libvirt 6.0.0 - en to nl translation catalogue (2089 entries)

en: 
      (specify help <command> for details about the command)
nl: 
      (specificeer help <commando> voor details over het commando)

en: 
      (specify help <group> for details about the commands in the group)
nl: 
      (specificeer help <groep> voor details over de commando's in de groep)

en: 
      DESCRIPTION
nl: 
      BESCHRIJVING

en: 
      OPTIONS
nl: 
      OPTIES

en: 
      SYNOPSIS
nl: 
      OVERZICHT

en: 
    (Time: %1$.3f ms)
nl: 
    (Tijd: %1$.3f ms)

en:   NAME
nl:   NAAM

en:  %1$s (help keyword '%2$s')
nl:  %1$s (hulp sleutelwoord '%2$s')

en:  %1$s (help keyword '%2$s'):
nl:  %1$s (hulp sleutelwoord '%2$s'):

en:  Miscellaneous:
nl:  Diversen:

en:  Networking:
nl:  Netwerk:

en:  Storage:
nl:  Opslag:

en: %1$s harddisk '%2$s' has unsupported cache mode '%3$s'
nl: %1$s harde schijf '%2$s' heeft niet-ondersteunde cache mode '%3$s'

en: %1$s has illegal value %2$s
nl: %1$s heeft ongeldige waarde %2$s

en: %1$s is missing 'type' property
nl: %1$s mist 'type' eigenschap

en: %1$s not implemented on Win32
nl: %1$s niet geïmplementeerd op Win32

en: %1$s: error: %2$s%3$c
nl: %1$s: fout: %2$s%3$c

en: %1$s: error: %2$s. Check /var/log/messages or run without --daemon for more info.
nl: %1$s: fout: %2$s. Controleer /var/log/messages of draai zonder --daemon voor meer info.

en: %1$s: failed to read temporary file: %2$s
nl: %1$s: tijdelijk bestand lezen mislukte: %2$s

en: %1$s: failed to write log file: %2$s
nl: %1$s: schrijven naar log bestand mislukte: %2$s

en: %1$s: initialization failed
nl: %1$s: initialisatie mislukte

en: %1$s: temporary filename contains shell meta or other unacceptable characters (is $TMPDIR wrong?)
nl: %1$s: tijdelijke bestandsnaam bevat shell meta of andere onacceptabele karakters (is $TMPDIR verkeerd?)

en: %1$s: warning: %2$s%3$c
nl: %1$s: waarschuwing: %2$s%3$c

en: '%1$s' does not exist
nl: '%1$s' bestaat niet

en: '%1$s' file does not fit in memory
nl: '%1$s' bestand past niet in geheugen

en: (none)
nl: (geen)

en: (re)connect to hypervisor
nl: (her)verbinden met hypervisor

en: --%1$s <number>
nl: --%1$s <nummer>

en: --%1$s <string>
nl: --%1$s <tekenreeks>

en: <uuid> does not match secret file name '%1$s'
nl: <uuid> komt niet overeen met geheime bestandsnaam '%1$s'

en: Aborts the currently running domain job
nl: Breekt de momenteel draaiende taak af

en: Active %1$s devices on bus with %2$s, not doing bus reset
nl: Actieve %1$s apparaten op bus met %2$s, bus reset wordt niet uitgevoerd

en: Active:
nl: Actief:

en: Allocation
nl: Toewijzing

en: Allocation:
nl: Toewijzing:

en: An error occurred, but the cause is unknown
nl: Een fout is opgetreden, maar de oorzaak is onbekend

en: Ancestor model %1$s not found for CPU model %2$s
nl: Voorouder model %1$s niet gevonden voor CPU model %2$s

en: AnyType is missing 'type' property
nl: AnyType mist 'type' eigenscap

en: Attach device from an XML <file>.
nl: Apparaat vanuit een XML <bestand> aankoppelen.

en: Attach new disk device.
nl: Nieuw schijf apparaat aankoppelen.

en: Attach new network interface.
nl: Koppel nieuwe netwerk interface aan.

en: Autostart
nl: Automatisch starten

en: Autostart:
nl: Automatisch starten:

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Available:
nl: Beschikbaar:

en: Bit 29 (Long Mode) of HostSystem property 'hardware.cpuFeature[].edx' with value '%1$s' has unexpected value '%2$c', expecting '0' or '1'
nl: Bit 29 (Long Mode) van HostSystem eigenschap 'hardware.cpuFeature[].edx' met waarde '%1$s' heeft onverwachte waarde '%2$c', '0' of '1' wordt verwacht

en: Block I/O tuning is not available on this host
nl: Block I/O tuning is op deze host niet beschikbaar

en: Bounded
nl: Gebonden

en: Bridge generation exceeded max id %1$d
nl: Brug generatie overschreed max id %1$d

en: Bridge:
nl: Brug:

en: Buffer too small for MAC address
nl: Buffer te klein voor MAC adres

en: Buffer too small for uint16 type
nl: Buffer te klein voor uint16 type

en: Buffer too small for uint8 type
nl: Buffer te klein voor uint8 type

en: Build a given pool.
nl: Bouw een bepaalde pool.

en: CPU Affinity:
nl: CPU affiniteit:

en: CPU Model %1$s too long for destination
nl: CPU model %1$s is te lang voor bestemming

en: CPU described in %1$s is identical to host CPU
nl: CPU beschreven in %1$s is identiek met host CPU

en: CPU described in %1$s is incompatible with host CPU
nl: CPU beschreven in %1$s is niet compatibel met host CPU

en: CPU feature %1$s already defined
nl: CPU eigenschap %1$s is al gedefinieerd

en: CPU frequency:
nl: CPU frequentie:

en: CPU time:
nl: CPU tijd:

en: CPU vendor %1$s already defined
nl: CPU leverancier %1$s is al gedefinieerd

en: CPU vendor %1$s not found
nl: CPU leverancier %1$s niet gevonden

en: CPU vendor %1$s of model %2$s differs from vendor %3$s
nl: CPU leverancier %1$s van model %2$s verschilt van leverancier %3$s

en: CPU vendor specified without CPU model
nl: CPU leverancier gespecificeerd zonder CPU model

en: CPU vendors do not match
nl: CPU leveranciers komen niet overeen

en: CPU(s):
nl: CPU('s):

en: CPUs are incompatible
nl: CPU's zijn incompatibel

en: Call to %1$s for unexpected type '%2$s'
nl: Aanroep naar %1$s voor onverwacht type '%2$s'

en: Call to '%1$s' returned a list, expecting exactly one item
nl: Aanroep naar '%1$s' gaf een lijst terug, verwachte exact een item

en: Call to '%1$s' returned an empty result, expecting a non-empty result
nl: Aanroep naar '%1$s' gaf een leeg resultaat terug, verwacht een niet-leeg resultaat

en: Call to '%1$s' returned something, expecting an empty result
nl: Aanroep naar '%1$s' gaf iets terug, verwacht een leeg resultaat

en: Calling %1$s from '%2$s' failed
nl: Aanroepen van %1$s vanuit '%2$s' mislukte

en: Cannot convert socket address to string: %1$s
nl: Kan socket adres niet naar tekenreeks converteren: %1$s

en: Cannot create /dev/pts
nl: Kan /dev/pts niet aanmaken

en: Cannot create autostart directory %1$s
nl: Kan autostart map %1$s niet aanmaken

en: Cannot create log directory '%1$s'
nl: Kan log map '%1$s' niet aanmaken

en: Cannot deactivate storage pool autostart
nl: Kan opslag pool autostart niet de-activeren

en: Cannot enable general autostart option without affecting other domains
nl: Kan algemene autostart optie niet aanzetten zonder andere domeinen te beïnvloeden

en: Cannot extract running %1$s hypervisor version
nl: Kan versie van draaiende %1$s hypervisor niet extraheren

en: Cannot find '%1$s' in path
nl: Kan '%1$s' niet vinden in pad

en: Cannot find suitable CPU model for given data
nl: Kan geen geschikt CPU model vinden voor gegeven data

en: Cannot find suitable emulator for %1$s
nl: Kan geen geschikte emulator voor %1$s vinden

en: Cannot parse <address> 'port' attribute
nl: Kan <adres> 'port' attribuut niet ontleden

en: Cannot parse MAC address '%1$s' in network '%2$s'
nl: Kan MAC adres '%1$s' in netwerk '%2$s' niet ontleden

en: Cannot parse socket address '%1$s': %2$s
nl: Kan socket adres '%1$s' niet oplossen: %2$s

en: Cannot read cputime for domain
nl: Kan cputime voor domein niet lezen

en: Cannot set autostart for transient domain
nl: Kan autostart niet instellen voor overgang domein

en: Cannot set memory higher than max memory
nl: Kan geheugen niet hoger dan max memory instellen

en: Cannot undefine transient domain
nl: Kan overgang domeinn niet on-definiëren

en: Cannot unshare mount namespace
nl: Kan deling van aankoppel naam ruimte niet opheffen

en: Capacity
nl: Capaciteit

en: Capacity:
nl: Capaciteit:

en: Change the current directory.
nl: Verander de huidige map.

en: Change the current memory allocation in the guest domain.
nl: De huidige geheugen toewijzing in het gast domein aanpassen.

en: Change the maximum memory allocation limit in the guest domain.
nl: De maximale limiet voor geheugen toewijzing in het gast domein aanpassen.

en: Change the number of virtual CPUs in the guest domain.
nl: Verander het aantal virtuele CPU's in het gast domein.

en: Compiled with support for:
nl: Gecompileerd met ondersteuning voor:

en: Compute baseline CPU for a set of given CPUs.
nl: Bereken baseline CPU voor een set van gegeven CPU's.

en: Config entry '%1$s' must represent a boolean value (true|false)
nl: Configuratie ingang '%1$s' met een booleaanse waarde representeren (true|false)

en: Config entry '%1$s' must represent an integer value
nl: Configuratie ingang '%1$s' moet een gehele waarde hebben

en: Configure a domain to be automatically started at boot.
nl: Een domein configureren om automatisch te starten tijdens het opstarten van het systeem.

en: Configure a network to be automatically started at boot.
nl: Configureer een netwerk om automatisch te starten tijden het opstarten.

en: Configure a pool to be automatically started at boot.
nl: Een pool configureren om automatisch te starten tijdens het opstarten.

en: Connect the virtual serial console for the guest
nl: Verbindt met de virtuele seriële console voor de gast

en: Connect to local hypervisor. This is built-in command after shell start up.
nl: Verbindt met locale hypervisor. Dit is een ingebouwd commando na het opstarten van de shell.

en: Container ID is not specified
nl: Container ID is niet gedefinieerd

en: Container is not defined
nl: Container is niet gedefinieerd

en: Controllers must use the 'ccid' address type
nl: Controllers moeten het 'ccid' adres type gebruiken

en: Convert domain XML config to a native guest configuration format.
nl: Converteer domein XML config naar een native gast configuratie formaat.

en: Convert domain XML to native config
nl: converteer domein XML naar native config

en: Convert native config to domain XML
nl: Converteer native config naar domein XML

en: Convert native guest configuration format to domain XML format.
nl: Converteer native gast configuratie formaat naar domein XML formaat.

en: Core dump a domain.
nl: Core dump een domein.

en: Core(s) per socket:
nl: Kern(en) per socket:

en: Could not assign address to disk '%1$s'
nl: Kon geen adres aan schijf '%1$s' toewijzen

en: Could not build CURL header list
nl: Kan CURL koptekst lijst niet bouwen

en: Could not change memory parameters: %1$s
nl: Kan geheugen parameters niet wijzigen: %1$s

en: Could not change scheduler parameters: %1$s
nl: Kan scheduler parameters niet wijzigen: %1$s

en: Could not configure network
nl: Kon geen netwerk configureren

en: Could not convert domain name to VEID
nl: Kon domein naam niet converteren naar VEID

en: Could not convert from %1$s to UTF-8 encoding
nl: Kon %1$s niet converteren naar UTF-8 codering

en: Could not copy an XML node
nl: Kon niet naar een XML node kopiëren

en: Could not copy default config
nl: Kon standaard config niet kopiëren

en: Could not copy volume: %1$s
nl: Kon volume niet kopiëren: %1$s

en: Could not create snapshot: %1$s
nl: Kan geen snapshot maken: %1$s

en: Could not create volume: %1$s
nl: Kon volume niet aanmaken: %1$s

en: Could not define domain: %1$s
nl: Kan domein niet definiëren: %1$s

en: Could not delete snapshot '%1$s': %2$s
nl: Kan snapshot '%1$s' niet verwijderen: %2$s

en: Could not delete volume: %1$s
nl: Kon volume niet verwijderen: %1$s

en: Could not destroy domain: %1$s
nl: Kan domein niet vernietigen: %1$s

en: Could not dlsym %1$s from '%2$s': %3$s
nl: Kon niet dlsym %1$s van '%2$s': %3$s

en: Could not extract vzctl version
nl: Kon vzctl versie niet extraheren

en: Could not find 'active' element
nl: Kan geen 'active' element vinden

en: Could not find <name>
nl: Kon <name> niet vinden

en: Could not find <uuid>
nl: Kon <uuid> niet vinden

en: Could not find datastore containing absolute path '%1$s'
nl: Kon data opslag met absolute pad '%1$s' niet vinden

en: Could not find datastore with name '%1$s'
nl: Kon data opslag met naam '%1$s' niet vinden

en: Could not find domain snapshot with internal name '%1$s'
nl: Kon geen domein snapshot met interne naam '%1$s' vinden

en: Could not find domain with UUID '%1$s'
nl: Kon domein met UUID '%1$s' niet vinden

en: Could not find domain with name '%1$s'
nl: Kon domein met naam '%1$s' niet vinden

en: Could not find matching device
nl: Kon geen overeenkomend apparaat vinden

en: Could not find parent device for '%1$s'
nl: Kan ouder apparaat voor '%1$s' niet vinden

en: Could not find snapshot with name '%1$s'
nl: Kon geen snapshot met naam '%1$s' vinden

en: Could not format channel target type
nl: Kan kanaal doel type niet formatteren

en: Could not generate eth name for container
nl: Kon geen eth naam voor container genereren

en: Could not generate veth name
nl: Kon geen veth naam genereren

en: Could not get UUID of virtual machine
nl: Kon UUID van virtuele machine niet krijgen

en: Could not get access to ACL tech driver '%1$s'
nl: Kon geen toegang krijgen tot ACL tech driver '%1$s'

en: Could not get current time
nl: Kan huidige tijd niet krijgen

en: Could not get name of virtual machine
nl: Kon naam van virtuele machine niet krijgen

en: Could not initialize CURL
nl: Kan CURL niet initialiseren

en: Could not initialize CURL mutex
nl: Kan CURL mutex niet initialiseren

en: Could not lookup '%1$s' from '%2$s'
nl: Kon '%1$s' niet opzoeken in '%2$s'

en: Could not lookup '%1$s' list from '%2$s'
nl: Kon '%1$s' lijst niet opzoeken in '%2$s'

en: Could not lookup controller model for '%1$s'
nl: Kom controller model voor '%1$s' niet opzoeken

en: Could not lookup datastore host mount
nl: Kon data opslag host aankoppeling niet opzoeken

en: Could not lookup root snapshot list
nl: Kon root snapshot lijst niet doorkijken

en: Could not migrate domain, migration task finished with an error: %1$s
nl: Kan domein niet migreren, migratie taak eindigde met een fout: %1$s

en: Could not migrate domain, validation reported a problem
nl: Kan domein niet migreren, validatie rapporteert een probleem

en: Could not migrate domain, validation reported a problem: %1$s
nl: Kan domein niet migreren, validatie rapporteert een probleem: %1$s

en: Could not open '%1$s' to trigger host scan
nl: Kon '%1$s' niet openen om host scan te activeren

en: Could not open /proc/net/dev
nl: Kan /proc/net/dev niet openen

en: Could not parse UUID from '%1$s'
nl: Kon UUID niet ontleden uit '%1$s'

en: Could not parse UUID from string '%1$s'
nl: Kan UUID niet ontleden uit tekenreeks '%1$s'

en: Could not parse VPS ID %1$s
nl: Kon VPS ID %1$s niet ontleden

en: Could not parse positive integer from '%1$s'
nl: Kon geen positief geheel getal ontleden uit '%1$s'

en: Could not parse usb file %1$s
nl: Kan usb bestand %1$s niet ontleden

en: Could not parse valid disk index from '%1$s'
nl: Kon geen geldige schijf index ontleden uit '%1$s'

en: Could not read 'IP_ADDRESS' from config for container %1$d
nl: Kon 'IP_ADDRESS' niet lezen uit config voor container %1$d

en: Could not read 'NETIF' from config for container %1$d
nl: Kon 'NETIF' niet lezen uit config voor container %1$d

en: Could not read 'OSTEMPLATE' from config for container %1$d
nl: Kon 'OSTEMPLATE' niet lezen uit config voor container %1$d

en: Could not read 'VE_PRIVATE' from config for container %1$d
nl: Kon 'VE_PRIVATE' niet lezen uit config voor container %1$d

en: Could not read config for container %1$d
nl: Kon config niet lezen voor container %1$d

en: Could not read container config
nl: Kon container config niet lezen

en: Could not resume domain: %1$s
nl: Kan domein niet hervatten: %1$s

en: Could not retrieve pool information
nl: Kon pool informatie niet ophalen

en: Could not retrieve resource pool
nl: Kon hulpbronnen pool niet verkrijgen

en: Could not retrieve the AutoStartDefaults object
nl: Kan het AutoStartDefaults object niet verkrijgen

en: Could not revert to snapshot '%1$s': %2$s
nl: Kan niet overgaan naar snapshot '%1$s': %2$s

en: Could not search in datastore '%1$s': %2$s
nl: Kon niet zoeken in data opslag '%1$s': %2$s

en: Could not set UUID
nl: Kon UUID niet instellen

en: Could not set limit to %1$lld MHz, expecting positive value or -1 (unlimited)
nl: Kan limiet niet instellen op % lld MHz, verwacht een positieve waarde of -1 (onbeperkt)

en: Could not set max-memory to %1$lu kilobytes: %2$s
nl: Kon max-memory niet instellen op %1$lu kilobytes: %2$s

en: Could not set memory size
nl: Kon geheugen grootte niet instellen

en: Could not set memory to %1$lu kilobytes: %2$s
nl: Kon memory niet instellen op %1$lu kilobytes: %2$s

en: Could not set number of virtual CPUs to %1$d: %2$s
nl: Kan aantal virtuele CPU's niet instellen op %1$d: %2$s

en: Could not set reservation to %1$lld MHz, expecting positive value
nl: Kan reservering niet instellen op %1$lld MHz, verwacht een positieve waarde

en: Could not set shares to %1$d, expecting positive value or -1 (low), -2 (normal) or -3 (high)
nl: Kan delingen niet instellen op %1$d, verwacht psitieve waarde of -1 (laag), -2 (normaal) or -3 (hoog)

en: Could not set the source dir for the filesystem
nl: Kon de bron map voor het bestandssysteem niet instellen

en: Could not start domain: %1$s
nl: Kon domein niet starten: %1$s

en: Could not suspend domain: %1$s
nl: Kan domein niet opschorten: %1$s

en: Could not verify disk address
nl: Kan schijf adres niet verifiëren

en: Could not wipe volume: %1$s
nl: Kon volume niet schoonmaken: %1$s

en: Couldn't read volume target path '%1$s'
nl: Kon volume doel pad '%1$s' niet lezen

en: Create a device on the node.  Note that this command creates devices on the physical host that can then be assigned to a virtual machine.
nl: Maak een apparaat aan op de node.  Merk op dat dit commando apparaten op de fysieke host aanmaakt die daarna toegekend kunnen worden aan een virtuele machine.

en: Create a domain.
nl: Een domein aanmaken

en: Create a network.
nl: Maak een netwerk aan.

en: Create a pool.
nl: Maak een pool aan.

en: Create a vol from an existing volume.
nl: Maak een volume aan van een bestaande volume.

en: Create a vol.
nl: Maak een volume aan.

en: Creating non-file volumes is not supported
nl: Aanmaken van niet-bestand volumes wordt niet ondersteund

en: Creation Time
nl: Aanmaak tijd

en: Creation of %1$s volumes is not supported
nl: Aanmaken van %1$s volumes wordt niet ondersteund

en: Data processed:
nl: Verwerkte data:

en: Data remaining:
nl: Resterende data:

en: Data total:
nl: Totale data:

en: Datastore has unexpected type '%1$s'
nl: data opslag heeft onverwacht type '%1$s'

en: Datastore path '%1$s' doesn't have expected format '[<datastore>] <path>'
nl: data opslag pad '%1$s' heeft niet verwacht formaat '[<data opslag>] <pad>'

en: Datastore path '%1$s' doesn't reference a file
nl: data opslag pad '%1$s' refereert niet naar een bestand

en: DatastoreInfo has unexpected type
nl: data opslagInfo heeft onverwacht type

en: Define a domain.
nl: Definieer een domein.

en: Define a new network filter or update an existing one.
nl: Definieer een nieuw netwerk filter of vernieuw een bestaande.

en: Define a pool.
nl: Definieer een pool.

en: Define or modify a secret.
nl: Definieer of wijzig een geheim.

en: Delete a domain snapshot
nl: Verwijder een domein snapsot

en: Delete a given pool.
nl: Verwijder een bepaalde pool.

en: Delete a given vol.
nl: Verwijder een bepaalde volume.

en: Destination libvirt does not support peer-to-peer migration protocol
nl: Bestemming libvirt ondersteunt geen peer-to-peer migratie protocol

en: Destroyed node device '%1$s'
nl: Node apparaat '%1$s' is vernietigd

en: Detach device from an XML <file>
nl: Apparaat vanuit een XML <bestand> loskoppelen

en: Detach disk device.
nl: Schijf apparaat loskoppelen.

en: Detach network interface.
nl: Koppel netwerk interface los.

en: Device %1$s is already in use
nl: Apparaat %1$s is al in gebruik

en: Device %1$s is behind a switch lacking ACS and cannot be assigned
nl: Apparaat %1$s is achter een schakelaar welke ACS ontbreekt en kan niet worden toegewezen

en: Device %1$s not found: could not access %2$s
nl: Apparaat %1$s niet gevonden: kreeg geen toegang tot %2$s

en: Device %1$s re-attached
nl: Apparaat %1$s is vastgekoppeld

en: Device %1$s reset
nl: Apparaat %1$s is hersteld

en: Device attached successfully
nl: Apparaat is goed aangesloten

en: Device detached successfully
nl: Apparaat is goed losgekoppeld

en: Device is not a fibre channel HBA
nl: Apparaat is geen fibre channel HBA

en: Device updated successfully
nl: Apparaat met succes vernieuwd

en: Disabled
nl: Uitgezet

en: Disk address %1$d:%2$d:%3$d doesn't match target device '%4$s'
nl: Schijf adres %1$d:%2$d:%3$d komt niet overeen met doel apparaat '%4$s'

en: Disk attached successfully
nl: Schijf met succes aangekoppeld

en: Disk detached successfully
nl: Schijf met succes losgekoppeld

en: Disk device '%1$s' does not support snapshotting
nl: Schijf apparaat '%1$s' heeft geen ondersteuning voor snashots

en: Disks on SCSI controller %1$d have inconsistent controller models, cannot autodetect model
nl: Schijven op SCSI controller %1$d hebben inconsistente controller modellen, geen autodetect voor dit model

en: Display the system version information.
nl: Laat de systeem versie informatie zien

en: Domain %1$s didn't show up
nl: Domein %1$s kwam niet opdagen

en: Domain '%1$s' is already running
nl: Domein '%1$s' is al actief

en: Domain '%1$s' sysinfo are not available
nl: Domein '%1$s' sysinfo is niet beschikbaar

en: Domain XML doesn't contain any disks, cannot deduce datastore and path for VMX file
nl: Domein XML bevat geen enkele schijf, kan data opslag en pad voor VMX bestand niet afleiden

en: Domain XML doesn't contain any file-based harddisks, cannot deduce datastore and path for VMX file
nl: Domein XML bevat geen enkele bestand-gebaseerde harde schijf, kan data opslag en pad voor VMX bestand niet afleiden

en: Domain already exists, editing existing domains is not supported yet
nl: Domein bestaat al, het bewerken van bestaande domeinen wordt nog niet ondersteund

en: Domain has no current snapshot
nl: Domein heeft geen actuele snapshot

en: Domain is already active
nl: Domein is al actief

en: Domain is already running
nl: Domein draait al

en: Domain is not powered off
nl: Domein is niet uitgeschakeld

en: Domain is not powered on
nl: Domein is niet ingeschakeld

en: Domain is not running
nl: Domein draait niet

en: Domain is not suspended
nl: Domein wordt niet onderbroken

en: Domain is not suspended or powered off
nl: Domein is niet onderbroken of uitgeschakeld

en: Domain name contains invalid escape sequence
nl: Domein naam bevat een ongeldige escape reeks

en: Domain not found
nl: Domein niet gevonden

en: Domain not found: %1$s
nl: Domein niet gevonden: %1$s

en: Domain restored from %1$s
nl: Domein herstelt van %1$s

en: Domain snapshot %1$s created
nl: Domein snapshot %1$s is aangemaakt

en: Domain snapshot not found
nl: Domein snapshot niet gevonden

en: Domain snapshot not found: %1$s
nl: Domein snapshot niet gevonden: %1$s

en: Driver state initialization failed
nl: Driver toestand initialisatie mislukte

en: Dump XML for a domain snapshot
nl: Dump XML voor een domein snapshot

en: Dump failed
nl: Dump mislukte

en: EOF notify callback must be supplied
nl: EOF bericht callback moet geleverd worden

en: Edit the XML configuration for a domain.
nl: Bewerk de XML configuratie voor een domein.

en: Edit the XML configuration for a network filter.
nl: Bewerk de XML configuratie van een netwerk filter.

en: Edit the XML configuration for a network.
nl: Bewerk de XML configuratie van een netwerk.

en: Edit the XML configuration for a physical host interface.
nl: Bewerk de XML configuratie voor een fysieke host interface.

en: Edit the XML configuration for a storage pool.
nl: Bewerk de XML configuratie voor een opslag pool.

en: Enabled
nl: Aangezet

en: Ensure data previously on a volume is not accessible to future reads
nl: Zorg ervoor dat eerdere data op een volume niet toegankelijk is voor lezen in de toekomst

en: Enter %1$s's password for %2$s
nl: Vul wachtwoord van %1$s in voor %2$s

en: Enter username for %1$s
nl: Vul gebruikersnaam in voor %1$s

en: Enter username for %1$s [%2$s]
nl: Vul gebruikersnaam in voor %1$s [%2$s]

en: Error creating initial configuration
nl: Fout bij aanmaken initiële configuratie

en: Error from child process creating '%1$s'
nl: Fout van kind proces tijdens aanmaken van '%1$s'

en: Error opening file %1$s
nl: Fout bij openen van bestand %1$s

en: Error reading secret: %1$s
nl: Fout bij lezen van geheim: %1$s

en: Error while building firewall
nl: Fout bij bouwen van firewall

en: Error while building firewall: %1$s
nl: Fout bij bouwen van firewall: %1$s

en: Error while reading the domain name
nl: Fout tijdens het lezen van de domein naam

en: Exceeded max iface limit %1$d
nl: Maximum iface limiet %1$d overschreden

en: Expecting VI API type 'HostAgent' or 'VirtualCenter' but found '%1$s'
nl: Verwacht VI API type 'HostAgent' of 'VirtualCenter' maar '%1$s' gevonden

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'ata-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'ata-hardDisk' of 'disk' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'pvscsi' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'buslogic' of 'lsilogic' of 'lsisas1068' of 'pvscsi' is maar '%2$s' werd gevonden

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'cdrom-image' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'cdrom-image' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device' or 'file' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'device' of 'file' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'device', 'file' or 'pipe' or 'network' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'device', 'file', 'pipe' of 'network' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'generated' or 'static' or 'vpx' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'generated' of 'static' of 'vpx' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'scsi-hardDisk' or 'disk' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'scsi-hardDisk' of 'disk' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be 'server' or 'client' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' 'server' of 'client' is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry '%1$s' to be MAC address but found '%2$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang '%1$s' een MAC adres is maar vond '%2$s'

en: Expecting VMX entry 'config.version' to be 8 but found %1$lld
nl: Verwacht dat VMX ingang 'config.version' 8 is maar vond %1$lld

en: Expecting VMX entry 'memsize' to be an unsigned integer (multiple of 4) but found %1$lld
nl: Verwacht dat VMX ingang 'memsize' een geheel getal zonder teken (veelvoud van 4) is maar vond %1$lld

en: Expecting VMX entry 'sched.cpu.affinity' to be a comma separated list of unsigned integers but found '%1$s'
nl: Verwacht dat VMX ingang 'sched.cpu.affinity' een door komma's gescheiden lijst van gehele getallen zonder teken is maar vond '%1$s'

en: Expecting domain XML attribute 'arch' of entry 'os/type' to be 'i686' or 'x86_64' but found '%1$s'
nl: Verwacht dat domein XML attribuut 'arch' van ingang 'os/type' 'i686' of 'x86_64' is maar vond '%1$s'

en: Expecting domain XML attribute 'cpuset' of entry 'vcpu' to contain at least %1$d CPU(s)
nl: Verwacht dat domein XML attribuut 'cpuset' van ingang 'vcpu' tenminste %1$d CPU('s) bevat

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'fd'
nl: Verwacht dat domein XML attribuut 'dev' van regel 'devices/disk/target' begint met 'fd'

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'hd'
nl: Verwacht dat domein XML attribuut 'dev' van regel 'devices/disk/target' begint met 'hd'

en: Expecting domain XML attribute 'dev' of entry 'devices/disk/target' to start with 'sd'
nl: Verwacht dat domein XML attribuut 'dev' van regel 'devices/disk/target' begint met 'sd'

en: Expecting domain XML attribute 'model' of entry 'controller' to be 'buslogic' or 'lsilogic' or 'lsisas1068' or 'vmpvscsi' but found '%1$s'
nl: Verwacht domein XML attribuut 'model' van ingang 'controller' 'buslogic', 'lsilogic', 'lsisas1068', of 'vmpvscsi' te zijn, maar '%1$s' werd gevonden

en: Expecting product 'gsx' or 'esx' or 'embeddedEsx' or 'vpx' but found '%1$s'
nl: Verwacht product 'gsx' of 'esx' of 'embeddedEsx' of 'vpx' maar '%1$s' gevonden

en: Expecting source '%1$s' of first file-based harddisk to be a VMDK image
nl: Verwacht bron '%1$s' van eerste bestand-gebaseerde harde schijf als een VMDK image

en: Expecting type '%1$s' but found '%2$s'
nl: Verwacht type '%1$s' maar vond '%2$s'

en: Expecting type to begin with 'ArrayOf' but found '%1$s'
nl: Verwacht dat type begint met 'ArrayOf' maar vond '%1$s'

en: Expecting virt type to be '%1$s' but found '%2$s'
nl: Verwacht dat virt type '%1$s' is maar vond '%2$s'

en: FDC bus index %1$d out of [0] range
nl: FDC bus index %1$d is buiten [0] reeks

en: FDC controller index %1$d out of [0] range
nl: FDC controller index %1$d is buiten [0] reeks

en: FDC unit index %1$d out of [0..1] range
nl: FDC unit index %1$d is buiten [0..1] reeks

en: Failed to allocate XML buffer
nl: Toewijzen van XML buffer mislukte

en: Failed to allocate tty
nl: Toewijzen van tty mislukte

en: Failed to apply capabilities: %1$d
nl: Mogelijkheden toepassen mislukte: %1$d

en: Failed to attach device from %1$s
nl: Apparaat aankoppelen van %1$s mislukte

en: Failed to attach disk
nl: Aankoppelen van schijf mislukte

en: Failed to attach interface
nl: Aankoppelen van interface mislukte

en: Failed to autostart VM '%1$s': %2$s
nl: Autostart VM '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to autostart storage pool '%1$s': %2$s
nl: Autostart van opslag pool '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to build pidfile path.
nl: Bouwen van pidfile pad mislukte.

en: Failed to build pool %1$s
nl: Bouwen van pool %1$s mislukte

en: Failed to check for domain managed save image
nl: Controleren voor domein beheerde opslag image mislukte

en: Failed to clear security context for monitor for %1$s
nl: Opschonen van beveiliging context voor monitor voor %1$s mislukt.

en: Failed to clone vol from %1$s
nl: Klonen van volume uit %1$s mislukte

en: Failed to collect auth credentials
nl: Auth legitimatie verzamelen mislukte

en: Failed to compare host CPU with %1$s
nl: Vergelijken van host CPU met %1$s mislukte

en: Failed to compile regex %1$s
nl: Compileren van regex %1$s mislukte

en: Failed to convert '%1$s' to int
nl: '%1$s' converteren naar geheel getal mislukte

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned int
nl: '%1$s' converteren naar geheel getal zonder teken mislukte

en: Failed to convert '%1$s' to unsigned long long
nl: '%1$s' converteren naar lang geheel getal zonder teken mislukte

en: Failed to count node devices
nl: Tellen van node apparaten mislukte

en: Failed to create %1$s
nl: %1$s aanmaken mislukte

en: Failed to create '%1$s': %2$s
nl: Aanmaken van '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to create SASL client context: %1$d (%2$s)
nl: SASL cliënt context aanmaken mislukte: %1$d (%2$s)

en: Failed to create XML
nl: Aanmaken van XML mislukte

en: Failed to create domain from %1$s
nl: Aanmaken van domein uit %1$s mislukte

en: Failed to create domain save file '%1$s'
nl: Aanmaken van domein opslag bestand '%1$s' mislukte

en: Failed to create network from %1$s
nl: Aanmaken van netwerk uit %1$s mislukte

en: Failed to create node device from %1$s
nl: Aanmaken van node apparaat uit %1$s mislukte

en: Failed to create pool %1$s
nl: Aanmaken van pool %1$s mislukte

en: Failed to create pool from %1$s
nl: Aanmaken van pool uit %1$s mislukte

en: Failed to create symlink '%1$s' to '%2$s'
nl: Aanmaken van symlink '%1$s' naar '%2$s' mislukte

en: Failed to create vol %1$s
nl: Aanmaken van volume %1$s mislukte

en: Failed to create vol from %1$s
nl: Aanmaken van volume uit %1$s mislukte

en: Failed to define domain from %1$s
nl: Definiëren van domein uit %1$s mislukte

en: Failed to define interface from %1$s
nl: Definiëren van interface uit %1$s mislukte

en: Failed to define network filter from %1$s
nl: Definiëren van netwerk filter uit %1$s mislukte

en: Failed to define network from %1$s
nl: Definiëren van netwerk uit %1$s mislukte

en: Failed to define pool %1$s
nl: Definiëren van pool %1$s mislukte

en: Failed to define pool from %1$s
nl: Definiëren van pool uit %1$s mislukte

en: Failed to delete autostart link '%1$s': %2$s
nl: Verwijderen van autostart link '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to delete pool %1$s
nl: Verwijderen van pool %1$s mislukte

en: Failed to delete secret %1$s
nl: Verwijderen van geheim %1$s mislukte

en: Failed to delete symlink '%1$s'
nl: Verwijderen van symlink '%1$s' mislukte

en: Failed to delete vol %1$s
nl: Verwijderen van volume %1$s mislukte

en: Failed to destroy domain '%1$d'
nl: Vernietigen van domein '%1$d' is mislukt

en: Failed to destroy interface %1$s
nl: Vernietigen van interface %1$s mislukte

en: Failed to destroy network %1$s
nl: Vernietigen van netwerk %1$s mislukte

en: Failed to destroy node device '%1$s'
nl: Vernietigen van node apparaat '%1$s' mislukte

en: Failed to destroy pool %1$s
nl: Vernietigen van pool %1$s is mislukt

en: Failed to detach device from %1$s
nl: Apparaat loskoppelen van %1$s mislukte

en: Failed to detach disk
nl: Loskoppelen van schijf mislukte

en: Failed to detach interface
nl: Loskoppelen van interface mislukte

en: Failed to determine if %1$u:%2$u:%3$u:%4$u is a Direct-Access LUN
nl: Bepalen of %1$u:%2$u:%3$u:%4$u een Direct-Access LUN is mislukte

en: Failed to find a node driver
nl: Vinden van node driver mislukte

en: Failed to find a node driver: %1$s
nl: Vinden van node driver mislukte: %1$s

en: Failed to find a secret storage driver
nl: Vinden van geheime opslag driver mislukte

en: Failed to find a secret storage driver: %1$s
nl: Vinden van geheime opslag driver mislukte: %1$s

en: Failed to find a storage driver
nl: Vinden van opslag driver mislukte

en: Failed to find a storage driver: %1$s
nl: Vinden van opslag driver mislukte: %1$s

en: Failed to find any %1$s pool sources
nl: Kon geen %1$s pool bronnen vinden

en: Failed to find parent device for %1$s
nl: Vinden van ouder apparaat voor %1$s mislukte

en: Failed to find the interface
nl: Vinden van het interface mislukte

en: Failed to find the interface: %1$s
nl: Vinden van het interface mislukte: %1$s

en: Failed to find the network
nl: Vinden van het netwerk mislukte

en: Failed to find the network: %1$s
nl: Vinden van het netwerk mislukte: %1$s

en: Failed to find user record for uid '%1$u'
nl: Vinden van gebruiker record voor uid '%1$u' mislukte

en: Failed to fork as daemon: %1$s
nl: Afsplitsen als daemon mislukte: %1$s

en: Failed to generate UUID
nl: UUID genereren mislukte

en: Failed to get %1$s minor number
nl: Krijgen van %1$s minor nummer mislukte

en: Failed to get UUID of created secret
nl: Verkrijgen van UUID van aangemaakt geheim mislukte

en: Failed to get block stats %1$s %2$s
nl: Verkrijgen van blok stats mislukte  %1$s %2$s

en: Failed to get disk information
nl: Verkrijgen van schijf informatie mislukte

en: Failed to get host number for iSCSI session with path '%1$s'
nl: Host nummer krijgen voor iSCSI sessie met pad '%1$s' mislukte

en: Failed to get interface information
nl: Verkrijgen van interface informatie mislukte

en: Failed to get interface stats %1$s %2$s
nl: Verkrijgen van interface stats mislukte  %1$s %2$s

en: Failed to get memory statistics for domain %1$s
nl: Geheugen statistiek verkrijgen voor domein %1$s mislukte

en: Failed to initialize security drivers
nl: Initialiseren van beveiliging drivers mislukte

en: Failed to initialize storage pool '%1$s': %2$s
nl: Initialiseren van opslag pool '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to list active domains
nl: Het tonen van actieve domeinen mislukte

en: Failed to list active interfaces
nl: Het tonen van actieve interfaces mislukte

en: Failed to list active networks
nl: Het tonen van actieve netwerken mislukte

en: Failed to list active pools
nl: Het tonen van actieve pools mislukte

en: Failed to list inactive domains
nl: Het tonen van inactieve domeinen mislukte

en: Failed to list inactive interfaces
nl: Het tonen van inactieve interfaces mislukte

en: Failed to list inactive networks
nl: Het tonen van inactieve netwerken mislukte

en: Failed to list inactive pools
nl: Het tonen van inactieve pools mislukte

en: Failed to list network filters
nl: Tonen van lijst van netwerk filter mislukte

en: Failed to list node devices
nl: Lijst van node apparaten tonen mislukte

en: Failed to list secrets
nl: tonen van lijst geheimen mislukte

en: Failed to list storage volumes
nl: Het tonen van opslag volumes mislukte

en: Failed to make auth credentials
nl: Auth legitimatie maken mislukte

en: Failed to make device %1$s
nl: Apparaat %1$s maken mislukte

en: Failed to make dnsmasq (PID: %1$d) reload config files.
nl: dnsmasq (PID: %1$d) config bestanden te laten herladen mislukte.

en: Failed to make domain persistent after migration
nl: Domein permanent maken na migratie mislukte

en: Failed to make domain persistent after migration: %1$s
nl: Domein permanent maken na migratie mislukte: %1$s

en: Failed to make path %1$s
nl: Pad %1$s maken mislukte

en: Failed to make root private
nl: Root privé maken mislukte

en: Failed to mkdir %1$s
nl: mkdir %1$s mislukte

en: Failed to mount devpts on %1$s
nl: devpts aankoppelen op %1$s mislukte

en: Failed to mount empty tmpfs at %1$s
nl: Aankoppelen van leeg tmpfs op %1$s mislukte

en: Failed to open '%1$s'
nl: Openen van '%1$s' mislukte

en: Failed to open config space file '%1$s'
nl: Openen van config ruimte bestand '%1$s' mislukte

en: Failed to open file '%1$s'
nl: Openen van bestand '%1$s' mislukte

en: Failed to open storage volume with path '%1$s'
nl: Openen van opslag volume met pad '%1$s' mislukte

en: Failed to open tty %1$s
nl: tty %1$s openen mislukte

en: Failed to parse PCI config address '%1$s'
nl: PCI config adres '%1$s' ontleden mislukte

en: Failed to parse block name %1$s
nl: Blok naam %1$s ontleden mislukte

en: Failed to parse dir name '%1$s'
nl: Kan map naam '%1$s' niet ontleden

en: Failed to parse mode '%1$s'
nl: Ontleden mode '%1$s' mislukte

en: Failed to parse positive integer from '%1$s'
nl: Positief geheel getal ontleden uit '%1$s' mislukte

en: Failed to parse snapshot XML from file '%1$s'
nl: Ontleden van snapshot XML uit bestand '%1$s' mislukte

en: Failed to parse vzlist output
nl: vzlist output ontleden misluke

en: Failed to pivot root
nl: Root draaien mislukte

en: Failed to process SCSI device with sysfs path '%1$s'
nl: Verwerken van SCSI apparaat met sysfs pad '%1$s' mislukte

en: Failed to re-attach PCI device: %1$s
nl: Opnieuw bevestigen van PCI apparaat mislukte: %1$s

en: Failed to re-attach device %1$s
nl: Vastkoppelen van het apparaat %1$s mislukte

en: Failed to read '%1$s'
nl: Lezen van '%1$s' mislukte

en: Failed to read /proc/mounts
nl: /proc/mounts lezen mislukte

en: Failed to read AppArmor profiles list '%1$s'
nl: Lezen van AppArmor profielen lijst '%1$s' mislukte

en: Failed to read PCI config space for %1$s
nl: Lezen van PCI config ruimte voor %1$s mislukte

en: Failed to read file '%1$s'
nl: Lezen van bestand '%1$s' mislukte

en: Failed to read product/vendor ID for %1$s
nl: Lezen van product/leverancier ID voor %1$s mislukte

en: Failed to read the container continue message
nl: Container vervolg boodschap lezen mislukte

en: Failed to readdir for %1$s (%2$d)
nl: Readdir voor %1$s (%2$d) mislukte

en: Failed to reboot domain '%1$d' with libxenlight
nl: Rebooten van domein '%1$d' met  mislukte

en: Failed to reconnect to the hypervisor
nl: Opnieuw verbinden met de hypervisormislukte

en: Failed to refresh pool %1$s
nl: Verversen van pool %1$s mislukte

en: Failed to register shutdown timeout
nl: Registratie van shutdown timeout mislukte

en: Failed to register xml namespace '%1$s'
nl: Registratie van xml naam ruimte '%1$s' mislukte

en: Failed to reset PCI device: %1$s
nl: Resetten van PCI apparaat mislukte: %1$s

en: Failed to reset device %1$s
nl: Herstellen van apparaat %1$s mislukte

en: Failed to restore PCI config space for %1$s
nl: Herstellen van PCI config ruimte voor %1$s mislukte

en: Failed to restore domain from %1$s
nl: Herstellen van domein uit %1$s mislukte

en: Failed to resume guest %1$s after failure
nl: Gast %1$s hervatten na een storing mislukte

en: Failed to run clone container
nl: Kloon container uitvoeren mislukte

en: Failed to run command '%1$s' to create new iscsi interface
nl: Draaien van commando '%1$s' om een nieuwe iscsi interface aan te maken mislukte

en: Failed to run command '%1$s' to update iscsi interface with IQN '%2$s'
nl: Draaien van commando '%1$s' on iscsi interface te vernieuwen met IQN '%2$s' mislukte

en: Failed to set attributes from %1$s
nl: Instellen van attributen uit %1$s mislukte

en: Failed to set memory for domain
nl: Geheugen instellen voor domein mislukte

en: Failed to set non-blocking file descriptor flag
nl: Instellen van non-blocking bestand descriptor vlag mislukte

en: Failed to set secret value
nl: Instellen van geheim waarde mislukte

en: Failed to set security context for monitor for %1$s
nl: Instellen van beveiliging context voor monitor voor %1$s mislukt.

en: Failed to shutdown domain '%1$d' with libxenlight
nl: Afsluiten van domein '%1$d' met libxenlight mislukte

en: Failed to start SASL negotiation: %1$d (%2$s)
nl: SASL onderhandeling starten mislukte: %1$d (%2$s)

en: Failed to start interface %1$s
nl: Starten van interface %1$s mislukte

en: Failed to start job on VM '%1$s': %2$s
nl: Starten van taak op VM '%1$s' mislukte: %2$s

en: Failed to start network %1$s
nl: Starten van netwerk %1$s mislukte

en: Failed to start pool %1$s
nl: Starten van pool %1$s mislukte

en: Failed to start the nwfilter driver
nl: Starten van de nwfilter driver mislukte

en: Failed to start the nwfilter driver: %1$s
nl: Starten van de nwfilter driver mislukte: %1$s

en: Failed to stat storage volume with path '%1$s'
nl: Stat van opslag volume met pad '%1$s' mislukte

en: Failed to take snapshot: %1$s
nl: Snapshot maken mislukte: %1$s

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to %2$ju bytes
nl: Afkappen van volume met pad '%1$s' naar %2$ju bytes mislukte

en: Failed to truncate volume with path '%1$s' to 0 bytes
nl: Afkappen van volume met pad '%1$s' naar 0 bytes mislukte

en: Failed to undefine interface %1$s
nl: Verwijderen van definitie van interface %1$s mislukte

en: Failed to undefine network %1$s
nl: Verwijderen van definitie van netwerk %1$s mislukte

en: Failed to undefine network filter %1$s
nl: Verwijderen van definitie van netwerk filter %1$s mislukte

en: Failed to undefine pool %1$s
nl: Verwijderen van definitie van pool %1$s mislukte

en: Failed to update device from %1$s
nl: Apparaat vernieuwen van %1$s mislukte

en: Failed to wipe vol %1$s
nl: Schoonvegen van volume %1$s mislukte

en: Failed to write %1$zu bytes to storage volume with path '%2$s'
nl: Schrijven van %1$zu bytes naar opslag volume met pad '%2$s' mislukte

en: Failed to write vmx file '%1$s'
nl: Schrijven naar vmx bestand '%1$s' mislukte

en: Failure to mask address
nl: Adres maskeren mislukte

en: Feature %1$s required by CPU model %2$s not found
nl: eigenschap %1$s vereist voor CPU model %2$s niet gevonden

en: File '%1$s' has unknown type
nl: Bestand '%1$s' heeft een onbekend type

en: File descriptor returned by udev %1$d does not match node device file descriptor %2$d
nl: Bestand descriptor teruggegeven door udev %1$d komt niet overeen met node apparaat bestand descriptor %2$d

en: File name '%1$s' doesn't have expected format '/vmfs/volumes/<datastore>/<path>'
nl: Bestandsnaam '%1$s' heeft niet het verwachte formaat '/vmfs/volumes/<data opslag>/<pad>'

en: File name '%1$s' refers to non-existing datastore '%2$s'
nl: Bestandsnaam '%1$s' refereert naar niet bestaande data opslag '%2$s'

en: File processed:
nl: Verwerkt bestand:

en: File remaining:
nl: Resterende bestand:

en: File total:
nl: Totaal bestand:

en: Filter '%1$s' is in use.
nl: Filter '%1$s' is in gebruik.

en: First file-based harddisk has no source, cannot deduce datastore and path for VMX file
nl: Eerste bestand-gebaseerde harde schijf heeft geen bron, kan data opslag en pad voor VMX bestand niet afleiden

en: Floppy '%1$s' has unsupported type '%2$s', expecting '%3$s' or '%4$s'
nl: Floppym '%1$s' heeft niet-ondersteund type '%2$s', verwacht '%3$s' of '%4$s'

en: Floppy disk index (parsed from '%1$s') is too large
nl: Floppy schijf index (ontleed uit '%1$s') is te groot

en: Found unexpected controller model '%1$s' for disk '%2$s'
nl: Vond onverwacht controller model '%1$s' voor schijf '%2$s'

en: GET operation failed
nl: GET operatie mislukte

en: GET operation failed: %1$s
nl: GET operatie mislukte: %1$s

en: GNUTLS call error
nl: GNUTLS aanroep fout

en: Get block device size info for a domain.
nl: Blok apparaat grootte info verkrijgen voor een domein

en: Get network interface stats for a running domain.
nl: Netwerk interface stats verkrijgen voor een draaiend domein.

en: Get or set memory parameters
nl: Verkrijgen of instellen van geheugen parameters

en: Get or set the current memory parameters for a guest domain.
        To get the memory parameters use following command: 
    
        virsh # memtune <domain>
nl: Verkrijgen of instellen van de huidige geheugen parameters voor het gast domein.
        Om de geheugen parameters te verkrijgen gebruik je het volgende commando: 
    
        virsh # memtune <domein>

en: Got invalid memory size %1$d
nl: Kreeg ongeldige geheugen grootte %1$d

en: Grouped commands:
nl: Gegroperde commando's:

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'
nl: HTTP antwoord code %1$d voor aanroep naar '%2$s'

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, XPath evaluation failed
nl: HTTP antwoord code %1$d voor aanroep naar '%2$s'. Fout is onbekend, XPath evaluatie mislukte

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault is unknown, deserialization failed
nl: HTTP antwoord code %1$d voor aanroep naar '%2$s'. Fout is onbekend, deserialisatie mislukte

en: HTTP response code %1$d for call to '%2$s'. Fault: %3$s - %4$s
nl: HTTP antwoord code %1$d voor aanroep naar '%2$s'. Fout: %3$s - %4$s

en: HTTP response code %1$d for download from '%2$s'
nl: HTTP antwoord code %1$d voor download van '%2$s'

en: HTTP response code %1$d for upload to '%2$s'
nl: HTTP antwoord code %1$d voor upload naar '%2$s'

en: Hook for %1$s, failed to find operation #%2$d
nl: Haak voor %1$s, operatie  #%2$d vinden mislukte

en: Hook script execution failed
nl: Haak script uitvoering mislukte

en: Hook script execution failed: %1$s
nl: Haak script uitvoering mislukte: %1$s

en: Host CPU is a superset of CPU described in %1$s
nl: Host CPU is een superset van CPU beschreven in %1$s

en: Host SMBIOS information is not available
nl: Host SMBIOS informatie is niet beschikbaar

en: Host sysinfo extraction not supported on this platform
nl: Host sysinfo extractie wordt op dit platform niet ondersteund

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected format
nl: HostCpuIdInfo register '%1$s' heeft een onverwacht formaat

en: HostCpuIdInfo register '%1$s' has an unexpected length
nl: HostCpuIdInfo register '%1$s' heeft een onverwachte lengte

en: IDE bus index %1$d out of [0..1] range
nl: IDE bus index %1$d is buiten [0..1] reeks

en: IDE controller index %1$d out of [0] range
nl: IDE controller index %1$d is buiten [0] reeks

en: IDE disk index (parsed from '%1$s') is too large
nl: IDE schijf index (ontleed uit '%1$s') is te groot

en: IDE unit index %1$d out of [0..1] range
nl: IDE unit index %1$d is buiten [0..1] reeks

en: IFLA_PORT_SELF is missing
nl: IFLA_PORT_SELF ontbreekt

en: IFLA_VF_PORTS is missing
nl: IFLA_VF_PORTS ontbreekt

en: IP address lookup for host '%1$s' failed: %2$s
nl: IP adres opzoeken voor host '%1$s' mislukte: %2$s

en: IP parameter must be given since libvirt was not compiled with IP address learning support
nl: IP parameter moet gegeven worden omdat libvirt niet gecompileerd was met IP adres leren ondersteuning

en: IP parameter must be provided since snooping the IP address does not work possibly due to missing tools
nl: IP parameter moet verstrekt worden omdat het afluisteren van het IP adres niet werkt mogelijk toe te schrijven aan ontbrekende geredschappen

en: Ignoring guests on $uri URI
nl: Negeren van gasten op $uri URI

en: Inconsistent SCSI controller model ('%1$s' is not '%2$s') for SCSI controller index %3$d
nl: Niet-consistent SCSI controller model ('%1$s' is niet '%2$s') voor SCSI controller index %3$d

en: Interface %1$s XML configuration edited.
nl: Interface %1$s XML configuratie bewerkt.

en: Interface %1$s XML configuration not changed.
nl: Interface %1$s XML configuratie niet gewijzigd.

en: Interface %1$s defined from %2$s
nl: Interface %1$s werd gedefinieerd uit %2$s

en: Interface %1$s destroyed
nl: Interface %1$s is vernietigd

en: Interface %1$s started
nl: Interface %1$s is gestart

en: Interface %1$s undefined
nl: Definitie van interface %1$s is verwijderd

en: Interface attached successfully
nl: Interface met succes aangekoppeld

en: Interface detached successfully
nl: Interface met succes losgekoppeld

en: Interface not found
nl: Interface niet gevonden

en: Interface not found: %1$s
nl: Interface niet gevonden: %1$s

en: Invalid CPU feature name
nl: Ongeldig CPU functie naam

en: Invalid CPU feature policy
nl: Ongeldig CPU functie beleid

en: Invalid CPU vendor string '%1$s'
nl: Ongeldige CPU leverancier tekenreeks '%1$s'

en: Invalid argument
nl: Ongeldig argument

en: Invalid bridge mac address '%1$s' in network '%2$s'
nl: Ongeldig bridge mac adres '%1$s' in netwerk '%2$s'

en: Invalid bus type '%1$s' for disk
nl: Ongeldig bus type '%1$s' voor het schijf

en: Invalid bus type '%1$s' for floppy disk
nl: Ongeldig bus type '%1$s' voor diskette

en: Invalid call
nl: Ongeldige aanroep

en: Invalid certificate
nl: Ongeldig certificaat

en: Invalid compressed save format %1$d
nl: Ongeldig gecomprimeerd opslag formaat %1$d

en: Invalid context
nl: Ongeldige context

en: Invalid environment name, it must begin with a letter or underscore
nl: Ongeldige omgeving naam, deze moet beginnen met een letter of onderstreping teken

en: Invalid environment name, it must contain only alphanumerics and underscore
nl: Ongeldige omgeving naam, deze mag alleen alfanumerieke tekens en onderstreping tekens bevatten

en: Invalid floppy device name: %1$s
nl: Ongeldige floppy apparaat naam: %1$s

en: Invalid harddisk device name: %1$s
nl: Ongeldige harde schijf apparaat naam: %1$s

en: Invalid hook name for #%1$d
nl: Ongeldig haak naam voor #%1$d

en: Invalid lookup from '%1$s'
nl: Ongeldig opzoeken uit '%1$s'

en: Invalid lookup of '%1$s' from '%2$s'
nl: Ongeldig opzoeken van '%1$s' uit '%2$s'

en: Invalid network filter
nl: Ongeldig netwerk filter

en: Invalid network filter: %1$s
nl: Ongeldig netwerk filter: %1$s

en: Invalid partition type
nl: Ongeldig partitie type

en: Invalid port number: %1$s
nl: Ongeldig poort nummer: %1$s

en: Invalid prefix or netmask for '%1$s'
nl: Ongeldige prefix of netmasker voor '%1$s'

en: Invalid relative path '%1$s'
nl: Ongeldig relatief pad: '%1$s'

en: Invalid secret
nl: Ongeldig geheim

en: Invalid secret: %1$s
nl: Ongeldig geheim: %1$s

en: Invalid security label %1$s
nl: Ongeldig beveiliging label %1$s

en: Invalid security label '%1$s'
nl: Ongeldig beveiliging label '%1$s'

en: Invalid state '%1$s' in domain snapshot XML
nl: Ongeldige toestand '%1$s' in domein snapshot XML

en: Invalid syntax for --set, expecting name=value
nl: Ongeldige syntax voor --set, verwacht naam=waarde

en: Invalid value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
nl: Ongeldige waarde '%1$s' voor VMX ingang '%2$s'

en: Invalid vendor element in CPU model %1$s
nl: Ongeldig leverancier element in CPU model %1$s

en: Invalid vport operation (%1$d)
nl: Ongeldige vport operatie (%1$d)

en: Job type:
nl: Taak type:

en: Key of the current session differs from the key at last login
nl: Sleutel van de huidige sessie verschilt van de sleutel van de laatste inlog

en: List snapshots for a domain
nl: Laat lijst van snapshots voor een domein zien

en: MAC Address
nl: MAC adres

en: MAC address
nl: MAC adres

en: Malformed size %1$s
nl: Ongeldige grootte %1$s

en: ManagedObjectReference is missing 'type' property
nl: ManagedObjectReference mist 'type' eigenschap

en: Max memory:
nl: Max geheugen:

en: Memory balloon device type '%1$s' is not supported by this version of qemu
nl: Geheugen ballon apparaat type '%1$s' wordt niet ondersteund door deze versie van qemu

en: Memory processed:
nl: Verwerk geheugen:

en: Memory remaining:
nl: Resterend geheugen:

en: Memory size:
nl: Geheugen grootte:

en: Memory total:
nl: Totaal geheugen:

en: MethodFault is missing 'type' property
nl: MethodFault mist 'type' eigenschap

en: Migrate domain to another host.  Add --live for live migration.
nl: Migreer domein naar een andere host. Voeg --live toe voor live migratie.

en: Migration URI has to specify resource pool and host system
nl: Migratie URI moet een hulpbronnen pool en een host systeem specificeren

en: Migration not possible without a vCenter
nl: Migratie niet mogelijk zonder een vCenter

en: Migration source and destination have to refer to the same vCenter
nl: Migratie bron en doel hebben moeten naar de zelfde vCenter refereren

en: Missing '%1$s' property
nl: Ontbrekende '%1$s' eigenschap

en: Missing '%1$s' property while looking for ManagedEntityStatus
nl: Ontbrekende '%1$s' eigenschap bij het zoeken naar ManagedEntityStatus

en: Missing 'runtime.powerState' property
nl: Ontbrekende 'runtime.powerState' eigenschap

en: Missing CPU architecture
nl: Ontbrekende CPU architectuur

en: Missing CPU feature name
nl: Ontbrekende CPU eigenschap naam

en: Missing CPU model name
nl: Ontbrekende CPU model naam

en: Missing IP address in static host definition for network '%1$s'
nl: Ontbrekend IP adres in statische host definitie van netwerk '%1$s'

en: Missing SCSI controller for index %1$d
nl: Ontbrekende SCSI controller voor index %1$d

en: Missing address
nl: Ontbrekend adres

en: Missing ancestor's name in CPU model %1$s
nl: Ontbrekende voorouder naam in CPU model %1$s

en: Missing backend %1$d
nl: Ontbrekend backend %1$d

en: Missing essential config entry '%1$s'
nl: Essentieel configuratie ingang '%1$s' ontbreekt

en: Missing feature name for CPU model %1$s
nl: Ontbrekende eigenschap naam voor CPU model %1$s

en: Missing or empty 'hostName' property
nl: Ontbrekende of lege 'hostName' eigenschap

en: Missing source host attribute for char device
nl: Ontbrekend bron host attribuut voor karakter apparaat

en: Missing source path attribute for char device
nl: Ontbrekend bron pad attribuut voor karakter apparaat

en: Missing source service attribute for char device
nl: Ontbrekend bron service attribuut voor karakter apparaat

en: Missing vendor string for CPU vendor %1$s
nl: Ontbrekende leverancier tekenreeks van CPU leverancier %1$s

en: Model %1$s too big for destination
nl: Model %1$s is te groot voor bestemming

en: Model name contains invalid characters
nl: Model naam bevat ongeldige karakters

en: Monitor path %1$s too big for destination
nl: Monitor pad %1$s is te groot voor bestemming

en: Multi-head video devices are unsupported
nl: Multi-kop video apparaten worden niet ondersteund

en: NUMA cell number
nl: NUMA cel nummer

en: NUMA cell(s):
nl: NUMA cel(len):

en: NUMA free memory
nl: NUMA vrij geheugen

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Network %1$s created from %2$s
nl: Netwerk %1$s werd aangemaakt uit %2$s

en: Network %1$s defined from %2$s
nl: Netwerk %1$s werd gedefinieerd uit %2$s

en: Network %1$s destroyed
nl: Netwerk %1$s vernietigd

en: Network %1$s has been undefined
nl: Definitie van netwerk %1$s is verwijderd

en: Network %1$s marked as autostarted
nl: Netwerk %1$s gemarkeerd om automatisch te starten

en: Network %1$s started
nl: Netwerk %1$s gestart

en: Network %1$s unmarked as autostarted
nl: Netwerk %1$s gemarkeerd om niet automatisch te starten

en: Network '%1$s' is already running
nl: Netwerk '%1$s' draait al

en: Network '%1$s' is still running
nl: Netwerk '%1$s' draait nog

en: Network config filename '%1$s' does not match network name '%2$s'
nl: Netwerk configuratie bestandsnaam '%1$s' komt niet overeen met netwerk naam '%2$s'

en: Network filter %1$s XML configuration edited.
nl: Netwerk filter %1$s XML configuratie bewerkt.

en: Network filter %1$s XML configuration not changed.
nl: Netwerk filter %1$s XML configuratie niet gewijzigd.

en: Network filter %1$s defined from %2$s
nl: Netwerk filter %1$s werd gedefinieerd uit %2$s

en: Network filter %1$s undefined
nl: Definitie van netwerk '%1$s' verwijderd

en: Network filter not found
nl: Netwerk filter niet gevonden

en: Network filter not found: %1$s
nl: Netwerk filter niet gevonden: %1$s

en: Network is already in use by interface %1$s
nl: Netwerk is al in gebruik door interface %1$s

en: Network not found
nl: Netwerk niet gevonden

en: Network not found: %1$s
nl: Netwerk niet gevonden: %1$s

en: Network type %1$d is not supported
nl: Netwerk type %1$d wordt niet ondersteund.

en: No IP address for host '%1$s' found: %2$s
nl: Geen IP adres voor host '%1$s' gevonden: %2$s

en: No JSON parser implementation is available
nl: JSON parser implementatie is niet beschikbaar

en: No authentication callback available
nl: Geen authenticatie callback beschikbaar

en: No device with bus '%1$s' and target '%2$s'
nl: Geen apparaat met bus '%1$s' en doel '%2$s'

en: No domain with ID %1$d
nl: Geen domein met ID %1$d

en: No domain with matching id %1$d
nl: Geen domein met overeenkomend id %1$d

en: No domain with matching name '%1$s'
nl: Geen domein met overeenkomende naam '%1$s'

en: No domain with matching uuid '%1$s'
nl: Geen domein met overeenkomend uuid '%1$s'

en: No error message provided
nl: Geen fout boodschap aangeboden

en: No qemu command-line argument specified
nl: Geen qemu commando-regel argument opgegeven

en: No qemu environment name specified
nl: Geen qemu omgeving naam opgegeven

en: No socket addresses found for '%1$s'
nl: Geen socket adressen gevonden voor '%1$s'

en: No storage volume with key or path '%1$s'
nl: Geen opslag volume met sleutel of pad '%1$s'

en: No support for %1$s in command 'attach-disk'
nl: Geen ondersteuning voor %1$s in commando 'attach-disk'

en: No support for %1$s in command 'attach-interface'
nl: Geen ondersteuning voor %1$s in commando 'attach-interface'

en: No support for domain XML entry 'vcpu' attribute 'current'
nl: Geen ondersteuning voor domein XML ingang 'vcpu' attribuut 'current'

en: No support for multiple video devices
nl: Geen ondersteuning voor meerdere video apparaten

en: No yet handled value '%1$s' for VMX entry '%2$s'
nl: Nog niet afgehandeld waarde '%1$s' voor VMX ingang '%2$s'

en: Node device %1$s created from %2$s
nl: Node apparaat %1$s werd aangemaakt uit %2$s

en: Node device not found
nl: Node apparaat niet gevonden

en: Node device not found: %1$s
nl: Node apparaat niet gevonden: %1$s

en: Non-cancelable task is blocked by an unanswered question
nl: Niet te onderbreken taak wordt geblokkeerd door een niet-beantwoorde vraag

en: Non-empty feature list specified without CPU model
nl: Niet-lege functie lijst opgegeven zonder CPU model

en: None
nl: Geen

en: Not detaching active device %1$s
nl: Actief apparaat %1$s wordt niet losgemaakt

en: Not enough free space in pool for volume '%1$s'
nl: Niet genoeg vrije ruimte in pool voor volume '%1$s'

en: Not reattaching active device %1$s
nl: Actief apparaat %1$s niet opnieuw aansluiten

en: Not resetting active device %1$s
nl: Actief apparaat %1$s wordt niet gereset

en: OS Type:
nl: OS type:

en: ObjectContent does not reference a virtual machine
nl: ObjectContent refereert niet naar een virtuele machine

en: Only PCI device addresses with function=0 are supported
nl: Alleen PCI apparaat adressen met functie=0 worden ondersteund

en: Only vpxmigr:// migration URIs are supported
nl: Alleen vpxmigr:// migratie URI's worden ondersteund

en: Only x509 certificates are supported
nl: Alleen x509 certificaten worden ondersteund

en: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess failed, domain can't be started
nl: OpenRemoteSession/LaunchVMProcess mislukte, domein kan niet gestart worden

en: OpenVZ control file /proc/vz does not exist
nl: OpenVZ controle bestand /proc/vz bestaat niet

en: OpenVZ control file /proc/vz is not accessible
nl: Kan geen toegang krijgen tot OpenVZ controle bestand /proc/vz

en: Other tasks are pending for this domain
nl: Andere taken wachten op afhandeling voor dit domein

en: Out of memory
nl: Te weinig geheugen

en: Output a secret value
nl: Output een geheim waarde

en: Output a secret value to stdout.
nl: Output een geheim waarde naar stdout.

en: Output attributes of a secret as an XML dump to stdout.
nl: Output attributen van een geheim als een XML dump naar stdout.

en: Output the IP address and port number for the VNC display.
nl: Output het IP adres en poort nummer voor het VNC display.

en: Output the device for the TTY console.
nl: Output het apparaat voor de TTY console.

en: Output the domain information as an XML dump to stdout.
nl: Output de domein informatie als een XML dump naar stdout.

en: Output the network filter information as an XML dump to stdout.
nl: Output de netwerk filter informatie als een XML dump naar stdout.

en: Output the network information as an XML dump to stdout.
nl: Output de netwerk informatie als een XML dump naar stdout.

en: Output the node device details as an XML dump to stdout.
nl: Output de node apparaat details als een XML dump naar stdout.

en: Output the physical host interface information as an XML dump to stdout.
nl: Output de fysieke host interface informatie als een XML dump naar stdout.

en: Output the pool information as an XML dump to stdout.
nl: Output de pool informatie als een XML dump naar stdout.

en: Output the vol information as an XML dump to stdout.
nl: Output de volume informatie als een XML dump naar stdout.

en: POST operation failed
nl: POST operatie mislukte

en: POST operation failed: %1$s
nl: POST operatie mislukte: %1$s

en: Parallel port index %1$d out of [0..2] range
nl: Parallelle poort index %1$d is buiten [0..2] bereik

en: Parent device %1$s is not capable of vport operations
nl: Ouder apparaat %1$s kan geen vport bewerkingen uitvoeren

en: Path
nl: Pad

en: Path %1$s too long for unix socket
nl: Pad %1$s te lang voor unix socket

en: Path has to specify the datacenter and compute resource
nl: Pad moet het data centrum bereken hulpbron specificeren

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', no possible answers
nl: Wachtende vraag blokkeert virtuele machine uitvoering, vraag is '%1$s', geen mogelijke antwoorden

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s
nl: Wachtende vraag blokkeert virtuele machine uitvoering, vraag is '%1$s', mogelijke antwoorden zijn %2$s

en: Pending question blocks virtual machine execution, question is '%1$s', possible answers are %2$s, but no default answer is specified
nl: Wachtende vraag blokkeert virtuele machine uitvoering, vraag is '%1$s', mogelijke antwoorden zijn %2$s, maar er is geen standaard antwoord gespecificeerd

en: Persistent
nl: Permanent

en: Persistent:
nl: Permanent:

en: Physical:
nl: Fysiek:

en: Pin domain VCPUs to host physical CPUs.
nl: Zet domein VCPU's vast op host fysieke CPU's.

en: Pool %1$s built
nl: Pool %1$s is gebouwd

en: Pool %1$s created
nl: Pool %1$s aangemaakt

en: Pool %1$s created from %2$s
nl: Pool %1$s werd aangemaakt uit %2$s

en: Pool %1$s defined
nl: Pool %1$s is gedefinieerd

en: Pool %1$s defined from %2$s
nl: Pool %1$s werd gedefinieerd uit %2$s

en: Pool %1$s deleted
nl: Pool %1$s is verwijderd

en: Pool %1$s destroyed
nl: Pool %1$s is vernietigd

en: Pool %1$s has been undefined
nl: Definitie van pool %1$s is verwijderd

en: Pool %1$s marked as autostarted
nl: Pool %1$s gemarkeerd om automatisch te starten

en: Pool %1$s refreshed
nl: Pool %1$s is ververst

en: Pool %1$s started
nl: Pool %1$s is gestart

en: Pool %1$s unmarked as autostarted
nl: Pool %1$s gemarkeerd om niet automatisch te starten

en: PrepareTunnel called but no TUNNELLED flag set
nl: PrepareTunnel aangeroepen, maar geen TUNNELLED vlag ingesteld

en: Primary IDE controller must have PCI address 0:0:1.1
nl: Primaire IDE controller moet PCI adres 0:0:1.1 hebben

en: Print the current directory.
nl: Druk de huidige map af.

en: Prints global help, command specific help, or help for a
        group of related commands
nl: Globale hulp, commando specifieke hulp, of hulp voor een
        groep gerelateerde commando's afdrukken

en: Prints global help, command specific help, or help for a group of related commands
nl: Globale hulp, commando specifieke hulp, of hulp voor een groep gerelateerde commando's afdrukken

en: Process CPU affinity is not supported on this platform
nl: Proces CPU affiniteit wordt op dit platform niet ondersteund

en: Query parameter 'auto_answer' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
nl: Vraag parameter 'auto_answer' heeft onverwachte waarde '%1$s' (moet 0 of 1 zijn)

en: Query parameter 'no_verify' has unexpected value '%1$s' (should be 0 or 1)
nl: Vraag parameter 'no_verify' heeft onverwachte waarde '%1$s' (moet 0 of 1 zijn)

en: Query parameter 'proxy' contains unexpected type '%1$s' (should be (http|socks(|4|4a|5))
nl: Vraag parameter 'proxy' bevat onverwacht type '%1$s' (moet zijn (http|socks(|4|4a|5))

en: Query parameter 'proxy' doesn't contain a hostname
nl: Vraag parameter 'proxy' bevat geen host naam

en: Query parameter 'transport' has unexpected value '%1$s' (should be http|https)
nl: Vraag parameter 'transport' heeft onverwachte waarde '%1$s' (moet http|https zijn)

en: QueryPerf returned object with unexpected type '%1$s'
nl: QueryPerf gaf object terug met onverwacht type '%1$s'

en: RPC error
nl: RPC fout

en: Range exceeds available cells
nl: Reeks overschrijdt beschikbare cellen

en: Reattach node device to its device driver once released by the domain.
nl: Koppel node apparaat vast aan zijn apparaat driver zodra deze vrijgegeven wordt door het domein.

en: Reconnected to the hypervisor
nl: Opnieuw verbinden met de hypervisor

en: Refresh a given pool.
nl: Ververs een bepaalde pool.

en: Removable media not supported for %1$s device
nl: Verwijderbare media niet ondersteund voor %1$s apparaat

en: Remove an existing managed save state file from a domain
nl: Verwijder een bestaande beheerde opslag toestand bestand uit een domein

en: Remove managed save of a domain
nl: Verwijder beheerde opslag van een domein

en: Renaming domains on migration not supported
nl: Domeinnaam wijzigen tijdens migratie wordt niet ondersteund

en: Requested number of virtual CPUs is greater than max allowable number of virtual CPUs for the domain: %1$d > %2$d
nl: Aangevraagd aantal virtuele CPU's is groter dan maximum aantal toegestane virtuele CPU's voor het domein: %1$d > %2$d

en: Requested number of virtual CPUs must at least be 1
nl: Aangevraagd aantal virtuele CPU's moet ten minste 1 zijn

en: Requested operation is not valid
nl: Gevraagde operatie is niet geldig

en: Requested operation is not valid: %1$s
nl: Gevraagde operatie is niet geldig: %1$s

en: Reset node device before or after assigning to a domain.
nl: Herstel node apparaat voor of na het toeken aan een domein.

en: Restore a domain.
nl: Herstel een domein.

en: Resume a previously suspended domain.
nl: Hervat een eerder opgeschort domein.

en: Resume operation failed
nl: Hervatten operatie mislukte

en: Resuming after dump failed
nl: Hervatten na dump mislukte

en: Resuming guest $name:
nl: Hervatten van gast $name:

en: Resuming guests on $uri URI...
nl: Gasten hervatten op $uri URI...

en: Returns XML <sources> document.
nl: Geeft XML <sources> document terug.

en: Returns a list of secrets
nl: Geeft een lijst van geheimen terug

en: Returns basic information about the domain virtual CPUs.
nl: Geeft basis informatie over de domein virtuele CPU's terug.

en: Returns basic information about the domain.
nl: Geeft basis informatie over het domein terug.

en: Returns basic information about the node.
nl: Geeft basis informatie over de node terug.

en: Returns basic information about the storage pool.
nl: Geeft basis informatie over de opslag pool terug.

en: Returns basic information about the storage vol.
nl: Geeft basis informatie over de opslag volume terug.

en: Returns capabilities of hypervisor/driver.
nl: Geeft mogelijkheden van hypervisor/driver terug.

en: Returns information about jobs running on a domain.
nl: Geeft informatie terug over taken draaiend in een domein.

en: Returns list of domains.
nl: Geeft lijst van domeinen terug.

en: Returns list of network filters.
nl: Geeft lijst van netwerken filters terug.

en: Returns list of networks.
nl: Geeft lijst van netwerken terug.

en: Returns list of physical host interfaces.
nl: Geeft lijst van fysieke host interfaces terug.

en: Returns list of pools.
nl: Geeft lijst van pools terug.

en: Returns list of vols by pool.
nl: Geeft een lijst terug van volumes per pool.

en: Returns state about a domain.
nl: Geeft de toestand van een domein terug.

en: Returns the number of virtual CPUs used by the domain.
nl: Geef het aantal virtuele CPU's terug gebruikt door het domein.

en: Revert a domain to a snapshot
nl: Keer een domein terug naar een snapshot

en: Revert domain to snapshot
nl: Keer domein terug naar snapshot

en: Run a reboot command in the target domain.
nl: Voer opnieuw opstarten uit in het doel domein.

en: Run shutdown in the target domain.
nl: Voer afsluiten uit in het doel domein.

en: Running guests on $uri URI:
nl: Draaien van gasten op $uri URI:

en: Running hypervisor: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
nl: Draaiende hypervisor: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: SASL mechanism %1$s not supported by server
nl: SASL mechanisme %1$s wordt door server niet ondersteund

en: SATA is not supported with this QEMU binary
nl: SATA wordt niet ondersteund met dit QEMU binaire programma

en: SCSI bus index %1$d out of [0] range
nl: SCSI bus index %1$d is buiten [0] reeks

en: SCSI controller index %1$d out of [0..3] range
nl: SCSI controller index %1$d is buiten [0..3] reeks

en: SCSI controller only supports 1 bus
nl: SCSI controller ondersteunt slechts 1 bus

en: SCSI disk index (parsed from '%1$s') is too large
nl: SCSI schijf index (ontleed uit '%1$s') is te groot

en: SCSI unit index %1$d out of [0..6,8..15] range
nl: SCSI unit index %1$d is buiten [0..6,8..15] reeks

en: Save and destroy a running domain, so it can be restarted from
        the same state at a later time.  When the virsh 'start'
        command is next run for the domain, it will automatically
        be started from this saved state.
nl: Sla een draaiend domein op en vernietig het, zodat het later opnieuw
        opgestart kan worden van de zelfde toestand.  Als het virsh 'start'
        commando de volgende keer voor het domein gedraaid wordt, zal het
        automatisch opstarten met deze opgeslagen toestand.

en: Secret %1$s created
nl: Geheim %1$s is aangemaakt

en: Secret %1$s deleted
nl: Geheim %1$s is verwijderd

en: Secret not found
nl: Geheim niet gevonden

en: Secret not found: %1$s
nl: Geheim niet gevonden: %1$s

en: Secret value set
nl: Geheim waarde set

en: Security DOI:
nl: Beveiliging DOI:

en: Security driver %1$s not found
nl: Beveiliging driver %1$s niet gevonden

en: Security label:
nl: Beveiliging label:

en: Security model not found
nl: Beveiliging model niet gevonden

en: Security model not found: %1$s
nl: Beveiliging model niet gevonden: %1$s

en: Security model:
nl: Beveiliging model:

en: See web site at %1$s
nl: Zie website op %1$s

en: Serial port index %1$d out of [0..3] range
nl: Seriële poort index %1$d is buiten [0..3] reeks

en: Set a secret value.
nl: Stel een geheim waarde in.

en: Set maximum tolerable downtime of a domain which is being live-migrated to another host.
nl: Stel maximum toelaatbare down-time in van een domein welke live gemigreerd wordt naar een andere host.

en: Show maximum number of virtual CPUs for guests on this connection.
nl: Laat maximum aantal virtuele CPU's voor gasten op deze verbinding zien.

en: Show/Set scheduler parameters.
nl: Tonen/Instellen van scheduler parameters.

en: Shutting down guests on $uri URI...
nl: Afsluiten van gasten op $uri URI...

en: Snapshot '%1$s' already exists
nl: Snapshot '%1$s' bestaat al

en: Snapshot Delete
nl: Snapshot verwijderen

en: Snapshot Dump XML
nl: Snapshot dump XML

en: Snapshot List
nl: Snapshot lijst

en: Start a domain, either from the last managedsave
        state, or via a fresh boot if no managedsave state
        is present.
nl: Start een domein, of van de laatste managedsave
        toestand, of via een verse opstart als geen managedsave
        toestand aanwezig is.

en: Start a network.
nl: Start een netwerk.

en: Start a pool.
nl: Start een pool.

en: State
nl: Toestand

en: State:
nl: Toestand:

en: Storage pool config filename '%1$s' does not match pool name '%2$s'
nl: Opslag pool config bestandsnaam '%1$s' komt niet overeen met pool naam '%2$s'

en: Storage pool not found
nl: Opslag pool niet gevonden

en: Storage pool not found: %1$s
nl: Opslag pool niet gevonden: %1$s

en: Storage volume not found
nl: Opslag volume niet gevonden

en: Storage volume not found: %1$s
nl: Opslag volume niet gevonden: %1$s

en: Suspend a running domain.
nl: Een actief domein opschorten.

en: Suspend operation failed
nl: Opschort operatie mislukte

en: Suspending $name:
nl: Opschorten van $name:

en: Suspending guests on $uri URI...
nl: Opschorten van gasten op $uri URI...

en: System lacks NETNS support
nl: Systeem ontbreekt NETNS ondersteuning

en: The certificate has been revoked.
nl: Het certificaat is ingetrokken

en: The certificate has no peers
nl: Het certificaat heeft geen peers

en: The certificate hasn't got a known issuer.
nl: Het certificaat heeft geen bekende uitgever

en: The certificate is not trusted.
nl: Het certificaat is niet vertrouwd

en: The certificate uses an insecure algorithm
nl: Het certificaat gebruikt een onveilig algoritme

en: The domain is not running
nl: Het domein draait niet

en: The server redirects from '%1$s' to '%2$s'
nl: De server wordt omgeleid van '%1$s' naar '%2$s'

en: This command is intended to be used by libvirtd and not used directly.
nl: Dit commando is bedoeld om gebruikt te worden door libvirtd en niet om rechtstreeks te gebruiken.

en: This host is not managed by a vCenter
nl: Deze host wordt niet beheerd door een vCenter

en: This type of disk cannot be hot unplugged
nl: Dit type schijf ondersteunt geen hotplug

en: Thread(s) per core:
nl: Thread(s) per kern:

en: Time elapsed:
nl: Verstreken tijd:

en: Time remaining:
nl: Resterende tijd:

en: Timed out during operation
nl: Time-out tijdens het gebruik

en: Timed out during operation: %1$s
nl: Time-out tijdens het gebruik: %1$s

en: To enable ip%1$stables filtering for the VM do 'echo 1 > %2$s'
nl: Om ip%1$stables filtering voor de VM aan te zetten: 'echo 1 > %2$s'

en: Too long bridge device name
nl: Te lange brug apparaat naam

en: Too long network device name
nl: Te lange netwerk apparaat naam

en: Too many bytes to read from stream
nl: Te veel bits om te lezen van stream

en: Too many bytes to write to stream
nl: Te veel bits om weg te schrijven naar stream

en: Too many drivers, cannot register %1$s
nl: Te veel drivers, kan %1$s niet registreren

en: Total
nl: Totaal

en: Tunnelled migration requested but invalid RPC method called
nl: Migratie via een tunnel aangevraagd maar ongeldige RPC methode aangeroepen

en: Type:  'help' for help with commands
           'quit' to quit
nl: Type:  'help' voor hulp bij commando's
           'quit' om af te sluiten

en: USB host device is missing bus/device information
nl: USB host apparaat ontbreekt bus/apparaat informatie

en: UUID in config file malformed
nl: UUID in config bestand is ongeldig

en: UUID mismatch between <uuid> and <sysinfo>
nl: UUID mismatch tussen <uuid> en <sysinfo>

en: Unable to access stream for '%1$s'
nl: Kan geen toegang tot stream krijgen voor '%1$s'

en: Unable to become session leader
nl: Kan geen sessie leider worden

en: Unable to change MaxMemorySize
nl: Kan MaxMemorySize niet veranderen

en: Unable to change memory parameters
nl: Kan geheugen parameters niet veranderen

en: Unable to change to root dir
nl: Kan niet veranderen naar root map

en: Unable to format guestfwd port
nl: Kan guestfwd poort niet formatteren

en: Unable to get domain status
nl: Kan domein status niet krijgen

en: Unable to get memory parameters
nl: Kan geheugen parameters niet verkrijgen

en: Unable to get number of memory parameters
nl: Kan aantal geheugen parameters niet verkrijgen

en: Unable to initialize audit layer
nl: kan audit laag niet initialiseren

en: Unable to initialize certificate
nl: Kan certificaat niet initialiseren

en: Unable to initialize mutex
nl: Kan mutex niet initialiseren

en: Unable to load certificate
nl: Kan CA certificaten niet laden

en: Unable to open %1$s
nl: Kan %1$s niet openen

en: Unable to open %1$s (%2$d)
nl: Kan %1$s (%2$d) niet openen

en: Unable to open /proc/mounts
nl: Kan /proc/mounts niet openen

en: Unable to open UNIX socket
nl: Kan UNIX socket niet openen

en: Unable to open stream for '%1$s'
nl: Kan stream niet openen voor '%1$s'

en: Unable to remove %1$s (%2$d)
nl: Kan %1$s (%2$d) niet verwijderen

en: Unable to reset PCI device %1$s: %2$s
nl: Kan PCI apparaat %1$s niet resetten: %2$s

en: Unable to send container continue message
nl: Kan container vervolg boodschap niet sturen

en: Unable to set monitor close-on-exec flag
nl: Kan monitor vlag close-on-exec niet instellen

en: Unable to write pid file '%1$s/%2$s.pid'
nl: Kan niet schrijven naar pid bestand '%1$s/%2$s.pid'

en: Unbounded
nl: Ongebonden

en: Undefine a given network filter.
nl: Verwijder definitie van een bepaald netwerk filter.

en: Undefine a secret.
nl: Verwijder definitie van een geheim.

en: Undefine the configuration for an inactive pool.
nl: Verwijder definitie van de configuratie van een inactieve pool.

en: Unexpected CPU feature policy %1$d
nl: Onverwachte CPU eigenschap tactiek %1$d

en: Unexpected CPU match policy %1$d
nl: Onverwachte CPU match tactiek %1$d

en: Unexpected QEMU monitor still active during domain deletion
nl: Onverwachte QEMU monitor nog actief tijdens verwijderen van domein

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown CPU feature %1$s
nl: Onbekende CPU eigenschap %1$s

en: Unknown CPU model %1$s
nl: onbekend CPU model %1$s

en: Unknown CPU vendor %1$s
nl: Onbekende CPU leverancier %1$s

en: Unknown cgroup controller '%1$s'
nl: Onbekende cgroup controller '%1$s'

en: Unknown driver name '%1$s'
nl: Onbekende driver naam '%1$s'

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown model type '%1$s'
nl: Onbekend model type '%1$s'

en: Unknown protocol '%1$s'
nl: Onbekend protocol '%1$s'

en: Unknown release: %1$s
nl: Onbekende vrijgave: %1$s

en: Unknown source type: '%1$s'
nl: Onbekend bron type '%1$s'

en: Unknown value '%1$s' for %2$s
nl: Onbekende waarde '%1$s' voor %2$s

en: Unknown value '%1$s' for %2$s 'type' property
nl: Onbekende waarde '%1$s' voor %2$s 'type' eigenschap

en: Unknown value '%1$s' for AnyType 'type' property
nl: Onbekende waarde '%1$s' voor AnyType 'type' eigenschap

en: Unknown value '%1$s' for xsd:boolean
nl: Onbekende waarde '%1$s' voor xsd:boolean

en: Unknown vendor %1$s referenced by CPU model %2$s
nl: Onbekende leverancier %1$s waarnaar wordt verwezen door CPU model %2$s

en: Unsupported SMBIOS mode '%1$s'
nl: Niet-ondersteunde SMBIOS mode '%1$s'

en: Unsupported bus type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund bus type '%1$s'

en: Unsupported bus type '%1$s' for device type '%2$s'
nl: Niet-ondersteund bus type '%1$s' voor apparaat type '%2$s'

en: Unsupported capacity-to-allocation relation
nl: Niet-ondersteunde capaciteit-toewijzing relatie

en: Unsupported character device TCP protocol '%1$s'
nl: Niet-ondersteund karakter TCP protocol '%1$s'

en: Unsupported character device type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund karakter apparaat type '%1$s'

en: Unsupported config format '%1$s'
nl: Niet-ondersteund config formaat '%1$s'

en: Unsupported device type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund apparaat type '%1$s'

en: Unsupported disk address type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund schijf adres type '%1$s'

en: Unsupported disk device type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund schijf apparaat type '%1$s'

en: Unsupported graphics type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund grafisch type '%1$s'

en: Unsupported net type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund netwerk type '%1$s'

en: Unsupported spicevmc target name '%1$s'
nl: niet-ondersteunde spicevmc doel naam '%1$s'

en: Unsupported video device type '%1$s'
nl: Niet-ondersteund video apparaat type '%1$s'

en: Unused
nl: Ongebruikt

en: Update device from an XML <file>.
nl: Vernieuw apparaat vanuit een XML <bestand>.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}
nl: GeBruik: $program_name {start|stop|status|restart|condrestart|try-restart|reload|force-reload|gueststatus|shutdown}

en: Used memory:
nl: Gebruikt geheugen:

en: Username request failed
nl: Gebruikersnaam verzoek faalde

en: Using API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d
nl: Gebruikte API: %1$s %2$d.%3$d.%4$d

en: VFB %1$s too big for destination
nl: VFB %1$s is te groot voor bestemming

en: VM is already active
nl: VM is al actief

en: VMX entry '%1$s' contains unsupported scheme '%2$s'
nl: VMX ingang '%1$s' bevat niet-ondersteund schema '%2$s'

en: VMX entry '%1$s' doesn't contain a port part
nl: VMX ingang '%1$s' bevat geen poort naam

en: VMX entry 'annotation' contains invalid escape sequence
nl: VMX ingang 'annotation' bevat een ongeldige escape reeks

en: VMX entry 'name' contains invalid escape sequence
nl: VMX ingang 'name' bevat een ongeldige escape reeks

en: VMX entry 'sched.cpu.affinity' contains a %1$d, this value is too large
nl: VMX ingang 'sched.cpu.affinity' bevat een %1$d, deze waarde is te groot

en: Value '%1$s' is out of %2$s range
nl: Waarde '%1$s' is buiten de %2$s reeks

en: Virsh command line tool of libvirt %1$s
nl: Virsh commando-regel gereedschap voor libvirt %1$s

en: Vol %1$s cloned from %2$s
nl: Volume %1$s gekloond uit %2$s

en: Vol %1$s created
nl: Volume %1$s aangemaakt

en: Vol %1$s created from %2$s
nl: Volume %1$s werd aangemaakt uit %2$s

en: Vol %1$s created from input vol %2$s
nl: Volume %1$s aangemaakt van input volume %2$s

en: Vol %1$s deleted
nl: Volume %1$s is verwijderd

en: Vol %1$s wiped
nl: Volume %1$s schoongeveegd

en: Volume name '%1$s' doesn't have expected format '<directory>/<file>'
nl: Volume naam '%1$s' heeft niet het verwachte formaat '<directory>/<file>'

en: Volume name '%1$s' has unsupported suffix, expecting '.vmdk'
nl: Volume naam '%1$s' heeft niet-ondersteunde suffix, verwacht '.vmdk'

en: Volume path '%1$s' did not start with parent pool source device name.
nl: Volume pad '%1$s' begon niet met ouder pool bron apparaat naam.

en: Welcome to %1$s, the virtualization interactive terminal.
nl: Welkom bij %1$s, de virtualisatie interactieve terminal.

en: Write of '%1$s' to '%2$s' during vport create/delete failed
nl: Schrijven van '%1$s' naar '%2$s' tijdens vport aanmaken/verwijderen mislukte

en: Write to '%1$s' to trigger host scan failed
nl: Schrijven naar '%1$s' om host scan te activeren mislukte

en: Wrong MAC address
nl: Verkeerd MAC adres

en: Wrong XML element type %1$d
nl: Verkeerd XML element type %1$d

en: Wrong length MAC address
nl: Verkeerde lengte MAC adres

en: XML does not contain expected 'cpu' element
nl: XML bevat geen verwacht 'cpu' element

en: XML file
nl: XML bestand

en: XML node doesn't contain text, expecting an xsd:dateTime value
nl: XML node bevat geen tekst, verwacht een xsd:dateTime waarde

en: XPath evaluation of response for call to '%1$s' failed
nl: XPath evaluatie van antwoord van aanroep naar '%1$s' mislukte

en: [--%1$s <number>]
nl: [--%1$s <nummer>]

en: [--%1$s <string>]
nl: [--%1$s <tekenreeks>]

en: [--%1$s] <number>
nl: [--%1$s] <nummer>

en: [--%1$s] <string>
nl: [--%1$s] <tekenreeks>

en: a secret with UUID %1$s already defined for use with %2$s
nl: een geheim met UUID %1$s is al gedefinieerd voor gebruik met %2$s

en: a secret with UUID %1$s is already defined for use with %2$s
nl: een geheim met UUID %1$s is al gedefinieerd voor gebruik met %2$s

en: abort active domain job
nl: actieve domein taak afbreken

en: active
nl: actief

en: affect next boot
nl: beïnvloed volgende opstart

en: affect running domain
nl: beïnvloed draaiend domein

en: allocated netlink buffer is too small
nl: toegewezen netlink  buffer is te klein

en: already active
nl: al actief

en: apparmor_parser exited with error
nl: apparmor_parser afgesloten met fout

en: arguments to echo
nl: argumenten om terug te geven

en: attach device from an XML file
nl: Koppel apparaat aan vanuit een XML bestand

en: attach disk device
nl: schijf apparaat aankoppelen

en: attach network interface
nl: koppel netwerk interface aan

en: attach to console after creation
nl: verbindt na het aanmaken met de console

en: authentication failed
nl: authenticatie faalde

en: authentication failed: %1$s
nl: authenticatie faalde: %1$s

en: authentication required
nl: authenticatie vereist

en: autostart a domain
nl: een domein automatisch starten

en: autostart a network
nl: een netwerk automatisch starten

en: autostart a pool
nl: een pool automatisch starten

en: bad command
nl: slecht commando

en: bad name
nl: slechte naam

en: bad pathname
nl: slechte padnaam

en: base64-encoded secret value
nl: base64-gecodeerde geheim waarde

en: blkio cgroup isn't mounted
nl: blkio cgroup is niet aangekoppeld

en: block
nl: blok

en: block device
nl: blok apparaat

en: block peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
nl: blok blik verzoek te groot voor protocol op afstand, %1$zi > %2$d

en: blockstats device entry was not in expected format
nl: blockstats apparaat ingang was niet in verwachte formaat

en: blockstats stats entry was not in expected format
nl: blockstats stats ingang was niet in verwachte formaat

en: bond arp monitoring has no target
nl: binding arp monitor heeft geen doel

en: bond interface arpmon interval missing or invalid
nl: binding interface arpmon interval mist of is ongeldig

en: bond interface arpmon target missing
nl: binding interface arpmon doel ontbreekt

en: bond interface miimon downdelay invalid
nl: binding interface miimon downdelay ongeldig

en: bond interface miimon freq missing or invalid
nl: binding interface miimon freq mist of is ongeldig

en: bond interface miimon updelay invalid
nl: binding interface miimon updelay ongeldig

en: bond interface misses the bond element
nl: binding interface mist het bond element

en: bridge '%1$s' has an invalid netmask or IP address
nl: brug '%1$s' heeft een ongeldig netmasker of IP adres

en: bridge interface misses the bridge element
nl: bridge interface mist het brug element

en: bridge interface stp should be on or off got %1$s
nl: bridge interface stp moet aan of uit zijn, kreeg %1$s

en: bridge name '%1$s' already in use.
nl: brug naam '%1$s' al in gebruik.

en: buffer for root interface name is too small
nl: buffer voor root interface naam is te klein

en: buffer too small for IP address
nl: buffer te klein voor IP adres

en: buffer too small for IPv6 address
nl: buffer te klein voor IPv6 adres

en: build a pool
nl: bouw een pool

en: building
nl: bouwen

en: caller ignores cookie or cookielen
nl: aanroeper negeert cookie of cookielen

en: caller ignores uri_out
nl: aanroeper negeert uri_out

en: can't open session to the domain with id %1$d
nl: kan sessie naar het domein met id %1$d niet openen

en: canceled by client
nl: geannuleerd door cliënt

en: cannot acquire job mutex
nl: kan taak mutex niet verkrijgen

en: cannot acquire state change lock
nl: kan toestand verander slot niet verkrijgen

en: cannot become session leader
nl: kan geen sessie leider worden

en: cannot block signals
nl: kan signalen niet blokkeren

en: cannot change keymap setting on spice graphics
nl: kan toetsenbord instellingen op spice grafisch niet veranderen

en: cannot change keymap setting on vnc graphics
nl: kan toetsenbord instellingen op grafisch vnc niet veranderen

en: cannot change persistent config of a transient domain
nl: kan de permanente configuratie van een overgangsdomein niet veranderen

en: cannot change port settings on spice graphics
nl: kan poort instellingen op spice grafisch niet veranderen

en: cannot change port settings on vnc graphics
nl: kan poort instellingen op grafisch vnc niet veranderen

en: cannot change private flag on existing secret
nl: kan privé vlag niet veranderen voor bestaand geheim

en: cannot change to root directory
nl: kan niet veranderen naar root map

en: cannot change to root directory: %1$s
nl: kan niet naar root map gaan: %1$s

en: cannot chown %1$s to (%2$u, %3$u)
nl: kan niet chown %1$s naar (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to (%2$u, %3$u)
nl: kan niet chown '%1$s' naar (%2$u, %3$u)

en: cannot chown '%1$s' to group %2$u
nl: kan niet chown '%1$s' naar groep %2$u

en: cannot close file '%1$s'
nl: kan bestand '%1$s' niet sluiten

en: cannot compare CPUs of %1$s architecture
nl: kan CPU's van %1$s architectuur niet vergelijken

en: cannot compute baseline CPU of %1$s architecture
nl: kan basislijn CPU van %1$s architectuur niet berekenen

en: cannot convert disk '%1$s' to bus/device index
nl: kan schijf '%1$s' niet converteren naar bus/apparaat index

en: cannot copy from volume to a directory volume
nl: kan niet kopiëren van volume naar een map volume

en: cannot create autostart directory %1$s
nl: kan autostart map %1$s niet aanmaken

en: cannot create autostart directory '%1$s'
nl: kan autostart map '%1$s' niet aanmaken

en: cannot create config directory %1$s
nl: kan config map %1$s niet aanamken

en: cannot create config directory '%1$s'
nl: kan configuratie map '%1$s' niet aanmaken

en: cannot create directory %1$s
nl: kan map %1$s niet aanmaken

en: cannot create log directory %1$s
nl: kan log map %1$s niet aanmaken

en: cannot create path '%1$s'
nl: kan pad '%1$s' niet aanmaken

en: cannot create snapshot directory '%1$s'
nl: kan snapshot map '%1$s' niet aanmaken

en: cannot decode CPU data for %1$s architecture
nl: kan CPU data voor %1$s architectuur niet decoderen

en: cannot delete domain snapshot for running domain
nl: kan domein snapshot niet verwijderen voor draaiend domein

en: cannot delete snapshots of running domain
nl: kan snapshots van draaiend domein niet verwijderen

en: cannot determine filesystem for '%1$s'
nl: kan bestandssysteem voor %1$s niet bepalen

en: cannot encode CPU data for %1$s architecture
nl: kan CPU data voor %1$s architectuur niet coderen

en: cannot execute binary %1$s
nl: kan binair bestand %1$s niet uitvoeren

en: cannot extend file '%1$s'
nl: kan bestand %1$s niet uitbreiden

en: cannot fill file '%1$s'
nl: kan bestand '%1$s' niet vullen

en: cannot find CPU map for %1$s architecture
nl: kan CPU kaart voor %1$s architectuur niet vinden

en: cannot find character device %1$s
nl: kan karakter apparaat %1$s niet vinden

en: cannot find newly created volume '%1$s'
nl: kan nieuw aangemaakt volume '%1$s' niet vinden

en: cannot find pid in vmware log file
nl: kan pid niet vinden in vmware logbestand

en: cannot find statistics for device '%1$s'
nl: kan statistieken voor apparaat '%1$s' niet vinden

en: cannot fork child process
nl: kan kind proces niet afsplitsen

en: cannot generate a random uuid for instanceid
nl: kan geen willekeurige uuid genereren voor instanceid

en: cannot get CPU affinity of process %1$d
nl: kan CPU affiniteit niet krijgen voor proces %1$d

en: cannot get current time
nl: kan huidige tijd niet krijgen

en: cannot get file context of '%1$s'
nl: kan bestand context van '%1$s' niet krijgen

en: cannot get host CPU capabilities
nl: kan host CPU mogelijkheden niet verkrijgen

en: cannot get interface flags on macvtap tap
nl: kan interface vlaggen op macvtap tap niet krijgen

en: cannot get the host uuid
nl: kan host uuid niet krijgen

en: cannot get vCPU placement & pCPU time
nl: kan vCPU plaatsing & pCPU tijd niet krijgen

en: cannot initialize condition variable
nl: kan conditie variabele niet initialiseren

en: cannot initialize monitor condition
nl: kan monitor conditie niet initialiseren

en: cannot initialize mutex
nl: kan mutex niet initialiseren

en: cannot list SASL mechanisms %1$d (%2$s)
nl: kan SASL mechanismes %1$d (%2$s) niet tonen

en: cannot list vcpu pinning for an inactive domain
nl: kan vcpu vastzetten niet tonen voor inactief domein

en: cannot list vcpus for an inactive domain
nl: kan vcpus niet tonen voor een inactief domein

en: cannot mix caller fds with blocking execution
nl: kan aanroep fds niet mixen met blokkering van uitvoering

en: cannot mix string I/O with asynchronous command
nl: kan tekenreeks I/O niet mixen met asynchroon commando

en: cannot mix string I/O with daemon
nl: kan tekenreeks I/O niet mixen met daemon

en: cannot modify the persistent configuration of a domain
nl: kan de permanente configuratie van een domein niet veranderen

en: cannot open %1$s
nl: kan %1$s niet openen

en: cannot open '%1$s'
nl: kan '%1$s' niet openen

en: cannot open file using fd
nl: kan bestand niet openen met fd

en: cannot open macvtap tap device %1$s
nl: kan macvtap tap apparaat %1$s niet openen

en: cannot open path '%1$s'
nl: kan pad '%1$s' niet openen

en: cannot open volume '%1$s'
nl: kan volume '%1$s' niet openen

en: cannot parse device end location
nl: kan apparaat eind locatie niet ontleden

en: cannot parse device start location
nl: kan apparaat start locatie niet ontleden

en: cannot parse instanceid parameter as a uuid
nl: kan instanceid parameter niet ontleden als een uuid

en: cannot parse json %1$s: %2$s
nl: kan json %1$s niet ontleden: %2$s

en: cannot parse partition number from target '%1$s'
nl: kan partitie nummer niet ontleden uit doel '%1$s'

en: cannot parse password validity time '%1$s', expect YYYY-MM-DDTHH:MM:SS
nl: kan wachtwoord geldigheidsduur '%1$s' niet ontleden, verwacht JJJJ-MM-DDTHH:MM:SS

en: cannot parse pid in vmware log file
nl: kan pid niet ontleden in vmware logbestand

en: cannot parse rdp port %1$s
nl: kan rdp poort %1$s niet ontleden

en: cannot parse value of managerid parameter
nl: kan waarde managerid parameter niet ontleden

en: cannot parse value of typeid parameter
nl: kan waarde typeid parameter niet ontleden

en: cannot parse value of typeidversion parameter
nl: kan waarde typeidversion parameter niet ontleden

en: cannot parse vnc port %1$s
nl: kan vnc poort %1$s niet ontleden

en: cannot perform tunnelled migration without using peer2peer flag
nl: kan geen migratie via tunnel uitvoeren zonder gebruik van peer2peer vlag

en: cannot pin vcpus on an inactive domain
nl: kan vcpus niet vastzetten op een inactief domein

en: cannot query SASL ssf on connection %1$d (%2$s)
nl: kan SASL ssf niet bevragen op verbinding %1$d (%2$s)

en: cannot query SASL username on connection %1$d (%2$s)
nl: kan SASL gebruikersnaam niet bevragen op verbinding %1$d (%2$s)

en: cannot read %1$s
nl: kan %1$s niet lezen

en: cannot read %1$s statistic
nl: kan %1$s statistieken niet lezen

en: cannot read '%1$s'
nl: kan '%1$s' niet lezen

en: cannot read SELinux virtual image context file %1$s
nl: kan SELinux virtueel image context bestand %1$s niet lezen

en: cannot read beginning of file '%1$s'
nl: kan het begin van bestand '%1$s' niet lezen

en: cannot read cputime for domain
nl: kan cputime voor domein niet lezen

en: cannot read cputime for domain %1$d
nl: kan cputime voor domein %1$d niet lezen

en: cannot read dir '%1$s'
nl: kan map '%1$s' niet lezen

en: cannot read domain image '%1$s'
nl: kan domein image '%1$s' niet lezen

en: cannot read from stream
nl: kan niet van stream lezen

en: cannot read header '%1$s'
nl: kan koptekst '%1$s' niet lezen

en: cannot read mount list '%1$s'
nl: kan aankoppel lijst '%1$s' niet lezen

en: cannot register file watch on stream
nl: kan geen bestand bekijken op stream registreren

en: cannot remove config %1$s
nl: kan configuratie %1$s niet verwijderen

en: cannot remove config file '%1$s'
nl: kan configuratiebestand '%1$s' niet verwijderen

en: cannot remove config for %1$s
nl: kan configuratie voor %1$s niet verwijderen

en: cannot replace NETIF config
nl: kan NETIF config niet vervangen

en: cannot resolve driver link %1$s
nl: kam driver link %1$s niet oplossen

en: cannot restore domain '%1$s' uuid %2$s from a file which belongs to domain '%3$s' uuid %4$s
nl: kan domein '%1$s' uuid %2$s niet terugzetten uit een bestand welke behoort tot domein '%3$s' uuid %4$s

en: cannot restore domain snapshot for running domain
nl: kan domein snapshot niet herstellen voor draaiend domein

en: cannot revert snapshot of running domain
nl: kan snapshot van draaiend domein niet terugdraaien

en: cannot seek to beginning of file '%1$s'
nl: kan niet zoeken naar het begin van bestand '%1$s'

en: cannot send to netlink socket
nl: kan niet naar netlink socket versturen

en: cannot set CPU affinity on process %1$d
nl: kan CPU affiniteit niet instellen voor proces %1$d

en: cannot set autostart for transient domain
nl: kan autostart niet instellen voor overgang domein

en: cannot set autostart for transient network
nl: kan autostart niet instellen voor overgang netwerk

en: cannot set external SSF %1$d (%2$s)
nl: kan externe SSF %1$d (%2$s) niet instellen

en: cannot set file mode '%1$s'
nl: kan bestand mode '%1$s' niet instellen

en: cannot set file owner '%1$s'
nl: kan bestand eigenaar '%1$s' niet instellen

en: cannot set memory higher than max memory
nl: kan geheugen niet hoger dan max memory instellen

en: cannot set mode of '%1$s' to %2$04o
nl: kan mode van '%1$s' niet instellen op %2$04o

en: cannot set security props %1$d (%2$s)
nl: kan beveiliging props %1$d (%2$s) niet instellen

en: cannot set to start of '%1$s'
nl: kan starten van '%1$s' niet instellen

en: cannot stat '%1$s'
nl: kan '%1$s' niet stat

en: cannot stat fd %1$d
nl: kan niet stat fd: %1$d

en: cannot stat file '%1$s'
nl: kan stat bestand '%1$s' niet uitvoeren

en: cannot statvfs path '%1$s'
nl: kan geen statvfs van pad '%1$s'

en: cannot sync data to file '%1$s'
nl: kan data niet synchroniseren naar bestand '%1$s'

en: cannot unblock signals
nl: kan signalen niet deblokkeren

en: cannot undefine transient domain
nl: kan overgang domein definitie niet ongedaan maken

en: cannot unlink file '%1$s'
nl: kan link naar bestand '%1$s' niet verwijderen

en: cannot update AppArmor profile '%1$s'
nl: kan AppArmor profiel '%1$s' niet vernieuwen

en: cannot write config file '%1$s'
nl: kan niet schrijven naar configuratie bestand '%1$s'

en: cannot write to stream
nl: kan niet naar stream schrijven

en: cap for XEN_CREDIT
nl: cap voor XEN_CREDIT

en: capabilities
nl: mogelijkheden

en: cd: command valid only in interactive mode
nl: cd: commando alleen geldig in interactieve mode

en: cgroup CPU controller is not mounted
nl: cgroup CPU-controller is niet aangekoppeld

en: cgroup memory controller is not mounted
nl: cgroup memory-controller is niet aangekoppeld

en: change maximum memory limit
nl: maximum geheugen limiet aanpassen

en: change memory allocation
nl: geheugen toewijzing aanpassen

en: change number of virtual CPUs
nl: aantal virtuele CPU's aanpassen

en: change the current directory
nl: verander de huidige map

en: character device %1$s is not using a PTY
nl: karakter apparaat %1$s gebruikt geen PTY

en: character device information was missing filename
nl: karakter apparaat informatie miste bestandsnaam

en: character device name
nl: karakter apparaat naam

en: child failed to create directory '%1$s'
nl: kind faalde om map '%1$s' aan te maken

en: client tried invalid PolicyKit init request
nl: cliënt probeerde ongeldig PolicyKit init verzoek

en: client tried invalid SASL init request
nl: Cliënt probeerde ongeldig SASL init verzoek

en: client tried invalid SASL start request
nl: cliënt probeerde ongeldig SASL start verzoek

en: clone a volume.
nl: kloon een volume.

en: clone name
nl: kloon naam

en: close: %1$s: failed to write or close temporary file: %2$s
nl: close: %1$s: schrijven naar tijdelijk bestand of deze sluiten mislukte: %2$s

en: command
nl: commando

en: command '%1$s' doesn't support option --%2$s
nl: commando '%1$s' ondersteunt optie --%2$s niet

en: command '%1$s' requires --%2$s option
nl: commando '%1$s' vereist --%2$s optie

en: command '%1$s' requires <%2$s> option
nl: commando '%1$s' vereist <%2$s> optie

en: command is in human monitor protocol
nl: commando is in menselijk monitor protocol

en: command is not yet running
nl: commando draait nog niet

en: command or command group '%1$s' doesn't exist
nl: commando of commandogroep '%1$s' bestaat niet

en: compare CPU with host CPU
nl: vergelijk CPU met host CPU

en: compare host CPU with a CPU described by an XML file
nl: vergelijk host CPU met een CPU beschreven door een XML bestand

en: compute baseline CPU
nl: bereken baseline CPU

en: config data file to import from
nl: config data bestand te importeren van

en: config value %1$s was malformed
nl: configuratie waarde %1$s is ongeldig

en: config value %1$s was missing
nl: configuratie waarde %1$s ontbreekt

en: configuration file syntax error
nl: syntax fout in configuratiebestand

en: configuration file syntax error: %1$s
nl: syntax fout in configuratiebestand: %1$s

en: connect to the guest console
nl: verbindt met de gast console

en: connection URI of the destination host as seen from the client(normal migration) or source(p2p migration)
nl: verbinding URI van de doel host zoals gezien vanaf de cliënt (normale migratie) of bron (p2p migratie)

en: connection already open
nl: verbinding al open

en: connection not open
nl: verbinding niet open

en: connection vcpu maximum
nl: verbinding vcpu maximum

en: conversion from string failed
nl: Conversie van string gefaald

en: convert a domain id or UUID to domain name
nl: converteer een domein id of UUID naar domein naam

en: convert a domain name or UUID to domain id
nl: converteer een domein naam of UUID naar domein id

en: convert a domain name or id to domain UUID
nl: converteer een domein naam of id naar domein UUID

en: convert a network UUID to network name
nl: converteer een netwerk UUID naar netwerk naam

en: convert a network name to network UUID
nl: converteer een netwerk naam naar netwerk UUID

en: convert a pool UUID to pool name
nl: converteer een pool UUID naar pool naam

en: convert a pool name to pool UUID
nl: converteer een pool naam naar pool UUID

en: convert an interface MAC address to interface name
nl: converteer een interface MAC adres naar interface naam

en: convert an interface name to interface MAC address
nl: converteer een interface naam naar interface MAC adres

en: could not allocate memory
nl: toewijzen van geheugen mislukte

en: could not close logfile
nl: kon logbestand niet sluiten

en: could not connect to Xen Store
nl: Kon niet verbinden met Xen Store

en: could not connect to Xen Store %1$s
nl: Kon niet verbinden met Xen Store %1$s

en: could not create profile
nl: kon profiel niet aanmaken

en: could not delete snapshot
nl: kan snapshot niet verwijderen

en: could not determine max vcpus for the domain
nl: kan max vcpus voor het domein niet bepalen

en: could not find libvirtd
nl: kan libvirtd niet vinden

en: could not find name in XML
nl: kon naam in XML niet vinden

en: could not get VM definition
nl: kon VM definitie niet krijgen

en: could not get children snapshots
nl: kon geen kind snapshots krijgen

en: could not get creation time of snapshot %1$s
nl: kon aanmaak tijd van snapshot %1$s niet krijgen

en: could not get current snapshot
nl: kon huidige snapshot niet krijgen

en: could not get current snapshot name
nl: kon huidige snapshot naam niet krijgen

en: could not get current snapshot of domain %1$s
nl: kan geen huidige snapshot krijgen van domein %1$s

en: could not get description of snapshot %1$s
nl: kan geen beschrijving van snapshot %1$s krijgen

en: could not get domain UUID
nl: kon domein UUID niet krijgen

en: could not get domain state
nl: kon domein toestand niet krijgen

en: could not get name of parent of snapshot %1$s
nl: kon naam van ouder van snapshot %1$s niet krijgen

en: could not get number of volumes in the pool: %1$s, rc=%2$08x
nl: kon aantal volumes in de pool niet krijgen: %1$s, rc=%2$08x

en: could not get online state of snapshot %1$s
nl: kon on-line toestand van snapshot %1$s niet krijgen

en: could not get parent of snapshot %1$s
nl: kan geen beschrijving van snapshot %1$s krijgen

en: could not get root snapshot for domain %1$s
nl: kan geen root snapshot krijgen voor domein %1$s

en: could not get snapshot UUID
nl: kon snapshot UUID niet krijgen

en: could not get snapshot count for domain %1$s
nl: kan geen snapshot telling krijgen voor domein %1$s

en: could not get snapshot name
nl: kon geen snapshot naam krijgen

en: could not get the volume list in the pool: %1$s, rc=%2$08x
nl: kon volume lijst in de pool niet krijgen: %1$s, rc=%2$08x

en: could not open VirtualBox session with domain %1$s
nl: kon VirtualBox sessie met domein %1$s niet openen

en: could not open input path '%1$s'
nl: kom input pad '%1$s' niet openen

en: could not parse XML
nl: kon XML niet ontleden

en: could not parse arguments
nl: kon argumenten niet ontleden

en: could not read xml file
nl: kon xml bestand niet lezen

en: could not remove profile for '%1$s'
nl: kan profiel voor '%1$s' niet verwijderen

en: could not restore snapshot for domain %1$s
nl: kon snapshot voor domein %1$s niet herstellen

en: could not set IFS
nl: kon IFS niet instellen

en: could not set PATH
nl: kon PATH niet instellen

en: could not take snapshot of domain %1$s
nl: kon geen snapshot maken van domein %1$s

en: could not use Xen hypervisor entry
nl: kon Xen hypervisor ingang niet gebruiken

en: could not use Xen hypervisor entry %1$s
nl: kon Xen hypervisor ingang %1$s niet gebruiken

en: cpu affinity is not supported
nl: cpu affiniteit wordt niet ondersteund

en: crash the domain after core dump
nl: crash het domein na de core dump

en: crashed
nl: gecrasht

en: create a device defined by an XML file on the node
nl: maak een apparaat aan op de node gedefinieerd door een XML bestand

en: create a domain from an XML file
nl: domein aanmaken van een XML bestand

en: create a network from an XML file
nl: een netwerk aanmaken van een XML bestand

en: create a pool from a set of args
nl: maak een pool aan van een set argumenten

en: create a pool from an XML file
nl: pool aanmaken van een XML bestand

en: create a vol from an XML file
nl: een volume aanmaken van een XML bestand

en: create a vol, using another volume as input
nl: Maak een volume aan, met een ander volume als input

en: create a volume from a set of args
nl: maak een volume aan van een set argumenten

en: creation of non-raw file images is not supported without qemu-img.
nl: aanmaken van niet-raw bestand images wordt niet ondersteund zonder qemu-img.

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
nl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_REDIRECT_URL) geeft een fout terug: %1$s (%2$d) : %3$s

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned a negative response code
nl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) geeft een negatieve antwoord code terug

en: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
nl: curl_easy_getinfo(CURLINFO_RESPONSE_CODE) geeft een fout terug: %1$s (%2$d) : %3$s

en: curl_easy_perform() returned an error: %1$s (%2$d) : %3$s
nl: curl_easy_perform() geeft een fout terug: %1$s (%2$d) : %3$s

en: current
nl: huidig

en: current vcpu count must equal maximum
nl: huidige vcpu telling moet gelijk zijn aan maximum

en: daemonized command cannot set working directory %1$s
nl: commando draaiend als daemon kan werkmap %1$s niet instellen

en: dangling \
nl: bungelende \

en: data sinks cannot be used for non-blocking streams
nl: data putten kunnen niet gebruikt worden voor niet-blokkerende streams

en: data sources cannot be used for non-blocking streams
nl: data bronnen kunnen niet gebruikt worden voor niet-blokkerende streams

en: define (but don't start) a domain from an XML file
nl: definieer (maar start niet op) een domein uit een XML bestand

en: define a pool from a set of args
nl: definieer een pool van een set argumenten

en: define or modify a secret from an XML file
nl: definieer of wijzig een geheim van een XML bestand

en: define or update a network filter from an XML file
nl: definieer of vernieuw een netwerk filter vanuit een XML-bestand toevoegen

en: degraded
nl: degraderen

en: delete a pool
nl: verwijder een pool

en: delete a vol
nl: verwijder een volume

en: delete snapshot and all children
nl: verwijder snapshot en alle kinderen

en: destroy a physical host interface (disable it / "if-down")
nl: vernietig een fysieke host interface (zet het uit / "if-down")

en: detach device from an XML file
nl: koppel apparaat los vanuit een XML bestand

en: detach disk device
nl: schijf apparaat loskoppelen

en: detach network interface
nl: koppel netwerk interface los

en: detailed domain vcpu information
nl: gedetailleerde domein vcpu informatie

en: device %1$s is not a PCI device
nl: apparaat %1$s is geen PCI apparaat

en: device cannot be detached: device is busy
nl: apparaat kan niet worden ontkoppeld het apparaat is bezet

en: device key
nl: apparaat sleutel

en: device type '%1$s' cannot be attached
nl: apparaat type '%1$s' kan niet aangesloten worden

en: device type '%1$s' cannot be updated
nl: apparaattype '%1$s' kon niet veranderd worden

en: direct migration
nl: directe migratie

en: directory to switch to (default: home or else root)
nl: map om naar om te schakelen (standaard home of anders root)

en: disable
nl: uitzetten

en: disable autostarting
nl: Automatisch starten uitzetten

en: discover potential storage pool sources
nl: ontdek potentiële opslag pool bronnen

en: disk %1$s not found
nl: schijf %1$s niet gevonden

en: disk bus '%1$s' cannot be hotplugged.
nl: schijf bus '%1$s' ondersteunt geen hotplug

en: disk bus '%1$s' cannot be updated.
nl: schijf bus '%1$s' kan niet vernieuwd worden

en: disk device type '%1$s' cannot be hotplugged
nl: schijf apparaat type '%1$s' ondersteunt geen hotplug

en: disk source path is missing
nl: schijf bron pad ontbreekt

en: display available free memory for the NUMA cell.
nl: laat beschikbaar vrij geheugen voor de NUMA cel zien.

en: display extended details for pools
nl: toon uitgebreide details van pools

en: display extended details for volumes
nl: toon uitgebreide details van volumes

en: display the progress of migration
nl: laat de voortgang van de migratie zien

en: do not restart the domain on the destination host
nl: start het domein niet opnieuw op de bestemming host

en: domain %1$s exists already
nl: domein %1$s bestaat al

en: domain %1$s has no snapshots with name %2$s
nl: domein %1$s heeft geen snapshots met de naam %2$s

en: domain %1$s is already running
nl: domein %1$s draait al

en: domain '%1$s' already exists with uuid %2$s
nl: domein '%1$s' bestaat al met uuid %2$s

en: domain '%1$s' coredump: failed to open %2$s
nl: domain '%1$s' coredump: openen van %2$s mislukte

en: domain '%1$s' coredump: failed to write header to %2$s
nl: domain '%1$s' coredump: koptekst schrijven naar %2$s mislukte

en: domain '%1$s' coredump: write failed: %2$s
nl: domain '%1$s' coredump: schrijven mislukte: %2$s

en: domain '%1$s' is already defined with uuid %2$s
nl: domein '%1$s' is al gedefinieerd met uuid %2$s

en: domain '%1$s' is not processing incoming migration
nl: domein '%1$s' verwerkt de binnenkomende migratie niet

en: domain '%1$s' not paused
nl: domein '%1$s' niet gepauzeerd

en: domain '%1$s' not running
nl: domein '%1$s' draait niet

en: domain block device size information
nl: domein blok apparaat grootte informatie

en: domain event %1$d not registered
nl: domein gebeurtenis %1$d niet geregistreerd

en: domain has no snapshots
nl: domein heeft geen snapshots

en: domain id or name
nl: domein id of naam

en: domain id or uuid
nl: domein id of uuid

en: domain information
nl: domein informatie

en: domain information in XML
nl: domein informatie in XML

en: domain is already running
nl: domein draait al

en: domain is not in running state
nl: domein draait niet

en: domain is not in shutoff state
nl: domein is niet uitgezet

en: domain is not in suspend state
nl: domein is niet in de opgeschorte toestand

en: domain is not running
nl: domein draait niet

en: domain job information
nl: domein taak informatie

en: domain name or uuid
nl: domein naam of uuid

en: domain name, id or uuid
nl: domein naam, id of uuid

en: domain snapshot XML
nl: domein snapshot XML

en: domain state
nl: domein toestand

en: domain type
nl: domein type

en: domain vcpu counts
nl: domein vcpu aantal

en: domainMigratePrepare did not set uri
nl: domainMigratePrepare stelde uri niet in

en: domainMigratePrepare2 did not set uri
nl: domainMigratePrepare2 stelde uri niet in

en: done
nl: voltooid

en: driver of disk device
nl: driver van schijf apparaat

en: driver serial '%1$s' contains unsafe characters
nl: driver seriële '%1$s' bevat onveilige karakters

en: dump the core of a domain to a file for analysis
nl: dump de core van een domein naar een bestand voor analyse

en: dup2(stderr) failed
nl: dup2(stderr) mislukte

en: dup2(stdin) failed
nl: dup2(stdin) mislukte

en: dup2(stdout) failed
nl: dup2(stdout) mislukte

en: edit XML configuration for a domain
nl: bewerk XML configuratie voor een domein

en: edit XML configuration for a network
nl: bewerk XML configuratie van een netwerk

en: edit XML configuration for a network filter
nl: bewerk XML configuratie van een netwerk filter

en: edit XML configuration for a physical host interface
nl: bewerk XML configuratie voor een fysieke host interface

en: edit XML configuration for a storage pool
nl: bewerk XML configuratie van een opslag pool

en: enable
nl: aanzetten

en: encountered an error on interface %1$s index %2$d
nl: een fout opgetreden op interface %1$s index %2$d

en: enumerate devices on this host
nl: inventariseren van apparaten op deze host

en: error
nl: fout

en: error %1$d during port-profile setlink on interface %2$s (%3$d)
nl: fout %1$d tijdens poort-profiel setlink op interface %2$s (%3$d)

en: error calling aa_change_profile()
nl: fout bij aanroepen van aa_change_profile()

en: error calling security_getenforce()
nl: fout bij aanroepen security_getenforce()

en: error copying UUID
nl: fout bij kopiëren van UUID

en: error copying profile name
nl: fout bij kopiëren profiel naam

en: error dumping %1$s (%2$d) interface
nl: fout bij dumpen van %1$s (%2$d) interface

en: error during virtual port configuration of ifindex %1$d
nl: fout tijdens virtuele poort configuratie van ifindex %1$d

en: error parsing IFLA_PORT_SELF part
nl: fout bij ontleden van IFLA_PORT_SELF onderdeel

en: error parsing IFLA_VF_PORT part
nl: fout bij ontleden van IFLA_VF_PORT onderdeel

en: error parsing pid of lldpad
nl: fout bij ontleden van pid van lldpad

en: error while iterating over IFLA_VF_PORTS part
nl: fout bij het itereren over IFLA_VF_PORTS onderdeel

en: error while resuming the domain
nl: fout bij het hervatten van het domein

en: error while suspending the domain
nl: fout bij het opschorten van het domein

en: error:
nl: fout:

en: escape for XML use
nl: escape voor XML gebruik

en: escape for shell use
nl: escape voor shell gebruik

en: event callback already tracked
nl: gebeurtenis callback wordt al bijgehouden

en: event from unexpected fd %1$d!=%2$d / watch %3$d!=%4$d
nl: gebeurtenis van onverwachte fd %1$d!=%2$d / watch %3$d!=%4$d

en: expected syntax: --%1$s <%2$s>
nl: verwachte syntax: --%1$s <%2$s>

en: expecting a name
nl: verwacht een naam

en: expecting a separator
nl: verwacht een scheidingsteken

en: expecting a separator in list
nl: verwacht een scheidingsteken in lijst

en: expecting a value
nl: verwacht een waarde

en: expecting absolute path: %1$s
nl: verwacht absoluut pad: %1$s

en: expecting an assignment
nl: verwacht een toekennnig

en: extended partition already exists
nl: extended partitie bestaat al

en: failed Xen syscall %1$s
nl: Xen syscall %1$s mislukte

en: failed reading from file '%1$s'
nl: lezen van bestand '%1$s' mislukte

en: failed to apply capabilities: %1$d
nl: Mogelijkheden toepassen mislukte: %1$d

en: failed to close file
nl: sluiten van bestand mislukte

en: failed to close or write to profile
nl: schrijven naar of sluiten van profiel mislukte

en: failed to connect to monitor socket
nl: verbinden met monitor socket mislukte

en: failed to connect to the hypervisor
nl: verbinden met de hypervisor mislukte

en: failed to create directory '%1$s'
nl: aanmaken van map '%1$s' mislukte

en: failed to create include file
nl: aanmaken van include bestand mislukte

en: failed to create logfile %1$s
nl: aanmaken log bestand %1$s mislukte

en: failed to create profile
nl: aanmaken profiel mislukte

en: failed to create socket
nl: aanmaken socket faalde

en: failed to enable IP forwarding
nl: IP doorsturen aanzetten mislukte

en: failed to enable mac filter in '%1$s'
nl: mac filter in '%1$s' aanzetten mislukte

en: failed to generate XML
nl: kan geen XML genereren

en: failed to get URI
nl: kon URI niet krijgen

en: failed to get capabilities
nl: mogelijkheden verkrijgen mislukte

en: failed to get domain '%1$s'
nl: verkrijgen van domein '%1$s' mislukte

en: failed to get domain UUID
nl: verkrijgen van domein UUID mislukte

en: failed to get domain xml
nl: domein xml verkrijgen mislukte

en: failed to get hostname
nl: kon host naam niet krijgen

en: failed to get hypervisor type
nl: verkrijgen van hypervisor type mislukte

en: failed to get interface '%1$s'
nl: verkrijgen van interface '%1$s' mislukte

en: failed to get network '%1$s'
nl: verkrijgen van netwerk '%1$s' mislukte

en: failed to get network UUID
nl: verkrijgen van netwerk UUID mislukte

en: failed to get node information
nl: verkrijgen van node informatie mislukte

en: failed to get nwfilter '%1$s'
nl: verkrijgen van nwfilter '%1$s' mislukte

en: failed to get parent pool
nl: krijgen van ouder pool mislukte

en: failed to get pool '%1$s'
nl: verkrijgen van pool '%1$s' mislukte

en: failed to get pool UUID
nl: verkrijgen van pool UUID mislukte

en: failed to get secret '%1$s'
nl: verkrijgen van geheim '%1$s' mislukte

en: failed to get source from sourceList
nl: bron van sourceList verkrijgen mislukte

en: failed to get sysinfo
nl: Kan sysinfo niet ophalen

en: failed to get the hypervisor version
nl: verkrijgen van hypervisor versie mislukte

en: failed to get the library version
nl: verkrijgen van bibliotheek versie mislukte

en: failed to get vol '%1$s'
nl: krijgen van volume '%1$s' mislukte

en: failed to initialize SASL library: %1$d (%2$s)
nl: SASL bibliotheek initialiseren mislukte: %1$d (%2$s)

en: failed to mark network %1$s as autostarted
nl: netwerk %1$s als autostart te markeren mislukte

en: failed to mark pool %1$s as autostarted
nl: pool %1$s als autostart te markeren mislukte

en: failed to move file to %1$s
nl: bestand verplaatsen naar %1$s mislukte

en: failed to open file
nl: openen van bestand mislukte

en: failed to open the log file. check the log file path
nl: het log bestand openen mislukte. controleer het log bestand pad

en: failed to parse configuration file
nl: ontleden van configuratie bestand mislukte

en: failed to parse configuration file %1$s
nl: ontleden van configuratie bestand %1$s mislukte

en: failed to read AppArmor template
nl: AppArmor sjabloon lezen mislukte

en: failed to read XML
nl: XML lezen mislukte

en: failed to read configuration file
nl: lezen van configuratie bestand mislukte

en: failed to read configuration file %1$s
nl: lezen van configuratie bestand %1$s mislukte

en: failed to read metadata length in '%1$s'
nl: lezen van metadata lengte in '%1$s' mislukte

en: failed to read qemu header
nl: kan qemu koptekst net lezen

en: failed to read temporary file created with template %1$s
nl: lezen van tijdelijk bestand aangemaakt met sjabloon %1$s mislukte

en: failed to remove pool '%1$s'
nl: verwijderen van pool '%1$s' mislukte

en: failed to resume domain
nl: domein hervatten mislukte

en: failed to run apparmor_parser
nl: apparmor_parser draaien mislukte

en: failed to save content
nl: inhoud opslaan mislukte

en: failed to seek to end of %1$s
nl: zoeken naar einde van %1$s mislukte

en: failed to serialize S-Expr
nl: serieel maken van S-Expr mislukte

en: failed to serialize S-Expr: %1$s
nl: serieel maken van S-Expr mislukte: %1$s

en: failed to setup stderr file handle
nl: Instellen van stderr bestand handel mislukte

en: failed to setup stdin file handle
nl: Instellen van stdin bestand handel mislukte

en: failed to setup stdout file handle
nl: Instellen van stdout bestand handel mislukte

en: failed to unmark network %1$s as autostarted
nl: autostart markering van netwerk %1$s verwijderen mislukte

en: failed to unmark pool %1$s as autostarted
nl: autostart markering van pool %1$s verwijderen mislukte

en: failed to wait on condition
nl: wachten op conditie mislukte

en: failed to write configuration file
nl: schrijven naar configuratie bestand mislukte

en: failed to write configuration file: %1$s
nl: schrijven naar configuratie bestand mislukte: %1$s

en: failed to write header to domain save file '%1$s'
nl: schrijven van koptekst naar domein opslag bestand '%1$s' mislukte

en: failed to write the log file
nl: schrijven naar het log bestand mislukte

en: failed to write to profile
nl: schrijven naar het profiel mislukte

en: failed writing to file '%1$s'
nl: schrijven naar bestand '%1$s' mislukte

en: fd must be valid
nl: fd moet geldig zijn

en: file
nl: bestand

en: file %1$s does not exist
nl: bestand %1$s bestaat niet

en: file containing XML CPU descriptions
nl: bestand bevat XML CPU beschrijvingen

en: file containing an XML CPU description
nl: bestand bevat een XML CPU beschrijving

en: file containing an XML description of the device
nl: bestand bevat een XML beschrijving van het apparaat

en: file containing an XML domain description
nl: bestand bevat een XML domein beschrijving

en: file containing an XML interface description
nl: bestand bevat een XML interface beschrijving

en: file containing an XML network description
nl: bestand bevat een XML netwerk beschrijving

en: file containing an XML network filter description
nl: bestand bevat een XML netwerk filter beschrijving

en: file containing an XML pool description
nl: bestand bevat een XML pool beschrijving

en: file containing an XML vol description
nl: bestand bevat een XML volume beschrijving

en: file containing secret attributes in XML
nl: bestand met geheim attributen in XML

en: filesystem is not of type 'template' or 'mount'
nl: bestandssysteem is niet van het type 'template' of 'mount'

en: filter has no name
nl: filter heeft geen naam

en: filter with same UUID but different name ('%1$s') already exists
nl: filter met dezelfde UUID maar andere naam ('%1$s') bestaat al

en: filter would introduce a loop
nl: filter zou een lus introduceren

en: find potential storage pool sources
nl: zoek naar potentiële opslag pool bronnen

en: flags parameter must be VIR_MEMORY_VIRTUAL or VIR_MEMORY_PHYSICAL
nl: flags parameter moet VIR_MEMORY_VIRTUAL of VIR_MEMORY_PHYSICAL zijn

en: force device update
nl: apparaat vernieuwing forceren

en: format for underlying storage
nl: formaat voor onderliggende opslag

en: format of backing volume if taking a snapshot
nl: formaat van back-up volume als een snapshot genomen wordt

en: formatter for %1$s %2$s reported error
nl: formatter voor %1$s %2$s rapporteerde fout

en: get device block stats for a domain
nl: apparaat blok stats verkrijgen voor een domein

en: get memory statistics for a domain
nl: geheugen statistiek verkrijgen voor een domein

en: get network interface stats for a domain
nl: netwerk interface stats verkrijgen voor een domein

en: get value from running domain
nl: verkrijg waarde van een draaiend domein

en: get value to be used on next boot
nl: verkrijg waarde te gebruiken bij volgende keer opstarten

en: given uuid does not match XML uuid
nl: opgegeven uuid komt niet overeen met XML uuid

en: gracefully shutdown a domain
nl: een domein netjes afsluiten

en: guest unexpectedly quit
nl: gast sloot onverwachts af

en: guest unexpectedly quit during hotplug
nl: gast sluit onverwachts af tijdens hotplug

en: guestfwd channel does not define a target address
nl: guestfwd kanaal definieert geen doel adres

en: guestfwd channel only supports IPv4 addresses
nl: guestfwd kanaal ondersteunt alleen IPv4 adressen

en: host reports map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
nl: host rapporteert dat kaart buffer lengte overschrijdt maximum: %1$d > %2$d

en: host reports too many vCPUs: %1$d > %2$d
nl: host rapporteert te veel vCPU's: %1$d > %2$d

en: host usb device %1$03d.%2$03d not found
nl: host usb apparaat %1$03d.%2$03d niet gevonden

en: host-certificates mode needs exactly three certificates
nl: host-certificaten mode heeft precies drie certificaten nodig

en: hostdev mode '%1$s' not supported
nl: hostdev mode '%1$s' niet ondersteund

en: hostdev subsys type '%1$s' not supported
nl: hostdev subsys type '%1$s' niet ondersteund

en: hostname on destination resolved to localhost, but migration requires an FQDN
nl: host naam op bestemming vastgesteld als localhost, maar migratie vereist een FQDN

en: hypervisor connection URI
nl: hypervisor verbinding URI

en: idle
nl: niet-actief

en: image magic is incorrect
nl: image magic is niet correct

en: image version is not supported (%1$d > %2$d)
nl: image verzie wordt niet ondersteund (%1$d > %2$d)

en: in shutdown
nl: bezig met afsluiten

en: inaccessible
nl: niet toegankelijk

en: inaccessible backing store volume %1$s
nl: ontoegankelijke backing archief volume %1$s

en: inactive
nl: inactief

en: include security sensitive information in XML dump
nl: voeg beveiliging gevoelige informatie toe aan XML dump

en: incomplete save header in '%1$s'
nl: onvolledige opslag koptekst in '%1$s'

en: info balloon reply was missing balloon data
nl: info ballon antwoord miste ballon data

en: info migration reply was missing return status
nl: info migratie antwoord miste retour status

en: interface has no name
nl: interface heeft geen naam

en: interface has unsupported type '%1$s'
nl: interface heeft niet-ondersteund type '%1$s'

en: interface information in XML
nl: interface informatie in XML

en: interface name
nl: interface naam

en: interface name or MAC address
nl: interface naam of MAC adres

en: internal error
nl: interne fout

en: invalid '=' after option --%1$s
nl: ongeldige '=' na de optie --%1$s

en: invalid MAC address
nl: ongeldig MAC adres

en: invalid MAC address: %1$s
nl: ongeldig MAC adres: %1$s

en: invalid PCI bus ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI bus ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid PCI domain ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI domein ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid PCI function ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI functie ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid PCI product ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI product ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid PCI slot ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI sleuf ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid PCI vendor ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige PCI leverancier ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige SCSI LUN ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid SCSI bus ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige SCSI bus ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid SCSI host ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige SCSI host ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid SCSI target ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige SCSI doel ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB bus number supplied for '%1$s'
nl: ongeldig USB bus nummer opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB device number supplied for '%1$s'
nl: ongeldig USB apparaat nummer opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB interface class supplied for '%1$s'
nl: ongeldige USB interface klasse opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB interface number supplied for '%1$s'
nl: ongeldig USB interface nummer opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB interface protocol supplied for '%1$s'
nl: ongeldig USB interface protocol opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB interface subclass supplied for '%1$s'
nl: ongeldige USB interface sub-klasse opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB product ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige USB product ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid USB vendor ID supplied for '%1$s'
nl: ongeldige USB leverancier ID opgegeven voor '%1$s'

en: invalid UUID
nl: ongeldige UUID

en: invalid VM definition
nl: ongeldige VM definitie

en: invalid XML length: %1$d
nl: ongeldige XML lengte: %1$d

en: invalid cipher size for TLS session
nl: ongeldige code grootte voor TLS sessie

en: invalid connection pointer in
nl: ongeldige verbinding aanwijzer in

en: invalid connection pointer in %1$s
nl: ongeldige verbinding aanwijzer in %1$s

en: invalid domain pointer in
nl: ongeldige domein aanwijzer in

en: invalid domain pointer in %1$s
nl: ongeldige domein aanwijzer in %1$s

en: invalid domain type %1$s
nl: ongeldig domein type %1$s

en: invalid flag
nl: ongeldig vlag

en: invalid flag combination: (0x%1$x)
nl: ongeldige vlag combinatie: (0x%1$x)

en: invalid host UUID: %1$s
nl: ongeldig host UUID: %1$s

en: invalid interface name %1$s
nl: ongeldige interface naam %1$s

en: invalid interface pointer in
nl: ongeldige interface aanwijzer in

en: invalid interface pointer in %1$s
nl: ongeldige interface aanwijzer in %1$s

en: invalid length for new profile
nl: ongeldige lengte voor nieuw profiel

en: invalid netfs path (ends in /): %1$s
nl: ongeldig netfs pad (eindigt op /): %1$s

en: invalid netfs path (no /): %1$s
nl: ongeldig netfs pad (geen /): %1$s

en: invalid network pointer in
nl: ongeldige netwerk aanwijzer in

en: invalid network pointer in %1$s
nl: ongeldige netwerk aanwijzer in %1$s

en: invalid network type supplied for '%1$s'
nl: ongeldig netwerk type opgegeven voor '%1$s'

en: invalid node device pointer
nl: ongeldige node apparaat aanwijzer

en: invalid node device pointer in %1$s
nl: ongeldige node apparaat aanwijzer in %1$s

en: invalid path %1$s not assigned to domain
nl: ongeldig pad %1$s niet toegewezen aan een domein

en: invalid path, '%1$s' is not a known interface
nl: ongeldig pad, '%1$s' is geen bekende interface

en: invalid path: %1$s
nl: ongeldig pad: %1$s

en: invalid removable media size supplied for '%1$s'
nl: ongeldige verwijderbare media grootte opgegeven voor '%1$s'

en: invalid scheduler option: %1$s
nl: ongeldig scheduler optie: %1$s

en: invalid size supplied for '%1$s'
nl: ongeldige grootte opgegeven voor '%1$s'

en: invalid storage pool pointer in
nl: ongeldige opslag pool aanwijzer in

en: invalid storage pool pointer in %1$s
nl: ongeldige opslag pool aanwijzer in %1$s

en: invalid storage volume pointer in
nl: ongeldige opslag volume aanwijzer in

en: invalid storage volume pointer in %1$s
nl: ongeldige opslag volume aanwijzer in %1$s

en: invalid use of command API
nl: ongeldig gebruik commando API

en: invalid uuid %1$s
nl: ongeldig uuid %1$s

en: invalid value of 'ephemeral'
nl: ongeldige waarde van 'ephemeral'

en: invalid value of 'private'
nl: ongeldige waarde van 'private'

en: invalid watchdog action
nl: ongeldige bewaker actie

en: leave the guest paused after creation
nl: laat de gast gepauzeerd na het aanmaken

en: length of metadata out of range
nl: lengte van metadata buiten de reeks

en: libvirt was built without the '%1$s' driver
nl: libvirt werd gebouwd zonder de '%1$s' driver

en: libvirt-guests is configured not to start any guests on boot
nl: libvirt-guests is geconfigureerd om de gasten niet te starten bij het opstarten

en: libxenlight failed to create new domain '%1$s'
nl: libxenlight kon geen nieuw domein '%1$s' aanmaken

en: libxenlight failed to store userdata
nl: libxenlight kon geen gebruikersgegevens opslaan

en: libxl_get_physinfo_info failed
nl: libxl_get_physinfo_info mislukt

en: libxml2 doesn't handle %1$s encoding
nl: libxml2 kan niet omgaan %1$s codering

en: list devices in a tree
nl: geeft een lijst apparaten in een boom

en: list domains
nl: laat domeinen zien

en: list inactive & active domains
nl: laat inactief en actieve domeinen zien

en: list inactive & active interfaces
nl: laat inactief en actieve interfaces zien

en: list inactive & active networks
nl: laat inactief en actieve netwerken zien

en: list inactive & active pools
nl: laat inactieve en actieve pools zien

en: list inactive domains
nl: laat inactief domeinen zien

en: list inactive interfaces
nl: laat inactieve interfaces zien

en: list inactive networks
nl: laat inactieve netwerken zien

en: list inactive pools
nl: laat inactieve pools zien

en: list is not closed with ]
nl: lijst is niet afgesloten met ]

en: list network filters
nl: laat netwerk filters zien

en: list networks
nl: laat netwerken zien

en: list physical host interfaces
nl: laat fysieke host interfaces zien

en: list pools
nl: laat pools zien

en: list secrets
nl: toon geheimen

en: list vols
nl: laat volumes zien

en: lists not allowed in VMX format
nl: lijsten in niet toegestaan in VMX formaat

en: live
nl: levend

en: live migration
nl: live migratie

en: lxc state driver is not active
nl: lxc toestand driver is niet actief

en: lxcChild() passed invalid vm definition
nl: lxcChild() gaf ongeldige vm definitie door

en: machine already powered down
nl: machine is al uitgeschakeld

en: machine is not in poweroff|saved|aborted state, so couldn't start it
nl: machine is niet in de poweroff|saved|aborted toestand, deze kon dus niet gestart worden

en: machine not in running state to suspend it
nl: machine draait niet om het te kunnen opschorten

en: machine not paused, so can't resume it
nl: machine is niet gepauzeerd, kan deze dus niet hervatten

en: machine not running, so can't reboot it
nl: machine draait niet, kan deze dus opnieuw opstarten

en: machine paused, so can't power it down
nl: machine is gepauzeerd, kan deze dus niet uitschakelen

en: malformed capacity element
nl: ongeldig capaciteit element

en: malformed char device string
nl: ongeldige char apparaat string

en: malformed group element
nl: ongeldig groep element

en: malformed mac address '%1$s'
nl: ongeldig mac adres: '%1$s'

en: malformed netlink response message
nl: ongeldige netlink antwoord boodschap

en: malformed octal mode
nl: ongeldig octale mode

en: malformed owner element
nl: ongeldig eigenaar element

en: malformed uuid element
nl: ongeldig uuid element

en: malformed uuid element for '%1$s'
nl: ongeldig uuid element voor '%1$s'

en: malformed volume extent length value
nl: ongeldige volume omvang lengte waarde

en: malformed volume extent offset value
nl: ongeldige volume omvang offset waarde

en: malformed volume extent size value
nl: ongeldige volume omvang grootte waarde

en: managed save of a domain state
nl: beheer opslaan van een domein toestand

en: maximum
nl: maxumum

en: maximum tolerable downtime (in milliseconds) for migration
nl: maximale toelaatbare down-tijd (in milliseconden) voor migratie

en: memory peek request too large for remote protocol, %1$zi > %2$d
nl: geheugen blik verzoek te groot voor protocol op afstand, %1$zi > %2$d

en: memory size can't be changed unless domain is powered down
nl: geheugen grootte kan niet gewijzigd worden tenzij domein uitgeschakeld wordt

en: migrate domain to another host
nl: migreer domein naar een andere host

en: migrate: Invalid downtime
nl: migreren: ongeldige down-time

en: migrate: Unexpected timeout for offline migration
nl: migreren: Onverwachte time-out voor offline migratie

en: migration URI, usually can be omitted
nl: migratie URI, kan meestal weggelaten worden

en: migration was active, but RAM 'remaining' data was missing
nl: migratie was actief, maar RAM 'overblijvende' data ontbrak

en: migration was active, but RAM 'total' data was missing
nl: migratie was actief, maar RAM 'totale' data ontbrak

en: migration was active, but RAM 'transferred' data was missing
nl: migratie was actief, maar RAM 'overgedragen' data ontbrak

en: migration with non-shared storage with full disk copy
nl: migratie met niet-gedeelde opslag met volledige schijf kopie

en: migration with non-shared storage with incremental copy (same base image shared between source and destination)
nl: migratie met niet-gedeelde opslag met incrementele kopie (dezelfde basis image gedeeld tussen bron en bestemming)

en: mismatched header magic
nl: niet-overeenkomende koptekst magie

en: missing "
nl: ontbrekende "

en: missing 'timezone' attribute for clock with offset='timezone'
nl: ontbrekend 'timezone' attribuut voor klok met offset='timezone'

en: missing SCSI host capability type for '%1$s'
nl: ontbrekende SCSI host mogelijkheden type voor '% s'

en: missing backend for pool type %1$d
nl: ontbrekend backend voor pool type %1$d

en: missing capacity element
nl: ontbrekend capaciteit element

en: missing creationTime from existing snapshot
nl: ontbrekende creationTime in bestaande snapshot

en: missing devices information
nl: ontbrekende apparaten informatie

en: missing devices information for %1$s
nl: ontbrekende apparaten informatie voor %1$s

en: missing disk device alias name for %1$s
nl: ontbrekende schijf apparaat alias naam voor %1$s

en: missing domain type attribute
nl: ontbrekend domein type attribuut

en: missing input device type
nl: ontbrekend invoer apparaat type

en: missing kernel information
nl: ontbrekende kernel informatie

en: missing name for disk source
nl: ontbrekende naam voor schijf bron

en: missing name for host
nl: ontbrekende naam voor host

en: missing operating system information
nl: ontbrekende besturingssysteem informatie

en: missing operating system information for %1$s
nl: ontbrekende besturingssysteem informatie voor %1$s

en: missing pool source name element
nl: ontbrekend pool bron naam element

en: missing product
nl: ontbrekend product

en: missing root device information
nl: ontbrekende root apparaat informatie

en: missing root device information in %1$s
nl: ontbrekende root apparaat informatie in %1$s

en: missing root element
nl: ontbrekend root element

en: missing source device
nl: bron apparaat ontbreekt

en: missing source host
nl: bron host ontbreekt

en: missing source information for device
nl: ontbrekende bron informatie voor apparaat

en: missing source information for device %1$s
nl: ontbrekende bron informatie voor apparaat %1$s

en: missing source path
nl: bron pad ontbreekt

en: missing state from existing snapshot
nl: ontbrekende toestand in bestaande snapshot

en: missing storage capability type for '%1$s'
nl: ontbrekend opslag mogelijkheid type voor opslag '%1$s'

en: missing storage pool source device name
nl: ontbrekende opslag pool bron apparaat naam

en: missing storage pool source device path
nl: ontbrekende opslag pool bron apparaat pad

en: missing storage pool source host name
nl: ontbrekende opslag pool bron host naam

en: missing storage pool source path
nl: ontbrekend opslag pool bron pad

en: missing storage pool target path
nl: ontbrekend opslag pool doel pad

en: missing target information for device
nl: ontbrekende doel informatie voor apparaat

en: missing target information for device %1$s
nl: ontbrekende doel informatie voor apparaat %1$s

en: missing vendor
nl: ontbrekende leverancier

en: missing video model and cannot determine default
nl: ontbrekend video model en kan standaard niet bepalen

en: missing volume name element
nl: ontbrekend volume naam element

en: mode of device reading and writing
nl: mode van apparaat lezen en schrijven

en: monitor must not be NULL
nl: monitor mag niet NULL zijn

en: multiple interfaces with matching MAC address
nl: meerdere interfaces met overeenkomend MAC adres

en: multiple matching interfaces found
nl: meerdere overeenkomende interfaces gevonden

en: multiple matching interfaces found: %1$s
nl: meerdere overeenkomende interfaces gevonden: %1$s

en: multiple stream callbacks not supported
nl: meerdere streams callbacks niet ondersteund

en: mutex initialization failed
nl: mutex initialisatie mislukte

en: name of the inactive domain
nl: naam van een inactief domein

en: name of the pool
nl: naam van de pool

en: name of the volume
nl: naam van de volume

en: negotiated SSF %1$d was not strong enough
nl: overeengekomen SSF %1$d was niet sterk genoeg

en: negotiation SSF %1$d was not strong enough
nl: onderhandeling SSF %1$d was niet sterk genoeg

en: network %1$s exists already
nl: netwerk %1$s bestaat al

en: network %1$s is not active
nl: netwerk %1$s niet actief

en: network '%1$s' already exists with uuid %2$s
nl: netwerk '%1$s' bestaat al met uuid %2$s

en: network '%1$s' does not have a bridge name.
nl: netwerk '%1$s' heeft geen brug naam.

en: network '%1$s' is already defined with uuid %2$s
nl: netwerk '%1$s' is al gedefinieerd met uuid %2$s

en: network filter config filename '%1$s' does not match name '%2$s'
nl: netwerk filter config bestandsnaam '%1$s' komt niet overeen met naam '%2$s'

en: network filter information in XML
nl: netwerk filter informatie in XML

en: network filter name or uuid
nl: netwerk filter naam of uuid

en: network information
nl: netwerk informatie

en: network information in XML
nl: netwerk informatie in XML

en: network interface type
nl: netwerk interface type

en: network is already active
nl: netwerk is al actief

en: network is already active as '%1$s'
nl: netwerk is al actief als '%1$s'

en: network name
nl: netwerk naam

en: network name or uuid
nl: netwerk naam of uuid

en: network uuid
nl: netwerk uuid

en: no
nl: nee

en: no FLR, PM reset or bus reset available
nl: LR, PM reset of bus reset niet beschikbaar

en: no IFLA_PORT_RESPONSE found in netlink message
nl: geen IFLA_PORT_RESPONSE gevonden in netlink boodschap

en: no PCI bus ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI bus ID opgegeven voor '%1$s'

en: no PCI domain ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI domein ID opgegeven voor '%1$s'

en: no PCI function ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI functie ID opgegeven voor '%1$s'

en: no PCI product ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI product ID opgegeven voor '%1$s'

en: no PCI slot ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI sleuf ID opgegeven voor '%1$s'

en: no PCI vendor ID supplied for '%1$s'
nl: geen PCI leverancier ID opgegeven voor '%1$s'

en: no SCSI LUN ID supplied for '%1$s'
nl: geen SCSI LUN ID opgegeven voor '%1$s'

en: no SCSI bus ID supplied for '%1$s'
nl: geen SCSI bus ID opgegeven voor '%1$s'

en: no SCSI host ID supplied for '%1$s'
nl: geen SCSI host ID opgegeven voor '%1$s'

en: no SCSI target ID supplied for '%1$s'
nl: geen SCSI doel ID opgegeven voor '%1$s'

en: no USB bus number supplied for '%1$s'
nl: geen USB bus nummer opgegeven voor '%1$s'

en: no USB device number supplied for '%1$s'
nl: geen USB apparaat nummer opgegeven voor '%1$s'

en: no USB interface class supplied for '%1$s'
nl: geen USB interface klasse opgegeven voor '%1$s'

en: no USB interface number supplied for '%1$s'
nl: geen USB interface nummer opgegeven voor '%1$s'

en: no USB interface protocol supplied for '%1$s'
nl: geen USB interface protocol opgegeven voor '%1$s'

en: no USB interface subclass supplied for '%1$s'
nl: geen USB interface sub-klasse opgegeven voor '%1$s'

en: no USB product ID supplied for '%1$s'
nl: geen USB product ID opgegeven voor '%1$s'

en: no USB vendor ID supplied for '%1$s'
nl: geen USB leverancier ID opgegeven voor '%1$s'

en: no assigned pty for device %1$s
nl: geen pty toegewezen aan apparaat %1$s

en: no autostart
nl: niet automatisch opstarten

en: no block device path supplied for '%1$s'
nl: geen blok apparaat pad geleverd voor '%1$s'

en: no client username was found
nl: geen cliënt gebruikersnaam gevonden

en: no config file for %1$s
nl: geen config bestand voor %1$s

en: no connection driver available
nl: geen verbinding driver beschikbaar

en: no connection driver available for %1$s
nl: geen verbinding driver beschikbaar voor %1$s

en: no device capabilities for '%1$s'
nl: geen apparaat mogelijkheden voor '%1$s'

en: no domain XML passed
nl: geen domein XML doorgegeven

en: no domain config
nl: geen domein configuratie

en: no domain snapshot with matching name '%1$s'
nl: geen domein snapshot met overeenkomende naam '%1$s'

en: no domain with matching id %1$d
nl: geen domein met overeenkomend id %1$d

en: no domain with matching name '%1$s'
nl: geen domein met overeenkomende naam '%1$s'

en: no domain with matching uuid
nl: geen domein met overeenkomend uuid

en: no domain with matching uuid '%1$s'
nl: geen domein met overeenkomend uuid '%1$s'

en: no extended partition found and no primary partition available
nl: geen extended partitie gevonden en geen primaire partitie beschikbaar

en: no job is active on the domain
nl: in het domein is geen taak actief

en: no large enough free extent
nl: niet genoeg vrije ruimte

en: no limit
nl: geen limiet

en: no monitor path
nl: geen monitor pad

en: no network interface supplied for '%1$s'
nl: geen netwerk interface opgegeven voor '%1$s'

en: no network with matching name '%1$s'
nl: geen netwerk met overeenkomende naam '%1$s'

en: no node device with matching name '%1$s'
nl: geen node apparaat met overeenkomende naam '%1$s'

en: no nwfilter with matching name '%1$s'
nl: geen mwfiltern met overeenkomende naam '%1$s'

en: no parent for this device
nl: geen ouder voor dit apparaat

en: no removable media size supplied for '%1$s'
nl: geen verwijderbare media grootte opgegeven voor '%1$s'

en: no replacement string in template
nl: geen vervangende tekenreeks in sjabloon

en: no running guests.
nl: geen draaiende gasten.

en: no secret with matching usage '%1$s'
nl: geen geheim met overeenkomend gebruik '%1$s'

en: no secret with matching uuid '%1$s'
nl: geen geheim met overeenkomende uuid '%1$s'

en: no size supplied for '%1$s'
nl: geen grootte opgegeven voor '%1$s'

en: no sockets found
nl: geen sockets gevonden

en: no state
nl: geen toestand

en: no storage pool with matching name '%1$s'
nl: geen opslag pool met overeenkomende naam '%1$s'

en: no storage vol with matching key '%1$s'
nl: geen opslag volume met overeenkomende sleutel '%1$s'

en: no storage vol with matching name '%1$s'
nl: geen opslag volume met overeenkomende naam '%1$s'

en: no storage vol with matching path '%1$s'
nl: geen opslag volume met overeenkomend pad '%1$s'

en: no stream callback registered
nl: geen stream callback geregistreerd

en: no system UUID supplied for '%1$s'
nl: geen systeem UUID opgegeven voor '%1$s'

en: no target name supplied for '%1$s'
nl: geen doel naam opgegeven voor '%1$s'

en: no threads found
nl: geen threads gevonden

en: no valid connection
nl: geen geldige verbinding

en: no valid netlink response was received
nl: er werd geen geldig netlink antwoord ontvangen

en: node device details in XML
nl: node apparaat details in XML

en: node info not implemented on this platform
nl: node info niet geïmplementeerd op dit platform

en: node information
nl: node informatie

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL cpus
nl: niet-nul ncpus komt niet overeen met NULL cpus

en: nonzero ncpus doesn't match with NULL xmlCPUs
nl: niet-nul ncpus komt niet overeen met NULL xmlCPUs

en: nparams too large
nl: nparams te groot

en: number
nl: nummer

en: number of virtual CPUs
nl: aantal virtuele CPU's

en: numbers not allowed in VMX format
nl: nummers niet toegestaan in VMX formaat

en: nwfilter is in use
nl: nwfilter is in gebruik

en: only a single memory balloon device is supported
nl: slechts een geheugen ballon apparaat wordt ondersteund

en: only one filesystem supported
nl: slechts één bestandssysteem ondersteund

en: only supports mount filesystem type
nl: ondersteunt alleen mount bestandssysteem type

en: operation failed
nl: operatie mislukte

en: operation failed: %1$s
nl: operatie mislukte: %1$s

en: operation forbidden for read only access
nl: operatie verboden voor alleen-lezen toegang

en: operation type %1$d not supported
nl: operatie type %1$d wordt niet ondersteund

en: optional file of source xml to query for pools
nl: optioneel bestand van bron xml te bevragen voor pools

en: optional host to query
nl: optionele host om te bevragen

en: optional initiator IQN to use for query
nl: optionele initiatie IQN om te bevragen

en: optional port to query
nl: optionele poort om te bevragen

en: out of memory
nl: te weinig geheugen

en: output an XML string for the hypervisor sysinfo, if available
nl: genereer een XML-string voor de hypervisor-sysinfo, indien beschikbaar

en: parameter=value
nl: parameter=waarde

en: parser error
nl: ontleed fout

en: passthrough mode requires a character device type attribute
nl: doorgeef mode vereist een karakter apparaat type attribuut

en: path '%1$s' doesn't reference a file
nl: pad '%1$s' refereert niet naar een bestand

en: path '%1$s' is not absolute
nl: pad '%1$s' is niet absoluut

en: path does not exist, skipping file type checks
nl: pad bestaat niet, overslaan van bestandstype controles

en: paused
nl: gepauzeerd

en: peer-2-peer migration
nl: peer-2-peer migratie

en: per-device boot elements cannot be used together with os/boot elements
nl: per-apparaat opstart elementen kunnen niet tezamen met os/boot elementen gebruikt worden

en: perform a live core dump if supported
nl: Voer een live core dump uit als dit ondersteund wordt

en: persist VM on destination
nl: permanente VM op bestemming

en: pool '%1$s' already exists with uuid %2$s
nl: pool '%1$s' bestaat al met uuid %2$s

en: pool '%1$s' has asynchronous jobs running.
nl: pool '%1$s' draait nog asynchrone taken

en: pool '%1$s' is already defined with uuid %2$s
nl: pool '%1$s' is al gedefinieerd met uuid %2$s

en: pool does not support pool deletion
nl: pool ondersteunt geen pool verwijdering

en: pool has no config file
nl: pool heeft geen config bestand

en: pool information in XML
nl: pool informatie in XML

en: pool is already active as '%1$s'
nl: pool is al actief als '%1$s'

en: pool name
nl: pool naam

en: pool name or uuid
nl: pool naam of uuid

en: pool name or uuid of the input volume's pool
nl: pool naam of uuid van de pool van het input volume

en: pool type '%1$s' does not support source discovery
nl: pool type '%1$s' ondersteund geen bron ontdekking

en: port-profile setlink timed out
nl: poort-profiel setlink time-out

en: print XML document, but don't define/create
nl: XML document afdrukken, maar niets definiëren/aanmaken

en: print help
nl: hulp afdrukken

en: print the current directory
nl: druk de huidige map af

en: print the hypervisor canonical URI
nl: druk de hypervisor kanonikale URI af

en: print the hypervisor hostname
nl: druk de hypervisor host naam af

en: print the hypervisor sysinfo
nl: druk de hypervisor-sysinfo af

en: profile does not exist
nl: profiel bestaat niet

en: profile exists
nl: profiel bestaat

en: profileid parameter too long
nl: profileid parameter is te lang

en: protocol misses the family attribute
nl: protocol mist de family attribuut

en: ps2 bus does not support %1$s input device
nl: ps2 bus ondersteunt %1$s input apparaat niet

en: qemu emulator '%1$s' does not support xen
nl: qemu emulator '%1$s' heeft geen ondersteuning voor xen

en: qemu state driver is not active
nl: qemu toestand driver is niet actief

en: quit this interactive terminal
nl: sluit deze interactieve terminal

en: read-only connection
nl: alleen-lezen verbinding

en: reattach node device to its device driver
nl: koppel node apparaat vast aan zijn apparaat driver

en: reboot a domain
nl: een domein opnieuw opstarten

en: referenced filter '%1$s' is missing
nl: gerefereerde filter '%1$s' ontbreekt

en: refresh a pool
nl: ververs een pool

en: remote_open: for 'ext' transport, command is required
nl: remote_open: voor 'ext' overdracht wordt commando vereist

en: rename to new name during migration (if supported)
nl: geeft een nieuwe naam op tijdens migratie (als dit ondersteund wordt)

en: requested authentication type %1$s rejected
nl: aangvraagde authenticatie type %1$s is afgewezen

en: requested vcpus is greater than max allowable vcpus for the domain: %1$d > %2$d
nl: gevraagde vcpus is groter dan max toegestaan vcpus voor het domein: %1$d > %2$d

en: reset node device
nl: herstel node apparaat

en: restore a domain from a saved state in a file
nl: herstel een domein van een opgeslagen toestand in een bestand

en: resume a domain
nl: hervat een domein

en: resume operation failed
nl: hervatten operatie mislukte

en: resuming after dump failed
nl: hervatten na dump mislukte

en: resuming after snapshot failed
nl: hervatten na snapshot mislukt

en: return the pool uuid rather than pool name
nl: geeft de pool uuid terug in plaats van pool naam

en: returned buffer is not same size as requested
nl: teruggegeven buffer heeft niet de aangevraagde grootte

en: returns the storage pool for a given volume key or path
nl: geeft de opslag pool terug voor een bepaalde volume sleutel of pad

en: returns the volume key for a given volume name or path
nl: geeft de volume sleutel terug voor een bepaalde volume naam of pad

en: returns the volume name for a given volume key or path
nl: geeft de volume naam terug voor een bepaalde volume sleutel of pad

en: returns the volume path for a given volume name or key
nl: geeft het volume pad terug voor een bepaalde volume naam of sleutel

en: running
nl: draaien

en: sasl start reply data too long %1$d
nl: sasl start antwoord data te lang %1$d

en: sasl step reply data too long %1$d
nl: sasl stap antwoord data te lang %1$d

en: save a domain state to a file
nl: sla een domein toestand op in een bestand

en: saving domain '%1$s' failed to allocate space for metadata
nl: opslaan van domein '%1$s' faalde om ruimte te alloceren voor metadata

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': open failed
nl: opslaan van domein '%1$s' naar '%2$s': openen mislukte

en: saving domain '%1$s' to '%2$s': write failed
nl: opslaan van domein '%1$s' naar '%2$s': schrijven mislukte

en: script used to bridge network interface
nl: script gebruikt voor brug netwerk interface

en: secret '%1$s' does not have a value
nl: geheim '%1$s' heeft geen waarde

en: secret UUID
nl: geheim UUID

en: secret attributes in XML
nl: geheim attributen in XML

en: secret is private
nl: geheim is privé

en: security DOI string exceeds max %1$d bytes
nl: beveiliging DOI tekenreeks overschrijdt max %1$d bytes

en: security imagelabel is missing
nl: beveiliging imagelabel ontbreekt

en: security label already defined for VM
nl: beveiliging label al gedefinieerd voor VM

en: security label driver mismatch: '%1$s' model configured for domain, but hypervisor driver is '%2$s'.
nl: beveiliging label driver mismatch: '%1$s' model geconfigureerd voor domein, maar de hypervisor driver is '%2$s'.

en: security label exceeds maximum length: %1$d
nl: beveiliging label overschrijdt maximum: %1$d

en: security label is missing
nl: beveiliging label ontbreekt

en: security model string exceeds max %1$d bytes
nl: beveiliging model tekenreeks overschrijdt max %1$d bytes

en: sending of PortProfileRequest failed.
nl: versturen van PortProfileRequest mislukte.

en: server verification (of our certificate or IP address) failed
nl: server verificatie (van ons certificaat of het IP adres) mislukte

en: set a secret value
nl: stel een geheim waarde in

en: set maximum limit on next boot
nl: stel maximum limiet voor volgende opstart in

en: set maximum tolerable downtime
nl: stel maximaal toelaatbare down-time in

en: show free memory for all NUMA cells
nl: laat vrij geheugen voor alle NUMA cellen zien

en: show inactive defined XML
nl: laat inactieve gedefinieerde XML zien

en: show version
nl: versie tonen

en: show/set scheduler parameters
nl: tonen/instellen van scheduler parameters

en: shut off
nl: afgesloten

en: size > maximum buffer size
nl: grootte > maximale buffer grootte

en: snapshot name
nl: snapshot naam

en: sndbuf must be a positive integer
nl: sndbuf moet een positief geheel getal zijn

en: sockpair failed
nl: sockpair mislukte

en: source config data format
nl: bron cinfig data formaat

en: source device for underlying storage
nl: bron apparaat voor onderliggende opslag

en: source name for underlying storage
nl: bron naam voor onderliggende opslag

en: source of network interface
nl: bron van netwerk interface

en: source path for underlying storage
nl: bron pad voor onderliggende opslag

en: source-host for underlying storage
nl: bron-host voor onderliggende opslag

en: spicevmc device type only supports virtio
nl: spicevm apparaat type ondersteunt alleen virtio

en: start a (previously defined) inactive domain
nl: start een (eerder gedefinieerd) inactief domein

en: start a (previously defined) inactive network
nl: start een (eerder gedefinieerd) inactief netwerk

en: start a (previously defined) inactive pool
nl: start een (eerder gedefinieerde) inactieve pool

en: start a physical host interface (enable it / "if-up")
nl: start een fysieke host interface (zet het aan / "if-up")

en: start a physical host interface.
nl: Start een fysieke host interface.

en: start cell %1$d out of range (0-%2$d)
nl: start cel %1$d buiten (0-%2$d) reeks

en: started
nl: gestart

en: stat of '%1$s' failed
nl: stat van '%1$s' mislukte

en: stopped, with no saved guests
nl: gestopt, zonder opgeslagen gasten

en: stopped, with saved guests
nl: gestopt, met opgeslagen gasten

en: storage pool '%1$s' is already active
nl: opslag pool '%1$s' is al actief

en: storage pool '%1$s' is not active
nl: opslag pool '%1$s' is niet actief

en: storage pool does not support encrypted volumes
nl: opslag pool ondersteunt geen versleutelde volumes

en: storage pool does not support vol deletion
nl: opslag pool ondersteunt volume verwijdering niet

en: storage pool does not support volume creation
nl: opslag pool ondersteunt geen volume aanmaken

en: storage pool does not support volume creation from an existing volume
nl: opslag pool ondersteunt volume aanmaken van een bestaande volume niet

en: storage pool information
nl: opslag pool informatie

en: storage pool is not active
nl: opslag pool is niet actief

en: storage vol already exists
nl: opslag volume bestaat al

en: storage vol information
nl: opslag volume informatie

en: storage volume name '%1$s' already in use.
nl: opslag volume naam '%1$s' al in gebruik.

en: stream aborted with unexpected status %1$d
nl: stroom geannuleerd met onverwachte status %1$d

en: stream already has a callback registered
nl: stream heeft al een callback geregistreerd

en: stream does not have a callback registered
nl: stream heeft geen callback geregistreerd

en: stream had I/O failure
nl: stroom had I/O storing

en: stream had unexpected termination
nl: stroom had onverwachte beëindiging

en: stream is not open
nl: stream is niet open

en: string
nl: tekenreeks

en: subdriver of disk device
nl: sub-driver van schijf apparaat

en: suspend a domain
nl: opschorten van een domein

en: system call error
nl: systeem aanroep fout

en: target %1$s already exists
nl: doel %1$s bestaat al

en: target %1$s:%2$d already exists
nl: doel %1$s:%2$d bestaat al

en: target config data type format
nl: doel config data formaat

en: target device type
nl: doel apparaat type

en: target for underlying storage
nl: doel voor onderliggende opslag

en: target network name
nl: doel netwerk naam

en: target of disk device
nl: doel van schijf apparaat

en: target type must be specified for %1$s device
nl: doel type moet gespecificeerd worden voor %1$s apparaat

en: template '%1$s' does not exist
nl: sjabloon '%1$s' bestaat niet

en: template does not exist
nl: sjabloon bestaat niet

en: testOpen: supply a path or use test:///default
nl: testOpen: geef een pad op of gebruik test:///default

en: the backing volume if taking a snapshot
nl: de back-up volume als een snapshot genomen wordt

en: the domain does not have a current snapshot
nl: het domein heeft geen actuele snapshot

en: the state to restore
nl: de te herstellen staat

en: this QEMU binary lacks multiple smartcard support
nl: dit QEMU binaire programma mist smartcard ondersteuning

en: this QEMU binary lacks smartcard host mode support
nl: dit QEMU binaire programma mist smartcard host mode ondersteuning

en: this QEMU binary lacks smartcard passthrough mode support
nl: dit QEMU binaire programma mist smartcard doorgeef mode ondersteuning

en: this domain does not have a device to delete snapshots
nl: dit domein heeft geen apparaat om snapshots te verwijderen

en: this domain does not have a device to take snapshots
nl: dit domein heeft geen apparaat om snapshots te maken

en: this domain exists already
nl: dit domein bestaat al

en: this function is not supported by the connection driver
nl: deze functie wordt niet ondersteund door de verbinding driver

en: this function is not supported by the connection driver: %1$s
nl: deze functie wordt niet ondersteund door de verbinding driver: %1$s

en: this network exists already
nl: dit netwerk bestaat al

en: too many NUMA cells: %1$d > %2$d
nl: teveel NUMA cellen: %1$d > %2$d

en: too many drivers registered
nl: te veel drivers geregistreerd

en: too many drivers registered in %1$s
nl: te veel drivers geregistreerd in %1$s

en: too many memory stats requested: %1$d > %2$d
nl: teveel geheugen stats verzocht: %1$d > %2$d

en: transport methods unix, ssh and ext are not supported under Windows
nl: overdracht methodes unix, ssh en ext worden niet ondersteund met Windows

en: tunnelled migration
nl: migratie via een tunnel

en: tunnelled migration failed to read from qemu
nl: migratie via een tunnel faalde om van qemu te lezen

en: tunnelled migration requested but NULL stream passed
nl: migratie via een tunnel gevraagd maar NULL stream doorgegeven

en: type of storage pool sources to discover
nl: type opslag pool bronnen te ontdekken

en: type of storage pool sources to find
nl: type opslag pool bronnen te vinden

en: type of the pool
nl: type van de pool

en: udev_monitor_new_from_netlink returned NULL
nl: udev_monitor_new_from_netlink gaf NULL terug

en: unable to access device %1$s
nl: kan geen toegang tot apparaat %1$s krijgen

en: unable to access disk %1$s
nl: kan geen toegang tot schijf %1$s krijgen

en: unable to allocate socket security context '%1$s'
nl: kan socket beveiliging context '%1$s' niet toewijzen

en: unable to change config on '%1$s' graphics type
nl: kan config op '%1$s' grafisch type niet veranderen

en: unable to clear socket security context '%1$s'
nl: kan socket beveiliging context '%1$s' niet opruimen

en: unable to close %1$s
nl: kan %1$s niet sluiten

en: unable to create hugepage path %1$s
nl: aanmaken van hugepage pad %1$s mislukte

en: unable to create rundir %1$s: %2$s
nl: niet in staat om rundir %1$s aan te maken: %2$s

en: unable to create socket pair
nl: kan socket paar niet aanmaken

en: unable to execute QEMU command '%1$s'
nl: kan QEMU commando '%1$s' niet uitvoeren

en: unable to execute QEMU command '%1$s': %2$s
nl: kan QEMU commando '%1$s' niet uitvoeren: %2$s

en: unable to generate uuid
nl: kan uuid niet genereren

en: unable to get PID %1$d security context
nl: kan PID %1$d beveiliging context niet krijgen

en: unable to get current process context '%1$s'
nl: kan huidig proces context '%1$s' niet krijgen

en: unable to handle monitor type: %1$s
nl: kan monitor type niet afhandelen: %1$s

en: unable to initialize VirtualBox driver API
nl: kan VirtualBox driver API niet initialiseren

en: unable to parse mac address '%1$s'
nl: kan mac adres '%1$s' niet ontleden

en: unable to poll on child
nl: kan kind niet bevragen

en: unable to read vmware log file
nl: kan vmware log bestand niet lezen

en: unable to register monitor events
nl: kan monitor gebeurtenissen niet registreren

en: unable to set ownership of '%1$s' to %2$d:%3$d
nl: kan eigenaar van '%1$s' niet instellen op %2$d:%3$d

en: unable to set ownership of '%1$s' to user %2$d:%3$d
nl: kan eigenaar van '%1$s' niet instellen op gebruiker %2$d:%3$d

en: unable to set security context '%1$s'
nl: kan beveiliging context '%1$s' niet instellen

en: unable to set security context '%1$s' on '%2$s'
nl: kan beveiliging context '%1$s' niet instellen op '%2$s'

en: unable to set security context '%1$s' on fd %2$d
nl: kan beveiliging context '%1$s' niet instellen fd %2$d

en: unable to set socket security context '%1$s'
nl: kan socket beveiliging context '%1$s' niet instellen

en: unable to set tty attributes: %1$s
nl: kan tty attributen niet instellen: %1$s

en: unable to unload already unloaded profile
nl: kan leeggemaakt profiel niet opnieuw leegmaken

en: unable to write to child input
nl: kan niet naar kind input schrijven

en: undefine VM on source
nl: verwijder VM definitie op bron

en: undefine a network filter
nl: verwijder definitie van een netwerk filter

en: undefine a physical host interface (remove it from configuration)
nl: verwijder definitie van een fysieke host interface (verwijder het uit de configuratie)

en: undefine a secret
nl: verwijder definitie van een geheim

en: undefine an inactive pool
nl: Verwijder definitie van een inactieve pool

en: undefine an interface.
nl: verwijder definitie van een interface.

en: undefined hardware architecture
nl: niet-gedefinieerde hardware architectuur

en: unexpected OpenVZ URI path '%1$s', try openvz:///system
nl: onverwacht OpenVZ URI pad '%1$s', probeer openvz:///system

en: unexpected accessmode %1$d
nl: onverwachte toegangsmode %1$d

en: unexpected address type for fdc disk
nl: onverwacht adres type voor fdc schijf

en: unexpected address type for ide disk
nl: onverwacht adres type voor ide schijf

en: unexpected address type for scsi disk
nl: onverwacht adres type voor scsi schijf

en: unexpected boot device type %1$d
nl: onverwacht opstart apparaat type %1$d

en: unexpected char device type %1$d
nl: onverwacht char apparaat type %1$d

en: unexpected char type %1$d
nl: onverwacht karakter type %1$d

en: unexpected chr device type
nl: onverwacht chr apparaat type

en: unexpected controller type %1$d
nl: onverwacht controller type %1$d

en: unexpected data '%1$s'
nl: onverwachte data '%1$s'

en: unexpected disk address type %1$s
nl: onverwacht schijf toegang type %1$s

en: unexpected disk bus %1$d
nl: onverwachte schijf bus %1$d

en: unexpected disk device %1$d
nl: onverwacht schijf apparaat %1$d

en: unexpected disk type %1$d
nl: onverwacht schijf type %1$d

en: unexpected disk type %1$s
nl: onverwacht schijf type %1$s

en: unexpected domain %1$s already exists
nl: onverwacht domein %1$s bestaat reeds

en: unexpected domain type %1$d
nl: onverwacht domein type %1$d

en: unexpected encryption format
nl: onverwacht encryptie fprmaat

en: unexpected filesystem type %1$d
nl: onverwacht bestandssysteem type %1$d

en: unexpected hostdev mode %1$d
nl: onverwachte hostdev mode %1$d

en: unexpected hostdev type %1$d
nl: onverwacht hostdev type %1$d

en: unexpected input bus type %1$d
nl: onverwacht input bus type %1$d

en: unexpected input type %1$d
nl: onverwacht input type %1$d

en: unexpected interface type %1$d
nl: onverwacht interface type %1$d

en: unexpected lifecycle action %1$d
nl: onverwachte levenscyclus actie %1$d

en: unexpected memballoon model %1$d
nl: onverwacht geheugen ballon model %1$d

en: unexpected migration status in %1$s
nl: onverwachte migratie status in %1$s

en: unexpected model type %1$d
nl: onverwacht model type %1$d

en: unexpected net type %1$d
nl: onverwacht netwerk type %1$d

en: unexpected number of snapshots < %1$u
nl: onverwacht aantal snapshots < %1$u

en: unexpected number of snapshots > %1$u
nl: onverwacht aantal snapshots > %1$u

en: unexpected pool type
nl: onverwacht pool type

en: unexpected secret usage type %1$d
nl: onverwacht geheim gebruik type %1$d

en: unexpected smartcard type %1$d
nl: onverwacht smartcard type %1$d

en: unexpected smbios mode %1$d
nl: onverwachte smbios mode %1$d

en: unexpected sound model %1$d
nl: onverwacht geluid model %1$d

en: unexpected storage mode for '%1$s'
nl: onverwachte opslag mode voor '%1$s'

en: unexpected sysinfo type model %1$d
nl: onverwacht sysinfo type model %1$d

en: unexpected value %1$s for on_crash
nl: onverwachte waarde %1$s voor on_crash

en: unexpected value %1$s for on_poweroff
nl: onverwachte waarde %1$s voor on_poweroff

en: unexpected value %1$s for on_reboot
nl: onverwachte waarde %1$s voor on_reboot

en: unexpected video model %1$d
nl: onverwacht video model %1$d

en: unexpected volume encryption secret type
nl: onverwacht volume encryptie geheim type

en: unexpected watchdog action %1$d
nl: onverwachte bewaker actie %1$d

en: unexpected watchdog model %1$d
nl: onverwacht bewaker model %1$d

en: unknown
nl: onbekend

en: unknown OS type
nl: Onbekend OS type

en: unknown OS type %1$s
nl: Onbekend OS type %1$s

en: unknown SCSI host capability type '%1$s' for '%2$s'
nl: onbekende SCSI host mogelijkheden type '%1$s' voor '%2$s'

en: unknown arp bonding validate %1$s
nl: onbekende arp binding valideren %1$s

en: unknown auth type '%1$s'
nl: onbekend auth type '%1$s'

en: unknown authentication type %1$s
nl: onbekend authenticatie type %1$s

en: unknown bonding mode %1$s
nl: onbekende binding mode %1$s

en: unknown capability type '%1$d' for '%2$s'
nl: onbekend mogelijkheid type '%1$d' voor '%2$s'

en: unknown character device type: %1$s
nl: onbekend karakter apparaat type: %1$s

en: unknown chr device type '%1$s'
nl: onbekend chr apparaat type '%1$s'

en: unknown clock offset '%1$s'
nl: onbekende klok offset '%1$s'

en: unknown command: '%1$s'
nl: onbekend commando: '%1$s'

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: unknown forwarding type '%1$s'
nl: onbekend doorstuur type '%1$s'

en: unknown host
nl: onbekende host

en: unknown host %1$s
nl: onbekende host %1$s

en: unknown input bus type '%1$s'
nl: onbekend input bus type '%1$s'

en: unknown input device type '%1$s'
nl: onbekend input apparaat type '%1$s'

en: unknown interface startmode %1$s
nl: onbekende interface start mode %1$s

en: unknown migration protocol
nl: onbekend migratie protocol

en: unknown mii bonding carrier %1$s
nl: onbekende mii binding drager %1$s

en: unknown partition type
nl: onbekend partitie type

en: unknown pool format number %1$d
nl: onbekend pool formaat nummer %1$d

en: unknown pool format type %1$s
nl: onbekend pool formaat type %1$s

en: unknown procedure: %1$d
nl: onbekende procedure: %1$d

en: unknown secret usage type
nl: onbekend geheim gebruik type

en: unknown secret usage type %1$s
nl: onbekend geheim gebruik type %1$s

en: unknown smbios mode '%1$s'
nl: onbekende smbios mode '%1$s'

en: unknown storage capability type '%1$s' for '%2$s'
nl: onbekende opslag mogelijkheid type '%1$s' voor '%2$s'

en: unknown storage pool type %1$s
nl: onbekend opslag pool type %1$s

en: unknown storage vol backing store type %1$d
nl: onbekend opslag volume backing archief type %1$d

en: unknown storage vol type %1$d
nl: onbekend opslag volume type %1$d

en: unknown type '%1$s'
nl: onbekend type '%1$s'

en: unknown type presented to host for character device: %1$s
nl: onbekend type opgegeven aan host voor karakter apparaat: %1$s

en: unknown volume encryption format
nl: onbekend volume encryptie formaat

en: unknown volume encryption format type %1$s
nl: onbekend volume encryptie formaat type %1$s

en: unknown volume encryption secret type
nl: onbekend volume encryptie geheim type

en: unknown volume encryption secret type %1$s
nl: onbekend volume encryptie geheim type %1$s

en: unknown volume format number %1$d
nl: onbekend volume formaat nummer %1$d

en: unknown volume format type %1$s
nl: onbekend volume formaat type %1$s

en: unsupported authentication type %1$d
nl: niet-ondersteund authenticatie type %1$d

en: unsupported chardev '%1$s'
nl: niet-ondersteund chardev '%1$s'

en: unsupported clock offset '%1$s'
nl: niet-ondersteunde klok offset '%1$s'

en: unsupported config type %1$s
nl: niet-ondersteund config type %1$s

en: unsupported configuration
nl: niet-ondersteunde configuratie

en: unsupported configuration: %1$s
nl: niet-ondersteunde configuratie: %1$s

en: unsupported console target type %1$s
nl: niet-ondersteund console doel type %1$s

en: unsupported data type '%1$c' for arg '%2$s'
nl: niet-ondersteund data type '%1$c' voor arg '%2$s'

en: unsupported disk bus '%1$s' with device setup
nl: niet-ondersteunde schijf bus '%1$s' met apparaat instelling

en: unsupported disk type %1$s
nl: niet-ondersteund schijf type %1$s

en: unsupported driver name '%1$s' for disk '%2$s'
nl: niet-ondersteunde driver naam '%1$s' voor schijf '%2$s'

en: unsupported event ID %1$d
nl: niet-ondersteunde gebeurtenis ID %1$d

en: unsupported flags (0x%1$x)
nl: niet-ondersteunde vlaggen (0x%1$x)

en: unsupported flags: (0x%1$x)
nl: niet-ondersteunde vlaggen (0x%1$x)

en: unsupported input bus %1$s
nl: niet-ondersteunde input bus %1$s

en: unsupported monitor type '%1$s'
nl: niet-ondersteund monitor type '%1$s'

en: unsupported option
nl: niet-ondersteunde optie

en: unsupported option '-%1$c'. See --help.
nl: niet-ondersteunde optie '-%1$c'. Zie --help.

en: unsupported pit tickpolicy '%1$s'
nl: niet-ondersteunde pit tickpolicy '%1$s'

en: unsupported protocol family '%1$s'
nl: niet-ondersteund protocol family '%1$s'

en: unsupported protocol type %1$s
nl: niet-ondersteund protocol type %1$s

en: unsupported rtc timer tickpolicy '%1$s'
nl: niet-ondersteunde rtc timer tickpolicy '%1$s'

en: unsupported rtc timer track '%1$s'
nl: niet-ondersteunde rtc timer track '%1$s'

en: unsupported timer type (name) '%1$s'
nl: niet-ondersteund timer type (naam) '%1$s'

en: unsupported volume encryption format %1$d
nl: niet-ondersteund volume encryptie formaat %1$d

en: unterminated number
nl: niet-afgesloten getal

en: unterminated string
nl: niet-afgesloten tekenreeks

en: update device from an XML file
nl: vernieuw apparaat vanuit een XML bestand

en: update guest CPU according to host CPU
nl: vernieuw gast CPU volgens host CPU

en: vCPU count exceeds maximum: %1$d > %2$d
nl: vCPU aantal overschrijdt maximum: %1$d > %2$d

en: vCPU map buffer length exceeds maximum: %1$d > %2$d
nl: vCPU kaart buffer lengte overschrijdt maximum: %1$d > %2$d

en: value for 'vram' must be less than '%1$u'
nl: waarde voor 'vram' moet minder zijn dan '%1$u'

en: value for typeid out of range
nl: waarde van typeid buiten het bereik

en: value of managerid out of range
nl: waarde van managerid buiten het bereik

en: value of typeidversion out of range
nl: waarde van typeidversion buiten het bereik

en: vcpu number
nl: vcpu nummer

en: version mismatch (actual %1$x, expected %2$x)
nl: versie komt niet overeen (actueel %1$x, verwacht %2$x)

en: version parsing error
nl: versie ontleed fout

en: vhost-net is not supported with this QEMU binary
nl: vhost-net wordt niet ondersteund met dit QEMU binaire programma

en: vhost-net is only supported for virtio network interfaces
nl: vhost-net wordt alleen ondersteund voor virtio netwerk interfaces

en: vhost-net was requested for an interface, but is unavailable
nl: vhost-net werd gevraagd voor een interface, maar is niet beschikbaar

en: virDirCreate is not implemented for WIN32
nl: virDirCreate is niet geïmplementeerd voor WIN32

en: virDomainGetXMLDesc with secure flag
nl: virDomainGetXMLDesc met secure flag

en: virDomainSnapshotGetXMLDesc with secure flag
nl: virDomainSnapshotGetXMLDesc met secure flag

en: virGetGroupID is not available
nl: virGetGroupID is niet beschikbaar

en: virGetUserDirectory is not available
nl: virGetUserDirectory is niet beschikbaar

en: virGetUserID is not available
nl: virGetUserID is niet beschikbaar

en: virGetUserName is not available
nl: virGetUserName is niet beschikbaar

en: virInterfaceDefFormat missing interface name
nl: virInterfaceDefFormat mist interface naam

en: virInterfaceDefFormat unknown startmode
nl: virInterfaceDefFormat onbekende start mode

en: virSetUIDGID is not available
nl: virSetUIDGID is niet beschikbaar

en: virVMXContext has no formatFileName function set
nl: virVMXContext heeft geen formatFileName functie ingesteld

en: virVMXContext has no parseFileName function set
nl: virVMXContext heeft geen parseFileName functie ingesteld

en: virtio serial device has invalid address type
nl: virtio serieel apparaat heeft ongeldig adres type

en: vlan interface misses name attribute
nl: vlan interface mist name attribuut

en: vlan interface misses the tag attribute
nl: vlan interface mist tag attribuut

en: vlan interface misses the vlan element
nl: vlan interface mist het vlan element

en: vlan misses the tag name
nl: vlan mist de tag naam

en: vmplayer does not support libvirt suspend/resume (vmware pause/unpause) operation
nl: vmplayer biedt geen ondersteuning voor libvirt suspend/resume (vmware onderbreken/hervatten) bewerking

en: vol information in XML
nl: volume informatie in XML

en: vol name, key or path
nl: volume naam, sleutel of pad

en: volume '%1$s' is still being allocated.
nl: volume '%1$s' wordt nog toegewezen.

en: volume key or path
nl: volume sleutel of pad

en: volume name or key
nl: volume naam of sleutel

en: volume name or path
nl: volume naam of pad

en: volume usage specified, but volume path is missing
nl: volume gebruik opgeven, maar volume pad ontbreekt

en: warning
nl: waarschuwing

en: weight for XEN_CREDIT
nl: gewicht voor XEN_CREDIT

en: where to dump the core
nl: waar moet de core gedumpt worden

en: where to save the data
nl: waar wordt de data opgeslagen

en: wipe a vol
nl: Veeg een volume schoon

en: write: %1$s: failed to write to temporary file: %2$s
nl: write: %1$s: schrijven naar tijdelijk bestand mislukte: %2$s

en: xen bus does not support %1$s input device
nl: xen bus ondersteunt %1$s input apparaat niet

en: xml data file to export from
nl: xml data bestand waarnaar te exporteren

en: xsd:dateTime value '%1$s' has unexpected format
nl: xsd:dateTime waarde '%1$s' heeft onverwacht formaat

en: yes
nl: ja
