d комітів, і її можна перемотати вперед.

en: Your branch is up to date with '%s'.
uk: Ваша гілка не відрізняється від "%s".

en: Your configuration specifies to merge with the ref '%s'
    from the remote, but no such ref was fetched.
uk: У вашій конфігурації вказано робити злиття з посиланням "%s"
    з віддаленого призначення, але такого посилання не було отримано.

en: Your current terms are %s for the old state
    and %s for the new state.
uk: Ваші поточні терміни: %s для старого стану
    і %s для нового стану.

en: Your edited hunk does not apply. Edit again (saying "no" discards!) [y/n]?
uk: Ваш відредагований шматок неможливо застосувати. Відредагувати ще раз ("no" - відкинути!) [y/n]?

en: Your filter must maintain a one-to-one correspondence
    between its input and output lines.
uk: Ваш фільтр повинен підтримувати один до одного відповідність
    між його вхідними та вихідними рядками.

en: Your local changes to the following files would be overwritten by %s:
    %%s
uk: Ваші локальні зміни у наступних файлах будуть перезаписані %s:
    %%s

en: Your local changes to the following files would be overwritten by %s:
    %%sPlease commit your changes or stash them before you %s.
uk: Ваші локальні зміни у наступних файлах будуть перезаписані %s:
    %%sБудь ласка, зробіть коміт або додайте їх до схову перед %s.

en: Your local changes to the following files would be overwritten by checkout:
    %%s
uk: Ваші локальні зміни в наступних файлах будуть перезаписані при переключенні стану:
    %%s

en: Your local changes to the following files would be overwritten by checkout:
    %%sPlease commit your changes or stash them before you switch branches.
uk: Ваші локальні зміни в наступних файлах будуть перезаписані при переключенні стану:
    %%sБудь ласка, зробіть коміт або додайте їх до схову перед переходом до іншої гілки.

en: Your local changes to the following files would be overwritten by merge:
      %s
uk: Ваші локальні зміни у наступних файлах буде замінено злиттям:
      %s

en: Your local changes to the following files would be overwritten by merge:
    %%s
uk: Ваші локальні зміни у наступних файлах будуть перезаписані під час злиття:
    %%s

en: Your local changes to the following files would be overwritten by merge:
    %%sPlease commit your changes or stash them before you merge.
uk: Ваші локальні зміни у наступних файлах будуть перезаписані під час злиття:
    %%sБудь ласка, зробіть коміт або додайте їх до схову перед злиттям.

en: Your name and email address were configured automatically based
    on your username and hostname. Please check that they are accurate.
    You can suppress this message by setting them explicitly. Run the
    following command and follow the instructions in your editor to edit
    your configuration file:
    
        git config --global --edit
    
    After doing this, you may fix the identity used for this commit with:
    
        git commit --amend --reset-author
uk: Ваше імʼя та адреса електронної пошти були налаштовані автоматично на основі
    вашого імені користувача та назви хосту. Будь ласка, перевірте їх правильність.
    Ви можете приховати це повідомлення, встановивши їх явно. Запустіть
    наступну команду і дотримуйтесь інструкцій у вашому редакторі, щоб відредагувати
    ваш конфігураційний файл:
    
        git config --global --edit
    
    Після цього ви можете виправити особистість автора, використану для цього коміту, за допомогою
    
        git commit --amend --reset-author

en: Your name and email address were configured automatically based
    on your username and hostname. Please check that they are accurate.
    You can suppress this message by setting them explicitly:
    
        git config --global user.name "Your Name"
        git config --global user.email you@example.com
    
    After doing this, you may fix the identity used for this commit with:
    
        git commit --amend --reset-author
uk: Ваше імʼя та адреса електронної пошти були налаштовані автоматично на основі
    вашого імені користувача та назви хосту. Будь ласка, перевірте їх правильність.
    Ви можете приховати це повідомлення, вказавши їх явно:
    
        git config --global user.name "Ваше Імʼя"
        git config --global user.email you@example.com
    
    Після цього ви можете виправити особистість автора, використану для цього коміту, за допомогою
    
        git commit --amend --reset-author

en: Your stash currently has %d entry | Your stash currently has %d entries
uk[0]: У вашій схованці наразі є %d запис
uk[1]: У вашій схованці наразі є %d записи
uk[2]: У вашій схованці наразі є %d записів

en: [(amend|reword):]commit
uk: [(amend|reword):]коміт

en: [GLE %ld] could not convert path to UTF-8: '%.*ls'
uk: [GLE %ld] не вдалося конвертувати шлях у UTF-8: "%.*ls"

en: [GLE %ld] could not get longname of '%s'
uk: [GLE %ld] не вдалося отримати довгу назву "%s"

en: [GLE %ld] could not watch '%s'
uk: [GLE %ld] стеження завершилось невдало "%s"

en: [GLE %ld] health thread could not open '%ls'
uk: [GLE %ld] потік стану не зміг відкрити "%ls"

en: [GLE %ld] health thread getting BHFI for '%ls'
uk: [GLE %ld] потік стану отримує BHFI для "%ls"

en: [GLE %ld] unable to get protocol information for '%ls'
uk: [GLE %ld] не вдалося отримати інформацію про протокол для "%ls"

en: [GLE %ld] unable to open for read '%ls'
uk: [GLE %ld] не вдалося відкрити для читання "%ls"

en: [deleted]
uk: [видалено]

en: [new branch]
uk: [нова гілка]

en: [new ref]
uk: [нове посилання]

en: [new tag]
uk: [новий тег]

en: [rejected]
uk: [відхилено]

en: [tag update]
uk: [оновлення тегу]

en: [up to date]
uk: [в актуальному стані]

en: `batch-size` and `relogin` must be specified together (via command-line or configuration option)
uk: "batch-size" і "relogin" повинні бути вказані разом (через командний рядок або опції конфігурації)

en: `rebase --preserve-merges` (-p) is no longer supported.
    Use `git rebase --abort` to terminate current rebase.
    Or downgrade to v2.33, or earlier, to complete the rebase.
uk: Команда "rebase --preserve-merges" (-p) більше не підтримується.
    Скористайтесь "git rebase --abort" для завершення поточного перебазування.
    Або поверніться до v2.33 або більш ранньої версії, щоб завершити перебазування.

en: `scalar list` does not take arguments
uk: "scalar list" не приймає аргументів

en: a %s revision is needed
uk: необхідна ревізія %s

en: a 'file:' URL may not have a port number
uk: "file:" URL-адреса не може мати номера порту

en: a URI for downloading bundles before fetching from origin remote
uk: URI для завантаження пакунків перед отриманням з віддаленого джерела

en: a base commit must be provided with --upstream or --onto
uk: базовий коміт має бути наданий з --upstream або --onto

en: a branch is expected, got '%s'
uk: очікувалась гілка, надано "%s"

en: a branch is expected, got commit '%s'
uk: очікувалась гілка, надано коміт "%s"

en: a branch is expected, got remote branch '%s'
uk: очікувалась гілка, надана віддалена гілка "%s"

en: a branch is expected, got tag '%s'
uk: очікувалась гілка, надано тег "%s"

en: a branch named '%s' already exists
uk: гілка з ім’ям "%s" вже існує

en: a notes merge into %s is already in-progress at %s
uk: злиття нотаток у %s вже виконується в %s

en: abbrev length out of range: %d
uk: довжина скорочення поза діапазоном: %d

en: abort and check out the original branch
uk: перервати і перейти до початкової гілки

en: abort but keep HEAD where it is
uk: перервати, але залишити HEAD на місці

en: abort if fast-forward is not possible
uk: перервати, якщо перемотування вперед неможливе

en: abort notes merge
uk: перервати злиття нотаток

en: abort the current in-progress merge
uk: перервати поточне злиття

en: abort the patching operation but keep HEAD where it is
uk: перервати латання, але залишити HEAD на тому місці, де він знаходиться

en: accept a patch that touches outside the working area
uk: прийняти латку, яка виходить за межі робочого простору

en: accept refs that update .git/shallow
uk: приймати посилання, які оновлюють .git/shallow

en: accept refspecs from stdin
uk: приймати визначники посилань з stdin

en: act on remote-tracking branches
uk: працювати з віддалено відстежуваними гілками

en: action
uk: дія

en: action if trailer already exists
uk: що робити, якщо причіп вже існує

en: action if trailer is missing
uk: що робити, якщо причіп відсутній

en: action when quoted CR is found
uk: дія при знаходженні цитованого CR

en: add 'prunable' annotation to worktrees older than <time>
uk: додати анотацію "prunable" до робочих дерев, старіших за <час>

en: add (at most <n>) entries from shortlog to merge commit message
uk: додати (не більше <н>) записів з короткого журналу у допис до коміту злиття

en: add <pattern> to ignore rules
uk: додати <шаблон> в правила ігнорування

en: add Cc: header
uk: додати Cc: заголовок

en: add To: header
uk: додати To: заголовок

en: add URL
uk: додати URL-адресу

en: add a Signed-off-by trailer
uk: додати Signed-off-by причіп

en: add a Signed-off-by trailer to each commit
uk: додати Signed-off-by причіп до кожного коміту

en: add a Signed-off-by trailer to the commit message
uk: додати Signed-off-by причіп у допис до коміту

en: add a new variable: name value
uk: додати нову змінну: назва значення

en: add a signature
uk: додати підпис

en: add a signature from a file
uk: додати підпис з файлу

en: add branch
uk: додати гілку

en: add changes from all tracked and untracked files
uk: додати зміни з усіх відстежуваних і невідстежуваних файлів

en: add contents of untracked files to the staged set of changes
uk: додати вміст невідстежуваних файлів до індексу

en: add custom trailer(s)
uk: додати нестандартний причіп

en: add email header
uk: додати заголовок листа

en: add entries from standard input to the index
uk: додати записи зі стандартного вводу до індексу

en: add exec lines after each commit of the editable list
uk: додати exec рядки після кожного коміту редагованого списку

en: add prerequisite tree info to the patch series
uk: додати інформацію про дерево передумов до серії латок

en: add specified files to index for commit
uk: додати вказані файли до індексу для коміту

en: add the specified entry to the index
uk: додати вказаний запис до індексу

en: add the standard git exclusions
uk: додати стандартні git виключення

en: add to index only; do not add content to object database
uk: додати лише до індексу; не додавати вміст до бази даних обʼєкта

en: add untracked file to archive
uk: додати невідстежуваний файл до архіву

en: add working tree state to the staged set of changes
uk: додати стан робочого дерева до індексу

en: add/add
uk: додано/додано

en: add_cacheinfo failed for path '%s'; merge aborting.
uk: невдала спроба add_cacheinfo для шляху "%s"; переривання злиття.

en: add_cacheinfo failed to refresh for path '%s'; merge aborting.
uk: процесу add_cacheinfo не вдалося зробити оновлення для шляху "%s"; переривання злиття.

en: added %d path
     | added %d paths
uk[0]: додано %d шлях
uk[1]: додано %d шляхи
uk[2]: додано %d шляхів

en: added by them:
uk: додано ними:

en: added by us:
uk: додано нами:

en: added with --lock
uk: додано з --lock

en: adding embedded git repository: %s
uk: додавання вбудованого git сховища: %s

en: adding files failed
uk: додавання файлів завершилося невдало

en: additionally, your index contains uncommitted changes.
uk: крім того, ваш індекс містить незакомічені зміни.

en: affected file '%s' is beyond a symbolic link
uk: уражений файл "%s" знаходиться за межами символічного посилання

en: after resolving the conflicts, mark the corrected paths
    with 'git add <paths>' or 'git rm <paths>'
uk: після вирішення конфліктів позначте виправлені шляхи
    за допомогою "git add <шляхи>" або "git rm <шляхи>"

en: ahead
uk: попереду

en: ahead %d
uk: попереду %d

en: ahead %d, behind %d
uk: попереду %d, позаду %d

en: alias '%s' changes environment variables.
    You can use '!git' in the alias to do this
uk: псевдонім "%s" перемінює змінні оточення.
    Ви можете використовувати "!git" в псевдонімі для цього

en: alias for --log (deprecated)
uk: псевдонім для --log (застарілий)

en: alias for --only-trailers --only-input --unfold
uk: аліас для --only-trailers --only-input --unfold

en: alias loop detected: expansion of '%s' does not terminate:%s
uk: виявлено цикл псевдонімів: розширення "%s" не припиняє:%s

en: alias of --%s
uk: псевдонім для --%s

en: allow -s and -t to work with broken/corrupt objects
uk: дозволити -s та -t працювати з пошкодженими/зіпсованими об’єктами

en: allow adding an otherwise ignored submodule path
uk: дозволити додавання шляху до підмодуля, який інакше ігнорується

en: allow adding otherwise ignored files
uk: дозволити додавання ігнорованих файлів

en: allow an external diff helper to be executed
uk: дозволити виконання зовнішнього помічника різниці

en: allow calling of grep(1) (ignored by this build)
uk: дозволяти виклик grep(1) (ігнорується у цій збірці)

en: allow commits with empty messages
uk: дозволити коміти з порожніми дописами

en: allow creation of more than one tree
uk: дозволяти створення більш ніж одного дерева

en: allow explicitly ignored files to be overwritten
uk: дозволити перезапис явно проігнорованих файлів

en: allow fall back on 3way merging if needed
uk: дозволити повернутися до тристороннього злиття у разі потреби

en: allow fast-forward
uk: дозволити перемотування вперед

en: allow fast-forward (default)
uk: дозволити перемотування вперед (за замовчуванням)

en: allow merging unrelated histories
uk: дозволити злиття непов’язаних історій

en: allow missing objects
uk: дозволяти відсутні об’єкти

en: allow overlapping hunks
uk: дозволити перекриття шматків

en: allow pre-rebase hook to run
uk: дозволити запуск pre-rebase гачка

en: allow rebasing commits with empty messages
uk: дозволити перебазування комітів з порожніми дописами

en: allow recursive removal
uk: дозволити рекурсивне видалення

en: allow storing empty note
uk: дозволити збереження порожньої нотатки

en: allow to print `undefined` names (default)
uk: дозволити виводити "невизначені" назви (за замовчуванням)

en: allow updating entries outside of the sparse-checkout cone
uk: дозволити оновлення записів за межами конуса розрідженого переходу

en: allow updating of HEAD ref
uk: дозволити оновлення HEAD посилання

en: allow writing an incremental commit-graph file
uk: дозволити запис інкрементного файлу коміт-графа

en: already have %s (%s)
uk: вже є %s (%s)

en: also apply the patch (use with --stat/--summary/--check)
uk: також застосувати латку (використовуйте з --stat/--summary/--check)

en: also consider packs and alternate objects
uk: також розглядати пакунки та запозичені об’єкти

en: also read contacts from stdin
uk: також читати контакти з stdin

en: also show informational/conflict messages
uk: також показувати інформаційні/конфліктні повідомлення

en: alternative anchor for relative paths
uk: альтернативний якір для відносних шляхів

en: always use long format
uk: завжди використовувати довгий формат

en: ambiguous argument '%s': both revision and filename
    Use '--' to separate paths from revisions, like this:
    'git <command> [<revision>...] -- [<file>...]'
uk: неоднозначний аргумент "%s": і ревізія, і назва файлу
    Використовуйте "--", щоб відокремити шляхи від ревізій, наприклад, так:
    "git <команда> [<ревізія>...] -- [<файл>...]"

en: ambiguous argument '%s': unknown revision or path not in the working tree.
    Use '--' to separate paths from revisions, like this:
    'git <command> [<revision>...] -- [<file>...]'
uk: неоднозначний аргумент "%s": невідома ревізія або шлях не у робочому дереві.
    Використовуйте "--", щоб відокремити шлях від ревізій, наприклад, так:
    "git <команда> [<ревізія>...] -- [<файл>...]"

en: ambiguous object name: '%s'
uk: неоднозначна назва об’єкта: "%s"

en: ambiguous option: %s (could be --%s%s or --%s%s)
uk: неоднозначна опція: %s (може бути --%s%s або --%s%s)

en: amend previous commit
uk: внести зміни до попереднього коміту

en: and made changes to the index and/or the working tree.
uk: та внесли зміни до індексу та/або робочого дерева

en: and then use:
    
        git cherry-pick --continue
    
    to resume cherry-picking the remaining commits.
    If you wish to skip this commit, use:
    
        git cherry-pick --skip
uk: а потім скористайтесь:
    
        git cherry-pick --continue
    
    щоб продовжити висмикування решти комітів.
    Якщо ви хочете пропустити цей коміт, скористайтесь
    
        git cherry-pick --skip

en: annotate text from stdin
uk: анотувати текст зі stdin

en: annotated and GPG-signed tag
uk: анотований та підписаний GPG-підписом тег

en: annotated tag %s not available
uk: анотований тег %s недоступний

en: annotated tag, needs a message
uk: анотований тег потребує допису

en: anonymize output
uk: анонімізувати вивід

en: another 'rebase' process appears to be running; '%s.lock' already exists
uk: здається, запущено інший процес "rebase"; "%s.lock" вже існує

en: another process is scheduling background maintenance
uk: ще один процес планує фонове обслуговування

en: any cloned submodules will be shallow
uk: будь-які клоновані підмодулі будуть неглибокими

en: any cloned submodules will use their remote-tracking branch
uk: будь-які клоновані підмодулі будуть використовувати свою віддалено відстежувану гілку

en: append <mark> on broken working tree (default: "-broken")
uk: додати <позначку> до пошкодженого робочого дерева (за замовчуванням: "-broken")

en: append <mark> on dirty working tree (default: "-dirty")
uk: додати <позначку> до брудного робочого дерева (за замовчуванням: \”-dirty\”)

en: append commit name
uk: додати назву коміту

en: append to .git/FETCH_HEAD instead of overwriting
uk: додати до .git/FETCH_HEAD замість перезапису

en: apply a patch without touching the working tree
uk: застосувати латку, не торкаючись робочого дерева

en: apply all changes, even those already present upstream
uk: застосовувати всі зміни, навіть ті, що вже існують у першоджерельному сховищі

en: apply changes matching the given path
uk: застосувати зміни, що відповідають вказаному шляху

en: apply options and merge options cannot be used together
uk: apply опції не можна використовувати разом з merge опціями

en: apply options are incompatible with rebase.autoSquash.  Consider adding --no-autosquash
uk: apply опції несумісні з rebase.autoSquash.  Розгляньте можливість додавання --no-autosquash

en: apply options are incompatible with rebase.rebaseMerges.  Consider adding --no-rebase-merges
uk: apply опції несумісні з rebase.rebaseMerges.  Розгляньте можливість додавання --no-rebase-merges

en: apply options are incompatible with rebase.updateRefs.  Consider adding --no-update-refs
uk: apply опції несумісні з rebase.updateRefs.  Розгляньте можливість додавання --no-update-refs

en: apply partial clone filters to submodules
uk: застосувати фільтри часткового клонування до підмодулів

en: apply refspec to exported refs
uk: застосувати визначник посилання до експортованих посилань

en: apply the patch in reverse
uk: застосувати латку у зворотному порядку

en: applying to an empty history
uk: застосування до порожньої історії

en: approxidate
uk: приблизна дата

en: archive format
uk: формат архіву

en: args
uk: аргументи

en: argument expected for %s
uk: очікувався аргумент для %s

en: argument to --packfile must be a valid hash (got '%s')
uk: аргумент до --packfile має бути коректним хешем (отримано "%s")

en: asked to inherit tracking from '%s', but no merge configuration is set
uk: просили успадкувати відстежування з "%s", але конфігурацію злиття не задано

en: asked to inherit tracking from '%s', but no remote is set
uk: просили успадкувати відстежування з "%s", але віддалене призначення не встановлено

en: attach the patch
uk: прикріпити латку

en: attempt three-way merge, fall back on normal patch if that fails
uk: спробувати тристороннє злиття, повернутися до звичайного латання, якщо це не вдасться

en: attempt to recreate the index
uk: спроба відтворити індекс

en: attempt to reinitialize repository with different hash
uk: спроба переініціалізувати репозиторій з іншим хеш-алгоритмом

en: attempt to remove non-existent note is not an error
uk: спроба видалити неіснуючу нотатку не є помилкою

en: attempting to mmap %llu over limit %llu
uk: спроба виконати mmap %llu за межею %llu

en: attempting to mmap %lu over limit %lu
uk: спроба виконати mmap %lu за межею %lu

en: attempting to write a commit-graph, but 'core.commitGraph' is disabled
uk: спроба записати коміт-граф, але "core.commitGraph" відключено

en: attr spec must not be empty
uk: визначник атрибута повинен бути не порожнім

en: author
uk: автор

en: automatically re-schedule any `exec` that fails
uk: автоматично переносити будь-який "exec", який завершився невдало

en: automatically stash/stash pop before and after
uk: автоматично додавати до та забирати зі схову перед і після

en: available git commands in '%s'
uk: доступні команди git в "%s"

en: bad %s
uk: невірний %s

en: bad --attr-source or GIT_ATTR_SOURCE
uk: невірний --attr-source або GIT_ATTR_SOURCE

en: bad --color-moved argument: %s
uk: невірний --color-moved аргумент: %s

en: bad --ignore-submodules argument: %s
uk: невірний --ignore-submodules аргумент: %s

en: bad --word-diff argument: %s
uk: невірний --word-diff аргумент: %s

en: bad HEAD - I need a HEAD
uk: невірний HEAD - потрібен HEAD

en: bad HEAD - strange symbolic ref
uk: невірний HEAD - дивне символьне посилання

en: bad action '%s' for '%s'
uk: невірна дія "%s" для "%s"

en: bad alias.%s string: %s
uk: невірний псевдонім.%s рядок: %s

en: bad boolean config value '%s' for '%s'
uk: невірне булеве значення конфігурації "%s" для "%s"

en: bad boolean environment value '%s' for '%s'
uk: невірне булеве значення конфігурації "%s" для "%s"

en: bad config line %d in %s
uk: невірний конфігураційний рядок %d в %s

en: bad config line %d in blob %s
uk: невірний конфігураційний рядок %d у blob %s

en: bad config line %d in command line %s
uk: невірний конфігураційний рядок %d у командному рядку %s

en: bad config line %d in file %s
uk: невірний конфігураційний рядок %d у файлі %s

en: bad config line %d in standard input
uk: невірний конфігураційний рядок %d у стандартному вводі

en: bad config line %d in submodule-blob %s
uk: невірний конфігураційний рядок %d у підмодулі-blob %s

en: bad config variable '%s' in file '%s' at line %d
uk: невірна конфігураційна змінна "%s" у файлі "%s", рядок "%d"

en: bad git namespace path "%s"
uk: невірний шлях до простору імен git "%s"

en: bad index file sha1 signature
uk: невірний sha1 підпис індексного файлу

en: bad index version %d
uk: невірна версія індексу %d

en: bad index version '%s'
uk: невірна версія індексу "%s"

en: bad ls-files format: %%%.*s
uk: невірний ls-files формат: %%%.*s

en: bad ls-files format: element '%s' does not end in ')'
uk: невірний ls-files формат: елемент "%s" не закінчується на ")"

en: bad ls-files format: element '%s' does not start with '('
uk: невірний ls-files формат: елемент "%s" не починається з "("

en: bad ls-tree format: %%%.*s
uk: невірний формат ls-tree: %%%.*s

en: bad ls-tree format: element '%s' does not end in ')'
uk: невірний формат ls-tree: елемент "%s" не закінчується на ")"

en: bad ls-tree format: element '%s' does not start with '('
uk: невірний формат ls-tree: елемент "%s" не починається з "("

en: bad mergetag in commit '%s'
uk: невірний mergetag в коміті "%s"

en: bad number of arguments
uk: невірна кількість аргументів

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in %s: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у "%s": %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in blob %s: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у blob %s: %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in command line %s: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у командному рядку %s: %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in file %s: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у файлі %s: %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in standard input: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у стандартному вводі: %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s' in submodule-blob %s: %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s" у підмодулі-blob %s: %s

en: bad numeric config value '%s' for '%s': %s
uk: невірне числове значення конфігурації "%s" для "%s": %s

en: bad object type.
uk: невірний тип обʼєкта.

en: bad pack compression level %d
uk: невірний рівень стиснення пакунка %d

en: bad pack-int-id: %u (%u total packs)
uk: невірний pack-int-id: %u (%u всього пакунків)

en: bad pack.indexVersion=%u
uk: невірний pack.indexVersion=%u

en: bad packed object CRC for %s
uk: невірна CRC запакованого обʼєкта %s

en: bad replace ref name: %s
uk: неприпустима назва заміни посилання: %s

en: bad repository '%s'
uk: невірне сховище "%s"

en: bad revision '%s'
uk: невірна ревізія "%s"

en: bad sha1 file: %s
uk: невірний sha1 файл: %s

en: bad signature 0x%08x
uk: невірний підпис 0x%08x

en: bad source
uk: невірне джерело

en: bad tree object %s
uk: невірний обʼєкт дерева %s

en: bad zlib compression level %d
uk: невірний рівень zlib компресії %d

en: bad/incompatible signature '%s'
uk: невірний/несумісний підпис "%s"

en: ballast character
uk: баластний символ

en: bare repository '%s' is incompatible with fsmonitor
uk: порожнє сховище "%s" несумісне з fsmonitor

en: base commit should be the ancestor of revision list
uk: базовий коміт має бути предком списку ревізій

en: base commit shouldn't be in revision list
uk: базового коміту не має бути в списку ревізій

en: base-commit
uk: базовий коміт

en: batch modes take no arguments
uk: групові режими не потребують аргументів

en: be more quiet
uk: надавати менш розгорнутий вивід

en: be more thorough (increased runtime)
uk: працювати ретельніше (збільшує час виконання)

en: be more verbose
uk: надавати більш розгорнутий вивід

en: be quiet
uk: працювати тихесенько

en: be quiet, only report errors
uk: тихесенько, повідомляти лише про помилки

en: be quiet. implies --no-stat
uk: працювати тихесенько. Мається на увазі --no-stat

en: be verbose
uk: розгорнутий вивід

en: be verbose; must be placed before a subcommand
uk: розгорнутий вивід; має стояти перед підкомандою

en: behind
uk: позаду

en: behind %d
uk: позаду %d

en: binary
uk: бінарний

en: binary patch does not apply to '%s'
uk: бінарна латка не застосовується до "%s"

en: binary patch to '%s' creates incorrect result (expecting %s, got %s)
uk: бінарна латка для "%s" призводить до некоректного результату (очікувалось %s, отримано %s)

en: bisect found first bad commit
uk: бісекція знайшла перший поганий коміт

en: bisect run cannot continue any more
uk: неможливо продовжити бісекцію

en: bisect run failed: 'git bisect %s' exited with error code %d
uk: бісекція завершилася невдало: "git bisect %s" завершено з кодом помилки %d

en: bisect run failed: exit code %d from %s is < 0 or >= 128
uk: бісекція завершилася невдало: код виходу %d з %s є < 0 або >= 128

en: bisect run failed: no command provided.
uk: бісекція завершилася невдало: не надано команду.

en: bisect run success
uk: бісекцію завершено успішно

en: bisecting only with a %s commit
uk: бісекція лише з %s комітом

en: bitmap file '%s' has invalid checksum
uk: bitmap файл "%s" має невірну контрольну суму

en: blob expected for %s '%s'
uk: blob очікується для %s "%s"

en: blob|tree
uk: blob|дерево

en: bogus config parameter: %s
uk: хибний параметр конфігурації: %s

en: bogus count in %s
uk: хибна кількість у %s

en: bogus exit code %d for good revision
uk: хибний код виходу %d для доброї ревізії

en: bogus format in %s
uk: хибний формат у %s

en: borrow the objects from reference repositories
uk: запозичити обʼєкти з репозиторіїв посилань

en: both --cached and trees are given
uk: надані як --cached, так і дерева

en: both added:
uk: додано обома:

en: both deleted:
uk: видалено обома:

en: both files modified: '%s' and '%s'.
uk: обидва файли змінено: "%s" і "%s".

en: both modified:
uk: змінено обома:

en: boundary
uk: межа

en: branch
uk: гілка

en: branch %s is being bisected at %s
uk: гілка %s бісектується в %s

en: branch %s is being rebased at %s
uk: гілка %s перебазується на %s

en: branch '%s' does not exist
uk: гілка "%s" не існує

en: branch '%s' has no remote for pushing
uk: гілка "%s" не має віддаленого призначення для надсилання

en: branch '%s' has no upstream information
uk: гілка "%s" не має інформації щодо першоджерельного сховища

en: branch '%s' not found
uk: гілка "%s" не знайдена

en: branch '%s' not found.
    Did you forget --remote?
uk: гілка "%s" не знайдена.
    Ви забули --remote?

en: branch '%s' set up to track '%s' by rebasing.
uk: гілку "%s" налаштовано на відстежування "%s" через перебазування.

en: branch '%s' set up to track '%s'.
uk: гілку "%s" налаштовано на відстежування "%s".

en: branch '%s' set up to track:
uk: гілку "%s" налаштовано на відстежування:

en: branch copy failed
uk: не вдалося скопіювати гілку

en: branch is copied, but update of config-file failed
uk: гілку скопійовано, але не вдалося оновити конфігураційний файл

en: branch is renamed, but update of config-file failed
uk: гілку перейменовано, але не вдалося оновити конфігураційний файл

en: branch name required
uk: назва гілки є обовʼязковою

en: branch of repository to add as submodule
uk: гілка сховища, яку потрібно додати як підмодуль

en: branch rename failed
uk: не вдалося перейменувати гілку

en: branch renamed to %s, but HEAD is not updated
uk: гілку перейменовано на %s, але HEAD не оновлено

en: branch to checkout after clone
uk: гілка, на яку перейти після клонування

en: branch with --recurse-submodules can only be used if submodule.propagateBranches is enabled
uk: гілку з --recurse-submodules можна використовувати лише якщо увімкнено submodule.propagateBranches

en: branch(es) to track
uk: гілка(и) для відстежування

en: break complete rewrite changes into pairs of delete and create
uk: розбити повний перезапис змін на пари delete та create

en: broken index, expect %s in %s, got %s
uk: пошкоджений індекс, очікувався %s у %s, отримано %s

en: broken link from %7s %s
uk: пошкоджене посилання з %7s %s

en: broken link from %7s %s
                  to %7s %s
uk: пошкоджене посилання з %7s %s
                        на %7s %s

en: broken links
uk: пошкоджені посилання

en: buffer --batch output
uk: буферизувати --batch вивід

en: build a temporary index based on embedded index information
uk: створити тимчасовий індекс на основі вбудованої індексної інформації

en: bundle list at '%s' has no mode
uk: список пакунків на "%s" не має режиму

en: bundle-uri operation not supported by protocol
uk: bundle-uri операція не підтримується протоколом

en: bundle-uri: expected flush after arguments
uk: bundle-uri: очікувалось flush після аргументів

en: bundle-uri: got an empty line
uk: bundle-uri: отримано порожній рядок

en: bundle-uri: line has empty key or value
uk: bundle-uri: рядок має порожній ключ або значення

en: bundle-uri: line is not of the form 'key=value'
uk: bundle-uri: рядок не відповідає формату "key=value"

en: bundle-uri: unexpected argument: '%s'
uk: bundle-uri: неочікуваний аргумент: "%s"

en: bypass post-rewrite hook
uk: обійти post-rewrite гачок

en: bypass pre-applypatch and applypatch-msg hooks
uk: обійти pre-applypatch та applypatch-msg гачки

en: bypass pre-commit and commit-msg hooks
uk: обходити pre-commit та commit-msg гачки

en: bypass pre-merge-commit and commit-msg hooks
uk: обходити pre-merge-commit та commit-msg гачки

en: bypass pre-push hook
uk: обійти pre-push гачок

en: byte
uk: байт

en: bytes
uk: байти

en: can not move directory into itself
uk: неможливо перемістити директорію в саму себе

en: can't change the meaning of the term '%s'
uk: неможливо змінити значення терміну "%s"

en: can't connect to subservice %s
uk: неможливо підключитися до підсервісу %s

en: can't dup helper output fd
uk: неможливо зробити копію дескриптора файла виводу помічника

en: can't fetch into checked-out branch
uk: неможливо виконати отримання в активну гілку

en: can't open file %s
uk: неможливо відкрити файл %s

en: can't open patch '%s': %s
uk: неможливо відкрити латку "%s": %s

en: can't revert as initial commit
uk: неможливо зробити вивертання як початковий коміт

en: can't start thread for copying data
uk: неможливо запустити потік для копіювання даних

en: can't start thread for copying data: %s
uk: неможливо запустити потік для копіювання даних: %s

en: can't use the builtin command '%s' as a term
uk: неможливо використати вбудовану команду "%s" як термін

en: cancel revert or cherry-pick sequence
uk: скасувати процес вивертання або висмикування

en: cancelling a cherry picking in progress
uk: наразі йде скасування висмикування

en: cancelling a revert in progress
uk: наразі йде скасування вивертання

en: cannot %s: You have unstaged changes.
uk: неможливо %s: У вас є неіндексовані зміни.

en: cannot %s: Your index contains uncommitted changes.
uk: неможливо виконати %s: Ваш індекс містить незакомічені зміни.

en: cannot '%s' without a previous commit
uk: неможливо зробити "%s" без попереднього коміту

en: cannot abort from a branch yet to be born
uk: неможливо перервати з гілки, яка ще не народилася

en: cannot amend non-existing commit
uk: неможливо виправити неіснуючий коміт

en: cannot apply a stash in the middle of a merge
uk: неможливо застосувати схов посеред злиття

en: cannot apply binary patch to '%s' without full index line
uk: неможливо застосувати бінарну латку до "%s" без повного індексного рядка

en: cannot both write and verify reverse index
uk: неможливо одночасно записувати та звіряти зворотний індекс

en: cannot change to '%s'
uk: неможливо змінити на "%s"

en: cannot chdir to %s
uk: не вдалося виконати chdir %s

en: cannot chdir to '%s'
uk: неможливо змінити директорію на "%s"

en: cannot checkout %s
uk: неможливо переключити стан %s

en: cannot cherry-pick during a revert.
uk: неможливо зробити висмикування під час вивертання.

en: cannot chmod %cx '%s'
uk: неможливо виконати chmod %cx "%s"

en: cannot clone from filtered bundle
uk: неможливо клонувати з відфільтрованого пакунка

en: cannot clone submodule '%s' without a URL
uk: неможливо клонувати підмодуль "%s" без URL-адреси

en: cannot close written %s file '%s'
uk: неможливо закрити записаний %s файл '%s'

en: cannot come back to cwd
uk: неможливо повернутися до поточної робочої директорії

en: cannot compare a named pipe to a directory
uk: неможливо порівняти іменований канал з директорією

en: cannot compare stdin to a directory
uk: неможливо порівняти stdin з директорією

en: cannot continue with staged changes in the following files:
    %s
uk: неможливо продовжити з індексованими змінами в наступних файлах:
    %s

en: cannot copy '%s' to '%s'
uk: неможливо скопіювати "%s" до "%s"

en: cannot copy the current branch while not on any
uk: неможливо скопіювати поточну гілку, не перебуваючи на жодній з них

en: cannot create '%s'
uk: неможливо створити "%s"

en: cannot create an empty blob in the object database
uk: неможливо створити порожній blob в базі даних обʼєктів

en: cannot create async thread: %s
uk: неможливо створити асинхронний потік: %s

en: cannot create configuration file %s
uk: неможливо створити конфігураційний файл %s

en: cannot deduce worktree name from '%s'
uk: неможливо вивести назву робочого дерева з "%s"

en: cannot deflate request; zlib deflate error %d
uk: неможливо запакувати запит; zlib помилка пакування %d

en: cannot deflate request; zlib end error %d
uk: неможливо запакувати запит; zlib помилка завершення %d

en: cannot delete branch '%s' used by worktree at '%s'
uk: неможливо видалити гілку "%s", яка використовується робочим деревом у "%s"

en: cannot delete packs in a precious-objects repo
uk: неможливо видалити пакунки в precious-objects сховищі

en: cannot do a partial commit during a cherry-pick.
uk: неможливо зробити частковий коміт під час висмикування.

en: cannot do a partial commit during a merge.
uk: неможливо зробити частковий коміт під час злиття.

en: cannot do a partial commit during a rebase.
uk: неможливо зробити частковий коміт під час перебазування.

en: cannot edit description of more than one branch
uk: неможливо редагувати опис більш ніж однієї гілки

en: cannot feed the input to external filter '%s'
uk: неможливо подати вхідні дані на зовнішній фільтр "%s"

en: cannot fetch by sha1 over smart http
uk: неможливо отримати дані за допомогою sha1 через smart http

en: cannot fill %d byte | cannot fill %d bytes
uk[0]: не вдається заповнити %d байт
uk[1]: не вдається заповнити %d байти
uk[2]: не вдається заповнити %d байтів

en: cannot find commit %s (%s)
uk: не вдалося знайти коміт %s (%s)

en: cannot find revision %s to ignore
uk: неможливо знайти ревізію %s для ігнорування

en: cannot fix permission bits on '%s'
uk: неможливо виправити біти дозволу на "%s"

en: cannot fixup root commit
uk: не вдалося виправити кореневий коміт

en: cannot force update the branch '%s' used by worktree at '%s'
uk: неможливо примусово оновити гілку "%s", яка використовується робочим деревом у "%s"

en: cannot fork to run external filter '%s'
uk: неможливо розгалужити для запуску зовнішнього фільтра "%s"

en: cannot fstat bitmap file
uk: неможливо виконати fstat для bitmap файла

en: cannot fstat gitattributes file '%s'
uk: неможливо виконати fstat для файла git атрибутів "%s"

en: cannot fstat packfile
uk: неможливо зробити fstat файла пакунка

en: cannot fully parse %s=%s
uk: неможливо повністю розібрати %s=%s

en: cannot get commit message for %s
uk: неможливо отримати допис до коміту для %s

en: cannot get patch id
uk: неможливо отримати ідентифікатор латки

en: cannot give description to detached HEAD
uk: неможливо надати опис відокремленому HEAD

en: cannot handle %s as a builtin
uk: неможливо обробити %s як вбудовану команду

en: cannot handle more than %d base. Ignoring %s. | cannot handle more than %d bases. Ignoring %s.
uk[0]: неможливо обробити більш ніж %d базу. Ігнорування %s.
uk[1]: неможливо обробити більш ніж %d бази. Ігнорування %s.
uk[2]: неможливо обробити більш ніж %d баз. Ігнорування %s.

en: cannot handle more than %d rev. | cannot handle more than %d revs.
uk[0]: неможливо обробити більше %d ревізії.
uk[1]: неможливо обробити більше %d ревізій.
uk[2]: неможливо обробити більше %d ревізій.

en: cannot handle pushes this big
uk: неможливо впоратися з такими великими надсиланнями

en: cannot have both --quiet and --verbose
uk: неможливо мати одночасно --quiet і --verbose

en: cannot inherit upstream tracking configuration of multiple refs when rebasing is requested
uk: неможливо успадкувати першоджерельну конфігурацію відстежування кількох посилань при запиті перебазування

en: cannot merge graph %s, too many commits: %llu
uk: неможливо обʼєднати граф %s, занадто багато комітів: %llu

en: cannot merge graph %s, too many commits: %lu
uk: неможливо обʼєднати граф %s, занадто багато комітів: %lu

en: cannot merge graphs with %llu, %llu commits
uk: неможливо обʼєднати графи з %llu, %llu комітів

en: cannot merge graphs with %lu, %lu commits
uk: неможливо обʼєднати графи з %lu, %lu комітів

en: cannot merge without a current revision
uk: неможливо злити без поточної ревізії

en: cannot mix --commit, --abort or -s/--strategy
uk: не можна змішувати --commit, --abort або -s/--strategy

en: cannot mkdir %s
uk: не вдалося виконати mkdir %s

en: cannot move a locked working tree, lock reason: %s
    use 'move -f -f' to override or unlock first
uk: неможливо перемістити заблоковане робоче дерево, причина блокування: %s
    скористайтесь командою "move -f -f", щоб спочатку перевизначити або розблокувати його

en: cannot move a locked working tree;
    use 'move -f -f' to override or unlock first
uk: неможливо перемістити заблоковане робоче дерево;
    скористайтесь командою "move -f -f", щоб спочатку перевизначити або розблокувати його

en: cannot open %s
uk: неможливо відкрити %s

en: cannot open '%s'
uk: неможливо відкрити "%s"

en: cannot open file '%s' for reading
uk: неможливо відкрити файл "%s" для читання

en: cannot open file '%s' for writing
uk: не вдалося відкрити файл "%s" для запису

en: cannot open file '%s' in mode '%s'
uk: неможливо відкрити файл "%s" у режимі "%s"

en: cannot open index for %s
uk: неможливо відкрити індекс для %s

en: cannot open pack index
uk: не вдалося відкрити індекс пакунка

en: cannot open patch file %s
uk: не вдається відкрити файл латки %s

en: cannot opendir '%s'
uk: неможливо виконати opendir "%s"

en: cannot overwrite multiple values with a single value
           Use a regexp, --add or --replace-all to change %s.
uk: неможливо перезаписати кілька значень одним значенням
           Використовуйте regexp, --add або --replace-all для зміни %s.

en: cannot parse color '%s'
uk: не вдалося розібрати колір "%s"

en: cannot parse expected object name '%s'
uk: неможливо розібрати очікувану назву обʼєкту "%s"

en: cannot pread pack file
uk: неможливо прочитати файл пакунка

en: cannot process '%s' and '%s' at the same time
uk: неможливо обробити "%s" і "%s" одночасно

en: cannot prune in a precious-objects repo
uk: неможливо виконати видалення в precious-objects сховищі

en: cannot read '%s'
uk: неможливо прочитати "%s"

en: cannot read '%s': %s
uk: неможливо прочитати "%s": %s

en: cannot read HEAD
uk: неможливо прочитати HEAD

en: cannot read blob %s for path %s
uk: неможливо прочитати blob %s для шляху %s

en: cannot read existing object %s
uk: неможливо прочитати існуючий об’єкт %s

en: cannot read existing object info %s
uk: неможливо прочитати інформацію про існуючий об’єкт %s

en: cannot read file '%s' for replaying
uk: не вдалося прочитати файл "%s" для відтворення

en: cannot read note data from non-blob object '%s'.
uk: неможливо прочитати дані нотатки з не-blob обʼєкту "%s".

en: cannot read object %s
uk: неможливо прочитати обʼєкт %s

en: cannot read object %s '%s'
uk: неможливо прочитати об’єкт %s "%s"

en: cannot read object for %s
uk: неможливо прочитати обʼєкт для %s

en: cannot read the current contents of '%s'
uk: неможливо прочитати поточний вміст "%s"

en: cannot read the index
uk: неможливо прочитати індекс

en: cannot readlink '%s'
uk: неможливо виконати readlink "%s"

en: cannot rebase with locally recorded submodule modifications
uk: неможливо перебазувати з локально записаними модифікаціями підмодуля

en: cannot rebase: You have unstaged changes.
uk: неможливо перебазувати: у вас є неіндексовані зміни.

en: cannot remove a locked working tree, lock reason: %s
    use 'remove -f -f' to override or unlock first
uk: неможливо видалити заблоковане робоче дерево, причина блокування: %s
    скористайтесь "remove -f -f", щоб перевизначити або розблокувати

en: cannot remove a locked working tree;
    use 'remove -f -f' to override or unlock first
uk: неможливо видалити заблоковане робоче дерево;
    скористайтесь "remove -f -f", щоб перевизначити або розблокувати

en: cannot rename the current branch while not on any
uk: неможливо перейменувати поточну гілку, не перебуваючи на жодній з них

en: cannot repack to clean up
uk: неможливо перепакувати, щоб очистити

en: cannot resolve 'simple' push to a single destination
uk: неможливо розвʼязати "simple" надсилання до єдиного пункту призначення

en: cannot resolve HEAD
uk: неможливо розпізнати HEAD

en: cannot restore terminal settings
uk: не вдалося відновити налаштування термінала

en: cannot resume in the background, please use 'fg' to resume
uk: неможливо поновити роботу у фоновому режимі; будь ласка, скористайтесь "fg" для поновлення

en: cannot resume: %s does not exist.
uk: неможливо продовжити: %s не існує.

en: cannot reverse-apply a binary patch without the reverse hunk to '%s'
uk: неможливо виконати reverse-apply бінарної латки без зворотнього шматка до "%s"

en: cannot revert during a cherry-pick.
uk: неможливо зробити вивертання під час висмикування.

en: cannot select preferred pack %s with no objects
uk: неможливо вибрати бажаний пакунок %s за відсутності об’єктів

en: cannot send message as 7bit
uk: неможливо надіслати повідомлення як 7bit

en: cannot set up tracking information; starting point '%s' is not a branch
uk: неможливо налаштувати інформацію про відстежування; початкова точка "%s" не є гілкою

en: cannot specify pathnames with --stdin
uk: неможливо вказувати назви шляхів із --stdin

en: cannot start proxy %s
uk: неможливо запустити проксі %s

en: cannot stat '%s'
uk: неможливо виконати stat "%s"

en: cannot stat template '%s'
uk: неможливо виконати stat шаблона "%s"

en: cannot store %s
uk: неможливо зберегти %s

en: cannot store reverse index file
uk: неможливо зберегти файл зворотнього індексу

en: cannot stream blob %s
uk: неможливо транслювати blob %s

en: cannot strip one component off url '%s'
uk: неможливо вилучити один компонент з url '%s'

en: cannot switch branch in the middle of an am session
    Consider "git am --quit" or "git worktree add".
uk: неможливо змінити гілку під час am сеансу
    Спробуйте "git am --quit" або "git worktree add".

en: cannot switch branch while cherry-picking
    Consider "git cherry-pick --quit" or "git worktree add".
uk: неможливо змінити гілку під час висмикування
    Спробуйте "git cherry-pick --quit" або "git worktree add".

en: cannot switch branch while merging
    Consider "git merge --quit" or "git worktree add".
uk: неможливо змінити гілку під час злиття
    Спробуйте "git merge --quit" або "git worktree add".

en: cannot switch branch while rebasing
    Consider "git rebase --quit" or "git worktree add".
uk: неможливо змінити гілку під час перебазування
    Спробуйте "git rebase --quit" або "git worktree add".

en: cannot switch branch while reverting
    Consider "git revert --quit" or "git worktree add".
uk: неможливо змінити гілку під час вивертання
    Спробуйте "git revert --quit" або "git worktree add".

en: cannot symlink '%s' '%s'
uk: неможливо виконати symlink "%s" "%s"

en: cannot unlink '%s'
uk: неможливо видалити "%s"

en: cannot unlink stray '%s'
uk: неможливо видалити блукаючий "%s"

en: cannot unlink temporary alternates file
uk: неможливо видалити тимчасовий файл запозичених обʼєктів

en: cannot use %s as an exclude file
uk: неможливо використовувати %s як файл виключення

en: cannot use --filter with --stdin-packs
uk: неможливо використовувати --filter з --stdin-packs

en: cannot use --stdin-packs with --cruft
uk: неможливо використовувати --stdin-packs з --cruft

en: cannot use -a with -d
uk: не можна використовувати -a з -d

en: cannot use bare repository '%s' (safe.bareRepository is '%s')
uk: неможливо використати порожнє сховище "%s" (safe.bareRepository встановлено в "%s")

en: cannot use internal rev list with --cruft
uk: неможливо використовувати внутрішній список ревізій з --cruft

en: cannot use internal rev list with --stdin-packs
uk: неможливо використовувати внутрішній список ревізій з --stdin-packs

en: cannot use split index with a sparse index
uk: неможливо використовувати розділений індекс з розрідженим індексом

en: cannot write %s file '%s'
uk: неможливо записати %s файл '%s'

en: cannot write '%s'
uk: неможливо записати "%s"

en: cannot write bundle version %d with algorithm %s
uk: неможливо записати версію пакунка %d з алгоритмом %s

en: cannot write split index for a sparse index
uk: неможливо записати розділений індекс для розрідженого індексу

en: case insensitive matching
uk: нечутливе до регістру зіставлення

en: cat-file reported failure
uk: cat-file повідомила про збій

en: chain length = %d: %lu object | chain length = %d: %lu objects
uk[0]: довжина ланцюжка = %d: %lu об’єкт
uk[1]: довжина ланцюжка = %d: %lu об’єкти
uk[2]: довжина ланцюжка = %d: %lu об’єктів

en: change a commit's parents
uk: змінити батьків коміту

en: change the upstream info
uk: змінити інформацію щодо першоджерельного сховища

en: check for forced-updates on all updated branches
uk: перевірити на примусове оновлення для всіх оновлених гілок

en: check for reference existence without resolving
uk: перевіряти наявність посилання без розвʼязання

en: check if - even missing - files are ignored in dry run
uk: перевірити, чи ігноруються файли, навіть якщо вони відсутні, під час пробного запуску

en: check if <object> exists
uk: перевірити, чи існує <об’єкт>

en: check only connectivity
uk: перевірити лише звʼязність

en: check out all files in the index
uk: переключити стан для всіх файлів в індексі

en: checking out '%s' failed. Try 'git bisect start <valid-branch>'.
uk: переключення на "%s" завершилося невдало. Спробуйте "git bisect start <дійсна-гілка>".

en: checkout <branch> even if already checked out in other worktree
uk: перейти на <гілку>, навіть якщо вона вже активна в іншому робочому дереві

en: checkout <branch> instead of the remote's HEAD
uk: перейти до <гілки> замість HEAD віддаленого сховища

en: checkout our version for unmerged files
uk: використовувати нашу версію для не злитих файлів

en: checkout their version for unmerged files
uk: використовувати їхню версію для не злитих файлів

en: checksum doesn't match in MIDX and bitmap
uk: контрольна сума не збігається в MIDX і bitmap

en: cherry-pick
uk: висмикування

en: cherry-pick all commits, even if unchanged
uk: висмикнути всі коміти, навіть якщо вони не змінені

en: cherry-pick failed
uk: висмикування не вдалося

en: cherry-pick is already in progress
uk: наразі вже триває висмикування

en: chmod on %s failed
uk: не вдалося виконати chmod на %s

en: choose a diff algorithm
uk: вибрати алгоритм різниці

en: choose all items
uk: вибрати всі елементи

en: chunk id %x not %d-byte aligned
uk: шматок в id %x не %d-byte впорядкований

en: clean               - start cleaning
    filter by pattern   - exclude items from deletion
    select by numbers   - select items to be deleted by numbers
    ask each            - confirm each deletion (like "rm -i")
    quit                - stop cleaning
    help                - this screen
    ?                   - help for prompt selection
uk: clean               - розпочати прибирання
    filter by pattern   - виключити елементи з прибирання
    select by numbers   - вибрати елементи для прибирання за номерами
    ask each            - підтверджувати кожне видалення (як "rm -i")
    quit                - припинити прибирання
    help                - показати цей екран
    ?                   - підказка для швидкого вибору

en: clean.requireForce defaults to true and neither -i, -n, nor -f given; refusing to clean
uk: clean.requireForce встановлено у true за замовчуванням і не задано ні -i, ні -n, ні -f; відмовлено в прибиранні

en: clean.requireForce set to true and neither -i, -n, nor -f given; refusing to clean
uk: clean.requireForce встановлено у true і не задано ні -i, ні -n, ні -f; відмовлено в прибиранні

en: clear all previously-defined decoration filters
uk: очистити всі раніше визначені фільтри оздоблення

en: clear assumed-unchanged bit
uk: очистити assumed-unchanged біт

en: clear fsmonitor valid bit
uk: очистити біт придатності для fsmonitor

en: clear skip-worktree bit
uk: очистити skip-worktree біт

en: clear the cache tree before each iteration
uk: очищати дерево кешу перед кожною ітерацією

en: clone --recursive is not compatible with both --reference and --reference-if-able
uk: clone --recursive не сумісне з --reference та --reference-if-able одночасно

en: clone of '%s' into submodule path '%s' failed
uk: не вдалося клонувати "%s" у шлях підмодуля "%s"

en: clone only one branch, HEAD or --branch
uk: клонувати лише одну гілку, HEAD або --branch

en: close failed on standard output
uk: не вдалося закрити стандартний вивід

en: closedir('%s') failed
uk: closedir("%s") завершився невдало

en: closing file '%s'
uk: закриття файлу "%s"

en: cmdline ends with \
uk: cmdline завершується символом \

en: collaborate (see also: git help workflows)
uk: співпрацювати (дивіться також: git help workflows)

en: collecting merge info failed for trees %s, %s, %s
uk: збирання інформації про злиття не вдалося для дерев %s, %s, %s

en: color '*!+-' corresponding to the branch
uk: колір "*!+-" відповідно на гілку

en: color lines by age
uk: розфарбувати рядки за віком

en: color moved setting must be one of 'no', 'default', 'blocks', 'zebra', 'dimmed-zebra', 'plain'
uk: значення параметра кольору перенесення має бути одним з "no", "default", "blocks", "zebra", "dimmed-zebra", "plain"

en: color redundant metadata from previous line differently
uk: розфарбувати надлишкові метадані з попереднього рядка інакше

en: color-moved-ws: allow-indentation-change cannot be combined with other whitespace modes
uk: color-moved-ws: allow-indentation-change не можна комбінувати з іншими режимами відображення пробілів

en: combine patterns specified with -e
uk: об’єднати шаблони, вказані через -e

en: combined diff formats ('-c' and '--cc') are not supported in
    directory diff mode ('-d' and '--dir-diff').
uk: комбіновані формати diff ("-c" і "--cc") не підтримуються у
    режимі порівняння директорій ("-d" і "--dir-diff").

en: command
uk: команда

en: command token to send to the server
uk: токен команди для відправки на сервер

en: commit
uk: коміт

en: commit %s does not have parent %d
uk: коміт %s не має джерела %d

en: commit %s exists in commit-graph but not in the object database
uk: коміт %s існує в коміт-графі, але не в базі даних обʼєктів

en: commit %s is a merge but no -m option was given.
uk: коміт %s - це злиття, але опція -m не була вказана.

en: commit %s is not marked reachable
uk: коміт %s не позначений як досяжний

en: commit '%s' doesn't have an indexed bitmap
uk: коміт "%s" не має індексованого bitmap

en: commit '%s' has malformed author line
uk: у коміті "%s" невірно сформовано рядок автора

en: commit '%s' lacks author header
uk: у коміті "%s" немає заголовка автора

en: commit all changed files
uk: закомітити всі змінені файли

en: commit count in base graph too high: %llu
uk: кількість комітів у базовому графі занадто велика: %llu

en: commit count in base graph too high: %lu
uk: кількість комітів у базовому графі занадто велика: %lu

en: commit date for commit %s in commit-graph is %llu != %llu
uk: дата коміту для коміту %s у коміт-графі є %llu != %llu

en: commit date for commit %s in commit-graph is %lu != %lu
uk: дата коміту для коміту %s у коміт-графі є %lu != %lu

en: commit message
uk: допис до коміту

en: commit only specified files
uk: комітити лише вказані файли

en: commit your changes or stash them to proceed.
uk: зробіть коміт або додайте ваші зміни до схову, щоб продовжити.

en: commit-graph base graphs chunk is too small
uk: занадто малий шматок базових графів коміт-графа

en: commit-graph chain does not match
uk: ланцюжок коміт-графа не співпадає

en: commit-graph file is too small
uk: файл коміт-графа занадто малий

en: commit-graph file is too small to hold %u chunks
uk: файл коміт-графа занадто малий, щоб вмістити %u шматків

en: commit-graph generation for commit %s is %llu < %llu
uk: генерація коміт-графа для коміту %s є %llu < %llu

en: commit-graph generation for commit %s is %lu < %lu
uk: генерація коміт-графа для коміту %s є %lu < %lu

en: commit-graph has both zero and non-zero generations (e.g., commits '%s' and '%s')
uk: коміт-граф має як нульові, так і ненульові генерації (коміти "%s" і "%s")

en: commit-graph has incorrect OID order: %s then %s
uk: коміт-граф має невірну OID послідовність: %s потім %s

en: commit-graph has incorrect fanout value: fanout[%d] = %u != %u
uk: коміт-граф має невірне fanout значення: fanout[%d] = %u != %u

en: commit-graph has no base graphs chunk
uk: коміт-граф не має шматка базових графів

en: commit-graph hash version %X does not match version %X
uk: хеш версія коміт-графа %X не збігається з версією %X

en: commit-graph overflow generation data is too small
uk: занадто мало даних про переповнення коміт-граф генерації

en: commit-graph parent for %s is %s != %s
uk: батько для %s коміт-графа є %s != %s

en: commit-graph parent list for commit %s is too long
uk: список батьків для коміту %s коміт-графа занадто довгий

en: commit-graph parent list for commit %s terminates early
uk: список батьків коміт-графа для коміту %s завершився передчасно

en: commit-graph requires overflow generation data but has none
uk: коміт-граф потребує даних генерації переповнення, але їх немаєданих

en: commit-graph signature %X does not match signature %X
uk: підпис коміт-графа %X не збігається з підписом %X

en: commit-graph version %X does not match version %X
uk: версія коміт-графа %X не збігається з версією %X

en: compare the commit in the index with that in the submodule HEAD
uk: порівняти коміт в індексі з комітом у HEAD підмодуля

en: compiler info:
uk: інформація щодо компілятора:

en: completed with %d local object | completed with %d local objects
uk[0]: завершено з %d локальним об’єктом
uk[1]: завершено з %d локальними об’єктами
uk[2]: завершено з %d локальними об’єктами

en: compute full ahead/behind values
uk: обчислювати повні попереду/позаду значення

en: condensed summary such as creations, renames and mode changes
uk: стислі підсумки, такі як створення, перейменування та зміни режимів

en: config
uk: конфіг

en: config key storing a list of repository paths
uk: ключ конфігурації, в якому зберігається список шляхів до сховищ

en: config remote shorthand cannot begin with '/': %s
uk: скорочення віддаленої конфігураціі не може починатися з '/': %s

en: conflict style (merge, diff3, or zdiff3)
uk: конфлікт стилю (merge, diff3 або zdiff3)

en: conflicted
uk: конфлікт

en: conflicts in index. Try without --index.
uk: конфлікти в індексі. Спробуйте без --index.

en: confused by unstable object source data for %s
uk: збентежений нестабільними початковими даними обʼєкта для %s

en: confusion beyond insanity
uk: плутанина на межі пекельного борошна

en: confusion beyond insanity in parse_pack_objects()
uk: плутанина на межі пекельного борошна в parse_pack_objects()

en: consider <n> most recent tags (default: 10)
uk: враховувати <н> останніх тегів (за замовчуванням: 10)

en: content
uk: вміст

en: continue
uk: продовжити

en: continue applying patches after resolving a conflict
uk: продовжити застосування латки після вирішення конфлікту

en: continue listing the history of a file beyond renames
uk: продовжити виведення історії файлу після перейменування

en: continue refresh even when index needs update
uk: продовжити оновлення, навіть якщо індекс потребує змін

en: continue the current in-progress merge
uk: продовжити поточний процес злиття

en: control for recursive fetching of submodules
uk: управління рекурсивним отриманням підмодулів

en: control recursive fetching of submodules
uk: контролювати рекурсивне отримання підмодулів

en: control recursive pushing of submodules
uk: контролювати рекурсивне надсилання підмодулів

en: control the order in which files appear in the output
uk: керувати порядком, у якому файли зʼявляються у виводі

en: control use of pre-merge-commit and commit-msg hooks
uk: контролювати використання гачків pre-merge-commit та commit-msg

en: convert <from> to <to> in anonymized output
uk: конвертувати <від> в <до> в анонімізованому виводі

en: convert existing graft file
uk: конвертувати існуючий файл щеплення

en: convert to a complete repository
uk: перетворити на повне сховище

en: copied:
uk: скопійовано:

en: copy Message-ID to the end of commit message
uk: копіювати Message-ID в кінець допису до коміту

en: copy a branch and its reflog
uk: скопіювати гілку та її журнал посилань

en: copy a branch, even if target exists
uk: скопіювати гілку, навіть якщо призначення існує

en: copy out the files from named stage
uk: скопіювати файли з іменованої стадії

en: core.commentChar should only be one ASCII character
uk: core.commentChar має бути лише одним символом ASCII

en: core.fsmonitor is set; remove it if you really want to disable fsmonitor
uk: core.fsmonitor встановлено; видаліть його, якщо ви дійсно хочете вимкнути fsmonitor

en: core.fsmonitor is unset; set it if you really want to enable fsmonitor
uk: core.fsmonitor не встановлено; встановіть його, якщо ви дійсно хочете увімкнути fsmonitor

en: core.fsyncMethod = batch is unsupported on this platform
uk: core.fsyncMethod = batch не підтримується на цій платформі

en: core.fsyncObjectFiles is deprecated; use core.fsync instead
uk: core.fsyncObjectFiles застаріла; натомість використовуйте core.fsync

en: core.splitIndex is set to false; remove or change it, if you really want to enable split index
uk: core.splitIndex встановлено в false; видаліть або змініть його, якщо ви дійсно хочете увімкнути розділений індекс

en: core.splitIndex is set to true; remove or change it, if you really want to disable split index
uk: core.splitIndex встановлено в true; видаліть або змініть його, якщо ви дійсно хочете вимкнути розділений індекс

en: core.untrackedCache is set to false; remove or change it, if you really want to enable the untracked cache
uk: core.untrackedCache встановлено в false; видаліть або змініть його, якщо ви дійсно хочете увімкнути невідстежуваний кеш

en: core.untrackedCache is set to true; remove or change it, if you really want to disable the untracked cache
uk: core.untrackedCache встановлено в true; видаліть або змініть його, якщо ви дійсно хочете вимкнути невідстежуваний кеш

en: corrupt MERGE_RR
uk: пошкоджений MERGE_RR

en: corrupt author: missing date information
uk: пошкоджені дані про автора: відсутня інформація про дату

en: corrupt binary patch at line %d: %.*s
uk: пошкоджена бінарна латка у рядку %d: %.*s

en: corrupt bitmap lookup table: commit index %u out of range
uk: пошкоджена bitmap таблиця пошуку: індекс коміту %u поза межами діапазону

en: corrupt bitmap lookup table: triplet position out of index
uk: пошкоджена bitmap таблиця пошуку: триплетна позиція поза індексом

en: corrupt bitmap lookup table: xor chain exceeds entry count
uk: пошкоджена bitmap таблиця пошуку: xor ланцюжок перевищує кількість записів

en: corrupt ewah bitmap: commit index %u out of range
uk: пошкоджений ewah bitmap: індекс коміту %u поза межами діапазону

en: corrupt ewah bitmap: truncated header for bitmap of commit "%s"
uk: пошкоджений ewah bitmap: урізаний заголовок для bitmap коміту "%s"

en: corrupt ewah bitmap: truncated header for entry %d
uk: пошкоджений ewah bitmap: урізаний заголовок для запису %d

en: corrupt loose object '%s'
uk: пошкоджено вільний обʼєкт "%s"

en: corrupt packed object for %s
uk: пошкоджений запакований обʼєкт для %s

en: corrupt patch at line %d
uk: пошкоджена латка у рядку %d

en: corrupt patch for submodule %s
uk: пошкоджена латка для підмодуля %s

en: corrupted bitmap index (too small)
uk: пошкоджений bitmap індекс (занадто малий)

en: corrupted bitmap index file (too short to fit hash cache)
uk: пошкоджений файл bitmap індексу (занадто короткий щоб умістити кеш хеша)

en: corrupted bitmap index file (too short to fit lookup table)
uk: пошкоджений файл bitmap індексу (занадто короткий, щоб вмістити таблицю пошуку)

en: corrupted bitmap index file (wrong header)
uk: пошкоджений файл bitmap індексу (занадто малий)

en: corrupted bitmap pack index
uk: пошкоджений bitmap індекс пакунка

en: could not add %s to temporary index
uk: не вдалося додати %s до тимчасового індексу

en: could not add directory '%s' to archiver
uk: не вдалося додати директорію "%s" до архіватора

en: could not add enlistment
uk: не вдалося додати кореневу директорію проекту

en: could not apply %s... %s
uk: не вдалося застосувати %s... %s

en: could not apply '%s'
uk: не вдалося застосувати "%s"

en: could not archive missing directory '%s'
uk: не вдалося заархівувати відсутню директорію "%s"

en: could not cd home '%s'
uk: не вдалося виконати cd home "%s"

en: could not change to '%s'
uk: не вдалося змінити на "%s"

en: could not check out original HEAD '%s'. Try 'git bisect reset <commit>'.
uk: не вдалося переключитися на початковий HEAD "%s". Спробуйте "git bisect reset <коміт>".

en: could not close '%s'
uk: не вдалося закрити "%s"

en: could not close refs snapshot tempfile
uk: не вдалося закрити тимчасовий файл знімка посилань

en: could not commit staged changes.
uk: не вдалося записати індексовані зміни.

en: could not configure %s=%s
uk: не вдалося налаштувати %s=%s

en: could not configure '%s'
uk: не вдалося налаштувати "%s"

en: could not configure for full clone
uk: не вдалося налаштувати для повного клона

en: could not configure log.excludeDecoration
uk: не вдалося налаштувати log.excludeDecoration

en: could not configure remote in '%s'
uk: не вдалося налаштувати віддалене сховище в "%s"

en: could not convert the following graft(s):
    %s
uk: не вдалося конвертувати наступні прищепи:
    %s

en: could not convert to wide characters: '%s'
uk: не вдалося перетворити в широкі символи: "%s"

en: could not copy '%s' to '%s'
uk: не вдалося скопіювати "%s" в "%s"

en: could not create directories for %s
uk: не вдалося створити директорії для %s

en: could not create directory '%s'
uk: не вдалося створити директорію "%s"

en: could not create directory of '%s'
uk: не вдалося створити директорію "%s"

en: could not create empty submodule directory %s
uk: не вдалося створити порожню директорію підмодуля %s

en: could not create fd from pipe for '%s'
uk: не вдалося створити fd з каналу для "%s"

en: could not create file '%s'
uk: не вдалося створити файл "%s"

en: could not create fsmonitor cookie '%s'
uk: не вдалося створити fsmonitor cookie "%s"

en: could not create leading directories for '%s'
uk: не вдалося створити провідні каталоги для "%s"

en: could not create leading directories of '%s'
uk: не вдалося створити провідні директорії для "%s"

en: could not create lost-found
uk: не вдалося створити lost-found

en: could not create sequencer directory '%s'
uk: не вдалося створити директорію секвенсора "%s"

en: could not create temporary %s
uk: не вдалося створити тимчасовий %s

en: could not create temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий файл

en: could not create work tree dir '%s'
uk: не вдалося створити директорію робочого дерева "%s"

en: could not delete '%s'
uk: не вдалося видалити "%s"

en: could not delete reference %s: %s
uk: не вдалося видалити посилання %s: %s

en: could not delete references: %s
uk: не вдалося видалити посилання: %s

en: could not detach HEAD
uk: не вдалося відʼєднати HEAD

en: could not determine HEAD revision
uk: не вдалося визначити ревізію HEAD

en: could not determine free disk size for '%s'
uk: не вдалося визначити вільний розмір диска для "%s"

en: could not discard worktree changes
uk: не вдалося відкинути зміни робочого дерева

en: could not duplicate stdout
uk: не вдалося продублювати stdout

en: could not edit '%s'
uk: не вдалося відредагувати "%s"

en: could not even attempt to merge '%.*s'
uk: не вдалося навіть спробувати злити "%.*s"

en: could not expand include path '%s'
uk: не вдалося визначити include path "%s"

en: could not fetch %s
uk: не вдалося отримати %s

en: could not fetch %s from promisor remote
uk: не вдалося отримати %s з віддаленого promisor

en: could not fetch '%s' (exit code: %d)
uk: не вдалося отримати "%s" (код завершення: %d)

en: could not fetch a revision for HEAD
uk: не вдалося отримати ревізію для HEAD

en: could not figure out destination name from '%s'
uk: не вдалося визначити назву призначення з "%s"

en: could not find '%s' in pack '%s' at offset %llu
uk: не вдалося знайти "%s" у пакунку "%s" зі зміщенням %llu

en: could not find '%s' in pack '%s' at offset %lu
uk: не вдалося знайти "%s" у пакунку "%s" зі зміщенням %lu

en: could not find commit %s
uk: не вдалося знайти коміт %s

en: could not find commit from NOTES_MERGE_PARTIAL.
uk: не вдалося знайти коміт з NOTES_MERGE_PARTIAL.

en: could not find exact merge base
uk: не вдалося знайти точну базу для злиття

en: could not find object directory matching %s
uk: не вдалося знайти директорію обʼєктів, що відповідає %s

en: could not find pack '%s'
uk: не вдалося знайти пакунок "%s"

en: could not finish '%s'
uk: не вдалося завершити "%s"

en: could not finish pack-objects
uk: не вдалося завершити pack-objects

en: could not finish pack-objects to repack promisor objects
uk: не вдалося завершити pack-objects для перепакування promisor обʼєктів

en: could not freshen shared index '%s'
uk: не вдалося оновити спільний індекс "%s"

en: could not generate diff %s^!.
uk: не вдалося згенерувати різницю %s^!.

en: could not generate todo list
uk: не вдалося створити список справ

en: could not get a repository handle for gitdir '%s'
uk: не вдалося отримати дескриптор сховища для git директорії "%s"

en: could not get a repository handle for submodule '%s'
uk: не вдалося отримати обʼєкт сховища для підмодуля "%s"

en: could not get commit for ancestry-path argument %s
uk: не вдалося отримати коміт для ancestry-path аргументу %s

en: could not get commit message of '%s'
uk: не вдалося отримати допис до коміту "%s"

en: could not get info for '%s'
uk: не вдалося отримати інформацію для "%s"

en: could not get object info about '%s'
uk: не вдалося отримати інформацію про обʼєкт "%s"

en: could not get submodule directory for '%s'
uk: не вдалося отримати директорію підмодуля для "%s"

en: could not get the bundle-uri list
uk: не вдалося отримати список bundle-uri

en: could not get type of object %s in pack %s
uk: не вдалося отримати тип обʼєкта %s у пакунку %s

en: could not initialize health thread
uk: не вдалося ініціалізувати потік стану

en: could not initialize listener thread
uk: не вдалося ініціалізувати потік слухача

en: could not initialize submodule at path '%s'
uk: не вдалося ініціалізувати підмодуль за шляхом "%s"

en: could not load cruft pack .mtimes
uk: не вдалося завантажити марний пакунок .mtimes

en: could not load pack
uk: не вдалося завантажити пакет

en: could not lock '%s'
uk: не вдалося зафіксувати "%s"

en: could not lock config file %s
uk: не вдалося зафіксувати файл конфігурації %s

en: could not look up configuration '%s'. Assuming this repository is its own authoritative upstream.
uk: не вдалося знайти конфігурацію "%s". Мабуть, це сховище має власне першоджерельне сховище.

en: could not lookup commit '%s'
uk: не вдалося знайти коміт "%s"

en: could not lookup name for submodule '%s'
uk: не вдалося знайти назву для підмодуля "%s"

en: could not lstat %s
uk: не вдалося виконати lstat %s

en: could not mark as interactive
uk: не вдалося позначити як інтерактивний

en: could not migrate git directory from '%s' to '%s'
uk: не вдалося перенести git директорію з "%s" до "%s"

en: could not move back to %s
uk: не вдалося повернутися до %s

en: could not normalize path %s
uk: не вдалося нормалізувати шлях %s

en: could not open '%s'
uk: не вдалося відкрити "%s"

en: could not open '%s' for appending
uk: не вдалося відкрити "%s" для додавання

en: could not open '%s' for reading
uk: не вдалося відкрити "%s" для читання

en: could not open '%s' for reading and writing
uk: не вдалося відкрити "%s" для читання та запису

en: could not open '%s' for writing
uk: не вдалося відкрити "%s" для запису

en: could not open commit-graph chain '%s'
uk: не вдалося відкрити ланцюжок коміт-графа "%s"

en: could not open directory '%s'
uk: не вдалося відкрити директорію "%s"

en: could not open index for %s
uk: не вдалося відкрити індекс для %s

en: could not open or read '%s'
uk: не вдалося відкрити або прочитати "%s"

en: could not open pack %s
uk: не вдалося відкрити пакунок %s

en: could not open tempfile %s for writing
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл %s для запису

en: could not open temporary file
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: could not parse %s
uk: не вдалося розібрати %s

en: could not parse %s as a commit
uk: не вдалося розібрати %s як коміт

en: could not parse '%s'
uk: не вдалося розібрати "%s"

en: could not parse HEAD
uk: неможливо розібрати HEAD

en: could not parse HEAD commit
uk: не вдалося розібрати HEAD коміт

en: could not parse author script
uk: не вдалося розібрати author script

en: could not parse bundle list key %s with value '%s'
uk: не вдалося розібрати ключ списку пакунків %s зі значенням "%s"

en: could not parse colored diff
uk: не вдалося розібрати кольоровану різницю

en: could not parse commit %s
uk: не вдалося розібрати коміт %s

en: could not parse commit '%s'
uk: не вдалося розібрати коміт "%s"

en: could not parse commit from NOTES_MERGE_PARTIAL.
uk: не вдалося розібрати коміт з NOTES_MERGE_PARTIAL.

en: could not parse conflict hunks in '%s'
uk: не вдалося розібрати конфліктні шматки в "%s"

en: could not parse diff
uk: не вдалося розібрати різницю

en: could not parse first line of `log` output: did not start with 'commit ': '%s'
uk: не вдалося розібрати перший рядок "log" виводу: не починався з "commit "': "%s"

en: could not parse git header '%.*s'
uk: не вдалося розібрати git заголовок "%.*s"

en: could not parse hunk header
uk: не вдалося розібрати заголовок шматка

en: could not parse hunk header '%.*s'
uk: не вдалося розібрати заголовок шматка "%.*s"

en: could not parse line: %s
uk: не вдалося розібрати рядок: %s

en: could not parse log for '%s'
uk: не вдалося розібрати журнал для "%s"

en: could not parse newly created commit
uk: не вдалося розібрати новостворений коміт

en: could not parse object '%s'
uk: не вдалося розібрати обʼєкт "%s"

en: could not parse parent commit %s
uk: не вдалося розібрати джерельний коміт %s

en: could not parse patch '%s'
uk: не вдалося розібрати латку "%s"

en: could not parse transport.color.* config
uk: не вдалося розібрати конфігурацію transport.color.*

en: could not read '%s'
uk: не вдалося прочитати "%s"

en: could not read '%s'.
uk: не вдалося прочитати "%s".

en: could not read 'onto'
uk: не вдалося прочитати  "onto"

en: could not read 'show' output
uk: не вдалося прочитати вивід "show"

en: could not read HEAD
uk: не вдалося прочитати HEAD

en: could not read HEAD's commit message
uk: не вдалося прочитати допис до коміту HEAD

en: could not read IPC response
uk: не вдалося прочитати IPC відповідь

en: could not read MERGE_MODE
uk: не вдалося прочитати MERGE_MODE

en: could not read MERGE_MSG
uk: не вдалося прочитати MERGE_MSG

en: could not read SQUASH_MSG
uk: не вдалося прочитати SQUASH_MSG

en: could not read `log` output
uk: не вдалося прочитати "log" вивід

en: could not read bundle '%s'
uk: не вдалося прочитати пакунок "%s"

en: could not read commit message of %s
uk: не вдалося прочитати допис до коміту %s

en: could not read commit message: %s
uk: не вдалося прочитати допис до коміту: %s

en: could not read directory changes [GLE %ld]
uk: не вдалося прочитати зміни директорії [GLE %ld]

en: could not read file '%s'
uk: не вдалося прочитати файл "%s"

en: could not read from stdin
uk: не вдалося прочитати з stdin

en: could not read index
uk: не вдалося прочитати індекс

en: could not read input file '%s'
uk: не вдалося прочитати вхідний файл "%s"

en: could not read log file '%s'
uk: не вдалося прочитати допис з файлу "%s"

en: could not read log from standard input
uk: не вдалося прочитати допис зі стандартного вводу

en: could not read object %s
uk: не вдалося прочитати об’єкт %s

en: could not read object %s for symlink %s
uk: не вдалося прочитати об’єкт %s для символьного посилання %s

en: could not read orig-head
uk: не вдалося прочитати orig-head

en: could not read ref %s
uk: не вдалося прочитати посилання %s

en: could not read symlink %s
uk: не вдалося прочитати символьне посилання %s

en: could not read symlink file %s
uk: не вдалося прочитати файл символьного посилання %s

en: could not read tagged object '%s'
uk: не вдалося прочитати тегований об’єкт "%s"

en: could not read the index
uk: не вдалося прочитати індекс

en: could not recurse into submodule '%s'
uk: не вдалося рекурсивно перейти в підмодуль "%s"

en: could not redirect output
uk: неможливо перенаправити вивід

en: could not refresh index
uk: не вдалося оновити індекс

en: could not remove '%s'
uk: не вдалося видалити "%s"

en: could not remove CHERRY_PICK_HEAD
uk: не вдалося видалити CHERRY_PICK_HEAD

en: could not remove enlistment
uk: не вдалося видалити директорію верхнього рівня

en: could not remove reference %s
uk: не вдалося видалити посилання %s

en: could not remove stale bitmap: %s
uk: не вдалося видалити застарілий bitmap: %s

en: could not remove stale scalar.repo '%s'
uk: неможливо видалити застаріле scalar.repo "%s"

en: could not rename temporary file to %s
uk: не вдалося перейменувати тимчасовий файл на %s

en: could not reset --hard
uk: не вдалося виконати скидання з --hard

en: could not reset submodule index
uk: не вдалося скинути індекс підмодуля

en: could not resolve %s
uk: не вдалося розвʼязати %s

en: could not resolve '%s'
uk: не вдалося розпізнати "%s"

en: could not resolve HEAD
uk: не вдалося розвʼязати HEAD

en: could not resolve HEAD commit
uk: не вдалося розпізнати HEAD коміт

en: could not resolve HEAD ref inside the submodule '%s'
uk: не вдалося розвʼязати HEAD посилання всередині підмодуля "%s"

en: could not resolve ref '%s'
uk: не вдалося розвʼязати посилання "%s"

en: could not restore untracked files from stash
uk: не вдалося відновити невідстежувані файли зі схову

en: could not retrieve `%s`
uk: не вдалося отримати "%s"

en: could not retrieve server-advertised bundle-uri list
uk: не вдалося отримати список адрес пакетів, оголошений сервером

en: could not revert %s... %s
uk: не вдалося зробити вивертання %s... %s

en: could not run 'git status' in submodule '%s'
uk: не вдалося запустити "git status" у підмодулі "%s"

en: could not run stash.
uk: не вдалося виконати stash.

en: could not save index tree
uk: не вдалося зберегти дерево індекса

en: could not send '%s' command to fsmonitor--daemon
uk: не вдалося відправити команду "%s" до fsmonitor--daemon

en: could not send IPC command
uk: не вдалося відправити IPC команду

en: could not set '%s'
uk: не вдалося встановити "%s"

en: could not set '%s' to '%s'
uk: не вдалося встановити "%s" в "%s"

en: could not set recommended config
uk: не вдалося встановити рекомендовану конфігурацію

en: could not set upstream of HEAD to %s when it does not point to any branch
uk: не вдалося встановити першождерельне сховище HEAD у %s, який не вказує на жодну гілку

en: could not set upstream of HEAD to '%s' from '%s' when it does not point to any branch.
uk: не вдалося встановити першоджерельне сховище для HEAD в "%s" з "%s", коли воно не вказує на жодну гілку.

en: could not setenv '%s'
uk: не вдалося встановити змінну оточення "%s"

en: could not skip unnecessary pick commands
uk: не вдалося пропустити непотрібні команди вибору

en: could not stage '%s'
uk: не вдалося додати до індексу %s

en: could not start 'git status' in submodule '%s'
uk: не вдалося запустити "git status" у підмодулі "%s"

en: could not start IPC thread pool on '%s'
uk: не вдалося запустити пул потоків IPC на "%s"

en: could not start `log`
uk: не вдалося розпочати "log"

en: could not start accept_thread '%s'
uk: не вдалося розпочати accept_thread "%s"

en: could not start fsmonitor health thread
uk: не вдалося запустити потік стану fsmonitor

en: could not start fsmonitor listener thread
uk: не вдалося запустити потік слухача fsmonitor

en: could not start ls-files in ..
uk: не вдалося запустити ls-файли в ..

en: could not start pack-objects
uk: не вдалося розпочати pack-objects

en: could not start pack-objects to repack promisor objects
uk: не вдалося розпочати pack-objects для перепакування promisor обʼєктів

en: could not start the FSMonitor daemon
uk: не вдалося запустити FSMonitor демон

en: could not start thread[0] for '%s'
uk: не вдалося запустити thread[0] для "%s"

en: could not start worker[0] for '%s'
uk: не вдалося запустити worker[0] для "%s"

en: could not stat %s
uk: не вдалося прочитати %s

en: could not stat '%s'
uk: не вдалося виконати stat "%s"

en: could not stat file '%s'
uk: не вдалося виконати stat для %s

en: could not stat: %s
uk: не вдалося виконати stat: %s

en: could not switch to %s
uk: не вдалося переключитись на %s

en: could not switch to '%s'
uk: не вдалося переключитися на "%s"

en: could not turn off maintenance
uk: не вдалося вимкнути технічне обслуговування

en: could not turn on maintenance
uk: не вдалося ввімкнути технічне обслуговування

en: could not unlink: %s
uk: не вдалося видалити: %s

en: could not unset '%s'
uk: не вдалося скинути "%s"

en: could not unset upstream of HEAD when it does not point to any branch
uk: не вдалося скинути значення першоджерельного сховища для HEAD, який не вказує на жодну гілку

en: could not update %s
uk: не вдалося оновити %s

en: could not update HEAD to %s
uk: не вдалося оновити HEAD до %s

en: could not write '%s'
uk: не вдалося записати "%s"

en: could not write '%s' promisor file
uk: не вдалося записати promisor файл "%s"

en: could not write '%s'.
uk: не вдалося записати "%s".

en: could not write commit template
uk: не вдалося записати шаблон комітів

en: could not write config file %s
uk: не вдалося записати конфігураційний файл %s

en: could not write eol to '%s'
uk: не вдалося записати eol в "%s"

en: could not write file: '%s'
uk: не вдалося записати файл: "%s"

en: could not write index
uk: не вдалося записати індекс

en: could not write multi-pack bitmap
uk: не вдалося записати мультіпакунковий bitmap

en: could not write multi-pack-index
uk: не вдалося записати multi-pack-index

en: could not write replacement commit for: '%s'
uk: не вдалося записати коміт заміни для: "%s"

en: could not write temporary index to %s
uk: не вдалося записати тимчасовий індекс у %s

en: could not write to '%s'
uk: не вдалося записати в "%s"

en: could not write to file '%s'
uk: не вдалося записати в файл "%s"

en: couldn't find remote ref %s
uk: не вдалося знайти віддалене посилання %s

en: couldn't find remote ref HEAD
uk: не вдалося знайти посилання для віддаленого HEAD

en: couldn't get the oid of the rev '%s'
uk: не вдалося отримати oid для rev "%s"

en: couldn't hash object from '%s'
uk: не вдалося хешувати обʼєкт з "%s"

en: couldn't look up commit object for '%s'
uk: не вдалося знайти об’єкт коміту для "%s"

en: couldn't look up newly created commit
uk: не вдалося знайти новостворений коміт

en: couldn't open the file '%s'
uk: не вдалося відкрити файл "%s"

en: couldn't run fast-export
uk: не вдалося запустити fast-export

en: couldn't run fast-import
uk: не вдалося запустити fast-import

en: cover letter needs email format
uk: супровідний лист має бути у форматі електронної пошти

en: create
uk: створити

en: create a bare repository
uk: створити порожнє сховище

en: create a cruft pack
uk: створити марний пакунок

en: create a mirror repository (implies bare)
uk: створити дзеркальне сховище (включає опцію bare)

en: create a new branch
uk: створити нову гілку

en: create a reflog
uk: створити журнал посилань

en: create a shallow clone of that depth
uk: створити неглибокий клон вказаної глибини

en: create a shallow clone since a specific time
uk: створити неглибокий клон з певного часу

en: create a shallow clone truncated to the specified number of revisions
uk: створити неглибокий клон, урізаний до вказаної кількості ревізій

en: create a single commit instead of doing a merge
uk: створити єдиний коміт замість злиття

en: create an additional zip archive of detailed diagnostics (default 'stats')
uk: створити додатковий zip-архів з детальною діагностикою (за замовчуванням "stats")

en: create and checkout a new branch
uk: створити та перейти до нової гілки

en: create and switch to a new branch
uk: створити та переключити на нову гілку

en: create or reset a branch
uk: створити або скинути гілку

en: create packs suitable for shallow fetches
uk: створювати пакунки, придатні для неглибокого отримання

en: create reflog for new branch
uk: створити журнал посилань для нової гілки

en: create repository within 'src' directory
uk: створити сховище в директорії "src"

en: create the branch's reflog
uk: створити журнал посилань гілки

en: create thin packs
uk: створити тонкі пакунки

en: create unborn/orphaned branch
uk: створити ненароджену/сирітську гілку

en: create/reset and checkout a branch
uk: створити/скинути та перейти до нової гілки

en: create/reset and switch to a branch
uk: створити/скинути та переключити на гілку

en: created a copy of a misnamed branch '%s'
uk: створено копію невірно названої гілки "%s"

en: creating '%s' failed
uk: не вдалося створити "%s"

en: creating branch '%s'
uk: створення гілки "%s"

en: credential url cannot be parsed: %s
uk: неможливо розібрати url облікових даних: %s

en: credential-cache unavailable; no unix socket support
uk: credential-cache недоступний; немає підтримки unix-сокетів

en: credential-cache--daemon unavailable; no unix socket support
uk: credential-cache--daemon недоступний; немає підтримки unix-сокетів

en: daemon failed to start
uk: не вдалося запустити демон

en: daemon not online yet
uk: демон ще не онлайн

en: daemon terminated
uk: роботу демона припинено

en: dangling %s %s
uk: висячий %s %s

en: date
uk: дата

en: debug search strategy on stderr
uk: виводити відлагоджувальні повідомлення стратегії пошуку в stderr

en: debug unpack-trees
uk: відлагодити unpack-trees

en: decorate options
uk: опції оздоблення

en: deepen history of shallow clone
uk: поглибити історію неглибокого клону

en: deepen history of shallow clone, excluding rev
uk: поглибити історію неглибокого клону, за винятком ревізії

en: deepen history of shallow repository based on time
uk: поглибити історію неглибокого клону залежно від часу

en: default for recursive fetching of submodules (lower priority than config files)
uk: поведінка за замовчуванням для рекурсивного отримання підмодулів (нижчий пріоритет, ніж у конфігураційних файлів)

en: deflate error (%d)
uk: помилка пакування (%d)

en: deflateEnd on object %s failed (%d)
uk: операція deflateEnd на обʼєкті %s завершилася невдало (%d)

en: deflateEnd on stream object failed (%d)
uk: операція deflateEnd на обʼєкті потоку завершилася невдало (%d)

en: delete
uk: видалити

en: delete URLs
uk: видалити URL-адреси

en: delete branch (even if not merged)
uk: видалити гілку (навіть не повністю злиту)

en: delete fully merged branch
uk: видалити повністю злиту гілку

en: delete refs
uk: видалити посилання

en: delete refs/remotes/<name>/HEAD
uk: видалити refs/remotes/<назва>/HEAD

en: delete replace refs
uk: видалити заміни посиланнь

en: delete symbolic ref
uk: видалити символьне посилання

en: delete tags
uk: видалити теги

en: delete the reference
uk: видалити посилання

en: deleted by them:
uk: видалено ними:

en: deleted by us:
uk: видалено нами:

en: deleted file %s still has contents
uk: видалений файл %s все ще має вміст

en: deleted file still has contents
uk: видалений файл все ще має вміст

en: deleted:
uk: видалено:

en: deleting '%s' failed
uk: не вдалося видалити "%s"

en: deleting branch '%s' that has been merged to
             '%s', but not yet merged to HEAD
uk: видалення гілки "%s", яка була злита з
             "%s", але ще не злита з HEAD

en: delta base offset is out of bound
uk: зсув дельти з базою виходить за межі

en: delta base offset out of bound for %s
uk: зміщення бази дельти виходить за межі для %s

en: delta base offset overflow in pack for %s
uk: переповнення зміщення дельти бази у пакунку для %s

en: delta chain depth %d is too deep, forcing %d
uk: глибина дельта ланцюжка %d занадто глибока, примусове %d

en: deprecated: use --annotate-stdin instead
uk: застаріле: замість цього використовуйте --annotate-stdin

en: depth
uk: глибина

en: depth %s is not a positive number
uk: глибина %s не є додатнім числом

en: depth for shallow clones
uk: глибина для неглибоких клонів

en: dereference tags in the input (internal use)
uk: розіменувати теги на вході (внутрішнє використання)

en: dereference tags into object IDs
uk: розіменувати теги в ідентифікатори обʼєктів

en: descend at most <n> levels
uk: спускатися не більше ніж на <н> рівнів

en: describe %s
uk: описати %s

en: destination '%s' is not a directory
uk: місце призначення "%s" не є директорією

en: destination already exists
uk: призначення вже існує

en: destination directory does not exist
uk: директорія призначення не існує

en: destination exists
uk: призначення існує

en: destination exists in the index
uk: призначення існує в індексі

en: destination path '%s' already exists and is not an empty directory.
uk: шлях призначення "%s" вже існує і не є порожньою директорією.

en: detach HEAD at named commit
uk: відʼєднати HEAD на вказаному коміті

en: detach from console
uk: від’єднати від консолі

en: detached HEAD
uk: відʼєднаний HEAD

en: detect copies
uk: виявляти копії

en: detect new or modified lines that have whitespace errors
uk: виявляти нові або змінені рядки з помилками пробільних символів

en: detect renames
uk: виявляти перейменування

en: detect renames, optionally set similarity index
uk: виявляти перейменування, опціонально встановлювати індекс схожості

en: detected dubious ownership in repository at '%s'
    %sTo add an exception for this directory, call:
    
    	git config --global --add safe.directory %s
uk: виявлено сумнівне право власності у сховищі за адресою "%s"
    %sЩоб додати виняток для цієї директорії, виконайте:
    
    	git config --global --add safe.directory %s

en: did not receive expected object %s
uk: очікуваних обʼєктів не отримано %s

en: did not see pack-file %s to drop
uk: не побачив файл пакунка %s, який потрібно скинути

en: did you mean `--%s` (with two dashes)?
uk: ви мали на увазі "--%s" (з двома рисками)?

en: different
uk: відрізняється

en: difftool requires worktree or --no-index
uk: difftool потребує worktree або --no-index

en: dir
uk: директорія

en: directory
uk: директорія

en: directory '%s' contains untracked files, but is not in the sparse-checkout cone
uk: директорія "%s" містить невідстежувані файли, але не входить до конуса розрідженого переходу

en: directory '%s' exists already
uk: директорія "%s" вже існує

en: directory from which templates will be used
uk: директорія, з якої брати шаблони

en: directory not empty: '%s'
uk: директорія не порожня: "%s"

en: directory stat info changes after adding a file inside subdirectory
uk: статистична інформація директорії змінилась після додання файла до піддиректорії

en: directory stat info changes after updating a file
uk: статистична інформація директорії змінилась після оновлення файла

en: directory stat info does not change after adding a new directory
uk: статистична інформація директорії не змінилась після додання нової директорії

en: directory stat info does not change after adding a new file
uk: статистична інформація директорії не змінилась після додання нового файла

en: directory stat info does not change after deleting a directory
uk: статистична інформація директорії не змінилась після видалення директорії

en: directory stat info does not change after deleting a file
uk: статистична інформація директорії не змінилась після видалення файла

en: directory/file
uk: директорія/файл

en: disable all output of the program
uk: вимкнути весь вивід програми

en: disable charset re-coding of metadata
uk: вимкнути перекодування метаданих

en: disable rename detection
uk: вимкнути виявлення перейменування

en: disabling bitmap writing, as some objects are not being packed
uk: вимкнення bitmap запису, оскільки деякі обʼєкти не упаковуються

en: disabling bitmap writing, packs are split due to pack.packSizeLimit
uk: вимкнення bitmap запису, пакунки розбиваються на частини через pack.packSizeLimit

en: disabling cone pattern matching
uk: вимкнення зіставлення шаблону конуса

en: disallow cloning into non-empty directory
uk: заборонити клонування у непорожню директорію

en: disallow cloning into non-empty directory, implies --init
uk: заборонити клонування у непорожній каталог, мається на увазі --init

en: display a diffstat of what changed upstream
uk: відображати diffstat того, що змінилося у першоджерельному сховищі

en: do a real merge instead of a trivial merge
uk: зробити справжнє злиття замість тривіального злиття

en: do a trivial merge only
uk: зробити лише тривіальне злиття

en: do not actually prune any entries
uk: насправді не видаляти жодного запису

en: do not apply trailer.* configuration variables
uk: не застосовувати конфігураційні змінні trailer.*

en: do not check if another worktree is holding the given ref
uk: не перевіряти, чи інше робоче дерево містить дане посилання

en: do not consider tags matching <pattern>
uk: не враховувати теги, що відповідають <шаблону>

en: do not create an empty pack output
uk: не створювати вивід порожнього пакунка

en: do not decorate refs that match <pattern>
uk: не оздоблювати посилання, що відповідають <шаблону>

en: do not detect renames
uk: не виявляти перейменування

en: do not fetch a packfile; instead, print ancestors of negotiation tips
uk: не отримувати файл пакунка; замість цього роздрукувати предків верхівок для узгодження

en: do not fetch all tags (--no-tags)
uk: не отримувати всі теги (--no-tags)

en: do not hide commits by grafts
uk: не приховувати коміти через прищепи

en: do not ignore new files
uk: не ігнорувати нові файли

en: do not know what to do with %06o %s '%s'
uk: не знаю, що робити з %06o %s "%s"

en: do not limit pathspecs to sparse entries only
uk: не обмежувати визначники шляхів лише розрідженими записами

en: do not list removed files
uk: не показувати видалені файли

en: do not munge pathnames and use NULs as output field terminators in --raw or --numstat
uk: не змінювати імена шляхів і використовувати NUL як термінатори полів виводу в --raw або --numstat

en: do not order objects before emitting them
uk: не упорядковувати об’єкти перед випуском

en: do not output a newline after empty formatted refs
uk: не виводити новий рядок після порожніх форматованих посилань

en: do not pack objects in promisor packfiles
uk: не пакувати обʼєкти у promisor пакунки

en: do not pretty-print contents for --edit
uk: не прикрашати вивід вмісту для --edit

en: do not print names of files removed
uk: не виводити назви видалених файлів

en: do not print remote URL
uk: не виводити віддалену URL-адресу

en: do not print results to stdout (useful with --verify)
uk: не виводити результати у stdout (корисно з --verify)

en: do not prompt before launching a diff tool
uk: не запитувати перед запуском diff

en: do not query remotes
uk: не запитувати віддалені призначення

en: do not remove, show only
uk: не видаляти, тільки показувати

en: do not repack this pack
uk: не перепаковувати цей пакунок

en: do not report progress or other information over stderr
uk: не показувати хід виконання та іншу інформацію в stderr

en: do not run git-update-server-info
uk: не запускати git-update-server-info

en: do not show a diffstat at the end of the merge
uk: не показувати diffstat наприкінці злиття

en: do not show any source or destination prefix
uk: не показувати жодного префікса джерела або призначення

en: do not show bundle details
uk: не показувати деталі пакунка

en: do not show diffstat of what changed upstream
uk: не відображати diffstat того, що змінилося у першоджерельному сховищі

en: do not show object names of boundary commits (Default: off)
uk: не показувати назви об’єктів межевих комітів (за замовчуванням: off)

en: do not show peeled tags
uk: не показувати очищені теги

en: do not show progress meter
uk: не показувати хід виконання

en: do not skip files with skip-worktree set
uk: не пропускати файли зі встановленим skip-worktree

en: do not touch index-only entries
uk: ігнорувати файли, призначені тільки для індексу

en: do not treat "---" as the end of input
uk: не обробляти "---" як кінець вводу

en: do not treat root commits as boundaries (Default: off)
uk: не обробляти кореневі коміти як межі (за замовчуванням: off)

en: do not trust the line counts in the hunk headers
uk: не довіряти кількості рядків у заголовках шматків

en: do not try <directory>/.git/ if <directory> is no Git directory
uk: не пробувати <директорія>/.git/, якщо <директорія> не є директорією Git

en: do not use
uk: не використовувати

en: do not warn about conflicts
uk: не попереджати про конфлікти

en: don't add, only refresh the index
uk: не додавати, лише оновити індекс

en: don't apply changes matching the given path
uk: не застосовувати зміни, що відповідають вказаному шляху

en: don't automatically commit
uk: не комітити автоматично

en: don't check the working tree after merging
uk: не перевіряти робоче дерево після злиття

en: don't checkout new files
uk: не переключати стан для нових файлів

en: don't clone any tags, and make later fetches not to follow them
uk: не клонувати жодних тегів і не слідувати за ними під час отримувань пізніше

en: don't clone shallow repository
uk: не клонувати неглибоке сховище

en: don't create a checkout
uk: не переходити на гілку

en: don't expect at least one line of context
uk: не очікувати на хоча б один рядок контексту

en: don't fetch new objects from the remote site
uk: не отримувати нові обʼєкти з віддаленої сторони

en: don't include a patch matching a commit upstream
uk: не включати латки, які мають відповідні коміти в першоджерельному сховищі

en: don't match patterns in binary files
uk: не зіставляти шаблони в бінарних файлах

en: don't output binary diffs
uk: не виводити бінарні різниці

en: don't print cloning progress
uk: не виводити хід клонування

en: don't print the patch filenames
uk: не виводити назви файлів латок

en: don't return error for empty patches
uk: не повертати помилку для порожніх латок

en: don't show empty directories
uk: не показувати порожні директорії

en: don't show filenames
uk: не показувати назви файлів

en: don't strip whitespace from the patch
uk: не прибирати пробіли з латки

en: don't strip/add [PATCH]
uk: не видаляти/додавати [PATCH]

en: don't update the index or the work tree
uk: не оновлювати індекс або робоче дерево

en: don't use local hardlinks, always copy
uk: не використовувати локальні жорсткі посилання, завжди копіювати

en: done
uk: готово

en: done.
uk: готово.

en: done.
uk: готово.

en: done.
    Connecting to %s (port %s) ...
uk: готово.
    Підключення до %s (порт %s) ...

en: dropping %s %s -- patch contents already upstream
uk: скидання %s %s -- вміст латки вже знаходиться у першоджерельному сховищі

en: dry run
uk: пробний запуск

en: dst ref %s receives from more than one src
uk: посилання призначення %s отримує з більш ніж одного src

en: dst refspec %s matches more than one
uk: визаначник посилання призначення %s збігається з більш ніж одним

en: dumb http transport does not support shallow capabilities
uk: засіб передачі dumb http не підтримує shallow здібності

en: dump marks to this file
uk: експортувати позначки в цей файл

en: duplicate chunk ID %x found
uk: знайдено дубльований шматок з ідентифікатором %x

en: duplicate entry in bitmap index: '%s'
uk: дубльований запис в bitmap індексі: "%s"

en: duplicate parent %s ignored
uk: проігноровано дубльований батьківський %s

en: duplicate replace ref: %s
uk: дубльована заміна посилання: %s

en: during repack, collect pack-files of smaller size into a batch that is larger than this size
uk: під час перепакування збирати пакувальні файли меншого розміру в партію, більшу за цей розмір

en: early EOF
uk: ранній EOF

en: edit current diff and apply
uk: відредагувати поточну різницю і застосувати

en: edit existing object
uk: редагувати існуючий обʼєкт

en: edit files in place
uk: редагувати файли на місцях

en: edit message before committing
uk: редагувати допис перед комітом

en: edit the commit message
uk: редагувати допис до коміту

en: edit the description for the branch
uk: редагувати опис гілки

en: edit the todo list during an interactive rebase
uk: редагувати список справ під час інтерактивного перебазування

en: editing blobs is not supported
uk: редагування blobs не підтримується

en: editing object file failed
uk: редагування файла обʼєкта завершилося невдало

en: editing patch failed
uk: не вдалося відредагувати латку

en: editing stdin is not supported
uk: редагування stdin не підтримується

en: either user.signingkey or gpg.ssh.defaultKeyCommand needs to be configured
uk: потрібно налаштувати або user.signingkey, або gpg.ssh.defaultKeyCommand

en: emacsclient version '%d' too old (< 22).
uk: версія emacsclient "%d" застаріла (< 22).

en: email
uk: електронна адреса

en: empty alias for %s
uk: порожній псевдонім для %s

en: empty command in input
uk: порожня команда на вході

en: empty commit set passed
uk: передано порожній набір комітів

en: empty config key
uk: порожній ключ конфігурації

en: empty exec command
uk: порожня команда exec

en: empty file name: '%s'
uk: порожня назва файлу: "%s"

en: empty filename in tree entry
uk: порожня назва файлу у записі дерева

en: empty ident name (for <%s>) not allowed
uk: порожнє імʼя особистості (для <%s>) заборонено

en: empty mbox: '%s'
uk: порожній mbox: "%s"

en: empty patch. aborted
uk: порожня латка. перервано

en: empty trailer token in trailer '%.*s'
uk: порожній токен трейлера в трейлері "%.*s"

en: enable auto-gc mode
uk: увімкнути режим автоматичного збору сміття

en: enable computation for changed paths
uk: увімкнути обчислення для змінених шляхів

en: enable message threading, styles: shallow, deep
uk: увімкнути потік повідомлень, стилі: дрібний, глибокий

en: enable more strict checking
uk: увімкнути більш сувору перевірку

en: enable or disable file system monitor
uk: увімкнути або вимкнути монітор файлової системи

en: enable or disable split index
uk: увімкнути або вимкнути розділений індекс

en: enable untracked cache without testing the filesystem
uk: увімкнути невідстежуваний кеш без тестування файлової системи

en: enable/disable untracked cache
uk: увімкнути/вимкнути невідстежуваний кеш

en: encoding
uk: кодування

en: encoding '%s' from %s to %s and back is not the same
uk: кодування "%s" з %s в %s і назад не однакове

en: end revert or cherry-pick sequence
uk: завершити процес вивертання або висмикування

en: ensure at least <n> lines of context match
uk: забезпечити збіг принаймні <n> рядків контексту

en: entry '%s' in tree %s has blob mode, but is not a blob
uk: запис "%s" у дереві %s має режим blob, але не є blob

en: entry '%s' in tree %s has tree mode, but is not a tree
uk: запис "%s" у дереві %s має режим tree, але не є деревом

en: equivalent to --word-diff=color --word-diff-regex=<regex>
uk: еквівалентно --word-diff=color --word-diff-regex=<регвир>

en: error adding pack %s
uk: помилка додавання пакету %s

en: error in %s %s: %s
uk: помилка в %s %s: %s

en: error in object: %s
uk: помилка в обʼєкті: %s

en: error in sideband demultiplexer
uk: помилка в sideband demultiplexer

en: error on bundle-uri response line %d: %s
uk: помилка у рядку відповіді bundle-uri %d: %s

en: error opening '%s'
uk: помилка при відкритті "%s"

en: error opening index for %s
uk: помилка відкриття індексу для %s

en: error preparing revisions
uk: помилка при підготовці ревізій

en: error processing acks: %d
uk: помилка при обробці підтверджень: %d

en: error processing config file(s)
uk: помилка при обробці файлу(ів) конфігурації

en: error processing shallow info: %d
uk: помилка при обробці неглибокої інформації: %d

en: error processing wanted refs: %d
uk: помилка під час обробки запитуваних посилань: %d

en: error reading %s
uk: помилка зчитування %s

en: error when closing loose object file
uk: помилка при закритті файла вільного об’єкта

en: error while closing pack file
uk: помилка під час закриття файлу пакунка

en: error while refreshing working directory
uk: помилка під час оновлення робочої директорії

en: error while running fast-export
uk: помилка під час виконання швидкого експорту

en: error while running fast-import
uk: помилка під час виконання швидкого імпорту

en: error:
uk: помилка:

en: error: %s: %s
uk: помилка: %s: %s

en: error: tag input does not pass fsck: %s
uk: помилка: вхідний тег не пройшов fsck: %s

en: error: unable to extract a valid address from: %s
uk: помилка: не вдалося витягти дійсну адресу з: %s

en: examine the history and state (see also: git help revisions)
uk: переглянути історію та стан (дивіться також: git help revisions)

en: exceeded bundle URI recursion limit (%d)
uk: перевищено ліміт рекурсії URI пакунка (%d)

en: exceeded maximum include depth (%d) while including
    	%s
    from
    	%s
    This might be due to circular includes.
uk: перевищено максимальну глибину (%d) під час включення
    	%s
    від
    	%s
    Це може бути повʼязано з циклічним включенням.

en: exclude any configured uploadpack.blobpackfileuri with this protocol
uk: вилучити всі налаштовані uploadpack.blobpackfileuri з цим протоколом

en: exclude guides
uk: виключити посібники

en: exclude refs which match pattern
uk: виключити посилання, які збігаються з шаблоном

en: exec
uk: виконавчий файл

en: exec commands cannot contain newlines
uk: команди exec не можуть містити символи нового рядка

en: execution failed: %s
    %sYou can fix the problem, and then run
    
      git rebase --continue
uk: не вдалося виконати : %s
    %sВи можете виправити проблему, а потім виконати
    
      git rebase --continue

en: execution succeeded: %s
    but left changes to the index and/or the working tree.
    Commit or stash your changes, and then run
    
      git rebase --continue
uk: виконання пройшло успішно: %s
    але залишило зміни в індексі та/або робочому дереві
    Зробіть коміт або додайте зміни до схову, а потім запустіть
    
      git rebase --continue

en: exhaustive rename detection was skipped due to too many files.
uk: вичерпне виявлення перейменування було пропущено через занадто велику кількість файлів.

en: existing sparse-checkout patterns do not use cone mode
uk: існуючі шаблони розрідженого переходу не використовують режим конуса

en: exit immediately after advertising capabilities
uk: вихід відразу після показу здібностей

en: exit with 1 if there were differences, 0 otherwise
uk: завершити виконання з кодом 1, якщо були різниці, або з кодом 0 в іншому випадку

en: exit with a zero status even if nothing matched
uk: виходити з нульовим статусом, навіть якщо нічого не збігається

en: exit with exit code 2 if no matching refs are found
uk: вийти з кодом виходу 2, якщо не знайдено відповідних посилань

en: expansion of alias '%s' failed; '%s' is not a git command
uk: не вдалося розширити псевдонім "%s"; "%s" не є командою git

en: expected %%(trailers:key=<value>)
uk: очікувалось %%(trailers:key=<значення>)

en: expected '%s'
uk: очікувалось "%s"

en: expected '%s', received '%s'
uk: очікувалось "%s", отримано "%s"

en: expected 'tree:<depth>'
uk: очікувалось "tree:<глибина>"

en: expected context line #%d in
    %.*s
uk: очікувався рядок контексту #%d в
    %.*s

en: expected edge object ID, got garbage:
     %s
uk: очікувався ідентифікатор реберного обʼєкту, отримано непотріб:
     %s

en: expected flush after bundle-uri listing
uk: очікувалось flush після виводу bundle-uri

en: expected flush after capabilities
uk: очікувалось flush після здібностей

en: expected flush after fetch arguments
uk: очікувалось flush після аргументів отримання

en: expected flush after ls-refs arguments
uk: очікувався flush після ls-refs аргументів

en: expected flush after ref listing
uk: очікувалось flush після виводу посилань

en: expected format: %%(ahead-behind:<committish>)
uk: очікуваний формат: %%(ahead-behind:<комітоподібне>)

en: expected format: %%(align:<width>,<position>)
uk: очікуваний формат: %%(align:<ширина>,<позиція>)

en: expected format: %%(color:<color>)
uk: очікуваний формат: %%(color:<колір>)

en: expected no other sections to be sent after no '%s'
uk: не очікувалось надсилання жодної секції для статусу не "%s"

en: expected object ID, got garbage:
     %s
uk: очікувався ідентифікатор обʼєкта, отримано непотріб:
     %s

en: expected object at offset %llu in pack %s
uk: очікувався обʼєкт на зміщенні %llu пакунка %s

en: expected object at offset %lu in pack %s
uk: очікувався обʼєкт на зміщенні %lu пакунка %s

en: expected ok/error, helper said '%s'
uk: очікувалось ok/error, помічник сказав "%s"

en: expected packfile to be sent after '%s'
uk: очікувалось надсилання файла пакунка після "%s"

en: expected response end packet after ref listing
uk: очікувалось response end пакет після виводу посилань

en: expected shallow/unshallow, got %s
uk: очікувалось shallow/unshallow, отримано %s

en: expected something after combine:
uk: щоcь очікувалось після комбінування:

en: expected wanted-ref, got '%s'
uk: очікувалось wanted-ref, отримано "%s"

en: expecting a color: %s
uk: очікування кольору: %s

en: expire cruft objects older than <time>
uk: видалити марні обʼєкти старіші за <час>

en: expire objects older than <time>
uk: видалити обʼєкти старіші за <час>

en: expire working trees older than <time>
uk: видалити робочі дерева, старіші за <час>

en: expiry-date
uk: закінчення строку дії

en: external diff died, stopping at %s
uk: зовнішній diff завершився невдало, зупинившись на %s

en: external filter '%s' failed
uk: помилка зовнішнього фільтра "%s"

en: external filter '%s' failed %d
uk: помилка зовнішнього фільтра "%s", код: %d

en: external filter '%s' is not available anymore although not all paths have been filtered
uk: зовнішній фільтр "%s" більше не доступний, хоча не всі шляхи були відфільтровані

en: failed reading ssh signing data buffer from '%s'
uk: не вдалося прочитати буфер даних ssh підписання з "%s"

en: failed to add packfile '%s'
uk: не вдалося додати packfile "%s"

en: failed to add repo to global config
uk: не вдалося додати сховище до глобальної конфігурації

en: failed to apply delta
uk: не вдалося застосувати дельту

en: failed to bootstrap service %s
uk: не вдалося розгорнути службу %s

en: failed to clean index
uk: не вдалося очистити індекс

en: failed to clear multi-pack-index at %s
uk: не вдалося очистити multi-pack-index при %s

en: failed to close rev-list's stdin
uk: не вдалося закрити stdin для rev-list

en: failed to convert to a sparse-index
uk: не вдалося перетворити в sparse-index

en: failed to copy '%s' to '%s'; sparse-checkout may not work correctly
uk: не вдалося скопіювати "%s" в "%s"; розріджений перехід може працювати некоректно

en: failed to copy SID (%ld)
uk: не вдалося скопіювати SID (%ld)

en: failed to copy file to '%s'
uk: не вдалося скопіювати файл у "%s"

en: failed to copy notes from '%s' to '%s'
uk: не вдалося скопіювати нотатки з "%s" в "%s"

en: failed to copy worktree config from '%s' to '%s'
uk: не вдалося скопіювати конфігурацію робочого дерева з "%s" до "%s"

en: failed to create cover-letter file
uk: не вдалося створити файл супровідного листа

en: failed to create crontab temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий crontab файл

en: failed to create directories for '%s'
uk: не вдалося створити директорії для "%s"

en: failed to create directory %s
uk: не вдалося створити директорію %s

en: failed to create directory '%s'
uk: не вдалося створити директорію "%s"

en: failed to create directory for sparse-checkout file
uk: не вдалося створити директорію для файлу розрідженого переходу

en: failed to create link '%s'
uk: не вдалося створити посилання "%s"

en: failed to create output files
uk: не вдалося створити вихідні файли

en: failed to create path '%s'%s
uk: не вдалося створити шлях "%s"%s

en: failed to create temp xml file
uk: не вдалося створити тимчасовий xml файл

en: failed to create temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий файл

en: failed to delete '%s'
uk: не вдалося видалити "%s"

en: failed to delete directory %s
uk: не вдалося видалити директорію %s

en: failed to delete enlistment directory
uk: не вдалося видалити кореневу директорію проекту

en: failed to delete file %s
uk: не вдалося видалити файл %s

en: failed to delete ref NOTES_MERGE_PARTIAL
uk: не вдалося видалити посилання NOTES_MERGE_PARTIAL

en: failed to delete ref NOTES_MERGE_REF
uk: не вдалося видалити посилання NOTES_MERGE_REF

en: failed to download bundle from URI '%s'
uk: не вдалося завантажити пакунок з URI "%s"

en: failed to download file at URL '%s'
uk: не вдалося завантажити файл за URL-адресою "%s"

en: failed to encode '%s' from %s to %s
uk: не вдалося закодувати "%s" з %s в %s

en: failed to exec '%s'
uk: не вдалося виконати "%s"

en: failed to execute internal merge
uk: не вдалося виконати внутрішнє злиття

en: failed to expand path '%s'
uk: не вдалося розгорнути шлях "%s"

en: failed to expand user dir in: '%s'
uk: не вдалося визначити директорію користувача в: "%s"

en: failed to fetch advertised bundles
uk: не вдалося отримати обіцяні пакунки

en: failed to fetch bundles from '%s'
uk: не вдалося отримати пакунки з "%s"

en: failed to fetch objects from bundle URI '%s'
uk: не вдалося отримати обʼєкти з пакунка URI '%s'

en: failed to finalize '%s'
uk: не вдалося завершити "%s"

en: failed to finalize notes merge
uk: не вдалося завершити злиття нотаток

en: failed to find exact merge base
uk: не вдалося знайти точну базу для злиття

en: failed to find tree of %s
uk: не вдалося знайти дерево %s

en: failed to finish 'git pack-objects' process
uk: не вдалося завершити "git pack-objects" процес

en: failed to finish 'show' for object '%s'
uk: не вдалося завершити "show" для об’єкта "%s"

en: failed to flush '%s'
uk: не вдалося очистити "%s"

en: failed to format default config value: %s
uk: не вдалося відформатувати початкове значення конфігурації: %s

en: failed to generate diff
uk: не вдалося згенерувати різницю

en: failed to get default branch for '%s'
uk: не вдалося отримати гілку за замовчуванням для "%s"

en: failed to get default branch name
uk: не вдалося отримати назву гілки за замовчуванням

en: failed to get default branch name from remote; using local default
uk: не вдалося отримати назву гілки за замовчуванням з віддаленого сховища; використано локальне значення за замовчуванням

en: failed to get kernel name and information
uk: не вдалося отримати назву та інформацію про ядро

en: failed to get owner for '%s' (%ld)
uk: не вдалося отримати власника для "%s" (%ld)

en: failed to get the ssh fingerprint for key '%s'
uk: не вдалося отримати ssh відбиток для ключа "%s"

en: failed to get upstream, if you want to record base commit automatically,
    please use git branch --set-upstream-to to track a remote branch.
    Or you could specify base commit by --base=<base-commit-id> manually
uk: не вдалося отримати першоджерельне сховище. Якщо ви хочете записати базовий коміт автоматично,
    будь ласка, скористайтесь git branch --set-upstream-to для відстежування віддаленої гілки.
    Або ви можете вказати базовий коміт вручну за допомогою --base=<ідентифікатор-базового-коміту>

en: failed to infer range-diff origin of current series
uk: не вдалося визначити походження різниці діапазонів поточного ряду

en: failed to initialize sparse-checkout
uk: не вдалося ініціалізувати розріджений перехід

en: failed to initialize the repo, skipping bundle URI
uk: не вдалося ініціалізувати сховище, URI пакунка пропущено

en: failed to initialize worktree config
uk: не вдалося ініціалізувати конфігурацію робочого дерева

en: failed to iterate over '%s'
uk: не вдалося перебрати "%s"

en: failed to load bitmap index (corrupted?)
uk: не вдалося завантажити bitmap індекс (пошкоджено?)

en: failed to load bitmap indexes
uk: не вдалося завантажити bitmap індекси

en: failed to load island regex for '%s': %s
uk: не вдалося завантажити island регвир для "%s": %s

en: failed to load pack entry for oid[%d] = %s
uk: не вдалося завантажити запис пакунка для oid[%d] = %s

en: failed to load pack-index for packfile %s
uk: не вдалося завантажити індекс файла пакунка %s

en: failed to locate object %d in packfile
uk: не вдалося знайти обʼєкт %d у файлі пакунка

en: failed to look up reference
uk: не вдалося знайти посилання

en: failed to lstat '%s'
uk: не вдалося виконати lstat для "%s"

en: failed to make %s readable
uk: не вдалося зробити %s читабельним

en: failed to modify sparse-index config
uk: не вдалося змінити sparse-index конфігурацію

en: failed to move '%s' to '%s'
uk: не вдалося перенести "%s" до "%s"

en: failed to open '%s'
uk: не вдалося відкрити "%s"

en: failed to open '%s': %s
uk: не вдалося відкрити "%s": %s

en: failed to open pack-index '%s'
uk: не вдалося відкрити pack-index "%s"

en: failed to open temporary file
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: failed to parse %s
uk: не вдалося розібрати %s

en: failed to parse '%s' value '%s'
uk: не вдалося розібрати "%s" значення "%s"

en: failed to parse --submodule option parameter: '%s'
uk: не вдалося розібрати параметр опції --submodule: "%s"

en: failed to parse commit %s from commit-graph
uk: не вдалося розібрати коміт %s з графа комітв

en: failed to parse commit %s from object database for commit-graph
uk: не вдалося розібрати коміт %s з бази даних обʼєктів для коміт-графа

en: failed to parse gc.logExpiry value %s
uk: не вдалося розібрати gc.logExpiry значення %s

en: failed to parse prune expiry value %s
uk: не вдалося розібрати значення дати закінчення терміну дії для видалення %s

en: failed to parse tree
uk: не вдалося розібрати дерево

en: failed to prefetch remotes
uk: не вдалося виконати попереднє отримання з віддалених сховищ

en: failed to push all needed submodules
uk: не вдалося надіслати всі необхідні підмодулі

en: failed to push some refs to '%s'
uk: не вдалося надіслати деякі посилання до '%s'

en: failed to read %s
uk: не вдалося прочитати %s

en: failed to read '%s'
uk: не вдалося прочитати "%s"

en: failed to read object '%s'.
uk: не вдалося прочитати обʼєкт "%s".

en: failed to read orderfile '%s'
uk: не вдалося прочитати orderfile "%s"

en: failed to read patch
uk: не вдалося прочитати латку

en: failed to read ref NOTES_MERGE_PARTIAL
uk: не вдалося прочитати посилання NOTES_MERGE_PARTIAL

en: failed to read the cache
uk: не вдалося прочитати кеш

en: failed to read the index
uk: не вдалося прочитати індекс

en: failed to recurse into submodule '%s'
uk: не вдалося обробити рекурсивно підмодуль "%s"

en: failed to register url for submodule path '%s'
uk: не вдалося зареєструвати url для підмодуля за шляхом "%s"

en: failed to remove %s
uk: не вдалося видалити %s

en: failed to remove 'git notes merge' worktree
uk: не вдалося видалити "git notes merge" робоче дерево

en: failed to remove directory '%s'
uk: не вдалося видалити директорію "%s"

en: failed to rename base commit-graph file
uk: не вдалося перейменувати базовий файл коміт-графа

en: failed to rename temporary commit-graph file
uk: не вдалося перейменувати тимчасовий файл коміт-графа

en: failed to resolve '%s' as a valid ref
uk: не вдалося розпізнати "%s" як припустиме посилання

en: failed to resolve '%s' as a valid ref.
uk: не вдалося розпізнати "%s" як припустиме посилання.

en: failed to resolve HEAD as a valid ref
uk: не вдалося розпізнати HEAD як дійсне посилання

en: failed to resolve NOTES_MERGE_REF
uk: не вдалося розвʼязати NOTES_MERGE_REF

en: failed to run '%s'
uk: не вдалося запустити "%s"

en: failed to run 'crontab -l'; your system might not support 'cron'
uk: не вдалося запустити "crontab -l"; можливо, ваша система не підтримує "cron"

en: failed to run 'crontab'; your system might not support 'cron'
uk: не вдалося запустити "crontab"; можливо, ваша система не підтримує "cron"

en: failed to run 'describe'
uk: не вдалося запустити команду "describe"

en: failed to run 'git status' on '%s'
uk: не вдалося виконати "git status" на "%s"

en: failed to run 'git status' on '%s', code %d
uk: не вдалося виконати "git status" на "%s", код %d

en: failed to run command '%s': %s
uk: не вдалося виконати команду "%s": %s

en: failed to run systemctl
uk: не вдалося запустити systemctl

en: failed to set extensions.worktreeConfig setting
uk: не вдалося встановити extensions.worktreeConfig параметр

en: failed to set up maintenance schedule
uk: не вдалося встановити графік обслуговування

en: failed to sign the push certificate
uk: не вдалося підписати сертифікат надсилання

en: failed to skip the commit
uk: не вдалося пропустити коміт

en: failed to start 'git pack-objects' process
uk: не вдалося запустити "git pack-objects" процес

en: failed to start iterator over '%s'
uk: не вдалося запустити перебір для "%s"

en: failed to start launchctl
uk: не вдалося запустити launchctl

en: failed to start schtasks
uk: не вдалося запустити schtasks

en: failed to start systemctl
uk: не вдалося стартувати systemctl

en: failed to stat %s
uk: не вдалося виконати stat %s

en: failed to stat '%*s%s%s'
uk: не вдалося записати "%*s%s%s"

en: failed to stat '%s'
uk: не вдалося виконати stat "%s"

en: failed to stop the FSMonitor daemon
uk: не вдалося зупинити FSMonitor демон

en: failed to store link to current notes ref (%s)
uk: не вдалося зберегти ланку на поточні нотатки посилання (%s)

en: failed to store maximum creation token
uk: не вдалося зберегти токен максимального створення

en: failed to symlink '%s': %s
uk: не вдалося зробити символьне посилання "%s": %s

en: failed to unlink '%s'
uk: не вдалося видалити "%s"

en: failed to unpack HEAD tree object
uk: не вдалося розпакувати HEAD обʼєкт дерева

en: failed to unpack trees
uk: не вдалося розпакувати дерева

en: failed to unregister repository
uk: не вдалося скасувати реєстрацію сховища

en: failed to unset '%s' in '%s'
uk: не вдалося скинути "%s" в "%s"

en: failed to update conflicted state in '%s'
uk: не вдалося оновити конфліктний стан у "%s"

en: failed to update remote for submodule '%s'
uk: не вдалося оновити віддалене призначення для підмодуля "%s"

en: failed to write archive
uk: не вдалося записати архів

en: failed to write bitmap index
uk: не вдалося записати bitmap індекс

en: failed to write commit object
uk: не вдалося записати об’єкт коміту

en: failed to write commit-graph
uk: не вдалося записати граф комітів

en: failed to write correct number of base graph ids
uk: не вдалося записати правильну кількість ідентифікаторів базових графів

en: failed to write multi-pack-index
uk: не вдалося записати multi-pack-index

en: failed to write new configuration file %s
uk: не вдалося записати новий конфігураційний файл %s

en: failed to write object in stream
uk: не вдалося записати обʼєкт потоку

en: failed to write to '%s'
uk: не вдалося записати в "%s"

en: failed utime() on %s
uk: не вдалося виконати utime() на %s

en: failed utime() on '%s'
uk: невдалий utime() на "%s"

en: failed write to rev-list
uk: не вдалося записати до rev-list

en: failed writing detached signature to '%s'
uk: не вдалося записати відʼєднаний підпис до "%s"

en: failed writing ssh signing key buffer to '%s'
uk: не вдалося записати буфер ssh ключа підпису в "%s"

en: failed writing ssh signing key to '%s'
uk: не вдалося записати ssh ключ підпису до "%s"

en: failed: %d
uk: завершилось невдало: %d

en: failure to merge
uk: не вдалося злити

en: fake a tagger when tags lack one
uk: підробляти теггера, коли його не вказано для тега

en: fast-forwardable
uk: з можливістю перемотування вперед

en: fatal:
uk: збій:

en: fatal: $program_name cannot be used without a working tree.
uk: збій: $program_name неможливо використовувати без робочого дерева.

en: fatal: %s: rejected by %s hook
    %s
    warning: no patches were sent
uk: збій: %s: відхилено %s хуком
    %s
    попередження: не було надіслано жодних латок

en: fatal: %s:%d is longer than 998 characters
    warning: no patches were sent
uk: збій: %s:%d довше ніж 998 символів
    попередження: не було надіслано жодних латок

en: fatal: alias '%s' expands to itself
uk: збій: псевдонім "%s" розгортається на самого себе

en: fatal: command '%s' died with exit code %d
uk: збій: команда "%s" завершилася невдало з кодом виходу %d

en: fatal: found configuration options for 'sendmail'
    git-send-email is configured with the sendemail.* options - note the 'e'.
    Set sendemail.forbidSendmailVariables to false to disable this check.
uk: збій: знайдено опції конфігурації для "sendmail"
    git-send-email налаштовано з параметрами sendemail.* options - зверніть увагу на "e".
    Встановіть sendemail.forbidSendmailVariables у false, щоб вимкнути цю перевірку.

en: feature '%s' forbidden in input without --allow-unsafe-features
uk: особливість "%s" не можна використовувати без --allow-unsafe-features

en: fetch --all does not make sense with refspecs
uk: fetch --all не має сенсу з визначниками посилань

en: fetch --all does not take a repository argument
uk: fetch --all не приймає сховище як аргумент

en: fetch all tags and associated objects
uk: отримати всі теги і повʼязані з ними обʼєкти

en: fetch failed.
uk: отримання завершилось невдало.

en: fetch from all remotes
uk: отримати з усіх віддалених призначень

en: fetch from multiple remotes
uk: отримати з кількох віддалених призначень

en: fetch normally indicates which branches had a forced update,
    but that check has been disabled; to re-enable, use '--show-forced-updates'
    flag or run 'git config fetch.showForcedUpdates true'
uk: fetch зазвичай показує, які гілки було примусово оновлено,
    але цю перевірку було вимкнено; щоб увімкнути її знову, скористайтесь "--show-forced-updates"
    або виконайте "git config fetch.showForcedUpdates true"

en: fetch the remote branches
uk: отримати віддалені гілки

en: fetch updated the current branch head.
    fast-forwarding your working tree from
    commit %s.
uk: отримання оновило верхівку поточної гілки.
    перемотування вперед вашого робочого дерева з
    коміту %s.

en: fetch-pack: invalid index-pack output
uk: fetch-pack: неприпустиме виведення індексного пакунка

en: fetch-pack: unable to fork off %s
uk: fetch-pack: не вдалося розгалужити %s

en: fetch-pack: unable to fork off sideband demultiplexer
uk: fetch-pack: не вдалося розгалужити sideband demultiplexer

en: fetch.parallel cannot be negative
uk: fetch.parallel не може бути відʼємним

en: fetching a group and specifying refspecs does not make sense
uk: отримання групи і вказівка визначників посилань не має сенсу

en: field
uk: поле

en: field name to sort on
uk: назва поля для сортування

en: file
uk: файл

en: file %s has only %lu line | file %s has only %lu lines
uk[0]: файл %s містить лише %lu рядок
uk[1]: файл %s містить лише %lu рядки
uk[2]: файл %s містить лише %lu рядків

en: file %s is not a regular file
uk: файл %s не є звичайним файлом

en: file %s is not writable by user
uk: файл %s не доступний для запису користувачем

en: file at URI '%s' is not a bundle or bundle list
uk: файл з URI "%s" не є пакунком або списком пакунків

en: file downloaded from '%s' is not a bundle
uk: файл, завантажений з "%s", не є пакунком

en: file to read from
uk: файл, з якого читати

en: file to read into hooks' stdin
uk: файл, з якого читати stdin хука

en: file/directory
uk: файл/директорія

en: final chunk has non-zero id %x
uk: заключний шматок має ненульовий ідентифікатор %x

en: finalize notes merge by committing unmerged notes
uk: завершити злиття комітом не злитих нотаток

en: find a geometric progression with factor <N>
uk: знайти геометричну прогресію з фактором <Н>

en: find ancestors for a single n-way merge
uk: знайти предків для одного n-стороннього злиття

en: find in contents not managed by git
uk: шукати у вмісті, не індексованому git

en: find line copies within and across files
uk: знаходити копії рядків у файлах та між ними

en: find line movements within and across files
uk: знаходити переміщення рядків у файлі та між ними

en: find the color configured: slot [default]
uk: знайти налаштований колір: слот [за замовчуванням]

en: find the color setting: slot [stdout-is-tty]
uk: знайти налаштування кольору: slot [stdout-is-tty]

en: find the tag that comes after the commit
uk: знайти тег, що йде після коміту

en: find where <commit> forked from reflog of <ref>
uk: знайти, де <коміт> відгалузився від журналу посилань <посилання>

en: finished search at %s
uk: пошук завершено на %s

en: flush is only for --buffer mode
uk: flush тільки для режиму --buffer

en: flush packet write failed
uk: не вдалося записати flush пакет

en: follow in-tree symlinks
uk: розвʼязувати символьні посилання в дереві

en: for conflicts, use a union version
uk: у разі конфліктів використовувати об’єднану версію

en: for conflicts, use our version
uk: у разі конфліктів використовувати нашу версію

en: for conflicts, use their version
uk: у разі конфліктів використовувати їхню версію

en: for conflicts, use this marker size
uk: у разі конфліктів використовувати цей розмір маркера

en: force
uk: примусово

en: force checkout (throw away local modifications)
uk: переключити примусово (викинути локальні зміни)

en: force checkout updates
uk: переключитися на оновлення примусово

en: force cloning progress
uk: примусово звітувати прогрес клонування

en: force creation
uk: примусове створення

en: force creation, move/rename, deletion
uk: примусове створення, переміщення/перейменування, видалення

en: force edit of commit
uk: редагувати коміт примусово

en: force edit of tag message
uk: примусове редагування допису до тегу

en: force move even if worktree is dirty or locked
uk: перемістити примусово, навіть якщо робоче дерево забруднене або заблоковане

en: force move/rename even if target exists
uk: примусово переміщувати/перейменовувати, навіть якщо ціль існує

en: force overwrite of existing files
uk: примусово перезаписати існуючі файли

en: force overwrite of local branch
uk: примусовий перезапис локальної гілки

en: force overwrite of local reference
uk: примусовий перезапис локального посилання

en: force progress reporting
uk: примусово звітувати про хід виконання

en: force removal even if worktree is dirty or locked
uk: видалити примусово, навіть якщо робоче дерево забруднене або заблоковане

en: force running gc even if there may be another gc running
uk: примусово запускати збирач сміття, навіть якщо інший збирач вже працює

en: force updates
uk: оновити примусово

en: forced update
uk: примусове оновлення

en: fork failed
uk: fork завершився невдало

en: format
uk: формат

en: format the patch(es) are in
uk: формат латки(-ок)

en: format to use for the output
uk: формат, що використовувати для виводу

en: format.headers without value
uk: format.headers без значення

en: format: %%(%s) atom used without a %%(%s) atom
uk: формат: частка %%(%s) використано без частки %%(%s)

en: format: %%(else) atom used more than once
uk: формат: %%(else) частка використана більше одного разу

en: format: %%(end) atom missing
uk: формат: %%(end) частка відсутня

en: format: %%(end) atom used without corresponding atom
uk: формат: %%(end) частка використана без відповідної частки

en: format: %%(then) atom used after %%(else)
uk: формат: %%(then) частка використана після %%(else)

en: format: %%(then) atom used more than once
uk: формат: %%(then) частка використана більше одного разу

en: found %u common ancestor: | found %u common ancestors:
uk[0]: знайшли %u спільного предка:
uk[1]: знайшли %u спільних предків:
uk[2]: знайшли %u спільних предків:

en: frequency
uk: частота

en: from:to
uk: від:до

en: fsck error in pack objects
uk: помилка fsck в об’єктах пакунка

en: fsck error in packed object
uk: помилка fsck у запакованому обʼєкті

en: fseek failed
uk: fseek завершився невдало

en: fsmonitor disabled
uk: fsmonitor вимкнено

en: fsmonitor enabled
uk: fsmonitor увімкнено

en: fsmonitor--daemon is already running '%s'
uk: fsmonitor--daemon вже запущений "%s"

en: fsmonitor--daemon is not running
uk: fsmonitor--daemon не запущено

en: fsmonitor--daemon not supported on this platform
uk: fsmonitor--daemon не підтримується на цій платформі

en: fsmonitor-daemon is not watching '%s'
uk: fsmonitor-daemon не стежить за "%s"

en: fsmonitor-daemon is watching '%s'
uk: fsmonitor-daemon стежить за "%s"

en: fsmonitor: cookie_result '%d' != SEEN
uk: fsmonitor: cookie_result "%d" != SEEN

en: fsmonitor_ipc__send_query: invalid path '%s'
uk: fsmonitor_ipc__send_query: неприпустимий шлях "%s"

en: fsmonitor_ipc__send_query: unspecified error on '%s'
uk: fsmonitor_ipc__send_query: невизначена помилка на "%s"

en: fstat on %s failed
uk: не вдалося виконати fstat на %s

en: full write to remote helper failed
uk: не вдалося виконати повний запис до віддаленого помічника

en: garbage at end of loose object '%s'
uk: непотріб в кінці вільного обʼєкта "%s"

en: gc is already running on machine '%s' pid %llu (use --force if not)
uk: збір сміття вже запущено на машині "%s" pid %llu (скористайтесь --force, якщо ні)

en: gc is already running on machine '%s' pid %lu (use --force if not)
uk: збір сміття вже запущено на машині "%s" pid %lu (скористайтесь --force, якщо ні)

en: generate a cover letter
uk: скласти супровідний лист

en: generate compact summary in diffstat
uk: згенерувати компактний підсумок у diffstat

en: generate diff using the "anchored diff" algorithm
uk: згенерувати різницю за алгоритмом "anchored diff"

en: generate diff using the "histogram diff" algorithm
uk: згенерувати різницю за алгоритмом "histogram diff"

en: generate diff using the "patience diff" algorithm
uk: згенерувати різницю за алгоритмом "patience diff"

en: generate diffs with <n> lines context
uk: згенерувати різниці з контекстом в <n> рядків

en: generate diffstat
uk: згенерувати diffstat

en: generate diffstat with a given graph width
uk: згенерувати diffstat із заданою шириною графіка

en: generate diffstat with a given name width
uk: згенерувати diffstat із заданою шириною назви

en: generate diffstat with a given width
uk: згенерувати diffstat із заданою шириною

en: generate diffstat with limited lines
uk: згенерувати diffstat з обмеженою кількістю рядків

en: generate parts of a cover letter based on a branch's description
uk: скласти частини супровідного листа на основі опису гілки

en: generate patch
uk: згенерувати латку

en: generate the diff in raw format
uk: згенерувати різницю у форматі raw

en: get all values: key [value-pattern]
uk: отримати всі значення: ключ [шаблон-значення]

en: get value specific for the URL: section[.var] URL
uk: отримати значення для конкретної URL-адреси: розділ[.var] URL-адреса

en: get value: name [value-pattern]
uk: отримати значення: назва [шаблон-значення]

en: get values for regexp: name-regex [value-pattern]
uk: отримати значення для регвиру: регвир-назви [шаблон-значення]

en: git %s: failed to read the index
uk: git %s: не вдалося прочитати індекс

en: git %s: failed to refresh the index
uk: git %s: не вдалося оновити індекс

en: git [-v | --version] [-h | --help] [-C <path>] [-c <name>=<value>]
               [--exec-path[=<path>]] [--html-path] [--man-path] [--info-path]
               [-p | --paginate | -P | --no-pager] [--no-replace-objects] [--bare]
               [--git-dir=<path>] [--work-tree=<path>] [--namespace=<name>]
               [--config-env=<name>=<envvar>] <command> [<args>]
uk: git [-v | --version] [-h | --help] [-C <шлях>] [-c <назва>=<значення>]
               [--exec-path[=<шлях>]] [--html-path] [--man-path] [--info-path]
               [-p | --paginate | -P | --no-pager] [--no-replace-objects] [--bare]
               [--git-dir=<шлях>] [--work-tree=<шлях>] [--namespace=<назва>]
    [--config-env=<назва>=<змінна-оточення>] <команда> [<аргументи>]

en: git add [<options>] [--] <pathspec>...
uk: git add [<опції>] [--] <визначник шляху>...

en: git am [<options>] (--continue | --skip | --abort)
uk: git am [<опції>] (--continue | --skip | --abort)

en: git am [<options>] [(<mbox> | <Maildir>)...]
uk: git am [<опції>] [(<скринька> [<поштова директорія>)...]

en: git annotate [<options>] [<rev-opts>] [<rev>] [--] <file>
uk: git annotate [<опції>] [<rev-опції>] [<ревізія>] [--] <файл>

en: git apply [<options>] [<patch>...]
uk: git apply [<опції>] [<латка>...]

en: git apply: bad git-diff - expected /dev/null on line %d
uk: git apply: невірний git-diff - очікувалось /dev/null у рядку %d

en: git apply: bad git-diff - expected /dev/null, got %s on line %d
uk: git apply: невірний git-diff - очікувалось /dev/null, отримано %s у рядку %d

en: git apply: bad git-diff - inconsistent new filename on line %d
uk: git apply: невірний git-diff - невідповідна назва нового файлу в рядку %d

en: git apply: bad git-diff - inconsistent old filename on line %d
uk: git apply: невірний git-diff - невідповідна назва старого файлу в рядку %d

en: git archive --remote <repo> [--exec <cmd>] --list
uk: git archive --remote <сховище> [--exec <команда>] --list

en: git archive --remote <repo> [--exec <cmd>] [<options>] <tree-ish> [<path>...]
uk: git archive --remote <сховище> [--exec <команда>] [<опції>] <деревоподібне-джерело> [<шлях>...]

en: git archive [<options>] <tree-ish> [<path>...]
uk: git archive [<опції>] <деревоподібне-джерело> [<шлях>...]

en: git archive: Remote with no URL
uk: git archive: віддалене призначення без URL

en: git archive: expected ACK/NAK, got a flush packet
uk: git archive: очікувалось ACK/NAK, отримано flush-пакет

en: git archive: expected a flush
uk: git archive: очікувалось flush

en: git archive: protocol error
uk: git archive: помилка протоколу

en: git bisect (good|bad) [<rev>...]
uk: git bisect (добрий|поганий) [<ревізія>...]

en: git bisect replay <logfile>
uk: git bisect replay <лог файл>

en: git bisect reset [<commit>]
uk: git bisect reset [<коміт>]

en: git bisect run <cmd> [<arg>...]
uk: git bisect run <команда> [<аргумент>...]

en: git bisect skip [(<rev>|<range>)...]
uk: git bisect skip [(<ревізія>|<діапазон>)...]

en: git bisect start [--term-(new|bad)=<term> --term-(old|good)=<term>]    [--no-checkout] [--first-parent] [<bad> [<good>...]] [--]    [<pathspec>...]
uk: git bisect start [--term-{new,bad}=<термін> --term-{old,good}=<термін>]    [--no-checkout] [--first-parent] [<поганий> [<добрий>...]] [--]    [<визначник шляху>...]

en: git blame [<options>] [<rev-opts>] [<rev>] [--] <file>
uk: git blame [<опції>] [<rev-опції>] [<ревізія>] [--] <файл>

en: git branch [<options>] (-c | -C) [<old-branch>] <new-branch>
uk: git branch [<опції>] (-c | -C) [<стара-гілка>] <нова-гілка>

en: git branch [<options>] (-m | -M) [<old-branch>] <new-branch>
uk: git branch [<опції>] (-m | -M) [<стара-гілка>] <нова-гілка>

en: git branch [<options>] [-f] [--recurse-submodules] <branch-name> [<start-point>]
uk: git branch [<опції>] [-f] [--recurse-submodules] <назва-гілки> [<початкова-точка>]

en: git branch [<options>] [-l] [<pattern>...]
uk: git branch [<опції>] [-l] [<шаблон>...]

en: git branch [<options>] [-r | -a] [--format]
uk: git branch [<опції>] [-r | -a] [--format]

en: git branch [<options>] [-r | -a] [--merged] [--no-merged]
uk: git branch [<опції>] [-r | -a] [--merged] [--no-merged]

en: git branch [<options>] [-r | -a] [--points-at]
uk: git branch [<опції>] [-r | -a] [--points-at]

en: git branch [<options>] [-r] (-d | -D) <branch-name>...
uk: git branch [<опції>] [-r] (-d | -D) <имʼя-гілки>...

en: git bugreport [(-o | --output-directory) <path>] [(-s | --suffix) <format>]
                  [--diagnose[=<mode>]]
uk: git bugreport [(-o | --output-directory) <шлях>] [(-s | --suffix) <формат>]
                  [--diagnose[=<режим>]]

en: git bundle create [-q | --quiet | --progress]
                      [--version=<version>] <file> <git-rev-list-args>
uk: git bundle create [-q | --quiet | --progress]
                      [--version=<версія>] <файл> <git-rev-list-агрументи>

en: git bundle list-heads <file> [<refname>...]
uk: git bundle list-heads <файл> [<назва-посилання>...]

en: git bundle unbundle [--progress] <file> [<refname>...]
uk: git bundle unbundle [--progress] <файл> [<назва-посилання>...]

en: git bundle verify [-q | --quiet] <file>
uk: git bundle verify [-q | --quiet] <файл>

en: git cat-file (--textconv | --filters)
                 [<rev>:<path|tree-ish> | --path=<path|tree-ish> <rev>]
uk: git cat-file (--textconv | --filters)
                 [<ревізія>:<шлях|деревоподібне-джерело> | --path=<шлях|деревоподібне-джерело> <ревізія>]

en: git cat-file (-e | -p) <object>
uk: git cat-file (-e | -p) <об’єкт>

en: git cat-file (-t | -s) [--allow-unknown-type] <object>
uk: git cat-file (-t | -s) [--allow-unknown-type] <об’єкт>

en: git cat-file <type> <object>
uk: git cat-file <тип> <об’єкт>

en: git check-attr --stdin [-z] [--source <tree-ish>] [-a | --all | <attr>...]
uk: git check-attr --stdin [-z] [--source <деревоподібне-джерело>] [-a | --all | <атрибут>...]

en: git check-attr [--source <tree-ish>] [-a | --all | <attr>...] [--] <pathname>...
uk: git check-attr [--source <деревоподібне-джерело>] [-a | --all | <атрибут>...] [--] <назва-шляху>...

en: git check-mailmap [<options>] <contact>...
uk: git check-mailmap [<опції>] <контакт>...

en: git checkout [<options>] <branch>
uk: git checkout [<опції>] <гілка>

en: git checkout [<options>] [<branch>] -- <file>...
uk: git checkout [<опції>] [<гілка>] -- <файл>...

en: git checkout--worker [<options>]
uk: git checkout--worker [<опції>]

en: git checkout-index [<options>] [--] [<file>...]
uk: git checkout-index [<опції>] [—] [<файл>...]

en: git checkout: --detach does not take a path argument '%s'
uk: git checkout: --detach не приймає аргумент шляху '%s'

en: git checkout: --ours/--theirs, --force and --merge are incompatible when
    checking out of the index.
uk: git checkout: --ours/--theirs, --force та --merge несумісні при
    при прееключенні індексу.

en: git cherry [-v] [<upstream> [<head> [<limit>]]]
uk: git cherry [-v] [<першоджерельне-сховище> [<голова> [<ліміт>]]]]

en: git cherry-pick [--edit] [-n] [-m <parent-number>] [-s] [-x] [--ff]
                    [-S[<keyid>]] <commit>...
uk: git cherry-pick [--edit] [-n] [-m <номер-батька>] [-s] [-x] [--ff].
                    [-S[<ідентифікатор-ключа>]] <коміт>...

en: git clean [-d] [-f] [-i] [-n] [-q] [-e <pattern>] [-x | -X] [--] [<pathspec>...]
uk: git clean [-d] [-f] [-i] [-n] [-q] [-e <шаблон>] [-x | -X] [--] [<визначник шляху>...]

en: git clone [<options>] [--] <repo> [<dir>]
uk: git clone [<опції>] [--] <сховище> [<директорія>]

en: git column [<options>]
uk: git column [<опції>]

en: git commands available from elsewhere on your $PATH
uk: команди git доступні з будь-якого місця на вашому $PATH

en: git commit [-a | --interactive | --patch] [-s] [-v] [-u<mode>] [--amend]
               [--dry-run] [(-c | -C | --squash) <commit> | --fixup [(amend|reword):]<commit>)]
               [-F <file> | -m <msg>] [--reset-author] [--allow-empty]
               [--allow-empty-message] [--no-verify] [-e] [--author=<author>]
               [--date=<date>] [--cleanup=<mode>] [--[no-]status]
               [-i | -o] [--pathspec-from-file=<file> [--pathspec-file-nul]]
               [(--trailer <token>[(=|:)<value>])...] [-S[<keyid>]]
               [--] [<pathspec>...]
uk: git commit [-a | --interactive | --patch] [-s] [-v] [-u<режим>] [--amend]
               [--dry-run] [(-c | -C | --squash) <коміт> | --fixup [(amend|reword):]<коміт>)]
               [-F <файл> | -m <допис>] [--reset-author] [--allow-empty]
               [--allow-empty-message] [--no-verify] [-e] [--author=<автор>]
               [--date=<дата>] [--cleanup=<режим>] [--[no-]status]
               [-i | -o] [--pathspec-from-file=<файл> [--pathspec-file-nul]]
               [(--trailer <токен>[(=|:)<значення>])...] [-S[<ідентифікатор ключа>]]
               [--] [<визначник шляху>...]

en: git commit-graph verify [--object-dir <dir>] [--shallow] [--[no-]progress]
uk: git commit-graph verify [--object-dir <директорія>] [--shallow] [--[no-]progress]

en: git commit-graph write [--object-dir <dir>] [--append]
                           [--split[=<strategy>]] [--reachable | --stdin-packs | --stdin-commits]
                           [--changed-paths] [--[no-]max-new-filters <n>] [--[no-]progress]
                           <split options>
uk: git commit-graph write [--object-dir <директорія>] [--append] [--object-dir <директорія>] [--append] [--object-dir <директорія>] [--append
                           [--split[=<стратегія>]] [--reachable | --stdin-packs | --stdin-commits]
                           [--changed-paths] [--[no-]max-new-filters <число>] [--[no-]progress]
                           <опції розділення>

en: git commit-tree <tree> [(-p <parent>)...]
uk: git commit-tree <дерево> [(-p <батько>)...]

en: git commit-tree [(-p <parent>)...] [-S[<keyid>]] [(-m <message>)...]
                    [(-F <file>)...] <tree>
uk: git commit-tree [(-p <батько>)...] [-S[<ідентифікатор-ключа>]] [(-m <допис>)...]
                    [(-F <файл>)...] <дерево>

en: git commit-tree: failed to close '%s'
uk: git commit-tree: не вдалося закрити "%s"

en: git commit-tree: failed to read
uk: git commit-tree: не вдалося прочитати

en: git commit-tree: failed to read '%s'
uk: git commit-tree: не вдалося прочитати "%s"

en: git config [<options>]
uk: git config [<опції>]

en: git describe [--all] [--tags] [--contains] [--abbrev=<n>] --dirty[=<mark>]
uk: git describe [--all] [--tags] [--contains] [--abbrev=<н>] --dirty[=<позначка>]

en: git describe [--all] [--tags] [--contains] [--abbrev=<n>] [<commit-ish>...]
uk: git describe [--all] [--tags] [--contains] [--abbrev=<н>] [<комітоподібне>...]

en: git diagnose [(-o | --output-directory) <path>] [(-s | --suffix) <format>]
                 [--mode=<mode>]
uk: git diagnose [(-o | --output-directory) <шлях>] [(-s | --suffix) <формат>]
                 [--mode=<режим>]

en: git diff --no-index [<options>] <path> <path>
uk: git diff --no-index [<опції>] <шлях> <шлях>

en: git diff header lacks filename information (line %d)
uk: у заголовку git diff відсутня інформація про назву файла (рядок %d)

en: git diff header lacks filename information when removing %d leading pathname component (line %d) | git diff header lacks filename information when removing %d leading pathname components (line %d)
uk[0]: у заголовку git diff відсутня інформація про назву файла при видаленні %d провідного компонента назви шляху (рядок %d)
uk[1]: у заголовку git diff відсутня інформація про назву файла при видаленні %d провідних компонентів назви шляху (рядок %d)
uk[2]: у заголовку git diff відсутня інформація про назву файла при видаленні %d провідних компонентів назви шляху (рядок %d)

en: git difftool [<options>] [<commit> [<commit>]] [--] [<path>...]
uk: git difftool [<опції>] [<коміт> [<коміт>]] [--] [<шлях>...]

en: git fast-export [<rev-list-opts>]
uk: git fast-export [<rev-list-опції>]

en: git fetch --all [<options>]
uk: git fetch --all [<опції>]

en: git fetch --multiple [<options>] [(<repository> | <group>)...]
uk: git fetch --multiple [<опції>] [(<сховище> | <група>)...]

en: git fetch [<options>] <group>
uk: git fetch [<опції>] [<група>]

en: git fetch [<options>] [<repository> [<refspec>...]]
uk: git fetch [<опції>] [<сховище> [<визначник посилання>...]]

en: git fetch-pack: expected ACK/NAK, got '%s'
uk: git fetch-pack: очікувалось ACK/NAK, отримано "%s"

en: git fetch-pack: expected ACK/NAK, got a flush packet
uk: git fetch-pack: очікувалось ACK/NAK, отримано flush пакет

en: git fetch-pack: expected a flush packet after shallow list
uk: git fetch-pack: очікувалось flush пакет після неглибокого списку

en: git fetch-pack: expected response end packet
uk: git fetch-pack: очікувався response end пакет

en: git fetch-pack: expected shallow list
uk: git fetch-pack: очікувався неглибокий список

en: git fetch-pack: fetch failed.
uk: git fetch-pack: помилка отримання.

en: git fmt-merge-msg [-m <message>] [--log[=<n>] | --no-log] [--file <file>]
uk: git fmt-merge-msg [-m <допис>] [--log[=<н>] | --no-log] [--file <файл>]

en: git for-each-ref [--contains [<commit>]] [--no-contains [<commit>]]
uk: git for-each-ref [--contains [<коміт>]] [--no-contains [<коміт>]]

en: git for-each-ref [--merged [<commit>]] [--no-merged [<commit>]]
uk: git for-each-ref [--merged [<коміт>]] [--no-merged [<коміт>]]

en: git for-each-ref [--points-at <object>]
uk: git for-each-ref [--points-at <обʼєкт>]

en: git for-each-ref [<options>] [<pattern>]
uk: git for-each-ref [<опції>] [<шаблон>]

en: git for-each-repo --config=<config> [--] <arguments>
uk: git for-each-repo --config=<конфіг> [--] <аргументи>

en: git format-patch [<options>] [<since> | <revision-range>]
uk: git format-patch [<опції>] [<відколи> | <діапазон-ревізій>]

en: git fsck [--tags] [--root] [--unreachable] [--cache] [--no-reflogs]
             [--[no-]full] [--strict] [--verbose] [--lost-found]
             [--[no-]dangling] [--[no-]progress] [--connectivity-only]
             [--[no-]name-objects] [<object>...]
uk: git fsck [--tags] [--root] [--unreachable] [--cache] [--no-reflogs]
             [--[no-]full] [--strict] [--verbose] [--lost-found]
             [--[no-]dangling] [--[no-]progress] [--connectivity-only]
             [--[no-]name-objects] [<обʼєкт>...]

en: git fsmonitor--daemon run [<options>]
uk: git fsmonitor--daemon run [<опції>]

en: git fsmonitor--daemon start [<options>]
uk: git fsmonitor--daemon start [<опції>]

en: git gc [<options>]
uk: git gc [<опції>]

en: git grep [<options>] [-e] <pattern> [<rev>...] [[--] <path>...]
uk: git grep [<опції>] [-e] <шаблон> [<ревізія>...] [[--] <шлях>...]

en: git hash-object [-t <type>] [-w] --stdin-paths [--no-filters]
uk: git hash-object [-t <тип>] [-w] --stdin-paths [--no-filters]

en: git hash-object [-t <type>] [-w] [--path=<file> | --no-filters]
                    [--stdin [--literally]] [--] <file>...
uk: git hash-object [-t <тип>] [-w] [--path=<файл> | --no-filters]
                    [--stdin [--literally]] [--] <файл>...

en: git help [[-i|--info] [-m|--man] [-w|--web]] [<command>|<doc>]
uk: git help [[-i|--info] [-m|--man] [-w|--web]] [<команда>|<док>]

en: git hook run [--ignore-missing] [--to-stdin=<path>] <hook-name> [-- <hook-args>]
uk: git hook run [--ignore-missing] [--to-stdin=<шлях>] <назва-гачка> [-- <аргументи-гачка>]

en: git init [-q | --quiet] [--bare] [--template=<template-directory>]
             [--separate-git-dir <git-dir>] [--object-format=<format>]
             [-b <branch-name> | --initial-branch=<branch-name>]
             [--shared[=<permissions>]] [<directory>]
uk: git init [-q | --quiet] [--bare] [--template=<шаблон-директорія>]
             [--separate-git-dir <git-директорія>] [--object-format=<формат>]
             [-b <назва-гілки> | --initial-branch=<назва-гілки>]
             [--shared[=<дозволи>]] [<директорія>]

en: git interpret-trailers [--in-place] [--trim-empty]
                           [(--trailer (<key>|<keyAlias>)[(=|:)<value>])...]
                           [--parse] [<file>...]
uk: git interpret-trailers [--in-place] [--trim-empty]
                           [(--trailer (<ключ>|<аліасКлюча>)[(=|:)<значення>])...]
                           [--parse] [<файл>...]

en: git log --pretty=short | git shortlog [<options>]
uk: git log --pretty=short | git shortlog [<опції>]

en: git log [<options>] [<revision-range>] [[--] <path>...]
uk: git log [<опції>] [<діапазон-ревізій>] [[--] <шлях>...]

en: git ls-files [<options>] [<file>...]
uk: git ls-files [<опції>] [<файл>...]

en: git ls-remote [--heads] [--tags] [--refs] [--upload-pack=<exec>]
                  [-q | --quiet] [--exit-code] [--get-url] [--sort=<key>]
                  [--symref] [<repository> [<patterns>...]]
uk: git ls-remote [--heads] [--tags] [--refs] [--upload-pack=<виконавчий-файл>]
                  [-q | --quiet] [--exit-code] [--get-url] [--sort=<ключ>]
                  [--symref] [<сховище> [<шаблони>...]]

en: git ls-tree [<options>] <tree-ish> [<path>...]
uk: git ls-tree [<опції>] <деревоподібне-джерело> [<шлях>...]

en: git mailinfo [<options>] <msg> <patch> < mail >info
uk: git mailinfo [<опції>] <допис> <латка> < mail >info

en: git maintenance <subcommand> [<options>]
uk: git maintenance <підкоманда> [<опції>]

en: git maintenance run [--auto] [--[no-]quiet] [--task=<task>] [--schedule]
uk: git maintenance run [--auto] [--[no-]quiet] [--task=<завдання>] [--schedule]

en: git maintenance start [--scheduler=<scheduler>]
uk: git maintenance start [--scheduler=<планувальник>]

en: git merge [<options>] [<commit>...]
uk: git merge [<опції>] [<коміт>...]

en: git merge-base --fork-point <ref> [<commit>]
uk: git merge-base --fork-point <посилання> [<коміт>]

en: git merge-base --independent <commit>...
uk: git merge-base --independent <коміт>...

en: git merge-base --is-ancestor <commit> <commit>
uk: git merge-base --is-ancestor <коміт> <коміт>

en: git merge-base [-a | --all] --octopus <commit>...
uk: git merge-base [-a | --all] --octopus <коміт>...

en: git merge-base [-a | --all] <commit> <commit>...
uk: git merge-base [-a | --all] <коміт> <коміт>...

en: git merge-file [<options>] [-L <name1> [-L <orig> [-L <name2>]]] <file1> <orig-file> <file2>
uk: git merge-file [<опції>] [-L <назва1> [-L <оріг> [-L <назва2>]]] <файл1> <оріг-файл> <файл2>

en: git merge-tree [--trivial-merge] <base-tree> <branch1> <branch2>
uk: git merge-tree [--trivial-merge] <базове-дерево> <гілка1> <гілка2>

en: git merge-tree [--write-tree] [<options>] <branch1> <branch2>
uk: git merge-tree [--write-tree] [<опції>] <гілка1> <гілка2>

en: git multi-pack-index [<options>] expire
uk: git multi-pack-index [<опції>] expire

en: git multi-pack-index [<options>] repack [--batch-size=<size>]
uk: git multi-pack-index [<опції>] repack [--batch-size=<розмір>]

en: git multi-pack-index [<options>] verify
uk: git multi-pack-index [<опції>] verify

en: git multi-pack-index [<options>] write [--preferred-pack=<pack>][--refs-snapshot=<path>]
uk: git multi-pack-index [<опції>] write [--preferred-pack=<пакунок>] [--refs-snapshot=<шлях>]

en: git mv [<options>] <source>... <destination>
uk: git mv [<опції>] <джерело>... <призначення>

en: git name-rev [<options>] --all
uk: git name-rev [<опції>] --all

en: git name-rev [<options>] --annotate-stdin
uk: git name-rev [<опції>] --annotate-stdin

en: git name-rev [<options>] <commit>...
uk: git name-rev [<опції>] <коміт>...

en: git notes [--ref <notes-ref>] [list [<object>]]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] [list [<об’єкт>]]

en: git notes [--ref <notes-ref>] add [-f] [--allow-empty] [--[no-]separator|--separator=<paragraph-break>] [--[no-]stripspace] [-m <msg> | -F <file> | (-c | -C) <object>] [<object>]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] add [-f] [--allow-empty] [--[no-]separator|--separator=<розділювач-абзаців>] [--[no-]stripspace] [-m <допис> | -F <файл> | (-c | -C) <обʼєкт>] [<обʼєкт>]

en: git notes [--ref <notes-ref>] append [--allow-empty] [--[no-]separator|--separator=<paragraph-break>] [--[no-]stripspace] [-m <msg> | -F <file> | (-c | -C) <object>] [<object>]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] append [--allow-empty] [--[no-]separator|--separator=<розділювач-абзаців>] [--[no-]stripspace] [-m <допис> | -F <файл> | (-c | -C) <обʼєкт>] [<обʼєкт>]

en: git notes [--ref <notes-ref>] copy [-f] <from-object> <to-object>
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] copy [-f] <з-об’єкта> <до-об’єкта>

en: git notes [--ref <notes-ref>] edit [--allow-empty] [<object>]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] edit [--allow-empty] [<об’єкт>]

en: git notes [--ref <notes-ref>] get-ref
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] get-ref

en: git notes [--ref <notes-ref>] merge [-v | -q] [-s <strategy>] <notes-ref>
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] merge [-v | -q] [-s <стратегія>] <посилання-нотатки>

en: git notes [--ref <notes-ref>] prune [-n] [-v]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] prune [-n] [-v].

en: git notes [--ref <notes-ref>] remove [<object>...]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] remove [<об’єкт>...]

en: git notes [--ref <notes-ref>] show [<object>]
uk: git notes [--ref <посилання-нотатки>] show [<об’єкт>]

en: git notes [list [<object>]]
uk: git notes [list [<об’єкт>]]

en: git notes add [<options>] [<object>]
uk: git notes add [<опції>] [<обʼєкт>]

en: git notes append [<options>] [<object>]
uk: git notes append [<опції>] [<обʼєкт>]

en: git notes copy --stdin [<from-object> <to-object>]...
uk: git notes copy --stdin [<з-об’єкта> <до-об’єкта>]...

en: git notes copy [<options>] <from-object> <to-object>
uk: git notes copy [<опції>] <з-об’єкта> <до-об’єкта

en: git notes edit [<object>]
uk: git notes edit [<об’єкт>]

en: git notes merge --abort [<options>]
uk: git notes merge --abort [<опції>]

en: git notes merge --commit [<options>]
uk: git notes merge --commit [<опції>]

en: git notes merge [<options>] <notes-ref>
uk: git notes merge [<опції>] <посилання-нотатки>

en: git notes prune [<options>]
uk: git notes prune [<опції>]

en: git notes remove [<object>]
uk: git notes remove [<об’єкт>]

en: git notes show [<object>]
uk: git notes show [<об’єкт>]

en: git pack-objects --stdout [<options>] [< <ref-list> | < <object-list>]
uk: git pack-objects --stdout [<опції>] [< <список-посилань> | < <список-обʼєктів>]

en: git pack-objects [<options>] <base-name> [< <ref-list> | < <object-list>]
uk: git pack-objects [<опції>] <базова-назва> [< <список-посилань> | < <список-обʼєктів>]

en: git pack-refs [--all] [--no-prune] [--include <pattern>] [--exclude <pattern>]
uk: git pack-refs [--all] [--no-prune] [--include <шаблон>] [--exclude <шаблон>]

en: git prune [-n] [-v] [--progress] [--expire <time>] [--] [<head>...]
uk: git prune [-n] [-v] [--progress] [--expire <час>] [--] [<верхівка>...]

en: git pull [<options>] [<repository> [<refspec>...]]
uk: git pull [<опції>] [<сховище> [<визначник посилання>...]]

en: git push [<options>] [<repository> [<refspec>...]]
uk: git push [<опції>] [<сховище> [<визначник посилання>...]]

en: git range-diff [<options>] <base> <old-tip> <new-tip>
uk: git range-diff [<опції>] <база> <стара-верхівка> <нова-верхівка>

en: git range-diff [<options>] <old-base>..<old-tip> <new-base>..<new-tip>
uk: git range-diff [<опції>] <стара-база>..<стара-верхівка> <нова-база>..<нова-верхівка>

en: git range-diff [<options>] <old-tip>...<new-tip>
uk: git range-diff [<опції>] <стара-верхівка>...<нова-верхівка>

en: git read-tree [(-m [--trivial] [--aggressive] | --reset | --prefix=<prefix>)
                  [-u | -i]] [--index-output=<file>] [--no-sparse-checkout]
                  (--empty | <tree-ish1> [<tree-ish2> [<tree-ish3>]])
uk: git read-tree [(-m [--trivial] [--aggressive] | --reset | --prefix=<префікс>)
                  [-u | -i]] [--index-output=<файл>] [--no-sparse-checkout]
                  (--empty | <деревоподібне-джерело1> [<деревоподібне-джерело2> [<деревоподібне-джерело3>]])

en: git rebase [-i] [options] [--exec <cmd>] [--onto <newbase> | --keep-base] [<upstream> [<branch>]]
uk: git rebase [-i] [опції] [--exec <команда>] [--onto <нова-база> | --keep-base] [<першоджерельне-сховище> [<гілка>]]

en: git rebase [-i] [options] [--exec <cmd>] [--onto <newbase>] --root [<branch>]
uk: git rebase [-i] [опції] [--exec <команда>] [--onto <нова-база>] --root [<гілка>]

en: git receive-pack <git-dir>
uk: git receive-pack <git-директорія>

en: git reflog [show] [<log-options>] [<ref>]
uk: git reflog [show] [<лог-опції>] [<посилання>]

en: git reflog delete [--rewrite] [--updateref]
                      [--dry-run | -n] [--verbose] <ref>@{<specifier>}...
uk: git reflog delete [--rewrite] [--updateref]
                      [--dry-run | -n] [--verbose] <посилання>@{<визначник>}...

en: git reflog exists <ref>
uk: git reflog exists <посилання>

en: git reflog expire [--expire=<time>] [--expire-unreachable=<time>]
                      [--rewrite] [--updateref] [--stale-fix]
                      [--dry-run | -n] [--verbose] [--all [--single-worktree] | <refs>...]
uk: git reflog expire [--expire=<час>] [--expire-unreachable=<час>]
                      [--rewrite] [--updateref] [--stale-fix]
                      [--dry-run | -n] [--verbose] [--all [--single-worktree] | <посилання>...]

en: git remote [-v | --verbose] show [-n] <name>
uk: git remote [-v | --verbose] show [-n] <назва>

en: git remote [-v | --verbose] update [-p | --prune] [(<group> | <remote>)...]
uk: git remote [-v | --verbose] update [-p | --prune] [(<група> | <віддалене-призначення>)...]

en: git remote add [-t <branch>] [-m <master>] [-f] [--tags | --no-tags] [--mirror=<fetch|push>] <name> <url>
uk: git remote add [-t <гілка>] [-m <мастер>] [-f] [--tags | --no-tags] [--mirror=<fetch|push>] <назва> <URL-адреса>

en: git remote add [<options>] <name> <url>
uk: git remote add [<опції>] <назва> <url>

en: git remote get-url [--push] [--all] <name>
uk: git remote get-url [--push] [--all] <назва>

en: git remote prune [-n | --dry-run] <name>
uk: git remote prune [-n | --dry-run] <назва>

en: git remote prune [<options>] <name>
uk: git remote prune [<опції>] <назва>

en: git remote remove <name>
uk: git remote remove <назвa>

en: git remote rename [--[no-]progress] <old> <new>
uk: git remote rename [--[no-]progress] <стара-назва> <нова-назва>

en: git remote set-branches --add <name> <branch>...
uk: git remote set-branches --add <назва> <гілка>...

en: git remote set-branches <name> <branch>...
uk: git remote set-branches <назва> <гілка>...

en: git remote set-branches [--add] <name> <branch>...
uk: git remote set-branches [--add] <назва> <гілка>...

en: git remote set-head <name> (-a | --auto | -d | --delete | <branch>)
uk: git remote set-head <назва> (-a | --auto | -d | --delete | <гілка>)

en: git remote set-url --add <name> <newurl>
uk: git remote set-url --add <назва> <нова-url-адреса>

en: git remote set-url --delete <name> <url>
uk: git remote set-url --delete <назва> <url-адреса>

en: git remote set-url [--push] <name> <newurl> [<oldurl>]
uk: git remote set-url [--push] <назва> <нова-url-адреса> [<стара-url-адреса>]

en: git remote show [<options>] <name>
uk: git remote show [<опції>] <назва>

en: git remote update [<options>] [<group> | <remote>]...
uk: git remote update [<опції>] [<група> | <віддаленe-призначення>]...

en: git repack [<options>]
uk: git repack [<опції>]

en: git replace -d <object>...
uk: git replace -d <обʼєкт>...

en: git replace [--format=<format>] [-l [<pattern>]]
uk: git replace [--format=<формат>] [-l [<шаблон>]]

en: git replace [-f] --edit <object>
uk: git replace [-f] --edit <обʼєкт>

en: git replace [-f] --graft <commit> [<parent>...]
uk: git replace [-f] --graft <коміт> [<батько>...]

en: git replace [-f] <object> <replacement>
uk: git replace [-f] <обʼєкт> <заміна>

en: git rerere [clear | forget <pathspec>... | diff | status | remaining | gc]
uk: git rerere [clear | forget <визначник-шляху>... | diff | status | remaining | gc]

en: git reset --patch [<tree-ish>] [--] [<pathspec>...]
uk: git reset --patch [<деревоподібне-джерело>] [--] [<визначник шляху>...]

en: git reset [-q] [--pathspec-from-file [--pathspec-file-nul]] [<tree-ish>]
uk: git reset [-q] [--pathspec-from-file [--pathspec-file-nul]] [<деревоподібне-джерело>]

en: git reset [-q] [<tree-ish>] [--] <pathspec>...
uk: git reset [-q] [<деревоподібне-джерело>] [--] <визначник шляху>...

en: git restore [<options>] [--source=<branch>] <file>...
uk: git restore [<опції>] [--source=<гілка>] <файл>...

en: git rev-parse --parseopt [<options>] -- [<args>...]
uk: git rev-parse --parseopt [<опції>] -- [<аргументи>...]

en: git rev-parse --parseopt [<options>] -- [<args>...]
       or: git rev-parse --sq-quote [<arg>...]
       or: git rev-parse [<options>] [<arg>...]
    
    Run "git rev-parse --parseopt -h" for more information on the first usage.
uk: git rev-parse --parseopt [<опції>] -- [<аргументи>...]
       або: git rev-parse --sq-quote [<аргумент>...]
       або: git rev-parse [<опції>] [<аргумент>...]
    
    Запустіть "git rev-parse --parseopt -h" для отримання додаткової інформації про перше використання.

en: git revert [--[no-]edit] [-n] [-m <parent-number>] [-s] [-S[<keyid>]] <commit>...
uk: git revert [--[no-]edit] [-n] [-m <номер-батька>] [-s] [-S[<ідентифікатор-ключа>]] <коміт>...

en: git rm [-f | --force] [-n] [-r] [--cached] [--ignore-unmatch]
           [--quiet] [--pathspec-from-file=<file> [--pathspec-file-nul]]
           [--] [<pathspec>...]
uk: git rm [-f | --force] [-n] [-r] [--cached] [--ignore-unmatch] [--ignore-unmatch
           [--quiet] [--pathspec-from-file=<файл> [--pathspec-file-nul]]
           [--] [<визначник-шляху>...]

en: git rm: unable to remove %s
uk: git rm: не вдалося видалити %s

en: git send-pack [--mirror] [--dry-run] [--force]
                  [--receive-pack=<git-receive-pack>]
                  [--verbose] [--thin] [--atomic]
                  [--[no-]signed | --signed=(true|false|if-asked)]
                  [<host>:]<directory> (--all | <ref>...)
uk: git send-pack [--mirror] [--dry-run] [--force]
                  [--receive-pack=<git-пакунок-отримання>]
                  [--verbose] [--thin] [--atomic]
                  [--[no-]signed | --signed=(true|false|if-asked)]
                  [<хост>:]<директорія> (--all | <посилання>...)

en: git shortlog [<options>] [<revision-range>] [[--] <path>...]
uk: git shortlog [<опції>] [<діапазон-ревізій>] [[--] <шлях>...]

en: git show %s: bad file
uk: git show %s: невірний файл

en: git show [<options>] <object>...
uk: git show [<опції>] <обʼєкт>...

en: git show-branch (-g | --reflog)[=<n>[,<base>]] [--list] [<ref>]
uk: git show-branch (-g | --reflog)[=<н>[,<база>]] [--list] [<посилання>]

en: git show-branch [-a | --all] [-r | --remotes] [--topo-order | --date-order]
                    [--current] [--color[=<when>] | --no-color] [--sparse]
                    [--more=<n> | --list | --independent | --merge-base]
                    [--no-name | --sha1-name] [--topics]
                    [(<rev> | <glob>)...]
uk: git show-branch [-a | --all] [-r | --remotes] [--topo-order | --date-order]
                    [--current] [--color[=<коли>] | --no-color] [--sparse]
                    [--more=<н> | --list | --independent | --merge-base]
                    [--no-name | --sha1-name] [--topics]
                    [(<ревізія> | <глоб>)...]

en: git show-ref --exclude-existing[=<pattern>]
uk: git show-ref --exclude-existing[=<шаблон>]

en: git show-ref --exists <ref>
uk: git show-ref --exists <посилання>

en: git show-ref --verify [-q | --quiet] [-d | --dereference]
                 [-s | --hash[=<n>]] [--abbrev[=<n>]]
                 [--] [<ref>...]
uk: git show-ref --verify [-q | --quiet] [-d | --dereference]
                 [-s | --hash[=<н>]] [--abbrev[=<н>]]
                 [--] [<посилання>...]

en: git show-ref [--head] [-d | --dereference]
                 [-s | --hash[=<n>]] [--abbrev[=<n>]] [--tags]
                 [--heads] [--] [<pattern>...]
uk: git show-ref [--head] [-d | --dereference]
                 [-s | --hash[=<н>]] [--abbrev[=<н>]] [--tags]
                 [--heads] [--] [<шаблон>...]

en: git sparse-checkout (init | list | set | add | reapply | disable | check-rules) [<options>]
uk: git sparse-checkout (init | list | set | add | reapply | disable | check-rules) [<опції>]

en: git sparse-checkout add [--skip-checks] (--stdin | <patterns>)
uk: git sparse-checkout add [--skip-checks] (--stdin | <шаблони>)

en: git sparse-checkout check-rules [-z] [--skip-checks][--[no-]cone] [--rules-file <file>]
uk: git sparse-checkout check-rules [-z] [--skip-checks][--[no-]cone] [--rules-file <файл>]

en: git sparse-checkout set [--[no-]cone] [--[no-]sparse-index] [--skip-checks] (--stdin | <patterns>)
uk: git sparse-checkout set [--[no-]cone] [--[no-]sparse-index] [--skip-checks] (--stdin | <шаблони>)

en: git stash [push [-p | --patch] [-S | --staged] [-k | --[no-]keep-index] [-q | --quiet]
              [-u | --include-untracked] [-a | --all] [(-m | --message) <message>]
              [--pathspec-from-file=<file> [--pathspec-file-nul]]
              [--] [<pathspec>...]]
uk: git stash [push [-p | --patch] [-S | --staged] [-k | --[no-]keep-index] [-q | --quiet]
              [-u | --include-untracked] [-a | --all] [(-m | --message) <допис>]
              [--pathspec-from-file=<файл> [--pathspec-file-nul]]
              [--] [<визначник-шляху>...]]

en: git stash apply [--index] [-q | --quiet] [<stash>]
uk: git stash apply [--index] [-q | --quiet] [<схов>]

en: git stash branch <branchname> [<stash>]
uk: git stash branch <назва-гілки> [<схов>]

en: git stash clear with arguments is unimplemented
uk: git stash clear з аргументами не реалізовано

en: git stash create [<message>]
uk: git stash create [<допис>]

en: git stash drop [-q | --quiet] [<stash>]
uk: git stash drop [-q | --quiet] [<схов>]

en: git stash list [<log-options>]
uk: git stash list [<лог-опції>]

en: git stash pop [--index] [-q | --quiet] [<stash>]
uk: git stash pop [--index] [-q | --quiet] [<схов>]

en: git stash save [-p | --patch] [-S | --staged] [-k | --[no-]keep-index] [-q | --quiet]
              [-u | --include-untracked] [-a | --all] [<message>]
uk: git stash save [-p | --patch] [-S | --staged] [-k | --[no-]keep-index] [-q | --quiet]
              [-u | --include-untracked] [-a | --all] [<допис>]

en: git stash show [-u | --include-untracked | --only-untracked] [<diff-options>] [<stash>]
uk: git stash show [-u | --include-untracked | --only-untracked] [<опції-різниці>] [<схов>]

en: git stash store [(-m | --message) <message>] [-q | --quiet] <commit>
uk: git stash store [(-m | --message) <допис>] [-q | --quiet] <коміт>

en: git status [<options>] [--] [<pathspec>...]
uk: git status [<опції>] [--] [<визначник шляху>...]

en: git submodule [--quiet] update [--init [--filter=<filter-spec>]] [--remote] [-N|--no-fetch] [-f|--force] [--checkout|--merge|--rebase] [--[no-]recommend-shallow] [--reference <repository>] [--recursive] [--[no-]single-branch] [--] [<path>...]
uk: git submodule [--quiet] update [--init [--filter=<визначник-фільтру>]] [--remote] [-N|--no-fetch] [-f|--force] [--checkout|--merge|--rebase] [--[no-]recommend-shallow] [--reference <сховище>] [--recursive] [--[no-]single-branch] [--] [<шлях>...]

en: git submodule absorbgitdirs [<options>] [<path>...]
uk: git submodule absorbgitdirs [<опції>] [<шлях>...]

en: git submodule add [<options>] [--] <repository> [<path>]
uk: git submodule add [<опції>] [--] <сховище> [<шлях>]

en: git submodule deinit [--quiet] [-f | --force] [--all | [--] [<path>...]]
uk: git submodule deinit [--quiet] [-f | --force] [--all | [--] [<шлях>...]]

en: git submodule foreach [--quiet] [--recursive] [--] <command>
uk: git submodule foreach [--quiet] [--recursive] [--] <команда>

en: git submodule init [<options>] [<path>]
uk: git submodule init [<опції>] [<шлях>]

en: git submodule set-branch [-q|--quiet] (-b|--branch) <branch> <path>
uk: git submodule set-branch [-q|--quiet] (-b|--branch) <гілка> <шлях>

en: git submodule set-branch [-q|--quiet] (-d|--default) <path>
uk: git submodule set-branch [-q|--quiet] (-d|--default) <шлях>

en: git submodule set-url [--quiet] <path> <newurl>
uk: git submodule set-url [--quiet] <шлях> <новий-url>

en: git submodule status [--quiet] [--cached] [--recursive] [<path>...]
uk: git submodule status [--quiet] [--cached] [--recursive] [<шлях>...]

en: git submodule summary [<options>] [<commit>] [--] [<path>]
uk: git summary submodule [<опції>] [<коміт>] [--] [<шлях>]

en: git submodule sync [--quiet] [--recursive] [<path>]
uk: git submodule sync [--quiet] [--recursive] [<шлях>]

en: git submodule--helper <command>
uk: git submodule--helper <команда>

en: git submodule--helper clone [--prefix=<path>] [--quiet] [--reference <repository>] [--name <name>] [--depth <depth>] [--single-branch] [--filter <filter-spec>] --url <url> --path <path>
uk: git submodule--helper clone [--prefix=<шлях>] [--quiet] [--reference <сховище>] [--name <назва>] [--depth <глибина>] [--single-branch] [--filter <визначник-фільтру>] --url <url> --path <шлях>

en: git submodule--helper create-branch [-f|--force] [--create-reflog] [-q|--quiet] [-t|--track] [-n|--dry-run] <name> <start-oid> <start-name>
uk: git submodule--helper create-branch [-f|--force] [--create-reflog] [-q|--quiet] [-t|--track] [-n|--dry-run] <назва> <початковий-oid> <початкова-назва>

en: git switch [<options>] [<branch>]
uk: git switch [<опції>] [<гілка>]

en: git symbolic-ref --delete [-q] <name>
uk: git symbolic-ref --delete [-q] <назва>

en: git symbolic-ref [-m <reason>] <name> <ref>
uk: git symbolic-ref [-m <причина>] <назва> <посилання>

en: git symbolic-ref [-q] [--short] [--no-recurse] <name>
uk: git symbolic-ref [-q] [--short] [--no-recurse] <назва>

en: git tag -d <tagname>...
uk: git tag -d <назва-тега>...

en: git tag -v [--format=<format>] <tagname>...
uk: git tag -v [--format=<формат>] <назва-тега>...

en: git tag [-a | -s | -u <key-id>] [-f] [-m <msg> | -F <file>] [-e]
            <tagname> [<commit> | <object>]
uk: git tag [-a | -s | -u <ідентифікатор-ключа>] [-f] [-m <допис> | -F <файл>] [-e]
            <назва-тегу> [<коміт> | <об’єкт>]

en: git tag [-n[<num>]] -l [--contains <commit>] [--no-contains <commit>]
            [--points-at <object>] [--column[=<options>] | --no-column]
            [--create-reflog] [--sort=<key>] [--format=<format>]
            [--merged <commit>] [--no-merged <commit>] [<pattern>...]
uk: git tag [-n[<число>]] -l [--contains <коміт>] [--no-contains <коміт>]
            [--points-at <обʼєкт>] [--column[=<опціі>] | --no-column]
            [--create-reflog] [--sort=<ключ>] [--format=<формат>]
            [--merged <коміт>] [--no-merged <коміт>] [<шаблон>...]

en: git update-index [<options>] [--] [<file>...]
uk: git update-index [<опції>] [--] [<файл>...]

en: git update-ref [<options>]    <refname> <new-val> [<old-val>]
uk: git update-ref [<опції>] <назва-посилання> <нове-значення> [<старе-значення>]

en: git update-ref [<options>] --stdin [-z]
uk: git update-ref [<опції>] --stdin [-z]

en: git update-ref [<options>] -d <refname> [<old-val>]
uk: git update-ref [<опції>] -d <назва посилання> [<старе значення>]

en: git verify-commit [-v | --verbose] [--raw] <commit>...
uk: git verify-commit [-v | —verbose] [--raw] <коміт>...

en: git verify-pack [-v | --verbose] [-s | --stat-only] [--] <pack>.idx...
uk: git verify-pack [-v | --verbose] [-s | --stat-only] [--] <пакунок>.idx...

en: git verify-tag [-v | --verbose] [--format=<format>] [--raw] <tag>...
uk: git verify-tag [-v | --verbose] [--format=<формат>] [--raw] <тег>...

en: git version [--build-options]
uk: git версія [--build-options]

en: git version:
uk: версія git:

en: git worktree add [-f] [--detach] [--checkout] [--lock [--reason <string>]]
                     [--orphan] [(-b | -B) <new-branch>] <path> [<commit-ish>]
uk: git worktree add [-f] [--detach] [--checkout] [--lock [--reason <строка>]]
                     [--orphan] [(-b | -B) <нова-гілка>] <шлях> [<комітоподібне>]

en: git worktree lock [--reason <string>] <worktree>
uk: git worktree lock [--reason <строка>] <робоче дерево>

en: git worktree move <worktree> <new-path>
uk: git worktree move <робоче-дерево> <новий-шлях>

en: git worktree prune [-n] [-v] [--expire <expire>]
uk: git worktree prune [-n] [-v] [--expire <термін-дії>]

en: git worktree remove [-f] <worktree>
uk: git worktree remove [-f] <робоче дерево>

en: git worktree repair [<path>...]
uk: git worktree repair [<шлях>...]

en: git worktree unlock <worktree>
uk: git worktree unlock <робоче дерево>

en: git write-tree [--missing-ok] [--prefix=<prefix>/]
uk: git write-tree [--missing-ok] [--prefix=<префікс>/]

en: git write-tree failed to write a tree
uk: git write-tree не вдалося записати дерево

en: git-http-push failed
uk: git-http-push завершився невдало

en: git-over-rsync is no longer supported
uk: git-over-rsync більше не підтримується

en: git-rebase-todo is missing.
uk: git-rebase-todo відсутній.

en: git-upload-pack [--[no-]strict] [--timeout=<n>] [--stateless-rpc]
                    [--advertise-refs] <directory>
uk: git-upload-pack [--[no-]strict] [--timeout=<н>] [--stateless-rpc]
                    [--advertise-refs] <директорія>

en: git: '%s' is not a git command. See 'git --help'.
uk: git: "%s" не є командою git. Дивітья git --help.

en: gitdir
uk: git директорія

en: gitdir file does not exist
uk: файл git директорії не існує

en: gitdir file points to non-existent location
uk: файл git директорії вказує на неіснуюче розташування

en: gitdir incorrect
uk: невірна git директорія

en: gitdir unreadable
uk: нечитабельна git директорія

en: given pattern contains NULL byte (via -f <file>). This is only supported with -P under PCRE v2
uk: заданий шаблон містить NULL байт (через -f <файл>). Це підтримується лише з опцією -P у PCRE v2

en: giving up
uk: здаюся

en: global 'glob' and 'noglob' pathspec settings are incompatible
uk: глобальні параметри визначника шляху "glob" та "noglob" несумісні

en: global 'literal' pathspec setting is incompatible with all other global pathspec settings
uk: глобальний параметр "literal" визначника шляху несумісний з усіма іншими глобальними параметрами визначника шляху

en: go to which hunk (<ret> to see more)?
uk: до якого шматка перейти (<ret>, щоб побачити більше)?

en: go to which hunk?
uk: до якого шматка перейти?

en: gone
uk: відсутнє

en: got %s %d %s
uk: отримано %s %d %s

en: got %s (%d) %s
uk: отримано %s (%d) %s

en: got bad config --config=%s
uk: невірно задано параметр --config=%s

en: gpg failed to sign the data:
    %s
uk: gpg не вдалося підписати дані:
    %s

en: gpg.ssh.allowedSignersFile needs to be configured and exist for ssh signature verification
uk: gpg.ssh.allowedSignersFile має бути налаштований та існувати для перевірки ssh підпису

en: gpg.ssh.defaultKeyCommand failed: %s %s
uk: gpg.ssh.defaultKeyCommand завершився невдало: %s %s

en: gpg.ssh.defaultKeyCommand succeeded but returned no keys: %s %s
uk: gpg.ssh.defaultKeyCommand команда виконалася успішно, але не повернула жодного ключа: %s %s

en: graft for '%s' unnecessary
uk: прищепа для "%s" не потрібна

en: grep: failed to create thread: %s
uk: grep: не вдалося створити потік: %s

en: group by committer rather than author
uk: групувати за комітером, а не за автором

en: group by field
uk: групувати за полем

en: grow, mark and tweak your common history
uk: розвивати, позначати та підправляти вашу спільну історію

en: handling for missing objects
uk: обробка для відсутніх обʼєктів

en: hard
uk: жорстке

en: hash
uk: хеш

en: hash mismatch %s
uk: невідповідність хешу %s

en: hash mismatch for %s (expected %s)
uk: невідповідність хешу для %s (очікувалось %s)

en: hash-algorithm
uk: хеш-алгоритм

en: have you committed already?
    try "git %s --continue"
uk: ви вже зробили коміт?
    спробуйте "git %s --continue"

en: header
uk: заголовок

en: header for %s too long, exceeds %d bytes
uk: заголовок для %s занадто довгий, перевищує %d байт

en: health thread wait failed [GLE %ld]
uk: очікування потоку стану завершилося невдало [GLE %ld]

en: helper %s does not support 'force'
uk: помічник %s не підтримує "force"

en: helper %s does not support 'push-option'
uk: помічник %s не підтримує "push-option"

en: helper %s does not support --%s
uk: помічник %s не підтримує --%s

en: helper %s does not support --atomic
uk: помічник %s не підтримує --atomic

en: helper %s does not support --signed
uk: помічник %s не підтримує --signed

en: helper %s does not support --signed=if-asked
uk: помічник %s не підтримує --signed=if-asked

en: helper %s does not support dry-run
uk: помічник %s не підтримує dry-run

en: helper reported unexpected status of %s
uk: helper повідомив про неочікуваний статус %s

en: heuristic to shift diff hunk boundaries for easy reading
uk: евристичне визначення зміщення меж шматка різниці для зручного читання

en: hide 'git add -N' entries from the index
uk: приховати записи "git add -N" з індексу

en: highlight matches
uk: виділяти збіги

en: highlight whitespace errors in the 'context', 'old' or 'new' lines in the diff
uk: виділяти помилки пробільних символів у "context", "old" або "new" рядках різниці

en: hint: Waiting for your editor to close the file...%c
uk: підказка: чекаємо, поки редактор закриє файл...%c

en: historical option -- no-op
uk: стара опція -- не працює

en: historical; does nothing
uk: історична; не робить нічогісенько

en: historical; same as --progress
uk: історичний; те саме, що --progress

en: how to handle commits that become empty
uk: як обробляти порожні коміти

en: how to handle empty patches
uk: як обробляти порожні латки

en: how to strip spaces and #comments from message
uk: як прибирати пробіли та #коментарі з допису

en: how white spaces are ignored in --color-moved
uk: як ігноруються пробіли в --color-moved

en: http transport does not support %s
uk: http засіб передачі не підтримує %s

en: hunks do not overlap:
    %.*s
    	does not end with:
    %.*s
uk: шматки не перетинаються:
    %.*s
    	не закінчується на:
    %.*s

en: id of a parent commit object
uk: ідентифікатор обʼєкта батьківського коміту

en: ident
uk: особистість

en: identify the file status with tags
uk: визначити стан файлу за допомогою тегів

en: if any <file> is not in the index, treat this as an error
uk: якщо якогось <файлу> немає в індексі, вважати це помилкою

en: if the commit-graph is split, only verify the tip file
uk: якщо коміт-граф розщеплено, перевіряти тільки файл підказок

en: ignore <rev> when blaming
uk: ігнорувати <ревізію> при blame

en: ignore additions made by the patch
uk: ігнорувати доповнення, зроблені латкою

en: ignore author date and use current date
uk: ігнорувати дату автора та використати поточну дату

en: ignore borrowed objects from alternate object store
uk: ігнорувати запозичені обʼєкти з місця збереження запозичених об’єктів

en: ignore carrier-return at the end of line
uk: ігнорувати повернення каретки в кінці рядка

en: ignore changes in amount of whitespace
uk: ігнорувати зміни кількості пробілів

en: ignore changes in whitespace
uk: ігнорувати зміни в пробілах

en: ignore changes in whitespace at EOL
uk: ігнорувати зміни пробілів у EOL

en: ignore changes in whitespace when finding context
uk: ігнорувати зміни пробільних символів при пошуку контексту

en: ignore changes to submodules in the diff generation
uk: ігнорувати зміни підмодулів у генерації різниці

en: ignore changes to submodules, optional when: all, dirty, untracked. (Default: all)
uk: ігнорувати зміни підмодулів, опціонально, якщо: all, dirty, untracked (за замовчуванням: all).

en: ignore changes whose all lines match <regex>
uk: ігнорувати зміни, всі рядки яких збігаються з <регвир>

en: ignore changes whose lines are all blank
uk: ігнорувати зміни, всі рядки яких порожні

en: ignore files missing from worktree
uk: ігнорувати файли відсутні в робочому дереві

en: ignore files specified via '.gitignore'
uk: ігнорувати файли, вказані через ".gitignore"

en: ignore index when checking
uk: ігнорувати індекс під час перевірки

en: ignore packed objects
uk: ігнорувати запаковані обʼєкти

en: ignore packs that have companion .keep file
uk: ігнорувати пакунки, які мають супровідний .keep файл

en: ignore paths removed in the working tree (same as --no-all)
uk: ігнорувати шляхи, видалені у робочому дереві (те саме, що й --no-all)

en: ignore refs matching <pattern>
uk: ігнорувати посилання, що збігаються з <шаблоном>

en: ignore revisions from <file>
uk: ігнорувати ревізії з <файлу>

en: ignore this pack
uk: ігнорувати цей пакунок

en: ignore unmerged entries
uk: ігнорувати не злиті записи

en: ignore whitespace differences
uk: ігнорувати різницю між пробільними символами

en: ignore whitespace when comparing lines
uk: ігнорувати пробіли при порівнянні рядків

en: ignored invalid color '%.*s' in log.graphColors
uk: проігноровано неприпустимий колір "%.*s" у log.graphColors

en: ignoring %.4s extension
uk: ігнорування %.4s розширення

en: ignoring %s; cannot handle more than %d ref | ignoring %s; cannot handle more than %d refs
uk[0]: ігнорування %s; неможливо обробити більше %d посилання
uk[1]: ігнорування %s; неможливо обробити більше %d посилань
uk[2]: ігнорування %s; неможливо обробити більше %d посилань

en: ignoring '%s' which may be interpreted as a command-line option: %s
uk: ігнорування "%s", який може бути інтерпретований як параметр командного рядка: %s

en: ignoring --verify-signatures for rebase
uk: ігнорування --verify-signatures для перебазування

en: ignoring broken ref %s
uk: ігнорування пошкоджених посилань %s

en: ignoring capabilities after first line '%s'
uk: ігнорування здібностей після першого рядка "%s"

en: ignoring dangling symref %s
uk: ігнорування висячих symref %s

en: ignoring existing multi-pack-index; checksum mismatch
uk: ігнорування існуючого multi-pack-index; невідповідність контрольних сум

en: ignoring invalid allow_rerere_autoupdate: '%s'
uk: ігнорування неприпустимого allow_rerere_autoupdate: "%s"

en: ignoring overly large gitattributes blob '%s'
uk: ігнорування надто великих gitattributes blob "%s"

en: ignoring overly large gitattributes file '%s'
uk: ігнорування надто великого файлу gitattributes "%s"

en: ignoring overly long attributes line %d
uk: ігнорування надто довгого рядка атрибутів %d

en: ignoring ref with broken name %s
uk: ігнорування посилання з пошкодженою назвою %s

en: ignoring suspicious submodule name: %s
uk: ігнорування підозрілої назви підмодуля: %s

en: ignoring template %s
uk: ігнорування шаблону %s

en: ignoring unknown core.fsync component '%s'
uk: ігнорування невідомого компонента core.fsync "%s"

en: ignoring unknown core.fsyncMethod value '%s'
uk: ігнорування невідомого значення core.fsyncMethod "%s"

en: ignoring unmerged: %s
uk: ігноруються не злиті записи: %s

en: illegal crlf_action %d
uk: неприпустиме crlf_action %d

en: illegal label name: '%.*s'
uk: неприпустима назва мітки: "%.*s"

en: import all tags and associated objects when fetching
    or do not fetch any tag at all (--no-tags)
uk: імпортувати всі теги та повʼязані з ними обʼєкти під час отримання
    або не отримувати жодного тегу (--no-tags)

en: import marks from this file
uk: імпортувати позначки з цього файлу

en: import marks from this file if it exists
uk: імпортувати позначки з цього файлу, якщо він існує

en: improper chunk offset(s) %llx and %llx
uk: невірне зміщення шматка(ів) %llx та %llx

en: improper chunk offset(s) %lx and %lx
uk: невірне зміщення шматка(ів) %lx та %lx

en: in the future
uk: у майбутньому

en: in the working copy of '%s', CRLF will be replaced by LF the next time Git touches it
uk: у робочій копії "%s" CRLF буде замінено на LF наступного разу, коли Git доторкнеться до неї

en: in the working copy of '%s', LF will be replaced by CRLF the next time Git touches it
uk: у робочій копії "%s" LF буде замінено на CRLF наступного разу, коли Git доторкнеться до неї

en: in unpopulated submodule '%s'
uk: у незаповненому підмодулі "%s"

en: include Git version
uk: включити версію Git

en: include Git's build options
uk: включити опції збірки Git

en: include all commits already in the commit-graph file
uk: включити всі коміти, які вже є у файлі коміт-графа

en: include ignore files
uk: в тому числи файли ігнорування

en: include object size
uk: включити розмір об’єкта

en: include objects reachable from any reference
uk: включати обʼєкти, досяжні з будь-якого посилання

en: include objects referred by reflog entries
uk: включати обʼєкти, на які посилаються записи журналу посилань

en: include objects referred to by the index
uk: включати обʼєкти, на які посилається індекс

en: include status in commit message template
uk: включити статус у шаблон дописа до коміту

en: include tag objects that refer to objects to be packed
uk: включати обʼєкти тегів, які посилаються на обʼєкти, що будуть запаковані

en: include the current branch
uk: включити поточну гілку

en: include untracked files in stash
uk: в тому числі невідстежувані файли схову

en: include untracked files in the stash
uk: в тому числі невідстежувані файли схову

en: inconsistency with delta count
uk: неспівпадіння з підрахунком дельти

en: inconsistent header lines %d and %d
uk: невідповідні рядки заголовка %d та %d

en: incorporate changes by rebasing rather than merging
uk: вносити зміни через перебазування, а не злиття

en: incorrect checksum
uk: невірна контрольна сума

en: incorrect object offset for oid[%d] = %s: %llx != %llx
uk: невірне зміщення обʼєкта для oid[%d] = %s: %llx != %llx

en: incorrect object offset for oid[%d] = %s: %lx != %lx
uk: невірне зміщення обʼєкта для oid[%d] = %s: %lx != %lx

en: index entry is a directory, but not sparse (%08x)
uk: запис індексу є директорією, але не розрідженою (%08x)

en: index file corrupt
uk: індексний файл пошкоджено

en: index file corrupt in repo %s
uk: пошкоджено індексний файл у сховищі %s

en: index uses %.4s extension, which we do not understand
uk: індекс використовує %.4s розширення, яке ми не розуміємо

en: index-pack died
uk: index-pack завершився невдало

en: index-version: was %d, set to %d
uk: index-version: було %d, стало %d

en: index.version set, but the value is invalid.
    Using version %i
uk: index.version встановлено, але значення неприпустиме.
    Використання версії %i

en: indicate hit with exit status without output
uk: позначати збіг кодом виходу без виводу

en: inflate returned %d
uk: розпаковувач повернув %d

en: inflate returned (%d)
uk: розпаковувач повернув (%d)

en: info: Could not add alternate for '%s': %s
uk: инфо: Не вдалося додати запозичений обʼєкт для "%s": %s

en: initialize sparse-checkout file to include only files at root
uk: ініціалізувати, щоб файл розрідженого переходу включав лише файли в корені

en: initialize submodules in the clone
uk: ініціалізувати підмодулі в клоні

en: initialize the sparse-checkout in cone mode
uk: ініціалізувати розріджений перехід в режимі конуса

en: initialize uninitialized submodules before update
uk: ініціалізувати неініціалізовані підмодулі перед оновленням

en: initializing
uk: ініціалізація

en: inline the patch
uk: вставити латку

en: input is NUL terminated
uk: ввід завершено символом NUL

en: insane in-reply-to: %s
uk: неприпустимий in-reply-to: %s

en: insert <paragraph-break> between paragraphs
uk: вставити <розділювач-абзаців> між абзацами

en: instead of applying the patch, output a summary for the input
uk: замість застосування латки вивести підсумок для вхідних даних

en: instead of applying the patch, output diffstat for the input
uk: замість застосування латки вивести diffstat для вхідних даних

en: instead of applying the patch, see if the patch is applicable
uk: замість застосування латки перевірити можливість її застосування

en: insufficient capabilities
uk: недостатні здібності

en: insufficient permission for adding an object to repository database %s
uk: недостатньо дозволу для додавання обʼєкта до бази даних сховища %s

en: interactive add failed
uk: інтерактивне додавання не вдалося

en: interactive cleaning
uk: інтерактивне прибирання

en: interactive mode requires patches on the command line
uk: інтерактивний режим потребує латки у командному рядку

en: interactive picking
uk: інтерактивний вибір

en: interactive rebase in progress; onto
uk: триває інтерактивне перебазування на

en: interactively add changes
uk: додавати зміни інтерактивно

en: interactively add files
uk: додавати файли інтерактивно

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: internal error in revision walk
uk: внутрішня помилка при проходженні по ревізіям

en: interpret patterns as fixed strings
uk: інтерпретувати шаблони як фіксовані строки

en: interrupt transfer after <n> seconds of inactivity
uk: перервати передачу після <н> секунд неактивності

en: invalid %XX escape sequence
uk: неприпустима %XX екрануюча послідовність

en: invalid %s
uk: неприпустимий %s

en: invalid '..' path segment
uk: неприпустимий ".." сегмент шляху

en: invalid 'ipc-threads' value (%d)
uk: невірне значення "ipc-threads" (%d)

en: invalid --%s value '%s'
uk: неприпустиме --%s значення "%s"

en: invalid --decorate option: %s
uk: неприпустима --decorate опція: %s

en: invalid --stat value: %s
uk: неприпустиме --stat значення: %s

en: invalid Date line
uk: неприпустимий рядок дати

en: invalid URL scheme name or missing '://' suffix
uk: неприпустима назва схеми URL-адреси або відсутній "://" суфікс

en: invalid XOR offset in bitmap pack index
uk: невірне XOR зміщення в bitmap індексі пакунка

en: invalid argument %s for 'git bisect terms'.
    Supported options are: --term-good|--term-old and --term-bad|--term-new.
uk: неприпустимий аргумент %s для "git bisect terms".
    Підтримувані опції: --term-good|--term-old і --term-bad|--term-new.

en: invalid argument to %s
uk: неприпустимий аргумент до %s

en: invalid attribute name %s
uk: невірна назва атрибуту %s

en: invalid author identity '%s'
uk: неприпустима особистість автора "%s"

en: invalid blob object %s
uk: неприпустимий об’єкт blob %s

en: invalid blob object from stream
uk: неприпустимий обʼєкт blob з потоку

en: invalid branch name: %s = %s
uk: неприпустима назва гілки: %s = %s

en: invalid branch name: '%s'
uk: неприпустима назва гілки: "%s"

en: invalid branch.%s.merge; cannot rebase onto > 1 branch
uk: неприпустиме branch.%s.merge; неможливо перебазувати на > 1 гілку

en: invalid characters in host name
uk: неприпустимі символи в назві хоста

en: invalid checksum
uk: неприпустима контрольна сума

en: invalid color value: %.*s
uk: неприпустиме значення кольору: %.*s

en: invalid command '%.*s'
uk: неприпустима команда "%.*s"

en: invalid commit %s
uk: неприпустимий коміт %s

en: invalid commit message cleanup mode '%s'
uk: неприпустимий режим очищення дописів до коміту "%s"

en: invalid commit position. commit-graph is likely corrupt
uk: неприпустима позиція коміту, ймовірно, коміт-граф пошкоджено

en: invalid commit-graph chain: line '%s' not a hash
uk: неприпустимий ланцюжок коміт-графа: рядок "%s" не є хешем

en: invalid config file %s
uk: неприпустимий конфігураційний файл %s

en: invalid config format: %s
uk: неприпустимий формат конфігурації: %s

en: invalid contents: '%s'
uk: неприпустимий вміст: "%s"

en: invalid date format: %s
uk: неприпустимий формат дати: %s

en: invalid extra cruft tip: '%s'
uk: неприпустима додаткова марна верхівка: "%s"

en: invalid file: '%s'
uk: неприпустимий файл: "%s"

en: invalid filter-spec '%s'
uk: неприпустимий визначник фільтра "%s"

en: invalid gitdir file
uk: неприпустимий файл git директорії

en: invalid gitfile format: %s
uk: неприпустимий формат git файлу: %s

en: invalid hash version
uk: неприпустима версія хешу

en: invalid ident line: %.*s
uk: неприпустимий ідентифікаційний рядок: %.*s

en: invalid ident line: %s
uk: неприпустимий рядок особистості: %s

en: invalid initial branch name: '%s'
uk: неприпустиме початкове ім’я гілки: "%s"

en: invalid key (newline): %s
uk: неприпустимий ключ (новий рядок): %s

en: invalid key pattern: %s
uk: неприпустимий шаблон ключа: %s

en: invalid key: %s
uk: неприпустимий ключ: %s

en: invalid line %d: %.*s
uk: невірний рядок %d: %.*s

en: invalid line while parsing alternate refs: %s
uk: неприпустимий рядок при розбиранні посилань запозичених обʼєктів: %s

en: invalid ls-refs response: %s
uk: неприпустима ls-refs відповідь: %s

en: invalid mode '%s' in --color-moved-ws
uk: неприпустимий режим "%s" у --color-moved-ws

en: invalid mode for object creation: %s
uk: неприпустимий режим створення обʼєкта: %s

en: invalid mode on line %d: %s
uk: неприпустимий режим у рядку %d: %s

en: invalid number of threads specified (%d)
uk: вказано неприпустиму кількість потоків (%d)

en: invalid number of threads specified (%d) for %s
uk: невірно вказана кількість потоків (%d) для %s

en: invalid object '%s' given.
uk: надано неприпустимий об’єкт "%s".

en: invalid object name '%.*s'.
uk: неприпустима назва обʼєкта "%.*s".

en: invalid object type
uk: неприпустимий тип обʼєкта

en: invalid object type "%s"
uk: неприпустимий тип обʼєкту "%s"

en: invalid object: %s
uk: неприпустимий об’єкт: %s

en: invalid onto: '%s'
uk: неприпустимий onto: "%s"

en: invalid option '%s' in --stdin mode
uk: неприпустима опція "%s" у --stdin режимі

en: invalid option combination, ignoring --threads
uk: неприпустима комбінація опцій, ігнорування --threads

en: invalid option: %s
uk: неприпустима опція %s

en: invalid orig-head: '%s'
uk: неприпустимий orig-head: "%s"

en: invalid packet
uk: неприпустимий пакет

en: invalid parameter for pathspec magic 'prefix'
uk: неприпустимий параметр для магічного значення "prefix" визначника шляху

en: invalid parameter: expected sha1, got '%s'
uk: неприпустимий параметр: очікувалось sha1, надано "%s"

en: invalid path '%s'
uk: неприпустимий шлях "%s"

en: invalid path specification
uk: неприпустиме зазначення шляху

en: invalid pattern: %s
uk: неприпустимий шаблон: %s

en: invalid port number
uk: неприпустимий номер порту

en: invalid quoting in push-option value: '%s'
uk: неприпустимі лапки у значенні push-опції: "%s"

en: invalid ref format: %s
uk: неприпустимий формат посилання: %s

en: invalid ref: '%s'
uk: неприпустиме посилання: "%s"

en: invalid reference: %s
uk: неприпустиме посилання: %s

en: invalid refspec '%s'
uk: неприпустимий визначник посилання "%s"

en: invalid regex given to -I: '%s'
uk: неприпустимий regex, переданий до -I: "%s"

en: invalid remote service path
uk: неприпустимий шлях до віддаленої служби

en: invalid replace format '%s'
    valid formats are 'short', 'medium' and 'long'
uk: невірний формат заміни "%s"
    допустимі формати "short", "medium" та "long"

en: invalid rev-index for pack '%s'
uk: неприпустимий rev-index для "%s"

en: invalid rev-index position at %llu: %u != %u
uk: невірна позиція зворортного індексу у %llu: %u != %u

en: invalid rev-index position at %lu: %u != %u
uk: невірна позиція зворортного індексу у %lu: %u != %u

en: invalid section name '%s'
uk: неприпустима назва секції "%s"

en: invalid section name: %s
uk: неприпустима назва секції: %s

en: invalid server response; expected service, got flush packet
uk: неприпустима відповідь сервера; очікувалось service, отримано flush пакет

en: invalid server response; got '%s'
uk: неприпустима відповідь сервера; отримано "%s"

en: invalid shallow line: %s
uk: неприпустимий shallow рядок: %s

en: invalid start of line: '%c'
uk: неприпустимий початок рядка: "%c"

en: invalid timestamp
uk: неприпустима позначка часу

en: invalid timestamp '%s' given to '--%s'
uk: неприпустима позначка часу "%s" передана до "--%s"

en: invalid timezone offset
uk: неприпустиме зміщення часового поясу

en: invalid transfer encoding
uk: неприпустиме кодування передачі

en: invalid unit
uk: неприпустима одиниця виміру

en: invalid unshallow line: %s
uk: неприпустимий unshallow рядок: %s

en: invalid upstream '%s'
uk: неприпустиме першоджерельне сховище "%s"

en: invalid value for '%s'
uk: неприпустиме значення для '%s'

en: invalid value for '%s': '%s'
uk: неприпустиме значення для "%s": "%s"

en: invalid value for '%s': '%s', the only allowed format is '%s'
uk: неприпустиме значення для "%s": "%s", єдиним допустимим форматом є "%s"

en: invalid value for variable %s
uk: неприпустиме значення для змінної %s

en: is the first one ancestor of the other?
uk: чи є перша з них предком другої?

en: island regex from config has too many capture groups (max=%d)
uk: регвир острова з конфігурації має забагато груп захоплення (max=%d)

en: it took %.2f seconds to check forced updates; you can use
    '--no-show-forced-updates' or run 'git config fetch.showForcedUpdates false'
    to avoid this check
uk: перевірка примусових оновлень зайняла %.2f секунд; ви можете скористатися
    "--no-show-forced-updates" або виконати "git config fetch.showForcedUpdates false"
    щоб уникнути цієї перевірки

en: j - leave this hunk undecided, see next undecided hunk
    J - leave this hunk undecided, see next hunk
    k - leave this hunk undecided, see previous undecided hunk
    K - leave this hunk undecided, see previous hunk
    g - select a hunk to go to
    / - search for a hunk matching the given regex
    s - split the current hunk into smaller hunks
    e - manually edit the current hunk
    ? - print help
uk: j - залишити цей шматок невизначеним, перейти до наступного невизначеного шматка
    J - залишити цей шматок невизначеним, перейти до наступного шматка
    k - залишити цей шматок невизначеним, перейти до попереднього невизначеного шматка
    K - залишити цей шматок невизначеним, перейти до попереднього шматка
    g - вибрати шматок, до якого ви хочете перейти
    / - шукати шматок, що відповідає заданому регвиру
    s - розбити поточний шматок на менші шматки
    e - редагувати поточний шматок вручну
    ? - показати довідку

en: just hash any random garbage to create corrupt objects for debugging Git
uk: просто хешувати будь-який випадковий непотріб, щоб створити пошкоджені об’єкти для відлагодження Git

en: just skip files which cannot be added because of errors
uk: просто пропустити файли, які не можуть бути додані через помилки

en: keep
uk: зберегти

en: keep commits which start empty
uk: зберігати коміти, які починаються порожніми

en: keep downloaded pack
uk: зберегти завантажений пакунок

en: keep index
uk: зберегти індекс

en: keep non patch brackets in subject
uk: зберігати дужки, що не стосуються латок, в темі

en: keep redundant, empty commits
uk: зберігати зайві порожні коміти

en: keep subject
uk: не змінювати тему

en: keep the `--` passed as an arg
uk: залишити "--" переданим як аргумент

en: keep the new working tree locked
uk: зберегти нове робоче дерево зафіксованим

en: keep unreachable objects
uk: зберігати недосяжні обʼєкти

en: key
uk: ключ

en: key '%s' of pattern had no '*'
uk: ключ '%s' шаблону не містив '*'

en: key does not contain a section: %s
uk: ключ не містить розділу: %s

en: key does not contain variable name: %s
uk: ключ не містить назви змінної: %s

en: key=value
uk: ключ=значення

en: label tags with mark ids
uk: позначати теги ідентифікаторами позначок

en: layout to use
uk: схема розташування

en: leave the rejected hunks in corresponding *.rej files
uk: залишити відкинуті шматки у відповідних *.rej файлах

en: let files replace directories and vice-versa
uk: дозволити файлам замінювати директорії і навпаки

en: let the user edit the list of commits to rebase
uk: дозволити користувачеві редагувати список комітів для перебазування

en: libc info:
uk: информація щодо libc:

en: lie about committer date
uk: брехати про дату комітера

en: like --batch, but don't emit <contents>
uk: як --batch, але не виводить <вміст>

en: like --refresh, but ignore assume-unchanged setting
uk: на кшталт --refresh, але ігнорує assume-unchanged опцію

en: limit pack window by memory in addition to object limit
uk: обмежити вікно пакування за памʼяттю на додаток до ліміту обʼєкта

en: limit pack window by objects
uk: обмежити вікно пакування за обʼєктами

en: limit the objects to those that are not yet packed
uk: обмежувати обʼєкти тільки тими, які ще не запаковані

en: limit the summary size
uk: обмежити розмір підсумку

en: limit to heads
uk: обмежити до голів

en: limit to tags
uk: обмежити до тегів

en: limit traversal to objects outside promisor packfiles
uk: обмежити обхід об’єктами за межами promisor пакунків

en: limits processing to reflogs from the current worktree only
uk: обмежити обробку журналами посилань лише з поточного робочого дерева

en: limits the maximum delta depth
uk: обмежує максимальну глибину дельти

en: limits the maximum number of threads
uk: обмежує максимальну кількість потоків

en: line is badly quoted: %s
uk: рядок взято в лапки невірно: %s

en: linewrap output
uk: обгортати рядки виводу

en: list all
uk: показати всі змінні

en: list all commits reachable from all refs
uk: вивести всі коміти, доступні з усіх посилань

en: list both remote-tracking and local branches
uk: показати як віддалено відстежувані, так і локальні гілки

en: list branch names
uk: показати назви гілок

en: list branches in columns
uk: виводити гілки в стовпчиках

en: list entire tree; not just current directory (implies --full-name)
uk: показувати все дерево, а не лише поточну директорію (мається на увазі --full-name).

en: list filenames without modes/oids/stages
uk: вивести назви файлів без режимів/oid/стадій

en: list only filenames
uk: показувати лише назви файлів

en: list only objects
uk: показати лише обʼєкти

en: list replace refs
uk: показати заміни посилань

en: list revs not reachable from others
uk: показати ревізії, недоступні з інших джерел

en: list supported archive formats
uk: показати список підтримуваних форматів архівів

en: list tag names
uk: показати назви тегів

en: list untracked files in columns
uk: показати невідстежувані файли в стовпчиках

en: load rewriting config for <command> (implies --stdin)
uk: завантажити перезапис конфігурації для <команда> (мається на увазі --stdin)

en: local object %s is corrupt
uk: локальний обʼєкт %s пошкоджено

en: local out of date
uk: локальне сховище застаріло

en: local time offset greater than or equal to 24 hours
uk: зміщення місцевого часу більше або дорівнює 24 годинам

en: local zone differs from GMT by a non-minute interval
uk: місцева зона відрізняється від GMT на нехвилинний інтервал

en: lock file '%s' exists, skipping maintenance
uk: файл блокування "%s" існує, пропуск обслуговування

en: log for %s is empty
uk: лог для %s порожній

en: log for '%.*s' only goes back to %s
uk: лог для "%.*s" містить записи тільки до %s

en: log for '%.*s' only has %d entries
uk: лог для "%.*s" містить лише %d записів

en: log for ref %s has gap after %s
uk: лог для посилання %s має пропуск після %s

en: log for ref %s unexpectedly ended on %s
uk: лог для посилання %s несподівано завершився на %s

en: look for differences that change the number of occurrences of the specified object
uk: шукати різниці, які змінюють кількість входжень вказаного обʼєкта

en: look for differences that change the number of occurrences of the specified regex
uk: шукати різниці, які змінюють кількість входжень вказаного регвиру

en: look for differences that change the number of occurrences of the specified string
uk: шукати різниці, які змінюють кількість входжень вказаного рядка

en: lookup config vars
uk: пошук параметрів конфігурації

en: loose object %s (stored in %s) is corrupt
uk: вільний обʼєкт %s (що зберігається у %s) пошкоджено

en: loose object at %s could not be examined
uk: не вдалося розглянути вільний обʼєкт у %s

en: ls-tree returned unexpected return code %d
uk: ls-tree повернув неочікуваний код повернення %d

en: lstat('%s') failed
uk: lstat("%s") завершився невдало

en: machine friendly --stat
uk: машинний вивід --stat

en: machine-readable output
uk: машинозчитуваний вивід

en: make 'git-difftool' exit when an invoked diff tool returns a non-zero exit code
uk: змусити "git-difftool" завершувати роботу, коли викликаний diff засіб повертає ненульовий код завершення

en: make committer date match author date
uk: зробити так, щоб дата комітера збігалася з датою автора

en: make first mail a reply to <message-id>
uk: зробити перший лист відповіддю на <id-повідомлення>

en: make index objects head nodes
uk: побудувати головні вузли об’єктів індексу

en: make reflogs head nodes (default)
uk: побудувати головні вузли журналу посилань (за замовчуванням)

en: make sure the patch is applicable to the current index
uk: переконатися, що латка може бути застосовна до поточного індексу

en: make the output relative to the project top directory
uk: зробити виведення відносно верхньої директорії проекту

en: make_cache_entry failed for path '%s'
uk: невдала спроба make_cache_entry для шляху "%s"

en: make_script: error preparing revisions
uk: make_script: помилка при підготовці ревізій

en: make_script: unhandled options
uk: make_script: необроблені опції

en: malformed --author parameter
uk: невірно сформований --author параметр

en: malformed expiration date '%s'
uk: невірно сформована дата закінчення терміну дії "%s"

en: malformed field name: %.*s
uk: невірно сформована назва поля: %.*s

en: malformed format string %s
uk: невірно сформований рядок форматування %s

en: malformed input line: '%s'.
uk: невірно сформований рядок вводу: "%s".

en: malformed line: %s
uk: невірно сформований рядок: %s

en: malformed mergetag in commit '%s'
uk: невірно сформований тег злиття у коміті "%s"

en: malformed mode in tree entry
uk: невірно визначений режим у записі дерева

en: malformed name field in the index, near path '%s'
uk: невірно сформоване поле назви в індексі біля шляху "%s"

en: malformed object at '%s'
uk: невірно сформований обʼєкт за адресою "%s"

en: malformed object name %s
uk: невірно сформована назва обʼєкта %s

en: malformed object name '%s'
uk: невірно сформована назва обʼєкта "%s"

en: malformed options sheet: '%s'
uk: невірно сформований список опцій: "%s"

en: malformed response in ref list: %s
uk: невірно сформована відповідь у списку посилань: %s

en: malformed value for %s
uk: невірно сформоване значення для %s

en: malformed value for %s: %s
uk: невірно сформоване значення для %s: %s

en: manipulate push URLs
uk: маніпулювати URL-адресами надсилання

en: mark
uk: позначка

en: mark files as "index-only"
uk: позначити файли як "тільки для індексу"

en: mark files as "not changing"
uk: позначити файли як "не змінені"

en: mark files as fsmonitor valid
uk: позначити файли придатними для fsmonitor

en: mark new files with `git add --intent-to-add`
uk: позначити нові файли командою "git add --intent-to-add"

en: mark the series as Nth re-roll
uk: позначити ряд як N-не перекидання

en: marked counting and '%s' cannot be used together
uk: позначений підрахунок та "%s" не можна використовувати разом

en: master branch
uk: master гілка

en: match <pattern>
uk: зіставляти <шаблон>

en: match patterns only at word boundaries
uk: зіставляти шаблони тільки на межі слів

en: max length of output filename
uk: максимальна довжина назви вихідного файлу

en: max seconds to wait for background daemon startup
uk: максимальна кількість секунд для очікування запуску фонового демона

en: maximum length of delta chain allowed in the resulting pack
uk: максимальна довжина дельта ланцюжка, дозволена в результуючому пакунку

en: maximum number of changed-path Bloom filters to compute
uk: максимальна кількість фільтрів Блума зміненого шляху для обчислення

en: maximum number of commits in a non-base split commit-graph
uk: максимальна кількість комітів у безбазовому розщепленому коміт-графі

en: maximum number of results per file
uk: максимальна кількість результатів у файлі

en: maximum ratio between two levels of a split commit-graph
uk: максимальне співвідношення між двома рівнями розщепленого коміт-графа

en: maximum size of each output pack file
uk: максимальний розмір кожного файлу вихідного пакунку

en: maximum size of each packfile
uk: максимальний розмір кожного файла пакунка

en: maximum width
uk: максимальна ширина

en: memory exhausted
uk: памʼять вичерпано

en: merge
uk: злити

en: merge commit message (for a non-fast-forward merge)
uk: допис до коміту злиття (для злиття без перемотування вперед)

en: merge returned no commit
uk: злиття не повернуло коміт

en: merge strategy
uk: стратегія злиття

en: merge strategy to use
uk: яку стратегію злиття використовувати

en: merge: Unable to write new index file
uk: злиття: Не вдалося записати новий файл індексу

en: merges with remote %s
uk: зливається з віддаленим призначенням %s

en: merging cannot continue; got unclean result of %d
uk: неможливо продовжити злиття; отримано брудний результат для %d

en: merging of trees %s and %s failed
uk: не вдалося злити дерева %s та %s

en: message
uk: допис

en: message-id
uk: ідентифікатор-повідомлення

en: minimum pack size limit is 1 MiB
uk: мінімальний розмір пакунка - 1 МіБ

en: mirror all refs
uk: віддзеркалити всі посилання

en: mismatch in bitmap results
uk: розбіжність в bitmap результатах

en: mismatched algorithms: client %s; server %s
uk: невідповідність алгоритмів: клієнт %s; сервер %s

en: mismatched output from interactive.diffFilter
uk: неспівпадіння виводу з interactive.diffFilter

en: missing %s %s
uk: відсутній %s %s

en: missing 'GIT_AUTHOR_DATE'
uk: бракує "GIT_AUTHOR_DATE"

en: missing 'GIT_AUTHOR_EMAIL'
uk: бракує "GIT_AUTHOR_EMAIL"

en: missing 'GIT_AUTHOR_NAME'
uk: бракує "GIT_AUTHOR_NAME"

en: missing --config=<config>
uk: відсутній --config=<конфіг>

en: missing arguments for %s
uk: відсутні аргументи для %s

en: missing author line in commit %s
uk: відсутній рядок автора в коміті %s

en: missing binary patch data for '%s'
uk: відсутні дані бінарної латки для "%s"

en: missing branch name; try -%c
uk: відсутня назва гілки; спробуйте -%c

en: missing branch or commit argument
uk: відсутня гілка або коміт

en: missing colon: '%s'
uk: відсутня двокрапка: "%s"

en: missing config key %s
uk: відсутній ключ конфігурації %s

en: missing config value %s
uk: відсутнє значення конфігурації %s

en: missing environment variable '%s' for configuration '%.*s'
uk: відсутня змінна оточення "%s" для конфігурації "%.*s"

en: missing environment variable name for configuration '%.*s'
uk: відсутня назва змінної оточення для конфігурації "%.*s"

en: missing host and scheme is not 'file:'
uk: відсутній хост і схема не "file:"

en: missing notes on source object %s. Cannot copy.
uk: нотатки джерельного обʼєкта %s відсутні. Неможливо скопіювати.

en: missing object %s for %s
uk: відсутній обʼєкт %s для %s

en: missing opt-spec before option flags
uk: відсутній opt-spec перед прапорцями опції

en: missing value for '%s'
uk: відсутнє значення для "%s"

en: mixed
uk: змішане

en: mktree did not return an object name
uk: mktree не повернув назву обʼєкта

en: mktree reported failure
uk: mktree повідомила про збій

en: mmap failed%s
uk: операція mmap не вдалася%s

en: mode
uk: режим

en: mode change for %s, which is not in current HEAD
uk: зміна режиму для %s, якого немає в поточному HEAD

en: modified
uk: змінено

en: modified content,
uk: змінений контент,

en: modified:
uk: змінено:

en: modify
uk: змінити

en: modify the refspec to place all refs within refs/prefetch/
uk: змінити визначник посилання, щоб помістити всі посилання в refs/prefetch/

en: more than %i tags found; listed %i most recent
    gave up search at %s
uk: знайдено більше %i тегів; показані %i останніх
    припинено пошук на %s

en: more than one %s
uk: більше одного %s

en: more than one receivepack given, using the first
uk: надано більше одного пакунка для отримання, використано перший

en: more than one uploadpack given, using the first
uk: надано більше одного пакунка для завантаження, використано перший

en: more than two blobs given: '%s'
uk: надано більше двох blob: "%s"

en: move commits that begin with squash!/fixup! under -i
uk: перемістити коміти, які починаються з squash!/fixup! під -i

en: move/rename a branch and its reflog
uk: перемістити/перейменувати гілку та її журнал посилань

en: move/rename a branch, even if target exists
uk: перемістити/перейменувати гілку, навіть якщо призначення існує

en: moved lines of code are colored differently
uk: переміщені рядки коду мають інший колір

en: mtimes file %s has unknown signature
uk: mtimes файл %s має невідомий підпис

en: mtimes file %s has unsupported hash id %u
uk: mtimes файл %s має непідтримуваний хеш-ідентифікатор %u

en: mtimes file %s has unsupported version %u
uk: mtimes файл %s має непідтримувану версію %u

en: mtimes file %s is corrupt
uk: mtimes файл %s пошкоджено

en: mtimes file %s is too small
uk: mtimes файл %s занадто малий

en: multi-pack bitmap is missing required reverse index
uk: у мультіпакунковому bitmap відсутній необхідний зворотний індекс

en: multi-pack-index OID fanout is of the wrong size
uk: multi-pack-index OID розсіювання має невірний розмір

en: multi-pack-index OID lookup chunk is the wrong size
uk: multi-pack-index шматок пошуку OID має невірний розмір

en: multi-pack-index file %s is too small
uk: multi-pack-index файл %s занадто малий

en: multi-pack-index file exists, but failed to parse
uk: multi-pack-index файл існує, але його не вдалося розібрати

en: multi-pack-index hash version %u does not match version %u
uk: версія хешу multi-pack-index %u не збігається з версією %u

en: multi-pack-index large offset out of bounds
uk: multi-pack-index large зсув виходить за межі

en: multi-pack-index object offset chunk is the wrong size
uk: multi-pack-index необхідній шматок зміщення обʼєкта має невірний розмір

en: multi-pack-index pack names out of order: '%s' before '%s'
uk: multi-pack-index назви пакунків знаходяться у невірній послідовності: "%s" перед "%s"

en: multi-pack-index pack-name chunk is too short
uk: multi-pack-index  pack-name шматок занадто малий

en: multi-pack-index required OID fanout chunk missing or corrupted
uk: multi-pack-index необхідний шматок розсіювання OID відсутній або пошкоджений

en: multi-pack-index required OID lookup chunk missing or corrupted
uk: multi-pack-index необхідний шматок пошуку OID відсутній або пошкоджений

en: multi-pack-index required object offsets chunk missing or corrupted
uk: multi-pack-index необхідний шматок зміщення обʼєктів відсутній або пошкоджений

en: multi-pack-index required pack-name chunk missing or corrupted
uk: multi-pack-index необхідний шматок імені пакунка відсутній або пошкоджений

en: multi-pack-index reverse-index chunk is the wrong size
uk: multi-pack-index reverse-index шматок має невірний розмір

en: multi-pack-index signature 0x%08x does not match signature 0x%08x
uk: multi-pack-index підпис 0x%08x не збігається з підписом 0x%08x

en: multi-pack-index stores a 64-bit offset, but off_t is too small
uk: multi-pack-index зберігає 64-бітне зміщення, але значення off_t занадто мале

en: multi-pack-index version %d not recognized
uk: multi-pack-index версія %d не розпізнана

en: multiple branches detected, incompatible with --set-upstream
uk: виявлено кілька гілок, несумісних з --set-upstream

en: multiple filter-specs cannot be combined
uk: не можна комбінувати кілька визначників фільтра

en: multiple merge bases found
uk: знайдено кілька баз злиття

en: multiple sources for the same target
uk: кілька джерел для однієї цілі

en: multiple stage entries for merged file '%s'
uk: багатоступеневі записи для злитого файлу "%s"

en: multiple updates for ref '%s' not allowed
uk: багатократні оновлення для посилання "%s" заборонені

en: must be in a sparse-checkout to reapply sparsity patterns
uk: має перебувати в розрідженому переході для повторного застосування шаблонів розрідженості

en: must be one of nothing, matching, simple, upstream or current
uk: має бути одним з nothing, matching, simple, upstream або current

en: must end with a color
uk: повинно закінчуватися кольором

en: must escape char in sub-filter-spec: '%c'
uk: необхідно екранувати символ у sub-filter-spec: "%c"

en: must give exactly one tree
uk: має бути надано лишень одне дерево

en: must specify a notes ref to merge
uk: необхідно вказати посилання нотаток для злиття

en: must supply remote when using --negotiate-only
uk: необхідно вказати віддалене призначення при використанні --negotiate-only

en: n
uk: н

en: name
uk: назва

en: name commits with their object names
uk: називати коміти за іменами обʼєктів

en: name consists only of disallowed characters: %s
uk: імʼя складається лише з заборонених символів: %s

en: name of the new submodule
uk: назва нового підмодуля

en: name or pathname of unix domain socket
uk: назва або назва шляху сокета домену unix

en: named-pipe name
uk: назва іменованого канала

en: need a <file> argument
uk: потрібен аргумент <файл>

en: need a HEAD to fixup
uk: потрібен HEAD, щоб виправити

en: need a command
uk: потрібна команда

en: need a repository to verify a bundle
uk: потрібне сховище для перевірки пакунка

en: need a subcommand
uk: потрібна підкоманда

en: need a working directory
uk: потрібна робоча директорія

en: need exactly one range
uk: потрібен лишень один діапазон

en: need two commit ranges
uk: потрібно два діапазони комітів

en: negative depth in --deepen is not supported
uk: відʼємна глибина в --deepen не підтримується

en: negative value for http.postBuffer; defaulting to %d
uk: відʼємне значення для http.postBuffer; зміна до значеня за замовчуванням %d

en: negative values not allowed for submodule.fetchJobs
uk: негативні значення не дозволені для submodule.fetchJobs

en: neither '%s' or '%s' is specified
uk: не вказано ні "%s", ні "%s"

en: neither systemd timers nor crontab are available
uk: недоступні ні systemd таймери, ні crontab

en: new commit is the same as the old one: '%s'
uk: новий коміт такий самий, як і старий: "%s"

en: new commits,
uk: нові коміти,

en: new file %s depends on old contents
uk: новий файл %s залежить від старого вмісту

en: new file depends on old contents
uk: новий файл залежить від старого вмісту

en: new file:
uk: новий файл:

en: new mode (%o) of %s does not match old mode (%o)
uk: новий режим (%o) для %s не відповідає старому режиму (%o)

en: new mode (%o) of %s does not match old mode (%o) of %s
uk: новий режим (%o) для %s не відповідає старому режиму (%o) для %s

en: new object is the same as the old one: '%s'
uk: новий обʼєкт такий самий, як і старий: "%s"

en: new unparented branch
uk: нова гілка без джерела

en: new-branch
uk: нова-гілка

en: newline is forbidden in git:// hosts and repo paths
uk: новий рядок у хостах git:// та шляхах репозиторіїв заборонено

en: no <cmd> given for --extcmd=<cmd>
uk: не надана <команда> для --extcmd=<команда>

en: no <tool> given for --tool=<tool>
uk: не надано <засіб> для --tool=<засіб>

en: no URLs configured for remote '%s'
uk: не налаштовано URL-адреси для віддаленого "%s"

en: no attribute source given for --attr-source
uk: для --attr-source не вказано джерело атрибутів

en: no branch named '%s'
uk: немає гілки з ім’ям "%s"

en: no branches given, and HEAD is not valid
uk: не надано гілок, і HEAD не є дійсним

en: no changes added to commit
uk: нічого не додано до коміту

en: no changes added to commit (use "git add" and/or "git commit -a")
uk: не додано жодних змін до коміту (скористайтесь "git add" та/або "git commit -a")

en: no cherry-pick in progress
uk: наразі не виконується висмикування

en: no cherry-pick or revert in progress
uk: наразі не триває ні скасування, ні висмикування

en: no commit on branch '%s' yet
uk: поки що немає комітів в гілці "%s"

en: no commits parsed.
uk: не розібрано жодного коміту.

en: no common commits
uk: немає спільних комітів

en: no compiler information available
uk: немає інформації про компілятор

en: no config key given for --config-env
uk: не вказано ключ конфігурації для --config-env

en: no contacts specified
uk: контакти не вказані

en: no directory given for '%s' option
uk: не вказано директорію для "%s" опціі

en: no email was given and auto-detection is disabled
uk: не вказана адреса електронної пошти і автоматичне визначення вимкнено

en: no info viewer handled the request
uk: жоден з переглядачів інформації не обробив запит

en: no input file given for in-place editing
uk: не надано вхідного файлу для редагування на місці

en: no key present in '%.*s'
uk: немає ключа у "%.*s"

en: no libc information available
uk: немає інформації про libc

en: no logfile given
uk: не надано файл журналу

en: no man viewer handled the request
uk: жоден з переглядачів керівництва користувача не обробив запит

en: no matching refs with %s
uk: немає співпадаючих посилань з %s

en: no matching remote head
uk: немає відповідного віддаленого head

en: no merge base found
uk: базу злиття не знайдено

en: no merge given, only parents.
uk: злиття не надано, лише батьки.

en: no name was given and auto-detection is disabled
uk: імʼя не вказано і автоматичне визначення вимкнено

en: no namespace given for --namespace
uk: не вказано простір імен для --namespace

en: no note found for object %s.
uk: для обʼєкта %s не знайдено жодної нотатки.

en: no pack files to index.
uk: немає файлів пакунків для індексації.

en: no path in gitfile: %s
uk: немає шляху в gitfile: %s

en: no path specified
uk: шлях не зазначено

en: no path specified; see 'git help pull' for valid url syntax
uk: не вказано шлях; дивіться "git help pull" для чинного url синтаксису

en: no pattern given
uk: шаблон не надано

en: no reflog for '%s'
uk: немає журналу посилань для "%s"

en: no reflog specified to delete
uk: не вказано журнал посилань для видалення

en: no remembered resolution for '%s'
uk: немає записаного вирішення для "%s"

en: no remote configured to get bundle URIs from
uk: немає налаштованого віддаленого призначення для отримання URI пакунків з нього

en: no remote repository specified; please specify either a URL or a
    remote name from which new revisions should be fetched
uk: віддалене сховище не вказано; будь ласка, вкажіть або URL або
    назву віддаленого сховища, з якого слід отримувати нові ревізії

en: no remote specified
uk: віддалене призначення не вказано

en: no revert in progress
uk: наразі не виконується вивертання

en: no shallow found: %s
uk: не знайдено неглибоких: %s

en: no source branch found;
    you need to specify exactly one branch with the --set-upstream option
uk: джерельна гілка не знайдена;
    потрібно вказати лишень одну гілку з опцією --set-upstream

en: no sparse-checkout to add to
uk: немає розрідженого переходу для додавання

en: no submodule mapping found in .gitmodules for path '%s'
uk: відповідне відображення підмодуля не знайдено у .gitmodules для шляху "%s"

en: no such branch '%s'
uk: немає такої гілки "%s"

en: no such branch/commit '%s'
uk: немає такої гілки/коміту "%s"

en: no such branch: '%s'
uk: немає такої гілки: '%s'

en: no such path %s in %s
uk: немає шляху %s в %s

en: no such ref %s
uk: немає такого посилання %s

en: no such ref: %.*s
uk: немає такого посилання: %.*s

en: no such remote or remote group: %s
uk: немає такого віддаленого призначення або віддаленої групи: %s

en: no such remote ref %s
uk: немає такого віддаленого посилання %s

en: no such section: %s
uk: немає такого розділу: %s

en: no such task: '%s'
uk: немає такого завдання: "%s"

en: no tag exactly matches '%s'
uk: жоден тег не збігається точно з "%s"

en: no tag message?
uk: немає допису до тегу?

en: no terms defined
uk: терміни не визначені

en: no threads support, ignoring %s
uk: немає підтримки потоків, ігнорування %s

en: no threads support, ignoring --threads
uk: немає підтримки потоків, ігнорування --threads

en: no upstream configured for branch '%s'
uk: першоджерельне сховище не налаштовано для гілки '%s'

en: no usage string given before the `--' separator
uk: не вказана строка використання перед "--" розділювачем

en: no warning for existing files and files not in index
uk: не попереджувати про існуючі файли та файли, яких немає в індексі

en: no-op (backward compatibility)
uk: не працює (зворотна сумісність)

en: non delta: %d object | non delta: %d objects
uk[0]: не дельта: %d об’єкт
uk[1]: не дельта: %d об’єкта
uk[2]: не дельта: %d об’єктів

en: non-fast-forward
uk: без перемотування вперед

en: non-tree in cache-tree
uk: non-tree в cache-tree

en: not a commit range: '%s'
uk: не діапазон комітів: "%s"

en: not a directory
uk: не є директорією

en: not a git repository
uk: не є git сховищем

en: not a git repository (or any of the parent directories): %s
uk: не є git сховищем (як і жодна з батьківських директорій): %s

en: not a git repository (or any parent up to mount point %s)
    Stopping at filesystem boundary (GIT_DISCOVERY_ACROSS_FILESYSTEM not set).
uk: не є git сховищем (як і жодна з батьківських директорій до місця монтування %s)
    Зупинка на межі файлової системи (GIT_DISCOVERY_ACROSS_FILESYSTEM не встановлено).

en: not a git repository, but the field '%.*s' requires access to object data
uk: не git сховище, але поле "%.*s" потребує доступу до даних обʼєкта

en: not a git repository: %s
uk: не є git сховищем: %s

en: not a git repository: '%s'
uk: не є git сховищем: "%s"

en: not a gitdir '%s'
uk: не є git директорією "%s"

en: not a range
uk: не діапазон

en: not a reflog: %s
uk: не є журналом посилань: %s

en: not a rev '%s'
uk: не є ревізією "%s"

en: not a revision: '%s'
uk: не є ревізією: "%s"

en: not a symmetric range: '%s'
uk: не симетричний діапазон: "%s"

en: not a tree object: %s
uk: не є об’єктом дерева: %s

en: not a valid branch point: '%s'
uk: не є допустимою точкою розгалуження: "%s"

en: not a valid directory
uk: неприпустима директорія

en: not a valid object name %s
uk: невірне ім’я об’єкта %s

en: not a valid object name: %s
uk: невірне ім’я об’єкта: %s

en: not a valid object name: '%s'
uk: не є допустимою назвою об’єкта: "%s"

en: not a valid object: %s
uk: не є припустимим обʼєктом: %s

en: not a valid path
uk: неприпустимий шлях

en: not copying templates from '%s': %s
uk: не копіюються шаблони з "%s": %s

en: not deleting branch '%s' that is not yet merged to
             '%s', even though it is merged to HEAD
uk: утримання гілки "%s", яка ще не була злита з
             "%s", незважаючи на те, що вже була злита з HEAD

en: not handling anything other than two heads merge.
uk: не оброблюється нічого, окрім злиття двох верхівок.

en: not in a git directory
uk: не в git директорії

en: not removing '%s' recursively without -r
uk: не видалено "%s" рекурсивно без -r

en: not run from a git repository - no hooks to show
uk: запущено не з git сховища - немає гачків для показу

en: not sending a push certificate since the receiving end does not support --signed push
uk: сертифікат надсилання не відправлено, оскільки отримуюча сторона не підтримує --signed push

en: not setting branch '%s' as its own upstream
uk: гілку "%s" не встановлено власним першоджерельним сховищем

en: not setting upstream for a remote remote-tracking branch
uk: не встановлено першоджерельне сховище для віддалено відстежуваної гілки

en: not setting upstream for a remote tag
uk: не встановлено першоджерельне сховище для віддаленого тега

en: not something we can merge
uk: не те, що ми в змозі об’єднати

en: not something we can merge in %s: %s
uk: не те, що можна злити в %s: %s

en: not tracking: ambiguous information for ref '%s'
uk: не відстежується: неоднозначна інформація для посилання "%s"

en: not under version control
uk: не під контролем версій

en: note contents as a string
uk: вміст нотатки як строка

en: note contents in a file
uk: вміст нотатки у файлі

en: note: %s is untracked now.
uk: примітка: %s зараз не відстежується.

en: notes
uk: нотатки

en: notes-ref
uk: посилання-нотатки

en: nothing
uk: нічого

en: nothing added to commit but untracked files present
uk: нічого не додано до коміту, але присутні невідстежувані файли

en: nothing added to commit but untracked files present (use "git add" to track)
uk: нічого не додано до коміту, але є невідстежувані файли (скористайтесь "git add" для відстежування)

en: nothing to commit
uk: нічого комітити

en: nothing to commit (create/copy files and use "git add" to track)
uk: нічого комітити (створіть/скопіюйте файли та скористайтесь "git add" для відстежування)

en: nothing to commit (use -u to show untracked files)
uk: нічого комітити (скористайтесь -u щоб показати невідстежувані файли)

en: nothing to commit, working tree clean
uk: нічого комітити, робоче дерево чисте

en: nothing to do
uk: нічого робити

en: nothing to merge: '%.*s'
uk: нічого зливати: "%.*s"

en: notice files missing from worktree
uk: повідомляти про файли, відсутні в робочому дереві

en: notice: %s points to an unborn branch (%s)
uk: повідомлення: %s вказує на ненароджену гілку (%s)

en: notice: No default references
uk: повідомлення: Немає посилань за замовчуванням

en: num
uk: число

en: number of bytes
uk: кількість байтів

en: number of entries in the cache tree to invalidate (default 0)
uk: кількість записів у дереві кешу, які потрібно анулювати (за замовчуванням 0)

en: number of requests per thread
uk: кількість запитів на потік

en: number of submodules cloned in parallel
uk: кількість підмодулів, що клонуються паралельно

en: number of submodules fetched in parallel
uk: кількість підмодулів, що завантажуються паралельно

en: number of submodules pulled in parallel
uk: кількість підмодулів, що затягуються паралельно

en: number of threads in server thread pool
uk: кількість потоків у пулі потоків сервера

en: object
uk: обʼєкт

en: object %s cannot be read
uk: обʼєкт %s не може бути прочитаний

en: object %s has unknown type id %d
uk: обʼєкт %s має невідомий тип ідентифікатора %d

en: object %s inconsistent object length (%llu vs %llu)
uk: обʼєкт %s має невідповідну довжину (%llu проти %llu)

en: object %s inconsistent object length (%lu vs %lu)
uk: обʼєкт %s має невідповідну довжину (%lu проти %lu)

en: object %s is a %s, not a %s
uk: обʼєкт %s є %s, а не %s

en: object %s is not a blob
uk: обʼєкт %s не є blob

en: object %s not found
uk: об’єкт %s не знайдено

en: object %s: expected type %s, found %s
uk: обʼєкт %s: очікувався тип %s, знайдено %s

en: object '%s' does not exist
uk: обʼєкт "%s" не існує

en: object '%s' does not have a unique type
uk: обʼєкт "%s" не має унікального типу

en: object '%s' not found in type bitmaps
uk: обʼєкт "%s" не знайдено в типах bitmap

en: object '%s' tagged as '%s', but is a '%s' type
uk: об’єкт "%s", позначений як "%s", але має тип "%s"

en: object '%s': real type '%s', expected: '%s'
uk: обʼєкт "%s": дійсний тип "%s", очікуваний: "%s"

en: object already configured in another uploadpack.blobpackfileuri (got '%s')
uk: обʼєкт вже сконфігуровано в іншому uploadpack.blobpackfileuri (отримано "%s")

en: object directory %s does not exist; check .git/objects/info/alternates
uk: директорія об’єкта %s не існує; перевірте .git/objects/info/alternates

en: object directory containing set of packfile and pack-index pairs
uk: директорія об’єктів, що містить набір packfile та pack-index пар

en: object fails fsck: %s
uk: об’єкт не пройшов перевірку fsck: %s

en: object file %s is empty
uk: обʼєктний файл %s порожній

en: object filtering
uk: фільтрація обʼєктів

en: object filtering requires --objects
uk: для фільтрації обʼєктів потрібен параметр --objects

en: object not found: %s
uk: обʼєкт не знайдено: %s

en: object not in bitmap: '%s'
uk: обʼєкт не у bitmap: "%s"

en: object type
uk: тип обʼєкта

en: object type mismatch at %s
uk: не співпадає тип обʼєкта для %s

en: object-info: expected flush after arguments
uk: object-info: очікувався flush після аргументів

en: octopus merge cannot be executed on top of a [new root]
uk: octopus злиття неможливо виконати поверх [new root]

en: offset before end of packfile (broken .idx?)
uk: зміщення перед кінцем файла пакунка (пошкоджений .idx?)

en: offset before start of pack index for %s (corrupt index?)
uk: зміщення перед початком індекса пакунка для %s (пошкоджений індекс?)

en: offset beyond end of pack index for %s (truncated index?)
uk: зміщення за межою кінця індекса пакунка для %s (зрізаний індекс?)

en: offset value overflow for delta base object
uk: переповнення значення зсуву для обʼєкту дельти з базою

en: oid fanout out of order: fanout[%d] = %x > %x = fanout[%d]
uk: невірна послідовність oid розсіювання: fanout[%d] = %x > %x = fanout[%d]

en: oid lookup out of order: oid[%d] = %s >= %s = oid[%d]
uk: невірна послідовність oid lookup: oid[%d] = %s >= %s = oid[%d]

en: ok to record a change with an empty message
uk: дозволити записати зміну з порожнім дописом

en: ok to record an empty change
uk: дозволити записати порожню зміну

en: omit the preimage for deletes
uk: пропускати попереднє зображення для видалень

en: on-demand
uk: на вимогу

en: only %d entry can be shown at one time. | only %d entries can be shown at one time.
uk[0]: одночасно може бути показаний лише %d запис.
uk[1]: одночасно можуть бути показані лише %d записи.
uk[2]: одночасно можуть бути показані лише %d записів.

en: only consider tags matching <pattern>
uk: враховувати лише теги, що відповідають <шаблону>

en: only decorate refs that match <pattern>
uk: оздоблювати лише посилання, що відповідають <шаблону>

en: only download metadata for the branch that will be checked out
uk: завантажити метадані тільки для гілки, на яку буде здійснюватися перехід

en: only emit output related to the first range
uk: видати тільки вивід, що відноситься до першого діапазону

en: only emit output related to the second range
uk: видати тільки вивід, що відноситься до другого діапазону

en: only empty the index
uk: тільки очистити індекс

en: only expire files older than a given date-time
uk: видалити лише файли, старіші за вказану дату

en: only follow first parent
uk: слідувати тільки за першим з батьків

en: only found copies from modified paths due to too many files.
uk: знайдено лише копії зі змінених шляхів через занадто велику кількість файлів.

en: only one action at a time
uk: лише одна дія за раз

en: only one batch option may be specified
uk: можна вказати лише одну групову опцію

en: only one config file at a time
uk: лише один конфігураційний файл за раз

en: only one of '%s', '%s' or '%s' can be given
uk: можна вказати тільки один з "%s", "%s" або "%s"

en: only one pattern can be given with -l
uk: тільки один шаблон може бути заданий з -l

en: only one reference expected
uk: очікувалось тільки одне посилання

en: only one reference expected, %d given.
uk: очікувалось тільки одне посилання, надано %d.

en: only one type at a time
uk: лише один тип за раз

en: only output exact matches
uk: виводити лише точні збіги

en: only remove from the index
uk: видалити тільки з індексу

en: only show SHA1 hash using <n> digits
uk: показати тільки SHA1 хеш з використанням <н> цифр

en: only show heads (can be combined with tags)
uk: показати тільки верхівки (можна комбінувати з тегами)

en: only show tags (can be combined with heads)
uk: показати тільки теги (можна комбінувати з верхівками)

en: only show trees
uk: показувати тільки дерева

en: only show untracked files in the stash
uk: показувати тільки невідстежувані файли схову

en: only two arguments allowed in <type> <object> mode, not %d
uk: у режимі <тип> <об’єкт> дозволено лише два аргументи, а не %d

en: only update entries that differ from HEAD
uk: оновити тільки ті записи, які відрізняються від HEAD

en: only use refs matching <pattern>
uk: використовувати лише посилання, що збігаються з <шаблоном>

en: only use tags to name the commits
uk: використовувати теги лише для назв комітів

en: only useful for debugging
uk: корисно лише для відлагодження

en: open an editor
uk: відкрити редактор

en: opendir('%s') failed
uk: opendir("%s") завершився невдало

en: opening %s
uk: відкриття %s

en: operation not supported by protocol
uk: операція не підтримується протоколом

en: opposite of --no-%s
uk: протилежне --no-%s

en: option
uk: опція

en: option "%s" is ignored for %s
uk: опція "%s" ігнорується для %s

en: option "%s" value "%s" is not valid for %s
uk: значення "%s" опції "%s" неприпустиме для %s

en: option '%s' and commit-ishes cannot be used together
uk: опцію "%s" не можна використовувати разом з комітоподібними

en: option '%s' can only be used along with '%s'
uk: опцію "%s" можна використовувати тільки разом з "%s"

en: option '%s' must come before non-option arguments
uk: опція "%s" повинна стояти перед аргументами без опцій

en: option `%s' expects "%s" or "%s"
uk: опція "%s" очікує "%s" або "%s"

en: option `%s' expects "always", "auto", or "never"
uk: опція "%s" очікує "always", "auto" або "never"

en: option `%s' expects a number greater than zero
uk: опція "%s" очікує число більше нуля

en: option `%s' expects a numerical value
uk: опція "%s" очікує числове значення

en: option `%s' must point to a commit
uk: опція "%s" повинна вказувати на коміт

en: option `%s' requires a value
uk: опція "%s" потребує значення

en: option diff-algorithm accepts "myers", "minimal", "patience" and "histogram"
uk: опція diff-algorithm приймає значення "myers", "minimal", "patience" та "histogram"

en: option for merge strategy
uk: опція для стратегії злиття

en: option for selected merge strategy
uk: опція для обраної стратегії злиття

en: option to transmit
uk: опція для передачі

en: option=value
uk: опція=значення

en: options '%s' and '%s' cannot be used together
uk: опції "%s" і "%s" не можна використовувати разом

en: options '%s' and '%s' cannot be used together, use '%s' with '%s'
uk: опції "%s" і "%s" неможливо використати разом, використовуйте "%s" з "%s"

en: options '%s' and '%s' cannot be used together, use '%s' with '%s' and '%s'
uk: опції "%s" і "%s" неможливо використати разом, використовуйте "%s" з "%s" та "%s"

en: options '%s' and '%s:%s' cannot be used together
uk: опції "%s" та "%s:%s" не можна використовувати разом

en: options '%s', '%s', '%s', and '%s' cannot be used together
uk: опції "%s", "%s", "%s" та "%s" неможливо використовувати разом

en: options '%s', '%s', and '%s' cannot be used together
uk: опції "%s", "%s" та "%s" не можна використовувати разом

en: options '%s', and '%s' cannot be used together
uk: опції "%s" і "%s" не можна використовувати разом

en: options '-%c', '-%c', and '%s' cannot be used together
uk: опції "-%c", "-%c" та "%s" не можна використовувати разом

en: ordered %u objects, expected %u
uk: замовлено %u обʼєктів, очікувалось %u

en: original commit '%s' contains mergetag '%s' that is discarded; use --edit instead of --graft
uk: початковий коміт "%s" містить тег злиття "%s", який було відкинуто; скористайтесь --edit замість --graft

en: out of range
uk: поза межами діапазону

en: output a binary diff that can be applied
uk: вивести бінарну різницю, яку можна застосувати

en: output all common ancestors
uk: вивести всіх спільних предків

en: output all-zero hash in From header
uk: вивести хеш з усіма нулями в заголовку From

en: output full tree for each commit
uk: виводити повне дерево для кожного коміту

en: output in stuck long form
uk: виведення в застряглій довгій формі

en: output only the last line of --stat
uk: вивести лише останній рядок --stat

en: output only the trailers
uk: виводити лише причепи

en: output pack to stdout
uk: вивести пакунок у stdout

en: output the distribution of relative amount of changes for each sub-directory
uk: вивести розподіл відносної кількості змін для кожної піддиректорії

en: output to a specific file
uk: виводити до певного файла

en: override author for commit
uk: перевизначити автора коміту

en: override date for commit
uk: перевизначити дату коміту

en: override error message when patch failure occurs
uk: перевизначити повідомлення про помилку при збої латання

en: override the executable bit of the listed files
uk: перевизначити біт виконання для зазначених файлів

en: override the name of the initial branch
uk: перевизначити назву початкової гілки

en: override the up-to-date check
uk: перевизначити перевірку на актуальність

en: overwriting '%s'
uk: перезапис "%s"

en: pack %s too large to consider in geometric progression
uk: пакунок %s занадто великий, щоб враховувати в геометричній прогресії

en: pack %s too large to roll up
uk: пакунок %s занадто великий для згортання

en: pack compression level
uk: рівень стиснення пакунка

en: pack everything
uk: запакувати все

en: pack everything in a single pack
uk: запакувати все в один пакунок

en: pack exceeds maximum allowed size
uk: пакунок перевищує максимально дозволений розмір

en: pack exceeds maximum allowed size (%s)
uk: пакунок перевищує максимально дозволений розмір (%s)

en: pack for reuse when computing a multi-pack bitmap
uk: пакунок для повторного використання під час обчислення multi-pack bitmap

en: pack has %d unresolved delta | pack has %d unresolved deltas
uk[0]: пакунок має %d нерозвʼязану дельту
uk[1]: пакунок має %d нерозвʼязаних дельти
uk[2]: пакунок має %d нерозвʼязаних дельт

en: pack has bad object at offset %llu: %s
uk: пакунок має невірний обʼєкт зі зміщенням %llu: %s

en: pack has bad object at offset %lu: %s
uk: пакунок має невірний обʼєкт зі зміщенням %lu: %s

en: pack has junk at the end
uk: мотлох наприкінці пакунка

en: pack is corrupted (SHA1 mismatch)
uk: пакунок пошкоджено (SHA1 не співпадає)

en: pack loose unreachable objects
uk: запакувати вільні недосяжні обʼєкти

en: pack prefix %s does not begin with objdir %s
uk: префікс пакунку %s не починається з objdir %s

en: pack prefix to store a pack containing filtered out objects
uk: префікс для зберігання пакунка з відфільтрованими  обʼєктами

en: pack prefix to store a pack containing pruned objects
uk: префікс пакунка для зберігання пакунка з обрізаними обʼєктами

en: pack signature mismatch
uk: не співпадає підпис пакунка

en: pack too large for current definition of off_t
uk: пакунок занадто великий для поточного визначення off_t

en: pack unreferenced objects separately
uk: пакувати об’єкти, на які немає посилань, окремо

en: pack version %u unsupported
uk: версія пакунка %u не підтримується

en: pack-objects did not write a '%s' file for pack %s-%s
uk: pack-objects не записав файл "%s" для пакунка %s-%s

en: pack-objects died
uk: pack-objects завершився невдало

en: pack.deltaCacheLimit is too high, forcing %d
uk: pack.deltaCacheLimit занадто великий, примусове %d

en: packed object %s (stored in %s) is corrupt
uk: упакований обʼєкт %s (що зберігається у %s) пошкоджено

en: packet write failed - data exceeds max packet size
uk: не вдалося записати пакет - дані перевищують максимальний розмір пакета

en: packet write failed: %s
uk: не вдалося записати пакет: %s

en: packet write with format failed
uk: не вдалося записати пакет з форматуванням

en: packfile %s cannot be accessed
uk: неможливо отримати доступ до файлу пакунку %s

en: packfile %s cannot be mapped%s
uk: файл пакунка %s не може бути mapped%s

en: packfile name '%s' does not end with '.%s'
uk: ім’я файла пакунка '%s' не закінчується на '.%s'

en: padding space between columns
uk: відступ між стовпчиками

en: padding space on left border
uk: відступ по лівому краю

en: padding space on right border
uk: відступ по правому краю

en: pager
uk: пейджер

en: parallel jobs
uk: паралельні потоки

en: parent
uk: батько

en: parent-number
uk: номер батька

en: parse_object_buffer failed on %s for %s
uk: parse_object_buffer завершився невдало на %s для %s

en: partial clone failed; attempting full clone
uk: не вдалося зробити розріджений клон; спроба зробити повний клон

en: pass --delta-islands to git-pack-objects
uk: передати --delta-islands до git-pack-objects

en: pass --keep-cr flag to git-mailsplit for mbox format
uk: передати --keep-cr прапорець до git-mailsplit для формату mbox

en: pass --local to git-pack-objects
uk: передати --local до git-pack-objects

en: pass --no-reuse-delta to git-pack-objects
uk: передати --no-reuse-delta до git-pack-objects

en: pass --no-reuse-object to git-pack-objects
uk: передати --no-reuse-object до git-pack-objects

en: pass -b flag to git-mailinfo
uk: передати -b прапорець до git-mailinfo

en: pass -k flag to git-mailinfo
uk: передати -k прапорець до git-mailinfo

en: pass -m flag to git-mailinfo
uk: передати -m прапорець до git-mailinfo

en: pass a leading slash before paths such as '%s' if you want a single file (see NON-CONE PROBLEMS in the git-sparse-checkout manual).
uk: додайте перший слеш перед такими шляхами, як "%s", якщо вам потрібен один файл (див. розділ НЕ КОНУСНІ ПРОБЛЕМИ у посібнику з git-sparse-checkout).

en: pass it through git-apply
uk: передати через git-apply

en: pass it through git-mailinfo
uk: передати через git-mailinfo

en: pass the argument through to the merge strategy
uk: передати аргумент до стратегії злиття

en: passed to 'git apply'
uk: передано в "git apply"

en: passed to 'git log'
uk: передано до "git log"

en: passed to `diff`
uk: передається до "diff"

en: patch failed: %s:%ld
uk: латання не вдалося: %s:%ld

en: patch fragment without header at line %d: %.*s
uk: фрагмент латки без заголовка у рядку %d: %.*s

en: patch too large
uk: латка занадто велика

en: patch with only garbage at line %d
uk: латка, що містить лише непотріб у рядку %d

en: path
uk: шлях

en: path %s has been renamed/deleted
uk: шлях %s перейменовано/видалено

en: path '%s' does not exist
uk: шлях "%s" не існує

en: path '%s' does not exist (neither on disk nor in the index)
uk: шлях "%s" не існує (ні на диску, ні в індексі)

en: path '%s' does not exist in '%.*s'
uk: шлях "%s" не існує в "%.*s"

en: path '%s' does not have all necessary versions
uk: шлях "%s" не містить всіх необхідних версій

en: path '%s' does not have necessary versions
uk: шлях "%s" не містить необхідних версій

en: path '%s' does not have our version
uk: шлях "%s" не містить нашої версії

en: path '%s' does not have their version
uk: шлях "%s" не містить їхньої версії

en: path '%s' exists on disk, but not in '%.*s'
uk: шлях "%s" існує на диску, але не в "%.*s"

en: path '%s' exists on disk, but not in the index
uk: шлях "%s" існує на диску, але відсутній в індексі

en: path '%s' exists, but not '%s'
    hint: Did you mean '%.*s:%s' aka '%.*s:./%s'?
uk: шлях "%s" існує, але не "%s"
    підказка: ви мали на увазі "%.*s:%s" або "%.*s:./%s"?

en: path '%s' is in the index, but not '%s'
    hint: Did you mean ':%d:%s' aka ':%d:./%s'?
uk: шлях "%s" є в індексі, але не "%s"
    підказка: ви мали на увазі "%d:%s" або "%d:./%s"?

en: path '%s' is in the index, but not at stage %d
    hint: Did you mean ':%d:%s'?
uk: шлях "%s" є в індексі, але відсутній на стадії %d
    підказка: ви мали на увазі ":%d:%s"?

en: path '%s' is unmerged
uk: шлях '%s' не злитий

en: path '%s': cannot merge
uk: шлях "%s": неможливо злити

en: path is not valid UTF-8: %s
uk: шлях не є припустимим UTF-8: %s

en: path name too long for external filter
uk: назва шляху занадто довга для зовнішнього фільтра

en: path of git-upload-pack on the remote host
uk: шлях до git-upload-pack на віддаленому сервері

en: path to git-upload-pack on the remote
uk: шлях до git-upload-pack на віддаленому сервері

en: path to the remote git-upload-archive command
uk: шлях до віддаленої команди git-upload-archive

en: path to upload pack on remote end
uk: шлях для завантаження пакунка на віддаленій стороні

en: path too long (%d chars, SHA1: %s): %s
uk: шлях занадто довгий (%d символів, SHA1: %s): %s

en: path:content
uk: шлях:вміст

en: paths '%s ...' with -a does not make sense
uk: шляхи "%s ..." з -a не мають сенсу

en: paths are separated with NUL character
uk: шляхи відокремлюються символом NUL

en: paths cannot be used with switching branches
uk: шляхи не можуть використовуватись при переключенні гілок

en: pathspec
uk: визначник шляху

en: pathspec '%s' did not match any file(s) known to git
uk: визначник шляху "%s" не збігається з жодним файлом, відомим git

en: pathspec '%s' did not match any files
uk: визначник шляxу "%s" не відповідає жодному файлу

en: pathspec '%s' is beyond a symbolic link
uk: визначник шляху "%s" знаходиться за межами символьного посилання

en: pathspec '%s' matches files outside the current directory
uk: визначник шляху "%s" відповідає файлам поза поточною директорією

en: pathspec magic not supported by --follow: %s
uk: магічне значення визначника шляху не підтримується --follow: %s

en: path|tree-ish
uk: шлях|деревоподібне-джерело

en: pattern
uk: шаблон

en: percentage by which creation is weighted
uk: відсоток, за яким зважується створення

en: perform a 3-way merge with the new branch
uk: здійснити 3-стороннє злиття з новою гілкою

en: perform a commit if the merge succeeds (default)
uk: виконати коміт, якщо злиття пройшло успішно (за замовчуванням)

en: perform a full-directory diff
uk: виконати порівняння всіх директорій

en: perform a merge in addition to a read
uk: виконати злиття на додачу до читання

en: perform multiple merges, one per line of input
uk: виконати кілька злиттів, по одному на кожен рядок вводу

en: permissions
uk: дозволи

en: pick hunks and update selectively
uk: вибирати шматки і оновлювати вибірково

en: placement
uk: розташування

en: please fix this using 'git rebase --edit-todo'.
uk: будь ласка, виправте це за допомогою "git rebase --edit-todo".

en: please make sure that the .gitmodules file is in the working tree
uk: будь ласка, переконайтеся, що файл .gitmodules знаходиться у робочому дереві

en: please run from the toplevel directory in non-cone mode
uk: будь ласка, запускайте з директорії верхнього рівня в не конусномі режимі

en: please stage your changes to .gitmodules or stash them to proceed
uk: будь ласка, додайте ваші зміни до .gitmodules або схову, щоб продовжити

en: please supply the note contents using either -m or -F option
uk: будь ласка, надайте зміст нотатки, використовуючи опцію -m або -F

en: please use two different terms
uk: будь ласка, використовуйте два різних терміна

en: populate log with at most <n> entries from shortlog
uk: заповнити журнал не більше ніж <н> записами з shortlog

en: populate the new working tree
uk: заповнити нове робоче дерево

en: positive value expected %s=%s
uk: очікувалось додатне значення %s=%s

en: positive value expected '%s' in %%(%s)
uk: очікувалось додатне значення "%s" в %%(%s)

en: positive value expected contents:lines=%s
uk: очікувалось додатне значення contents:lines=%s

en: positive width expected with the %%(align) atom
uk: очікувалась додатна ширина з %%(align) часткою

en: preferred pack '%s' is expired
uk: у бажаного пакета "%s" закінчився термін дії

en: preferred pack (%s) is invalid
uk: бажаний пакунок (%s) є неприпустимим

en: prefix
uk: префікс

en: prefixed path to initial superproject
uk: префіксний шлях до початкового суперпроекту

en: premature end of input
uk: передчасне закінчення вхідних даних

en: premature end of pack file, %llu byte missing | premature end of pack file, %<PRIuMAX> bytes missing
uk[0]: передчасний кінець файлу пакунка, %llu байт відсутній
uk[1]: передчасний кінець файлу пакунка, %llu байта відсутні
uk[2]: передчасний кінець файлу пакунка, %llu байтів відсутні

en: premature end of pack file, %lu byte missing | premature end of pack file, %<PRIuMAX> bytes missing
uk[0]: передчасний кінець файлу пакунка, %lu байт відсутній
uk[1]: передчасний кінець файлу пакунка, %lu байта відсутні
uk[2]: передчасний кінець файлу пакунка, %lu байтів відсутні

en: prepend <root> to all filenames
uk: додати <корінь> до всіх назв файлів

en: prepend an additional prefix to every line of output
uk: додавати префікс до кожного рядка виводу

en: prepend comment character and space to each line
uk: додати символ коментаря та пробіл до кожного рядка

en: prepend prefix to each pathname in the archive
uk: додати префікс до кожної назви шляху в архіві

en: prepend this to submodule path output
uk: додавати це напочатку шляху до підмодуля при виведенні

en: preserve initially empty commits
uk: зберігати первинно порожні коміти

en: pretend that paths removed since <tree-ish> are still present
uk: вдавати, що шляхи, видалені після <деревоподібного-джерела>, все ще присутні

en: pretty-print <object> content
uk: pretty-print вміст <об’єкта>

en: prevent rename/copy detection if the number of rename/copy targets exceeds given limit
uk: запобігати виявленню перейменування/копіювання, якщо кількість обʼєктів перейменування/копіювання перевищує заданий ліміт

en: previous rebase directory %s still exists but mbox given.
uk: попередня директорія перебазування %s все ще існує, але було надано mbox.

en: print <n> lines of each tag message
uk: вивести <н> рядків кожного допису до тегу

en: print NUL after filenames
uk: друкувати NUL після назв файлів

en: print a list of diff tools that may be used with `--tool`
uk: показати список diff засобів, які можна використовувати з "--tool"

en: print all available commands
uk: показати всі доступні команди

en: print all configuration variable names
uk: показати всі назви конфігураційних змінних

en: print command description
uk: показати опис команди

en: print commit contents
uk: показати вміст коміту

en: print debugging messages to stderr
uk: виводити відлагоджувальні повідомлення в stderr

en: print empty line between matches from different files
uk: друкувати порожній рядок між збігами з різних файлів

en: print extra information on screen
uk: вивести додаткову інформацію на екран

en: print list of file formats, protocols and other developer interfaces
uk: показати список форматів файлів, протоколів та інших інтерфейсів розробника

en: print list of useful guides
uk: показати список корисних посібників

en: print list of user-facing repository, command and file interfaces
uk: показати список інтерфейсів користувача для сховищ, команд та файлів

en: print only branches of the object
uk: виводити тільки гілки об’єкта

en: print only branches that are merged
uk: вивести тільки злиті гілки

en: print only branches that are not merged
uk: вивести тільки не злиті гілки

en: print only branches that contain the commit
uk: виводити тільки гілки, що містять цей коміт

en: print only branches that don't contain the commit
uk: виводити тільки гілки, що не містять цей коміт

en: print only error messages
uk: виводити тільки повідомлення про помилки

en: print only ref-based names (no object names)
uk: виводити тільки назви на основі посилань (без назв об’єктів)

en: print only refs that are merged
uk: виводити тільки злиті посилання

en: print only refs that are not merged
uk: виводити тільки не злиті посилання

en: print only refs which contain the commit
uk: виводити тільки ті посилання, що містять коміт

en: print only refs which don't contain the commit
uk: виводити тільки ті посилання, що не містять коміту

en: print only refs which points at the given object
uk: виводити тільки посилання, які вказують на заданий об’єкт

en: print only tags of the object
uk: вивести тільки теги обʼєкта

en: print only tags that are merged
uk: вивести тільки злиті теги

en: print only tags that are not merged
uk: вивести тільки не злиті теги

en: print only tags that contain the commit
uk: вивести тільки теги, що містять коміти

en: print only tags that don't contain the commit
uk: вивести тільки теги, що не містять комітів

en: print patches to standard out
uk: вивести латки на стандартний вивід

en: print raw gpg status output
uk: показати необроблений вивід стану gpg

en: print sizes in human readable format
uk: показувати розмір у зручному для читання форматі

en: print status from remote helper
uk: вивести статус з віддаленого помічника

en: print tag contents
uk: показати вміст тегу

en: problem with core.sharedRepository filemode value (0%.3o).
    The owner of files must always have read and write permissions.
uk: проблема зі значенням файлового режиму core.sharedRepository (0%.3o).
    Власник файлів завжди повинен мати дозвіл на читання та запис.

en: process binary files as text
uk: обробляти бінарні файли як текст

en: process binary files with textconv filters
uk: обробляти бінарні файли за допомогою textconv фільтрів

en: process file as it were from this path
uk: оброблювати файл, наче він з цього шляху

en: process for submodule '%s' failed
uk: процес для підмодуля "%s" завершився невдало

en: process only line range <start>,<end> or function :<funcname>
uk: обробити тільки діапазон рядків <початок>,<кінець> або функцію :<назва-функції>

en: process the reflogs of all references
uk: обробляти журнали посилань всіх посилань

en: produce the smallest possible diff
uk: створювати найменшу можливу різницю

en: promisor remote name cannot begin with '/': %s
uk: назва віддаленого promisor не може починатися з "/": %s

en: promisor-remote: could not close stdin to fetch subprocess
uk: promisor-remote: не вдалося закрити stdin для підпроцесу отримання

en: promisor-remote: could not write to fetch subprocess
uk: promisor-remote: не вдалося записати до підпроцесу отримання

en: promisor-remote: unable to fork off fetch subprocess
uk: promisor-remote: не вдалося розгалужити підпроцес отримання

en: protocol
uk: протокол

en: protocol '%s' is not supported
uk: протокол "%s" не підтримується

en: protocol does not support --negotiate-only, exiting
uk: протокол не підтримує --negotiate-only, вихід

en: protocol error: bad line length %d
uk: помилка протоколу: невірна довжина рядка %d

en: protocol error: bad line length character: %.4s
uk: помилка протоколу: невірний символ довжини рядка: %.4s

en: protocol error: bad pack header
uk: помилка протоколу: невірний заголовок пакунка

en: protocol error: expected '<url> <path>', missing space
uk: помилка протоколу: очікувалось "<url> <шлях>", пропущено пробіл

en: protocol error: expected sha/ref, got '%s'
uk: помилка протоколу: очікувалось sha/ref, отримано "%s"

en: protocol error: expected shallow sha-1, got '%s'
uk: помилка протоколу: очікувалось неглибоке sha-1, отримано "%s"

en: protocol error: impossibly long line
uk: помилка протоколу: неймовірно довгий рядок

en: protocol error: unexpected '%s'
uk: помилка протоколу: неочікуване "%s"

en: protocol error: unexpected capabilities^{}
uk: помилка протоколу: неочікувані здібності^{}

en: prune any reflog entries that point to broken commits
uk: видалити всі записи журналу посилань, які вказують на пошкоджені коміти

en: prune entries older than <time> that are not reachable from the current tip of the branch
uk: видалити записи, старіші за <час>, які недоступні з поточної верхівки гілки

en: prune entries older than the specified time
uk: видалити записи, старіші за вказаний час

en: prune local tags no longer on remote and clobber changed tags
uk: видалити локальні теги, що більше не існують у віддаленому призначенні, і зруйнувати змінені теги

en: prune locally removed refs
uk: обрізати локально видалені посилання

en: prune loose refs (default)
uk: видалити вивільнені посилання (за замовчуванням)

en: prune remote-tracking branches no longer on remote
uk: видалити віддалено відстежувані гілки, що більше не існують у віддаленому призначенні

en: prune remotes after fetching
uk: видалити віддалені призначення після отримання

en: prune unreferenced objects
uk: видалити об’єкти, на які немає посилань

en: pull with rebase
uk: затягнути з перебазуванням

en: push all branches
uk: надіслати всі гілки

en: push all refs
uk: надіслати всі посилання

en: push destination '%s' on remote '%s' has no local tracking branch
uk: шлях призначення надсилання "%s" на віддаленому "%s" не має гілки локального відстежування

en: push has no destination (push.default is 'nothing')
uk: надсилання не має призначення (push.default дорівнює 'nothing')

en: push missing but relevant tags
uk: надсилання відсутнє, але є релевантні теги

en: push negotiation failed; proceeding anyway with push
uk: перемовини з надсилання не вдалися; все одно продовжуємо надсилання

en: push options must not have new line characters
uk: опції push не можуть містити символи нового рядка

en: push refspecs for '%s' do not include '%s'
uk: надіслані визначники посилань для "%s" не включають "%s"

en: push tags (can't be used with --all or --branches or --mirror)
uk: надіслати теги (не можна використовувати з --all, --branches або --mirror)

en: query push URLs rather than fetch URLs
uk: запитувати URL-адреси надсилань замість URL-адрес отримання

en: quiet
uk: тихо

en: quiet mode
uk: тихий режим

en: quit after a single request/response exchange
uk: припинити роботу після першого запит/відповідь обміну

en: quote placeholders suitably for Tcl
uk: заповнювачі лапок для Tcl

en: quote placeholders suitably for perl
uk: заповнювачі лапок для perl

en: quote placeholders suitably for python
uk: заповнювачі лапок для python

en: quote placeholders suitably for shells
uk: заповнювачі лапок для shell

en: quoted CRLF detected
uk: виявлено цитований CRLF

en: range
uk: діапазон

en: re-code metadata to i18n.commitEncoding
uk: перекодувати метадані в i18n.commitEncoding

en: re-code metadata to this encoding
uk: перекодувати метадані в це кодування

en: re-fetch without negotiating common commits
uk: повторне отримання без узгодження спільних комітів

en: re-init: ignored --initial-branch=%s
uk: re-init: ігноровано --initial-branch=%s

en: read .gitattributes in working directory
uk: прочитати .gitattributes робочої директорії

en: read additional per-directory exclude patterns in <file>
uk: читати додаткові шаблони виключення для кожної директорії з <файлу>

en: read commands from stdin
uk: читати команди з stdin

en: read commit log message from file
uk: читати допис до коміту з файлу

en: read config from given blob object
uk: прочитати конфігурацію з наданого blob-обʼєкту

en: read error
uk: помилка зчитування

en: read error on input
uk: помилка зчитування на вході

en: read error while indexing %s
uk: помилка считування при індексаціі %s

en: read exclude patterns from <file>
uk: читати шаблони виключення з <файлу>

en: read file names from stdin
uk: зчитувати назви файлів з stdin

en: read from external filter '%s' failed
uk: не вдалося прочитати з зовнішнього фільтра "%s"

en: read list of paths from the standard input
uk: зчитати список шляхів зі стандартного вводу

en: read list of paths to be updated from standard input
uk: прочитати список шляхів для оновлення зі стандартного вводу

en: read message from file
uk: читати текст дописа з файлу

en: read object names from the standard input
uk: зчитати імена обʼєктів зі стандартного вводу

en: read objects from stdin
uk: зчитати обʼєкти з stdin

en: read packs from stdin
uk: прочитати пакунки з stdin

en: read pathspec from file
uk: прочитати визначник шляху з файлу

en: read patterns from file
uk: зчитувати шаблони з файлу

en: read patterns from standard in
uk: читати шаблони зі стандартного вводу

en: read reference patterns from stdin
uk: читати шаблони посилань з stdin

en: read refs from stdin
uk: прочитати посилання з stdin

en: read revision arguments from standard input
uk: зчитувати аргументи ревізії зі стандартного вводу

en: read the object from stdin
uk: прочитати об’єкт з stdin

en: read the tree into the index under <subdirectory>/
uk: зчитати дерево в індекс під <піддиректорію>/

en: read updates from stdin
uk: читати оновлення з stdin

en: read(%s) failed
uk: read(%s) завершився невдало

en: read-tree failed
uk: read-tree завершився невдало

en: reading bisect refs failed
uk: не вдалося прочитати бісекційні посилання

en: reading from '%s' beyond a symbolic link
uk: читання з "%s" за символьним посиланням

en: reading patches from stdin/tty...
uk: читання латок з stdin/tty...

en: reason
uk: причина

en: reason for locking
uk: причина блокування

en: reason of the update
uk: причина оновлення

en: rebase
uk: перебазування

en: rebase all reachable commits up to the root(s)
uk: перебазувати всі доступні коміти до кореня(ів).

en: rebase in progress; onto
uk: триває перебазування на

en: rebase onto given branch instead of upstream
uk: перебазувати на задану гілку замість першоджерельного сховища

en: rebases interactively (with merges) onto remote %s
uk: перебазувати інтерактивно (зі злиттям) на віддалене призначення %s

en: rebases interactively onto remote %s
uk: перебазувати інтерактивно на віддалене призначення %s

en: rebases onto remote %s
uk: перебазувати на віддалене призначення %s

en: receive pack program
uk: отримати пакетну програму

en: recode into utf8 (default)
uk: перекодувати в utf8 (за замовчуванням)

en: reconfigure all registered enlistments
uk: переналаштувати всі зареєстровані кореневі директорії проекту

en: record only the fact that removed paths will be added later
uk: записати лише той факт, що вилучені шляхи будуть додані пізніше

en: record only the fact that the path will be added later
uk: записати лише той факт, що шлях буде додано пізніше

en: record the empty patch as an empty commit
uk: записати порожню латку як порожній коміт

en: recount: unexpected line: %.*s
uk: recount: неочікуваний рядок: %.*s

en: recurse into nested submodules
uk: рекурсивно у вкладених підмодулях

en: recurse into subtrees
uk: рекурсивно в піддеревах

en: recurse through submodules
uk: рекурсивно через підмодулі

en: recursing into submodule with push.recurseSubmodules=only; using on-demand instead
uk: рекурсія в підмодулі з push.recurseSubmodules=only; натомість використовую on-demand

en: recursive alias: %s
uk: рекурсивний псевдонім: %s

en: recursive delta detected for object %s
uk: виявлено рекурсивну дельту для обʼєкта %s

en: recursively dereference (default)
uk: рекурсивне розіменування (за замовчуванням)

en: recursively search in each submodule
uk: шукати рекурсивно в кожному підмодулі

en: redirecting to %s
uk: перенаправлення на %s

en: ref '%s' is excluded by the rev-list options
uk: посилання "%s" виключено опціями rev-list

en: ref updates aborted by hook
uk: оновлення посилань перервано гачком

en: ref updates forbidden inside quarantine environment
uk: оновлення посилань заборонено у карантинному середовищі

en: reference '%s' does not point to a blob
uk: посилання "%s" не вказує на blob

en: reference does not exist
uk: посилання не існує

en: reference is not a tree: %s
uk: посилання не є деревом: %s

en: reference parents which are not in fast-export stream by object id
uk: батьки посилання, яких не знайдено в fast-export потоці за ідентифікатором обʼєкта

en: reference repository
uk: посилання на сховище

en: reference repository '%s' as a linked checkout is not supported yet.
uk: посилання на сховище "%s" як повʼязане поки що не підтримується.

en: reference repository '%s' is grafted
uk: сховище посилання "%s" прищеплено

en: reference repository '%s' is not a local repository.
uk: сховище посилання "%s" не є локальним сховищем.

en: reference repository '%s' is shallow
uk: сховище посилання "%s" є неглибоким

en: references to exclude
uk: посилання для виключення

en: references to include
uk: посилання для включення

en: reformat multiline trailer values as single-line values
uk: переформатувати багаторядкові значення причепів в однорядкові

en: refresh even if index contains unmerged entries
uk: оновити, навіть якщо індекс містить не злиті записи

en: refresh stat information
uk: оновити статистичну інформацію

en: refresh: ignore submodules
uk: оновити: ігнорувати підмодулі

en: refs snapshot for selecting bitmap commits
uk: знімок посилань для вибору bitmap комітів

en: refspec
uk: визначник посилання

en: refusing to %s notes in %s (outside of refs/notes/)
uk: відмовлено в %s нотаток у %s (за межами refs/notes/)

en: refusing to create malformed object
uk: відмовлено в створенні невірно сформованого обʼєкта

en: refusing to create/use '%s' in another submodule's git dir
uk: відмовлено в створенні/використанні "%s" у git директорії іншого підмодуля

en: refusing to delete current working directory
uk: відмовлено у видаленні поточної робочої директорії

en: refusing to fetch into branch '%s' checked out at '%s'
uk: відмовлено в отримані в гілку "%s", що знаходиться в "%s"

en: refusing to lose untracked file at '%s'
uk: відмовлено у втраті невідстежуваного файла "%s"

en: refusing to merge unrelated histories
uk: відмовлено в об’єднанні непов’язаних історій

en: refusing to move '%s' into an existing git dir
uk: відмовлено в переміщенні "%s" до існуючої git директорії

en: refusing to run without --i-still-use-this
uk: відмовлено в запуску без --i-still-use-this

en: refusing to update ref with bad name '%s'
uk: відмовлено в оновленні посилання з невірною назвою "%s"

en: refusing to work with credential missing host field
uk: відмовлено в роботі з відсутнім полем хоста в облікових даних

en: refusing to work with credential missing protocol field
uk: відмовлено в роботі з відсутнім полем протоколу облікових даних

en: refusing to work with overly long line in '%s' on line %llu
uk: відмовлено в роботі з занадто довгим рядком у "%s", рядок  %llu

en: refusing to work with overly long line in '%s' on line %lu
uk: відмовлено в роботі з занадто довгим рядком у "%s", рядок  %lu

en: refusing to write multi-pack .bitmap without any objects
uk: відмовлено в записі мультіпакункового .bitmap без обʼєктів

en: regexec returned %d for input: %s
uk: regexec повернув %d для вводу: %s

en: register clean resolutions in index
uk: зареєструвати чисті вирішення в індексі

en: rejected %s because shallow roots are not allowed to be updated
uk: відхилено %s, оскільки неглибокі корені не можна оновлювати

en: relative config include conditionals must come from files
uk: відносні умовні позначення конфігураційних включень мають надходити з файлів

en: relative config includes must come from files
uk: відносні конфігураційні включення мають надходити з файлів

en: relative path syntax can't be used outside working tree
uk: синтаксис відносного шляху не можна використовувати поза робочим деревом

en: relocate_gitdir for submodule '%s' with more than one worktree not supported
uk: relocate_gitdir для підмодуля "%s" з більш ніж одним робочим деревом не підтримується

en: remote %s already exists.
uk: віддалений %s вже існує.

en: remote '%s' has no configured URL
uk: віддалений "%s" не має налаштованої URL-адреси

en: remote HEAD is not a branch: '%.*s'
uk: віддалений HEAD не є гілкою: "%.*s"

en: remote HEAD refers to nonexistent ref, unable to checkout
uk: віддалений HEAD посилається на неіснуючого рефа, неможливо перейти

en: remote URLs cannot be configured in file directly or indirectly included by includeIf.hasconfig:remote.*.url
uk: віддалені URL-адреси не можуть бути налаштовані у файлі, прямо чи опосередковано включеному за допомогою includeIf.hasconfig:remote.*.url

en: remote did not send all necessary objects
uk: віддалене сховище не надіслало всі необхідні обʼєкти

en: remote error: %s
uk: помилка віддаленого призначення: %s

en: remote name
uk: віддалена назва

en: remote repository '%s' is incompatible with fsmonitor
uk: віддалене сховище "%s" несумісне з fsmonitor

en: remote server sent unexpected response end packet
uk: віддалений сервер надіслав неочікуваний response end пакет

en: remote transport reported error
uk: операція віддаленого отримання повідомила про помилку

en: remote unpack failed: %s
uk: віддалене розпакування не вдалося: %s

en: remote-curl: bad line length character: %.4s
uk: remote-curl: невірний символ довжини рядка: %.4s

en: remote-curl: error reading command stream from git
uk: remote-curl: помилка зчитування потоку команд з git

en: remote-curl: fetch attempted without a local repo
uk: remote-curl: спроба отримання без локального сховища

en: remote-curl: unexpected response end packet
uk: remote-curl: неочікуваний response end пакет

en: remote-curl: unknown command '%s' from git
uk: remote-curl: невідома команда "%s" з git

en: remote-curl: usage: git remote-curl <remote> [<url>]
uk: remote-curl: використання: git remote-curl <віддаленe-призначення> [<url>]

en: remote-helper doesn't support push; refspec needed
uk: remote-helper не підтримує push; потрібен refspec

en: remote-tracking branch '%s' not found
uk: віддалено відстежувана гілка "%s" не знайдена

en: removal patch leaves file contents
uk: латка видалення залишає вміст файлу

en: remove '%s'
uk: видалити "%s"

en: remove <num> leading slashes from traditional diff paths
uk: видалити <num> перших слешів з традиційних diff-шляхів

en: remove a section: name
uk: видалити розділ: назва

en: remove a variable: name [value-pattern]
uk: видалити змінну: назва [шаблон-значення]

en: remove all matches: name [value-pattern]
uk: видалити всі збіги: назва [шаблон-значення]

en: remove ignored files, too
uk: видалити також ігноровані файли

en: remove named paths even if present in worktree
uk: видалити іменовані шляхи, навіть якщо вони присутні у робочому дереві

en: remove only ignored files
uk: видалити лише ігноровані файли

en: remove redundant packs, and run git-prune-packed
uk: видалити зайві пакунки і запустити git-prune-packed

en: remove submodule working trees even if they contain local changes
uk: видалити робочі дерева підмодулів, навіть якщо вони містять локальні зміни

en: remove unnecessary whitespace
uk: видалити зайві пробіли

en: remove whole directories
uk: видаляти цілі директорії

en: removed stale scalar.repo '%s'
uk: видалено застаріле scalar.repo "%s"

en: rename
uk: перейменувати

en: rename section: old-name new-name
uk: перейменувати розділ: стара-назва нова-назва

en: renamed
uk: перейменовано

en: renamed a misnamed branch '%s' away
uk: перейменовано невірно названу гілку "%s"

en: renamed:
uk: перейменовано:

en: renaming '%s' failed
uk: перейменування "%s" завершилося невдало

en: renaming pack to '%s' failed
uk: перейменування пакунка на "%s" завершилося невдало

en: renormalize EOL of tracked files (implies -u)
uk: перенормувати EOL відстежуваних файлів (мається на увазі -u)

en: repack all other packs except the largest pack
uk: перепакувати всі пакунки, крім найбільшого

en: repack objects in packs marked with .keep
uk: перепакувати обʼєкти в пакунках, позначених .keep

en: repack: Expecting full hex object ID lines only from pack-objects.
uk: перепакування: очікуються повні рядки hex ідентифікаторів обʼєктів тільки від pack-objects.

en: repair: %s: %s
uk: відремонтувати: %s: %s

en: replace all matching variables: name value [value-pattern]
uk: замінити всі відповідні змінні: назва значення [шаблон-значення]

en: replace depth too high for object %s
uk: глибина заміни занадто висока для обʼєкта %s

en: replace existing notes
uk: замінити існуючі нотатки

en: replace ref '%s' already exists
uk: заміна посилання "%s" вже існує

en: replace ref '%s' not found
uk: заміна посилання "%s" не знайдена

en: replace the ref if it exists
uk: замінити посилання, якщо воно існує

en: replace the tag if exists
uk: замінити тег, якщо він існує

en: replacement %s not found for %s
uk: заміна %s не знайдена для %s

en: repo
uk: сховище

en: repo URL: '%s' must be absolute or begin with ./|../
uk: URL сховища: "%s" має бути абсолютним або починатися з ./|../.

en: repo version is 0, but v1-only extension found: | repo version is 0, but v1-only extensions found:
uk[0]: версія сховища дорівнює 0, але знайдено v1-only розширень:
uk[1]: версія сховища дорівнює 0, але знайдено v1-only розширень:
uk[2]: версія сховища дорівнює 0, але знайдено v1-only розширень:

en: repopulate stages #2 and #3 for the listed paths
uk: перезаповнити етапи №2 і №3 для перелічених шляхів

en: report actions to standard output
uk: звітувати про дії на стандартний вивід

en: report all attributes set on file
uk: звітувати про всі атрибути, встановлені у файлі

en: report archived files on stderr
uk: звітувати про заархівовані файли в stderr

en: report on-disk index format version
uk: звітувати про версію формату індексу на диску

en: report pruned notes
uk: звітувати про видалені нотатки

en: report pruned objects
uk: повідомляти про видалені обʼєкти

en: report pruned working trees
uk: звітувати про видалення робочих дерев

en: report root nodes
uk: звітувати про кореневі вузли

en: report tags
uk: звітувати про теги

en: report that we have only objects reachable from this object
uk: звітувати, що у нас є тільки обʼєкти, доступні з цього обʼєкта

en: repository
uk: сховище

en: repository '%s' does not exist
uk: сховище "%s" не існує

en: repository '%s' is incompatible with fsmonitor due to errors
uk: сховище "%s" несумісне з fsmonitor через помилки

en: repository '%s' is not registered
uk: сховище "%s" не зареєстровано

en: repository '%s' not found
uk: сховище "%s" не знайдено

en: repository at '%s' has a format issue
uk: невірній формат сховища "%s"

en: repository at '%s' has different owner
uk: у сховища "%s" інший власник

en: repository has been updated, but unable to write
    new index file. Check that disk is not full and quota is
    not exceeded, and then "git restore --staged :/" to recover.
uk: сховище було оновлено, але не вдалося записати
    новий файл індексу. Переконайтеся, що диск не переповнений і квота
    не перевищена, а потім виконайте "git restore --staged :/" для відновлення.

en: repository lacks the necessary blob to perform 3-way merge.
uk: у сховищі відсутній необхідний blob для виконання тристороннього злиття.

en: repository not found in '%s'
uk: сховище "%s" не знайдено

en: repository on the other end cannot be shallow
uk: сховище на іншому кінці не може бути неглибоким

en: repository path '%s' already exists and is not an empty directory.
uk: шлях до сховища "%s" вже існує і не є порожньою директорією.

en: request atomic transaction on remote side
uk: запросити атомарну транзакцію на віддаленій стороні

en: require old value of ref to be at this value
uk: вимагати, щоб старе значення посилання було рівним цьому значенню

en: require remote updates to be integrated locally
uk: вимагати локальної інтеграції віддалених оновлень

en: reroll-count
uk: кількість перекидань

en: reset HEAD and index
uk: скинути HEAD та індекс

en: reset HEAD but keep local changes
uk: скинути HEAD, але зберегти локальні зміни

en: reset HEAD, index and working tree
uk: скинути HEAD, індекс та робоче дерево

en: reset only HEAD
uk: скинути тільки HEAD

en: resolve notes conflicts using the given strategy (manual/ours/theirs/union/cat_sort_uniq)
uk: вирішити конфлікти нотаток, використовуючи задану стратегію (manual/our/their/union/cat_sort_uniq)

en: resolve-undo records `%s` which is missing
uk: resolve-undo записує "%s", який відсутній

en: respect format colors
uk: дотримуватися кольорів формату

en: respect include directives on lookup
uk: дотримуватись директив включення при пошуку

en: respect islands during delta compression
uk: поважати острови під час дельта компресії

en: restore the index
uk: відновити індекс

en: restore the original branch and abort the patching operation
uk: відновити початкову гілку і перервати операцію латання

en: restore the working tree (default)
uk: відновити робоче дерево (за замовчуванням)

en: resume revert or cherry-pick sequence
uk: відновити процес вивертання або висмикування

en: retrieve the archive from remote repository <repo>
uk: отримати архів з віддаленого <сховища>

en: return all URLs
uk: повернути всі URL-адреси

en: return success even if repository was not registered
uk: повертати успіх, навіть якщо сховище не було зареєстровано

en: reuse and edit message from specified commit
uk: повторно використати та редагувати допис зі вказаного коміту

en: reuse and edit specified note object
uk: повторно використати та редагувати вказаний обʼєкт нотатки

en: reuse existing deltas
uk: повторно використати існуючі дельти

en: reuse existing objects
uk: повторно використати існуючі обʼєкти

en: reuse message from specified commit
uk: повторно використати допис зі вказаного коміту

en: reuse specified note object
uk: повторно використати вказаний обʼєкт нотатки

en: rev
uk: ревізія

en: rev-list does not support display of notes
uk: rev-list не підтримує відображення нотаток

en: reverse-index file %s has unknown signature
uk: файл зворотного індексу %s має невідомий підпис

en: reverse-index file %s has unsupported hash id %u
uk: файл зворотного індексу %s має непідтримуваний хеш-ідентифікатор %u

en: reverse-index file %s has unsupported version %u
uk: файл зворотного індексу %s має непідтримувану версію %u

en: reverse-index file %s is corrupt
uk: файл зворотнього індексу %s пошкоджено

en: reverse-index file %s is too small
uk: файл зворотного індексу %s занадто малий

en: revert
uk: вивертання

en: revert failed
uk: вивертання не вдалося

en: revert is already in progress
uk: наразі вже триває вивертання

en: revert staged set of changes back to the HEAD version
uk: вивернути зміни індексу до версії HEAD

en: reverted %d path
     | reverted %d paths
uk[0]: вивернуто %d шлях
uk[1]: вивернуто %d шляхи
uk[2]: вивернуто %d шляхів

en: revision
uk: ревізія

en: revision walk setup failed
uk: не вдалося налаштувати проходження по ревізіям

en: revision walk setup failed
uk: не вдалося налаштувати проходження по ревізіям

en: reword option of '%s' and '%s' cannot be used together
uk: опцію перефразування "%s" і "%s" не можна використовувати разом

en: reword option of '%s' and path '%s' cannot be used together
uk: параметр перефразування "%s" і шлях "%s" не можуть бути використані разом

en: rewrite the old SHA1 with the new SHA1 of the entry that now precedes it
uk: перезаписати старий SHA1 на новий SHA1 запису, який тепер передує йому

en: root
uk: корінь

en: root %s
uk: корінь %s

en: root tree OID for commit %s in commit-graph is %s != %s
uk: OID кореневого дерева для коміту %s у коміт-графі є %s != %s

en: run 'maintenance --auto' after fetching
uk: виконати "maintenance --auto" після отримуваання

en: run a specific task
uk: запустити певне завдання

en: run external text conversion filters when comparing binary files
uk: запускати зовнішні фільтри конвертації тексту під час порівняння бінарних файлів

en: run filters on object's content
uk: запустити фільтри на вміст об’єкта

en: run interactively
uk: запустити інтерактивно

en: run tasks based on frequency
uk: запускати задачі на основі частоти

en: run tasks based on the state of the repository
uk: запускати завдання на основі стану сховища

en: run textconv on object's content
uk: виконати textconv над вмістом об’єкта

en: run_command returned non-zero status for %s
    .
uk: run_command повернула ненульовий статус для %s
    .

en: run_command returned non-zero status while recursing in the nested submodules of %s
    .
uk: run_command повернула ненульовий статус під час рекурсії у вкладених підмодулях %s
    .

en: running %s
uk: виконання %s

en: running fsmonitor-daemon in '%s'
uk: запуск fsmonitor-daemon в "%s"

en: running trailer command '%s' failed
uk: не вдалося виконати команду трейлера "%s"

en: same as -a, and turn unreachable objects loose
uk: те саме, що й -a, та звільняє недосяжні обʼєкти

en: same as -a, pack unreachable cruft objects separately
uk: те саме, що й -a, пакує недосяжні марні обʼєкти окремо

en: same as -m, but discard unmerged entries
uk: те саме, що й -m, але відкидає не злиті записи

en: same as the above, but limit memory size instead of entries count
uk: те саме, що й вище, але обмежує розмір памʼяті замість кількості записів

en: scalar [-C <directory>] [-c <key>=<value>] <command> [<options>]
    
    Commands:
uk: scalar [-C <директорія>] [-c <ключ>=<значення>] <команда> [<опції>]
    
    Команди:

en: scalar clone [--single-branch] [--branch <main-branch>] [--full-clone]
    	[--[no-]src] <url> [<enlistment>]
uk: scalar clone [--single-branch] [--branch <головна-гілка>] [--full-clone]
    	[--[no-]src] <URL-адреса> [<коренева-директорія>]

en: scalar delete <enlistment>
uk: scalar delete <коренева-директорія-проекту>

en: scalar diagnose [<enlistment>]
uk: scalar diagnose [<коренева-директорія-проекту>]

en: scalar reconfigure [--all | <enlistment>]
uk: scalar reconfigure [--all | <коренева-директорія-проекту>]

en: scalar register [<enlistment>]
uk: scalar register [<коренева-директорія-проекту>]

en: scalar run <task> [<enlistment>]
    Tasks:
uk: scalar run <завдання> [<коренева-директорія-проекту>]
    Завдання:

en: scalar unregister [<enlistment>]
uk: scalar unregister [<коренева-директорія-проекту>]

en: scan pack-indexes listed by stdin for commits
uk: просканувати pack-indexes зазначені через stdin для комітів

en: scheduler
uk: планувальник

en: scheduler to trigger git maintenance run
uk: планувальник для запуску обслуговування git

en: score
uk: показник

en: search for regex?
uk: шукати регвир?

en: search in both tracked and untracked files
uk: шукати як у відстежуваних, так і в невідстежуваних файлах

en: search in index instead of in the work tree
uk: шукати в індексі замість робочого дерева

en: search in subdirectories (default)
uk: шукати в піддиректоріях (за замовчуванням)

en: second guess 'git checkout <no-such-branch>' (default)
uk: друга здогадка "git checkout <гілка-не-існує>" (за замовчуванням)

en: second guess 'git switch <no-such-branch>'
uk: друга здогадка "git switch <гілка-не-існує>" (за замовчуванням)

en: seconds to wait for daemon to start or stop
uk: секунд чекати на запуск або зупинку демона

en: see protocol.version in 'git help config' for more details
uk: дивіться protocol.version у "git help config" для більш детальної інформації

en: select a numbered item
uk: вибрати пронумерований елемент

en: select a range of items
uk: вибрати діапазон елементів

en: select a single item
uk: вибрати один елемент

en: select files by diff type
uk: вибрати файли за типом різниці

en: select handling of commit messages in an alternate encoding
uk: вибрати обробку дописів до комітів в іншому кодуванні

en: select handling of signed tags
uk: вибрати обробку підписаних тегів

en: select handling of tags that tag filtered objects
uk: вибрати обробку тегів, якими позначено відфільтровані обʼєкти

en: select hunks interactively
uk: обирати шматки інтерактивно

en: select item based on unique prefix
uk: вибрати елемент за унікальним префіксом

en: select mainline parent
uk: вибрати основну батьківську лінію

en: select multiple ranges
uk: вибрати кілька діапазонів

en: send results to standard output
uk: надсилати результати до стандартного виводу

en: send-pack: unable to fork off fetch subprocess
uk: send-pack: не вдалося розгалужити підпроцес отримання

en: separate git dir from working tree
uk: відокремити git-директорію від робочого дерева

en: separate paths with the NUL character
uk: відокремити шляхи символом NUL

en: serious inflate inconsistency
uk: серйозне неспівпадіння під час розпакування

en: serve up the info/refs for git-http-backend
uk: надати info/refs для git-http-backend

en: server does not support wait-for-done
uk: сервер не підтримує wait-for-done

en: server doesn't support '%s'
uk: сервер не підтримує "%s"

en: server doesn't support feature '%s'
uk: сервер не підтримує особливість "%s"

en: server options require protocol version 2 or later
uk: опції сервера вимагають протокол версії 2 або пізнішої

en: server-specific
uk: тільки для сервера

en: set From address to <ident> (or committer ident if absent)
uk: встановити From адресу в <особистість> (або особистість комітера, якщо відсутня)

en: set branch tracking configuration
uk: налаштувати конфігурацію відстежуваних гілок

en: set compression level
uk: встановити рівень компресії

en: set config inside the new repository
uk: встановити конфігурацію всередині нового сховища

en: set labels for file1/orig-file/file2
uk: встановити мітки для файл1/оріг-файл/файл2

en: set modification time of archive entries
uk: встановити час модифікації архівних записів

en: set refs/remotes/<name>/HEAD according to remote
uk: встановити refs/remotes/<назва>/HEAD відповідно до віддаленого призначення

en: set the default tracking branch
uk: встановити гілку відстежування за замовчуванням

en: set the default tracking branch to master
uk: встановити гілку відстежування за замовчуванням на master

en: set up remote as a mirror to push to or fetch from
uk: налаштувати віддалене призначення як дзеркало, щоб надсилати до нього або отримувати з нього дані

en: set up tracking mode (see git-branch(1))
uk: налаштувати режим відстежування (дивіться git-branch(1))

en: set upstream for git pull/fetch
uk: встановити першоджерельне сховище для git pull/fetch

en: set upstream for git pull/status
uk: встановити першоджерельне сховище для git pull/status

en: sets the submodule's name to the given string instead of defaulting to its path
uk: встановлює назву підмодуля на вказане значення замість використання його шляху

en: setsid failed
uk: setsid завершився невдало

en: setting remote service path not supported by protocol
uk: встановлення шляху до віддаленого сервісу не підтримується протоколом

en: setup as shared repository
uk: налаштувати як спільне сховище

en: sfx
uk: суфікс

en: sha1 information is lacking or useless (%s).
uk: sha1 інформація відсутня або марна (%s).

en: sha1 information is lacking or useless for submodule %s
uk: sha1 інформація відсутня або марна для підмодуля %s

en: short object ID %s is ambiguous
uk: короткий ідентифікатор обʼєкта %s неоднозначний

en: short read (expected %llu bytes, read %llu)
uk: помилка при зчитуванні (очікувалось %llu байтів, прочитано %llu)

en: short read (expected %lu bytes, read %lu)
uk: помилка при зчитуванні (очікувалось %lu байтів, прочитано %lu)

en: short read while indexing %s
uk: помилка считування замалого вмісту при індексаціі %s

en: shortcut for -C NUM
uk: скорочення для -C номер

en: shorten ref output
uk: скоротити вивід посилань

en: shouldn't have EOF when not gentle on EOF
uk: не повинен мати EOF, якщо не є обережним з EOF

en: show 'other' directories' names only
uk: показати тільки назви "інших" директорій

en: show <n> context lines after matches
uk: показувати <н> рядків після збігу

en: show <n> context lines before and after matches
uk: показувати <н> рядків до і після збігу

en: show <n> context lines before matches
uk: показувати <н> рядків до збігу

en: show <n> more commits after the common ancestor
uk: показати ще <н> комітів після спільного предка

en: show <n> most recent ref-log entries starting at base
uk: показати <н> останніх записів лога посилань, починаючи з бази

en: show a diffstat at the end of the merge
uk: показувати diffstat наприкінці злиття

en: show a line with the function name before matches
uk: показувати рядок з назвою функції перед збігами

en: show abbreviated commit object as fallback
uk: показувати скорочений обʼєкт коміту як запасний варіант

en: show aliases in --all
uk: показати псевдоніми в --all

en: show all changes in the changeset with -S or -G
uk: показати всі зміни у змінному наборі з -S або -G

en: show author email instead of name (Default: off)
uk: показувати email автора замість імені (за замовчуванням: off)

en: show blame entries as we find them, incrementally
uk: показувати blame записи по мірі того, як ми їх знаходимо, поступово

en: show branch information
uk: показати інформацію про гілку

en: show cached files in the output (default)
uk: показати кешовані файли у виводі (за замовчуванням)

en: show changes against <refspec> in cover letter or single patch
uk: показувати зміни проти <визначник-посилання> у супровідному листі або окремій латці

en: show changes against <rev> in cover letter or single patch
uk: показувати зміни проти <ревізія> у супровідному листі або окремій латці

en: show colored diff
uk: показати кольорову різницю

en: show column number of first match
uk: показувати номер стовпця першого збігу

en: show commits in topological order
uk: показати коміти в топологічному порядку

en: show context between diff hunks up to the specified number of lines
uk: показувати контекст між шматками різниці до вказаної кількості рядків

en: show current branch name
uk: показати назву поточної гілки

en: show dangling objects
uk: показати висячі об’єкти

en: show debugging data
uk: показати дані відлагодження

en: show deleted files in the output
uk: показати видалені файли у виводі

en: show diff in commit message template
uk: показувати різницю в шаблоні дописа до коміту

en: show extended annotations and reasons, if available
uk: показувати розширені анотації та причини, якщо вони доступні

en: show external commands in --all
uk: показати зовнішні команди в --all

en: show filename only once above matches from same file
uk: показувати назву файлу лише один раз над збігами з того файлу

en: show filenames
uk: показувати назви файлів

en: show filenames relative to top directory
uk: показувати назви файлів відносно верхнього каталогу

en: show files on the filesystem that need to be removed
uk: показати файли файлової системи, які потрібно видалити

en: show full <object> or <rev> contents
uk: показати повний вміст <об’єкта> або <ревізії>

en: show full pre- and post-image object names on the "index" lines
uk: показувати повні назви обʼєктів до та після зображення в "index" рядках

en: show hash and subject, give twice for upstream branch
uk: показувати хеш і тему, додайте двічі, щоб застосувати для висхідної гілки

en: show ignored files in the output
uk: показати ігноровані файли у виводі

en: show ignored files, optional modes: traditional, matching, no. (Default: traditional)
uk: показувати ігноровані файли, варіанти режимів: traditional, matching, no (за замовчуванням: traditional).

en: show in a format designed for machine consumption
uk: показувати у форматі, призначеному для машинного споживання

en: show in-body From: even if identical to the e-mail header
uk: показувати in-body From: навіть якщо він ідентичний заголовку листа

en: show info page
uk: показати інформаційну сторінку

en: show line endings of files
uk: показати закінчення рядків файлів

en: show line numbers
uk: показувати номери рядків

en: show long commit SHA1 (Default: off)
uk: показувати довгу версію SHA1 коміту (за замовчуванням: off)

en: show man page
uk: показати сторінку керівництва користувача

en: show manual in web browser
uk: показати сторінку керівництва користувача в веб-браузері

en: show matching files in the pager
uk: показати відповідні файли в пейджері

en: show merges reachable from only one tip
uk: показати злиття досяжні лише з однієї верхівки

en: show modified files in the output
uk: показати змінені файли у виводі

en: show non-matching input paths
uk: показати неспівпадіння вхідних шляхів

en: show non-matching lines
uk: показувати рядки, що не збігаються

en: show number of added and deleted lines in decimal notation
uk: показати кількість доданих і видалених рядків у десятковій нотації

en: show object size
uk: показати розмір об’єкта

en: show object type (one of 'blob', 'tree', 'commit', 'tag', ...)
uk: показати тип об’єкта (один з "blob", "tree", "commit", "tag", ...)

en: show only <n> matched refs
uk: показати тільки <н> відповідних посилань

en: show only commits not on the first branch
uk: показати лише коміти не з найпершої гілки

en: show only filenames instead of matching lines
uk: показувати лише назви файлів замість відповідних рядків

en: show only matches from files that match all patterns
uk: показувати збіги лише з файлів, які відповідають усім шаблонам

en: show only matching parts of a line
uk: показувати лише частини рядка, що збігаються

en: show only names and status of changed files
uk: показувати тільки назви та статус змінених файлів

en: show only names of changed files
uk: показувати тільки назви змінених файлів

en: show only the names of files without match
uk: показувати лише назви файлів без збігу

en: show origin of config (file, standard input, blob, command line)
uk: показати походження конфігурації (файл, стандартний ввід, blob, командний рядок)

en: show original filename (Default: auto)
uk: показати оригінальне ім’я файлу (за замовчуванням: auto)

en: show original linenumber (Default: off)
uk: показувати початковий номер рядка (за замовчуванням: off)

en: show original object ids of blobs/commits
uk: показувати оригінальні ідентифікатори обʼєктів blob/комітів

en: show other files in the output
uk: показати інші файли у виводі

en: show output score for blame entries
uk: показати вихідний показник для blame записів

en: show patch format instead of default (patch + stat)
uk: показати формат латки замість стандартного (латка + підсумок)

en: show paths with changes
uk: показати шляхи зі змінами

en: show porcelain format with per-line commit information
uk: показати у porcelain форматі з інформацією про кожен коміт в окремому рядку

en: show possible merge bases
uk: показати можливі бази злиття

en: show progress
uk: показувати прогрес

en: show progress after <n> objects
uk: показати прогрес після <н> обʼєктів

en: show progress meter
uk: показувати хід виконання

en: show progress meter during object writing phase
uk: показувати хід виконання під час фази запису обʼєкта

en: show progress while generating patches
uk: показувати прогрес під час генерації патчів

en: show raw timestamp (Default: off)
uk: показувати необроблену мітку часу (за замовчуванням: off)

en: show refs from stdin that aren't in local repository
uk: показати посилання з stdin, яких немає в локальному сховищі

en: show refs unreachable from any other ref
uk: показати посилання, недосяжні з жодного іншого посилання

en: show remote-tracking and local branches
uk: показати віддалено відстежувані та локальні гілки

en: show remote-tracking branches
uk: показати віддалено відстежувані гілки

en: show resolve-undo information
uk: показати resolve-undo інформацію

en: show scope of config (worktree, local, global, system, command)
uk: показати межі дії конфігурації (робоче дерево, локально, глобально, система, команда)

en: show source
uk: показати джерело

en: show sparse directories in the presence of a sparse index
uk: показувати розріджені директорії при наявності розрідженого індексу

en: show staged contents' object name in the output
uk: показати назву обʼєкта індексованого вмісту у виводі

en: show stash information
uk: показати інформацію про схов

en: show statistics only
uk: показати тільки статистику

en: show status concisely
uk: показувати статус стисло

en: show status in long format (default)
uk: показувати статус у повному форматі (за замовчуванням)

en: show tag list in columns
uk: показати список тегів в стовпчиках

en: show the HEAD reference, even if it would be filtered out
uk: показати HEAD посилання, навіть якщо воно було б відфільтроване

en: show the change in the specified path first
uk: спочатку показати зміну для зазначеного шляху

en: show the email address of each author
uk: показати адресу електронної пошти кожного автора

en: show the given destination prefix instead of "b/"
uk: показувати заданий префікс призначення замість "b/"

en: show the given source prefix instead of "a/"
uk: показувати заданий префікс джерела замість "a/"

en: show the number of matches instead of matching lines
uk: показувати кількість збігів замість рядків, що збігаються

en: show the patch being applied
uk: показати латку, що застосовується

en: show the patch file being applied or merged
uk: показати файл латки, який застосовується або зливається

en: show the surrounding function
uk: показати навколишню функцію

en: show trees when recursing
uk: відображати дерева при рекурсії

en: show underlying ref in addition to the object pointed by it
uk: показувати базове посилання на додаток до об’єкта, на який воно вказує

en: show unmerged files in the output
uk: показати не злиті файли у виводі

en: show unreachable objects
uk: показати недосяжні об’єкти

en: show untracked files, optional modes: all, normal, no. (Default: all)
uk: показувати невідстежувані файли, варіанти режимів: all, normal, no (за замовчуванням: all)

en: show variable names only
uk: показувати тільки назви змінних

en: show verbose names for reachable objects
uk: показувати докладні назви для доступних об’єктів

en: show what would be committed
uk: показати, що буде закомічено

en: show whether the branch would be created
uk: показати, чи буде створено гілку

en: show word diff, using <mode> to delimit changed words
uk: показати різницю по словам, використовуючи <режим> для відокремлення змінених слів

en: show work cost statistics
uk: показати статистику вартості робіт

en: signature
uk: підпис

en: silently ignore missing requested <hook-name>
uk: мовчки ігнорувати відсутній <назва-гачка>

en: similar to --all-progress when progress meter is shown
uk: подібно до --all-progress, коли показано хід виконання

en: size of the window used for delta compression
uk: розмір вікна, що використовується для дельта компресії

en: skip and remove all lines starting with comment character
uk: пропустити та видалити всі рядки, що починаються з символу коментаря

en: skip applying sparse checkout filter
uk: пропустити застосування sparse checkout фільтра

en: skip current commit and continue
uk: пропустити поточний коміт і продовжити

en: skip current patch and continue
uk: пропустити поточну латку і продовжити

en: skip files matching pattern
uk: пропустити файли, які відповідають шаблону

en: skip move/rename errors
uk: пропускати помилки переміщення/перейменування

en: skip output of blob data
uk: пропускати виведення blob-даних

en: skip refreshing the index after reset
uk: пропустити оновлення індексу після скидання

en: skip some sanity checks on the given paths that might give false positives
uk: пропустити деякі перевірки на заданих шляхах, які можуть давати хибні результати

en: skip submodules with 'ignore_config' value set to 'all'
uk: пропускати підмодулі зі значенням "ignore_config" встановленим у "all"

en: skip the current patch
uk: пропустити поточну латку

en: skip the output to the specified path
uk: пропустити вивід для зазначеного шляху

en: skipped previously applied commit %s
uk: пропущено попередньо застосований коміт %s

en: skipping '%s', which is neither file nor directory
uk: пропускання "%s", який не є ні файлом, ні директорією

en: skipping credential lookup for key: credential.%s
uk: пропуск пошуку облікових даних для ключа: credential.%s

en: skipping incremental-repack task because core.multiPackIndex is disabled
uk: пропуск incremental-repack завдання, оскільки core.multiPackIndex вимкнено

en: socket directory '%s' is incompatible with fsmonitor due to lack of Unix sockets support
uk: директорія сокетів "%s" несумісна з fsmonitor через відсутність підтримки сокетів Unix

en: soft
uk: м’яке

en: some local refs could not be updated; try running
     'git remote prune %s' to remove any old, conflicting branches
uk: не вдалося оновити деякі локальні посилання; спробуйте виконати
     "git remote prune %s", щоб видалити всі старі конфліктні гілки

en: some prerequisite commits exist in the object store, but are not connected to the repository's history
uk: деякі попередні коміти існують у місці збереження обʼєктів, але не повʼязані з історією сховища

en: sort output according to the number of commits per author
uk: сортувати виведення за кількістю комітів на автора

en: sorting and filtering are case insensitive
uk: сортувати та фільтрувати незалежно від регістру

en: source directory is empty
uk: директорія джерела порожня

en: source repository is shallow, ignoring --local
uk: джерельне сховище є неглибоким, --local ігноровано

en: source repository is shallow, reject to clone.
uk: джерельне сховище є неглибоким, клонування відхилено.

en: sparse:path filters support has been dropped
uk: підтримку фільтрів sparse:path було припинено

en: specify a custom command for viewing diffs
uk: вказати нестандартну команду для перегляду різниць

en: specify a destination for the bugreport file(s)
uk: вказати місце призначення для файла(-ів) звіта про помилку

en: specify a destination for the diagnostics archive
uk: вказати місце призначення архіву діагностики

en: specify a merge-base for the merge
uk: вказати базу для злиття

en: specify a strftime format suffix for the filename
uk: вказати суфікс формату strftime для назви файлу

en: specify a strftime format suffix for the filename(s)
uk: вказати суфікс формату strftime для назви файла(-ів)

en: specify bundle format version
uk: вказати версію формату пакунка

en: specify directories rather than patterns (no leading slash)
uk: вказати директорії замість шаблонів (без першого слешу)

en: specify directories rather than patterns.  If your directory really has any of '*?[]\' in it, pass --skip-checks
uk: вказати директорії замість шаблонів.  Якщо в назві вашої директорії дійсно є символи "*?[]\", додайте --skip-checks

en: specify directories rather than patterns.  If your directory starts with a '!', pass --skip-checks
uk: вказати директорії замість шаблонів.  Якщо ваша директорія починається з "!", додайте --skip-checks

en: specify fetch refmap
uk: вказати мапу посилань для fetch

en: specify how differences in submodules are shown
uk: вказати як відображати різниці в підмодулях

en: specify that the git repository is to be shared amongst several users
uk: вказати, що git сховище буде спільним для кількох користувачів

en: specify the character to indicate a context instead of ' '
uk: вкажіть символ для позначення контексту замість " "

en: specify the character to indicate a new line instead of '+'
uk: вкажіть символ для позначення нового рядка замість "+"

en: specify the character to indicate an old line instead of '-'
uk: вкажіть символ для позначення старого рядка замість "-"

en: specify the content of the diagnostic archive
uk: вказати вміст архіву діагностики

en: specify the hash algorithm to use
uk: вказати, який алгоритм хешування використовувати

en: specifying a master branch makes no sense with --mirror
uk: вказівка головної гілки не має сенсу з --mirror

en: specifying branches to track makes sense only with fetch mirrors
uk: вказівка гілок для відстежування має сенс тільки з дзеркалами отримання

en: spend extra cycles to find better match
uk: витрачати додаткові цикли для пошуку кращого варіанта

en: splitIndex.maxPercentChange value '%d' should be between 0 and 100
uk: значення splitIndex.maxPercentChange "%d" має бути в діапазоні від 0 до 100

en: squelched %d whitespace error | squelched %d whitespace errors
uk[0]: ігнорована %d помилка пробільних символів
uk[1]: ігноровані %d помилки пробільних символів
uk[2]: ігноровані %d помилок пробільних символів

en: src refspec %s does not match any
uk: визначник посилання джерела %s не збігається з жодним

en: src refspec %s matches more than one
uk: визначник посилання джерела %s збігається з більш ніж одним

en: ssh signing revocation file configured but not found: %s
uk: файл скасування підпису ssh налаштовано, але не знайдено: %s

en: ssh variant 'simple' does not support -4
uk: ssh опція "simple" не підтримує -4

en: ssh variant 'simple' does not support -6
uk: ssh опція "simple" не підтримує -6

en: ssh variant 'simple' does not support setting port
uk: ssh опція "simple" не підтримує встановлення порту

en: ssh-keygen -Y find-principals/verify is needed for ssh signature verification (available in openssh version 8.2p1+)
uk: ssh-keygen -Y find-principals/verify необхідно для перевірки підпису ssh (доступно у версії openssh 8.2p1+)

en: ssh-keygen -Y sign is needed for ssh signing (available in openssh version 8.2p1+)
uk: ssh-keygen -Y знак потрібен для ssh підписання (доступно у openssh версії 8.2p1+)

en: stage should be between 1 and 3 or all
uk: стадія має бути від 1 до 3 або all

en: staged
uk: в індексі

en: staging updated .gitmodules failed
uk: індексація оновленого .gitmodules завершилася невдало

en: start a working area (see also: git help tutorial)
uk: запустити робочу область (дивіться також: git help tutorial)

en: start numbering patches at <n> instead of 1
uk: почати нумерацію латок з <н> замість 1

en: start walk at all refs
uk: розпочати проходження по всім посиланням

en: start walk at commits listed by stdin
uk: розпочати проходження по всім комітам зазначеним через stdin

en: starting fsmonitor-daemon in '%s'
uk: старт fsmonitor-daemon в "%s"

en: stash failed
uk: не вдалося додати до схову

en: stash in patch mode
uk: додати до схову у режимі латання

en: stash message
uk: допис до запису схова

en: stash staged changes only
uk: додати до схову тільки індексовані зміни

en: status: waiting for bad commit, %d good commit known
     | status: waiting for bad commit, %d good commits known
uk[0]: статус: чекаємо на поганий коміт, відомий %d добрий коміт
uk[1]: статус: чекаємо на поганий коміт, відомі %d добрих коміти
uk[2]: статус: чекаємо на поганий коміт, відомі %d добрих комітів

en: status: waiting for both good and bad commits
uk: статус: чекаємо на добрий і поганий коміти

en: status: waiting for good commit(s), bad commit known
uk: статус: чекаємо на добрий коміт(и), поганий коміт відомий

en: stdin and stdout is NUL-terminated
uk: stdin та stdout закінчуються NUL

en: stdin has NUL-terminated arguments
uk: stdin має аргументи, що закінчуються NUL

en: stdin is NUL-terminated
uk: stdin закінчується NUL

en: stop parsing after the first non-option argument
uk: зупинити розбір після першого неопціонального аргументу

en: store file as is without filters
uk: зберегти файл як є без фільтрів

en: store resulting files in <dir>
uk: зберегти результуючі файли в <директорії>

en: stored pre-cherry-pick HEAD file '%s' is corrupt
uk: збережений pre-cherry-pick HEAD файл "%s" пошкоджено

en: strange hostname '%s' blocked
uk: дивне імʼя хоста "%s" заблоковано

en: strange pathname '%s' blocked
uk: дивне імʼя шляху "%s" заблоковано

en: strange port '%s' blocked
uk: дивний порт "%s" заблоковано

en: strategy
uk: стратегія

en: strbuf_readlink('%s') failed
uk: strbuf_readlink("%s") завершився невдало

en: stricter reference checking, requires exact ref path
uk: більш сувора перевірка посилань, потребує точного шляху до посилання

en: string
uk: строка

en: strip everything before a scissors line
uk: прибрати все раніше відрізної лінії

en: style
uk: стиль

en: submodule
uk: підмодуль

en: submodule '%s' cannot add alternate: %s
uk: підмодуль "%s" не може додати запозичених обʼєкт: %s

en: submodule '%s' has dirty index
uk: підмодуль "%s" має брудний індекс

en: submodule '%s': cannot create branch '%s'
uk: підмодуль "%s": неможливо створити гілку "%s"

en: submodule '%s': unable to find submodule
uk: підмодуль "%s": не вдалося знайти підмодуль

en: submodule entry '%s' (%s) is a %s, not a commit
uk: запис підмодуля "%s" (%s) є %s, а не комітом

en: submodule git dir '%s' is inside git dir '%.*s'
uk: підмодуль git dir "%s" знаходиться всередині git директорії "%.*s"

en: suboptimal pack - out of memory
uk: неоптимальний пакунок - не вистачає памʼяті

en: support for protocol v2 not implemented yet
uk: підтримка протоколу v2 ще не запроваджена

en: suppress author name and timestamp (Default: off)
uk: приховати ім’я автора та мітку часу (за замовчуванням: off)

en: suppress commit descriptions, only provides commit count
uk: приховати описи комітів, показати лише кількість комітів

en: suppress diff output
uk: приховати вивід diff

en: suppress duplicate entries
uk: не показувати дублікати записів

en: suppress error message for non-symbolic (detached) refs
uk: приховати повідомлення про помилку для несимвольних (відокремлених) посилань

en: suppress feedback messages
uk: не показувати повідомлення зворотного звʼязку

en: suppress informational messages
uk: приховати інформаційні повідомлення

en: suppress naming strings
uk: не показувати назву

en: suppress output for initializing a submodule
uk: приховати вивід для ініціалізації підмодуля

en: suppress output for setting url of a submodule
uk: приховати вивід при встановленні url підмодуля

en: suppress output of entering each submodule command
uk: приховати вивід введення кожної команди підмодуля

en: suppress output of synchronizing submodule url
uk: приховати вивід процесу синхронізації url-адреси підмодуля

en: suppress progress reporting
uk: не звітувати про хід виконання

en: suppress submodule status output
uk: приховати вивід стану підмодуля

en: suppress summary after successful commit
uk: не показувати підсумок після успішного коміту

en: swap two inputs, reverse the diff
uk: поміняти місцями два вводи, змінити різницю на протилежну

en: switch `%c' expects a numerical value
uk: switch "%c" очікує числове значення

en: switch `C' expects a numerical value
uk: перемикач "C" очікує числове значення

en: switch `m' requires a value
uk: перемикач "m" потребує значення

en: symlink '%s' exists, refusing to clone with --local
uk: символьне посилання "%s" існує, не можу клонувати з --local

en: synonym for '-p --raw'
uk: синонім для "-p --raw"

en: synonym for '-p --stat'
uk: синонім для "-p --stat"

en: synonym for --dirstat=cumulative
uk: синонім для --dirstat=cumulative

en: synonym for --dirstat=files,param1,param2...
uk: синонім для --dirstat=files,параметр1,параметр2...

en: synonym for --files-with-matches
uk: синонім для --files-with-matches

en: synonym of --reset-author-date
uk: синонім --reset-author-date

en: synonym to more=-1
uk: синонім до more=-1

en: synonyms for --continue
uk: те ж саме, що й --continue

en: tag '%s' already exists
uk: тег "%s" вже існує

en: tag '%s' is externally known as '%s'
uk: тег "%s" відомий зовні як "%s"

en: tag '%s' not found.
uk: тег "%s" не знайдено.

en: tag message
uk: допис до тегу

en: tag on stdin did not pass our strict fsck check
uk: тег з stdin не пройшов нашу сувору перевірку fsck

en: tag on stdin did not refer to a valid object
uk: тег з stdin не посилався на дійсний об’єкт

en: tag shorthand without <tag>
uk: скорочення тегу без <тег>

en: tagged %s %s (%s) in %s
uk: з тегом %s %s (%s) в %s

en: take url.<base>.insteadOf into account
uk: враховувати url.<база>.insteadOf

en: task
uk: завдання

en: task '%s' cannot be selected multiple times
uk: завдання "%s" не можна вибрати кілька разів

en: task '%s' failed
uk: завдання "%s" завершилося невдало

en: template-directory
uk: директорія-шаблонів

en: templates not found in %s
uk: шаблонів не знайдено в %s

en: temporary files exist in '%s'.
uk: тимчасові файли існують в "%s".

en: terminate entries with NUL
uk: завершувати записи символом NUL

en: terminate entries with NUL byte
uk: завершувати записи байтом NUL

en: terminate input and output files by a NUL character
uk: завершити вхідні та вихідні файли символом NUL

en: terminate input and output records by a NUL character
uk: завершувати вхідні та вихідні записи символом NUL

en: terminate records with a NUL character
uk: завершувати записи символом NUL

en: terminate values with NUL byte
uk: завершити значення байтом NUL

en: terminating chunk id appears earlier than expected
uk: ідентифікатор завершення фрагмента зʼявився раніше, ніж очікувалось

en: test if the filesystem supports untracked cache
uk: перевірити, чи підтримує файлова система невідстежуваний кеш

en: test-helper simple-ipc is-active    [<name>] [<options>]
uk: test-helper simple-ipc is-active    [<назва>] [<опції>]

en: test-helper simple-ipc multiple     [<name>] [<threads>] [<bytecount>] [<batchsize>]
uk: test-helper simple-ipc multiple     [<назва>] [<потоки>] [<кількість байт>] [<розмір пакетів>]

en: test-helper simple-ipc run-daemon   [<name>] [<threads>]
uk: test-helper simple-ipc run-daemon   [<назва>] [<потоки>]

en: test-helper simple-ipc send         [<name>] [<token>]
uk: test-helper simple-ipc send         [<назва>] [<токен>]

en: test-helper simple-ipc sendbytes    [<name>] [<bytecount>] [<byte>]
uk: test-helper simple-ipc sendbytes    [<назва>] [<кількість байт>] [<байт>]

en: test-helper simple-ipc start-daemon [<name>] [<threads>] [<max-wait>]
uk: test-helper simple-ipc start-daemon [<назва>] [<потоки>] [<максимальний час очікування>]

en: test-helper simple-ipc stop-daemon  [<name>] [<max-wait>]
uk: test-helper simple-ipc stop-daemon  [<назва>] [<максимальний час очікування>]

en: test-tool cache-tree <options> (control|prime|update)
uk: test-tool cache-tree <опції> (control|prime|update)

en: test-tool serve-v2 [<options>]
uk: test-tool serve-v2 [<опції>]

en: text
uk: текст

en: the '%s' option doesn't take any non-option arguments
uk: опція "%s" не приймає жодних неопціональних аргументів

en: the '%s' option is only allowed in list mode
uk: опція "%s" дозволена лише в режимі виводу

en: the '--no-[external-commands|aliases]' options can only be used with '--all'
uk: опції "--no-[external-commands|aliases]" можна використовувати лише з "--all"

en: the '--set-upstream' option is no longer supported. Please use '--track' or '--set-upstream-to' instead
uk: опція "--set-upstream" більше не підтримується. Будь ласка, використовуйте "--track" або "--set-upstream-to"

en: the -a, and -r, options to 'git branch' do not take a branch name.
    Did you mean to use: -a|-r --list <pattern>?
uk: опції -a та -r для "git branch" не приймають назву гілки.
    Ви хотіли використати -a|-r --list <шаблон>?

en: the add.interactive.useBuiltin setting has been removed!
    See its entry in 'git help config' for details.
uk: параметр add.interactive.useBuiltin було видалено!
    Дивіться запис у "git help config" для більш детальної інформації.

en: the branch '%s' is not fully merged.
    If you are sure you want to delete it, run 'git branch -D %s'
uk: гілка "%s" злита не повністю.
    Якщо ви впевнені, що хочете її видалити, виконайте "git branch -D %s"

en: the commit is authored by me now (used with -C/-c/--amend)
uk: автором коміту тепер є я (використовується з -C/-c/--amend)

en: the commit-graph file has incorrect checksum and is likely corrupt
uk: файл коміт-графа має невірну контрольну суму і, ймовірно, пошкоджений

en: the editor exited uncleanly, aborting everything
uk: редактор вийшов неналежним чином, перервано всі процеси

en: the following file has changes staged in the index: | the following files have changes staged in the index:
uk[0]: у наступному файлі є зміни, додані до індексу:
uk[1]: у наступних файлах є зміни, додані до індексу:
uk[2]: у наступних файлах є зміни, додані до індексу:

en: the following file has local modifications: | the following files have local modifications:
uk[0]: наступний файл має локальні зміни:
uk[1]: наступні файли мають локальні зміни:
uk[2]: наступних файлів мають локальні зміни:

en: the following file has staged content different from both the
    file and the HEAD: | the following files have staged content different from both the
    file and the HEAD:
uk[0]: наступний файл має доданий до індексу вміст, відмінний як від файла
    так й від HEAD:
uk[1]: наступні файли мають доданий до індексу вміст, відмінний як від файла
    так й від HEAD:
uk[2]: наступні файли мають доданий до індексу вміст, відмінний як від файла
    так й від HEAD:

en: the following paths have collided (e.g. case-sensitive paths
    on a case-insensitive filesystem) and only one from the same
    colliding group is in the working tree:
uk: зіткнулися наступні шляхи (наприклад, шляхи, чутливі до регістру
    у файловій системі, не чутливій до регістру) і лише один шлях з тієї 
    групи, що зіткнулися, знаходиться у робочому дереві:

en: the merge base between %s and [%s] must be skipped.
    So we cannot be sure the first %s commit is between %s and %s.
    We continue anyway.
uk: базу злиття між %s і [%s] потрібно пропустити.
    Тому ми не можемо бути впевнені, що перший коміт %s знаходиться між %s і %s.
    Ми все одно продовжимо.

en: the midx contains no oid
uk: midx не містить oid

en: the necessary postimage %s for '%s' cannot be read
uk: неможливо прочитати необхідний postimage %s для "%s"

en: the note contents have been left in %s
uk: вміст нотатки залишено в %s

en: the object %s does not exist
uk: об’єкт %s не існує

en: the object directory to store the graph
uk: директорія об’єктів для зберігання графу

en: the option '%s' requires '%s'
uk: опція "%s" потребує "%s"

en: the original commit '%s' has a gpg signature
uk: оригінальний коміт "%s" має підпис gpg

en: the patch applies to '%s' (%s), which does not match the current contents.
uk: латка застосовується до "%s" (%s), який не збігається з поточним вмістом.

en: the patch applies to an empty '%s' but it is not empty
uk: латка застосовується до порожнього "%s", який не є порожнім

en: the receiving end does not support --atomic push
uk: отримуюча сторона не підтримує --atomic push

en: the receiving end does not support --signed push
uk: отримуюча сторона не підтримує --signed push

en: the receiving end does not support push options
uk: отримуюча сторона не підтримує опції push

en: the receiving end does not support this repository's hash algorithm
uk: отримуюча сторона не підтримує хеш-алгоритм цього сховища

en: the remote end hung up unexpectedly
uk: віддалене призначення несподівано відключилося

en: the remote end hung up upon initial contact
uk: віддалене призначеня відключилося при першому контакті

en: the requested upstream branch '%s' does not exist
uk: запитувана висхідна гілка "%s" не існує

en: the script was already rearranged.
uk: скрипт вже був перероблений.

en: the server does not support algorithm '%s'
uk: сервер не підтримує алгоритм "%s"

en: the signature will be removed in the replacement commit!
uk: підпис буде видалено в коміті заміни!

en: there is nothing to skip
uk: немає чого пропускати

en: there were errors while writing '%s' (%s)
uk: виникли помилки під час запису "%s" (%s)

en: this command reject atom %%(%.*s)
uk: ця команда відхиляє частку %%(%.*s)

en: this operation must be run in a work tree
uk: цю операцію треба виконувати в робочому дереві

en: this remote helper should implement refspec capability
uk: цей віддалений помічник має реалізовувати здібність refspec

en: this worktree is not sparse
uk: це робоче дерево не є розрідженим

en: this worktree is not sparse (sparse-checkout file may not exist)
uk: це робоче дерево не є розрідженим (файл розрідженого переходу може не існувати)

en: throw away local modifications
uk: викинути локальні зміни

en: time
uk: час

en: timestamp
uk: позначка часу

en: timestamp too large for this system: %llu
uk: позначка часу занадто велика для цієї системи: %llu

en: timestamp too large for this system: %lu
uk: позначка часу занадто велика для цієї системи: %lu

en: to clone from a local repository
uk: клонувати з локального сховища

en: to unregister this repository from Scalar, run
    	git config --global --unset --fixed-value scalar.repo "%s"
uk: щоб скасувати реєстрацію цього репозиторію в Scalar, виконайте
    	git config --global --unset --fixed-value scalar.repo "%s"

en: toggle the use of a sparse index
uk: перемкнути використання розрідженого індексу

en: token
uk: токен

en: tolerate incorrectly detected missing new-line at the end of file
uk: дозволяти некоректно виявлену відсутність нового рядка в кінці файлу

en: too few arguments
uk: замало аргументів

en: too large to be a .git file: '%s'
uk: занадто великий для .git-файлу: "%s"

en: too many args to run %s
uk: забагато аргументів для запуску %s

en: too many arguments
uk: забагато аргументів

en: too many arguments for a rename operation
uk: забагато аргументів для операції перейменування

en: too many arguments given outside repository
uk: занадто багато аргументів надано поза сховищем

en: too many arguments to set new upstream
uk: забагато аргументів для встановлення нового першоджерельного сховища

en: too many arguments to unset upstream
uk: забагато аргументів для скидання значення першоджерельного сховища

en: too many branches for a copy operation
uk: забагато гілок для операції копіювання

en: too many commits marked reachable
uk: забагато комітів позначено як досяжні

en: too many commits to write graph
uk: занадто багато комітів, щоб записати граф

en: too many entries in %s
uk: забагато записів у %s

en: too-short tree file
uk: занадто короткий файл дерева

en: too-short tree object
uk: занадто короткий обʼєкт дерева

en: tool
uk: засіб

en: topologically sort, maintaining date order where possible
uk: сортувати топологічно, зберігаючи порядок дат, якщо це можливо

en: trace the evolution of line range <start>,<end> or function :<funcname> in <file>
uk: простежити еволюцію діапазону рядків <початок>,<кінець> або функції :<назва-функції> в <файлі>

en: trailer
uk: причіп

en: trailer(s) to add
uk: причіп(и) для додавання

en: transport '%s' not allowed
uk: засіб передачі "%s" не дозволений

en: transport: invalid depth option '%s'
uk: transport: неприпустимий параметр глибини "%s"

en: traverse submodules recursively
uk: обходити підмодулі рекурсивно

en: traversed %lu commits
uk: пройдено через %lu комітів

en: treat 'git add -N' entries as real in the index
uk: обробляти "git add -N" записи як дійсні в індексі

en: treat <string> in -S as extended POSIX regular expression
uk: обробляти <рядок> у -S як розширений POSIX регулярний вираз

en: treat all files as text
uk: обробляти всі файли як текстові

en: tree-ish
uk: деревоподібне-джерело

en: trim empty trailers
uk: обрізати порожні причепи

en: true/false are no valid working-tree-encodings
uk: true/false не є допустимими кодуваннями робочого дерева

en: truncating .rej filename to %.*s.rej
uk: скорочення назви файлу .rej до %.*s.rej

en: try "git cherry-pick (--continue | %s--abort | --quit)"
uk: спробуйте "git cherry-pick (--continue | %s--abort | --quit)"

en: try "git revert (--continue | %s--abort | --quit)"
uk: спробуйте "git revert (--continue | %s--abort | --quit)"

en: try to match the new branch name with a remote-tracking branch
uk: спробуйте співставити нову назву гілки з назвою віддалено відстежуваної гілки

en: try to rebase merges instead of skipping them
uk: спробувати перебазувати злиття замість того, щоб пропускати їх

en: trying to write commit not in index
uk: спроба записати коміт, якого немає в індексі

en: two output directories?
uk: дві вихідні директорії?

en: type
uk: тип

en: typechange:
uk: змінено тип:

en: unable to access '%s'
uk: не вдалося отримати доступ до "%s"

en: unable to access '%s' with http.pinnedPubkey configuration: %s
uk: не вдалося отримати доступ до "%s" з конфігурацією http.pinnedPubkey: %s

en: unable to access '%s': %s
uk: не вдалося отримати доступ до "%s": %s

en: unable to access commit %s
uk: не вдалося отримати доступ до коміту %s

en: unable to access sparse blob in '%s'
uk: не вдалося отримати доступ до розрідженого blob в "%s"

en: unable to add %s to database
uk: не вдалося додати %s до бази даних

en: unable to add '%s' to index
uk: не вдалося додати "%s" до індексу

en: unable to add '%s' value of '%s'
uk: не вдалося додати "%s" значення до "%s"

en: unable to add additional attribute
uk: не вдалося додати додатковий атрибут

en: unable to add cache entry for %s
uk: не вдалося додати запис кешу для %s

en: unable to add cruft objects
uk: не вдалося додати марні обʼєкти

en: unable to add recent objects
uk: не вдалося додати нещодавні обʼєкти

en: unable to adjust shared permissions for '%s'
uk: не вдалося налаштувати спільні дозволи для "%s"

en: unable to auto-detect email address (got '%s')
uk: не вдалося автоматично визначити адресу електронної пошти (отримано "%s")

en: unable to auto-detect name (got '%s')
uk: не вдалося автоматично визначити назву (отримано "%s")

en: unable to checkout submodule '%s'
uk: не вдалося переключитись на підмодуль "%s"

en: unable to checkout working tree
uk: не вдалося завантажити стан робочої директорії

en: unable to connect to %s:
    %s
uk: не вдалося приєднатися до %s:
    %s

en: unable to copy '%s' to '%s'
uk: не вдалося скопіювати "%s" в "%s"

en: unable to create '%s'
uk: не вдалося створити "%s"

en: unable to create backing store for newly created file %s
uk: не вдалося зробити запис для щойно створеного файлу %s

en: unable to create diagnostics archive %s
uk: не вдалося створити архів діагностики %s

en: unable to create directory %s
uk: не вдалося створити директорію %s

en: unable to create lazy_dir thread: %s
uk: не вдалося створити lazy_dir потік: %s

en: unable to create lazy_name thread: %s
uk: не вдалося створити lazy_name потік: %s

en: unable to create leading directories of %s
uk: не вдалося створити провідні директорії %s

en: unable to create load_cache_entries thread: %s
uk: не вдалося створити потік load_cache_entries: %s

en: unable to create load_index_extensions thread: %s
uk: не вдалося створити потік load_index_extensions: %s

en: unable to create temporary file
uk: не вдалося створити тимчасовий файл

en: unable to create temporary graph layer
uk: не вдалося створити тимчасовий шар графа

en: unable to create temporary index
uk: не вдалося створити тимчасовий індекс

en: unable to create temporary object directory
uk: не вдалося створити тимчасову директорію об’єкта

en: unable to create thread: %s
uk: не вдалося створити потік: %s

en: unable to create threaded lstat: %s
uk: не вдалося створити потоковий lstat: %s

en: unable to deflate appended object (%d)
uk: не вдалося запакувати доданий об’єкт (%d)

en: unable to deflate new object %s (%d)
uk: не вдалося запакувати новий обʼєкт %s (%d)

en: unable to delete '%s': remote ref does not exist
uk: не вдалося видалити "%s": віддалене посилання не існує

en: unable to dequote value of '%s'
uk: не вдалося вилучити лапки зі значення "%s"

en: unable to dup bundle descriptor
uk: не вдалося продублювати дескриптор пакунка

en: unable to enumerate additional recent objects
uk: не вдалося перерахувати додаткові нещодавні обʼєкти

en: unable to fdopen alternates lockfile
uk: не вдалося виконати fdopen для файла блокування запозичених обʼєктів

en: unable to find all commit-graph files
uk: не вдалося знайти всі файли коміт-графа

en: unable to find filename in patch at line %d
uk: не вдалося знайти назву файла в рядку %d латки

en: unable to find remote helper for '%s'
uk: не вдалося знайти віддаленого помічника для "%s"

en: unable to force loose object
uk: не вдалося примусово вивільнити обʼєкт

en: unable to fork
uk: неможливо розгалужити

en: unable to fstat %s
uk: не вдалося виконати fstat %s

en: unable to generate diff for '%s'
uk: не вдалося згенерувати diff для "%s"

en: unable to get HEAD
uk: не вдалося отримати HEAD

en: unable to get credential storage lock in %d ms
uk: не вдалося отримати файл блокування сховища облікових даних за %d мс

en: unable to get current working directory
uk: не вдалося завантажити поточну робочу директорію

en: unable to get disk usage of %s
uk: не вдалося отримати дані про використання диска %s

en: unable to get disk usage of '%s'
uk: не вдалося отримати дані про використання дискового простору для "%s"

en: unable to get object type for %s
uk: не вдалося отримати тип обʼєкта для %s

en: unable to get random bytes
uk: не вдалося отримати випадкові байти

en: unable to get size of %s
uk: не вдалося отримати розмір %s

en: unable to get type of object %s
uk: не вдалося отримати тип обʼєкта %s

en: unable to grep from object of type %s
uk: не вдалося виконати grep для об’єкта типу %s

en: unable to handle file type %d
uk: не вдалося обробити тип файлу %d

en: unable to index file '%s'
uk: не вдалося проіндексувати файл "%s"

en: unable to join lazy_name thread: %s
uk: не вдалося приєднатися до lazy_name потоку: %s

en: unable to join load_cache_entries thread: %s
uk: не вдалося приєднатися до потоку load_cache_entries: %s

en: unable to join load_index_extensions thread: %s
uk: не вдалося приєднатися до потоку load_index_extensions: %s

en: unable to load config blob object '%s'
uk: не вдалося завантажити config blob обʼєкт "%s"

en: unable to load existing sparse-checkout patterns
uk: не вдалося завантажити існуючі шаблони розріджених переходів

en: unable to load rev-index for pack '%s'
uk: не вдалося завантажити rev-index для пакунку "%s"

en: unable to load root tree for commit %s
uk: не вдалося завантажити кореневе дерево для коміту %s

en: unable to locate repository; .git file broken
uk: не вдалося знайти сховище; файл .git пошкоджено

en: unable to locate repository; .git file does not reference a repository
uk: не вдалося знайти сховище; .git-файл не посилається на сховище

en: unable to locate repository; .git is not a file
uk: не вдалося знайти сховище; .git не є файлом

en: unable to look up %s (%s)
uk: не вдалося знайти %s (%s)

en: unable to look up %s (port %s) (%s)
uk: не вдалося знайти %s (порт %s) (%s)

en: unable to mmap %s
uk: не вдалося виконати mmap %s

en: unable to mmap '%s'%s
uk: не вдалося виконати mmap "%s"%s

en: unable to move %s to %s
uk: не вдалося перемістити %s на %s

en: unable to move new alternates file into place
uk: не вдалося перемістити файл нових запозичених обʼєктів на місце

en: unable to normalize alternate object path: %s
uk: не вдалося нормалізувати шлях запозиченого обʼєкта: %s

en: unable to open %s
uk: не вдалося відкрити %s

en: unable to open %s for reading
uk: не вдалося відкрити %s для читання

en: unable to open %s for writing
uk: не вдалося відкрити %s для запису

en: unable to open %s: %s
uk: не вдалося відкрити %s: %s

en: unable to open commit-graph chain file
uk: не вдалося відкрити ланцюжковий файл коміт-графа

en: unable to open git dir: %s
uk: не вдалося відкрити git-директорію: %s

en: unable to open loose object %s
uk: не вдалося відкрити вільний обʼєкт %s

en: unable to open or read %s
uk: не вдалося відкрити або прочитати %s

en: unable to open rr-cache directory
uk: неможливо відкрити rr-cache директорію

en: unable to pack objects reachable from tag %s
uk: не вдалося запакувати обʼєкти, доступні з тегу %s

en: unable to parse %s header
uk: не вдалося розібрати заголовок %s

en: unable to parse '%.*s'
uk: не вдалося розібрати "%.*s"

en: unable to parse '%s' from command-line config
uk: не вдалося розібрати "%s" з конфігурації командного рядка

en: unable to parse --pretty format
uk: не вдалося розібрати --pretty формат

en: unable to parse command-line config
uk: не вдалося розібрати конфігурацію командного рядка

en: unable to parse commit %s
uk: не вдалося розібрати коміт %s

en: unable to parse commit author
uk: не вдалося розібрати автора коміту

en: unable to parse contact: %s
uk: не вдалося розібрати контакт: %s

en: unable to parse default color value
uk: не вдалося розібрати початкове значення кольору

en: unable to parse format string
uk: не вдалося розібрати рядок форматування

en: unable to parse header of %s
uk: не вдалося розібрати заголовок %s

en: unable to parse object header of %s
uk: не вдалося розібрати заголовок обʼєкта %s

en: unable to parse object: %s
uk: не вдалося розібрати обʼєкт: %s

en: unable to parse remote unpack status: %s
uk: не вдалося розібрати стан розпакування віддаленого сховища: %s

en: unable to parse sparse filter data in %s
uk: не вдалося розібрати дані розрідженого фільтра в %s

en: unable to pass trailers to --trailers
uk: не вдалося передати причепи до --trailers

en: unable to read %s
uk: не вдалося прочитати %s

en: unable to read alternates file
uk: не вдалося прочитати файл запозичених обʼєктів

en: unable to read branch description file '%s'
uk: не вдалося прочитати файл опису гілки "%s"

en: unable to read commit message from '%s'
uk: не вдалося прочитати допис до коміту від "%s"

en: unable to read config file '%s'
uk: не вдалося прочитати файл конфігурації "%s"

en: unable to read from mktree
uk: не вдалося прочитати з mktree

en: unable to read gitdir file (%s)
uk: не вдалося прочитати файл git директорії (%s)

en: unable to read index file
uk: не вдалося прочитати індексний файл

en: unable to read signature file '%s'
uk: не вдалося прочитати файл підпису "%s"

en: unable to read symlink %s
uk: не вдалося прочитати символьне посилання %s

en: unable to read tree (%s)
uk: не вдалося прочитати дерево (%s)

en: unable to redirect descriptor
uk: не вдалося перенаправити дескриптор

en: unable to remove %s from index
uk: не вдалося видалити %s з індексу

en: unable to rename temporary '*.%s' file to '%s'
uk: не вдається перейменувати тимчасовий файл '*.%s' на '%s'

en: unable to resolve '%s'
uk: не вдалося розпізнати "%s"

en: unable to resolve HEAD after creating commit
uk: не вдалося розвʼязати HEAD після створення коміту

en: unable to resolve config blob '%s'
uk: не вдалося розпізнати config blob "%s"

en: unable to resolve revision: %s
uk: не вдалося розвʼязати ревізію: %s

en: unable to rewind rpc post data - try increasing http.postBuffer
uk: не вдалося перемотати  вперед rpc post дані - спробуйте збільшити http.postBuffer

en: unable to select a comment character that is not used
    in the current commit message
uk: не вдалося вибрати символ коментаря, який не використовується
    у поточному дописі до коміту

en: unable to set %s in '%s'
uk: не вдалося встановити %s в "%s"

en: unable to set SO_KEEPALIVE on socket
uk: не вдалося встановити SO_KEEPALIVE сокету

en: unable to set permission to '%s'
uk: не вдалося встановити дозволи для "%s"

en: unable to set up work tree using invalid config
uk: не вдалося налаштувати робоче дерево, використовуючи неприпустиму конфігурацію

en: unable to sign the tag
uk: не вдалося підписати тег

en: unable to spawn mktree
uk: не вдалося породити mktree

en: unable to start '%s' filter
uk: не вдалося запустити "%s" фільтр

en: unable to start 'show' for object '%s'
uk: не вдалося запустити "show" для об’єкта "%s"

en: unable to stat '%s'
uk: не вдалося виконати stat для "%s"

en: unable to stat newly created file '%s'
uk: не вдалося отримати інформацію про щойно створений файл "%s"

en: unable to stream deflate new object (%d)
uk: не вдалося запакувати новий обʼєкт (%d) при передачі

en: unable to unlink: %s
uk: не вдалося видалити: %s

en: unable to unpack %s header
uk: не вдалося розпакувати %s заголовок

en: unable to unpack contents of %s
uk: не вдалося розпакувати вміст %s

en: unable to unpack header of %s
uk: не вдалося розпакувати заголовок %s

en: unable to unquote C-style string '%s'
uk: неможливо прибрати лапки з C-style строки "%s"

en: unable to unset %s in '%s'
uk: не вдалося скинути %s в "%s"

en: unable to unset '%s' value of '%s'
uk: не вдалося скинути "%s" значення для "%s"

en: unable to update %s
uk: не вдалося оновити %s

en: unable to update HEAD
uk: не вдалося оновити HEAD

en: unable to update cache tree
uk: не вдалося оновити дерево кешу

en: unable to update local ref
uk: не вдалося оновити локальне посилання

en: unable to update temporary index
uk: не вдалося оновити тимчасовий індекс

en: unable to update url base from redirection:
      asked for: %s
       redirect: %s
uk: не вдалося оновити базу url з перенаправлення:
      запитували: %s
       перенаправлення: %s

en: unable to upgrade repository format to support partial clone
uk: не вдалося оновити формат сховища для підтримки часткового клонування

en: unable to verify %s on good revision
uk: не вдалося розпізнати %s як припустиму ревізію

en: unable to write %s
uk: не вдалося записати %s

en: unable to write delim packet
uk: не вдалося записати delim пакет

en: unable to write file %s
uk: не вдалося записати файл %s

en: unable to write file '%s' mode %o
uk: не вдалося записати файл "%s" в режимі %o

en: unable to write flush packet
uk: не вдалося записати flush пакет

en: unable to write index file
uk: не вдалося записати індексний файл

en: unable to write loose object file
uk: не вдалося записати файл вільного об’єкта

en: unable to write new index file
uk: не вдалося записати новий файл індексу

en: unable to write note object
uk: не вдалося записати об’єкт нотатки

en: unable to write object to database
uk: не вдалося записати обʼєкт до бази даних

en: unable to write parameters to config file
uk: не вдалося записати параметри до конфігураційного файлу

en: unable to write request to remote
uk: не вдалося записати запит до віддаленого сховища

en: unable to write rerere record
uk: неможливо зробити rerere запис

en: unable to write response end packet
uk: не вдалося записати response end пакет

en: unable to write tag file
uk: не вдалося записати файл тегів

en: unable to write temporary index file
uk: не вдалося записати тимчасовий файл індексу

en: unable to write to %s
uk: не вдалося записати до %s

en: unable to write to remote
uk: не вдалося записати до віддаленого сховища

en: unable to write upstream branch configuration
uk: не вдалося записати конфігурацію висхідної гілки

en: uname() failed with error '%s' (%d)
uk: uname() завершився невдало з помилкою "%s" (%d)

en: unchanged
uk: без змін

en: unclosed quote
uk: незакриті лапки

en: unclosed quote: '%s'
uk: незакриті лапки: "%s"

en: unexpected 'ready' from remote
uk: несподіване "ready" з віддаленого призначення

en: unexpected acknowledgment line: '%s'
uk: несподіваний рядок підтвердження: "%s"

en: unexpected diff status %c
uk: неочікуваний статус diff %c

en: unexpected end of file
uk: несподіваний кінець файлу

en: unexpected filter type
uk: несподіваний тип фільтра

en: unexpected flush packet while reading remote unpack status
uk: несподіваний flush пакет під час зчитування статусу віддаленого розпакування

en: unexpected line: '%s'
uk: неочікуваний рядок: "%s"

en: unexpected mode %o
uk: неочікуваний режим %o

en: unexpected non-hex object ID: %s
uk: неочікуваний не hex ідентифікатор обʼєкта: %s

en: unexpected wanted-ref: '%s'
uk: несподіване запитуване посилання: "%s"

en: unhandled branch.%s.rebase=%s; assuming 'true'
uk: unhandled branch.%s.rebase=%s; припускаю "true"

en: unhandled case in 'has_worktree_moved': %d
uk: необроблений випадок у "has_worktree_moved": %d

en: unhandled object '%s' given.
uk: надано необроблений об’єкт "%s".

en: unhandled options
uk: необроблені опції

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown %%(trailers) argument: %s
uk: невідомий %%(trailers) аргумент: %s

en: unknown -s/--strategy: %s
uk: невідома -s/--strategy: %s

en: unknown action: %d
uk: невідома дія: %d

en: unknown argument `%s'
uk: невідомий аргумент "%s"

en: unknown argument to --path-format: %s
uk: невідомий аргумент до --path-format: %s

en: unknown arguments supplied with --stdin
uk: невідомі аргументи надані через --stdin

en: unknown branch type
uk: невідомий тип гілки

en: unknown capability '%s'
uk: невідома властивість "%s"

en: unknown change class '%c' in --diff-filter=%s
uk: невідома зміна класу "%c" у --diff-filter=%s

en: unknown color-moved-ws mode '%s', possible values are 'ignore-space-change', 'ignore-space-at-eol', 'ignore-all-space', 'allow-indentation-change'
uk: невідомий режим color-moved-ws "%s", можливі значення "ignore-space-change", "ignore-space-at-eol", "ignore-all-space", "allow-indentation-change"

en: unknown command %d
uk: невідома команда %d

en: unknown command: %d
uk: невідома команда: %d

en: unknown command: '%s'
uk: невідома команда: "%s"

en: unknown commit %s
uk: невідомий коміт %s

en: unknown error occurred while reading the configuration files
uk: невідома помилка виникла під час читання конфігураційних файлів

en: unknown field name: %.*s
uk: невідома назва поля: %.*s

en: unknown group type: %s
uk: невідомий тип групи: %s

en: unknown hash algorithm '%s'
uk: невідомий хеш-алгоритм '%s'

en: unknown index entry format 0x%08x
uk: невідомий формат запису індексу 0x%08x

en: unknown mandatory capability %s; this remote helper probably needs newer version of Git
uk: невідома обовʼязкова здібність %s; цей віддалений помічник напевно потребує новішої версії Git

en: unknown mirror argument: %s
uk: невідомий аргумент дзеркала: %s

en: unknown mode for --abbrev-ref: %s
uk: невідомий режим для --abbrev-ref: %s

en: unknown mode for --show-object-format: %s
uk: невідомий режим для --show-object-format: %s

en: unknown non-ascii option in string: `%s'
uk: невідомий non-ascii параметр у рядку: "%s"

en: unknown notes merge strategy %s
uk: невідома стратегія злиття нотаток %s

en: unknown object format '%s' specified by server
uk: невідомий формат обʼєкта "%s", вказаний сервером

en: unknown object type %d
uk: невідомий тип обʼєкта %d

en: unknown option %s
uk: невідома опція %s

en: unknown option `%s'
uk: невідома опція "%s"

en: unknown option: %s
uk: невідома опція: %s

en: unknown option: --fixup=%s:%s
uk: невідомий параметр: --fixup=%s:%s

en: unknown port %s
uk: невідомий порт %s

en: unknown preferred pack: '%s'
uk: невідомий бажаний пакунок: "%s"

en: unknown repository extension found: | unknown repository extensions found:
uk[0]: знайдено невідомих розширень сховища:
uk[1]: знайдено невідомих розширень сховища:
uk[2]: знайдено невідомих розширень сховища:

en: unknown response to connect: %s
uk: невідома відповідь на зʼєднання: %s

en: unknown strategy option: -X%s
uk: невідомий варіант стратегії: -X%s

en: unknown subcommand: `%s'
uk: невідома підкоманда: "%s"

en: unknown switch `%c'
uk: невідомий перемикач "%c"

en: unknown type: %d
uk: невідомий тип: %d

en: unknown value '%s' for key '%s'
uk: невідоме значення "%s" для ключа "%s"

en: unknown value after ws-error-highlight=%.*s
uk: невідоме значення після ws-error-highlight=%.*s

en: unknown value for config '%s': %s
uk: невідоме значення для конфігурації "%s": %s

en: unknown variable '%s'
uk: невідома змінна "%s"

en: unknown write failure on standard output
uk: невідома помилка запису в стандартний вивід

en: unknown:
uk: невідомо:

en: unmerged:
uk: не злито:

en: unordered stage entries for '%s'
uk: невпорядковані записи індексу для '%s'

en: unordered stage entries in index
uk: невпорядковані записи в індексі

en: unpack unreachable objects newer than <time>
uk: розпакувати недосяжні обʼєкти, новіші за <час>

en: unreachable %s %s
uk: недосяжний %s %s

en: unreachable: invalid reference: %s
uk: недосяжне: неприпустиме посилання: %s

en: unrecognized %%(%.*s) argument: %s
uk: нерозпізнаний %%(%.*s) аргумент: %s

en: unrecognized %%(%s) argument: %s
uk: нерозпізнаний %%(%s) аргумент: %s

en: unrecognized --schedule argument '%s'
uk: нерозпізнаний аргумент --schedule "%s"

en: unrecognized --scheduler argument '%s'
uk: нерозпізнаний --scheduler аргумент "%s"

en: unrecognized --split argument, %s
uk: нерозпізнаний --split аргумент, %s

en: unrecognized --type argument, %s
uk: нерозпізнаний аргумент --type, %s

en: unrecognized argument: %s
uk: нерозпізнаний аргумент: %s

en: unrecognized binary patch at line %d
uk: нерозпізнана бінарна латка у рядку %d

en: unrecognized bundle hash algorithm: %s
uk: нерозпізнаний хеш-алгоритм пакунка: %s

en: unrecognized bundle mode from URI '%s'
uk: нерозпізнаний режим пакунка з URI "%s"

en: unrecognized color: %%(color:%s)
uk: нерозпізнаний колір: %%(color:%s)

en: unrecognized empty type '%s'; valid values are "drop", "keep", and "ask".
uk: нерозпізнаний порожній тип "%s"; припустимими значеннями є "drop", "keep" та "ask".

en: unrecognized header: %s%s (%d)
uk: нерозпізнаний заголовок: %s%s (%d)

en: unrecognized help format '%s'
uk: нерозпізнаний формат довідки "%s"

en: unrecognized negative pattern: '%s'
uk: нерозпізнаний негативний шаблон: "%s"

en: unrecognized option: '%s'
uk: нерозпізнана опція: "%s"

en: unrecognized pattern: '%s'
uk: нерозпізнаний шаблон: "%s"

en: unrecognized position:%s
uk: нерозпізнана позиція:%s

en: unrecognized setting %s for option rebase.missingCommitsCheck. Ignoring.
uk: нерозпізнане значення %s для опції rebase.missingCommitsCheck. Ігнорується.

en: unrecognized value transfer.credentialsInUrl: '%s'
uk: нерозпізнане значення transfer.credentialsInUrl: '%s'

en: unrecognized whitespace ignore option '%s'
uk: нерозпізнана опція ігнорування пробільних символів "%s"

en: unrecognized whitespace option '%s'
uk: нерозпізнана опція пробільних символів "%s"

en: unrecognized width:%s
uk: нерозпізнана ширина:%s

en: unregister all submodules
uk: скасувати реєстрацію всіх підмодулів

en: unselect specified items
uk: зняти позначку із зазначених елементів

en: unset the upstream info
uk: скинути інформацію щодо першоджерельного сховища

en: unstaged
uk: поза індексом

en: unsupported bundle version %d
uk: непідтримувана версія пакунка %d

en: unsupported command listing type '%s'
uk: непідтримуваний тип виводу команд "%s"

en: unsupported file mode: 0%o (SHA1: %s)
uk: непідтримуваний режим файлу: 0%o (SHA1: %s)

en: unsupported index version %s
uk: непідтримувана версія індексу %s

en: unsupported object format '%s'
uk: непідтримуваний обʼєкт формата "%s"

en: unsupported section for hidden refs: %s
uk: непідтримувана секція для прихованих посилань: %s

en: unsupported version '%d' for bitmap index file
uk: непідтримувана версія "%d" для файлу bitmap індексу

en: untracked cache is disabled on this system or location
uk: невідстежуваний кеш вимкнено на цій системі або в цьому місці

en: untracked content,
uk: невідстежуваний контент,

en: unusable instruction sheet: '%s'
uk: непридатна інструкція: "%s"

en: unusable squash-onto
uk: непридатний squash-onto

en: unusable worktree destination '%s'
uk: непридатне місце призначення робочого дерева "%s"

en: up to date
uk: в актуальному стані

en: update <refname> not the one it points to
uk: оновити <назвау-посилання>, а не те, на яке воно вказує

en: update branches that point to commits that are being rebased
uk: оновити гілки, які вказують на коміти, що знаходяться в стані перебазування

en: update ignored files (default)
uk: оновити ігноровані файли (за замовчуванням)

en: update of config-file failed
uk: не вдалося оновити конфігураційний файл

en: update stat information in the index file
uk: оновити статистичну інформацію в індексному файлі

en: update the index with reused conflict resolution if possible
uk: оновити індекс з повторним використанням вирішення конфліктів, якщо це можливо

en: update the info files from scratch
uk: оновити інформаційні файли з чистого аркуша

en: update the reference to the value of the top reflog entry
uk: оновити посилання на значення верхнього запису журналу посилань

en: update tracked files
uk: оновити відстежувані файли

en: update working tree with merge result
uk: оновити робоче дерево результатом злиття

en: update-ref requires a fully qualified refname e.g. refs/heads/%s
uk: update-ref потребує повної назви посилання, наприклад, refs/heads/%s

en: update-refs file at '%s' is invalid
uk: файл update-refs за адресою "%s" є неприпустимим

en: update_ref failed for ref '%s': %s
uk: update_ref завершився невдало для посилання "%s": %s

en: updated %d path
     | updated %d paths
uk[0]: оновлено %d шлях
uk[1]: оновлено %d шляхи
uk[2]: оновлено %d шляхів

en: updating files failed
uk: не вдалося оновити файли

en: upstream
uk: першоджерельне сховище

en: upstream branch '%s' not stored as a remote-tracking branch
uk: висхідна гілка "%s" не збережена як віддалено відстежувана гілка

en: url contains a newline in its %s component: %s
uk: url містить новий рядок у %s компоненті: %s

en: url has no scheme: %s
uk: url не має схеми: %s

en: url where to clone the submodule from
uk: url адреса, звідки клонувати підмодуль

en: usage:
uk: використання:

en: usage: $dashless $USAGE
uk: використання: $dashless $USAGE

en: usage: %s
uk: використання: %s

en: usage: %s
uk: використання: %s

en: usage: %s%s
uk: використання: %s%s

en: use 'merge-base --fork-point' to refine upstream
uk: скористайтесь "merge-base --fork-point", щоб зазначиити першоджерельне сховище

en: use --reapply-cherry-picks to include skipped commits
uk: використовуйте --reapply-cherry-picks, щоб включити пропущені коміти

en: use --reference only while cloning
uk: використовуйте --reference тільки під час клонування

en: use .gitattributes only from the index
uk: використовувати .gitattributes тільки з індексу

en: use <file>'s contents as the final image
uk: використовувати вміст <файлу> як кінцевий образ

en: use <n> digits to display object names
uk: використовувати <n> цифр для відображення назв обʼєктів

en: use <n> ipc worker threads
uk: використовувати <н> потоків IPC працівника

en: use <n> worker threads
uk: використати <н> робочих потоків

en: use <name> instead of 'origin' to track upstream
uk: використовуйте <назва> замість "origin" для відстежування першоджерельного сховища

en: use <name> instead of the real target
uk: використовувати <назву> замість реальної цілі

en: use <name> instead of the real target branch
uk: використовувати <назва> замість реальної цільової гілки

en: use <regex> to decide what a word is
uk: скористайтесь <регвир>, щоб визначити, що це за слово

en: use <sfx> instead of '.patch'
uk: використати <суфікс> замість ".patch"

en: use <text> as start of message
uk: використовувати <текст> як початок допису

en: use IPv4 addresses only
uk: використовувати тільки IPv4 адреси

en: use IPv6 addresses only
uk: використовувати тільки IPv6 адреси

en: use OFS_DELTA objects
uk: використати OFS_DELTA обʼєкти

en: use Perl-compatible regular expressions
uk: використовувати Perl-сумісні регулярні вирази

en: use SHA-1 of submodule's remote tracking branch
uk: використовувати SHA-1 гілки віддаленого відстежування підмодуля

en: use [<prefix>] instead of [PATCH]
uk: використати [<префікс>] замість [PATCH]

en: use [PATCH n/m] even with a single patch
uk: використовуйте [PATCH n/m] навіть з однією латкою

en: use [PATCH] even with multiple patches
uk: використовуйте [PATCH] навіть з кількома латками

en: use [RFC PATCH] instead of [PATCH]
uk: використати [RFC PATCH] замість [PATCH]

en: use `diff.guitool` instead of `diff.tool`
uk: використовувати "diff.guitool" замість "diff.tool"

en: use a <path> for (--textconv | --filters); Not with 'batch'
uk: використати <шлях> для (--textconv | --filters); не з "batch"

en: use a bitmap index if available to speed up counting objects
uk: використовувати bitmap індекс, якщо він доступний, для прискорення підрахунку обʼєктів

en: use a diff3 based merge
uk: використовувати злиття на основі diff3

en: use a zealous diff3 based merge
uk: використовувати ретельне злиття на основі diff3

en: use another key to sign the tag
uk: використати інший ключ для підпису тегу

en: use any ref
uk: використати будь-яке посилання

en: use any tag, even unannotated
uk: використати будь-який тег, навіть неанотований

en: use apply strategies to rebase
uk: використовувати стратегії застосування для перебазування

en: use at most one of --auto and --schedule=<frequency>
uk: використовуйте щонайбільше одну з опцій --auto та --schedule=<частота>

en: use at most one of --reachable, --stdin-commits, or --stdin-packs
uk: використовувати щонайбільше один з --reachable, --stdin-commits або --stdin-packs

en: use atomic transaction to update references
uk: використати атомарну транзакцію для оновлення посилань

en: use autosquash formatted message to fixup or amend/reword specified commit
uk: використовувати допис у форматі autosquash для виправлення або зміни/редагування вказаного коміту

en: use autosquash formatted message to squash specified commit
uk: використовувати допис у форматі autosquash для зчавлювання вказаного коміту

en: use basic POSIX regular expressions (default)
uk: використовувати базові регулярні вирази POSIX (за замовчуванням)

en: use branch description from file
uk: використовувати опис гілки з файлу

en: use colored output
uk: використовувати кольоровий вивід

en: use commit stored in the index instead of the one stored in the submodule HEAD
uk: використати коміт, що зберігається в індексі, замість того, що зберігається в HEAD підмодуля

en: use current timestamp for author date
uk: використовувати поточну мітку часу для дати автора

en: use default prefixes a/ and b/
uk: використовувати префікси за замовчуванням a/ та b/

en: use empty blobs as rename source
uk: використовувати порожні blobs як джерело перейменування

en: use extended POSIX regular expressions
uk: використовувати розширені POSIX регулярні вирази

en: use full path names
uk: використовувати повні назви шляхів

en: use given config file
uk: використовувати наданий файл конфігурації

en: use global config file
uk: використовувати глобальний файл конфігурації

en: use headers in message's body
uk: використовувати заголовки в тілі повідомлення

en: use lowercase letters for 'assume unchanged' files
uk: використати малі літери для "вважати незмінними" файлів

en: use lowercase letters for 'fsmonitor clean' files
uk: використати малі літери для "fsmonitor clean" файлів

en: use mail map file
uk: використовувати файл відповідності поштових адрес

en: use merging strategies to rebase
uk: використовувати стратегії злиття для перебазування

en: use notes from <notes-ref>
uk: використовувати нотатки з <посилання-нотатки>

en: use object IDs instead of filenames
uk: використовувати ID обʼєктів замість назв файлів

en: use overlay mode
uk: використовувати режим накладення

en: use overlay mode (default)
uk: використовувати режим накладення (за замовчуванням)

en: use patterns in <file> instead of the current ones.
uk: використовувати шаблони з <file> замість поточних.

en: use per-worktree config file
uk: використовувати файл конфігурації робочого дерева

en: use repository config file
uk: використовувати файл конфігурації сховища

en: use revisions from <file> instead of calling git-rev-list
uk: використовувати ревізії з <файлу> замість виклику git-rev-list

en: use scissors
uk: використовувати ножиці

en: use simple diff colors
uk: використовувати прості кольори diff

en: use simple number sequence for output file names
uk: використати просту послідовність чисел для назв вихідних файлів

en: use specified template file
uk: використати зазначений файл шаблону

en: use stateless RPC protocol
uk: використовувати протокол RPC без збереження стану

en: use string equality when comparing values to 'value-pattern'
uk: використовувати рівність строк при порівнянні значень з "шаблон-значенням"

en: use symlinks in dir-diff mode
uk: використовувати символьні посилання у режимі dir-diff

en: use system config file
uk: використовувати файл конфігурації системи

en: use the 'checkout' update strategy (default)
uk: використати стратегію оновлення "checkout " (за замовчуванням)

en: use the 'merge' update strategy
uk: використати стратегію оновлення "merge"

en: use the 'rebase' update strategy
uk: використати стратегію оновлення "rebase"

en: use the 'reference' format to refer to commits
uk: використовувати "reference" формат для посилань на коміти

en: use the commit stored in the index instead of the submodule HEAD
uk: використати коміт, збережений в індексі, замість підмодуля HEAD

en: use the done feature to terminate the stream
uk: використовувати особливість done для завершення потоку

en: use the given merge strategy
uk: використати задану стратегію злиття

en: use the merge-base of upstream and branch as the current base
uk: використовувати базу злиття першоджерельного сховища та гілки як поточну базу

en: use the same output mode as git-annotate (Default: off)
uk: використовувати той самий режим виводу, що і git-annotate (за замовчуванням: off)

en: use the sparse reachability algorithm
uk: використовувати алгоритм розрідженої досяжності

en: use the specified diff tool
uk: використовувати вказаний diff засіб

en: use the stable patch-id algorithm
uk: використовувати стабільний алгоритм ідентифікатора латки

en: use the unstable patch-id algorithm
uk: використовувати нестабільний алгоритм ідентифікатора латки

en: use thin pack
uk: використовувати тонке пакування

en: use this format
uk: використати цей формат

en: use threads when searching for best delta matches
uk: використовувати потоки під час пошуку найкращих дельта збігів

en: use unmodified files as source to find copies
uk: використовувати незмінені файли як джерело для пошуку копій

en: used more bytes than were available
uk: використано більше байтів, ніж було доступно

en: user.signingKey needs to be set for ssh signing
uk: user.signingKey має бути налаштований для ssh підписання

en: using %s with stdin is not supported
uk: використання %s з stdin не підтримується

en: using '%s' as range-diff origin of current series
uk: використання "%s" як походження різниці діапазонів поточного ряду

en: using multiple --group options with stdin is not supported
uk: використання кількох --group опцій з stdin не підтримується

en: validation failed, cannot move working tree: %s
uk: валідація завершилася невдало, неможливо перемістити робоче дерево: %s

en: validation failed, cannot remove working tree: %s
uk: валідація завершилася невдало, неможливо видалити робоче дерево: %s

en: value
uk: значення

en: value '%s' of pattern has no '*'
uk: значення '%s' шаблону не містить '*'

en: value expected %s=
uk: очікувалось значення %s=

en: value is "true" or "false"
uk: значення "true" або "false"

en: value is --bool or --int
uk: значення --bool або --int

en: value is --bool or string
uk: значення --bool або string

en: value is a path (file or directory name)
uk: значення шлях (файл або назва директорії)

en: value is an expiry date
uk: значення - дата закінчення терміну дії

en: value is decimal number
uk: значення десяткове число

en: value is given this type
uk: тип значення

en: value of '%s' not bool or int: %d
uk: значення "%s" не є bool або int: %d

en: value of '%s' out of range: %d
uk: значення "%s" за межами діапазону: %d

en: value of uploadpack.blobpackfileuri must be of the form '<object-hash> <pack-hash> <uri>' (got '%s')
uk: значення uploadpack.blobpackfileuri повинно мати вигляд "<хеш-обʼєкта> <хеш-пакунка> <uri>" (отримано "%s")

en: verbose
uk: розгорнутий вивід

en: verify tags
uk: перевірити теги

en: verify that the named commit has a valid GPG signature
uk: перевіряти, чи має коміт дійсний GPG-підпис

en: version
uk: версія

en: view diff between HEAD and index
uk: переглянути різницю між HEAD та індексом

en: virtual repository '%s' is incompatible with fsmonitor
uk: віртуальне сховище "%s" несумісне з fsmonitor

en: wait for hEvent failed for '%s'
uk: очікування на hEvent не вдалося для "%s"

en: warn if changes introduce conflict markers or whitespace errors
uk: попереджати, якщо зміни призводять до появи конфліктних маркерів або помилок пробільних символів

en: warn when adding an embedded repository
uk: попереджувати при додаванні вбудованого сховища

en: warning in %s %s: %s
uk: попередження в %s %s: %s

en: warning:
uk: попередження:

en: warning: `/file` or `|pipe` redirection not supported: %s
uk: попередження: "/file" або "|pipe" перенаправлення не підтримуються: %s

en: warning: `:include:` not supported: %s
uk: попередження: ":include:" не підтримується: %s

en: warning: command update mode suggested for submodule '%s'
uk: попередження: запропоновано режим оновлення команд для підмодуля "%s"

en: warning: sendmail alias with quotes is not supported: %s
uk: попередження: sendmail псевдонім у лапках не підтримується: %s

en: warning: sendmail line is not recognized: %s
uk: попередження: рядок sendmail не розпізнано: %s

en: warning: tag input does not pass fsck: %s
uk: попередження: вхідний тег не пройшов fsck: %s

en: when
uk: коли

en: when cloning, create full working directory
uk: при клонуванні створювати повну робочу директорію

en: when creating files, prepend <string>
uk: при створенні файлів додавати <строку> напочатку

en: when run from subdir, exclude changes outside and show relative paths
uk: при запуску з піддиректорії не враховувати зміни ззовні та показувати відносні шляхи

en: when used with --rules-file interpret patterns as cone mode patterns
uk: при використанні з --rules-file інтерпретувати шаблони як шаблони конусного режиму

en: where the new submodule will be cloned to
uk: куди буде клоновано новий підмодуль

en: where to place the new trailer
uk: де розмістити новий причіп

en: whether the initial clone should follow the shallow recommendation
uk: чи повинен початковий клон слідувати неглибоким рекомендаціям

en: which tree-ish to check attributes at
uk: атрибути якого деревоподібного джерела перевіряти

en: which tree-ish to checkout from
uk: з якого деревоподібного джерела створювати

en: while expanding alias '%s': '%s'
uk: під час розгортання псевдоніма "%s": "%s"

en: while searching for:
    %.*s
uk: поки йде пошук:
    %.*s

en: whitespace before command: '%s'
uk: пробільний символ перед командою: "%s"

en: will not add file alias '%s' ('%s' already exists in index)
uk: не додаємо псевдонім файлу "%s" ("%s" вже існує в індексі)

en: with --batch[-check]: ignores stdin, batches all known objects
uk: з --batch[-check]: ігнорує stdin, групує всі відомі об’єкти

en: with --cruft, expire objects older than this
uk: з --cruft видалити обʼєкти, старіші за цей термін

en: with --cruft, limit the size of new cruft packs
uk: з --cruft, обмежити розмір нових марних пакунків

en: with --get, use default value when missing entry
uk: з --get використовувати значення за замовчуванням, якщо запис відсутній

en: with --pathspec-from-file, pathspec elements are separated with NUL character
uk: за допомогою --pathspec-from-file елементи визначника шляху відокремлюються символом NUL

en: with --stdin: input lines are terminated by null bytes
uk: з --stdin: вхідні рядки завершуються нульовими байтами

en: with -A, do not loosen objects older than this
uk: з -A, не послабляти обʼєкти, старіші за це значення

en: with -a, repack unreachable objects
uk: з -a, перепакувати недоступні обʼєкти

en: work on the current change (see also: git help everyday)
uk: працювати над поточними змінами (дивіться також: git help everyday)

en: working tree '%s' already exists.
uk: робоче дерево "%s" вже існує.

en: working tree file has been left.
uk: файл робочого дерева було залишено.

en: working trees containing submodules cannot be moved or removed
uk: робочі дерева, що містять підмодулі, не можуть бути переміщені або видалені

en: worktree and untracked commit have duplicate entries: %s
uk: робоче дерево та невідстежуваний коміт мають дубльовані записи: %s

en: would clobber existing tag
uk: зруйнує існуючий тег

en: write a bitmap index if possible
uk: записати bitmap індекс, якщо це можливо

en: write a bitmap index together with the pack index
uk: записати bitmap індекс разом з індексом пакунка

en: write a multi-pack index of the resulting packs
uk: записати multi-pack-index результуючих пакунків

en: write bitmap index
uk: записати bitmap індекс

en: write dangling objects in .git/lost-found
uk: записувати висячі об’єкти в .git/lost-found

en: write failure on standard output
uk: помилка запису в стандартний вивід

en: write fetched references to the FETCH_HEAD file
uk: записувати отримані посилання у файл FETCH_HEAD

en: write index in this format
uk: записати індекс у цьому форматі

en: write multi-pack bitmap
uk: записати multi-pack bitmap

en: write multi-pack index containing only given indexes
uk: записати multi-pack індекс, що містить лише задані індекси

en: write out the index even if is not flagged as changed
uk: записати індекс, навіть якщо він не позначений як змінений

en: write resulting index to <file>
uk: записати отриманий індекс у <файл>

en: write stream object %ld != %llu
uk: запис обʼєкта потока %ld != %llu

en: write stream object %ld != %lu
uk: запис обʼєкта потока %ld != %lu

en: write the archive to this file
uk: записати архів до цього файлу

en: write the commit-graph after fetching
uk: записати коміт-граф після отримання

en: write the content to temporary files
uk: записати вміст у тимчасові файли

en: write the object into the object database
uk: записати об’єкт до бази даних об’єктів

en: write the pack index file in the specified idx format version
uk: записати індексний файл пакунка у вказаній версії idx формату

en: write tree object for a subdirectory <prefix>
uk: записати обʼєкт дерева для піддиректорії <префікс>

en: write(%s) failed
uk: write(%s) завершився невдало

en: write_reuse_object: could not locate %s, expected at offset %llu in pack %s
uk: write_reuse_object: не вдалося знайти %s, очікуваний зі зміщенням %llu у пакунку %s

en: write_reuse_object: could not locate %s, expected at offset %lu in pack %s
uk: write_reuse_object: не вдалося знайти %s, очікуваний зі зміщенням %lu у пакунку %s

en: writing '%s' failed
uk: запис "%s" завершився невдало

en: writing config blobs is not supported
uk: запис blob конфігурації не підтримується

en: writing fake root commit
uk: написання підробленого кореневого коміту

en: writing squash-onto
uk: запис squash-onto

en: writing to stdin is not supported
uk: запис до stdin не підтримується

en: wrong number of arguments, should be %d
uk: невірна кількість аргументів, має бути %d

en: wrong number of arguments, should be from %d to %d
uk: невірна кількість аргументів, має бути від %d до %d

en: wrong object type in link
uk: невірний тип об’єкта в посиланні

en: wrote %u objects while expecting %u
uk: записано %u обʼєкти при очікуванні %u

en: y - apply this hunk to index
    n - do not apply this hunk to index
    q - quit; do not apply this hunk or any of the remaining ones
    a - apply this hunk and all later hunks in the file
    d - do not apply this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - застосувати цей шматок до індексу
    n - не застосовувати цей шматок до індексу
    q - вийти; не застосовувати ні цей шматок, ні решту
    a - застосувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не застосовувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - apply this hunk to index and worktree
    n - do not apply this hunk to index and worktree
    q - quit; do not apply this hunk or any of the remaining ones
    a - apply this hunk and all later hunks in the file
    d - do not apply this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - застосувати цей шматок до індексу та робочого дерева
    n - не застосовувати цей шматок до індексу та робочого дерева
    q - вийти; не застосовувати ні цей шматок, ні решту
    a - застосувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не застосовувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - apply this hunk to worktree
    n - do not apply this hunk to worktree
    q - quit; do not apply this hunk or any of the remaining ones
    a - apply this hunk and all later hunks in the file
    d - do not apply this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - застосувати цей шматок до робочого дерева
    n - не застосовувати цей шматок до робочого дерева
    q - вийти; не застосовувати ні цей шматок, ні решту
    a - застосувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не застосовувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - discard this hunk from index and worktree
    n - do not discard this hunk from index and worktree
    q - quit; do not discard this hunk or any of the remaining ones
    a - discard this hunk and all later hunks in the file
    d - do not discard this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - відкинути цей шматок з індексу та робочого дерева
    n - не відкидати цей шматок з індексу та робочого дерева
    q - вийти; не відкидати ні цей шматок, ні решту
    a - відкинути цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не відкидати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - discard this hunk from worktree
    n - do not discard this hunk from worktree
    q - quit; do not discard this hunk or any of the remaining ones
    a - discard this hunk and all later hunks in the file
    d - do not discard this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - відкинути цей шматок з робочого дерева
    n - не відкидати цей шматок з робочого дерева
    q - вийти; не відкидати ні цей шматок, ні решту
    a - відкинути цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не відкидати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - stage this hunk
    n - do not stage this hunk
    q - quit; do not stage this hunk or any of the remaining ones
    a - stage this hunk and all later hunks in the file
    d - do not stage this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - індексувати цей шматок
    n - не індексувати цей шматок
    q - вийти; не індексувати ні цей шматок, ні решту
    a - індексувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не індексувати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - stash this hunk
    n - do not stash this hunk
    q - quit; do not stash this hunk or any of the remaining ones
    a - stash this hunk and all later hunks in the file
    d - do not stash this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - сховати цей шматок
    n - не ховати цей шматок
    q - вийти; не ховати ні цей шматок, ні решту
    a - сховати цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не ховати цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: y - unstage this hunk
    n - do not unstage this hunk
    q - quit; do not unstage this hunk or any of the remaining ones
    a - unstage this hunk and all later hunks in the file
    d - do not unstage this hunk or any of the later hunks in the file
uk: y - прибрати з індексу цей шматок
    n - не прибирати з індексу цей шматок
    q - вийти; не прибирати з індексу ні цей шматок, ні решту
    a - прибрати з індексу цей шматок і всі наступні шматки у файлі
    d - не прибирати з індексу цей шматок і всі наступні шматки у файлі

en: you are switching branch while bisecting
uk: ви переключаєте гілку під час бісекції

en: you have staged changes in your working tree
    If these changes are meant to be squashed into the previous commit, run:
    
      git commit --amend %s
    
    If they are meant to go into a new commit, run:
    
      git commit %s
    
    In both cases, once you're done, continue with:
    
      git rebase --continue
uk: ви маєте індексовані зміни у вашому робочому дереві
    Якщо ці зміни мають бути стиснуті у попередній коміт, запустіть:
    
      git commit --amend %s
    
    Якщо вони мають потрапити до нового коміту, виконайте:
    
      git commit %s
    
    В обох випадках, як тільки ви закінчите, продовжуйте за допомогою:
    
      git rebase --continue

en: you may want to cleanup or recover these.
uk: можливо, ви захочете очистити або відновити їх.

en: you may want to set your %s variable to at least %d and retry the command.
uk: можливо, вам слід встановити значення змінної %s принаймні у %d і повторити команду.

en: you must specify a directory
uk: необхідно вказати директорію

en: you must specify exactly one commit to test
uk: ви маєте вказати лишень один коміт для тестування

en: you must specify path(s) to restore
uk: необхідно вказати шлях(и) для відновлення

en: you need to resolve your current index first
uk: спочатку потрібно розібратись з вашим поточним індексом

en: you need to specify a tag name
uk: потрібно вказати назву тегу

en: your current branch '%s' does not have any commits yet
uk: ваша поточна гілка "%s" ще не має жодних комітів

en: your current branch appears to be broken
uk: ваша поточна гілка виглядає пошкодженою

en: your index file is unmerged.
uk: ваш індексний файл не злитий.

en: your local changes would be overwritten by %s.
uk: ваші локальні зміни будуть перезаписані %s.

en: your sparse-checkout file may have issues: pattern '%s' is repeated
uk: ваш файл розрідженого переходу може мати певні проблеми: шаблон "%s" повторюється
